Forma w lidze
Tristan Suarez w tabeli
3. miejsce / 56 punktów Play-offy
Strata do lidera: 3 punkty
Przewaga nad 9. miejscem: 10 punktów
Serie w ostatnich meczach
7 meczów bez porażki
2 mecze bez zwycięstwa
7 czystych kont z rzędu
2 mecze bez strzelonej bramki
Wyniki u siebie / na wyjeździe
31 pkt
18:7 bramki
1,13 gola/mecz
25 pkt
11:7 bramki
0,69 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Tristan Suarez
Wartość drużyny: 250 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 6 bramek | Argentyna | 30 | napastnik | 27 | – | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Argentyna | 30 | pomocnik | 31 | 175 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 5,31 średnia ocena | Argentyna | 28 | bramkarz | 32 | 225 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2880 minut | Argentyna | 28 | bramkarz | 32 | 225 tys. € |
Przewidywany skład Tristan Suarez 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Tristan Suarez w tabeli Primera Nacional
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
20 | 12 | 4 | 4 | 23:14 | 40 |
2
|
Gimnasia Jujuy
|
20 | 11 | 5 | 4 | 32:22 | 38 |
| ··· | |||||||
5
|
Atlanta
|
19 | 10 | 3 | 6 | 24:15 | 33 |
6
|
Tristan Suarez
|
20 | 8 | 9 | 3 | 17:11 | 33 |
7
|
Los Andes
|
20 | 8 | 8 | 4 | 19:8 | 32 |
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Temperley
|
33 | 16 | 11 | 6 | 40:27 | 59 |
2
|
Atlanta
|
34 | 18 | 4 | 12 | 40:33 | 58 |
3
|
Tristan Suarez
|
32 | 14 | 14 | 4 | 29:14 | 56 |
4
|
Gimnasia Jujuy
|
33 | 15 | 10 | 8 | 50:42 | 55 |
5
|
Gimnasia Y Tiro
|
34 | 14 | 10 | 10 | 37:31 | 52 |
Wyniki Tristan Suarez
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Colegiales
0
Tristan Suarez
0
Primera Nacional (Argentyna), 33. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Tristan Suarez
0
Quilmes
0
Primera Nacional (Argentyna), 32. kolejka
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Midland
0
Tristan Suarez
1
Primera Nacional (Argentyna), 31. kolejka
|
Terminarz Tristan Suarez
Ostatnie transfery Tristan Suarez
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 17 Sie 2026 |
|
Argentyna |
|
za darmo |
Tristan Suarez to klub piłkarski z Argentyny występujący w Primera Nacional (Argentyna). Swoim domowym obiektem jest Estadio 20 de Octubre, który może pomieścić 13 500 widzów. Zespół prowadzi Jose Maria Martinez. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 250 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Tristan Suarez w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Tristan Suarez trafiło 14 zawodników, a klub opuściło 11 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Tristan Suarez w tabeli Primera Nacional?
Tristan Suarez zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Primera Nacional z dorobkiem 56 punktów po 32 kolejkach. Strata do prowadzącego Temperley wynosi 3 punkty, a przewaga nad 4. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 29:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Tristan Suarez?
W wyjściowym ustawieniu Tristan Suarez między słupkami staje J. Bigo, a linię obrony najczęściej tworzą Brian Mauricio Aguilar Caraballo, M. Guzman, A. Baldi oraz N. Fernandez. W środku pola grają N. Sanchez, Nicolas del Priore oraz M. Enrique, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Berón, D. Becker oraz A. Gallo. Trener Jose Maria Martinez ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Nacional (Argentyna) i pucharach.
Kiedy Tristan Suarez gra następny mecz?
Najbliższy mecz Tristan Suarez to spotkanie z Patronato, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 21:30 na obiekcie Estadio 20 de Octubre w ramach Primera Nacional (34. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Tristan Suarez?
Ostatni mecz Tristan Suarez to remis z Colegiales 0:0 w Primera Nacional, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Tristan Suarez w tym sezonie?
Bilans Tristan Suarez w tym sezonie to 32 mecze i wynik 14-14-4 przy 29 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 23 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 7,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Tristan Suarez w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Tristan Suarez w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Tristan Suarez
Tristan Suarez terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
dziś 21:30
|
Primera Nacional (Argentyna), 34. kolejka
|
Estadio 20 de Octubre U siebie | Łatwy | |
|
24 Paź 20:30
|
Primera Nacional (Argentyna), 35. kolejka
|
Estadio Tres de Febrero Wyjazd | Umiarkowany | |
|
31 Paź 21:00
|
Primera Nacional (Argentyna), 36. kolejka
|
Estadio 20 de Octubre U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Tristan Suarez gra następny mecz?
Najbliższy mecz Tristan Suarez to spotkanie z Patronato, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 21:30 na obiekcie Estadio 20 de Octubre w ramach Primera Nacional (34. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Tristan Suarez w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Tristan Suarez w sezonie 2026.
Forma i bramki Tristan Suarez w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Tristan Suarez wyniki
Tristan Suarez ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 26 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 9 z 32 meczów, ze średnią 1,22 punktu. W pozostałych ustawieniach Tristan Suarez zdobywa 1,96 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Tristan Suarez?
Ostatni mecz Tristan Suarez to remis z Colegiales 0:0 w Primera Nacional, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Tristan Suarez – tabela Primera Nacional (Argentyna)
Jakie miejsce w tabeli Primera Nacional (Argentyna) zajmuje Tristan Suarez w sezonie 2026.
Miejsce Tristan Suarez w tabeli Primera Nacional
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
20 | 12 | 4 | 4 | 23:14 | 9 | 40 | |
2
|
Gimnasia Jujuy
|
20 | 11 | 5 | 4 | 32:22 | 10 | 38 | |
3
|
Colon Santa Fe
|
20 | 9 | 8 | 3 | 27:15 | 12 | 35 | |
4
|
Deportivo Moron
|
20 | 10 | 5 | 5 | 29:19 | 10 | 35 | |
5
|
Atlanta
|
19 | 10 | 3 | 6 | 24:15 | 9 | 33 | |
6
|
Tristan Suarez
|
20 | 8 | 9 | 3 | 17:11 | 6 | 33 | |
7
|
Los Andes
|
20 | 8 | 8 | 4 | 19:8 | 11 | 32 | |
8
|
Temperley
|
20 | 7 | 10 | 3 | 19:17 | 2 | 31 | |
10
|
Ciudad de Bolivar
|
20 | 7 | 9 | 4 | 19:16 | 3 | 30 | |
11
|
CA Estudiantes
|
20 | 8 | 6 | 6 | 18:16 | 2 | 30 | |
12
|
Almirante Brown
|
20 | 8 | 6 | 6 | 15:13 | 2 | 30 | |
13
|
Deportivo Madryn
|
20 | 7 | 8 | 5 | 27:22 | 5 | 29 | |
14
|
San Martin Tucuman
|
20 | 7 | 8 | 5 | 19:15 | 4 | 29 | |
15
|
Deportivo Maipu
|
20 | 8 | 4 | 8 | 27:21 | 6 | 28 | |
16
|
Godoy Cruz
|
20 | 7 | 7 | 6 | 20:17 | 3 | 28 | |
17
|
Atletico Mitre
|
20 | 7 | 6 | 7 | 15:16 | -1 | 27 | |
18
|
San Martin S.J.
|
19 | 7 | 5 | 7 | 20:19 | 1 | 26 | |
19
|
Nueva Chicago
|
19 | 6 | 7 | 6 | 17:17 | 0 | 25 | |
20
|
Gimnasia Y Tiro
|
20 | 6 | 7 | 7 | 19:21 | -2 | 25 | |
21
|
San Miguel
|
20 | 5 | 10 | 5 | 17:21 | -4 | 25 | |
22
|
Almagro
|
20 | 7 | 4 | 9 | 16:22 | -6 | 25 | |
23
|
Quilmes
|
20 | 6 | 6 | 8 | 18:16 | 2 | 24 | |
24
|
Racing Cordoba
|
20 | 6 | 6 | 8 | 20:24 | -4 | 24 | |
25
|
Colegiales
|
19 | 6 | 5 | 8 | 18:19 | -1 | 23 | |
26
|
Defensores De Belgrano
|
20 | 5 | 8 | 7 | 14:18 | -4 | 23 | |
27
|
Chacarita Juniors
|
20 | 6 | 5 | 9 | 16:21 | -5 | 23 | |
28
|
Patronato
|
20 | 4 | 10 | 6 | 13:17 | -4 | 22 | |
29
|
All Boys
|
20 | 4 | 9 | 7 | 13:20 | -7 | 21 | |
30
|
San Telmo
|
20 | 4 | 8 | 8 | 16:21 | -5 | 20 | |
31
|
Club Atlético Güemes
|
20 | 5 | 4 | 11 | 15:23 | -8 | 19 | |
32
|
Central Norte
|
20 | 4 | 7 | 9 | 12:21 | -9 | 19 | |
33
|
Agropecuario
|
20 | 4 | 7 | 9 | 14:24 | -10 | 19 | |
36
|
Chaco For Ever
|
20 | 3 | 7 | 10 | 17:26 | -9 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
20 | 12 | 4 | 4 | 23:14 | 9 | 40 | |
2
|
Gimnasia Jujuy
|
20 | 11 | 5 | 4 | 32:22 | 10 | 38 | |
3
|
Colon Santa Fe
|
20 | 9 | 8 | 3 | 27:15 | 12 | 35 | |
4
|
Deportivo Moron
|
20 | 10 | 5 | 5 | 29:19 | 10 | 35 | |
5
|
Atlanta
|
19 | 10 | 3 | 6 | 24:15 | 9 | 33 | |
6
|
Tristan Suarez
|
20 | 8 | 9 | 3 | 17:11 | 6 | 33 | |
7
|
Los Andes
|
20 | 8 | 8 | 4 | 19:8 | 11 | 32 | |
8
|
Temperley
|
20 | 7 | 10 | 3 | 19:17 | 2 | 31 | |
10
|
Ciudad de Bolivar
|
20 | 7 | 9 | 4 | 19:16 | 3 | 30 | |
11
|
CA Estudiantes
|
20 | 8 | 6 | 6 | 18:16 | 2 | 30 | |
12
|
Almirante Brown
|
20 | 8 | 6 | 6 | 15:13 | 2 | 30 | |
13
|
Deportivo Madryn
|
20 | 7 | 8 | 5 | 27:22 | 5 | 29 | |
14
|
San Martin Tucuman
|
20 | 7 | 8 | 5 | 19:15 | 4 | 29 | |
15
|
Deportivo Maipu
|
20 | 8 | 4 | 8 | 27:21 | 6 | 28 | |
16
|
Godoy Cruz
|
20 | 7 | 7 | 6 | 20:17 | 3 | 28 | |
17
|
Atletico Mitre
|
20 | 7 | 6 | 7 | 15:16 | -1 | 27 | |
18
|
San Martin S.J.
|
19 | 7 | 5 | 7 | 20:19 | 1 | 26 | |
19
|
Nueva Chicago
|
19 | 6 | 7 | 6 | 17:17 | 0 | 25 | |
20
|
Gimnasia Y Tiro
|
20 | 6 | 7 | 7 | 19:21 | -2 | 25 | |
21
|
San Miguel
|
20 | 5 | 10 | 5 | 17:21 | -4 | 25 | |
22
|
Almagro
|
20 | 7 | 4 | 9 | 16:22 | -6 | 25 | |
23
|
Quilmes
|
20 | 6 | 6 | 8 | 18:16 | 2 | 24 | |
24
|
Racing Cordoba
|
20 | 6 | 6 | 8 | 20:24 | -4 | 24 | |
25
|
Colegiales
|
19 | 6 | 5 | 8 | 18:19 | -1 | 23 | |
26
|
Defensores De Belgrano
|
20 | 5 | 8 | 7 | 14:18 | -4 | 23 | |
27
|
Chacarita Juniors
|
20 | 6 | 5 | 9 | 16:21 | -5 | 23 | |
28
|
Patronato
|
20 | 4 | 10 | 6 | 13:17 | -4 | 22 | |
29
|
All Boys
|
20 | 4 | 9 | 7 | 13:20 | -7 | 21 | |
30
|
San Telmo
|
20 | 4 | 8 | 8 | 16:21 | -5 | 20 | |
31
|
Club Atlético Güemes
|
20 | 5 | 4 | 11 | 15:23 | -8 | 19 | |
32
|
Central Norte
|
20 | 4 | 7 | 9 | 12:21 | -9 | 19 | |
33
|
Agropecuario
|
20 | 4 | 7 | 9 | 14:24 | -10 | 19 | |
36
|
Chaco For Ever
|
20 | 3 | 7 | 10 | 17:26 | -9 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Gimnasia Jujuy
|
10 | 8 | 2 | 0 | 22:6 | 16 | 26 | |
| 2 |
Deportivo Moron
|
10 | 7 | 3 | 0 | 16:6 | 10 | 24 | |
| 3 |
Colon Santa Fe
|
10 | 6 | 4 | 0 | 16:5 | 11 | 22 | |
| 4 |
Godoy Cruz
|
10 | 6 | 4 | 0 | 16:6 | 10 | 22 | |
| 6 |
Colegiales
|
10 | 6 | 3 | 1 | 15:5 | 10 | 21 | |
| 7 |
Atlanta
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:6 | 9 | 20 | |
| 8 |
Almirante Brown
|
10 | 6 | 2 | 2 | 10:6 | 4 | 20 | |
| 9 |
Atletico Mitre
|
10 | 6 | 2 | 2 | 11:6 | 5 | 20 | |
| 10 |
Deportivo Maipu
|
10 | 6 | 1 | 3 | 12:7 | 5 | 19 | |
| 11 |
Almagro
|
10 | 6 | 1 | 3 | 12:6 | 6 | 19 | |
| 12 |
Temperley
|
9 | 5 | 3 | 1 | 14:12 | 2 | 18 | |
| 13 |
Quilmes
|
9 | 5 | 3 | 1 | 10:3 | 7 | 18 | |
| 14 |
Racing Cordoba
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:9 | 5 | 18 | |
| 15 |
Tristan Suarez
|
10 | 4 | 5 | 1 | 10:6 | 4 | 17 | |
| 16 |
Los Andes
|
11 | 4 | 5 | 2 | 9:4 | 5 | 17 | |
| 17 |
San Martin Tucuman
|
10 | 4 | 5 | 1 | 12:5 | 7 | 17 | |
| 18 |
Gimnasia Y Tiro
|
11 | 4 | 5 | 2 | 12:9 | 3 | 17 | |
| 19 |
Chacarita Juniors
|
10 | 5 | 2 | 3 | 10:7 | 3 | 17 | |
| 20 |
Ferro Carril Oeste
|
9 | 5 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 16 | |
| 21 |
CA Estudiantes
|
10 | 4 | 4 | 2 | 10:7 | 3 | 16 | |
| 22 |
Deportivo Madryn
|
10 | 4 | 4 | 2 | 14:10 | 4 | 16 | |
| 23 |
All Boys
|
10 | 3 | 7 | 0 | 7:4 | 3 | 16 | |
| 24 |
San Martin S.J.
|
9 | 4 | 3 | 2 | 10:7 | 3 | 15 | |
| 25 |
Nueva Chicago
|
10 | 3 | 6 | 1 | 11:6 | 5 | 15 | |
| 26 |
San Miguel
|
10 | 4 | 3 | 3 | 9:8 | 1 | 15 | |
| 27 |
San Telmo
|
11 | 4 | 2 | 5 | 11:13 | -2 | 14 | |
| 29 |
Ciudad de Bolivar
|
10 | 3 | 4 | 3 | 11:11 | 0 | 13 | |
| 30 |
Patronato
|
10 | 3 | 4 | 3 | 9:8 | 1 | 13 | |
| 31 |
Club Atlético Güemes
|
9 | 4 | 1 | 4 | 8:8 | 0 | 13 | |
| 32 |
Agropecuario
|
10 | 3 | 4 | 3 | 8:8 | 0 | 13 | |
| 33 |
Defensores De Belgrano
|
10 | 2 | 6 | 2 | 6:8 | -2 | 12 | |
| 34 |
Central Norte
|
9 | 2 | 5 | 2 | 7:7 | 0 | 11 | |
| 36 |
Chaco For Ever
|
10 | 2 | 4 | 4 | 11:12 | -1 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ferro Carril Oeste
|
11 | 7 | 3 | 1 | 14:6 | 8 | 24 | |
| 2 |
Ciudad de Bolivar
|
10 | 4 | 5 | 1 | 8:5 | 3 | 17 | |
| 3 |
Tristan Suarez
|
10 | 4 | 4 | 2 | 7:5 | 2 | 16 | |
| 4 |
Los Andes
|
9 | 4 | 3 | 2 | 10:4 | 6 | 15 | |
| 5 |
CA Estudiantes
|
10 | 4 | 2 | 4 | 8:9 | -1 | 14 | |
| 6 |
Colon Santa Fe
|
10 | 3 | 4 | 3 | 11:10 | 1 | 13 | |
| 7 |
Atlanta
|
9 | 4 | 1 | 4 | 9:9 | 0 | 13 | |
| 8 |
Temperley
|
11 | 2 | 7 | 2 | 5:5 | 0 | 13 | |
| 9 |
Deportivo Madryn
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:12 | 1 | 13 | |
| 10 |
Gimnasia Jujuy
|
10 | 3 | 3 | 4 | 10:16 | -6 | 12 | |
| 11 |
San Martin Tucuman
|
10 | 3 | 3 | 4 | 7:10 | -3 | 12 | |
| 12 |
Deportivo Moron
|
10 | 3 | 2 | 5 | 13:13 | 0 | 11 | |
| 13 |
San Martin S.J.
|
10 | 3 | 2 | 5 | 10:12 | -2 | 11 | |
| 14 |
Defensores De Belgrano
|
10 | 3 | 2 | 5 | 8:10 | -2 | 11 | |
| 15 |
Almirante Brown
|
10 | 2 | 4 | 4 | 5:7 | -2 | 10 | |
| 16 |
Nueva Chicago
|
9 | 3 | 1 | 5 | 6:11 | -5 | 10 | |
| 17 |
San Miguel
|
10 | 1 | 7 | 2 | 8:13 | -5 | 10 | |
| 19 |
Deportivo Maipu
|
10 | 2 | 3 | 5 | 15:14 | 1 | 9 | |
| 20 |
Patronato
|
10 | 1 | 6 | 3 | 4:9 | -5 | 9 | |
| 21 |
Gimnasia Y Tiro
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:12 | -5 | 8 | |
| 22 |
Central Norte
|
11 | 2 | 2 | 7 | 5:14 | -9 | 8 | |
| 23 |
Atletico Mitre
|
10 | 1 | 4 | 5 | 4:10 | -6 | 7 | |
| 25 |
Godoy Cruz
|
10 | 1 | 3 | 6 | 4:11 | -7 | 6 | |
| 26 |
Almagro
|
10 | 1 | 3 | 6 | 4:16 | -12 | 6 | |
| 27 |
Quilmes
|
11 | 1 | 3 | 7 | 8:13 | -5 | 6 | |
| 28 |
Racing Cordoba
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:15 | -9 | 6 | |
| 29 |
Chacarita Juniors
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:14 | -8 | 6 | |
| 30 |
San Telmo
|
9 | 0 | 6 | 3 | 5:8 | -3 | 6 | |
| 31 |
Club Atlético Güemes
|
11 | 1 | 3 | 7 | 7:15 | -8 | 6 | |
| 32 |
Agropecuario
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:16 | -10 | 6 | |
| 33 |
Chaco For Ever
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:14 | -8 | 6 | |
| 34 |
All Boys
|
10 | 1 | 2 | 7 | 6:16 | -10 | 5 | |
| 36 |
Colegiales
|
9 | 0 | 2 | 7 | 3:14 | -11 | 2 |
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Temperley
|
33 | 16 | 11 | 6 | 40:27 | 13 | 59 | |
2
|
Atlanta
|
34 | 18 | 4 | 12 | 40:33 | 7 | 58 | |
3
|
Tristan Suarez
|
32 | 14 | 14 | 4 | 29:14 | 15 | 56 | |
4
|
Gimnasia Jujuy
|
33 | 15 | 10 | 8 | 50:42 | 8 | 55 | |
5
|
Gimnasia Y Tiro
|
34 | 14 | 10 | 10 | 37:31 | 6 | 52 | |
6
|
Midland
|
33 | 14 | 9 | 10 | 38:26 | 12 | 51 | |
7
|
Deportivo Maipu
|
33 | 13 | 9 | 11 | 40:32 | 8 | 48 | |
8
|
Colegiales
|
33 | 13 | 8 | 12 | 32:31 | 1 | 47 | |
9
|
San Martin S.J.
|
33 | 12 | 10 | 11 | 35:33 | 2 | 46 | |
10
|
Atletico Rafaela
|
34 | 12 | 9 | 13 | 28:34 | -6 | 45 | |
11
|
San Martin Tucuman
|
33 | 10 | 13 | 10 | 35:33 | 2 | 43 | |
12
|
Almagro
|
33 | 11 | 8 | 14 | 30:39 | -9 | 41 | |
13
|
Agropecuario
|
33 | 10 | 10 | 13 | 27:35 | -8 | 40 | |
14
|
Quilmes
|
34 | 10 | 9 | 15 | 30:29 | 1 | 39 | |
15
|
Patronato
|
33 | 7 | 16 | 10 | 29:32 | -3 | 37 | |
16
|
Nueva Chicago
|
33 | 9 | 9 | 15 | 24:32 | -8 | 36 | |
17
|
Chacarita Juniors
|
33 | 9 | 6 | 18 | 25:35 | -10 | 33 | |
18
|
Club Atlético Güemes
|
32 | 5 | 8 | 19 | 22:53 | -31 | 23 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Temperley
|
33 | 16 | 11 | 6 | 40:27 | 13 | 59 | |
2
|
Atlanta
|
34 | 18 | 4 | 12 | 40:33 | 7 | 58 | |
3
|
Tristan Suarez
|
32 | 14 | 14 | 4 | 29:14 | 15 | 56 | |
4
|
Gimnasia Jujuy
|
33 | 15 | 10 | 8 | 50:42 | 8 | 55 | |
5
|
Gimnasia Y Tiro
|
34 | 14 | 10 | 10 | 37:31 | 6 | 52 | |
6
|
Midland
|
33 | 14 | 9 | 10 | 38:26 | 12 | 51 | |
7
|
Deportivo Maipu
|
33 | 13 | 9 | 11 | 40:32 | 8 | 48 | |
8
|
Colegiales
|
33 | 13 | 8 | 12 | 32:31 | 1 | 47 | |
9
|
San Martin S.J.
|
33 | 12 | 10 | 11 | 35:33 | 2 | 46 | |
10
|
Atletico Rafaela
|
34 | 12 | 9 | 13 | 28:34 | -6 | 45 | |
11
|
San Martin Tucuman
|
33 | 10 | 13 | 10 | 35:33 | 2 | 43 | |
12
|
Almagro
|
33 | 11 | 8 | 14 | 30:39 | -9 | 41 | |
13
|
Agropecuario
|
33 | 10 | 10 | 13 | 27:35 | -8 | 40 | |
14
|
Quilmes
|
34 | 10 | 9 | 15 | 30:29 | 1 | 39 | |
15
|
Patronato
|
33 | 7 | 16 | 10 | 29:32 | -3 | 37 | |
16
|
Nueva Chicago
|
33 | 9 | 9 | 15 | 24:32 | -8 | 36 | |
17
|
Chacarita Juniors
|
33 | 9 | 6 | 18 | 25:35 | -10 | 33 | |
18
|
Club Atlético Güemes
|
32 | 5 | 8 | 19 | 22:53 | -31 | 23 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Temperley
|
17 | 12 | 3 | 2 | 32:19 | 13 | 39 | |
| 2 |
Gimnasia Jujuy
|
17 | 11 | 5 | 1 | 32:15 | 17 | 38 | |
| 3 |
Colegiales
|
17 | 11 | 5 | 1 | 26:9 | 17 | 38 | |
| 4 |
Midland
|
17 | 11 | 3 | 3 | 23:7 | 16 | 36 | |
| 5 |
Atletico Rafaela
|
17 | 11 | 3 | 3 | 22:12 | 10 | 36 | |
| 6 |
Atlanta
|
17 | 11 | 2 | 4 | 22:10 | 12 | 35 | |
| 7 |
Gimnasia Y Tiro
|
17 | 9 | 6 | 2 | 20:10 | 10 | 33 | |
| 8 |
Deportivo Maipu
|
17 | 9 | 5 | 3 | 20:11 | 9 | 32 | |
| 9 |
Tristan Suarez
|
16 | 8 | 7 | 1 | 18:7 | 11 | 31 | |
| 10 |
Quilmes
|
17 | 9 | 4 | 4 | 19:7 | 12 | 31 | |
| 11 |
San Martin S.J.
|
16 | 8 | 5 | 3 | 21:13 | 8 | 29 | |
| 12 |
Agropecuario
|
16 | 8 | 5 | 3 | 17:9 | 8 | 29 | |
| 13 |
Chacarita Juniors
|
16 | 8 | 3 | 5 | 17:11 | 6 | 27 | |
| 14 |
San Martin Tucuman
|
16 | 6 | 8 | 2 | 21:11 | 10 | 26 | |
| 15 |
Almagro
|
17 | 7 | 4 | 6 | 18:15 | 3 | 25 | |
| 16 |
Patronato
|
17 | 6 | 7 | 4 | 22:15 | 7 | 25 | |
| 17 |
Nueva Chicago
|
16 | 5 | 8 | 3 | 16:11 | 5 | 23 | |
| 18 |
Club Atlético Güemes
|
15 | 4 | 3 | 8 | 11:21 | -10 | 15 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Tristan Suarez
|
16 | 6 | 7 | 3 | 11:7 | 4 | 25 | |
| 2 |
Atlanta
|
17 | 7 | 2 | 8 | 18:23 | -5 | 23 | |
| 3 |
Temperley
|
16 | 4 | 8 | 4 | 8:8 | 0 | 20 | |
| 4 |
Gimnasia Y Tiro
|
17 | 5 | 4 | 8 | 17:21 | -4 | 19 | |
| 5 |
Gimnasia Jujuy
|
16 | 4 | 5 | 7 | 18:27 | -9 | 17 | |
| 6 |
San Martin S.J.
|
17 | 4 | 5 | 8 | 14:20 | -6 | 17 | |
| 7 |
San Martin Tucuman
|
17 | 4 | 5 | 8 | 14:22 | -8 | 17 | |
| 8 |
Deportivo Maipu
|
16 | 4 | 4 | 8 | 20:21 | -1 | 16 | |
| 9 |
Almagro
|
16 | 4 | 4 | 8 | 12:24 | -12 | 16 | |
| 10 |
Midland
|
16 | 3 | 6 | 7 | 15:19 | -4 | 15 | |
| 11 |
Nueva Chicago
|
17 | 4 | 1 | 12 | 8:21 | -13 | 13 | |
| 12 |
Patronato
|
16 | 1 | 9 | 6 | 7:17 | -10 | 12 | |
| 13 |
Agropecuario
|
17 | 2 | 5 | 10 | 10:26 | -16 | 11 | |
| 14 |
Colegiales
|
16 | 2 | 3 | 11 | 6:22 | -16 | 9 | |
| 15 |
Atletico Rafaela
|
17 | 1 | 6 | 10 | 6:22 | -16 | 9 | |
| 16 |
Quilmes
|
17 | 1 | 5 | 11 | 11:22 | -11 | 8 | |
| 17 |
Club Atlético Güemes
|
17 | 1 | 5 | 11 | 11:32 | -21 | 8 | |
| 18 |
Chacarita Juniors
|
17 | 1 | 3 | 13 | 8:24 | -16 | 6 |
Które miejsce zajmuje Tristan Suarez w tabeli Primera Nacional?
Tristan Suarez zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Primera Nacional z dorobkiem 56 punktów po 32 kolejkach. Strata do prowadzącego Temperley wynosi 3 punkty, a przewaga nad 4. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 29:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Tristan Suarez w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Tristan Suarez na tle ligi w sezonie 2026.
Tristan Suarez na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,2
- Strzały celne / mecz 2,7
- Asysty / mecz 0,41
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,44
- Czyste konta 72%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Tristan Suarez
-
M. Alvarez 6

-
Jonathan Berón 5
-
Diego Becker 5
-
Kevin Colli 2

-
Mauricio Manuel Guzman 2
-
Angel Azuk Almada 2

Rozkład bramek w czasie
Bramki Tristan Suarez i rywali według minuty w ostatnich 32 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Tristan Suarez to 16–30 minuta, w której padło 8 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 6 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Tristan Suarez - Patronato Po przerwie pada 45% bramek Tristan Suarez.Przebieg meczu Tristan Suarez i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 16 | 13-1-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 1-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 9 | 8-0-1 |
| Remis do przerwy | 20 | 6-13-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy Tristan Suarez otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 13 razy na 16 takich meczów.
Jak padają bramki dla Tristan Suarez
83% bramek Tristan Suarez pada z gry. Z karnych odpowiadają za 14% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Tristan Suarez zdobywa w sezonie średnio 1,75 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,70.
Aktualne serie Tristan Suarez
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 7 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 7 meczów
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 7 meczów
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 7 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Tristan Suarez, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Tristan Suarez wygra mecz Tristan Suarez - Patronato Tristan Suarez nie przegrywa od 7 meczów.Bramki w meczach Tristan Suarez
- Powyżej 0,5 63%
- Powyżej 1,5 41%
- Powyżej 2,5 22%
- Powyżej 3,5 9%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 22% meczów Tristan Suarez padają co najmniej trzy bramki, a w 25% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Tristan Suarez - Patronato Powyżej 2,5 bramki padło w 22% meczów Tristan Suarez.Tristan Suarez – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Tristan Suarez fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Tristan Suarez, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Tristan Suarez zdobywa 1,94 punktu na mecz wobec 1,56 na wyjeździe.
Tristan Suarez wygra mecz Tristan Suarez - Patronato Tristan Suarez zdobywa u siebie 65% możliwych punktów, na wyjeździe 52%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 32 meczach Tristan Suarez ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 45% goli Tristan Suarez, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 9 z 32 meczów.
Tristan Suarez wygra drugą połowę meczu Tristan Suarez - Patronato Drugą połowę Tristan Suarez wygrywał w 9 z 32 meczów.Tristan Suarez – strzały
- Celne / mecz 2,7
- Niecelne / mecz 4,5
- Celność strzałów 37%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,9
Tristan Suarez oddaje 7,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 37% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Tristan Suarez - Patronato Tristan Suarez oddaje 7,2 strzałów na mecz.Tristan Suarez – posiadanie piłki
- U siebie 47,2%
- Na wyjeździe 42,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 32
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 32
- Najniższe w sezonie 29%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 32 meczów. Średnio Tristan Suarez utrzymuje przy piłce 44,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 29%.
Tristan Suarez wygra mecz Tristan Suarez - Patronato Tristan Suarez utrzymuje średnio 44,7% posiadania piłki.Tristan Suarez – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Tristan Suarez wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Tristan Suarez – czyste konta
- U siebie 11 z 16
- Na wyjeździe 12 z 16
- Stracone / mecz 0,44
- Bez straty do przerwy 78%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 9%
Czyste konto Tristan Suarez to 72% meczów sezonu (23 z 32), z czego 11 w 16 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Tristan Suarez - Patronato Czyste konto Tristan Suarez zachowuje w 72% meczów.Tristan Suarez – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 69%
- Pow. 8,5 w meczu 41%
- Pow. 10,5 w meczu 16%
- Rożne u siebie / mecz 4,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,8
Tristan Suarez wykonuje średnio 3,8 rzutów rożnych na mecz wobec 4,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 41% spotkań.
Tristan Suarez – kartki
- Żółte kartki 68
- Pow. 3,5 kartki w meczu 63%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 38%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 9%
Tristan Suarez ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Tristan Suarez – 1,9. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Tristan Suarez według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 10 | 4-3-3 | 1,50 | 1,00 | 0,80 |
| Środka tabeli (7–12) | 10 | 3-6-1 | 1,50 | 0,60 | 0,30 |
| Dołu tabeli (13–18) | 10 | 5-5-0 | 2,00 | 0,90 | 0,20 |
Najwięcej punktów na mecz Tristan Suarez zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–12).
Tristan Suarez na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,29 1,25 | 1,88 0,50 | 1,12 0,50 |
|
2.
|
2,06 1,35 | 1,29 1,06 | 0,59 1,35 |
|
3.
|
1,94 1,56 | 1,13 0,69 | 0,44 0,44 |
|
4.
|
2,24 1,06 | 1,88 1,13 | 0,88 1,69 |
|
5.
|
1,94 1,12 | 1,18 1,00 | 0,59 1,24 |
Ciekawe rekordy w meczach Tristan Suarez
Skrajne wyniki i osiągnięcia Tristan Suarez w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Tristan Suarez - Gimnasia Jujuy 3:0 Primera Nacional (Argentyna), 21.03.2026
- Najwyższa porażka Atlanta - Tristan Suarez 3:1 Primera Nacional (Argentyna), 3.05.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Atlanta - Tristan Suarez 3:1, Primera Nacional (Argentyna), 3.05.2026
- Najdłużej bez straty gola 7 meczów z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Almada, Agropecuario - Tristan Suarez 0:2, Primera Nacional (Argentyna), 4.04.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Enrique, Tristan Suarez - San Martin Tucuman 2:0, Primera Nacional (Argentyna), 5.09.2026
Jakie statystyki ma Tristan Suarez w tym sezonie?
Bilans Tristan Suarez w tym sezonie to 32 mecze i wynik 14-14-4 przy 29 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 23 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 7,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Tristan Suarez – zawodnicy
Jak wygląda kadra Tristan Suarez w sezonie 2026.
Przewidywany skład Tristan Suarez 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kontuzje w kadrze Tristan Suarez
-
Maximiliano Brambillo Napastnik Zerwanie więzadła krzyżowego pauzuje od 44 dniopuszczone: 8 meczów
Kadra Tristan Suarez
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
![]() |
26 | Argentyna | 100 tys. € | – | 20 | 63% | 1 | 0 | 566' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
24 | Argentyna | 225 tys. € | 62 tys. € | 26 | 81% | 5 | 1 | 998' | 9 | 2 | |||||||
| 19 |
|
26 | Argentyna | 150 tys. € | 27 tys. € | 10 | 31% | 1 | 0 | 457' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
27 | Argentyna | 50 tys. € | 107 tys. € | 14 | 44% | 0 | 0 | 820' | 3 | 0 | |||||||
| 0 |
|
24 | Argentyna | 100 tys. € | 18 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
29 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
24 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
24 | Argentyna | 250 tys. € | 62 tys. € | 31 | 97% | 0 | 1 | 2 790' | 5 | 0 | |||||||
| 8 |
|
30 | Argentyna | 175 tys. € | – | 31 | 97% | 0 | 2 | 2 774' | 5 | 0 | |||||||
| 16 |
|
24 | Argentyna | 150 tys. € | 36 tys. € | 18 | 56% | 1 | 0 | 505' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
|
26 | Argentyna | 150 tys. € | 27 tys. € | 13 | 41% | 1 | 0 | 1 060' | 3 | 0 | |||||||
| 10 |
|
28 | Argentyna | 100 tys. € | – | 25 | 78% | 5 | 2 | 1 310' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
34 | Argentyna | 75 tys. € | – | 28 | 88% | 0 | 2 | 1 460' | 2 | 0 | |||||||
| 0 |
|
28 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
31 | Argentyna | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Argentyna | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
42 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
![]() |
26 | Argentyna | 75 tys. € | – | 16 | 50% | 0 | 0 | 443' | 2 | 1 | |||||||
| 4 |
![]() |
23 | Argentyna | 225 tys. € | 80 tys. € | 28 | 88% | 0 | 0 | 2 510' | 7 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
31 | Argentyna | 175 tys. € | 44 tys. € | 29 | 91% | 1 | 2 | 2 111' | 4 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
29 | Argentyna | 250 tys. € | 80 tys. € | 31 | 97% | 0 | 0 | 1 447' | 3 | 0 | |||||||
| 2 |
|
27 | Argentyna | 10 tys. € | 36 tys. € | 21 | 66% | 2 | 0 | 1 334' | 2 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
23 | Argentyna | 75 tys. € | 80 tys. € | 6 | 19% | 0 | 0 | 116' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
23 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
27 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
28 | Argentyna | 225 tys. € | 53 tys. € | 32 | 100% | 0 | 0 | 2 880' | 2 | 0 | |||||||
| 0 |
|
42 | Argentyna | 0 € | 49 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
36 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 12 |
|
30 | Argentyna | 25 tys. € | 18 tys. € | 28 | 88% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Tristan Suarez
2,8 mln €
śr. 96 tys. € / zawodnika
Ile Tristan Suarez wydaje na pensje
779 tys. € rocznie
śr. 27 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Argentyna (26 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Tristan Suarez w sezonie 2026
Tristan Suarez wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Tristan Suarez
Jak wygląda skład Tristan Suarez?
W wyjściowym ustawieniu Tristan Suarez między słupkami staje J. Bigo, a linię obrony najczęściej tworzą Brian Mauricio Aguilar Caraballo, M. Guzman, A. Baldi oraz N. Fernandez. W środku pola grają N. Sanchez, Nicolas del Priore oraz M. Enrique, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Berón, D. Becker oraz A. Gallo. Trener Jose Maria Martinez ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Nacional (Argentyna) i pucharach.
Tristan Suarez – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Tristan Suarez w sezonie 2026.
Tristan Suarez transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna | 24 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna | 24 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna | 25 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 17 Sie 2026 |
|
Argentyna | 25 |
|
za darmo | |
| 01 Sie 2026 |
![]() |
Argentyna | 23 |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
![]() |
Argentyna | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
|
Urugwaj | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Argentyna | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Argentyna | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Argentyna | 31 |
|
za darmo |
Tristan Suarez bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- 0 € 2023
- -53 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Tristan Suarez
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Tristan Suarez w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Tristan Suarez trafiło 14 zawodników, a klub opuściło 11 piłkarzy.