Forma w lidze
Gimnasia Y Tiro w tabeli
6. miejsce / 49 punktów Play-offy
Strata do lidera: 10 punktów
Przewaga nad 9. miejscem: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
30 pkt
17:9 bramki
1,06 gola/mecz
19 pkt
17:21 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Gimnasia Y Tiro
Wartość drużyny: 250 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 13 bramek | Argentyna | 27 | napastnik | 29 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 5 asyst | Argentyna | 32 | obrońca | 27 | 125 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 4,89 średnia ocena | Argentyna | 27 | napastnik | 29 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2509 minut | Argentyna | 30 | obrońca | 29 | 250 tys. € |
Przewidywany skład Gimnasia Y Tiro 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.






Gimnasia Y Tiro w tabeli Primera Nacional
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
20 | 12 | 4 | 4 | 23:14 | 40 |
2
|
Gimnasia Jujuy
|
20 | 11 | 5 | 4 | 32:22 | 38 |
| ··· | |||||||
19
|
Nueva Chicago
|
19 | 6 | 7 | 6 | 17:17 | 25 |
20
|
Gimnasia Y Tiro
|
20 | 6 | 7 | 7 | 19:21 | 25 |
21
|
San Miguel
|
20 | 5 | 10 | 5 | 17:21 | 25 |
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Temperley
|
33 | 16 | 11 | 6 | 40:27 | 59 |
2
|
Atlanta
|
33 | 18 | 4 | 11 | 39:30 | 58 |
| ··· | |||||||
5
|
Midland
|
33 | 14 | 9 | 10 | 38:26 | 51 |
6
|
Gimnasia Y Tiro
|
33 | 13 | 10 | 10 | 34:30 | 49 |
7
|
Deportivo Maipu
|
33 | 13 | 9 | 11 | 40:32 | 48 |
Wyniki Gimnasia Y Tiro
Terminarz Gimnasia Y Tiro
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 03:00
|
Gimnasia Y Tiro
Atlanta
Primera Nacional (Argentyna), 34. kolejka
|
|
|
25 Paź 21:00
|
Midland
Gimnasia Y Tiro
Primera Nacional (Argentyna), 35. kolejka
|
|
|
31 Paź 21:00
|
Gimnasia Y Tiro
Quilmes
Primera Nacional (Argentyna), 36. kolejka
|
Ostatnie transfery Gimnasia Y Tiro
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 07 Mar 2026 |
|
Argentyna |
![]() |
za darmo | |
| 09 Lut 2026 |
|
Argentyna |
![]() |
za darmo |
Gimnasia Y Tiro to klub piłkarski z Argentyny występujący w Primera Nacional (Argentyna). Swoim domowym obiektem jest Estadio El Gigante del Norte, który może pomieścić 24 300 widzów. Zespół prowadzi Juan Manuel Azconzabal. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 250 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Gimnasia Y Tiro w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Gimnasia Y Tiro trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Gimnasia Y Tiro w tabeli Primera Nacional?
Gimnasia Y Tiro zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Primera Nacional z dorobkiem 49 punktów po 33 kolejkach. Strata do prowadzącego Temperley wynosi 10 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 34:30, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Gimnasia Y Tiro?
W wyjściowym ustawieniu Gimnasia Y Tiro między słupkami staje F. Cosentino, a linię obrony najczęściej tworzą J. Galetto, M. Guanini, G. Diaz oraz G. Soto. W środku pola grają F. Rojas, F. Sivetti, R. Birge, T. Banega oraz J. Aguirre, a za skuteczność w ataku odpowiadają L. Gordillo. Trener Juan Manuel Azconzabal ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Nacional (Argentyna) i pucharach.
Kiedy Gimnasia Y Tiro gra następny mecz?
Najbliższy mecz Gimnasia Y Tiro to spotkanie z Atlanta, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 03:00 na obiekcie Estadio El Gigante del Norte w ramach Primera Nacional (34. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Gimnasia Y Tiro?
Ostatni mecz Gimnasia Y Tiro to remis z Gimnasia Jujuy 2:2 w Primera Nacional, 11 października 2026. Bramki zdobyli Cosaro, Molina, Rojas oraz Guanini. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Gimnasia Y Tiro w tym sezonie?
Bilans Gimnasia Y Tiro w tym sezonie to 33 mecze i wynik 13-10-10 przy 34 zdobytych bramkach i 30 straconych. Czyste konto padło w 12 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 7,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Gimnasia Y Tiro w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Gimnasia Y Tiro w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Gimnasia Y Tiro
Gimnasia Y Tiro terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 03:00
|
Primera Nacional (Argentyna), 34. kolejka
|
Estadio El Gigante del Norte U siebie | Trudny | |
|
25 Paź 21:00
|
Primera Nacional (Argentyna), 35. kolejka
|
Estadio Ferrocarril Midland Wyjazd | Trudny | |
|
31 Paź 21:00
|
Primera Nacional (Argentyna), 36. kolejka
|
Estadio El Gigante del Norte U siebie | Łatwy |
Kiedy Gimnasia Y Tiro gra następny mecz?
Najbliższy mecz Gimnasia Y Tiro to spotkanie z Atlanta, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 03:00 na obiekcie Estadio El Gigante del Norte w ramach Primera Nacional (34. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Gimnasia Y Tiro w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Gimnasia Y Tiro w sezonie 2026.
Forma i bramki Gimnasia Y Tiro w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Gimnasia Y Tiro wyniki
Gimnasia Y Tiro ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 22 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 14 z 33 meczów, ze średnią 1,29 punktu. W pozostałych ustawieniach Gimnasia Y Tiro zdobywa 1,63 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Gimnasia Y Tiro?
Ostatni mecz Gimnasia Y Tiro to remis z Gimnasia Jujuy 2:2 w Primera Nacional, 11 października 2026. Bramki zdobyli Cosaro, Molina, Rojas oraz Guanini. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Gimnasia Y Tiro – tabela Primera Nacional (Argentyna)
Jakie miejsce w tabeli Primera Nacional (Argentyna) zajmuje Gimnasia Y Tiro w sezonie 2026.
Miejsce Gimnasia Y Tiro w tabeli Primera Nacional
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
20 | 12 | 4 | 4 | 23:14 | 9 | 40 | |
2
|
Gimnasia Jujuy
|
20 | 11 | 5 | 4 | 32:22 | 10 | 38 | |
3
|
Colon Santa Fe
|
20 | 9 | 8 | 3 | 27:15 | 12 | 35 | |
4
|
Deportivo Moron
|
20 | 10 | 5 | 5 | 29:19 | 10 | 35 | |
5
|
Atlanta
|
19 | 10 | 3 | 6 | 24:15 | 9 | 33 | |
6
|
Tristan Suarez
|
20 | 8 | 9 | 3 | 17:11 | 6 | 33 | |
7
|
Los Andes
|
20 | 8 | 8 | 4 | 19:8 | 11 | 32 | |
8
|
Temperley
|
20 | 7 | 10 | 3 | 19:17 | 2 | 31 | |
10
|
Ciudad de Bolivar
|
20 | 7 | 9 | 4 | 19:16 | 3 | 30 | |
11
|
CA Estudiantes
|
20 | 8 | 6 | 6 | 18:16 | 2 | 30 | |
12
|
Almirante Brown
|
20 | 8 | 6 | 6 | 15:13 | 2 | 30 | |
13
|
Deportivo Madryn
|
20 | 7 | 8 | 5 | 27:22 | 5 | 29 | |
14
|
San Martin Tucuman
|
20 | 7 | 8 | 5 | 19:15 | 4 | 29 | |
15
|
Deportivo Maipu
|
20 | 8 | 4 | 8 | 27:21 | 6 | 28 | |
16
|
Godoy Cruz
|
20 | 7 | 7 | 6 | 20:17 | 3 | 28 | |
17
|
Atletico Mitre
|
20 | 7 | 6 | 7 | 15:16 | -1 | 27 | |
18
|
San Martin S.J.
|
19 | 7 | 5 | 7 | 20:19 | 1 | 26 | |
19
|
Nueva Chicago
|
19 | 6 | 7 | 6 | 17:17 | 0 | 25 | |
20
|
Gimnasia Y Tiro
|
20 | 6 | 7 | 7 | 19:21 | -2 | 25 | |
21
|
San Miguel
|
20 | 5 | 10 | 5 | 17:21 | -4 | 25 | |
22
|
Almagro
|
20 | 7 | 4 | 9 | 16:22 | -6 | 25 | |
23
|
Quilmes
|
20 | 6 | 6 | 8 | 18:16 | 2 | 24 | |
24
|
Racing Cordoba
|
20 | 6 | 6 | 8 | 20:24 | -4 | 24 | |
25
|
Colegiales
|
19 | 6 | 5 | 8 | 18:19 | -1 | 23 | |
26
|
Defensores De Belgrano
|
20 | 5 | 8 | 7 | 14:18 | -4 | 23 | |
27
|
Chacarita Juniors
|
20 | 6 | 5 | 9 | 16:21 | -5 | 23 | |
28
|
Patronato
|
20 | 4 | 10 | 6 | 13:17 | -4 | 22 | |
29
|
All Boys
|
20 | 4 | 9 | 7 | 13:20 | -7 | 21 | |
30
|
San Telmo
|
20 | 4 | 8 | 8 | 16:21 | -5 | 20 | |
31
|
Club Atlético Güemes
|
20 | 5 | 4 | 11 | 15:23 | -8 | 19 | |
32
|
Central Norte
|
20 | 4 | 7 | 9 | 12:21 | -9 | 19 | |
33
|
Agropecuario
|
20 | 4 | 7 | 9 | 14:24 | -10 | 19 | |
36
|
Chaco For Ever
|
20 | 3 | 7 | 10 | 17:26 | -9 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
20 | 12 | 4 | 4 | 23:14 | 9 | 40 | |
2
|
Gimnasia Jujuy
|
20 | 11 | 5 | 4 | 32:22 | 10 | 38 | |
3
|
Colon Santa Fe
|
20 | 9 | 8 | 3 | 27:15 | 12 | 35 | |
4
|
Deportivo Moron
|
20 | 10 | 5 | 5 | 29:19 | 10 | 35 | |
5
|
Atlanta
|
19 | 10 | 3 | 6 | 24:15 | 9 | 33 | |
6
|
Tristan Suarez
|
20 | 8 | 9 | 3 | 17:11 | 6 | 33 | |
7
|
Los Andes
|
20 | 8 | 8 | 4 | 19:8 | 11 | 32 | |
8
|
Temperley
|
20 | 7 | 10 | 3 | 19:17 | 2 | 31 | |
10
|
Ciudad de Bolivar
|
20 | 7 | 9 | 4 | 19:16 | 3 | 30 | |
11
|
CA Estudiantes
|
20 | 8 | 6 | 6 | 18:16 | 2 | 30 | |
12
|
Almirante Brown
|
20 | 8 | 6 | 6 | 15:13 | 2 | 30 | |
13
|
Deportivo Madryn
|
20 | 7 | 8 | 5 | 27:22 | 5 | 29 | |
14
|
San Martin Tucuman
|
20 | 7 | 8 | 5 | 19:15 | 4 | 29 | |
15
|
Deportivo Maipu
|
20 | 8 | 4 | 8 | 27:21 | 6 | 28 | |
16
|
Godoy Cruz
|
20 | 7 | 7 | 6 | 20:17 | 3 | 28 | |
17
|
Atletico Mitre
|
20 | 7 | 6 | 7 | 15:16 | -1 | 27 | |
18
|
San Martin S.J.
|
19 | 7 | 5 | 7 | 20:19 | 1 | 26 | |
19
|
Nueva Chicago
|
19 | 6 | 7 | 6 | 17:17 | 0 | 25 | |
20
|
Gimnasia Y Tiro
|
20 | 6 | 7 | 7 | 19:21 | -2 | 25 | |
21
|
San Miguel
|
20 | 5 | 10 | 5 | 17:21 | -4 | 25 | |
22
|
Almagro
|
20 | 7 | 4 | 9 | 16:22 | -6 | 25 | |
23
|
Quilmes
|
20 | 6 | 6 | 8 | 18:16 | 2 | 24 | |
24
|
Racing Cordoba
|
20 | 6 | 6 | 8 | 20:24 | -4 | 24 | |
25
|
Colegiales
|
19 | 6 | 5 | 8 | 18:19 | -1 | 23 | |
26
|
Defensores De Belgrano
|
20 | 5 | 8 | 7 | 14:18 | -4 | 23 | |
27
|
Chacarita Juniors
|
20 | 6 | 5 | 9 | 16:21 | -5 | 23 | |
28
|
Patronato
|
20 | 4 | 10 | 6 | 13:17 | -4 | 22 | |
29
|
All Boys
|
20 | 4 | 9 | 7 | 13:20 | -7 | 21 | |
30
|
San Telmo
|
20 | 4 | 8 | 8 | 16:21 | -5 | 20 | |
31
|
Club Atlético Güemes
|
20 | 5 | 4 | 11 | 15:23 | -8 | 19 | |
32
|
Central Norte
|
20 | 4 | 7 | 9 | 12:21 | -9 | 19 | |
33
|
Agropecuario
|
20 | 4 | 7 | 9 | 14:24 | -10 | 19 | |
36
|
Chaco For Ever
|
20 | 3 | 7 | 10 | 17:26 | -9 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Gimnasia Jujuy
|
10 | 8 | 2 | 0 | 22:6 | 16 | 26 | |
| 2 |
Deportivo Moron
|
10 | 7 | 3 | 0 | 16:6 | 10 | 24 | |
| 3 |
Colon Santa Fe
|
10 | 6 | 4 | 0 | 16:5 | 11 | 22 | |
| 4 |
Godoy Cruz
|
10 | 6 | 4 | 0 | 16:6 | 10 | 22 | |
| 6 |
Colegiales
|
10 | 6 | 3 | 1 | 15:5 | 10 | 21 | |
| 7 |
Atlanta
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:6 | 9 | 20 | |
| 8 |
Almirante Brown
|
10 | 6 | 2 | 2 | 10:6 | 4 | 20 | |
| 9 |
Atletico Mitre
|
10 | 6 | 2 | 2 | 11:6 | 5 | 20 | |
| 10 |
Deportivo Maipu
|
10 | 6 | 1 | 3 | 12:7 | 5 | 19 | |
| 11 |
Almagro
|
10 | 6 | 1 | 3 | 12:6 | 6 | 19 | |
| 12 |
Temperley
|
9 | 5 | 3 | 1 | 14:12 | 2 | 18 | |
| 13 |
Quilmes
|
9 | 5 | 3 | 1 | 10:3 | 7 | 18 | |
| 14 |
Racing Cordoba
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:9 | 5 | 18 | |
| 15 |
Tristan Suarez
|
10 | 4 | 5 | 1 | 10:6 | 4 | 17 | |
| 16 |
Los Andes
|
11 | 4 | 5 | 2 | 9:4 | 5 | 17 | |
| 17 |
San Martin Tucuman
|
10 | 4 | 5 | 1 | 12:5 | 7 | 17 | |
| 18 |
Gimnasia Y Tiro
|
11 | 4 | 5 | 2 | 12:9 | 3 | 17 | |
| 19 |
Chacarita Juniors
|
10 | 5 | 2 | 3 | 10:7 | 3 | 17 | |
| 20 |
Ferro Carril Oeste
|
9 | 5 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 16 | |
| 21 |
CA Estudiantes
|
10 | 4 | 4 | 2 | 10:7 | 3 | 16 | |
| 22 |
Deportivo Madryn
|
10 | 4 | 4 | 2 | 14:10 | 4 | 16 | |
| 23 |
All Boys
|
10 | 3 | 7 | 0 | 7:4 | 3 | 16 | |
| 24 |
San Martin S.J.
|
9 | 4 | 3 | 2 | 10:7 | 3 | 15 | |
| 25 |
Nueva Chicago
|
10 | 3 | 6 | 1 | 11:6 | 5 | 15 | |
| 26 |
San Miguel
|
10 | 4 | 3 | 3 | 9:8 | 1 | 15 | |
| 27 |
San Telmo
|
11 | 4 | 2 | 5 | 11:13 | -2 | 14 | |
| 29 |
Ciudad de Bolivar
|
10 | 3 | 4 | 3 | 11:11 | 0 | 13 | |
| 30 |
Patronato
|
10 | 3 | 4 | 3 | 9:8 | 1 | 13 | |
| 31 |
Club Atlético Güemes
|
9 | 4 | 1 | 4 | 8:8 | 0 | 13 | |
| 32 |
Agropecuario
|
10 | 3 | 4 | 3 | 8:8 | 0 | 13 | |
| 33 |
Defensores De Belgrano
|
10 | 2 | 6 | 2 | 6:8 | -2 | 12 | |
| 34 |
Central Norte
|
9 | 2 | 5 | 2 | 7:7 | 0 | 11 | |
| 36 |
Chaco For Ever
|
10 | 2 | 4 | 4 | 11:12 | -1 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ferro Carril Oeste
|
11 | 7 | 3 | 1 | 14:6 | 8 | 24 | |
| 2 |
Ciudad de Bolivar
|
10 | 4 | 5 | 1 | 8:5 | 3 | 17 | |
| 3 |
Tristan Suarez
|
10 | 4 | 4 | 2 | 7:5 | 2 | 16 | |
| 4 |
Los Andes
|
9 | 4 | 3 | 2 | 10:4 | 6 | 15 | |
| 5 |
CA Estudiantes
|
10 | 4 | 2 | 4 | 8:9 | -1 | 14 | |
| 6 |
Colon Santa Fe
|
10 | 3 | 4 | 3 | 11:10 | 1 | 13 | |
| 7 |
Atlanta
|
9 | 4 | 1 | 4 | 9:9 | 0 | 13 | |
| 8 |
Temperley
|
11 | 2 | 7 | 2 | 5:5 | 0 | 13 | |
| 9 |
Deportivo Madryn
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:12 | 1 | 13 | |
| 10 |
Gimnasia Jujuy
|
10 | 3 | 3 | 4 | 10:16 | -6 | 12 | |
| 11 |
San Martin Tucuman
|
10 | 3 | 3 | 4 | 7:10 | -3 | 12 | |
| 12 |
Deportivo Moron
|
10 | 3 | 2 | 5 | 13:13 | 0 | 11 | |
| 13 |
San Martin S.J.
|
10 | 3 | 2 | 5 | 10:12 | -2 | 11 | |
| 14 |
Defensores De Belgrano
|
10 | 3 | 2 | 5 | 8:10 | -2 | 11 | |
| 15 |
Almirante Brown
|
10 | 2 | 4 | 4 | 5:7 | -2 | 10 | |
| 16 |
Nueva Chicago
|
9 | 3 | 1 | 5 | 6:11 | -5 | 10 | |
| 17 |
San Miguel
|
10 | 1 | 7 | 2 | 8:13 | -5 | 10 | |
| 19 |
Deportivo Maipu
|
10 | 2 | 3 | 5 | 15:14 | 1 | 9 | |
| 20 |
Patronato
|
10 | 1 | 6 | 3 | 4:9 | -5 | 9 | |
| 21 |
Gimnasia Y Tiro
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:12 | -5 | 8 | |
| 22 |
Central Norte
|
11 | 2 | 2 | 7 | 5:14 | -9 | 8 | |
| 23 |
Atletico Mitre
|
10 | 1 | 4 | 5 | 4:10 | -6 | 7 | |
| 25 |
Godoy Cruz
|
10 | 1 | 3 | 6 | 4:11 | -7 | 6 | |
| 26 |
Almagro
|
10 | 1 | 3 | 6 | 4:16 | -12 | 6 | |
| 27 |
Quilmes
|
11 | 1 | 3 | 7 | 8:13 | -5 | 6 | |
| 28 |
Racing Cordoba
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:15 | -9 | 6 | |
| 29 |
Chacarita Juniors
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:14 | -8 | 6 | |
| 30 |
San Telmo
|
9 | 0 | 6 | 3 | 5:8 | -3 | 6 | |
| 31 |
Club Atlético Güemes
|
11 | 1 | 3 | 7 | 7:15 | -8 | 6 | |
| 32 |
Agropecuario
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:16 | -10 | 6 | |
| 33 |
Chaco For Ever
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:14 | -8 | 6 | |
| 34 |
All Boys
|
10 | 1 | 2 | 7 | 6:16 | -10 | 5 | |
| 36 |
Colegiales
|
9 | 0 | 2 | 7 | 3:14 | -11 | 2 |
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Temperley
|
33 | 16 | 11 | 6 | 40:27 | 13 | 59 | |
2
|
Atlanta
|
33 | 18 | 4 | 11 | 39:30 | 9 | 58 | |
3
|
Tristan Suarez
|
32 | 14 | 14 | 4 | 29:14 | 15 | 56 | |
4
|
Gimnasia Jujuy
|
33 | 15 | 10 | 8 | 50:42 | 8 | 55 | |
5
|
Midland
|
33 | 14 | 9 | 10 | 38:26 | 12 | 51 | |
6
|
Gimnasia Y Tiro
|
33 | 13 | 10 | 10 | 34:30 | 4 | 49 | |
7
|
Deportivo Maipu
|
33 | 13 | 9 | 11 | 40:32 | 8 | 48 | |
8
|
Colegiales
|
33 | 13 | 8 | 12 | 32:31 | 1 | 47 | |
9
|
San Martin S.J.
|
33 | 12 | 10 | 11 | 35:33 | 2 | 46 | |
10
|
San Martin Tucuman
|
33 | 10 | 13 | 10 | 35:33 | 2 | 43 | |
11
|
Atletico Rafaela
|
33 | 11 | 9 | 13 | 27:34 | -7 | 42 | |
12
|
Almagro
|
33 | 11 | 8 | 14 | 30:39 | -9 | 41 | |
13
|
Agropecuario
|
33 | 10 | 10 | 13 | 27:35 | -8 | 40 | |
14
|
Quilmes
|
33 | 10 | 9 | 14 | 30:28 | 2 | 39 | |
15
|
Patronato
|
33 | 7 | 16 | 10 | 29:32 | -3 | 37 | |
16
|
Nueva Chicago
|
33 | 9 | 9 | 15 | 24:32 | -8 | 36 | |
17
|
Chacarita Juniors
|
33 | 9 | 6 | 18 | 25:35 | -10 | 33 | |
18
|
Club Atlético Güemes
|
32 | 5 | 8 | 19 | 22:53 | -31 | 23 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Temperley
|
33 | 16 | 11 | 6 | 40:27 | 13 | 59 | |
2
|
Atlanta
|
33 | 18 | 4 | 11 | 39:30 | 9 | 58 | |
3
|
Tristan Suarez
|
32 | 14 | 14 | 4 | 29:14 | 15 | 56 | |
4
|
Gimnasia Jujuy
|
33 | 15 | 10 | 8 | 50:42 | 8 | 55 | |
5
|
Midland
|
33 | 14 | 9 | 10 | 38:26 | 12 | 51 | |
6
|
Gimnasia Y Tiro
|
33 | 13 | 10 | 10 | 34:30 | 4 | 49 | |
7
|
Deportivo Maipu
|
33 | 13 | 9 | 11 | 40:32 | 8 | 48 | |
8
|
Colegiales
|
33 | 13 | 8 | 12 | 32:31 | 1 | 47 | |
9
|
San Martin S.J.
|
33 | 12 | 10 | 11 | 35:33 | 2 | 46 | |
10
|
San Martin Tucuman
|
33 | 10 | 13 | 10 | 35:33 | 2 | 43 | |
11
|
Atletico Rafaela
|
33 | 11 | 9 | 13 | 27:34 | -7 | 42 | |
12
|
Almagro
|
33 | 11 | 8 | 14 | 30:39 | -9 | 41 | |
13
|
Agropecuario
|
33 | 10 | 10 | 13 | 27:35 | -8 | 40 | |
14
|
Quilmes
|
33 | 10 | 9 | 14 | 30:28 | 2 | 39 | |
15
|
Patronato
|
33 | 7 | 16 | 10 | 29:32 | -3 | 37 | |
16
|
Nueva Chicago
|
33 | 9 | 9 | 15 | 24:32 | -8 | 36 | |
17
|
Chacarita Juniors
|
33 | 9 | 6 | 18 | 25:35 | -10 | 33 | |
18
|
Club Atlético Güemes
|
32 | 5 | 8 | 19 | 22:53 | -31 | 23 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Temperley
|
17 | 12 | 3 | 2 | 32:19 | 13 | 39 | |
| 2 |
Gimnasia Jujuy
|
17 | 11 | 5 | 1 | 32:15 | 17 | 38 | |
| 3 |
Colegiales
|
17 | 11 | 5 | 1 | 26:9 | 17 | 38 | |
| 4 |
Midland
|
17 | 11 | 3 | 3 | 23:7 | 16 | 36 | |
| 5 |
Atlanta
|
17 | 11 | 2 | 4 | 22:10 | 12 | 35 | |
| 6 |
Atletico Rafaela
|
16 | 10 | 3 | 3 | 21:12 | 9 | 33 | |
| 7 |
Deportivo Maipu
|
17 | 9 | 5 | 3 | 20:11 | 9 | 32 | |
| 8 |
Tristan Suarez
|
16 | 8 | 7 | 1 | 18:7 | 11 | 31 | |
| 9 |
Quilmes
|
17 | 9 | 4 | 4 | 19:7 | 12 | 31 | |
| 10 |
Gimnasia Y Tiro
|
16 | 8 | 6 | 2 | 17:9 | 8 | 30 | |
| 11 |
San Martin S.J.
|
16 | 8 | 5 | 3 | 21:13 | 8 | 29 | |
| 12 |
Agropecuario
|
16 | 8 | 5 | 3 | 17:9 | 8 | 29 | |
| 13 |
Chacarita Juniors
|
16 | 8 | 3 | 5 | 17:11 | 6 | 27 | |
| 14 |
San Martin Tucuman
|
16 | 6 | 8 | 2 | 21:11 | 10 | 26 | |
| 15 |
Almagro
|
17 | 7 | 4 | 6 | 18:15 | 3 | 25 | |
| 16 |
Patronato
|
17 | 6 | 7 | 4 | 22:15 | 7 | 25 | |
| 17 |
Nueva Chicago
|
16 | 5 | 8 | 3 | 16:11 | 5 | 23 | |
| 18 |
Club Atlético Güemes
|
15 | 4 | 3 | 8 | 11:21 | -10 | 15 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Tristan Suarez
|
16 | 6 | 7 | 3 | 11:7 | 4 | 25 | |
| 2 |
Atlanta
|
16 | 7 | 2 | 7 | 17:20 | -3 | 23 | |
| 3 |
Temperley
|
16 | 4 | 8 | 4 | 8:8 | 0 | 20 | |
| 4 |
Gimnasia Y Tiro
|
17 | 5 | 4 | 8 | 17:21 | -4 | 19 | |
| 5 |
Gimnasia Jujuy
|
16 | 4 | 5 | 7 | 18:27 | -9 | 17 | |
| 6 |
San Martin S.J.
|
17 | 4 | 5 | 8 | 14:20 | -6 | 17 | |
| 7 |
San Martin Tucuman
|
17 | 4 | 5 | 8 | 14:22 | -8 | 17 | |
| 8 |
Deportivo Maipu
|
16 | 4 | 4 | 8 | 20:21 | -1 | 16 | |
| 9 |
Almagro
|
16 | 4 | 4 | 8 | 12:24 | -12 | 16 | |
| 10 |
Midland
|
16 | 3 | 6 | 7 | 15:19 | -4 | 15 | |
| 11 |
Nueva Chicago
|
17 | 4 | 1 | 12 | 8:21 | -13 | 13 | |
| 12 |
Patronato
|
16 | 1 | 9 | 6 | 7:17 | -10 | 12 | |
| 13 |
Agropecuario
|
17 | 2 | 5 | 10 | 10:26 | -16 | 11 | |
| 14 |
Colegiales
|
16 | 2 | 3 | 11 | 6:22 | -16 | 9 | |
| 15 |
Atletico Rafaela
|
17 | 1 | 6 | 10 | 6:22 | -16 | 9 | |
| 16 |
Quilmes
|
16 | 1 | 5 | 10 | 11:21 | -10 | 8 | |
| 17 |
Club Atlético Güemes
|
17 | 1 | 5 | 11 | 11:32 | -21 | 8 | |
| 18 |
Chacarita Juniors
|
17 | 1 | 3 | 13 | 8:24 | -16 | 6 |
Które miejsce zajmuje Gimnasia Y Tiro w tabeli Primera Nacional?
Gimnasia Y Tiro zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Primera Nacional z dorobkiem 49 punktów po 33 kolejkach. Strata do prowadzącego Temperley wynosi 10 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 34:30, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Gimnasia Y Tiro w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Gimnasia Y Tiro na tle ligi w sezonie 2026.
Gimnasia Y Tiro na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,8
- Strzały celne / mecz 3,5
- Asysty / mecz 0,70
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,91
- Czyste konta 36%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Gimnasia Y Tiro
-
L. Gordillo 13

-
Nicolas Rinaldi 3
-
Manuel Guanini 3
-
Nicolas Contin 2
-
Franco Sivetti 2
-
Fabricio Rojas 2

Rozkład bramek w czasie
Bramki Gimnasia Y Tiro i rywali według minuty w ostatnich 33 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Gimnasia Y Tiro to 31–45+ minuta, w której padło 13 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 10 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Gimnasia Y Tiro - Atlanta Po przerwie pada 47% bramek Gimnasia Y Tiro.Przebieg meczu Gimnasia Y Tiro i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 17 | 13-3-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 12 | 0-3-9 |
| Prowadził do przerwy | 10 | 8-1-1 |
| Remis do przerwy | 17 | 5-8-4 |
| Przegrywał do przerwy | 6 | 0-1-5 |
Gdy Gimnasia Y Tiro otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 13 razy na 17 takich meczów.
Jak padają bramki dla Gimnasia Y Tiro
91% bramek Gimnasia Y Tiro pada z gry. Z karnych odpowiadają za 9% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Gimnasia Y Tiro zdobywa w sezonie średnio 1,48 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie Gimnasia Y Tiro
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Gimnasia Y Tiro, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Gimnasia Y Tiro wygra mecz Gimnasia Y Tiro - Atlanta Gimnasia Y Tiro nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Gimnasia Y Tiro
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 58%
- Powyżej 2,5 30%
- Powyżej 3,5 15%
- Powyżej 4,5 3%
- Powyżej 5,5 0%
W 30% meczów Gimnasia Y Tiro padają co najmniej trzy bramki, a w 45% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Gimnasia Y Tiro - Atlanta Powyżej 2,5 bramki padło w 30% meczów Gimnasia Y Tiro.Gimnasia Y Tiro – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Gimnasia Y Tiro fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Gimnasia Y Tiro, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Gimnasia Y Tiro zdobywa 1,88 punktu na mecz wobec 1,12 na wyjeździe.
Gimnasia Y Tiro wygra mecz Gimnasia Y Tiro - Atlanta Gimnasia Y Tiro zdobywa u siebie 63% możliwych punktów, na wyjeździe 37%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 33 meczach Gimnasia Y Tiro ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 47% goli Gimnasia Y Tiro, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 9 z 33 meczów.
Gimnasia Y Tiro – strzały
- Celne / mecz 3,5
- Niecelne / mecz 4,4
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,6
Gimnasia Y Tiro oddaje 7,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,6 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Gimnasia Y Tiro - Atlanta Gimnasia Y Tiro oddaje 7,8 strzałów na mecz.Gimnasia Y Tiro – posiadanie piłki
- U siebie 55,1%
- Na wyjeździe 45,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 33
- Mecze z posiadaniem > 55% 10 z 33
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 10 z 33 meczów. Średnio Gimnasia Y Tiro utrzymuje przy piłce 50,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
Gimnasia Y Tiro wygra mecz Gimnasia Y Tiro - Atlanta Gimnasia Y Tiro utrzymuje średnio 50,1% posiadania piłki.Gimnasia Y Tiro – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Gimnasia Y Tiro wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Gimnasia Y Tiro – czyste konta
- U siebie 9 z 16
- Na wyjeździe 3 z 17
- Stracone / mecz 0,91
- Bez straty do przerwy 70%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 18%
Czyste konto Gimnasia Y Tiro to 36% meczów sezonu (12 z 33), z czego 9 w 16 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Gimnasia Y Tiro - Atlanta Czyste konto Gimnasia Y Tiro zachowuje w 36% meczów.Gimnasia Y Tiro – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 79%
- Pow. 8,5 w meczu 45%
- Pow. 10,5 w meczu 27%
- Rożne u siebie / mecz 4,9
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,6
Gimnasia Y Tiro wykonuje średnio 3,7 rzutów rożnych na mecz wobec 5,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 45% spotkań.
Gimnasia Y Tiro – kartki
- Żółte kartki 77
- Pow. 3,5 kartki w meczu 64%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 52%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 12%
Gimnasia Y Tiro ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Gimnasia Y Tiro – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Gimnasia Y Tiro według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 8 | 2-5-1 | 1,38 | 1,00 | 0,88 |
| Środka tabeli (7–12) | 12 | 7-2-3 | 1,92 | 1,08 | 0,67 |
| Dołu tabeli (13–18) | 11 | 4-2-5 | 1,27 | 1,18 | 1,27 |
Najwięcej punktów na mecz Gimnasia Y Tiro zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z dołu tabeli (13–18).
Gimnasia Y Tiro na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
4.
|
2,24 1,06 | 1,88 1,13 | 0,88 1,69 |
|
5.
|
2,12 0,94 | 1,35 0,94 | 0,41 1,19 |
|
6.
|
1,88 1,12 | 1,06 1,00 | 0,56 1,24 |
|
7.
|
1,88 1,00 | 1,18 1,25 | 0,65 1,31 |
|
8.
|
2,24 0,56 | 1,53 0,38 | 0,53 1,38 |
Ciekawe rekordy w meczach Gimnasia Y Tiro
Skrajne wyniki i osiągnięcia Gimnasia Y Tiro w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Gimnasia Y Tiro - Almagro 2:0 Primera Nacional (Argentyna), 28.02.2026
- Najwyższa porażka Nueva Chicago - Gimnasia Y Tiro 3:1 Primera Nacional (Argentyna), 23.03.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Gimnasia Y Tiro - Agropecuario 2:3, Primera Nacional (Argentyna), 5.05.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Gordillo, Gimnasia Y Tiro - San Martin S.J. 1:1, Primera Nacional (Argentyna), 4.04.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+1 minuta Gordillo, Gimnasia Y Tiro - Chacarita Juniors 1:0, Primera Nacional (Argentyna), 29.08.2026
Jakie statystyki ma Gimnasia Y Tiro w tym sezonie?
Bilans Gimnasia Y Tiro w tym sezonie to 33 mecze i wynik 13-10-10 przy 34 zdobytych bramkach i 30 straconych. Czyste konto padło w 12 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 7,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Gimnasia Y Tiro – zawodnicy
Jak wygląda kadra Gimnasia Y Tiro w sezonie 2026.
Przewidywany skład Gimnasia Y Tiro 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.






Kontuzje w kadrze Gimnasia Y Tiro
-
Gabriel Diaz Obrońca Uraz kolana pauzuje od 336 dniopuszczone: 11 meczów
Kadra Gimnasia Y Tiro
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
![]() |
27 | Argentyna | 200 tys. € | – | 29 | 88% | 13 | 1 | 2 287' | 6 | 1 | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Argentyna | 200 tys. € | – | 30 | 91% | 2 | 2 | 2 483' | 7 | 0 | |||||||
| 9 |
|
30 | Argentyna | 175 tys. € | 241 tys. € | 33 | 100% | 2 | 0 | 1 364' | 3 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
22 | Argentyna | 75 tys. € | – | 32 | 97% | 1 | 1 | 504' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
33 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 5 |
![]() |
37 | Argentyna | 10 tys. € | – | 28 | 85% | 2 | 0 | 1 122' | 6 | 0 | |||||||
| 8 |
|
28 | Argentyna | 75 tys. € | 45 tys. € | 33 | 100% | 2 | 0 | 2 131' | 4 | 0 | |||||||
| 11 |
|
27 | Argentyna | 100 tys. € | 179 tys. € | 31 | 94% | 1 | 0 | 1 537' | 6 | 0 | |||||||
| 18 |
|
33 | Argentyna | 200 tys. € | 206 tys. € | 29 | 88% | 1 | 1 | 1 604' | 5 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
35 | Argentyna | 10 tys. € | – | 33 | 100% | 0 | 0 | 538' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
37 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
29 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
27 | Argentyna | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
34 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
36 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
26 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
27 | Argentyna | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
31 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
|
34 | Argentyna | 100 tys. € | 152 tys. € | 1 | 3% | 0 | 0 | 85' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
30 | Argentyna | 250 tys. € | 179 tys. € | 29 | 88% | 3 | 2 | 2 509' | 8 | 2 | |||||||
| 15 |
|
33 | Argentyna | 75 tys. € | – | 10 | 30% | 0 | 0 | 563' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
36 | Argentyna | 10 tys. € | 80 tys. € | 19 | 58% | 0 | 0 | 1 403' | 4 | 1 | |||||||
| 2 |
![]() |
36 | Argentyna | 25 tys. € | – | 25 | 76% | 0 | 1 | 1 773' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
30 | Argentyna | 75 tys. € | 27 tys. € | 28 | 85% | 2 | 0 | 1 721' | 4 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
39 | Argentyna | 10 tys. € | – | 19 | 58% | 0 | 0 | 471' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
36 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
32 | Argentyna | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
39 | Argentyna | 10 tys. € | – | 31 | 94% | 0 | 0 | 1 941' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
30 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Gimnasia Y Tiro
1,8 mln €
śr. 57 tys. € / zawodnika
Ile Gimnasia Y Tiro wydaje na pensje
1,1 mln € rocznie
śr. 35 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Argentyna (32 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Gimnasia Y Tiro w sezonie 2026
Gimnasia Y Tiro wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Gimnasia Y Tiro
Jak wygląda skład Gimnasia Y Tiro?
W wyjściowym ustawieniu Gimnasia Y Tiro między słupkami staje F. Cosentino, a linię obrony najczęściej tworzą J. Galetto, M. Guanini, G. Diaz oraz G. Soto. W środku pola grają F. Rojas, F. Sivetti, R. Birge, T. Banega oraz J. Aguirre, a za skuteczność w ataku odpowiadają L. Gordillo. Trener Juan Manuel Azconzabal ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Nacional (Argentyna) i pucharach.
Gimnasia Y Tiro – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Gimnasia Y Tiro w sezonie 2026.
Gimnasia Y Tiro transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna | 32 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 07 Mar 2026 |
|
Argentyna | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 09 Lut 2026 |
|
Argentyna | 34 |
![]() |
za darmo | |
| 04 Lut 2026 |
![]() |
Argentyna | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 12 Sty 2026 |
![]() |
Argentyna | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 07 Sty 2026 |
|
Argentyna | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Sty 2026 |
![]() |
Argentyna | 36 |
|
za darmo | |
| 06 Sty 2026 |
![]() |
Argentyna | 28 |
|
za darmo | |
| 04 Sty 2026 |
|
Argentyna | 33 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Gimnasia Y Tiro w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Gimnasia Y Tiro trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.