Forma w lidze
Patronato w tabeli
15. miejsce / 37 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 22 punkty
Strata do 8. miejsca: 10 punktów
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
25 pkt
22:15 bramki
1,29 gola/mecz
12 pkt
7:17 bramki
0,44 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Patronato
Wartość drużyny: 825 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Argentyna | 28 | pomocnik | 30 | 225 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 3 asyst | Argentyna | 24 | pomocnik | 32 | 175 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 4,99 średnia ocena | Argentyna | 28 | pomocnik | 30 | 225 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2970 minut | Argentyna | 30 | bramkarz | 33 | 250 tys. € |
Skład i oceny Patronato w ostatnim meczu 4-3-3





Zmiany
- 45' T. Attis → G. Salega
- 63' R. Reynaga → H. Rivero
- 71' V. Pereyra → A. Miró
- 71' F. Soldano → J. Salas
Patronato w tabeli Primera Nacional
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
20 | 12 | 4 | 4 | 23:14 | 40 |
2
|
Gimnasia Jujuy
|
20 | 11 | 5 | 4 | 32:22 | 38 |
| ··· | |||||||
27
|
Chacarita Juniors
|
20 | 6 | 5 | 9 | 16:21 | 23 |
28
|
Patronato
|
20 | 4 | 10 | 6 | 13:17 | 22 |
29
|
All Boys
|
20 | 4 | 9 | 7 | 13:20 | 21 |
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Temperley
|
33 | 16 | 11 | 6 | 40:27 | 59 |
2
|
Atlanta
|
33 | 18 | 4 | 11 | 39:30 | 58 |
| ··· | |||||||
14
|
Quilmes
|
33 | 10 | 9 | 14 | 30:28 | 39 |
15
|
Patronato
|
33 | 7 | 16 | 10 | 29:32 | 37 |
16
|
Nueva Chicago
|
33 | 9 | 9 | 15 | 24:32 | 36 |
Wyniki Patronato
Terminarz Patronato
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 20:00
|
Tristan Suarez
Patronato
Primera Nacional (Argentyna), 34. kolejka
|
|
|
25 Paź 20:00
|
Patronato
Agropecuario
Primera Nacional (Argentyna), 35. kolejka
|
|
|
31 Paź 21:00
|
![]()
Atletico Rafaela
Patronato
Primera Nacional (Argentyna), 36. kolejka
|
Ostatnie transfery Patronato
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Chile |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 11 Lip 2026 |
![]() |
Argentyna |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Argentyna |
![]() |
za darmo |
Patronato to klub piłkarski z Argentyny występujący w Primera Nacional (Argentyna). Swoim domowym obiektem jest Estadio Presbítero Bartolomé Grella, który może pomieścić 22 000 widzów. Zespół prowadzi Marcelo Fuentes. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 825 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Patronato w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Patronato trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 11 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Patronato w tabeli Primera Nacional?
Patronato zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Primera Nacional z dorobkiem 37 punktów po 33 kolejkach. Strata do prowadzącego Temperley wynosi 22 punkty, a przewaga nad 16. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 29:32, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład Patronato?
W wyjściowym ustawieniu Patronato między słupkami staje A. Sosa, a linię obrony najczęściej tworzą W. Rueda, F. Meritello, F. Evangelista oraz F. Moreyra. W środku pola grają F. Diaz, J. Barinaga, A. Picco oraz V. Pereyra, a za skuteczność w ataku odpowiadają R. Reynaga, F. Soldano. Trener Marcelo Fuentes ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Nacional (Argentyna) i pucharach.
Kiedy Patronato gra następny mecz?
Najbliższy mecz Patronato to spotkanie z Tristan Suarez, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Estadio 20 de Octubre w ramach Primera Nacional (34. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Patronato?
Ostatni mecz Patronato to wygrana z Club Atlético Güemes 2:0 w Primera Nacional, 11 października 2026. Bramki zdobyli Rivero, Salega. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Patronato w tym sezonie?
Bilans Patronato w tym sezonie to 33 mecze i wynik 7-16-10 przy 29 zdobytych bramkach i 32 straconych. Czyste konto padło w 13 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Patronato w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Patronato w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Patronato
Patronato terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 20:00
|
Primera Nacional (Argentyna), 34. kolejka
|
Estadio 20 de Octubre Wyjazd | Trudny | |
|
25 Paź 20:00
|
Primera Nacional (Argentyna), 35. kolejka
|
Estadio Presbítero Bartolomé Grella U siebie | Łatwy | |
|
31 Paź 21:00
|
![]() Primera Nacional (Argentyna), 36. kolejka
|
Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Patronato gra następny mecz?
Najbliższy mecz Patronato to spotkanie z Tristan Suarez, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Estadio 20 de Octubre w ramach Primera Nacional (34. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Patronato w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Patronato w sezonie 2026.
Forma i bramki Patronato w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Patronato wyniki
Patronato ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 26 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 23 z 33 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Patronato zdobywa 1,40 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Patronato?
Ostatni mecz Patronato to wygrana z Club Atlético Güemes 2:0 w Primera Nacional, 11 października 2026. Bramki zdobyli Rivero, Salega. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Patronato – tabela Primera Nacional (Argentyna)
Jakie miejsce w tabeli Primera Nacional (Argentyna) zajmuje Patronato w sezonie 2026.
Miejsce Patronato w tabeli Primera Nacional
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
20 | 12 | 4 | 4 | 23:14 | 9 | 40 | |
2
|
Gimnasia Jujuy
|
20 | 11 | 5 | 4 | 32:22 | 10 | 38 | |
3
|
Colon Santa Fe
|
20 | 9 | 8 | 3 | 27:15 | 12 | 35 | |
4
|
Deportivo Moron
|
20 | 10 | 5 | 5 | 29:19 | 10 | 35 | |
5
|
Atlanta
|
19 | 10 | 3 | 6 | 24:15 | 9 | 33 | |
6
|
Tristan Suarez
|
20 | 8 | 9 | 3 | 17:11 | 6 | 33 | |
7
|
Los Andes
|
20 | 8 | 8 | 4 | 19:8 | 11 | 32 | |
8
|
Temperley
|
20 | 7 | 10 | 3 | 19:17 | 2 | 31 | |
10
|
Ciudad de Bolivar
|
20 | 7 | 9 | 4 | 19:16 | 3 | 30 | |
11
|
CA Estudiantes
|
20 | 8 | 6 | 6 | 18:16 | 2 | 30 | |
12
|
Almirante Brown
|
20 | 8 | 6 | 6 | 15:13 | 2 | 30 | |
13
|
Deportivo Madryn
|
20 | 7 | 8 | 5 | 27:22 | 5 | 29 | |
14
|
San Martin Tucuman
|
20 | 7 | 8 | 5 | 19:15 | 4 | 29 | |
15
|
Deportivo Maipu
|
20 | 8 | 4 | 8 | 27:21 | 6 | 28 | |
16
|
Godoy Cruz
|
20 | 7 | 7 | 6 | 20:17 | 3 | 28 | |
17
|
Atletico Mitre
|
20 | 7 | 6 | 7 | 15:16 | -1 | 27 | |
18
|
San Martin S.J.
|
19 | 7 | 5 | 7 | 20:19 | 1 | 26 | |
19
|
Nueva Chicago
|
19 | 6 | 7 | 6 | 17:17 | 0 | 25 | |
20
|
Gimnasia Y Tiro
|
20 | 6 | 7 | 7 | 19:21 | -2 | 25 | |
21
|
San Miguel
|
20 | 5 | 10 | 5 | 17:21 | -4 | 25 | |
22
|
Almagro
|
20 | 7 | 4 | 9 | 16:22 | -6 | 25 | |
23
|
Quilmes
|
20 | 6 | 6 | 8 | 18:16 | 2 | 24 | |
24
|
Racing Cordoba
|
20 | 6 | 6 | 8 | 20:24 | -4 | 24 | |
25
|
Colegiales
|
19 | 6 | 5 | 8 | 18:19 | -1 | 23 | |
26
|
Defensores De Belgrano
|
20 | 5 | 8 | 7 | 14:18 | -4 | 23 | |
27
|
Chacarita Juniors
|
20 | 6 | 5 | 9 | 16:21 | -5 | 23 | |
28
|
Patronato
|
20 | 4 | 10 | 6 | 13:17 | -4 | 22 | |
29
|
All Boys
|
20 | 4 | 9 | 7 | 13:20 | -7 | 21 | |
30
|
San Telmo
|
20 | 4 | 8 | 8 | 16:21 | -5 | 20 | |
31
|
Club Atlético Güemes
|
20 | 5 | 4 | 11 | 15:23 | -8 | 19 | |
32
|
Central Norte
|
20 | 4 | 7 | 9 | 12:21 | -9 | 19 | |
33
|
Agropecuario
|
20 | 4 | 7 | 9 | 14:24 | -10 | 19 | |
36
|
Chaco For Ever
|
20 | 3 | 7 | 10 | 17:26 | -9 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
20 | 12 | 4 | 4 | 23:14 | 9 | 40 | |
2
|
Gimnasia Jujuy
|
20 | 11 | 5 | 4 | 32:22 | 10 | 38 | |
3
|
Colon Santa Fe
|
20 | 9 | 8 | 3 | 27:15 | 12 | 35 | |
4
|
Deportivo Moron
|
20 | 10 | 5 | 5 | 29:19 | 10 | 35 | |
5
|
Atlanta
|
19 | 10 | 3 | 6 | 24:15 | 9 | 33 | |
6
|
Tristan Suarez
|
20 | 8 | 9 | 3 | 17:11 | 6 | 33 | |
7
|
Los Andes
|
20 | 8 | 8 | 4 | 19:8 | 11 | 32 | |
8
|
Temperley
|
20 | 7 | 10 | 3 | 19:17 | 2 | 31 | |
10
|
Ciudad de Bolivar
|
20 | 7 | 9 | 4 | 19:16 | 3 | 30 | |
11
|
CA Estudiantes
|
20 | 8 | 6 | 6 | 18:16 | 2 | 30 | |
12
|
Almirante Brown
|
20 | 8 | 6 | 6 | 15:13 | 2 | 30 | |
13
|
Deportivo Madryn
|
20 | 7 | 8 | 5 | 27:22 | 5 | 29 | |
14
|
San Martin Tucuman
|
20 | 7 | 8 | 5 | 19:15 | 4 | 29 | |
15
|
Deportivo Maipu
|
20 | 8 | 4 | 8 | 27:21 | 6 | 28 | |
16
|
Godoy Cruz
|
20 | 7 | 7 | 6 | 20:17 | 3 | 28 | |
17
|
Atletico Mitre
|
20 | 7 | 6 | 7 | 15:16 | -1 | 27 | |
18
|
San Martin S.J.
|
19 | 7 | 5 | 7 | 20:19 | 1 | 26 | |
19
|
Nueva Chicago
|
19 | 6 | 7 | 6 | 17:17 | 0 | 25 | |
20
|
Gimnasia Y Tiro
|
20 | 6 | 7 | 7 | 19:21 | -2 | 25 | |
21
|
San Miguel
|
20 | 5 | 10 | 5 | 17:21 | -4 | 25 | |
22
|
Almagro
|
20 | 7 | 4 | 9 | 16:22 | -6 | 25 | |
23
|
Quilmes
|
20 | 6 | 6 | 8 | 18:16 | 2 | 24 | |
24
|
Racing Cordoba
|
20 | 6 | 6 | 8 | 20:24 | -4 | 24 | |
25
|
Colegiales
|
19 | 6 | 5 | 8 | 18:19 | -1 | 23 | |
26
|
Defensores De Belgrano
|
20 | 5 | 8 | 7 | 14:18 | -4 | 23 | |
27
|
Chacarita Juniors
|
20 | 6 | 5 | 9 | 16:21 | -5 | 23 | |
28
|
Patronato
|
20 | 4 | 10 | 6 | 13:17 | -4 | 22 | |
29
|
All Boys
|
20 | 4 | 9 | 7 | 13:20 | -7 | 21 | |
30
|
San Telmo
|
20 | 4 | 8 | 8 | 16:21 | -5 | 20 | |
31
|
Club Atlético Güemes
|
20 | 5 | 4 | 11 | 15:23 | -8 | 19 | |
32
|
Central Norte
|
20 | 4 | 7 | 9 | 12:21 | -9 | 19 | |
33
|
Agropecuario
|
20 | 4 | 7 | 9 | 14:24 | -10 | 19 | |
36
|
Chaco For Ever
|
20 | 3 | 7 | 10 | 17:26 | -9 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Gimnasia Jujuy
|
10 | 8 | 2 | 0 | 22:6 | 16 | 26 | |
| 2 |
Deportivo Moron
|
10 | 7 | 3 | 0 | 16:6 | 10 | 24 | |
| 3 |
Colon Santa Fe
|
10 | 6 | 4 | 0 | 16:5 | 11 | 22 | |
| 4 |
Godoy Cruz
|
10 | 6 | 4 | 0 | 16:6 | 10 | 22 | |
| 6 |
Colegiales
|
10 | 6 | 3 | 1 | 15:5 | 10 | 21 | |
| 7 |
Atlanta
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:6 | 9 | 20 | |
| 8 |
Almirante Brown
|
10 | 6 | 2 | 2 | 10:6 | 4 | 20 | |
| 9 |
Atletico Mitre
|
10 | 6 | 2 | 2 | 11:6 | 5 | 20 | |
| 10 |
Deportivo Maipu
|
10 | 6 | 1 | 3 | 12:7 | 5 | 19 | |
| 11 |
Almagro
|
10 | 6 | 1 | 3 | 12:6 | 6 | 19 | |
| 12 |
Temperley
|
9 | 5 | 3 | 1 | 14:12 | 2 | 18 | |
| 13 |
Quilmes
|
9 | 5 | 3 | 1 | 10:3 | 7 | 18 | |
| 14 |
Racing Cordoba
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:9 | 5 | 18 | |
| 15 |
Tristan Suarez
|
10 | 4 | 5 | 1 | 10:6 | 4 | 17 | |
| 16 |
Los Andes
|
11 | 4 | 5 | 2 | 9:4 | 5 | 17 | |
| 17 |
San Martin Tucuman
|
10 | 4 | 5 | 1 | 12:5 | 7 | 17 | |
| 18 |
Gimnasia Y Tiro
|
11 | 4 | 5 | 2 | 12:9 | 3 | 17 | |
| 19 |
Chacarita Juniors
|
10 | 5 | 2 | 3 | 10:7 | 3 | 17 | |
| 20 |
Ferro Carril Oeste
|
9 | 5 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 16 | |
| 21 |
CA Estudiantes
|
10 | 4 | 4 | 2 | 10:7 | 3 | 16 | |
| 22 |
Deportivo Madryn
|
10 | 4 | 4 | 2 | 14:10 | 4 | 16 | |
| 23 |
All Boys
|
10 | 3 | 7 | 0 | 7:4 | 3 | 16 | |
| 24 |
San Martin S.J.
|
9 | 4 | 3 | 2 | 10:7 | 3 | 15 | |
| 25 |
Nueva Chicago
|
10 | 3 | 6 | 1 | 11:6 | 5 | 15 | |
| 26 |
San Miguel
|
10 | 4 | 3 | 3 | 9:8 | 1 | 15 | |
| 27 |
San Telmo
|
11 | 4 | 2 | 5 | 11:13 | -2 | 14 | |
| 29 |
Ciudad de Bolivar
|
10 | 3 | 4 | 3 | 11:11 | 0 | 13 | |
| 30 |
Patronato
|
10 | 3 | 4 | 3 | 9:8 | 1 | 13 | |
| 31 |
Club Atlético Güemes
|
9 | 4 | 1 | 4 | 8:8 | 0 | 13 | |
| 32 |
Agropecuario
|
10 | 3 | 4 | 3 | 8:8 | 0 | 13 | |
| 33 |
Defensores De Belgrano
|
10 | 2 | 6 | 2 | 6:8 | -2 | 12 | |
| 34 |
Central Norte
|
9 | 2 | 5 | 2 | 7:7 | 0 | 11 | |
| 36 |
Chaco For Ever
|
10 | 2 | 4 | 4 | 11:12 | -1 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ferro Carril Oeste
|
11 | 7 | 3 | 1 | 14:6 | 8 | 24 | |
| 2 |
Ciudad de Bolivar
|
10 | 4 | 5 | 1 | 8:5 | 3 | 17 | |
| 3 |
Tristan Suarez
|
10 | 4 | 4 | 2 | 7:5 | 2 | 16 | |
| 4 |
Los Andes
|
9 | 4 | 3 | 2 | 10:4 | 6 | 15 | |
| 5 |
CA Estudiantes
|
10 | 4 | 2 | 4 | 8:9 | -1 | 14 | |
| 6 |
Colon Santa Fe
|
10 | 3 | 4 | 3 | 11:10 | 1 | 13 | |
| 7 |
Atlanta
|
9 | 4 | 1 | 4 | 9:9 | 0 | 13 | |
| 8 |
Temperley
|
11 | 2 | 7 | 2 | 5:5 | 0 | 13 | |
| 9 |
Deportivo Madryn
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:12 | 1 | 13 | |
| 10 |
Gimnasia Jujuy
|
10 | 3 | 3 | 4 | 10:16 | -6 | 12 | |
| 11 |
San Martin Tucuman
|
10 | 3 | 3 | 4 | 7:10 | -3 | 12 | |
| 12 |
Deportivo Moron
|
10 | 3 | 2 | 5 | 13:13 | 0 | 11 | |
| 13 |
San Martin S.J.
|
10 | 3 | 2 | 5 | 10:12 | -2 | 11 | |
| 14 |
Defensores De Belgrano
|
10 | 3 | 2 | 5 | 8:10 | -2 | 11 | |
| 15 |
Almirante Brown
|
10 | 2 | 4 | 4 | 5:7 | -2 | 10 | |
| 16 |
Nueva Chicago
|
9 | 3 | 1 | 5 | 6:11 | -5 | 10 | |
| 17 |
San Miguel
|
10 | 1 | 7 | 2 | 8:13 | -5 | 10 | |
| 19 |
Deportivo Maipu
|
10 | 2 | 3 | 5 | 15:14 | 1 | 9 | |
| 20 |
Patronato
|
10 | 1 | 6 | 3 | 4:9 | -5 | 9 | |
| 21 |
Gimnasia Y Tiro
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:12 | -5 | 8 | |
| 22 |
Central Norte
|
11 | 2 | 2 | 7 | 5:14 | -9 | 8 | |
| 23 |
Atletico Mitre
|
10 | 1 | 4 | 5 | 4:10 | -6 | 7 | |
| 25 |
Godoy Cruz
|
10 | 1 | 3 | 6 | 4:11 | -7 | 6 | |
| 26 |
Almagro
|
10 | 1 | 3 | 6 | 4:16 | -12 | 6 | |
| 27 |
Quilmes
|
11 | 1 | 3 | 7 | 8:13 | -5 | 6 | |
| 28 |
Racing Cordoba
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:15 | -9 | 6 | |
| 29 |
Chacarita Juniors
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:14 | -8 | 6 | |
| 30 |
San Telmo
|
9 | 0 | 6 | 3 | 5:8 | -3 | 6 | |
| 31 |
Club Atlético Güemes
|
11 | 1 | 3 | 7 | 7:15 | -8 | 6 | |
| 32 |
Agropecuario
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:16 | -10 | 6 | |
| 33 |
Chaco For Ever
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:14 | -8 | 6 | |
| 34 |
All Boys
|
10 | 1 | 2 | 7 | 6:16 | -10 | 5 | |
| 36 |
Colegiales
|
9 | 0 | 2 | 7 | 3:14 | -11 | 2 |
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Temperley
|
33 | 16 | 11 | 6 | 40:27 | 13 | 59 | |
2
|
Atlanta
|
33 | 18 | 4 | 11 | 39:30 | 9 | 58 | |
3
|
Tristan Suarez
|
32 | 14 | 14 | 4 | 29:14 | 15 | 56 | |
4
|
Gimnasia Jujuy
|
33 | 15 | 10 | 8 | 50:42 | 8 | 55 | |
5
|
Midland
|
33 | 14 | 9 | 10 | 38:26 | 12 | 51 | |
6
|
Gimnasia Y Tiro
|
33 | 13 | 10 | 10 | 34:30 | 4 | 49 | |
7
|
Deportivo Maipu
|
33 | 13 | 9 | 11 | 40:32 | 8 | 48 | |
8
|
Colegiales
|
33 | 13 | 8 | 12 | 32:31 | 1 | 47 | |
9
|
San Martin S.J.
|
33 | 12 | 10 | 11 | 35:33 | 2 | 46 | |
10
|
San Martin Tucuman
|
33 | 10 | 13 | 10 | 35:33 | 2 | 43 | |
11
|
Atletico Rafaela
|
33 | 11 | 9 | 13 | 27:34 | -7 | 42 | |
12
|
Almagro
|
33 | 11 | 8 | 14 | 30:39 | -9 | 41 | |
13
|
Agropecuario
|
33 | 10 | 10 | 13 | 27:35 | -8 | 40 | |
14
|
Quilmes
|
33 | 10 | 9 | 14 | 30:28 | 2 | 39 | |
15
|
Patronato
|
33 | 7 | 16 | 10 | 29:32 | -3 | 37 | |
16
|
Nueva Chicago
|
33 | 9 | 9 | 15 | 24:32 | -8 | 36 | |
17
|
Chacarita Juniors
|
33 | 9 | 6 | 18 | 25:35 | -10 | 33 | |
18
|
Club Atlético Güemes
|
32 | 5 | 8 | 19 | 22:53 | -31 | 23 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Temperley
|
33 | 16 | 11 | 6 | 40:27 | 13 | 59 | |
2
|
Atlanta
|
33 | 18 | 4 | 11 | 39:30 | 9 | 58 | |
3
|
Tristan Suarez
|
32 | 14 | 14 | 4 | 29:14 | 15 | 56 | |
4
|
Gimnasia Jujuy
|
33 | 15 | 10 | 8 | 50:42 | 8 | 55 | |
5
|
Midland
|
33 | 14 | 9 | 10 | 38:26 | 12 | 51 | |
6
|
Gimnasia Y Tiro
|
33 | 13 | 10 | 10 | 34:30 | 4 | 49 | |
7
|
Deportivo Maipu
|
33 | 13 | 9 | 11 | 40:32 | 8 | 48 | |
8
|
Colegiales
|
33 | 13 | 8 | 12 | 32:31 | 1 | 47 | |
9
|
San Martin S.J.
|
33 | 12 | 10 | 11 | 35:33 | 2 | 46 | |
10
|
San Martin Tucuman
|
33 | 10 | 13 | 10 | 35:33 | 2 | 43 | |
11
|
Atletico Rafaela
|
33 | 11 | 9 | 13 | 27:34 | -7 | 42 | |
12
|
Almagro
|
33 | 11 | 8 | 14 | 30:39 | -9 | 41 | |
13
|
Agropecuario
|
33 | 10 | 10 | 13 | 27:35 | -8 | 40 | |
14
|
Quilmes
|
33 | 10 | 9 | 14 | 30:28 | 2 | 39 | |
15
|
Patronato
|
33 | 7 | 16 | 10 | 29:32 | -3 | 37 | |
16
|
Nueva Chicago
|
33 | 9 | 9 | 15 | 24:32 | -8 | 36 | |
17
|
Chacarita Juniors
|
33 | 9 | 6 | 18 | 25:35 | -10 | 33 | |
18
|
Club Atlético Güemes
|
32 | 5 | 8 | 19 | 22:53 | -31 | 23 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Temperley
|
17 | 12 | 3 | 2 | 32:19 | 13 | 39 | |
| 2 |
Gimnasia Jujuy
|
17 | 11 | 5 | 1 | 32:15 | 17 | 38 | |
| 3 |
Colegiales
|
17 | 11 | 5 | 1 | 26:9 | 17 | 38 | |
| 4 |
Midland
|
17 | 11 | 3 | 3 | 23:7 | 16 | 36 | |
| 5 |
Atlanta
|
17 | 11 | 2 | 4 | 22:10 | 12 | 35 | |
| 6 |
Atletico Rafaela
|
16 | 10 | 3 | 3 | 21:12 | 9 | 33 | |
| 7 |
Deportivo Maipu
|
17 | 9 | 5 | 3 | 20:11 | 9 | 32 | |
| 8 |
Tristan Suarez
|
16 | 8 | 7 | 1 | 18:7 | 11 | 31 | |
| 9 |
Quilmes
|
17 | 9 | 4 | 4 | 19:7 | 12 | 31 | |
| 10 |
Gimnasia Y Tiro
|
16 | 8 | 6 | 2 | 17:9 | 8 | 30 | |
| 11 |
San Martin S.J.
|
16 | 8 | 5 | 3 | 21:13 | 8 | 29 | |
| 12 |
Agropecuario
|
16 | 8 | 5 | 3 | 17:9 | 8 | 29 | |
| 13 |
Chacarita Juniors
|
16 | 8 | 3 | 5 | 17:11 | 6 | 27 | |
| 14 |
San Martin Tucuman
|
16 | 6 | 8 | 2 | 21:11 | 10 | 26 | |
| 15 |
Almagro
|
17 | 7 | 4 | 6 | 18:15 | 3 | 25 | |
| 16 |
Patronato
|
17 | 6 | 7 | 4 | 22:15 | 7 | 25 | |
| 17 |
Nueva Chicago
|
16 | 5 | 8 | 3 | 16:11 | 5 | 23 | |
| 18 |
Club Atlético Güemes
|
15 | 4 | 3 | 8 | 11:21 | -10 | 15 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Tristan Suarez
|
16 | 6 | 7 | 3 | 11:7 | 4 | 25 | |
| 2 |
Atlanta
|
16 | 7 | 2 | 7 | 17:20 | -3 | 23 | |
| 3 |
Temperley
|
16 | 4 | 8 | 4 | 8:8 | 0 | 20 | |
| 4 |
Gimnasia Y Tiro
|
17 | 5 | 4 | 8 | 17:21 | -4 | 19 | |
| 5 |
Gimnasia Jujuy
|
16 | 4 | 5 | 7 | 18:27 | -9 | 17 | |
| 6 |
San Martin S.J.
|
17 | 4 | 5 | 8 | 14:20 | -6 | 17 | |
| 7 |
San Martin Tucuman
|
17 | 4 | 5 | 8 | 14:22 | -8 | 17 | |
| 8 |
Deportivo Maipu
|
16 | 4 | 4 | 8 | 20:21 | -1 | 16 | |
| 9 |
Almagro
|
16 | 4 | 4 | 8 | 12:24 | -12 | 16 | |
| 10 |
Midland
|
16 | 3 | 6 | 7 | 15:19 | -4 | 15 | |
| 11 |
Nueva Chicago
|
17 | 4 | 1 | 12 | 8:21 | -13 | 13 | |
| 12 |
Patronato
|
16 | 1 | 9 | 6 | 7:17 | -10 | 12 | |
| 13 |
Agropecuario
|
17 | 2 | 5 | 10 | 10:26 | -16 | 11 | |
| 14 |
Colegiales
|
16 | 2 | 3 | 11 | 6:22 | -16 | 9 | |
| 15 |
Atletico Rafaela
|
17 | 1 | 6 | 10 | 6:22 | -16 | 9 | |
| 16 |
Quilmes
|
16 | 1 | 5 | 10 | 11:21 | -10 | 8 | |
| 17 |
Club Atlético Güemes
|
17 | 1 | 5 | 11 | 11:32 | -21 | 8 | |
| 18 |
Chacarita Juniors
|
17 | 1 | 3 | 13 | 8:24 | -16 | 6 |
Które miejsce zajmuje Patronato w tabeli Primera Nacional?
Patronato zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Primera Nacional z dorobkiem 37 punktów po 33 kolejkach. Strata do prowadzącego Temperley wynosi 22 punkty, a przewaga nad 16. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 29:32, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Patronato w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Patronato na tle ligi w sezonie 2026.
Patronato na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,8
- Strzały celne / mecz 3,5
- Asysty / mecz 0,55
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,97
- Czyste konta 39%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Patronato
Rozkład bramek w czasie
Bramki Patronato i rywali według minuty w ostatnich 33 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Patronato to 31–45+ minuta, w której padło 8 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 5 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Tristan Suarez - Patronato Po przerwie pada 41% bramek Patronato.Przebieg meczu Patronato i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 15 | 7-8-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 11 | 0-1-10 |
| Prowadził do przerwy | 11 | 5-6-0 |
| Remis do przerwy | 17 | 2-10-5 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-0-5 |
Gdy Patronato otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 7 razy na 15 takich meczów.
Jak padają bramki dla Patronato
83% bramek Patronato pada z gry. Z karnych odpowiadają za 10% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 7% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Patronato zdobywa w sezonie średnio 1,12 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,30.
Aktualne serie Patronato
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Patronato, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Patronato wygra mecz Tristan Suarez - Patronato Patronato nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Patronato
- Powyżej 0,5 79%
- Powyżej 1,5 61%
- Powyżej 2,5 24%
- Powyżej 3,5 9%
- Powyżej 4,5 6%
- Powyżej 5,5 6%
W 24% meczów Patronato padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Tristan Suarez - Patronato Powyżej 2,5 bramki padło w 24% meczów Patronato.Patronato – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Patronato fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Patronato, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Patronato zdobywa 1,47 punktu na mecz wobec 0,75 na wyjeździe.
Patronato wygra mecz Tristan Suarez - Patronato Patronato zdobywa u siebie 49% możliwych punktów, na wyjeździe 25%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 33 meczach Patronato ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 41% goli Patronato, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 33 meczów.
Patronato – strzały
- Celne / mecz 3,5
- Niecelne / mecz 6,3
- Celność strzałów 35%
- Skuteczność (gole / strzały) 9%
- Strzałów na gola 11,1
Patronato oddaje 9,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 35% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 11,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Tristan Suarez - Patronato Patronato oddaje 9,8 strzałów na mecz.Patronato – posiadanie piłki
- U siebie 53,3%
- Na wyjeździe 44,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 33
- Mecze z posiadaniem > 55% 10 z 33
- Najniższe w sezonie 29%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 10 z 33 meczów. Średnio Patronato utrzymuje przy piłce 49,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 29%.
Patronato wygra mecz Tristan Suarez - Patronato Patronato utrzymuje średnio 49,1% posiadania piłki.Patronato – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Patronato wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Patronato – czyste konta
- U siebie 8 z 17
- Na wyjeździe 5 z 16
- Stracone / mecz 0,97
- Bez straty do przerwy 76%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 24%
Czyste konto Patronato to 39% meczów sezonu (13 z 33), z czego 8 w 17 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Tristan Suarez - Patronato Czyste konto Patronato zachowuje w 39% meczów.Patronato – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 76%
- Pow. 8,5 w meczu 48%
- Pow. 10,5 w meczu 36%
- Rożne u siebie / mecz 5,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,3
Patronato wykonuje średnio 4,5 rzutów rożnych na mecz wobec 4,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 48% spotkań.
Patronato – kartki
- Żółte kartki 81
- Pow. 3,5 kartki w meczu 73%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 61%
- Kartki rywali / mecz 2,7
- Mecze bez kartki 3%
Patronato ogląda średnio 2,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Patronato – 2,7. W sezonie zespół otrzymał 6 czerwonych kartek.
Patronato według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 11 | 1-7-3 | 0,91 | 0,82 | 1,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 11 | 3-6-2 | 1,36 | 0,82 | 0,45 |
| Dołu tabeli (13–18) | 9 | 3-3-3 | 1,33 | 1,22 | 1,22 |
Najwięcej punktów na mecz Patronato zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Patronato na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
13.
|
1,81 0,65 | 1,06 0,59 | 0,56 1,53 |
|
14.
|
1,82 0,50 | 1,12 0,69 | 0,41 1,31 |
|
15.
|
1,47 0,75 | 1,29 0,44 | 0,88 1,06 |
|
16.
|
1,44 0,76 | 1,00 0,47 | 0,69 1,24 |
|
17.
|
1,69 0,35 | 1,06 0,47 | 0,69 1,41 |
Ciekawe rekordy w meczach Patronato
Skrajne wyniki i osiągnięcia Patronato w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Patronato - San Martin S.J. 3:0 Primera Nacional (Argentyna), 27.09.2026
- Najwyższa porażka Quilmes - Patronato 3:0 Primera Nacional (Argentyna), 15.03.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Patronato - Quilmes 3:3, Primera Nacional (Argentyna), 1.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Reynaga, Patronato - San Martin S.J. 3:0, Primera Nacional (Argentyna), 27.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Attis, Patronato - San Martin S.J. 3:0, Primera Nacional (Argentyna), 27.09.2026
Jakie statystyki ma Patronato w tym sezonie?
Bilans Patronato w tym sezonie to 33 mecze i wynik 7-16-10 przy 29 zdobytych bramkach i 32 straconych. Czyste konto padło w 13 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Patronato – zawodnicy
Jak wygląda kadra Patronato w sezonie 2026.
Skład i oceny Patronato w ostatnim meczu 4-3-3





Zmiany
- 45' T. Attis → G. Salega
- 63' R. Reynaga → H. Rivero
- 71' V. Pereyra → A. Miró
- 71' F. Soldano → J. Salas
Kadra Patronato
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
![]() |
24 | Argentyna | 150 tys. € | 53 tys. € | 11 | 33% | 2 | 1 | 623' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
27 | Argentyna | 50 tys. € | – | 16 | 48% | 2 | 0 | 548' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
32 | Argentyna | 200 tys. € | 285 tys. € | 27 | 82% | 1 | 2 | 1 883' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
27 | Argentyna | 75 tys. € | – | 26 | 79% | 5 | 0 | 1 074' | 6 | 0 | |||||||
| 0 |
|
34 | Argentyna | 100 tys. € | – | 24 | 73% | 3 | 0 | 751' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
28 | Argentyna | 225 tys. € | – | 30 | 91% | 5 | 0 | 2 618' | 8 | 0 | |||||||
| 5 |
|
33 | Argentyna | 250 tys. € | 205 tys. € | 19 | 58% | 1 | 0 | 1 692' | 8 | 2 | |||||||
| 3 |
|
27 | Argentyna | 75 tys. € | – | 25 | 76% | 0 | 0 | 921' | 3 | 0 | |||||||
| 10 |
|
25 | Chile | 175 tys. € | 134 tys. € | 22 | 67% | 2 | 0 | 1 436' | 5 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
24 | Argentyna | 175 tys. € | 18 tys. € | 32 | 97% | 1 | 3 | 2 182' | 3 | 2 | |||||||
| 10 |
![]() |
26 | Argentyna | 150 tys. € | 27 tys. € | 29 | 88% | 0 | 1 | 1 212' | 4 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
23 | Argentyna | 25 tys. € | – | 32 | 97% | 0 | 2 | 1 414' | 3 | 0 | |||||||
| 0 |
|
32 | Argentyna | 325 tys. € | 160 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
35 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
28 | Argentyna | 125 tys. € | 45 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
27 | Argentyna | 175 tys. € | – | 1 | 3% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
30 | Argentyna | 150 tys. € | – | 27 | 82% | 0 | 2 | 2 319' | 7 | 1 | |||||||
| 14 |
![]() |
36 | Argentyna | 25 tys. € | – | 25 | 76% | 0 | 0 | 1 453' | 3 | 0 | |||||||
| 6 |
|
34 | Argentyna | – | – | 20 | 61% | 0 | 0 | 1 005' | 2 | 1 | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Argentyna | 10 tys. € | – | 14 | 42% | 0 | 0 | 142' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
30 | Argentyna | 250 tys. € | 107 tys. € | 33 | 100% | 0 | 0 | 2 970' | 4 | 0 | |||||||
| 0 |
|
39 | Argentyna | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
28 | Argentyna | 25 tys. € | 27 tys. € | 24 | 73% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Patronato
2,7 mln €
śr. 114 tys. € / zawodnika
Ile Patronato wydaje na pensje
1,1 mln € rocznie
śr. 44 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Argentyna (23 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Patronato w sezonie 2026
Patronato wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Patronato
Jak wygląda skład Patronato?
W wyjściowym ustawieniu Patronato między słupkami staje A. Sosa, a linię obrony najczęściej tworzą W. Rueda, F. Meritello, F. Evangelista oraz F. Moreyra. W środku pola grają F. Diaz, J. Barinaga, A. Picco oraz V. Pereyra, a za skuteczność w ataku odpowiadają R. Reynaga, F. Soldano. Trener Marcelo Fuentes ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Nacional (Argentyna) i pucharach.
Patronato – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Patronato w sezonie 2026.
Patronato transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Chile | 25 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 11 Lip 2026 |
![]() |
Argentyna | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Argentyna | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Argentyna | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Argentyna | 26 |
|
za darmo | |
| 16 Lut 2026 |
|
Argentyna | 36 |
![]() |
za darmo | |
| 04 Lut 2026 |
|
Argentyna | 32 |
|
za darmo | |
| 22 Sty 2026 |
|
Argentyna | 30 |
|
za darmo | |
| 13 Sty 2026 |
|
Argentyna | 34 |
![]() |
za darmo |
Patronato bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- 0 € 2023
- +476 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Patronato
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Patronato w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Patronato trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 11 piłkarzy.