Forma w lidze
Ciudad de Bolivar w tabeli
7. miejsce / 48 punktów Play-offy
Strata do lidera: 14 punktów
Przewaga nad 9. miejscem: 8 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 zwycięstwa z rzędu
3 mecze ze strzeloną bramką
2 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
25 pkt
16:15 bramki
0,94 gola/mecz
23 pkt
12:13 bramki
0,75 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Ciudad de Bolivar
Wartość drużyny: 300 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 7 bramek | Argentyna | 31 | napastnik | 31 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | 37 | pomocnik | 30 | – | |||
![]() |
Najwyższa ocena 6,14 średnia ocena | Argentyna | 32 | obrońca | 28 | – | ||
![]() |
Najwięcej minut 2970 minut | Argentyna | 26 | bramkarz | 33 | 300 tys. € |
Przewidywany skład Ciudad de Bolivar 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Ciudad de Bolivar w tabeli Primera Nacional
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
20 | 12 | 4 | 4 | 23:14 | 40 |
2
|
Gimnasia Jujuy
|
20 | 11 | 5 | 4 | 32:22 | 38 |
| ··· | |||||||
8
|
Temperley
|
20 | 7 | 10 | 3 | 19:17 | 31 |
10
|
Ciudad de Bolivar
|
20 | 7 | 9 | 4 | 19:16 | 30 |
11
|
CA Estudiantes
|
20 | 8 | 6 | 6 | 18:16 | 30 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
33 | 18 | 8 | 7 | 37:28 | 62 |
2
|
Deportivo Moron
|
33 | 17 | 7 | 9 | 51:34 | 58 |
| ··· | |||||||
6
|
CA Estudiantes
|
33 | 13 | 9 | 11 | 31:27 | 48 |
7
|
Ciudad de Bolivar
|
33 | 12 | 12 | 9 | 28:28 | 48 |
8
|
Almirante Brown
|
33 | 12 | 11 | 10 | 26:22 | 47 |
Wyniki Ciudad de Bolivar
Terminarz Ciudad de Bolivar
Ostatnie transfery Ciudad de Bolivar
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 17 Lip 2026 |
![]() |
Argentyna |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Argentyna |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Argentyna |
|
wypożyczenie |
Ciudad de Bolivar to klub piłkarski z Argentyny występujący w Primera Nacional (Argentyna). Swoim domowym obiektem jest Estadio Municipal Eva Perón, który może pomieścić 3 300 widzów. Zespół prowadzi Diego Funes. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 300 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Ciudad de Bolivar w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Ciudad de Bolivar trafiło 12 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Ciudad de Bolivar w tabeli Primera Nacional?
Ciudad de Bolivar zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Primera Nacional z dorobkiem 48 punktów po 33 kolejkach. Strata do prowadzącego Ferro Carril Oeste wynosi 14 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 28:28, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Ciudad de Bolivar?
W wyjściowym ustawieniu Ciudad de Bolivar między słupkami staje A. Rufinetti, a linię obrony najczęściej tworzą E. Navarro, E. Martinez. W środku pola grają B. Quintana, N. Yeri oraz A. Gonzalez, a za skuteczność w ataku odpowiadają F. Ilarregui, L. Villegas, T. Guiacobini oraz G. Sanchez. Trener Diego Funes ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Nacional (Argentyna) i pucharach.
Kiedy Ciudad de Bolivar gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ciudad de Bolivar to spotkanie z San Miguel, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 20:30 na obiekcie Estadio Malvinas Argentinas w ramach Primera Nacional (34. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ciudad de Bolivar?
Ostatni mecz Ciudad de Bolivar to wygrana z San Telmo 1:0 w Primera Nacional, 12 października 2026. Bramkę zdobył Caraballo. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Ciudad de Bolivar w tym sezonie?
Bilans Ciudad de Bolivar w tym sezonie to 33 mecze i wynik 12-12-9 przy 28 zdobytych bramkach i 28 straconych. Czyste konto padło w 16 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 5,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Ciudad de Bolivar w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Ciudad de Bolivar w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Ciudad de Bolivar
Ciudad de Bolivar terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
dziś 20:30
|
Primera Nacional (Argentyna), 34. kolejka
|
Estadio Malvinas Argentinas Wyjazd | Łatwy | |
|
25 Paź 02:00
|
Primera Nacional (Argentyna), 35. kolejka
|
Estadio Municipal Eva Perón U siebie | Trudny | |
|
31 Paź 21:00
|
Primera Nacional (Argentyna), 36. kolejka
|
Estadio Nuevo Francisco Urbano Wyjazd | Trudny |
Kiedy Ciudad de Bolivar gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ciudad de Bolivar to spotkanie z San Miguel, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 20:30 na obiekcie Estadio Malvinas Argentinas w ramach Primera Nacional (34. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Ciudad de Bolivar w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Ciudad de Bolivar w sezonie 2026.
Forma i bramki Ciudad de Bolivar w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Ciudad de Bolivar wyniki
Ciudad de Bolivar ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 26 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 17 z 33 meczów, ze średnią 1,47 punktu. W pozostałych ustawieniach Ciudad de Bolivar zdobywa 1,44 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ciudad de Bolivar?
Ostatni mecz Ciudad de Bolivar to wygrana z San Telmo 1:0 w Primera Nacional, 12 października 2026. Bramkę zdobył Caraballo. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Ciudad de Bolivar – tabela Primera Nacional (Argentyna)
Jakie miejsce w tabeli Primera Nacional (Argentyna) zajmuje Ciudad de Bolivar w sezonie 2026.
Miejsce Ciudad de Bolivar w tabeli Primera Nacional
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
20 | 12 | 4 | 4 | 23:14 | 9 | 40 | |
2
|
Gimnasia Jujuy
|
20 | 11 | 5 | 4 | 32:22 | 10 | 38 | |
3
|
Colon Santa Fe
|
20 | 9 | 8 | 3 | 27:15 | 12 | 35 | |
4
|
Deportivo Moron
|
20 | 10 | 5 | 5 | 29:19 | 10 | 35 | |
5
|
Atlanta
|
19 | 10 | 3 | 6 | 24:15 | 9 | 33 | |
6
|
Tristan Suarez
|
20 | 8 | 9 | 3 | 17:11 | 6 | 33 | |
7
|
Los Andes
|
20 | 8 | 8 | 4 | 19:8 | 11 | 32 | |
8
|
Temperley
|
20 | 7 | 10 | 3 | 19:17 | 2 | 31 | |
10
|
Ciudad de Bolivar
|
20 | 7 | 9 | 4 | 19:16 | 3 | 30 | |
11
|
CA Estudiantes
|
20 | 8 | 6 | 6 | 18:16 | 2 | 30 | |
12
|
Almirante Brown
|
20 | 8 | 6 | 6 | 15:13 | 2 | 30 | |
13
|
Deportivo Madryn
|
20 | 7 | 8 | 5 | 27:22 | 5 | 29 | |
14
|
San Martin Tucuman
|
20 | 7 | 8 | 5 | 19:15 | 4 | 29 | |
15
|
Deportivo Maipu
|
20 | 8 | 4 | 8 | 27:21 | 6 | 28 | |
16
|
Godoy Cruz
|
20 | 7 | 7 | 6 | 20:17 | 3 | 28 | |
17
|
Atletico Mitre
|
20 | 7 | 6 | 7 | 15:16 | -1 | 27 | |
18
|
San Martin S.J.
|
19 | 7 | 5 | 7 | 20:19 | 1 | 26 | |
19
|
Nueva Chicago
|
19 | 6 | 7 | 6 | 17:17 | 0 | 25 | |
20
|
Gimnasia Y Tiro
|
20 | 6 | 7 | 7 | 19:21 | -2 | 25 | |
21
|
San Miguel
|
20 | 5 | 10 | 5 | 17:21 | -4 | 25 | |
22
|
Almagro
|
20 | 7 | 4 | 9 | 16:22 | -6 | 25 | |
23
|
Quilmes
|
20 | 6 | 6 | 8 | 18:16 | 2 | 24 | |
24
|
Racing Cordoba
|
20 | 6 | 6 | 8 | 20:24 | -4 | 24 | |
25
|
Colegiales
|
19 | 6 | 5 | 8 | 18:19 | -1 | 23 | |
26
|
Defensores De Belgrano
|
20 | 5 | 8 | 7 | 14:18 | -4 | 23 | |
27
|
Chacarita Juniors
|
20 | 6 | 5 | 9 | 16:21 | -5 | 23 | |
28
|
Patronato
|
20 | 4 | 10 | 6 | 13:17 | -4 | 22 | |
29
|
All Boys
|
20 | 4 | 9 | 7 | 13:20 | -7 | 21 | |
30
|
San Telmo
|
20 | 4 | 8 | 8 | 16:21 | -5 | 20 | |
31
|
Club Atlético Güemes
|
20 | 5 | 4 | 11 | 15:23 | -8 | 19 | |
32
|
Central Norte
|
20 | 4 | 7 | 9 | 12:21 | -9 | 19 | |
33
|
Agropecuario
|
20 | 4 | 7 | 9 | 14:24 | -10 | 19 | |
36
|
Chaco For Ever
|
20 | 3 | 7 | 10 | 17:26 | -9 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
20 | 12 | 4 | 4 | 23:14 | 9 | 40 | |
2
|
Gimnasia Jujuy
|
20 | 11 | 5 | 4 | 32:22 | 10 | 38 | |
3
|
Colon Santa Fe
|
20 | 9 | 8 | 3 | 27:15 | 12 | 35 | |
4
|
Deportivo Moron
|
20 | 10 | 5 | 5 | 29:19 | 10 | 35 | |
5
|
Atlanta
|
19 | 10 | 3 | 6 | 24:15 | 9 | 33 | |
6
|
Tristan Suarez
|
20 | 8 | 9 | 3 | 17:11 | 6 | 33 | |
7
|
Los Andes
|
20 | 8 | 8 | 4 | 19:8 | 11 | 32 | |
8
|
Temperley
|
20 | 7 | 10 | 3 | 19:17 | 2 | 31 | |
10
|
Ciudad de Bolivar
|
20 | 7 | 9 | 4 | 19:16 | 3 | 30 | |
11
|
CA Estudiantes
|
20 | 8 | 6 | 6 | 18:16 | 2 | 30 | |
12
|
Almirante Brown
|
20 | 8 | 6 | 6 | 15:13 | 2 | 30 | |
13
|
Deportivo Madryn
|
20 | 7 | 8 | 5 | 27:22 | 5 | 29 | |
14
|
San Martin Tucuman
|
20 | 7 | 8 | 5 | 19:15 | 4 | 29 | |
15
|
Deportivo Maipu
|
20 | 8 | 4 | 8 | 27:21 | 6 | 28 | |
16
|
Godoy Cruz
|
20 | 7 | 7 | 6 | 20:17 | 3 | 28 | |
17
|
Atletico Mitre
|
20 | 7 | 6 | 7 | 15:16 | -1 | 27 | |
18
|
San Martin S.J.
|
19 | 7 | 5 | 7 | 20:19 | 1 | 26 | |
19
|
Nueva Chicago
|
19 | 6 | 7 | 6 | 17:17 | 0 | 25 | |
20
|
Gimnasia Y Tiro
|
20 | 6 | 7 | 7 | 19:21 | -2 | 25 | |
21
|
San Miguel
|
20 | 5 | 10 | 5 | 17:21 | -4 | 25 | |
22
|
Almagro
|
20 | 7 | 4 | 9 | 16:22 | -6 | 25 | |
23
|
Quilmes
|
20 | 6 | 6 | 8 | 18:16 | 2 | 24 | |
24
|
Racing Cordoba
|
20 | 6 | 6 | 8 | 20:24 | -4 | 24 | |
25
|
Colegiales
|
19 | 6 | 5 | 8 | 18:19 | -1 | 23 | |
26
|
Defensores De Belgrano
|
20 | 5 | 8 | 7 | 14:18 | -4 | 23 | |
27
|
Chacarita Juniors
|
20 | 6 | 5 | 9 | 16:21 | -5 | 23 | |
28
|
Patronato
|
20 | 4 | 10 | 6 | 13:17 | -4 | 22 | |
29
|
All Boys
|
20 | 4 | 9 | 7 | 13:20 | -7 | 21 | |
30
|
San Telmo
|
20 | 4 | 8 | 8 | 16:21 | -5 | 20 | |
31
|
Club Atlético Güemes
|
20 | 5 | 4 | 11 | 15:23 | -8 | 19 | |
32
|
Central Norte
|
20 | 4 | 7 | 9 | 12:21 | -9 | 19 | |
33
|
Agropecuario
|
20 | 4 | 7 | 9 | 14:24 | -10 | 19 | |
36
|
Chaco For Ever
|
20 | 3 | 7 | 10 | 17:26 | -9 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Gimnasia Jujuy
|
10 | 8 | 2 | 0 | 22:6 | 16 | 26 | |
| 2 |
Deportivo Moron
|
10 | 7 | 3 | 0 | 16:6 | 10 | 24 | |
| 3 |
Colon Santa Fe
|
10 | 6 | 4 | 0 | 16:5 | 11 | 22 | |
| 4 |
Godoy Cruz
|
10 | 6 | 4 | 0 | 16:6 | 10 | 22 | |
| 6 |
Colegiales
|
10 | 6 | 3 | 1 | 15:5 | 10 | 21 | |
| 7 |
Atlanta
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:6 | 9 | 20 | |
| 8 |
Almirante Brown
|
10 | 6 | 2 | 2 | 10:6 | 4 | 20 | |
| 9 |
Atletico Mitre
|
10 | 6 | 2 | 2 | 11:6 | 5 | 20 | |
| 10 |
Deportivo Maipu
|
10 | 6 | 1 | 3 | 12:7 | 5 | 19 | |
| 11 |
Almagro
|
10 | 6 | 1 | 3 | 12:6 | 6 | 19 | |
| 12 |
Temperley
|
9 | 5 | 3 | 1 | 14:12 | 2 | 18 | |
| 13 |
Quilmes
|
9 | 5 | 3 | 1 | 10:3 | 7 | 18 | |
| 14 |
Racing Cordoba
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:9 | 5 | 18 | |
| 15 |
Tristan Suarez
|
10 | 4 | 5 | 1 | 10:6 | 4 | 17 | |
| 16 |
Los Andes
|
11 | 4 | 5 | 2 | 9:4 | 5 | 17 | |
| 17 |
San Martin Tucuman
|
10 | 4 | 5 | 1 | 12:5 | 7 | 17 | |
| 18 |
Gimnasia Y Tiro
|
11 | 4 | 5 | 2 | 12:9 | 3 | 17 | |
| 19 |
Chacarita Juniors
|
10 | 5 | 2 | 3 | 10:7 | 3 | 17 | |
| 20 |
Ferro Carril Oeste
|
9 | 5 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 16 | |
| 21 |
CA Estudiantes
|
10 | 4 | 4 | 2 | 10:7 | 3 | 16 | |
| 22 |
Deportivo Madryn
|
10 | 4 | 4 | 2 | 14:10 | 4 | 16 | |
| 23 |
All Boys
|
10 | 3 | 7 | 0 | 7:4 | 3 | 16 | |
| 24 |
San Martin S.J.
|
9 | 4 | 3 | 2 | 10:7 | 3 | 15 | |
| 25 |
Nueva Chicago
|
10 | 3 | 6 | 1 | 11:6 | 5 | 15 | |
| 26 |
San Miguel
|
10 | 4 | 3 | 3 | 9:8 | 1 | 15 | |
| 27 |
San Telmo
|
11 | 4 | 2 | 5 | 11:13 | -2 | 14 | |
| 29 |
Ciudad de Bolivar
|
10 | 3 | 4 | 3 | 11:11 | 0 | 13 | |
| 30 |
Patronato
|
10 | 3 | 4 | 3 | 9:8 | 1 | 13 | |
| 31 |
Club Atlético Güemes
|
9 | 4 | 1 | 4 | 8:8 | 0 | 13 | |
| 32 |
Agropecuario
|
10 | 3 | 4 | 3 | 8:8 | 0 | 13 | |
| 33 |
Defensores De Belgrano
|
10 | 2 | 6 | 2 | 6:8 | -2 | 12 | |
| 34 |
Central Norte
|
9 | 2 | 5 | 2 | 7:7 | 0 | 11 | |
| 36 |
Chaco For Ever
|
10 | 2 | 4 | 4 | 11:12 | -1 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ferro Carril Oeste
|
11 | 7 | 3 | 1 | 14:6 | 8 | 24 | |
| 2 |
Ciudad de Bolivar
|
10 | 4 | 5 | 1 | 8:5 | 3 | 17 | |
| 3 |
Tristan Suarez
|
10 | 4 | 4 | 2 | 7:5 | 2 | 16 | |
| 4 |
Los Andes
|
9 | 4 | 3 | 2 | 10:4 | 6 | 15 | |
| 5 |
CA Estudiantes
|
10 | 4 | 2 | 4 | 8:9 | -1 | 14 | |
| 6 |
Colon Santa Fe
|
10 | 3 | 4 | 3 | 11:10 | 1 | 13 | |
| 7 |
Atlanta
|
9 | 4 | 1 | 4 | 9:9 | 0 | 13 | |
| 8 |
Temperley
|
11 | 2 | 7 | 2 | 5:5 | 0 | 13 | |
| 9 |
Deportivo Madryn
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:12 | 1 | 13 | |
| 10 |
Gimnasia Jujuy
|
10 | 3 | 3 | 4 | 10:16 | -6 | 12 | |
| 11 |
San Martin Tucuman
|
10 | 3 | 3 | 4 | 7:10 | -3 | 12 | |
| 12 |
Deportivo Moron
|
10 | 3 | 2 | 5 | 13:13 | 0 | 11 | |
| 13 |
San Martin S.J.
|
10 | 3 | 2 | 5 | 10:12 | -2 | 11 | |
| 14 |
Defensores De Belgrano
|
10 | 3 | 2 | 5 | 8:10 | -2 | 11 | |
| 15 |
Almirante Brown
|
10 | 2 | 4 | 4 | 5:7 | -2 | 10 | |
| 16 |
Nueva Chicago
|
9 | 3 | 1 | 5 | 6:11 | -5 | 10 | |
| 17 |
San Miguel
|
10 | 1 | 7 | 2 | 8:13 | -5 | 10 | |
| 19 |
Deportivo Maipu
|
10 | 2 | 3 | 5 | 15:14 | 1 | 9 | |
| 20 |
Patronato
|
10 | 1 | 6 | 3 | 4:9 | -5 | 9 | |
| 21 |
Gimnasia Y Tiro
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:12 | -5 | 8 | |
| 22 |
Central Norte
|
11 | 2 | 2 | 7 | 5:14 | -9 | 8 | |
| 23 |
Atletico Mitre
|
10 | 1 | 4 | 5 | 4:10 | -6 | 7 | |
| 25 |
Godoy Cruz
|
10 | 1 | 3 | 6 | 4:11 | -7 | 6 | |
| 26 |
Almagro
|
10 | 1 | 3 | 6 | 4:16 | -12 | 6 | |
| 27 |
Quilmes
|
11 | 1 | 3 | 7 | 8:13 | -5 | 6 | |
| 28 |
Racing Cordoba
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:15 | -9 | 6 | |
| 29 |
Chacarita Juniors
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:14 | -8 | 6 | |
| 30 |
San Telmo
|
9 | 0 | 6 | 3 | 5:8 | -3 | 6 | |
| 31 |
Club Atlético Güemes
|
11 | 1 | 3 | 7 | 7:15 | -8 | 6 | |
| 32 |
Agropecuario
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:16 | -10 | 6 | |
| 33 |
Chaco For Ever
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:14 | -8 | 6 | |
| 34 |
All Boys
|
10 | 1 | 2 | 7 | 6:16 | -10 | 5 | |
| 36 |
Colegiales
|
9 | 0 | 2 | 7 | 3:14 | -11 | 2 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
33 | 18 | 8 | 7 | 37:28 | 9 | 62 | |
2
|
Deportivo Moron
|
33 | 17 | 7 | 9 | 51:34 | 17 | 58 | |
3
|
Godoy Cruz
|
33 | 16 | 9 | 8 | 42:29 | 13 | 57 | |
4
|
Deportivo Madryn
|
33 | 14 | 11 | 8 | 47:30 | 17 | 53 | |
5
|
Colon Santa Fe
|
33 | 14 | 11 | 8 | 39:25 | 14 | 53 | |
6
|
CA Estudiantes
|
33 | 13 | 9 | 11 | 31:27 | 4 | 48 | |
7
|
Ciudad de Bolivar
|
33 | 12 | 12 | 9 | 28:28 | 0 | 48 | |
8
|
Almirante Brown
|
33 | 12 | 11 | 10 | 26:22 | 4 | 47 | |
9
|
Los Andes
|
33 | 9 | 13 | 11 | 25:24 | 1 | 40 | |
10
|
Chaco For Ever
|
33 | 10 | 10 | 13 | 32:34 | -2 | 40 | |
11
|
Racing Cordoba
|
33 | 10 | 10 | 13 | 30:39 | -9 | 40 | |
12
|
Defensores De Belgrano
|
33 | 8 | 13 | 12 | 25:32 | -7 | 37 | |
13
|
San Telmo
|
33 | 9 | 10 | 14 | 28:37 | -9 | 37 | |
14
|
Atletico Mitre
|
33 | 7 | 15 | 11 | 29:39 | -10 | 36 | |
15
|
Central Norte
|
33 | 6 | 16 | 11 | 21:30 | -9 | 34 | |
16
|
All Boys
|
33 | 6 | 16 | 11 | 18:28 | -10 | 34 | |
17
|
Club Atletico Acassuso
|
33 | 8 | 8 | 17 | 25:35 | -10 | 32 | |
18
|
San Miguel
|
33 | 6 | 14 | 13 | 26:39 | -13 | 32 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
33 | 18 | 8 | 7 | 37:28 | 9 | 62 | |
2
|
Deportivo Moron
|
33 | 17 | 7 | 9 | 51:34 | 17 | 58 | |
3
|
Godoy Cruz
|
33 | 16 | 9 | 8 | 42:29 | 13 | 57 | |
4
|
Deportivo Madryn
|
33 | 14 | 11 | 8 | 47:30 | 17 | 53 | |
5
|
Colon Santa Fe
|
33 | 14 | 11 | 8 | 39:25 | 14 | 53 | |
6
|
CA Estudiantes
|
33 | 13 | 9 | 11 | 31:27 | 4 | 48 | |
7
|
Ciudad de Bolivar
|
33 | 12 | 12 | 9 | 28:28 | 0 | 48 | |
8
|
Almirante Brown
|
33 | 12 | 11 | 10 | 26:22 | 4 | 47 | |
9
|
Los Andes
|
33 | 9 | 13 | 11 | 25:24 | 1 | 40 | |
10
|
Chaco For Ever
|
33 | 10 | 10 | 13 | 32:34 | -2 | 40 | |
11
|
Racing Cordoba
|
33 | 10 | 10 | 13 | 30:39 | -9 | 40 | |
12
|
Defensores De Belgrano
|
33 | 8 | 13 | 12 | 25:32 | -7 | 37 | |
13
|
San Telmo
|
33 | 9 | 10 | 14 | 28:37 | -9 | 37 | |
14
|
Atletico Mitre
|
33 | 7 | 15 | 11 | 29:39 | -10 | 36 | |
15
|
Central Norte
|
33 | 6 | 16 | 11 | 21:30 | -9 | 34 | |
16
|
All Boys
|
33 | 6 | 16 | 11 | 18:28 | -10 | 34 | |
17
|
Club Atletico Acassuso
|
33 | 8 | 8 | 17 | 25:35 | -10 | 32 | |
18
|
San Miguel
|
33 | 6 | 14 | 13 | 26:39 | -13 | 32 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Deportivo Moron
|
16 | 12 | 3 | 1 | 31:11 | 20 | 39 | |
| 2 |
Godoy Cruz
|
16 | 11 | 4 | 1 | 28:11 | 17 | 37 | |
| 3 |
Colon Santa Fe
|
16 | 10 | 4 | 2 | 25:8 | 17 | 34 | |
| 4 |
Deportivo Madryn
|
17 | 9 | 5 | 3 | 28:13 | 15 | 32 | |
| 5 |
Almirante Brown
|
17 | 9 | 5 | 3 | 16:8 | 8 | 32 | |
| 6 |
Racing Cordoba
|
17 | 9 | 5 | 3 | 22:14 | 8 | 32 | |
| 7 |
Ferro Carril Oeste
|
16 | 9 | 2 | 5 | 17:14 | 3 | 29 | |
| 8 |
CA Estudiantes
|
17 | 8 | 5 | 4 | 20:13 | 7 | 29 | |
| 9 |
Chaco For Ever
|
16 | 7 | 5 | 4 | 21:14 | 7 | 26 | |
| 10 |
Ciudad de Bolivar
|
17 | 6 | 7 | 4 | 16:15 | 1 | 25 | |
| 11 |
All Boys
|
17 | 4 | 12 | 1 | 9:6 | 3 | 24 | |
| 12 |
Los Andes
|
16 | 5 | 8 | 3 | 13:8 | 5 | 23 | |
| 13 |
San Telmo
|
16 | 6 | 4 | 6 | 17:18 | -1 | 22 | |
| 14 |
Atletico Mitre
|
17 | 5 | 7 | 5 | 17:18 | -1 | 22 | |
| 15 |
Central Norte
|
17 | 4 | 10 | 3 | 12:11 | 1 | 22 | |
| 16 |
Defensores De Belgrano
|
17 | 4 | 8 | 5 | 13:17 | -4 | 20 | |
| 17 |
San Miguel
|
16 | 5 | 5 | 6 | 14:15 | -1 | 20 | |
| 18 |
Club Atletico Acassuso
|
16 | 5 | 3 | 8 | 13:15 | -2 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ferro Carril Oeste
|
17 | 9 | 6 | 2 | 20:14 | 6 | 33 | |
| 2 |
Ciudad de Bolivar
|
16 | 6 | 5 | 5 | 12:13 | -1 | 23 | |
| 3 |
Deportivo Madryn
|
16 | 5 | 6 | 5 | 19:17 | 2 | 21 | |
| 4 |
Godoy Cruz
|
17 | 5 | 5 | 7 | 14:18 | -4 | 20 | |
| 5 |
Deportivo Moron
|
17 | 5 | 4 | 8 | 20:23 | -3 | 19 | |
| 6 |
Colon Santa Fe
|
17 | 4 | 7 | 6 | 14:17 | -3 | 19 | |
| 7 |
CA Estudiantes
|
16 | 5 | 4 | 7 | 11:14 | -3 | 19 | |
| 8 |
Los Andes
|
17 | 4 | 5 | 8 | 12:16 | -4 | 17 | |
| 9 |
Defensores De Belgrano
|
16 | 4 | 5 | 7 | 12:15 | -3 | 17 | |
| 10 |
Almirante Brown
|
16 | 3 | 6 | 7 | 10:14 | -4 | 15 | |
| 11 |
San Telmo
|
17 | 3 | 6 | 8 | 11:19 | -8 | 15 | |
| 12 |
Chaco For Ever
|
17 | 3 | 5 | 9 | 11:20 | -9 | 14 | |
| 13 |
Atletico Mitre
|
16 | 2 | 8 | 6 | 12:21 | -9 | 14 | |
| 14 |
Club Atletico Acassuso
|
17 | 3 | 5 | 9 | 12:20 | -8 | 14 | |
| 15 |
Central Norte
|
16 | 2 | 6 | 8 | 9:19 | -10 | 12 | |
| 16 |
San Miguel
|
17 | 1 | 9 | 7 | 12:24 | -12 | 12 | |
| 17 |
All Boys
|
16 | 2 | 4 | 10 | 9:22 | -13 | 10 | |
| 18 |
Racing Cordoba
|
16 | 1 | 5 | 10 | 8:25 | -17 | 8 |
Które miejsce zajmuje Ciudad de Bolivar w tabeli Primera Nacional?
Ciudad de Bolivar zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Primera Nacional z dorobkiem 48 punktów po 33 kolejkach. Strata do prowadzącego Ferro Carril Oeste wynosi 14 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 28:28, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Ciudad de Bolivar w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Ciudad de Bolivar na tle ligi w sezonie 2026.
Ciudad de Bolivar na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 5,8
- Strzały celne / mecz 2,4
- Asysty / mecz 0,55
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,85
- Czyste konta 48%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Ciudad de Bolivar
-
Guillermo Sanchez 7

-
A. Gonzalez 4
-
Facundo Mucignat 3

-
Maximiliano Ezequiel Gutierrez 3
-
Khalil Caraballo 2
-
Brian Duarte 2

Rozkład bramek w czasie
Bramki Ciudad de Bolivar i rywali według minuty w ostatnich 33 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Ciudad de Bolivar to 31–45+ minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 6 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu San Miguel - Ciudad de Bolivar Po przerwie pada 54% bramek Ciudad de Bolivar.Przebieg meczu Ciudad de Bolivar i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 16 | 12-2-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 10 | 0-3-7 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 4-1-1 |
| Remis do przerwy | 23 | 8-10-5 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-1-3 |
Gdy Ciudad de Bolivar otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 12 razy na 16 takich meczów.
Jak padają bramki dla Ciudad de Bolivar
96% bramek Ciudad de Bolivar pada z gry. Z karnych odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Ciudad de Bolivar zdobywa w sezonie średnio 1,45 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,40.
Aktualne serie Ciudad de Bolivar
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Ciudad de Bolivar, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Ciudad de Bolivar wygra mecz San Miguel - Ciudad de Bolivar Ciudad de Bolivar nie przegrywa od 3 meczów.Bramki w meczach Ciudad de Bolivar
- Powyżej 0,5 79%
- Powyżej 1,5 48%
- Powyżej 2,5 24%
- Powyżej 3,5 12%
- Powyżej 4,5 3%
- Powyżej 5,5 3%
W 24% meczów Ciudad de Bolivar padają co najmniej trzy bramki, a w 39% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu San Miguel - Ciudad de Bolivar Powyżej 2,5 bramki padło w 24% meczów Ciudad de Bolivar.Ciudad de Bolivar – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Ciudad de Bolivar fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Ciudad de Bolivar, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Ciudad de Bolivar zdobywa 1,47 punktu na mecz wobec 1,44 na wyjeździe.
Ciudad de Bolivar wygra mecz San Miguel - Ciudad de Bolivar Ciudad de Bolivar zdobywa u siebie 49% możliwych punktów, na wyjeździe 48%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 33 meczach Ciudad de Bolivar ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 54% goli Ciudad de Bolivar, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 11 z 33 meczów.
Ciudad de Bolivar wygra drugą połowę meczu San Miguel - Ciudad de Bolivar Drugą połowę Ciudad de Bolivar wygrywał w 11 z 33 meczów.Ciudad de Bolivar – strzały
- Celne / mecz 2,4
- Niecelne / mecz 3,4
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,8
Ciudad de Bolivar oddaje 5,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu San Miguel - Ciudad de Bolivar Ciudad de Bolivar oddaje 5,8 strzałów na mecz.Ciudad de Bolivar – posiadanie piłki
- U siebie 50,7%
- Na wyjeździe 39,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 33
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 33
- Najniższe w sezonie 28%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 33 meczów. Średnio Ciudad de Bolivar utrzymuje przy piłce 45,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 28%.
Ciudad de Bolivar wygra mecz San Miguel - Ciudad de Bolivar Ciudad de Bolivar utrzymuje średnio 45,3% posiadania piłki.Ciudad de Bolivar – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Ciudad de Bolivar wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Ciudad de Bolivar – czyste konta
- U siebie 8 z 17
- Na wyjeździe 8 z 16
- Stracone / mecz 0,85
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 21%
Czyste konto Ciudad de Bolivar to 48% meczów sezonu (16 z 33), z czego 8 w 17 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu San Miguel - Ciudad de Bolivar Czyste konto Ciudad de Bolivar zachowuje w 48% meczów.Ciudad de Bolivar – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 79%
- Pow. 8,5 w meczu 42%
- Pow. 10,5 w meczu 24%
- Rożne u siebie / mecz 4,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,1
Ciudad de Bolivar wykonuje średnio 3,8 rzutów rożnych na mecz wobec 4,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 42% spotkań.
Ciudad de Bolivar – kartki
- Żółte kartki 93
- Pow. 3,5 kartki w meczu 76%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 52%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 3%
Ciudad de Bolivar ogląda średnio 2,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Ciudad de Bolivar – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 7 czerwonych kartek.
Ciudad de Bolivar według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 10 | 3-2-5 | 1,10 | 1,20 | 1,50 |
| Środka tabeli (7–12) | 10 | 4-4-2 | 1,60 | 0,90 | 0,80 |
| Dołu tabeli (13–18) | 11 | 5-5-1 | 1,82 | 0,64 | 0,36 |
Najwięcej punktów na mecz Ciudad de Bolivar zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Ciudad de Bolivar na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
2,13 1,12 | 1,56 0,82 | 0,50 1,00 |
|
6.
|
1,71 1,19 | 1,18 0,69 | 0,76 0,88 |
|
7.
|
1,47 1,44 | 0,94 0,75 | 0,88 0,81 |
|
8.
|
1,88 0,94 | 0,94 0,63 | 0,47 0,88 |
|
9.
|
1,44 1,00 | 0,81 0,71 | 0,50 0,94 |
Ciekawe rekordy w meczach Ciudad de Bolivar
Skrajne wyniki i osiągnięcia Ciudad de Bolivar w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Racing Cordoba - Ciudad de Bolivar 0:2 Primera Nacional (Argentyna), 5.04.2026
- Najwyższa porażka Ciudad de Bolivar - Ferro Carril Oeste 2:4 Primera Nacional (Argentyna), 3.05.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Ciudad de Bolivar - Ferro Carril Oeste 2:4, Primera Nacional (Argentyna), 3.05.2026
- Najdłużej bez straty gola 6 meczów z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 1. minuta Duarte, Racing Cordoba - Ciudad de Bolivar 0:2, Primera Nacional (Argentyna), 5.04.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Sanchez, Ciudad de Bolivar - Godoy Cruz 3:1, Primera Nacional (Argentyna), 4.07.2026
Jakie statystyki ma Ciudad de Bolivar w tym sezonie?
Bilans Ciudad de Bolivar w tym sezonie to 33 mecze i wynik 12-12-9 przy 28 zdobytych bramkach i 28 straconych. Czyste konto padło w 16 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 5,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Ciudad de Bolivar – zawodnicy
Jak wygląda kadra Ciudad de Bolivar w sezonie 2026.
Przewidywany skład Ciudad de Bolivar 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Kadra Ciudad de Bolivar
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
30 | Argentyna | 25 tys. € | – | 10 | 30% | 0 | 0 | 179' | 2 | 0 | |||||||
| 20 |
|
29 | Argentyna | 0 € | 169 tys. € | 15 | 45% | 1 | 0 | 278' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
31 | Argentyna | 150 tys. € | – | 31 | 94% | 7 | 2 | 2 138' | 6 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
36 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
27 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
27 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
35 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
41 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
36 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
28 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
![]() |
35 | Argentyna | 25 tys. € | – | 26 | 79% | 1 | 2 | 2 357' | 9 | 4 | |||||||
| 20 |
![]() |
27 | Argentyna | 100 tys. € | – | 10 | 30% | 2 | 0 | 453' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
30 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
36 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
37 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
27 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
40 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
![]() |
29 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
37 | Argentyna | – | – | 1 | 3% | 0 | 0 | 71' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
24 | Argentyna | – | – | 1 | 3% | 0 | 0 | 19' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
32 | Argentyna | – | – | 28 | 85% | 1 | 0 | 2 609' | 8 | 1 | |||||||
| 2 |
|
25 | Argentyna | 125 tys. € | 27 tys. € | 30 | 91% | 0 | 0 | 2 619' | 12 | 2 | |||||||
| 16 |
|
22 | Argentyna | 100 tys. € | 80 tys. € | 15 | 45% | 0 | 1 | 756' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
38 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
![]() |
32 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
38 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
![]() |
25 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
26 | Argentyna | 300 tys. € | – | 33 | 100% | 0 | 0 | 2 970' | 3 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
26 | Argentyna | – | – | 1 | 3% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
37 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Ciudad de Bolivar
825 tys. €
śr. 24 tys. € / zawodnika
Ile Ciudad de Bolivar wydaje na pensje
276 tys. € rocznie
śr. 8 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Argentyna (31 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Ciudad de Bolivar w sezonie 2026
Ciudad de Bolivar wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Ciudad de Bolivar
Jak wygląda skład Ciudad de Bolivar?
W wyjściowym ustawieniu Ciudad de Bolivar między słupkami staje A. Rufinetti, a linię obrony najczęściej tworzą E. Navarro, E. Martinez. W środku pola grają B. Quintana, N. Yeri oraz A. Gonzalez, a za skuteczność w ataku odpowiadają F. Ilarregui, L. Villegas, T. Guiacobini oraz G. Sanchez. Trener Diego Funes ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Nacional (Argentyna) i pucharach.
Ciudad de Bolivar – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Ciudad de Bolivar w sezonie 2026.
Ciudad de Bolivar transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 17 Lip 2026 |
![]() |
Argentyna | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Argentyna | 29 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Argentyna | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Urugwaj | 32 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Argentyna | 33 |
|
za darmo | |
| 08 Lut 2026 |
![]() |
Argentyna | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 22 Sty 2026 |
|
Argentyna | 33 |
|
za darmo | |
| 03 Sty 2026 |
|
Urugwaj | 32 |
|
za darmo | |
| 03 Sty 2026 |
![]() |
Argentyna | 26 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Ciudad de Bolivar w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Ciudad de Bolivar trafiło 12 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.