Forma w lidze
Racing Cordoba w tabeli
11. miejsce / 40 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 22 punkty
Strata do 8. miejsca: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez porażki
3 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
32 pkt
22:14 bramki
1,29 gola/mecz
8 pkt
8:25 bramki
0,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Racing Cordoba
Wartość drużyny: 400 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 9 bramek | Argentyna | 38 | napastnik | 30 | 75 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 4 asyst | Argentyna | 23 | pomocnik | 31 | 100 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,09 średnia ocena | Argentyna | 33 | obrońca | 17 | 50 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2586 minut | Argentyna | 38 | napastnik | 30 | 75 tys. € |
Przewidywany skład Racing Cordoba 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.







Racing Cordoba w tabeli Primera Nacional
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
20 | 12 | 4 | 4 | 23:14 | 40 |
2
|
Gimnasia Jujuy
|
20 | 11 | 5 | 4 | 32:22 | 38 |
| ··· | |||||||
23
|
Quilmes
|
20 | 6 | 6 | 8 | 18:16 | 24 |
24
|
Racing Cordoba
|
20 | 6 | 6 | 8 | 20:24 | 24 |
25
|
Colegiales
|
19 | 6 | 5 | 8 | 18:19 | 23 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
33 | 18 | 8 | 7 | 37:28 | 62 |
2
|
Deportivo Moron
|
33 | 17 | 7 | 9 | 51:34 | 58 |
| ··· | |||||||
10
|
Chaco For Ever
|
33 | 10 | 10 | 13 | 32:34 | 40 |
11
|
Racing Cordoba
|
33 | 10 | 10 | 13 | 30:39 | 40 |
12
|
Defensores De Belgrano
|
33 | 8 | 13 | 12 | 25:32 | 37 |
Wyniki Racing Cordoba
Terminarz Racing Cordoba
Ostatnie transfery Racing Cordoba
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Gruzja |
![]() |
koniec wypożyczenia |
Racing Cordoba to klub piłkarski z Argentyny występujący w Primera Nacional (Argentyna). Swoim domowym obiektem jest Estadio Miguel Sancho, który może pomieścić 22 000 widzów. Zespół prowadzi Gustavo Coleoni. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 400 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Racing Cordoba w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Racing Cordoba trafiło 11 zawodników, a klub opuściło 12 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Racing Cordoba w tabeli Primera Nacional?
Racing Cordoba zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Primera Nacional z dorobkiem 40 punktów po 33 kolejkach. Strata do prowadzącego Ferro Carril Oeste wynosi 22 punkty, a przewaga nad 12. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 30:39, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Racing Cordoba?
W wyjściowym ustawieniu Racing Cordoba między słupkami staje B. Olivera, a linię obrony najczęściej tworzą R. Chamorro, M. Sanchez, S. Rinaudo, Marcio Gomez Pereyra oraz Dario Emanuel Diaz Chaves. W środku pola grają A. Olinick, T. Kummer, F. Taborda oraz F. Monticelli, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Chavarria. Trener Gustavo Coleoni ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Nacional (Argentyna) i pucharach.
Kiedy Racing Cordoba gra następny mecz?
Najbliższy mecz Racing Cordoba to spotkanie z Ferro Carril Oeste, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Estadio Arquitecto Ricardo Etcheverry w ramach Primera Nacional (34. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Racing Cordoba?
Ostatni mecz Racing Cordoba to wygrana z Los Andes 1:0 w Primera Nacional, 12 października 2026. Bramkę zdobył Olinick. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Racing Cordoba w tym sezonie?
Bilans Racing Cordoba w tym sezonie to 33 mecze i wynik 10-10-13 przy 30 zdobytych bramkach i 39 straconych. Czyste konto padło w 10 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 8,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Racing Cordoba w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Racing Cordoba w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Racing Cordoba
Racing Cordoba terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 21:00
|
Primera Nacional (Argentyna), 34. kolejka
|
Estadio Arquitecto Ricardo Etcheverry Wyjazd | Trudny | |
|
25 Paź 22:00
|
Primera Nacional (Argentyna), 35. kolejka
|
Estadio Miguel Sancho U siebie | Łatwy | |
|
31 Paź 21:00
|
Primera Nacional (Argentyna), 36. kolejka
|
Estadio Juan Alberto García Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Racing Cordoba gra następny mecz?
Najbliższy mecz Racing Cordoba to spotkanie z Ferro Carril Oeste, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Estadio Arquitecto Ricardo Etcheverry w ramach Primera Nacional (34. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Racing Cordoba w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Racing Cordoba w sezonie 2026.
Forma i bramki Racing Cordoba w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Racing Cordoba wyniki
Racing Cordoba ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 26 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 19 z 33 meczów, ze średnią 1,05 punktu. W pozostałych ustawieniach Racing Cordoba zdobywa 1,43 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Racing Cordoba?
Ostatni mecz Racing Cordoba to wygrana z Los Andes 1:0 w Primera Nacional, 12 października 2026. Bramkę zdobył Olinick. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Racing Cordoba – tabela Primera Nacional (Argentyna)
Jakie miejsce w tabeli Primera Nacional (Argentyna) zajmuje Racing Cordoba w sezonie 2026.
Miejsce Racing Cordoba w tabeli Primera Nacional
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
20 | 12 | 4 | 4 | 23:14 | 9 | 40 | |
2
|
Gimnasia Jujuy
|
20 | 11 | 5 | 4 | 32:22 | 10 | 38 | |
3
|
Colon Santa Fe
|
20 | 9 | 8 | 3 | 27:15 | 12 | 35 | |
4
|
Deportivo Moron
|
20 | 10 | 5 | 5 | 29:19 | 10 | 35 | |
5
|
Atlanta
|
19 | 10 | 3 | 6 | 24:15 | 9 | 33 | |
6
|
Tristan Suarez
|
20 | 8 | 9 | 3 | 17:11 | 6 | 33 | |
7
|
Los Andes
|
20 | 8 | 8 | 4 | 19:8 | 11 | 32 | |
8
|
Temperley
|
20 | 7 | 10 | 3 | 19:17 | 2 | 31 | |
10
|
Ciudad de Bolivar
|
20 | 7 | 9 | 4 | 19:16 | 3 | 30 | |
11
|
CA Estudiantes
|
20 | 8 | 6 | 6 | 18:16 | 2 | 30 | |
12
|
Almirante Brown
|
20 | 8 | 6 | 6 | 15:13 | 2 | 30 | |
13
|
Deportivo Madryn
|
20 | 7 | 8 | 5 | 27:22 | 5 | 29 | |
14
|
San Martin Tucuman
|
20 | 7 | 8 | 5 | 19:15 | 4 | 29 | |
15
|
Deportivo Maipu
|
20 | 8 | 4 | 8 | 27:21 | 6 | 28 | |
16
|
Godoy Cruz
|
20 | 7 | 7 | 6 | 20:17 | 3 | 28 | |
17
|
Atletico Mitre
|
20 | 7 | 6 | 7 | 15:16 | -1 | 27 | |
18
|
San Martin S.J.
|
19 | 7 | 5 | 7 | 20:19 | 1 | 26 | |
19
|
Nueva Chicago
|
19 | 6 | 7 | 6 | 17:17 | 0 | 25 | |
20
|
Gimnasia Y Tiro
|
20 | 6 | 7 | 7 | 19:21 | -2 | 25 | |
21
|
San Miguel
|
20 | 5 | 10 | 5 | 17:21 | -4 | 25 | |
22
|
Almagro
|
20 | 7 | 4 | 9 | 16:22 | -6 | 25 | |
23
|
Quilmes
|
20 | 6 | 6 | 8 | 18:16 | 2 | 24 | |
24
|
Racing Cordoba
|
20 | 6 | 6 | 8 | 20:24 | -4 | 24 | |
25
|
Colegiales
|
19 | 6 | 5 | 8 | 18:19 | -1 | 23 | |
26
|
Defensores De Belgrano
|
20 | 5 | 8 | 7 | 14:18 | -4 | 23 | |
27
|
Chacarita Juniors
|
20 | 6 | 5 | 9 | 16:21 | -5 | 23 | |
28
|
Patronato
|
20 | 4 | 10 | 6 | 13:17 | -4 | 22 | |
29
|
All Boys
|
20 | 4 | 9 | 7 | 13:20 | -7 | 21 | |
30
|
San Telmo
|
20 | 4 | 8 | 8 | 16:21 | -5 | 20 | |
31
|
Club Atlético Güemes
|
20 | 5 | 4 | 11 | 15:23 | -8 | 19 | |
32
|
Central Norte
|
20 | 4 | 7 | 9 | 12:21 | -9 | 19 | |
33
|
Agropecuario
|
20 | 4 | 7 | 9 | 14:24 | -10 | 19 | |
36
|
Chaco For Ever
|
20 | 3 | 7 | 10 | 17:26 | -9 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
20 | 12 | 4 | 4 | 23:14 | 9 | 40 | |
2
|
Gimnasia Jujuy
|
20 | 11 | 5 | 4 | 32:22 | 10 | 38 | |
3
|
Colon Santa Fe
|
20 | 9 | 8 | 3 | 27:15 | 12 | 35 | |
4
|
Deportivo Moron
|
20 | 10 | 5 | 5 | 29:19 | 10 | 35 | |
5
|
Atlanta
|
19 | 10 | 3 | 6 | 24:15 | 9 | 33 | |
6
|
Tristan Suarez
|
20 | 8 | 9 | 3 | 17:11 | 6 | 33 | |
7
|
Los Andes
|
20 | 8 | 8 | 4 | 19:8 | 11 | 32 | |
8
|
Temperley
|
20 | 7 | 10 | 3 | 19:17 | 2 | 31 | |
10
|
Ciudad de Bolivar
|
20 | 7 | 9 | 4 | 19:16 | 3 | 30 | |
11
|
CA Estudiantes
|
20 | 8 | 6 | 6 | 18:16 | 2 | 30 | |
12
|
Almirante Brown
|
20 | 8 | 6 | 6 | 15:13 | 2 | 30 | |
13
|
Deportivo Madryn
|
20 | 7 | 8 | 5 | 27:22 | 5 | 29 | |
14
|
San Martin Tucuman
|
20 | 7 | 8 | 5 | 19:15 | 4 | 29 | |
15
|
Deportivo Maipu
|
20 | 8 | 4 | 8 | 27:21 | 6 | 28 | |
16
|
Godoy Cruz
|
20 | 7 | 7 | 6 | 20:17 | 3 | 28 | |
17
|
Atletico Mitre
|
20 | 7 | 6 | 7 | 15:16 | -1 | 27 | |
18
|
San Martin S.J.
|
19 | 7 | 5 | 7 | 20:19 | 1 | 26 | |
19
|
Nueva Chicago
|
19 | 6 | 7 | 6 | 17:17 | 0 | 25 | |
20
|
Gimnasia Y Tiro
|
20 | 6 | 7 | 7 | 19:21 | -2 | 25 | |
21
|
San Miguel
|
20 | 5 | 10 | 5 | 17:21 | -4 | 25 | |
22
|
Almagro
|
20 | 7 | 4 | 9 | 16:22 | -6 | 25 | |
23
|
Quilmes
|
20 | 6 | 6 | 8 | 18:16 | 2 | 24 | |
24
|
Racing Cordoba
|
20 | 6 | 6 | 8 | 20:24 | -4 | 24 | |
25
|
Colegiales
|
19 | 6 | 5 | 8 | 18:19 | -1 | 23 | |
26
|
Defensores De Belgrano
|
20 | 5 | 8 | 7 | 14:18 | -4 | 23 | |
27
|
Chacarita Juniors
|
20 | 6 | 5 | 9 | 16:21 | -5 | 23 | |
28
|
Patronato
|
20 | 4 | 10 | 6 | 13:17 | -4 | 22 | |
29
|
All Boys
|
20 | 4 | 9 | 7 | 13:20 | -7 | 21 | |
30
|
San Telmo
|
20 | 4 | 8 | 8 | 16:21 | -5 | 20 | |
31
|
Club Atlético Güemes
|
20 | 5 | 4 | 11 | 15:23 | -8 | 19 | |
32
|
Central Norte
|
20 | 4 | 7 | 9 | 12:21 | -9 | 19 | |
33
|
Agropecuario
|
20 | 4 | 7 | 9 | 14:24 | -10 | 19 | |
36
|
Chaco For Ever
|
20 | 3 | 7 | 10 | 17:26 | -9 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Gimnasia Jujuy
|
10 | 8 | 2 | 0 | 22:6 | 16 | 26 | |
| 2 |
Deportivo Moron
|
10 | 7 | 3 | 0 | 16:6 | 10 | 24 | |
| 3 |
Colon Santa Fe
|
10 | 6 | 4 | 0 | 16:5 | 11 | 22 | |
| 4 |
Godoy Cruz
|
10 | 6 | 4 | 0 | 16:6 | 10 | 22 | |
| 6 |
Colegiales
|
10 | 6 | 3 | 1 | 15:5 | 10 | 21 | |
| 7 |
Atlanta
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:6 | 9 | 20 | |
| 8 |
Almirante Brown
|
10 | 6 | 2 | 2 | 10:6 | 4 | 20 | |
| 9 |
Atletico Mitre
|
10 | 6 | 2 | 2 | 11:6 | 5 | 20 | |
| 10 |
Deportivo Maipu
|
10 | 6 | 1 | 3 | 12:7 | 5 | 19 | |
| 11 |
Almagro
|
10 | 6 | 1 | 3 | 12:6 | 6 | 19 | |
| 12 |
Temperley
|
9 | 5 | 3 | 1 | 14:12 | 2 | 18 | |
| 13 |
Quilmes
|
9 | 5 | 3 | 1 | 10:3 | 7 | 18 | |
| 14 |
Racing Cordoba
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:9 | 5 | 18 | |
| 15 |
Tristan Suarez
|
10 | 4 | 5 | 1 | 10:6 | 4 | 17 | |
| 16 |
Los Andes
|
11 | 4 | 5 | 2 | 9:4 | 5 | 17 | |
| 17 |
San Martin Tucuman
|
10 | 4 | 5 | 1 | 12:5 | 7 | 17 | |
| 18 |
Gimnasia Y Tiro
|
11 | 4 | 5 | 2 | 12:9 | 3 | 17 | |
| 19 |
Chacarita Juniors
|
10 | 5 | 2 | 3 | 10:7 | 3 | 17 | |
| 20 |
Ferro Carril Oeste
|
9 | 5 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 16 | |
| 21 |
CA Estudiantes
|
10 | 4 | 4 | 2 | 10:7 | 3 | 16 | |
| 22 |
Deportivo Madryn
|
10 | 4 | 4 | 2 | 14:10 | 4 | 16 | |
| 23 |
All Boys
|
10 | 3 | 7 | 0 | 7:4 | 3 | 16 | |
| 24 |
San Martin S.J.
|
9 | 4 | 3 | 2 | 10:7 | 3 | 15 | |
| 25 |
Nueva Chicago
|
10 | 3 | 6 | 1 | 11:6 | 5 | 15 | |
| 26 |
San Miguel
|
10 | 4 | 3 | 3 | 9:8 | 1 | 15 | |
| 27 |
San Telmo
|
11 | 4 | 2 | 5 | 11:13 | -2 | 14 | |
| 29 |
Ciudad de Bolivar
|
10 | 3 | 4 | 3 | 11:11 | 0 | 13 | |
| 30 |
Patronato
|
10 | 3 | 4 | 3 | 9:8 | 1 | 13 | |
| 31 |
Club Atlético Güemes
|
9 | 4 | 1 | 4 | 8:8 | 0 | 13 | |
| 32 |
Agropecuario
|
10 | 3 | 4 | 3 | 8:8 | 0 | 13 | |
| 33 |
Defensores De Belgrano
|
10 | 2 | 6 | 2 | 6:8 | -2 | 12 | |
| 34 |
Central Norte
|
9 | 2 | 5 | 2 | 7:7 | 0 | 11 | |
| 36 |
Chaco For Ever
|
10 | 2 | 4 | 4 | 11:12 | -1 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ferro Carril Oeste
|
11 | 7 | 3 | 1 | 14:6 | 8 | 24 | |
| 2 |
Ciudad de Bolivar
|
10 | 4 | 5 | 1 | 8:5 | 3 | 17 | |
| 3 |
Tristan Suarez
|
10 | 4 | 4 | 2 | 7:5 | 2 | 16 | |
| 4 |
Los Andes
|
9 | 4 | 3 | 2 | 10:4 | 6 | 15 | |
| 5 |
CA Estudiantes
|
10 | 4 | 2 | 4 | 8:9 | -1 | 14 | |
| 6 |
Colon Santa Fe
|
10 | 3 | 4 | 3 | 11:10 | 1 | 13 | |
| 7 |
Atlanta
|
9 | 4 | 1 | 4 | 9:9 | 0 | 13 | |
| 8 |
Temperley
|
11 | 2 | 7 | 2 | 5:5 | 0 | 13 | |
| 9 |
Deportivo Madryn
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:12 | 1 | 13 | |
| 10 |
Gimnasia Jujuy
|
10 | 3 | 3 | 4 | 10:16 | -6 | 12 | |
| 11 |
San Martin Tucuman
|
10 | 3 | 3 | 4 | 7:10 | -3 | 12 | |
| 12 |
Deportivo Moron
|
10 | 3 | 2 | 5 | 13:13 | 0 | 11 | |
| 13 |
San Martin S.J.
|
10 | 3 | 2 | 5 | 10:12 | -2 | 11 | |
| 14 |
Defensores De Belgrano
|
10 | 3 | 2 | 5 | 8:10 | -2 | 11 | |
| 15 |
Almirante Brown
|
10 | 2 | 4 | 4 | 5:7 | -2 | 10 | |
| 16 |
Nueva Chicago
|
9 | 3 | 1 | 5 | 6:11 | -5 | 10 | |
| 17 |
San Miguel
|
10 | 1 | 7 | 2 | 8:13 | -5 | 10 | |
| 19 |
Deportivo Maipu
|
10 | 2 | 3 | 5 | 15:14 | 1 | 9 | |
| 20 |
Patronato
|
10 | 1 | 6 | 3 | 4:9 | -5 | 9 | |
| 21 |
Gimnasia Y Tiro
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:12 | -5 | 8 | |
| 22 |
Central Norte
|
11 | 2 | 2 | 7 | 5:14 | -9 | 8 | |
| 23 |
Atletico Mitre
|
10 | 1 | 4 | 5 | 4:10 | -6 | 7 | |
| 25 |
Godoy Cruz
|
10 | 1 | 3 | 6 | 4:11 | -7 | 6 | |
| 26 |
Almagro
|
10 | 1 | 3 | 6 | 4:16 | -12 | 6 | |
| 27 |
Quilmes
|
11 | 1 | 3 | 7 | 8:13 | -5 | 6 | |
| 28 |
Racing Cordoba
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:15 | -9 | 6 | |
| 29 |
Chacarita Juniors
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:14 | -8 | 6 | |
| 30 |
San Telmo
|
9 | 0 | 6 | 3 | 5:8 | -3 | 6 | |
| 31 |
Club Atlético Güemes
|
11 | 1 | 3 | 7 | 7:15 | -8 | 6 | |
| 32 |
Agropecuario
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:16 | -10 | 6 | |
| 33 |
Chaco For Ever
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:14 | -8 | 6 | |
| 34 |
All Boys
|
10 | 1 | 2 | 7 | 6:16 | -10 | 5 | |
| 36 |
Colegiales
|
9 | 0 | 2 | 7 | 3:14 | -11 | 2 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
33 | 18 | 8 | 7 | 37:28 | 9 | 62 | |
2
|
Deportivo Moron
|
33 | 17 | 7 | 9 | 51:34 | 17 | 58 | |
3
|
Godoy Cruz
|
33 | 16 | 9 | 8 | 42:29 | 13 | 57 | |
4
|
Deportivo Madryn
|
33 | 14 | 11 | 8 | 47:30 | 17 | 53 | |
5
|
Colon Santa Fe
|
33 | 14 | 11 | 8 | 39:25 | 14 | 53 | |
6
|
CA Estudiantes
|
33 | 13 | 9 | 11 | 31:27 | 4 | 48 | |
7
|
Ciudad de Bolivar
|
33 | 12 | 12 | 9 | 28:28 | 0 | 48 | |
8
|
Almirante Brown
|
33 | 12 | 11 | 10 | 26:22 | 4 | 47 | |
9
|
Los Andes
|
33 | 9 | 13 | 11 | 25:24 | 1 | 40 | |
10
|
Chaco For Ever
|
33 | 10 | 10 | 13 | 32:34 | -2 | 40 | |
11
|
Racing Cordoba
|
33 | 10 | 10 | 13 | 30:39 | -9 | 40 | |
12
|
Defensores De Belgrano
|
33 | 8 | 13 | 12 | 25:32 | -7 | 37 | |
13
|
San Telmo
|
33 | 9 | 10 | 14 | 28:37 | -9 | 37 | |
14
|
Atletico Mitre
|
33 | 7 | 15 | 11 | 29:39 | -10 | 36 | |
15
|
Central Norte
|
33 | 6 | 16 | 11 | 21:30 | -9 | 34 | |
16
|
All Boys
|
33 | 6 | 16 | 11 | 18:28 | -10 | 34 | |
17
|
Club Atletico Acassuso
|
33 | 8 | 8 | 17 | 25:35 | -10 | 32 | |
18
|
San Miguel
|
33 | 6 | 14 | 13 | 26:39 | -13 | 32 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
33 | 18 | 8 | 7 | 37:28 | 9 | 62 | |
2
|
Deportivo Moron
|
33 | 17 | 7 | 9 | 51:34 | 17 | 58 | |
3
|
Godoy Cruz
|
33 | 16 | 9 | 8 | 42:29 | 13 | 57 | |
4
|
Deportivo Madryn
|
33 | 14 | 11 | 8 | 47:30 | 17 | 53 | |
5
|
Colon Santa Fe
|
33 | 14 | 11 | 8 | 39:25 | 14 | 53 | |
6
|
CA Estudiantes
|
33 | 13 | 9 | 11 | 31:27 | 4 | 48 | |
7
|
Ciudad de Bolivar
|
33 | 12 | 12 | 9 | 28:28 | 0 | 48 | |
8
|
Almirante Brown
|
33 | 12 | 11 | 10 | 26:22 | 4 | 47 | |
9
|
Los Andes
|
33 | 9 | 13 | 11 | 25:24 | 1 | 40 | |
10
|
Chaco For Ever
|
33 | 10 | 10 | 13 | 32:34 | -2 | 40 | |
11
|
Racing Cordoba
|
33 | 10 | 10 | 13 | 30:39 | -9 | 40 | |
12
|
Defensores De Belgrano
|
33 | 8 | 13 | 12 | 25:32 | -7 | 37 | |
13
|
San Telmo
|
33 | 9 | 10 | 14 | 28:37 | -9 | 37 | |
14
|
Atletico Mitre
|
33 | 7 | 15 | 11 | 29:39 | -10 | 36 | |
15
|
Central Norte
|
33 | 6 | 16 | 11 | 21:30 | -9 | 34 | |
16
|
All Boys
|
33 | 6 | 16 | 11 | 18:28 | -10 | 34 | |
17
|
Club Atletico Acassuso
|
33 | 8 | 8 | 17 | 25:35 | -10 | 32 | |
18
|
San Miguel
|
33 | 6 | 14 | 13 | 26:39 | -13 | 32 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Deportivo Moron
|
16 | 12 | 3 | 1 | 31:11 | 20 | 39 | |
| 2 |
Godoy Cruz
|
16 | 11 | 4 | 1 | 28:11 | 17 | 37 | |
| 3 |
Colon Santa Fe
|
16 | 10 | 4 | 2 | 25:8 | 17 | 34 | |
| 4 |
Deportivo Madryn
|
17 | 9 | 5 | 3 | 28:13 | 15 | 32 | |
| 5 |
Almirante Brown
|
17 | 9 | 5 | 3 | 16:8 | 8 | 32 | |
| 6 |
Racing Cordoba
|
17 | 9 | 5 | 3 | 22:14 | 8 | 32 | |
| 7 |
Ferro Carril Oeste
|
16 | 9 | 2 | 5 | 17:14 | 3 | 29 | |
| 8 |
CA Estudiantes
|
17 | 8 | 5 | 4 | 20:13 | 7 | 29 | |
| 9 |
Chaco For Ever
|
16 | 7 | 5 | 4 | 21:14 | 7 | 26 | |
| 10 |
Ciudad de Bolivar
|
17 | 6 | 7 | 4 | 16:15 | 1 | 25 | |
| 11 |
All Boys
|
17 | 4 | 12 | 1 | 9:6 | 3 | 24 | |
| 12 |
Los Andes
|
16 | 5 | 8 | 3 | 13:8 | 5 | 23 | |
| 13 |
San Telmo
|
16 | 6 | 4 | 6 | 17:18 | -1 | 22 | |
| 14 |
Atletico Mitre
|
17 | 5 | 7 | 5 | 17:18 | -1 | 22 | |
| 15 |
Central Norte
|
17 | 4 | 10 | 3 | 12:11 | 1 | 22 | |
| 16 |
Defensores De Belgrano
|
17 | 4 | 8 | 5 | 13:17 | -4 | 20 | |
| 17 |
San Miguel
|
16 | 5 | 5 | 6 | 14:15 | -1 | 20 | |
| 18 |
Club Atletico Acassuso
|
16 | 5 | 3 | 8 | 13:15 | -2 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ferro Carril Oeste
|
17 | 9 | 6 | 2 | 20:14 | 6 | 33 | |
| 2 |
Ciudad de Bolivar
|
16 | 6 | 5 | 5 | 12:13 | -1 | 23 | |
| 3 |
Deportivo Madryn
|
16 | 5 | 6 | 5 | 19:17 | 2 | 21 | |
| 4 |
Godoy Cruz
|
17 | 5 | 5 | 7 | 14:18 | -4 | 20 | |
| 5 |
Deportivo Moron
|
17 | 5 | 4 | 8 | 20:23 | -3 | 19 | |
| 6 |
Colon Santa Fe
|
17 | 4 | 7 | 6 | 14:17 | -3 | 19 | |
| 7 |
CA Estudiantes
|
16 | 5 | 4 | 7 | 11:14 | -3 | 19 | |
| 8 |
Los Andes
|
17 | 4 | 5 | 8 | 12:16 | -4 | 17 | |
| 9 |
Defensores De Belgrano
|
16 | 4 | 5 | 7 | 12:15 | -3 | 17 | |
| 10 |
Almirante Brown
|
16 | 3 | 6 | 7 | 10:14 | -4 | 15 | |
| 11 |
San Telmo
|
17 | 3 | 6 | 8 | 11:19 | -8 | 15 | |
| 12 |
Chaco For Ever
|
17 | 3 | 5 | 9 | 11:20 | -9 | 14 | |
| 13 |
Atletico Mitre
|
16 | 2 | 8 | 6 | 12:21 | -9 | 14 | |
| 14 |
Club Atletico Acassuso
|
17 | 3 | 5 | 9 | 12:20 | -8 | 14 | |
| 15 |
Central Norte
|
16 | 2 | 6 | 8 | 9:19 | -10 | 12 | |
| 16 |
San Miguel
|
17 | 1 | 9 | 7 | 12:24 | -12 | 12 | |
| 17 |
All Boys
|
16 | 2 | 4 | 10 | 9:22 | -13 | 10 | |
| 18 |
Racing Cordoba
|
16 | 1 | 5 | 10 | 8:25 | -17 | 8 |
Które miejsce zajmuje Racing Cordoba w tabeli Primera Nacional?
Racing Cordoba zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Primera Nacional z dorobkiem 40 punktów po 33 kolejkach. Strata do prowadzącego Ferro Carril Oeste wynosi 22 punkty, a przewaga nad 12. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 30:39, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Racing Cordoba w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Racing Cordoba na tle ligi w sezonie 2026.
Racing Cordoba na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,8
- Strzały celne / mecz 3,5
- Asysty / mecz 0,61
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,18
- Czyste konta 30%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Racing Cordoba
-
Pablo Chavarria 9
-
Leandro Córdoba 5

-
Alan Olinick 4

-
Ricardo Centurión 3
-
Raul Alejandro Chamarro 2

-
L. Viano 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Racing Cordoba i rywali według minuty w ostatnich 33 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Racing Cordoba to 76–90+ minuta, w której padło 10 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 5 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Ferro Carril Oeste - Racing Cordoba Po przerwie pada 67% bramek Racing Cordoba.Przebieg meczu Racing Cordoba i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 11 | 9-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 18 | 1-5-12 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 6-0-0 |
| Remis do przerwy | 16 | 3-8-5 |
| Przegrywał do przerwy | 11 | 1-2-8 |
Gdy Racing Cordoba otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 9 razy na 11 takich meczów.
Jak padają bramki dla Racing Cordoba
87% bramek Racing Cordoba pada z gry. Z karnych odpowiadają za 7% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 7% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Racing Cordoba zdobywa w sezonie średnio 1,21 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,30.
Aktualne serie Racing Cordoba
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Racing Cordoba, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Racing Cordoba wygra mecz Ferro Carril Oeste - Racing Cordoba Racing Cordoba nie przegrywa od 3 meczów.Bramki w meczach Racing Cordoba
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 70%
- Powyżej 2,5 39%
- Powyżej 3,5 9%
- Powyżej 4,5 3%
- Powyżej 5,5 0%
W 39% meczów Racing Cordoba padają co najmniej trzy bramki, a w 42% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Ferro Carril Oeste - Racing Cordoba Powyżej 2,5 bramki padło w 39% meczów Racing Cordoba.Racing Cordoba – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Racing Cordoba fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Racing Cordoba, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Racing Cordoba zdobywa 1,88 punktu na mecz wobec 0,50 na wyjeździe.
Racing Cordoba wygra mecz Ferro Carril Oeste - Racing Cordoba Racing Cordoba zdobywa u siebie 63% możliwych punktów, na wyjeździe 17%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 33 meczach Racing Cordoba ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Racing Cordoba, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 8 z 33 meczów.
Racing Cordoba – strzały
- Celne / mecz 3,5
- Niecelne / mecz 5,4
- Celność strzałów 39%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 9,7
Racing Cordoba oddaje 8,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 39% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Ferro Carril Oeste - Racing Cordoba Racing Cordoba oddaje 8,8 strzałów na mecz.Racing Cordoba – posiadanie piłki
- U siebie 53,5%
- Na wyjeździe 46,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 33
- Mecze z posiadaniem > 55% 6 z 33
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 6 z 33 meczów. Średnio Racing Cordoba utrzymuje przy piłce 50,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Racing Cordoba wygra mecz Ferro Carril Oeste - Racing Cordoba Racing Cordoba utrzymuje średnio 50,2% posiadania piłki.Racing Cordoba – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Racing Cordoba wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Racing Cordoba – czyste konta
- U siebie 9 z 17
- Na wyjeździe 1 z 16
- Stracone / mecz 1,18
- Bez straty do przerwy 58%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 42%
Czyste konto Racing Cordoba to 30% meczów sezonu (10 z 33), z czego 9 w 17 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Ferro Carril Oeste - Racing Cordoba Czyste konto Racing Cordoba zachowuje w 30% meczów.Racing Cordoba – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 79%
- Pow. 8,5 w meczu 48%
- Pow. 10,5 w meczu 24%
- Rożne u siebie / mecz 4,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,4
Racing Cordoba wykonuje średnio 4,5 rzutów rożnych na mecz wobec 4,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 48% spotkań.
Racing Cordoba – kartki
- Żółte kartki 94
- Pow. 3,5 kartki w meczu 73%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 64%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 3%
Racing Cordoba ogląda średnio 2,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Racing Cordoba – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Racing Cordoba według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 11 | 2-4-5 | 0,91 | 0,91 | 1,27 |
| Środka tabeli (7–12) | 9 | 4-1-4 | 1,44 | 1,00 | 1,22 |
| Dołu tabeli (13–18) | 11 | 4-3-4 | 1,36 | 1,00 | 1,27 |
Najwięcej punktów na mecz Racing Cordoba zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Racing Cordoba na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
1,44 1,00 | 0,81 0,71 | 0,50 0,94 |
|
10.
|
1,63 0,82 | 1,31 0,65 | 0,88 1,18 |
|
11.
|
1,88 0,50 | 1,29 0,50 | 0,82 1,56 |
|
12.
|
1,18 1,06 | 0,76 0,75 | 1,00 0,94 |
|
13.
|
1,38 0,88 | 1,06 0,65 | 1,13 1,12 |
Ciekawe rekordy w meczach Racing Cordoba
Skrajne wyniki i osiągnięcia Racing Cordoba w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Racing Cordoba - Defensores De Belgrano 3:0 Primera Nacional (Argentyna), 20.04.2026
- Najwyższa porażka Club Atletico Acassuso - Racing Cordoba 3:0 Primera Nacional (Argentyna), 21.02.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Racing Cordoba - Club Atletico Acassuso 3:2, Primera Nacional (Argentyna), 12.07.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 4. minuta San Miguel - Racing Cordoba 1:2, Primera Nacional (Argentyna), 21.03.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta CA Estudiantes - Racing Cordoba 1:1, Primera Nacional (Argentyna), 5.07.2026
Jakie statystyki ma Racing Cordoba w tym sezonie?
Bilans Racing Cordoba w tym sezonie to 33 mecze i wynik 10-10-13 przy 30 zdobytych bramkach i 39 straconych. Czyste konto padło w 10 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 8,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Racing Cordoba – zawodnicy
Jak wygląda kadra Racing Cordoba w sezonie 2026.
Przewidywany skład Racing Cordoba 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.







Kontuzje w kadrze Racing Cordoba
-
Marcio Gomez Pereyra Obrońca Uraz pauzuje od 465 dniopuszczone: 28 meczów
Kadra Racing Cordoba
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
33 | Argentyna | 125 tys. € | 1,8 mln € | 14 | 42% | 3 | 3 | 689' | 5 | 0 | |||||||
| 9 |
|
38 | Argentyna | 75 tys. € | 205 tys. € | 30 | 91% | 9 | 3 | 2 586' | 8 | 0 | |||||||
| 11 |
|
25 | Argentyna | 50 tys. € | 53 tys. € | 21 | 64% | 0 | 1 | 1 004' | 4 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Argentyna | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Argentyna | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Gruzja | – | – | 1 | 3% | 0 | 0 | 42' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
![]() |
23 | Argentyna | 100 tys. € | – | 31 | 94% | 0 | 4 | 1 135' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
34 | Argentyna | 50 tys. € | – | 16 | 48% | 0 | 1 | 519' | 2 | 0 | |||||||
| 0 |
|
31 | Argentyna | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
26 | Argentyna | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
30 | Argentyna | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
29 | Argentyna | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
33 | Argentyna | 75 tys. € | 240 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
38 | Argentyna | 25 tys. € | 329 tys. € | 4 | 12% | 0 | 0 | 350' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
28 | Argentyna | 100 tys. € | – | 30 | 91% | 0 | 0 | 1 619' | 6 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
26 | Argentyna | 200 tys. € | – | 28 | 85% | 4 | 0 | 2 172' | 8 | 0 | |||||||
| 6 |
|
26 | Argentyna | 50 tys. € | – | 21 | 64% | 0 | 2 | 1 515' | 6 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
27 | Argentyna | 100 tys. € | – | 32 | 97% | 2 | 1 | 2 021' | 5 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
21 | Argentyna | 100 tys. € | 80 tys. € | 33 | 100% | 0 | 0 | 1 688' | 3 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
24 | Argentyna | 75 tys. € | – | 24 | 73% | 0 | 0 | 909' | 3 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
27 | Argentyna | 150 tys. € | – | 30 | 91% | 0 | 0 | 1 474' | 6 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Argentyna | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
38 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
|
31 | Argentyna | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Argentyna | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
32 | Argentyna | 400 tys. € | – | 30 | 91% | 0 | 0 | 2 395' | 3 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
31 | 25 tys. € | – | 31 | 94% | 0 | 0 | 495' | 2 | 0 | ||||||||
Wartość całej kadry Racing Cordoba
2,1 mln €
śr. 79 tys. € / zawodnika
Ile Racing Cordoba wydaje na pensje
2,7 mln € rocznie
śr. 99 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Argentyna (24 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Racing Cordoba w sezonie 2026
Racing Cordoba wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Racing Cordoba
Jak wygląda skład Racing Cordoba?
W wyjściowym ustawieniu Racing Cordoba między słupkami staje B. Olivera, a linię obrony najczęściej tworzą R. Chamorro, M. Sanchez, S. Rinaudo, Marcio Gomez Pereyra oraz Dario Emanuel Diaz Chaves. W środku pola grają A. Olinick, T. Kummer, F. Taborda oraz F. Monticelli, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Chavarria. Trener Gustavo Coleoni ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Nacional (Argentyna) i pucharach.
Racing Cordoba – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Racing Cordoba w sezonie 2026.
Racing Cordoba transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna | 26 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna | 25 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Gruzja | 23 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 30 Cze 2026 |
|
Argentyna | 33 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Argentyna | 32 | – | za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Argentyna | 32 |
|
za darmo | |
| 16 Mar 2026 |
|
Argentyna | 34 |
|
za darmo | |
| 03 Mar 2026 |
![]() |
Argentyna | 31 |
|
za darmo | |
| 11 Lut 2026 |
![]() |
Argentyna | 24 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Racing Cordoba
Racing Cordoba bilans transferowy
- 0 € 2026
- +1,5 mln € 2025
- +384 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii Racing Cordoba
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Racing Cordoba w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Racing Cordoba trafiło 11 zawodników, a klub opuściło 12 piłkarzy.