Forma w lidze
San Telmo w tabeli
12. miejsce / 37 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 25 punktów
Strata do 8. miejsca: 10 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
22 pkt
17:18 bramki
1,06 gola/mecz
15 pkt
11:19 bramki
0,65 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy San Telmo
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 6 bramek | Argentyna | 35 | napastnik | 30 | 25 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Argentyna | 25 | pomocnik | 32 | 50 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 5,78 średnia ocena | Argentyna | 25 | pomocnik | 32 | 50 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 2970 minut | Argentyna | 25 | bramkarz | 33 | 125 tys. € |
Skład i oceny San Telmo w ostatnim meczu 4-4-2








Zmiany
- 52' M. Batallini → Jerónimo Jose Porto Lapegue
- 77' F. Gonzalez → C. Nunez
- 88' Rodrigo Alejandro Dinocco → R. Gamarra
- 88' R. Uriburu → I. Larthirigoyen
- 88' F. Roncaglia → F. Baez
San Telmo w tabeli Primera Nacional
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
20 | 12 | 4 | 4 | 23:14 | 40 |
2
|
Gimnasia Jujuy
|
20 | 11 | 5 | 4 | 32:22 | 38 |
| ··· | |||||||
29
|
All Boys
|
20 | 4 | 9 | 7 | 13:20 | 21 |
30
|
San Telmo
|
20 | 4 | 8 | 8 | 16:21 | 20 |
31
|
Club Atlético Güemes
|
20 | 5 | 4 | 11 | 15:23 | 19 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
33 | 18 | 8 | 7 | 37:28 | 62 |
2
|
Deportivo Moron
|
33 | 17 | 7 | 9 | 51:34 | 58 |
| ··· | |||||||
11
|
Defensores De Belgrano
|
33 | 8 | 13 | 12 | 25:32 | 37 |
12
|
San Telmo
|
33 | 9 | 10 | 14 | 28:37 | 37 |
13
|
Racing Cordoba
|
32 | 9 | 10 | 13 | 29:39 | 37 |
Wyniki San Telmo
Terminarz San Telmo
Ostatnie transfery San Telmo
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 Lip 2019 |
![]() |
Kolumbia |
![]() |
nieujawniona | |
| 06 Sie 2017 |
![]() |
Argentyna |
![]() |
nieujawniona |
San Telmo to klub piłkarski z Argentyny występujący w Primera Nacional (Argentyna). Swoim domowym obiektem jest Estadio Dr. Osvaldo Francisco Baletto, który może pomieścić 7 500 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje San Telmo w tabeli Primera Nacional?
San Telmo zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Primera Nacional z dorobkiem 37 punktów po 33 kolejkach. Strata do prowadzącego Ferro Carril Oeste wynosi 25 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 28:37, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład San Telmo?
W wyjściowym ustawieniu San Telmo między słupkami staje J. Enrico, a linię obrony najczęściej tworzą L. Pollacchi. W środku pola grają I. Larthirigoyen, J. Zurbriggen, R. Uriburu oraz E. Britez, a za skuteczność w ataku odpowiadają Jerónimo Jose Porto Lapegue, M. Salerno.
Kiedy San Telmo gra następny mecz?
Najbliższy mecz San Telmo to spotkanie z Defensores De Belgrano, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 22:00 na obiekcie Estadio Dr. Osvaldo Francisco Baletto w ramach Primera Nacional (34. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz San Telmo?
Ostatni mecz San Telmo to porażka z Ciudad de Bolivar 1:0 w Primera Nacional, 12 października 2026. Bramkę zdobył Caraballo. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma San Telmo w tym sezonie?
Bilans San Telmo w tym sezonie to 33 mecze i wynik 9-10-14 przy 28 zdobytych bramkach i 37 straconych. Czyste konto padło w 12 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 7,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz San Telmo w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra San Telmo w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań San Telmo
San Telmo terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 22:00
|
Primera Nacional (Argentyna), 34. kolejka
|
Estadio Dr. Osvaldo Francisco Baletto U siebie | Umiarkowany | |
|
25 Paź 00:00
|
Primera Nacional (Argentyna), 35. kolejka
|
Estadio Abel Sastre Wyjazd | Trudny | |
|
31 Paź 21:00
|
Primera Nacional (Argentyna), 36. kolejka
|
Estadio Dr. Osvaldo Francisco Baletto U siebie | Łatwy |
Kiedy San Telmo gra następny mecz?
Najbliższy mecz San Telmo to spotkanie z Defensores De Belgrano, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 22:00 na obiekcie Estadio Dr. Osvaldo Francisco Baletto w ramach Primera Nacional (34. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki San Telmo w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub San Telmo w sezonie 2026.
Forma i bramki San Telmo w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
San Telmo wyniki
San Telmo ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 28 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 11 z 33 meczów, ze średnią 1,09 punktu. W pozostałych ustawieniach San Telmo zdobywa 1,14 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz San Telmo?
Ostatni mecz San Telmo to porażka z Ciudad de Bolivar 1:0 w Primera Nacional, 12 października 2026. Bramkę zdobył Caraballo. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
San Telmo – tabela Primera Nacional (Argentyna)
Jakie miejsce w tabeli Primera Nacional (Argentyna) zajmuje San Telmo w sezonie 2026.
Miejsce San Telmo w tabeli Primera Nacional
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
20 | 12 | 4 | 4 | 23:14 | 9 | 40 | |
2
|
Gimnasia Jujuy
|
20 | 11 | 5 | 4 | 32:22 | 10 | 38 | |
3
|
Colon Santa Fe
|
20 | 9 | 8 | 3 | 27:15 | 12 | 35 | |
4
|
Deportivo Moron
|
20 | 10 | 5 | 5 | 29:19 | 10 | 35 | |
5
|
Atlanta
|
19 | 10 | 3 | 6 | 24:15 | 9 | 33 | |
6
|
Tristan Suarez
|
20 | 8 | 9 | 3 | 17:11 | 6 | 33 | |
7
|
Los Andes
|
20 | 8 | 8 | 4 | 19:8 | 11 | 32 | |
8
|
Temperley
|
20 | 7 | 10 | 3 | 19:17 | 2 | 31 | |
10
|
Ciudad de Bolivar
|
20 | 7 | 9 | 4 | 19:16 | 3 | 30 | |
11
|
CA Estudiantes
|
20 | 8 | 6 | 6 | 18:16 | 2 | 30 | |
12
|
Almirante Brown
|
20 | 8 | 6 | 6 | 15:13 | 2 | 30 | |
13
|
Deportivo Madryn
|
20 | 7 | 8 | 5 | 27:22 | 5 | 29 | |
14
|
San Martin Tucuman
|
20 | 7 | 8 | 5 | 19:15 | 4 | 29 | |
15
|
Deportivo Maipu
|
20 | 8 | 4 | 8 | 27:21 | 6 | 28 | |
16
|
Godoy Cruz
|
20 | 7 | 7 | 6 | 20:17 | 3 | 28 | |
17
|
Atletico Mitre
|
20 | 7 | 6 | 7 | 15:16 | -1 | 27 | |
18
|
San Martin S.J.
|
19 | 7 | 5 | 7 | 20:19 | 1 | 26 | |
19
|
Nueva Chicago
|
19 | 6 | 7 | 6 | 17:17 | 0 | 25 | |
20
|
Gimnasia Y Tiro
|
20 | 6 | 7 | 7 | 19:21 | -2 | 25 | |
21
|
San Miguel
|
20 | 5 | 10 | 5 | 17:21 | -4 | 25 | |
22
|
Almagro
|
20 | 7 | 4 | 9 | 16:22 | -6 | 25 | |
23
|
Quilmes
|
20 | 6 | 6 | 8 | 18:16 | 2 | 24 | |
24
|
Racing Cordoba
|
20 | 6 | 6 | 8 | 20:24 | -4 | 24 | |
25
|
Colegiales
|
19 | 6 | 5 | 8 | 18:19 | -1 | 23 | |
26
|
Defensores De Belgrano
|
20 | 5 | 8 | 7 | 14:18 | -4 | 23 | |
27
|
Chacarita Juniors
|
20 | 6 | 5 | 9 | 16:21 | -5 | 23 | |
28
|
Patronato
|
20 | 4 | 10 | 6 | 13:17 | -4 | 22 | |
29
|
All Boys
|
20 | 4 | 9 | 7 | 13:20 | -7 | 21 | |
30
|
San Telmo
|
20 | 4 | 8 | 8 | 16:21 | -5 | 20 | |
31
|
Club Atlético Güemes
|
20 | 5 | 4 | 11 | 15:23 | -8 | 19 | |
32
|
Central Norte
|
20 | 4 | 7 | 9 | 12:21 | -9 | 19 | |
33
|
Agropecuario
|
20 | 4 | 7 | 9 | 14:24 | -10 | 19 | |
36
|
Chaco For Ever
|
20 | 3 | 7 | 10 | 17:26 | -9 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
20 | 12 | 4 | 4 | 23:14 | 9 | 40 | |
2
|
Gimnasia Jujuy
|
20 | 11 | 5 | 4 | 32:22 | 10 | 38 | |
3
|
Colon Santa Fe
|
20 | 9 | 8 | 3 | 27:15 | 12 | 35 | |
4
|
Deportivo Moron
|
20 | 10 | 5 | 5 | 29:19 | 10 | 35 | |
5
|
Atlanta
|
19 | 10 | 3 | 6 | 24:15 | 9 | 33 | |
6
|
Tristan Suarez
|
20 | 8 | 9 | 3 | 17:11 | 6 | 33 | |
7
|
Los Andes
|
20 | 8 | 8 | 4 | 19:8 | 11 | 32 | |
8
|
Temperley
|
20 | 7 | 10 | 3 | 19:17 | 2 | 31 | |
10
|
Ciudad de Bolivar
|
20 | 7 | 9 | 4 | 19:16 | 3 | 30 | |
11
|
CA Estudiantes
|
20 | 8 | 6 | 6 | 18:16 | 2 | 30 | |
12
|
Almirante Brown
|
20 | 8 | 6 | 6 | 15:13 | 2 | 30 | |
13
|
Deportivo Madryn
|
20 | 7 | 8 | 5 | 27:22 | 5 | 29 | |
14
|
San Martin Tucuman
|
20 | 7 | 8 | 5 | 19:15 | 4 | 29 | |
15
|
Deportivo Maipu
|
20 | 8 | 4 | 8 | 27:21 | 6 | 28 | |
16
|
Godoy Cruz
|
20 | 7 | 7 | 6 | 20:17 | 3 | 28 | |
17
|
Atletico Mitre
|
20 | 7 | 6 | 7 | 15:16 | -1 | 27 | |
18
|
San Martin S.J.
|
19 | 7 | 5 | 7 | 20:19 | 1 | 26 | |
19
|
Nueva Chicago
|
19 | 6 | 7 | 6 | 17:17 | 0 | 25 | |
20
|
Gimnasia Y Tiro
|
20 | 6 | 7 | 7 | 19:21 | -2 | 25 | |
21
|
San Miguel
|
20 | 5 | 10 | 5 | 17:21 | -4 | 25 | |
22
|
Almagro
|
20 | 7 | 4 | 9 | 16:22 | -6 | 25 | |
23
|
Quilmes
|
20 | 6 | 6 | 8 | 18:16 | 2 | 24 | |
24
|
Racing Cordoba
|
20 | 6 | 6 | 8 | 20:24 | -4 | 24 | |
25
|
Colegiales
|
19 | 6 | 5 | 8 | 18:19 | -1 | 23 | |
26
|
Defensores De Belgrano
|
20 | 5 | 8 | 7 | 14:18 | -4 | 23 | |
27
|
Chacarita Juniors
|
20 | 6 | 5 | 9 | 16:21 | -5 | 23 | |
28
|
Patronato
|
20 | 4 | 10 | 6 | 13:17 | -4 | 22 | |
29
|
All Boys
|
20 | 4 | 9 | 7 | 13:20 | -7 | 21 | |
30
|
San Telmo
|
20 | 4 | 8 | 8 | 16:21 | -5 | 20 | |
31
|
Club Atlético Güemes
|
20 | 5 | 4 | 11 | 15:23 | -8 | 19 | |
32
|
Central Norte
|
20 | 4 | 7 | 9 | 12:21 | -9 | 19 | |
33
|
Agropecuario
|
20 | 4 | 7 | 9 | 14:24 | -10 | 19 | |
36
|
Chaco For Ever
|
20 | 3 | 7 | 10 | 17:26 | -9 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Gimnasia Jujuy
|
10 | 8 | 2 | 0 | 22:6 | 16 | 26 | |
| 2 |
Deportivo Moron
|
10 | 7 | 3 | 0 | 16:6 | 10 | 24 | |
| 3 |
Colon Santa Fe
|
10 | 6 | 4 | 0 | 16:5 | 11 | 22 | |
| 4 |
Godoy Cruz
|
10 | 6 | 4 | 0 | 16:6 | 10 | 22 | |
| 6 |
Colegiales
|
10 | 6 | 3 | 1 | 15:5 | 10 | 21 | |
| 7 |
Atlanta
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:6 | 9 | 20 | |
| 8 |
Almirante Brown
|
10 | 6 | 2 | 2 | 10:6 | 4 | 20 | |
| 9 |
Atletico Mitre
|
10 | 6 | 2 | 2 | 11:6 | 5 | 20 | |
| 10 |
Deportivo Maipu
|
10 | 6 | 1 | 3 | 12:7 | 5 | 19 | |
| 11 |
Almagro
|
10 | 6 | 1 | 3 | 12:6 | 6 | 19 | |
| 12 |
Temperley
|
9 | 5 | 3 | 1 | 14:12 | 2 | 18 | |
| 13 |
Quilmes
|
9 | 5 | 3 | 1 | 10:3 | 7 | 18 | |
| 14 |
Racing Cordoba
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:9 | 5 | 18 | |
| 15 |
Tristan Suarez
|
10 | 4 | 5 | 1 | 10:6 | 4 | 17 | |
| 16 |
Los Andes
|
11 | 4 | 5 | 2 | 9:4 | 5 | 17 | |
| 17 |
San Martin Tucuman
|
10 | 4 | 5 | 1 | 12:5 | 7 | 17 | |
| 18 |
Gimnasia Y Tiro
|
11 | 4 | 5 | 2 | 12:9 | 3 | 17 | |
| 19 |
Chacarita Juniors
|
10 | 5 | 2 | 3 | 10:7 | 3 | 17 | |
| 20 |
Ferro Carril Oeste
|
9 | 5 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 16 | |
| 21 |
CA Estudiantes
|
10 | 4 | 4 | 2 | 10:7 | 3 | 16 | |
| 22 |
Deportivo Madryn
|
10 | 4 | 4 | 2 | 14:10 | 4 | 16 | |
| 23 |
All Boys
|
10 | 3 | 7 | 0 | 7:4 | 3 | 16 | |
| 24 |
San Martin S.J.
|
9 | 4 | 3 | 2 | 10:7 | 3 | 15 | |
| 25 |
Nueva Chicago
|
10 | 3 | 6 | 1 | 11:6 | 5 | 15 | |
| 26 |
San Miguel
|
10 | 4 | 3 | 3 | 9:8 | 1 | 15 | |
| 27 |
San Telmo
|
11 | 4 | 2 | 5 | 11:13 | -2 | 14 | |
| 29 |
Ciudad de Bolivar
|
10 | 3 | 4 | 3 | 11:11 | 0 | 13 | |
| 30 |
Patronato
|
10 | 3 | 4 | 3 | 9:8 | 1 | 13 | |
| 31 |
Club Atlético Güemes
|
9 | 4 | 1 | 4 | 8:8 | 0 | 13 | |
| 32 |
Agropecuario
|
10 | 3 | 4 | 3 | 8:8 | 0 | 13 | |
| 33 |
Defensores De Belgrano
|
10 | 2 | 6 | 2 | 6:8 | -2 | 12 | |
| 34 |
Central Norte
|
9 | 2 | 5 | 2 | 7:7 | 0 | 11 | |
| 36 |
Chaco For Ever
|
10 | 2 | 4 | 4 | 11:12 | -1 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ferro Carril Oeste
|
11 | 7 | 3 | 1 | 14:6 | 8 | 24 | |
| 2 |
Ciudad de Bolivar
|
10 | 4 | 5 | 1 | 8:5 | 3 | 17 | |
| 3 |
Tristan Suarez
|
10 | 4 | 4 | 2 | 7:5 | 2 | 16 | |
| 4 |
Los Andes
|
9 | 4 | 3 | 2 | 10:4 | 6 | 15 | |
| 5 |
CA Estudiantes
|
10 | 4 | 2 | 4 | 8:9 | -1 | 14 | |
| 6 |
Colon Santa Fe
|
10 | 3 | 4 | 3 | 11:10 | 1 | 13 | |
| 7 |
Atlanta
|
9 | 4 | 1 | 4 | 9:9 | 0 | 13 | |
| 8 |
Temperley
|
11 | 2 | 7 | 2 | 5:5 | 0 | 13 | |
| 9 |
Deportivo Madryn
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:12 | 1 | 13 | |
| 10 |
Gimnasia Jujuy
|
10 | 3 | 3 | 4 | 10:16 | -6 | 12 | |
| 11 |
San Martin Tucuman
|
10 | 3 | 3 | 4 | 7:10 | -3 | 12 | |
| 12 |
Deportivo Moron
|
10 | 3 | 2 | 5 | 13:13 | 0 | 11 | |
| 13 |
San Martin S.J.
|
10 | 3 | 2 | 5 | 10:12 | -2 | 11 | |
| 14 |
Defensores De Belgrano
|
10 | 3 | 2 | 5 | 8:10 | -2 | 11 | |
| 15 |
Almirante Brown
|
10 | 2 | 4 | 4 | 5:7 | -2 | 10 | |
| 16 |
Nueva Chicago
|
9 | 3 | 1 | 5 | 6:11 | -5 | 10 | |
| 17 |
San Miguel
|
10 | 1 | 7 | 2 | 8:13 | -5 | 10 | |
| 19 |
Deportivo Maipu
|
10 | 2 | 3 | 5 | 15:14 | 1 | 9 | |
| 20 |
Patronato
|
10 | 1 | 6 | 3 | 4:9 | -5 | 9 | |
| 21 |
Gimnasia Y Tiro
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:12 | -5 | 8 | |
| 22 |
Central Norte
|
11 | 2 | 2 | 7 | 5:14 | -9 | 8 | |
| 23 |
Atletico Mitre
|
10 | 1 | 4 | 5 | 4:10 | -6 | 7 | |
| 25 |
Godoy Cruz
|
10 | 1 | 3 | 6 | 4:11 | -7 | 6 | |
| 26 |
Almagro
|
10 | 1 | 3 | 6 | 4:16 | -12 | 6 | |
| 27 |
Quilmes
|
11 | 1 | 3 | 7 | 8:13 | -5 | 6 | |
| 28 |
Racing Cordoba
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:15 | -9 | 6 | |
| 29 |
Chacarita Juniors
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:14 | -8 | 6 | |
| 30 |
San Telmo
|
9 | 0 | 6 | 3 | 5:8 | -3 | 6 | |
| 31 |
Club Atlético Güemes
|
11 | 1 | 3 | 7 | 7:15 | -8 | 6 | |
| 32 |
Agropecuario
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:16 | -10 | 6 | |
| 33 |
Chaco For Ever
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:14 | -8 | 6 | |
| 34 |
All Boys
|
10 | 1 | 2 | 7 | 6:16 | -10 | 5 | |
| 36 |
Colegiales
|
9 | 0 | 2 | 7 | 3:14 | -11 | 2 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
33 | 18 | 8 | 7 | 37:28 | 9 | 62 | |
2
|
Deportivo Moron
|
33 | 17 | 7 | 9 | 51:34 | 17 | 58 | |
3
|
Godoy Cruz
|
32 | 16 | 8 | 8 | 42:29 | 13 | 56 | |
4
|
Deportivo Madryn
|
33 | 14 | 11 | 8 | 47:30 | 17 | 53 | |
5
|
Colon Santa Fe
|
33 | 14 | 11 | 8 | 39:25 | 14 | 53 | |
6
|
CA Estudiantes
|
33 | 13 | 9 | 11 | 31:27 | 4 | 48 | |
7
|
Ciudad de Bolivar
|
33 | 12 | 12 | 9 | 28:28 | 0 | 48 | |
8
|
Almirante Brown
|
33 | 12 | 11 | 10 | 26:22 | 4 | 47 | |
9
|
Los Andes
|
32 | 9 | 13 | 10 | 25:23 | 2 | 40 | |
10
|
Chaco For Ever
|
33 | 10 | 10 | 13 | 32:34 | -2 | 40 | |
11
|
Defensores De Belgrano
|
33 | 8 | 13 | 12 | 25:32 | -7 | 37 | |
12
|
San Telmo
|
33 | 9 | 10 | 14 | 28:37 | -9 | 37 | |
13
|
Racing Cordoba
|
32 | 9 | 10 | 13 | 29:39 | -10 | 37 | |
14
|
Atletico Mitre
|
33 | 7 | 15 | 11 | 29:39 | -10 | 36 | |
15
|
Central Norte
|
33 | 6 | 16 | 11 | 21:30 | -9 | 34 | |
16
|
All Boys
|
32 | 6 | 15 | 11 | 18:28 | -10 | 33 | |
17
|
Club Atletico Acassuso
|
33 | 8 | 8 | 17 | 25:35 | -10 | 32 | |
18
|
San Miguel
|
33 | 6 | 14 | 13 | 26:39 | -13 | 32 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
33 | 18 | 8 | 7 | 37:28 | 9 | 62 | |
2
|
Deportivo Moron
|
33 | 17 | 7 | 9 | 51:34 | 17 | 58 | |
3
|
Godoy Cruz
|
32 | 16 | 8 | 8 | 42:29 | 13 | 56 | |
4
|
Deportivo Madryn
|
33 | 14 | 11 | 8 | 47:30 | 17 | 53 | |
5
|
Colon Santa Fe
|
33 | 14 | 11 | 8 | 39:25 | 14 | 53 | |
6
|
CA Estudiantes
|
33 | 13 | 9 | 11 | 31:27 | 4 | 48 | |
7
|
Ciudad de Bolivar
|
33 | 12 | 12 | 9 | 28:28 | 0 | 48 | |
8
|
Almirante Brown
|
33 | 12 | 11 | 10 | 26:22 | 4 | 47 | |
9
|
Los Andes
|
32 | 9 | 13 | 10 | 25:23 | 2 | 40 | |
10
|
Chaco For Ever
|
33 | 10 | 10 | 13 | 32:34 | -2 | 40 | |
11
|
Defensores De Belgrano
|
33 | 8 | 13 | 12 | 25:32 | -7 | 37 | |
12
|
San Telmo
|
33 | 9 | 10 | 14 | 28:37 | -9 | 37 | |
13
|
Racing Cordoba
|
32 | 9 | 10 | 13 | 29:39 | -10 | 37 | |
14
|
Atletico Mitre
|
33 | 7 | 15 | 11 | 29:39 | -10 | 36 | |
15
|
Central Norte
|
33 | 6 | 16 | 11 | 21:30 | -9 | 34 | |
16
|
All Boys
|
32 | 6 | 15 | 11 | 18:28 | -10 | 33 | |
17
|
Club Atletico Acassuso
|
33 | 8 | 8 | 17 | 25:35 | -10 | 32 | |
18
|
San Miguel
|
33 | 6 | 14 | 13 | 26:39 | -13 | 32 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Deportivo Moron
|
16 | 12 | 3 | 1 | 31:11 | 20 | 39 | |
| 2 |
Godoy Cruz
|
16 | 11 | 4 | 1 | 28:11 | 17 | 37 | |
| 3 |
Colon Santa Fe
|
16 | 10 | 4 | 2 | 25:8 | 17 | 34 | |
| 4 |
Deportivo Madryn
|
17 | 9 | 5 | 3 | 28:13 | 15 | 32 | |
| 5 |
Almirante Brown
|
17 | 9 | 5 | 3 | 16:8 | 8 | 32 | |
| 6 |
Ferro Carril Oeste
|
16 | 9 | 2 | 5 | 17:14 | 3 | 29 | |
| 7 |
CA Estudiantes
|
17 | 8 | 5 | 4 | 20:13 | 7 | 29 | |
| 8 |
Racing Cordoba
|
16 | 8 | 5 | 3 | 21:14 | 7 | 29 | |
| 9 |
Chaco For Ever
|
16 | 7 | 5 | 4 | 21:14 | 7 | 26 | |
| 10 |
Ciudad de Bolivar
|
17 | 6 | 7 | 4 | 16:15 | 1 | 25 | |
| 11 |
Los Andes
|
16 | 5 | 8 | 3 | 13:8 | 5 | 23 | |
| 12 |
All Boys
|
16 | 4 | 11 | 1 | 9:6 | 3 | 23 | |
| 13 |
San Telmo
|
16 | 6 | 4 | 6 | 17:18 | -1 | 22 | |
| 14 |
Atletico Mitre
|
17 | 5 | 7 | 5 | 17:18 | -1 | 22 | |
| 15 |
Central Norte
|
17 | 4 | 10 | 3 | 12:11 | 1 | 22 | |
| 16 |
Defensores De Belgrano
|
17 | 4 | 8 | 5 | 13:17 | -4 | 20 | |
| 17 |
San Miguel
|
16 | 5 | 5 | 6 | 14:15 | -1 | 20 | |
| 18 |
Club Atletico Acassuso
|
16 | 5 | 3 | 8 | 13:15 | -2 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ferro Carril Oeste
|
17 | 9 | 6 | 2 | 20:14 | 6 | 33 | |
| 2 |
Ciudad de Bolivar
|
16 | 6 | 5 | 5 | 12:13 | -1 | 23 | |
| 3 |
Deportivo Madryn
|
16 | 5 | 6 | 5 | 19:17 | 2 | 21 | |
| 4 |
Deportivo Moron
|
17 | 5 | 4 | 8 | 20:23 | -3 | 19 | |
| 5 |
Godoy Cruz
|
16 | 5 | 4 | 7 | 14:18 | -4 | 19 | |
| 6 |
Colon Santa Fe
|
17 | 4 | 7 | 6 | 14:17 | -3 | 19 | |
| 7 |
CA Estudiantes
|
16 | 5 | 4 | 7 | 11:14 | -3 | 19 | |
| 8 |
Los Andes
|
16 | 4 | 5 | 7 | 12:15 | -3 | 17 | |
| 9 |
Defensores De Belgrano
|
16 | 4 | 5 | 7 | 12:15 | -3 | 17 | |
| 10 |
Almirante Brown
|
16 | 3 | 6 | 7 | 10:14 | -4 | 15 | |
| 11 |
San Telmo
|
17 | 3 | 6 | 8 | 11:19 | -8 | 15 | |
| 12 |
Chaco For Ever
|
17 | 3 | 5 | 9 | 11:20 | -9 | 14 | |
| 13 |
Atletico Mitre
|
16 | 2 | 8 | 6 | 12:21 | -9 | 14 | |
| 14 |
Club Atletico Acassuso
|
17 | 3 | 5 | 9 | 12:20 | -8 | 14 | |
| 15 |
Central Norte
|
16 | 2 | 6 | 8 | 9:19 | -10 | 12 | |
| 16 |
San Miguel
|
17 | 1 | 9 | 7 | 12:24 | -12 | 12 | |
| 17 |
All Boys
|
16 | 2 | 4 | 10 | 9:22 | -13 | 10 | |
| 18 |
Racing Cordoba
|
16 | 1 | 5 | 10 | 8:25 | -17 | 8 |
Które miejsce zajmuje San Telmo w tabeli Primera Nacional?
San Telmo zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Primera Nacional z dorobkiem 37 punktów po 33 kolejkach. Strata do prowadzącego Ferro Carril Oeste wynosi 25 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 28:37, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki San Telmo w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki San Telmo na tle ligi w sezonie 2026.
San Telmo na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,3
- Strzały celne / mecz 2,9
- Asysty / mecz 0,70
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,12
- Czyste konta 36%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy San Telmo
-
Martin Batallini 6

-
Jerónimo Jose Porto Lapegue 4

-
Juan Ignacio Motroni 4

-
Franco Ezequiel Tisera 2

-
J. Gonzalez 2

-
Inaki Larthirigoyen 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki San Telmo i rywali według minuty w ostatnich 33 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres San Telmo to 0–15 minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 6 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu San Telmo - Defensores De Belgrano Po przerwie pada 57% bramek San Telmo.Przebieg meczu San Telmo i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 10 | 8-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 17 | 1-3-13 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 5-1-0 |
| Remis do przerwy | 17 | 4-7-6 |
| Przegrywał do przerwy | 10 | 0-2-8 |
Gdy San Telmo otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 8 razy na 10 takich meczów.
Jak padają bramki dla San Telmo
93% bramek San Telmo pada z gry. Z karnych odpowiadają za 4% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
San Telmo zdobywa w sezonie średnio 1,12 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,40.
Aktualne serie San Telmo
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów San Telmo, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
San Telmo wygra mecz San Telmo - Defensores De Belgrano San Telmo przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach San Telmo
- Powyżej 0,5 82%
- Powyżej 1,5 55%
- Powyżej 2,5 36%
- Powyżej 3,5 18%
- Powyżej 4,5 6%
- Powyżej 5,5 0%
W 36% meczów San Telmo padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu San Telmo - Defensores De Belgrano Powyżej 2,5 bramki padło w 36% meczów San Telmo.San Telmo – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
San Telmo fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla San Telmo, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie San Telmo zdobywa 1,38 punktu na mecz wobec 0,88 na wyjeździe.
San Telmo wygra mecz San Telmo - Defensores De Belgrano San Telmo zdobywa u siebie 46% możliwych punktów, na wyjeździe 29%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 33 meczach San Telmo ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 57% goli San Telmo, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 10 z 33 meczów.
San Telmo – strzały
- Celne / mecz 2,9
- Niecelne / mecz 4,4
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,6
San Telmo oddaje 7,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,6 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu San Telmo - Defensores De Belgrano San Telmo oddaje 7,3 strzałów na mecz.San Telmo – posiadanie piłki
- U siebie 53,4%
- Na wyjeździe 44,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 33
- Mecze z posiadaniem > 55% 6 z 33
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 6 z 33 meczów. Średnio San Telmo utrzymuje przy piłce 48,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
San Telmo wygra mecz San Telmo - Defensores De Belgrano San Telmo utrzymuje średnio 48,7% posiadania piłki.San Telmo – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
San Telmo wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
San Telmo – czyste konta
- U siebie 7 z 16
- Na wyjeździe 5 z 17
- Stracone / mecz 1,12
- Bez straty do przerwy 58%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto San Telmo to 36% meczów sezonu (12 z 33), z czego 7 w 16 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu San Telmo - Defensores De Belgrano Czyste konto San Telmo zachowuje w 36% meczów.San Telmo – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 45%
- Pow. 10,5 w meczu 27%
- Rożne u siebie / mecz 4,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,4
San Telmo wykonuje średnio 4,0 rzutów rożnych na mecz wobec 4,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 45% spotkań.
San Telmo – kartki
- Żółte kartki 87
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 39%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 0%
San Telmo ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale San Telmo – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 5 czerwonych kartek.
San Telmo według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 11 | 2-3-6 | 0,82 | 0,82 | 1,27 |
| Środka tabeli (7–12) | 9 | 1-4-4 | 0,78 | 0,67 | 1,11 |
| Dołu tabeli (13–18) | 11 | 6-3-2 | 1,91 | 1,18 | 0,64 |
Najwięcej punktów na mecz San Telmo zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–12).
San Telmo na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
10.
|
1,63 0,82 | 1,31 0,65 | 0,88 1,18 |
|
11.
|
1,18 1,06 | 0,76 0,75 | 1,00 0,94 |
|
12.
|
1,38 0,88 | 1,06 0,65 | 1,13 1,12 |
|
13.
|
1,81 0,50 | 1,31 0,50 | 0,88 1,56 |
|
14.
|
1,29 0,88 | 1,00 0,75 | 1,06 1,31 |
Ciekawe rekordy w meczach San Telmo
Skrajne wyniki i osiągnięcia San Telmo w tym sezonie
- Najwyższa wygrana San Telmo - Colon Santa Fe 3:1 Primera Nacional (Argentyna), 22.03.2026
- Najwyższa porażka San Telmo - Quilmes 0:3 Primera Nacional (Argentyna), 29.03.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek San Telmo - Club Atletico Acassuso 2:3, Primera Nacional (Argentyna), 1.03.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 4. minuta Motroni, San Telmo - Club Atletico Acassuso 2:3, Primera Nacional (Argentyna), 1.03.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta San Telmo - San Miguel 1:0, Primera Nacional (Argentyna), 2.08.2026
Jakie statystyki ma San Telmo w tym sezonie?
Bilans San Telmo w tym sezonie to 33 mecze i wynik 9-10-14 przy 28 zdobytych bramkach i 37 straconych. Czyste konto padło w 12 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 7,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
San Telmo – zawodnicy
Jak wygląda kadra San Telmo w sezonie 2026.
Skład i oceny San Telmo w ostatnim meczu 4-4-2








Zmiany
- 52' M. Batallini → Jerónimo Jose Porto Lapegue
- 77' F. Gonzalez → C. Nunez
- 88' Rodrigo Alejandro Dinocco → R. Gamarra
- 88' R. Uriburu → I. Larthirigoyen
- 88' F. Roncaglia → F. Baez
Kadra San Telmo
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 18 |
![]() |
22 | Argentyna | 25 tys. € | – | 11 | 33% | 0 | 0 | 240' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
25 | Argentyna | 100 tys. € | – | 33 | 100% | 4 | 0 | 1 769' | 2 | 0 | |||||||
| 20 |
|
26 | Argentyna | 10 tys. € | – | 23 | 70% | 0 | 0 | 483' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
22 | Argentyna | 150 tys. € | – | 33 | 100% | 1 | 1 | 635' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
23 | Argentyna | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
25 | Argentyna | 50 tys. € | – | 32 | 97% | 1 | 3 | 2 458' | 7 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
32 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
![]() |
23 | Argentyna | 200 tys. € | – | 32 | 97% | 0 | 1 | 2 598' | 9 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
23 | Argentyna | 175 tys. € | – | 32 | 97% | 0 | 1 | 2 563' | 10 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
29 | Argentyna | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
28 | Argentyna | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
25 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
25 | Argentyna | 125 tys. € | – | 33 | 100% | 0 | 0 | 2 970' | 2 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry San Telmo
1 mln €
śr. 80 tys. € / zawodnika
Ile San Telmo wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Argentyna (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy San Telmo w sezonie 2026
San Telmo wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry San Telmo
Jak wygląda skład San Telmo?
W wyjściowym ustawieniu San Telmo między słupkami staje J. Enrico, a linię obrony najczęściej tworzą L. Pollacchi. W środku pola grają I. Larthirigoyen, J. Zurbriggen, R. Uriburu oraz E. Britez, a za skuteczność w ataku odpowiadają Jerónimo Jose Porto Lapegue, M. Salerno.
San Telmo – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub San Telmo w sezonie 2026.
San Telmo transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 Lip 2019 |
![]() |
Kolumbia | 36 |
![]() |
nieujawniona | |
| 06 Sie 2017 |
![]() |
Argentyna | 33 |
![]() |
nieujawniona |