Forma w lidze
Defensores De Belgrano w tabeli
12. miejsce / 37 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 25 punktów
Strata do 8. miejsca: 10 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez zwycięstwa
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
20 pkt
13:17 bramki
0,76 gola/mecz
17 pkt
12:15 bramki
0,75 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Defensores De Belgrano
Wartość drużyny: 850 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 8 bramek | Argentyna | 26 | napastnik | 28 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 6 asyst | Argentyna | 34 | napastnik | 31 | 250 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 5,49 średnia ocena | Argentyna | 33 | pomocnik | 29 | 125 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2872 minut | Argentyna | 39 | bramkarz | 32 | – |
Przewidywany skład Defensores De Belgrano 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.







Defensores De Belgrano w tabeli Primera Nacional
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
20 | 12 | 4 | 4 | 23:14 | 40 |
2
|
Gimnasia Jujuy
|
20 | 11 | 5 | 4 | 32:22 | 38 |
| ··· | |||||||
25
|
Colegiales
|
19 | 6 | 5 | 8 | 18:19 | 23 |
26
|
Defensores De Belgrano
|
20 | 5 | 8 | 7 | 14:18 | 23 |
27
|
Chacarita Juniors
|
20 | 6 | 5 | 9 | 16:21 | 23 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
33 | 18 | 8 | 7 | 37:28 | 62 |
2
|
Deportivo Moron
|
33 | 17 | 7 | 9 | 51:34 | 58 |
| ··· | |||||||
11
|
Racing Cordoba
|
33 | 10 | 10 | 13 | 30:39 | 40 |
12
|
Defensores De Belgrano
|
33 | 8 | 13 | 12 | 25:32 | 37 |
13
|
San Telmo
|
33 | 9 | 10 | 14 | 28:37 | 37 |
Wyniki Defensores De Belgrano
Terminarz Defensores De Belgrano
Ostatnie transfery Defensores De Belgrano
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 12 Sie 2026 |
|
Argentyna |
|
wypożyczenie | |
| 16 Lip 2026 |
![]() |
Argentyna |
![]() |
za darmo |
Defensores De Belgrano to klub piłkarski z Argentyny występujący w Primera Nacional (Argentyna). Swoim domowym obiektem jest Estadio Juan Pasquale, który może pomieścić 8 300 widzów. Zespół prowadzi Cesar Vigevani. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 850 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Defensores De Belgrano?
Klub piłkarski Defensores De Belgrano zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Primera Nacional.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Defensores De Belgrano w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Defensores De Belgrano trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 8 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Defensores De Belgrano w tabeli Primera Nacional?
Defensores De Belgrano zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Primera Nacional z dorobkiem 37 punktów po 33 kolejkach. Strata do prowadzącego Ferro Carril Oeste wynosi 25 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:32, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Defensores De Belgrano?
W wyjściowym ustawieniu Defensores De Belgrano między słupkami staje A. Medina, a linię obrony najczęściej tworzą B. Gómez, G. Gamarra, L. Jerez oraz L. Gigli. W środku pola grają A. Benitez, Juan de Tomasso, I. Gutierrez oraz P. Moyano, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Ardaiz, E. Gonzalez. Trener Cesar Vigevani ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Nacional (Argentyna) i pucharach.
Kiedy Defensores De Belgrano gra następny mecz?
Najbliższy mecz Defensores De Belgrano to spotkanie z San Telmo, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 20:30 na obiekcie Estadio Dr. Osvaldo Francisco Baletto w ramach Primera Nacional (34. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Defensores De Belgrano?
Ostatni mecz Defensores De Belgrano to porażka z Club Atletico Acassuso 0:3 w Primera Nacional, 11 października 2026. Bramki zdobyli Hermoso, Rodriguez oraz Acosta. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Defensores De Belgrano w tym sezonie?
Bilans Defensores De Belgrano w tym sezonie to 33 mecze i wynik 8-13-12 przy 25 zdobytych bramkach i 32 straconych. Czyste konto padło w 12 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 6,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Defensores De Belgrano w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Defensores De Belgrano w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Defensores De Belgrano
Defensores De Belgrano terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
19 Paź 20:30
|
Primera Nacional (Argentyna), 34. kolejka
|
Estadio Dr. Osvaldo Francisco Baletto Wyjazd | Łatwy | |
|
26 Paź 19:30
|
Primera Nacional (Argentyna), 35. kolejka
|
Estadio Juan Pasquale U siebie | Łatwy | |
|
31 Paź 21:00
|
Primera Nacional (Argentyna), 36. kolejka
|
Estadio Brigadier General Estanislao López Wyjazd | Trudny |
Kiedy Defensores De Belgrano gra następny mecz?
Najbliższy mecz Defensores De Belgrano to spotkanie z San Telmo, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 20:30 na obiekcie Estadio Dr. Osvaldo Francisco Baletto w ramach Primera Nacional (34. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Defensores De Belgrano w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Defensores De Belgrano w sezonie 2026.
Forma i bramki Defensores De Belgrano w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Defensores De Belgrano wyniki
Defensores De Belgrano ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 23 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 17 z 33 meczów, ze średnią 1,29 punktu. W pozostałych ustawieniach Defensores De Belgrano zdobywa 0,94 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Defensores De Belgrano?
Ostatni mecz Defensores De Belgrano to porażka z Club Atletico Acassuso 0:3 w Primera Nacional, 11 października 2026. Bramki zdobyli Hermoso, Rodriguez oraz Acosta. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Defensores De Belgrano – tabela Primera Nacional (Argentyna)
Jakie miejsce w tabeli Primera Nacional (Argentyna) zajmuje Defensores De Belgrano w sezonie 2026.
Miejsce Defensores De Belgrano w tabeli Primera Nacional
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
20 | 12 | 4 | 4 | 23:14 | 9 | 40 | |
2
|
Gimnasia Jujuy
|
20 | 11 | 5 | 4 | 32:22 | 10 | 38 | |
3
|
Colon Santa Fe
|
20 | 9 | 8 | 3 | 27:15 | 12 | 35 | |
4
|
Deportivo Moron
|
20 | 10 | 5 | 5 | 29:19 | 10 | 35 | |
5
|
Atlanta
|
19 | 10 | 3 | 6 | 24:15 | 9 | 33 | |
6
|
Tristan Suarez
|
20 | 8 | 9 | 3 | 17:11 | 6 | 33 | |
7
|
Los Andes
|
20 | 8 | 8 | 4 | 19:8 | 11 | 32 | |
8
|
Temperley
|
20 | 7 | 10 | 3 | 19:17 | 2 | 31 | |
10
|
Ciudad de Bolivar
|
20 | 7 | 9 | 4 | 19:16 | 3 | 30 | |
11
|
CA Estudiantes
|
20 | 8 | 6 | 6 | 18:16 | 2 | 30 | |
12
|
Almirante Brown
|
20 | 8 | 6 | 6 | 15:13 | 2 | 30 | |
13
|
Deportivo Madryn
|
20 | 7 | 8 | 5 | 27:22 | 5 | 29 | |
14
|
San Martin Tucuman
|
20 | 7 | 8 | 5 | 19:15 | 4 | 29 | |
15
|
Deportivo Maipu
|
20 | 8 | 4 | 8 | 27:21 | 6 | 28 | |
16
|
Godoy Cruz
|
20 | 7 | 7 | 6 | 20:17 | 3 | 28 | |
17
|
Atletico Mitre
|
20 | 7 | 6 | 7 | 15:16 | -1 | 27 | |
18
|
San Martin S.J.
|
19 | 7 | 5 | 7 | 20:19 | 1 | 26 | |
19
|
Nueva Chicago
|
19 | 6 | 7 | 6 | 17:17 | 0 | 25 | |
20
|
Gimnasia Y Tiro
|
20 | 6 | 7 | 7 | 19:21 | -2 | 25 | |
21
|
San Miguel
|
20 | 5 | 10 | 5 | 17:21 | -4 | 25 | |
22
|
Almagro
|
20 | 7 | 4 | 9 | 16:22 | -6 | 25 | |
23
|
Quilmes
|
20 | 6 | 6 | 8 | 18:16 | 2 | 24 | |
24
|
Racing Cordoba
|
20 | 6 | 6 | 8 | 20:24 | -4 | 24 | |
25
|
Colegiales
|
19 | 6 | 5 | 8 | 18:19 | -1 | 23 | |
26
|
Defensores De Belgrano
|
20 | 5 | 8 | 7 | 14:18 | -4 | 23 | |
27
|
Chacarita Juniors
|
20 | 6 | 5 | 9 | 16:21 | -5 | 23 | |
28
|
Patronato
|
20 | 4 | 10 | 6 | 13:17 | -4 | 22 | |
29
|
All Boys
|
20 | 4 | 9 | 7 | 13:20 | -7 | 21 | |
30
|
San Telmo
|
20 | 4 | 8 | 8 | 16:21 | -5 | 20 | |
31
|
Club Atlético Güemes
|
20 | 5 | 4 | 11 | 15:23 | -8 | 19 | |
32
|
Central Norte
|
20 | 4 | 7 | 9 | 12:21 | -9 | 19 | |
33
|
Agropecuario
|
20 | 4 | 7 | 9 | 14:24 | -10 | 19 | |
36
|
Chaco For Ever
|
20 | 3 | 7 | 10 | 17:26 | -9 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
20 | 12 | 4 | 4 | 23:14 | 9 | 40 | |
2
|
Gimnasia Jujuy
|
20 | 11 | 5 | 4 | 32:22 | 10 | 38 | |
3
|
Colon Santa Fe
|
20 | 9 | 8 | 3 | 27:15 | 12 | 35 | |
4
|
Deportivo Moron
|
20 | 10 | 5 | 5 | 29:19 | 10 | 35 | |
5
|
Atlanta
|
19 | 10 | 3 | 6 | 24:15 | 9 | 33 | |
6
|
Tristan Suarez
|
20 | 8 | 9 | 3 | 17:11 | 6 | 33 | |
7
|
Los Andes
|
20 | 8 | 8 | 4 | 19:8 | 11 | 32 | |
8
|
Temperley
|
20 | 7 | 10 | 3 | 19:17 | 2 | 31 | |
10
|
Ciudad de Bolivar
|
20 | 7 | 9 | 4 | 19:16 | 3 | 30 | |
11
|
CA Estudiantes
|
20 | 8 | 6 | 6 | 18:16 | 2 | 30 | |
12
|
Almirante Brown
|
20 | 8 | 6 | 6 | 15:13 | 2 | 30 | |
13
|
Deportivo Madryn
|
20 | 7 | 8 | 5 | 27:22 | 5 | 29 | |
14
|
San Martin Tucuman
|
20 | 7 | 8 | 5 | 19:15 | 4 | 29 | |
15
|
Deportivo Maipu
|
20 | 8 | 4 | 8 | 27:21 | 6 | 28 | |
16
|
Godoy Cruz
|
20 | 7 | 7 | 6 | 20:17 | 3 | 28 | |
17
|
Atletico Mitre
|
20 | 7 | 6 | 7 | 15:16 | -1 | 27 | |
18
|
San Martin S.J.
|
19 | 7 | 5 | 7 | 20:19 | 1 | 26 | |
19
|
Nueva Chicago
|
19 | 6 | 7 | 6 | 17:17 | 0 | 25 | |
20
|
Gimnasia Y Tiro
|
20 | 6 | 7 | 7 | 19:21 | -2 | 25 | |
21
|
San Miguel
|
20 | 5 | 10 | 5 | 17:21 | -4 | 25 | |
22
|
Almagro
|
20 | 7 | 4 | 9 | 16:22 | -6 | 25 | |
23
|
Quilmes
|
20 | 6 | 6 | 8 | 18:16 | 2 | 24 | |
24
|
Racing Cordoba
|
20 | 6 | 6 | 8 | 20:24 | -4 | 24 | |
25
|
Colegiales
|
19 | 6 | 5 | 8 | 18:19 | -1 | 23 | |
26
|
Defensores De Belgrano
|
20 | 5 | 8 | 7 | 14:18 | -4 | 23 | |
27
|
Chacarita Juniors
|
20 | 6 | 5 | 9 | 16:21 | -5 | 23 | |
28
|
Patronato
|
20 | 4 | 10 | 6 | 13:17 | -4 | 22 | |
29
|
All Boys
|
20 | 4 | 9 | 7 | 13:20 | -7 | 21 | |
30
|
San Telmo
|
20 | 4 | 8 | 8 | 16:21 | -5 | 20 | |
31
|
Club Atlético Güemes
|
20 | 5 | 4 | 11 | 15:23 | -8 | 19 | |
32
|
Central Norte
|
20 | 4 | 7 | 9 | 12:21 | -9 | 19 | |
33
|
Agropecuario
|
20 | 4 | 7 | 9 | 14:24 | -10 | 19 | |
36
|
Chaco For Ever
|
20 | 3 | 7 | 10 | 17:26 | -9 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Gimnasia Jujuy
|
10 | 8 | 2 | 0 | 22:6 | 16 | 26 | |
| 2 |
Deportivo Moron
|
10 | 7 | 3 | 0 | 16:6 | 10 | 24 | |
| 3 |
Colon Santa Fe
|
10 | 6 | 4 | 0 | 16:5 | 11 | 22 | |
| 4 |
Godoy Cruz
|
10 | 6 | 4 | 0 | 16:6 | 10 | 22 | |
| 6 |
Colegiales
|
10 | 6 | 3 | 1 | 15:5 | 10 | 21 | |
| 7 |
Atlanta
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:6 | 9 | 20 | |
| 8 |
Almirante Brown
|
10 | 6 | 2 | 2 | 10:6 | 4 | 20 | |
| 9 |
Atletico Mitre
|
10 | 6 | 2 | 2 | 11:6 | 5 | 20 | |
| 10 |
Deportivo Maipu
|
10 | 6 | 1 | 3 | 12:7 | 5 | 19 | |
| 11 |
Almagro
|
10 | 6 | 1 | 3 | 12:6 | 6 | 19 | |
| 12 |
Temperley
|
9 | 5 | 3 | 1 | 14:12 | 2 | 18 | |
| 13 |
Quilmes
|
9 | 5 | 3 | 1 | 10:3 | 7 | 18 | |
| 14 |
Racing Cordoba
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:9 | 5 | 18 | |
| 15 |
Tristan Suarez
|
10 | 4 | 5 | 1 | 10:6 | 4 | 17 | |
| 16 |
Los Andes
|
11 | 4 | 5 | 2 | 9:4 | 5 | 17 | |
| 17 |
San Martin Tucuman
|
10 | 4 | 5 | 1 | 12:5 | 7 | 17 | |
| 18 |
Gimnasia Y Tiro
|
11 | 4 | 5 | 2 | 12:9 | 3 | 17 | |
| 19 |
Chacarita Juniors
|
10 | 5 | 2 | 3 | 10:7 | 3 | 17 | |
| 20 |
Ferro Carril Oeste
|
9 | 5 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 16 | |
| 21 |
CA Estudiantes
|
10 | 4 | 4 | 2 | 10:7 | 3 | 16 | |
| 22 |
Deportivo Madryn
|
10 | 4 | 4 | 2 | 14:10 | 4 | 16 | |
| 23 |
All Boys
|
10 | 3 | 7 | 0 | 7:4 | 3 | 16 | |
| 24 |
San Martin S.J.
|
9 | 4 | 3 | 2 | 10:7 | 3 | 15 | |
| 25 |
Nueva Chicago
|
10 | 3 | 6 | 1 | 11:6 | 5 | 15 | |
| 26 |
San Miguel
|
10 | 4 | 3 | 3 | 9:8 | 1 | 15 | |
| 27 |
San Telmo
|
11 | 4 | 2 | 5 | 11:13 | -2 | 14 | |
| 29 |
Ciudad de Bolivar
|
10 | 3 | 4 | 3 | 11:11 | 0 | 13 | |
| 30 |
Patronato
|
10 | 3 | 4 | 3 | 9:8 | 1 | 13 | |
| 31 |
Club Atlético Güemes
|
9 | 4 | 1 | 4 | 8:8 | 0 | 13 | |
| 32 |
Agropecuario
|
10 | 3 | 4 | 3 | 8:8 | 0 | 13 | |
| 33 |
Defensores De Belgrano
|
10 | 2 | 6 | 2 | 6:8 | -2 | 12 | |
| 34 |
Central Norte
|
9 | 2 | 5 | 2 | 7:7 | 0 | 11 | |
| 36 |
Chaco For Ever
|
10 | 2 | 4 | 4 | 11:12 | -1 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ferro Carril Oeste
|
11 | 7 | 3 | 1 | 14:6 | 8 | 24 | |
| 2 |
Ciudad de Bolivar
|
10 | 4 | 5 | 1 | 8:5 | 3 | 17 | |
| 3 |
Tristan Suarez
|
10 | 4 | 4 | 2 | 7:5 | 2 | 16 | |
| 4 |
Los Andes
|
9 | 4 | 3 | 2 | 10:4 | 6 | 15 | |
| 5 |
CA Estudiantes
|
10 | 4 | 2 | 4 | 8:9 | -1 | 14 | |
| 6 |
Colon Santa Fe
|
10 | 3 | 4 | 3 | 11:10 | 1 | 13 | |
| 7 |
Atlanta
|
9 | 4 | 1 | 4 | 9:9 | 0 | 13 | |
| 8 |
Temperley
|
11 | 2 | 7 | 2 | 5:5 | 0 | 13 | |
| 9 |
Deportivo Madryn
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:12 | 1 | 13 | |
| 10 |
Gimnasia Jujuy
|
10 | 3 | 3 | 4 | 10:16 | -6 | 12 | |
| 11 |
San Martin Tucuman
|
10 | 3 | 3 | 4 | 7:10 | -3 | 12 | |
| 12 |
Deportivo Moron
|
10 | 3 | 2 | 5 | 13:13 | 0 | 11 | |
| 13 |
San Martin S.J.
|
10 | 3 | 2 | 5 | 10:12 | -2 | 11 | |
| 14 |
Defensores De Belgrano
|
10 | 3 | 2 | 5 | 8:10 | -2 | 11 | |
| 15 |
Almirante Brown
|
10 | 2 | 4 | 4 | 5:7 | -2 | 10 | |
| 16 |
Nueva Chicago
|
9 | 3 | 1 | 5 | 6:11 | -5 | 10 | |
| 17 |
San Miguel
|
10 | 1 | 7 | 2 | 8:13 | -5 | 10 | |
| 19 |
Deportivo Maipu
|
10 | 2 | 3 | 5 | 15:14 | 1 | 9 | |
| 20 |
Patronato
|
10 | 1 | 6 | 3 | 4:9 | -5 | 9 | |
| 21 |
Gimnasia Y Tiro
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:12 | -5 | 8 | |
| 22 |
Central Norte
|
11 | 2 | 2 | 7 | 5:14 | -9 | 8 | |
| 23 |
Atletico Mitre
|
10 | 1 | 4 | 5 | 4:10 | -6 | 7 | |
| 25 |
Godoy Cruz
|
10 | 1 | 3 | 6 | 4:11 | -7 | 6 | |
| 26 |
Almagro
|
10 | 1 | 3 | 6 | 4:16 | -12 | 6 | |
| 27 |
Quilmes
|
11 | 1 | 3 | 7 | 8:13 | -5 | 6 | |
| 28 |
Racing Cordoba
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:15 | -9 | 6 | |
| 29 |
Chacarita Juniors
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:14 | -8 | 6 | |
| 30 |
San Telmo
|
9 | 0 | 6 | 3 | 5:8 | -3 | 6 | |
| 31 |
Club Atlético Güemes
|
11 | 1 | 3 | 7 | 7:15 | -8 | 6 | |
| 32 |
Agropecuario
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:16 | -10 | 6 | |
| 33 |
Chaco For Ever
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:14 | -8 | 6 | |
| 34 |
All Boys
|
10 | 1 | 2 | 7 | 6:16 | -10 | 5 | |
| 36 |
Colegiales
|
9 | 0 | 2 | 7 | 3:14 | -11 | 2 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
33 | 18 | 8 | 7 | 37:28 | 9 | 62 | |
2
|
Deportivo Moron
|
33 | 17 | 7 | 9 | 51:34 | 17 | 58 | |
3
|
Godoy Cruz
|
33 | 16 | 9 | 8 | 42:29 | 13 | 57 | |
4
|
Deportivo Madryn
|
33 | 14 | 11 | 8 | 47:30 | 17 | 53 | |
5
|
Colon Santa Fe
|
33 | 14 | 11 | 8 | 39:25 | 14 | 53 | |
6
|
CA Estudiantes
|
33 | 13 | 9 | 11 | 31:27 | 4 | 48 | |
7
|
Ciudad de Bolivar
|
33 | 12 | 12 | 9 | 28:28 | 0 | 48 | |
8
|
Almirante Brown
|
33 | 12 | 11 | 10 | 26:22 | 4 | 47 | |
9
|
Los Andes
|
33 | 9 | 13 | 11 | 25:24 | 1 | 40 | |
10
|
Chaco For Ever
|
33 | 10 | 10 | 13 | 32:34 | -2 | 40 | |
11
|
Racing Cordoba
|
33 | 10 | 10 | 13 | 30:39 | -9 | 40 | |
12
|
Defensores De Belgrano
|
33 | 8 | 13 | 12 | 25:32 | -7 | 37 | |
13
|
San Telmo
|
33 | 9 | 10 | 14 | 28:37 | -9 | 37 | |
14
|
Atletico Mitre
|
33 | 7 | 15 | 11 | 29:39 | -10 | 36 | |
15
|
Central Norte
|
33 | 6 | 16 | 11 | 21:30 | -9 | 34 | |
16
|
All Boys
|
33 | 6 | 16 | 11 | 18:28 | -10 | 34 | |
17
|
Club Atletico Acassuso
|
33 | 8 | 8 | 17 | 25:35 | -10 | 32 | |
18
|
San Miguel
|
33 | 6 | 14 | 13 | 26:39 | -13 | 32 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
33 | 18 | 8 | 7 | 37:28 | 9 | 62 | |
2
|
Deportivo Moron
|
33 | 17 | 7 | 9 | 51:34 | 17 | 58 | |
3
|
Godoy Cruz
|
33 | 16 | 9 | 8 | 42:29 | 13 | 57 | |
4
|
Deportivo Madryn
|
33 | 14 | 11 | 8 | 47:30 | 17 | 53 | |
5
|
Colon Santa Fe
|
33 | 14 | 11 | 8 | 39:25 | 14 | 53 | |
6
|
CA Estudiantes
|
33 | 13 | 9 | 11 | 31:27 | 4 | 48 | |
7
|
Ciudad de Bolivar
|
33 | 12 | 12 | 9 | 28:28 | 0 | 48 | |
8
|
Almirante Brown
|
33 | 12 | 11 | 10 | 26:22 | 4 | 47 | |
9
|
Los Andes
|
33 | 9 | 13 | 11 | 25:24 | 1 | 40 | |
10
|
Chaco For Ever
|
33 | 10 | 10 | 13 | 32:34 | -2 | 40 | |
11
|
Racing Cordoba
|
33 | 10 | 10 | 13 | 30:39 | -9 | 40 | |
12
|
Defensores De Belgrano
|
33 | 8 | 13 | 12 | 25:32 | -7 | 37 | |
13
|
San Telmo
|
33 | 9 | 10 | 14 | 28:37 | -9 | 37 | |
14
|
Atletico Mitre
|
33 | 7 | 15 | 11 | 29:39 | -10 | 36 | |
15
|
Central Norte
|
33 | 6 | 16 | 11 | 21:30 | -9 | 34 | |
16
|
All Boys
|
33 | 6 | 16 | 11 | 18:28 | -10 | 34 | |
17
|
Club Atletico Acassuso
|
33 | 8 | 8 | 17 | 25:35 | -10 | 32 | |
18
|
San Miguel
|
33 | 6 | 14 | 13 | 26:39 | -13 | 32 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Deportivo Moron
|
16 | 12 | 3 | 1 | 31:11 | 20 | 39 | |
| 2 |
Godoy Cruz
|
16 | 11 | 4 | 1 | 28:11 | 17 | 37 | |
| 3 |
Colon Santa Fe
|
16 | 10 | 4 | 2 | 25:8 | 17 | 34 | |
| 4 |
Deportivo Madryn
|
17 | 9 | 5 | 3 | 28:13 | 15 | 32 | |
| 5 |
Almirante Brown
|
17 | 9 | 5 | 3 | 16:8 | 8 | 32 | |
| 6 |
Racing Cordoba
|
17 | 9 | 5 | 3 | 22:14 | 8 | 32 | |
| 7 |
Ferro Carril Oeste
|
16 | 9 | 2 | 5 | 17:14 | 3 | 29 | |
| 8 |
CA Estudiantes
|
17 | 8 | 5 | 4 | 20:13 | 7 | 29 | |
| 9 |
Chaco For Ever
|
16 | 7 | 5 | 4 | 21:14 | 7 | 26 | |
| 10 |
Ciudad de Bolivar
|
17 | 6 | 7 | 4 | 16:15 | 1 | 25 | |
| 11 |
All Boys
|
17 | 4 | 12 | 1 | 9:6 | 3 | 24 | |
| 12 |
Los Andes
|
16 | 5 | 8 | 3 | 13:8 | 5 | 23 | |
| 13 |
San Telmo
|
16 | 6 | 4 | 6 | 17:18 | -1 | 22 | |
| 14 |
Atletico Mitre
|
17 | 5 | 7 | 5 | 17:18 | -1 | 22 | |
| 15 |
Central Norte
|
17 | 4 | 10 | 3 | 12:11 | 1 | 22 | |
| 16 |
Defensores De Belgrano
|
17 | 4 | 8 | 5 | 13:17 | -4 | 20 | |
| 17 |
San Miguel
|
16 | 5 | 5 | 6 | 14:15 | -1 | 20 | |
| 18 |
Club Atletico Acassuso
|
16 | 5 | 3 | 8 | 13:15 | -2 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ferro Carril Oeste
|
17 | 9 | 6 | 2 | 20:14 | 6 | 33 | |
| 2 |
Ciudad de Bolivar
|
16 | 6 | 5 | 5 | 12:13 | -1 | 23 | |
| 3 |
Deportivo Madryn
|
16 | 5 | 6 | 5 | 19:17 | 2 | 21 | |
| 4 |
Godoy Cruz
|
17 | 5 | 5 | 7 | 14:18 | -4 | 20 | |
| 5 |
Deportivo Moron
|
17 | 5 | 4 | 8 | 20:23 | -3 | 19 | |
| 6 |
Colon Santa Fe
|
17 | 4 | 7 | 6 | 14:17 | -3 | 19 | |
| 7 |
CA Estudiantes
|
16 | 5 | 4 | 7 | 11:14 | -3 | 19 | |
| 8 |
Los Andes
|
17 | 4 | 5 | 8 | 12:16 | -4 | 17 | |
| 9 |
Defensores De Belgrano
|
16 | 4 | 5 | 7 | 12:15 | -3 | 17 | |
| 10 |
Almirante Brown
|
16 | 3 | 6 | 7 | 10:14 | -4 | 15 | |
| 11 |
San Telmo
|
17 | 3 | 6 | 8 | 11:19 | -8 | 15 | |
| 12 |
Chaco For Ever
|
17 | 3 | 5 | 9 | 11:20 | -9 | 14 | |
| 13 |
Atletico Mitre
|
16 | 2 | 8 | 6 | 12:21 | -9 | 14 | |
| 14 |
Club Atletico Acassuso
|
17 | 3 | 5 | 9 | 12:20 | -8 | 14 | |
| 15 |
Central Norte
|
16 | 2 | 6 | 8 | 9:19 | -10 | 12 | |
| 16 |
San Miguel
|
17 | 1 | 9 | 7 | 12:24 | -12 | 12 | |
| 17 |
All Boys
|
16 | 2 | 4 | 10 | 9:22 | -13 | 10 | |
| 18 |
Racing Cordoba
|
16 | 1 | 5 | 10 | 8:25 | -17 | 8 |
Które miejsce zajmuje Defensores De Belgrano w tabeli Primera Nacional?
Defensores De Belgrano zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Primera Nacional z dorobkiem 37 punktów po 33 kolejkach. Strata do prowadzącego Ferro Carril Oeste wynosi 25 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:32, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Defensores De Belgrano w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Defensores De Belgrano na tle ligi w sezonie 2026.
Defensores De Belgrano na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 6,3
- Strzały celne / mecz 2,7
- Asysty / mecz 0,48
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,97
- Czyste konta 36%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Defensores De Belgrano
-
Enzo Gonzalez 8

-
Patricio Moyano 3

-
L. Ciccolini 3
-
Ezequiel Aguirre 3
-
Agustin Benitez 2

-
Gonzalo Javier Gamarra 2

Rozkład bramek w czasie
Bramki Defensores De Belgrano i rywali według minuty w ostatnich 33 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Defensores De Belgrano to 31–45+ minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 5 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu San Telmo - Defensores De Belgrano Po przerwie pada 48% bramek Defensores De Belgrano.Przebieg meczu Defensores De Belgrano i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 11 | 7-4-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 16 | 1-3-12 |
| Prowadził do przerwy | 7 | 5-2-0 |
| Remis do przerwy | 16 | 2-8-6 |
| Przegrywał do przerwy | 10 | 1-3-6 |
Gdy Defensores De Belgrano otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 7 razy na 11 takich meczów.
Jak padają bramki dla Defensores De Belgrano
84% bramek Defensores De Belgrano pada z gry. Z karnych odpowiadają za 16% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Defensores De Belgrano zdobywa w sezonie średnio 1,12 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,20.
Aktualne serie Defensores De Belgrano
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Defensores De Belgrano, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Defensores De Belgrano wygra mecz San Telmo - Defensores De Belgrano Defensores De Belgrano przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Defensores De Belgrano
- Powyżej 0,5 82%
- Powyżej 1,5 58%
- Powyżej 2,5 30%
- Powyżej 3,5 3%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 30% meczów Defensores De Belgrano padają co najmniej trzy bramki, a w 36% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu San Telmo - Defensores De Belgrano Powyżej 2,5 bramki padło w 30% meczów Defensores De Belgrano.Defensores De Belgrano – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Defensores De Belgrano fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Defensores De Belgrano, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Defensores De Belgrano zdobywa 1,18 punktu na mecz wobec 1,06 na wyjeździe.
Defensores De Belgrano wygra mecz San Telmo - Defensores De Belgrano Defensores De Belgrano zdobywa u siebie 39% możliwych punktów, na wyjeździe 35%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 33 meczach Defensores De Belgrano ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 48% goli Defensores De Belgrano, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 7 z 33 meczów.
Defensores De Belgrano wygra drugą połowę meczu San Telmo - Defensores De Belgrano Drugą połowę Defensores De Belgrano wygrywał w 7 z 33 meczów.Defensores De Belgrano – strzały
- Celne / mecz 2,7
- Niecelne / mecz 3,7
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,4
Defensores De Belgrano oddaje 6,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu San Telmo - Defensores De Belgrano Defensores De Belgrano oddaje 6,3 strzałów na mecz.Defensores De Belgrano – posiadanie piłki
- U siebie 55,1%
- Na wyjeździe 46,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 33
- Mecze z posiadaniem > 55% 11 z 33
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 11 z 33 meczów. Średnio Defensores De Belgrano utrzymuje przy piłce 51,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Defensores De Belgrano wygra mecz San Telmo - Defensores De Belgrano Defensores De Belgrano utrzymuje średnio 51,1% posiadania piłki.Defensores De Belgrano – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Defensores De Belgrano wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Defensores De Belgrano – czyste konta
- U siebie 5 z 17
- Na wyjeździe 7 z 16
- Stracone / mecz 0,97
- Bez straty do przerwy 61%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 24%
Czyste konto Defensores De Belgrano to 36% meczów sezonu (12 z 33), z czego 5 w 17 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu San Telmo - Defensores De Belgrano Czyste konto Defensores De Belgrano zachowuje w 36% meczów.Defensores De Belgrano – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 76%
- Pow. 8,5 w meczu 52%
- Pow. 10,5 w meczu 27%
- Rożne u siebie / mecz 5,9
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,6
Defensores De Belgrano wykonuje średnio 4,8 rzutów rożnych na mecz wobec 4,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 52% spotkań.
Defensores De Belgrano – kartki
- Żółte kartki 59
- Pow. 3,5 kartki w meczu 73%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 48%
- Kartki rywali / mecz 3,0
- Mecze bez kartki 21%
Defensores De Belgrano ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Defensores De Belgrano – 3,0. W sezonie zespół otrzymał 5 czerwonych kartek.
Defensores De Belgrano według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 11 | 3-3-5 | 1,09 | 1,00 | 1,27 |
| Środka tabeli (7–12) | 10 | 3-4-3 | 1,30 | 0,90 | 0,90 |
| Dołu tabeli (13–18) | 10 | 2-4-4 | 1,00 | 0,40 | 0,80 |
Najwięcej punktów na mecz Defensores De Belgrano zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z dołu tabeli (13–18).
Defensores De Belgrano na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
10.
|
1,63 0,82 | 1,31 0,65 | 0,88 1,18 |
|
11.
|
1,88 0,50 | 1,29 0,50 | 0,82 1,56 |
|
12.
|
1,18 1,06 | 0,76 0,75 | 1,00 0,94 |
|
13.
|
1,38 0,88 | 1,06 0,65 | 1,13 1,12 |
|
14.
|
1,29 0,88 | 1,00 0,75 | 1,06 1,31 |
Ciekawe rekordy w meczach Defensores De Belgrano
Skrajne wyniki i osiągnięcia Defensores De Belgrano w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Defensores De Belgrano - Racing Cordoba 3:0 Primera Nacional (Argentyna), 4.09.2026
- Najwyższa porażka Racing Cordoba - Defensores De Belgrano 3:0 Primera Nacional (Argentyna), 20.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Chaco For Ever - Defensores De Belgrano 2:2, Primera Nacional (Argentyna), 4.10.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 1. minuta Gonzalez, Defensores De Belgrano - Godoy Cruz 1:1, Primera Nacional (Argentyna), 22.02.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Gonzalez, Los Andes - Defensores De Belgrano 0:1, Primera Nacional (Argentyna), 28.02.2026
Jakie statystyki ma Defensores De Belgrano w tym sezonie?
Bilans Defensores De Belgrano w tym sezonie to 33 mecze i wynik 8-13-12 przy 25 zdobytych bramkach i 32 straconych. Czyste konto padło w 12 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 6,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Defensores De Belgrano – zawodnicy
Jak wygląda kadra Defensores De Belgrano w sezonie 2026.
Przewidywany skład Defensores De Belgrano 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.







Kadra Defensores De Belgrano
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
26 | Argentyna | 200 tys. € | – | 28 | 85% | 8 | 1 | 2 177' | 4 | 2 | |||||||
| 20 |
|
27 | Urugwaj | 175 tys. € | 205 tys. € | 15 | 45% | 2 | 1 | 749' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
23 | Argentyna | 275 tys. € | – | 33 | 100% | 3 | 2 | 1 891' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
|
31 | Argentyna | 150 tys. € | 240 tys. € | 32 | 97% | 3 | 0 | 1 146' | 4 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
21 | Argentyna | – | – | 28 | 85% | 1 | 0 | 289' | 1 | 1 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 5 |
![]() |
33 | Argentyna | 125 tys. € | – | 29 | 88% | 0 | 1 | 2 535' | 3 | 1 | |||||||
| 0 |
|
37 | Argentyna | 10 tys. € | – | 33 | 100% | 0 | 0 | 1 889' | 5 | 0 | |||||||
| 4 |
|
32 | Argentyna | 100 tys. € | – | 31 | 94% | 0 | 1 | 1 955' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
27 | Argentyna | 325 tys. € | – | 30 | 91% | 2 | 1 | 1 972' | 5 | 0 | |||||||
| 17 |
|
40 | Argentyna | 10 tys. € | – | 28 | 85% | 0 | 2 | 326' | 3 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
24 | Argentyna | 225 tys. € | – | 31 | 94% | 0 | 0 | 1 876' | 6 | 0 | |||||||
| 18 |
|
30 | Argentyna | 25 tys. € | 71 tys. € | 12 | 36% | 0 | 0 | 637' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
35 | Argentyna | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
29 | Argentyna | 100 tys. € | – | 1 | 3% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
28 | Argentyna | – | – | 14 | 42% | 0 | 0 | 714' | 2 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
29 | Argentyna | – | – | 26 | 79% | 2 | 0 | 1 458' | 3 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
35 | Argentyna | 25 tys. € | – | 11 | 33% | 0 | 0 | 630' | 1 | 0 | |||||||
| 13 |
|
30 | Argentyna | 125 tys. € | – | 13 | 39% | 0 | 0 | 57' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
– | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
39 | Argentyna | – | 267 tys. € | 32 | 97% | 0 | 0 | 2 872' | 1 | 1 | |||||||
Wartość całej kadry Defensores De Belgrano
1,9 mln €
śr. 94 tys. € / zawodnika
Ile Defensores De Belgrano wydaje na pensje
783 tys. € rocznie
śr. 39 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Argentyna (19 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Defensores De Belgrano w sezonie 2026
Defensores De Belgrano wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Defensores De Belgrano
Jak wygląda skład Defensores De Belgrano?
W wyjściowym ustawieniu Defensores De Belgrano między słupkami staje A. Medina, a linię obrony najczęściej tworzą B. Gómez, G. Gamarra, L. Jerez oraz L. Gigli. W środku pola grają A. Benitez, Juan de Tomasso, I. Gutierrez oraz P. Moyano, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Ardaiz, E. Gonzalez. Trener Cesar Vigevani ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Nacional (Argentyna) i pucharach.
Defensores De Belgrano – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Defensores De Belgrano w sezonie 2026.
Defensores De Belgrano transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna | 31 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna | – |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 12 Sie 2026 |
|
Argentyna | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 16 Lip 2026 |
![]() |
Argentyna | 35 |
![]() |
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
Argentyna | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
|
Argentyna | 28 |
|
za darmo | |
| 01 Lip 2026 |
|
Urugwaj | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Argentyna | 30 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Argentyna | 29 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Argentyna | 25 | – | za darmo |
Defensores De Belgrano bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- -3 tys. € 2023
- +137 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Defensores De Belgrano
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Defensores De Belgrano w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Defensores De Belgrano trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 8 piłkarzy.
Defensores De Belgrano – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Defensores De Belgrano? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Defensores De Belgrano?
Klub piłkarski Defensores De Belgrano zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Primera Nacional.