Porównanie kursów Tranmere Rovers - Oldham Athletic
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Tranmere Rovers - Oldham Athletic dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), dokładny wynik, zakład bez remisu (DNB), liczbę goli, 2. połowę (1X2) oraz na handicap z 5 września 2026 (w ramach 5. kolejki League Two). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 20 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Tranmere Rovers po kursie 2.67 w Superbet, remis po kursie 3.30 w eToto oraz wygrana Oldham Athletic po kursie 2.60 w LV BET.
Najwyższy kurs na zwycięstwo Tranmere Rovers wystawia Superbet - 2.67, w porównaniu do najniższego 2.60 w Betfan. Daje to 7 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 255 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
8.20 | 1.04 | 3.20 | 1.29 | 1.75 | 1.95 | 1.28 | 3.30 | 1.08 | 6.20 | 1.02 | 12.00 | 1.00 | 26.00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
8.75 | 1.05 | 3.10 | 1.30 | 1.75 | 1.92 | 1.28 | 3.25 | 1.09 | 5.90 | 1.02 | 9.10 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
7.25 | 1.05 | 3.15 | 1.30 | 1.75 | 1.95 | 1.28 | 3.25 | 1.09 | 5.75 | 1.02 | 9.00 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3.15 | 1.30 | 1.75 | 1.95 | 1.28 | 3.35 | - | - | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 1.97. To o 2,6% więcej niż najniższy kurs 1.92 dostępny na tę samą opcję.
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Tranmere Rovers i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Oldham Athletic i liczbę goli
Kursy na Tranmere Rovers - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Oldham Athletic - handicap
Kursy na Tranmere Rovers - handicap azjatycki
Kursy na Oldham Athletic - handicap azjatycki
Kursy na Tranmere Rovers - handicap azjatycki pełny
Kursy na Oldham Athletic - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
Dla meczu Tranmere Rovers - Oldham Athletic dostępnych jest 314 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 8,3% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 2.60 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 2.40 w STS.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Tranmere Rovers - Oldham Athletic ma eToto, który prowadzi w 17 rynkach zdarzeń.