Porównanie kursów FC Villefranche Beaujolais - Cannes

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz FC Villefranche Beaujolais - Cannes dla 20 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), 1. połowę (1X2), zakład bez remisu (DNB), podwójną szansę oraz na handicap z 17 października 2026 (w ramach 10. kolejki Championnat National). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 15 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Villefranche po kursie 3,90 w STS, remis po kursie 3,50 w STS oraz wygrana Cannes po kursie 1,85 w Betfan.

Najwyższy kurs na zwycięstwo Villefranche wystawia STS - 3,90, w porównaniu do najniższego 3,75 w eToto. Daje to 15 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
3,90 3,50 1,82
3,80 3,40 1,85
3,75 3,35 1,83
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Villefranche

kurs 3,90 × 100 zł = 343,20 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
2,75 1,38
2,70 1,37
2,75 1,38
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,82 1,23 1,28
1,75 1,22 1,27
1,72 1,22 1,26
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
4,50 2,20 2,45
4,40 2,14 2,41
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
3,85 2,50 2,22
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,43 1,18 1,53
1,43 1,18 1,53
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,50 1,21 1,41
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
9,10 1,05 3,25 1,28 1,78 1,88 1,30 3,10 1,10 5,60 1,02 8,90
- - - - 1,77 1,87 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 1,88. To o 0,5% więcej niż najniższy kurs 1,87 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,78 1,88
1,77 1,87
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na FC Villefranche Beaujolais strzeli

Tak Nie
1,47 2,40
1,47 2,45
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Cannes strzeli

Tak Nie
1,19 4,00
1,19 4,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
7,50 4,40 3,80 6,10 9,10 3,00
7,20 4,30 3,70 6,40 9,80 2,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Villefranche i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
11,00 5,10 7,60 6,50 4,60 14,50 4,00 25,00
11,00 4,80 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,10 4,40 4,10 13,00 4,10 13,00 3,25 50,00
9,80 4,20 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Cannes i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,10 2,25 4,10 2,85 2,50 5,25 2,05 9,40
6,80 2,16 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Villefranche - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
9,25 22,00 1,82 1,28 1,08
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
5,40 9,00 3,75 5,25 8,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Cannes - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
1,23 1,05 3,25 7,10 16,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Villefranche - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5
1,82 3,60 1,28
1,83 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Cannes - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 +1.5
1,23 1,82 3,25
- 1,81 -
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu FC Villefranche Beaujolais - Cannes dostępnych jest 133 kursów od 3 legalnych bukmacherów na 20 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 5,8% i dotyczy rynku na podwójną szansę, gdzie kurs 1,82 w STS przewyższa najniższą selekcję 1,72 w eToto.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych FC Villefranche Beaujolais - Cannes ma STS, który prowadzi w 16 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.