Przebieg i wynik meczu FC Gomel vs Neman (15. kolejka Wyszejszaja liha (Białoruś))
FC Gomel - Neman (11.07.2026) wynik meczu 1:1. Przebieg na żywo minuta po minucie.
1. Połowa 1:1
0'
Sędzia rozpoczął spotkanie
Dmitriy Lisakovich
(faul)
38'
45'
Doliczony czas: +1 min.
+2'
Koniec 1. połowy
2. Połowa 0:0
za Dmitriy Lisakovich
67'
90'
Doliczony czas: +3 min.
+4'
Koniec spotkania
Promocje bukmacherskie
Legia Warszawa
Lech Poznań
Promocje bukmacherskie
Barcelona
Real Madryt
Promocje bukmacherskie
Górnik Zabrze
Legia Warszawa
Promocje bukmacherskie
Lech Poznań
Wisła Kraków
Statystyki
53%
Posiadanie piłki
47%
3
Strzały
7
Składy
FC Gomel
4-1-4-1
Neman
4-4-2
Informacje o spotkaniu
Rozgrywki:
Wyszejszaja liha 2026
Faza rozgrywek:
15. kolejka
Data:
11.07 19:45
Pogoda:
pochmurno, 16°C
Statystyki FC Gomel vs Neman (15. kolejka Wyszejszaja liha (Białoruś))
Składy FC Gomel vs Neman (15. kolejka Wyszejszaja liha (Białoruś))
Składy na mecz FC Gomel - Neman (11.07.2026). Gospodarze grają w ustawieniu 4-1-4-1, goście wybrali system 4-4-2.
FC Gomel
4-1-4-1
33.
Sotnikov
16.
Zayats
43.
Shaykhtdinov
Martinkevich
14.
Pashevich
Gavrilovich
13.
Lisakovich
9.
Leonovich
Adeola

2.
Tonkevich

22.
Kirko
35.
Veydyger

19.
Dayneka
Neman
4-4-2
Skład podstawowy FC Gomel
Bramkarz
Obrońcy
Pomocnicy
33.
Sotnikov
Viktor
23.
Danilin
Kirill
19.
Silinskiy
Daniil
13.
Lisakovich
Dmitri
67'
9.
Leonovich
Kirill
58'
Napastnicy
Rezerwowi
30.
Troyakov
Egor
3.
Matveychik
Sergey
17.
Martinkevich
Vadim
67'
44.
Kleshchuk
Stanislav
8.
Barsukov
Evgeni
7.
Adeola
Raymond
58'
22.
Emelyanov
Dmitry
4.
Gavrilovich
Aleksey
80'
21.
Kovalevich
Denis
81'
Zmiany
- 58' K. Leonovich → R. Adeola
- 67' D. Shaykhtdinov → V. Martinkevich
- 80' P. Pashevich → A. Gavrilovich
- 81' T. Simanenka → D. Kovalevich
Skład podstawowy Neman
Bramkarz
35.
Veydyger
Kirill
Obrońcy
Pomocnicy
Napastnicy
9.
Pushnyakov
Sergey
69'
19.
Dayneka
Alexey
Rezerwowi
50.
Shalashnikov
Aleksey
88.
Savitskiy
Pavel
64'
16.
Matysyuk
Nikita
18.
Kravtsov
Maksim
69'
30.
Ednach
Aleksandr
10.
Borubaev
Gulzhigit
87'
4.
Vasiljev
Andrey
23.
Yormie
Tito
24.
Yakimov
Andrey
32.
Pavlyukovets
Yuri
Zmiany
- 69' S. Pushnyakov → M. Kravtsov
- 87' D. Spataru → G. Borubaev
Miejsca FC Gomel oraz Neman w tabeli Wyszejszajej lihi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maxline Vitebsk
|
25 | 16 | 8 | 1 | 52:18 | 34 | 56 | |
2
|
Dinamo Mińsk
|
25 | 17 | 4 | 4 | 47:20 | 27 | 55 | |
3
|
FC Isloch Minsk R.
|
25 | 15 | 7 | 3 | 47:20 | 27 | 52 | |
4
|
Dinamo Brest
|
25 | 13 | 5 | 7 | 41:25 | 16 | 44 | |
5
|
Neman
|
25 | 13 | 4 | 8 | 31:21 | 10 | 43 | |
6
|
FC Gomel
|
26 | 11 | 7 | 8 | 37:27 | 10 | 40 | |
7
|
FC Vitebsk
|
26 | 11 | 7 | 8 | 29:23 | 6 | 40 | |
8
|
FC Minsk
|
26 | 10 | 4 | 12 | 33:36 | -3 | 34 | |
9
|
Torpedo Zhodino
|
25 | 9 | 6 | 10 | 30:31 | -1 | 33 | |
10
|
Slavia Mozyr
|
25 | 7 | 7 | 11 | 29:33 | -4 | 28 | |
11
|
Baranovichi
|
26 | 7 | 7 | 12 | 27:43 | -16 | 28 | |
12
|
Belshina
|
25 | 6 | 6 | 13 | 26:44 | -18 | 24 | |
13
|
Arsenal
|
25 | 5 | 8 | 12 | 24:44 | -20 | 23 | |
14
|
Bate Borisov
|
26 | 4 | 9 | 13 | 19:33 | -14 | 21 | |
15
|
FC Dnepr Mogilev
|
25 | 3 | 10 | 12 | 24:40 | -16 | 19 | |
16
|
Naftan
|
26 | 4 | 5 | 17 | 24:62 | -38 | 17 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maxline Vitebsk
|
25 | 16 | 8 | 1 | 52:18 | 34 | 56 | |
2
|
Dinamo Mińsk
|
25 | 17 | 4 | 4 | 47:20 | 27 | 55 | |
3
|
FC Isloch Minsk R.
|
25 | 15 | 7 | 3 | 47:20 | 27 | 52 | |
4
|
Dinamo Brest
|
25 | 13 | 5 | 7 | 41:25 | 16 | 44 | |
5
|
Neman
|
25 | 13 | 4 | 8 | 31:21 | 10 | 43 | |
6
|
FC Gomel
|
26 | 11 | 7 | 8 | 37:27 | 10 | 40 | |
7
|
FC Vitebsk
|
26 | 11 | 7 | 8 | 29:23 | 6 | 40 | |
8
|
FC Minsk
|
26 | 10 | 4 | 12 | 33:36 | -3 | 34 | |
9
|
Torpedo Zhodino
|
25 | 9 | 6 | 10 | 30:31 | -1 | 33 | |
10
|
Slavia Mozyr
|
25 | 7 | 7 | 11 | 29:33 | -4 | 28 | |
11
|
Baranovichi
|
26 | 7 | 7 | 12 | 27:43 | -16 | 28 | |
12
|
Belshina
|
25 | 6 | 6 | 13 | 26:44 | -18 | 24 | |
13
|
Arsenal
|
25 | 5 | 8 | 12 | 24:44 | -20 | 23 | |
14
|
Bate Borisov
|
26 | 4 | 9 | 13 | 19:33 | -14 | 21 | |
15
|
FC Dnepr Mogilev
|
25 | 3 | 10 | 12 | 24:40 | -16 | 19 | |
16
|
Naftan
|
26 | 4 | 5 | 17 | 24:62 | -38 | 17 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Isloch Minsk R.
|
12 | 9 | 1 | 2 | 25:9 | 16 | 28 | |
| 2 |
Dinamo Mińsk
|
13 | 8 | 2 | 3 | 27:11 | 16 | 26 | |
| 3 |
Maxline Vitebsk
|
13 | 6 | 6 | 1 | 20:7 | 13 | 24 | |
| 4 |
Neman
|
12 | 7 | 1 | 4 | 16:10 | 6 | 22 | |
| 5 |
FC Vitebsk
|
13 | 6 | 4 | 3 | 18:9 | 9 | 22 | |
| 6 |
Dinamo Brest
|
13 | 6 | 2 | 5 | 25:17 | 8 | 20 | |
| 7 |
FC Gomel
|
13 | 6 | 2 | 5 | 22:16 | 6 | 20 | |
| 8 |
FC Minsk
|
13 | 5 | 3 | 5 | 18:16 | 2 | 18 | |
| 9 |
Belshina
|
12 | 5 | 3 | 4 | 18:15 | 3 | 18 | |
| 10 |
Torpedo Zhodino
|
13 | 4 | 4 | 5 | 14:12 | 2 | 16 | |
| 11 |
Bate Borisov
|
13 | 4 | 3 | 6 | 14:17 | -3 | 15 | |
| 12 |
Slavia Mozyr
|
12 | 3 | 4 | 5 | 14:14 | 0 | 13 | |
| 13 |
Baranovichi
|
13 | 3 | 4 | 6 | 16:23 | -7 | 13 | |
| 14 |
FC Dnepr Mogilev
|
13 | 2 | 7 | 4 | 15:16 | -1 | 13 | |
| 15 |
Naftan
|
13 | 3 | 3 | 7 | 11:24 | -13 | 12 | |
| 16 |
Arsenal
|
12 | 2 | 3 | 7 | 11:20 | -9 | 9 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Maxline Vitebsk
|
12 | 10 | 2 | 0 | 32:11 | 21 | 32 | |
| 2 |
Dinamo Mińsk
|
12 | 9 | 2 | 1 | 20:9 | 11 | 29 | |
| 3 |
FC Isloch Minsk R.
|
13 | 6 | 6 | 1 | 22:11 | 11 | 24 | |
| 4 |
Dinamo Brest
|
12 | 7 | 3 | 2 | 16:8 | 8 | 24 | |
| 5 |
Neman
|
13 | 6 | 3 | 4 | 15:11 | 4 | 21 | |
| 6 |
FC Gomel
|
13 | 5 | 5 | 3 | 15:11 | 4 | 20 | |
| 7 |
FC Vitebsk
|
13 | 5 | 3 | 5 | 11:14 | -3 | 18 | |
| 8 |
Torpedo Zhodino
|
12 | 5 | 2 | 5 | 16:19 | -3 | 17 | |
| 9 |
FC Minsk
|
13 | 5 | 1 | 7 | 15:20 | -5 | 16 | |
| 10 |
Slavia Mozyr
|
13 | 4 | 3 | 6 | 15:19 | -4 | 15 | |
| 11 |
Baranovichi
|
13 | 4 | 3 | 6 | 11:20 | -9 | 15 | |
| 12 |
Arsenal
|
13 | 3 | 5 | 5 | 13:24 | -11 | 14 | |
| 13 |
Belshina
|
13 | 1 | 3 | 9 | 8:29 | -21 | 6 | |
| 14 |
Bate Borisov
|
13 | 0 | 6 | 7 | 5:16 | -11 | 6 | |
| 15 |
FC Dnepr Mogilev
|
12 | 1 | 3 | 8 | 9:24 | -15 | 6 | |
| 16 |
Naftan
|
13 | 1 | 2 | 10 | 13:38 | -25 | 5 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty