Forma w lidze
Dinamo Brest w tabeli
4. miejsce / 43 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 zwycięstwa z rzędu
10 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
19 pkt
23:15 bramki
1,92 gola/mecz
24 pkt
16:8 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Dinamo Brest
Wartość drużyny: 3,9 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 10 bramek | Rosja | 26 | napastnik | 24 | 900 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 5 asyst | Białoruś | 29 | pomocnik | 24 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 820 minut | Rosja | 26 | bramkarz | 10 | 350 tys. € |
Przewidywany skład Dinamo Brest 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Dinamo Brest w tabeli Wyszejszajej lihi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maxline Vitebsk
|
22 | 13 | 8 | 1 | 47:18 | 47 |
2
|
Dinamo Mińsk
|
22 | 14 | 4 | 4 | 40:18 | 46 |
3
|
FC Isloch Minsk R.
|
23 | 13 | 7 | 3 | 37:18 | 46 |
4
|
Dinamo Brest
|
24 | 13 | 4 | 7 | 39:23 | 43 |
5
|
Neman
|
23 | 12 | 4 | 7 | 29:20 | 40 |
Wyniki Dinamo Brest
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Arsenal
0
Dinamo Brest
1
Wyszejszaja liha (Białoruś), 24. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Dinamo Brest
4
FC Dnepr Mogilev
2
Wyszejszaja liha (Białoruś), 23. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Dinamo Mińsk
0
Dinamo Brest
1
Wyszejszaja liha (Białoruś), 22. kolejka
|
Terminarz Dinamo Brest
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Dinamo Brest
FC Gomel
Wyszejszaja liha (Białoruś), 25. kolejka
|
|
|
24 Paź 17:00
|
Neman
Dinamo Brest
Wyszejszaja liha (Białoruś), 26. kolejka
|
|
|
31 Paź 17:00
|
Dinamo Brest
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha (Białoruś), 27. kolejka
|
Ostatnie transfery Dinamo Brest
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Białoruś |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Białoruś |
|
koniec wypożyczenia | |
| 16 Lip 2026 |
![]() |
Białoruś |
![]() |
wypożyczenie | |
| 06 Lip 2026 |
|
Białoruś |
![]() |
za darmo |
Dinamo Brest to klub piłkarski z Białorusi występujący w Wyszejszaja liha (Białoruś). Swoim domowym obiektem jest Stadyen DASK Brestski, który może pomieścić 10 169 widzów. Zespół prowadzi Aleksandr Sednev. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3,9 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Dinamo Brest?
Klub piłkarski Dinamo Brest zdobył w swojej historii 7 trofeów — 7 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Superpuchar Białorusi oraz Puchar Białorusi. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Białorusi.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Dinamo Brest w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Dinamo Brest trafiło 11 zawodników za łączną kwotę 100 tys. €, a klub opuściło 18 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Aleksey Butarevich z FC Vitebsk za 100 tys. €.
Które miejsce zajmuje Dinamo Brest w tabeli Wyszejszajej lihi?
Dinamo Brest zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Wyszejszajej lihi z dorobkiem 43 punktów po 24 kolejkach. Strata do prowadzącego Maxline Vitebsk wynosi 4 punkty, a przewaga nad 5. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 39:23, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Jak wygląda skład Dinamo Brest?
W wyjściowym ustawieniu Dinamo Brest między słupkami staje I. Malashchytski, a linię obrony najczęściej tworzą K. Glushchenkov, N. Stepanov oraz D. Levitskiy. W środku pola grają N. Burak, I. Zenkov, D. Grechikho, A. Butarevich oraz Z. Popović, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Bakić, E. Kortsov. Trener Aleksandr Sednev ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Wyszejszaja liha (Białoruś) i pucharach.
Kiedy Dinamo Brest gra następny mecz?
Najbliższy mecz Dinamo Brest to spotkanie z FC Gomel, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Stadyen DASK Brestski w ramach Wyszejszajej lihi (25. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Dinamo Brest?
Ostatni mecz Dinamo Brest to wygrana z Arsenal 0:1 w Wyszejszajej lihie, 9 października 2026. Bramkę zdobył Yuzepchuk. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Dinamo Brest w tym sezonie?
Bilans Dinamo Brest w tym sezonie to 24 mecze i wynik 13-4-7 przy 39 zdobytych bramkach i 23 straconych. Czyste konto padło w 11 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 7,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Dinamo Brest w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Dinamo Brest w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Dinamo Brest
Dinamo Brest terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Wyszejszaja liha (Białoruś), 25. kolejka
|
Stadyen DASK Brestski U siebie | Trudny | |
|
24 Paź 17:00
|
Wyszejszaja liha (Białoruś), 26. kolejka
|
Stadion Neman Wyjazd | Trudny | |
|
31 Paź 17:00
|
Wyszejszaja liha (Białoruś), 27. kolejka
|
Stadyen DASK Brestski U siebie | Umiarkowany | |
|
07 Lis 17:00
|
Wyszejszaja liha (Białoruś), 28. kolejka
|
Stadion FK Minsk Wyjazd | Umiarkowany | |
|
21 Lis 17:00
|
Wyszejszaja liha (Białoruś), 29. kolejka
|
Stadyen DASK Brestski U siebie | Łatwy | |
|
28 Lis 17:00
|
Wyszejszaja liha (Białoruś), 30. kolejka
|
Stadyen Junatsva Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Dinamo Brest gra następny mecz?
Najbliższy mecz Dinamo Brest to spotkanie z FC Gomel, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Stadyen DASK Brestski w ramach Wyszejszajej lihi (25. kolejka).
Wyniki Dinamo Brest w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Dinamo Brest w sezonie 2026.
Forma i bramki Dinamo Brest w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Dinamo Brest wyniki
Dinamo Brest ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-5-2 26 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-5-2 – w 13 z 24 meczów, ze średnią 1,31 punktu. W pozostałych ustawieniach Dinamo Brest zdobywa 2,36 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Dinamo Brest?
Ostatni mecz Dinamo Brest to wygrana z Arsenal 0:1 w Wyszejszajej lihie, 9 października 2026. Bramkę zdobył Yuzepchuk. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Dinamo Brest – tabela Wyszejszaja liha (Białoruś)
Jakie miejsce w tabeli Wyszejszaja liha (Białoruś) zajmuje Dinamo Brest w sezonie 2026.
Miejsce Dinamo Brest w tabeli Wyszejszajej lihi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maxline Vitebsk
|
22 | 13 | 8 | 1 | 47:18 | 29 | 47 | |
2
|
Dinamo Mińsk
|
22 | 14 | 4 | 4 | 40:18 | 22 | 46 | |
3
|
FC Isloch Minsk R.
|
23 | 13 | 7 | 3 | 37:18 | 19 | 46 | |
4
|
Dinamo Brest
|
24 | 13 | 4 | 7 | 39:23 | 16 | 43 | |
5
|
Neman
|
23 | 12 | 4 | 7 | 29:20 | 9 | 40 | |
6
|
FC Gomel
|
24 | 11 | 6 | 7 | 34:23 | 11 | 39 | |
7
|
FC Vitebsk
|
24 | 10 | 7 | 7 | 28:21 | 7 | 37 | |
8
|
FC Minsk
|
24 | 10 | 4 | 10 | 30:29 | 1 | 34 | |
9
|
Torpedo Zhodino
|
23 | 8 | 6 | 9 | 29:29 | 0 | 30 | |
10
|
Slavia Mozyr
|
23 | 6 | 7 | 10 | 24:28 | -4 | 25 | |
11
|
Baranovichi
|
24 | 6 | 7 | 11 | 24:41 | -17 | 25 | |
12
|
Arsenal
|
24 | 5 | 8 | 11 | 24:42 | -18 | 23 | |
13
|
Bate Borisov
|
23 | 4 | 9 | 10 | 18:28 | -10 | 21 | |
14
|
Belshina
|
23 | 5 | 6 | 12 | 23:40 | -17 | 21 | |
15
|
Naftan
|
24 | 4 | 5 | 15 | 24:55 | -31 | 17 | |
16
|
FC Dnepr Mogilev
|
24 | 2 | 10 | 12 | 22:39 | -17 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maxline Vitebsk
|
22 | 13 | 8 | 1 | 47:18 | 29 | 47 | |
2
|
Dinamo Mińsk
|
22 | 14 | 4 | 4 | 40:18 | 22 | 46 | |
3
|
FC Isloch Minsk R.
|
23 | 13 | 7 | 3 | 37:18 | 19 | 46 | |
4
|
Dinamo Brest
|
24 | 13 | 4 | 7 | 39:23 | 16 | 43 | |
5
|
Neman
|
23 | 12 | 4 | 7 | 29:20 | 9 | 40 | |
6
|
FC Gomel
|
24 | 11 | 6 | 7 | 34:23 | 11 | 39 | |
7
|
FC Vitebsk
|
24 | 10 | 7 | 7 | 28:21 | 7 | 37 | |
8
|
FC Minsk
|
24 | 10 | 4 | 10 | 30:29 | 1 | 34 | |
9
|
Torpedo Zhodino
|
23 | 8 | 6 | 9 | 29:29 | 0 | 30 | |
10
|
Slavia Mozyr
|
23 | 6 | 7 | 10 | 24:28 | -4 | 25 | |
11
|
Baranovichi
|
24 | 6 | 7 | 11 | 24:41 | -17 | 25 | |
12
|
Arsenal
|
24 | 5 | 8 | 11 | 24:42 | -18 | 23 | |
13
|
Bate Borisov
|
23 | 4 | 9 | 10 | 18:28 | -10 | 21 | |
14
|
Belshina
|
23 | 5 | 6 | 12 | 23:40 | -17 | 21 | |
15
|
Naftan
|
24 | 4 | 5 | 15 | 24:55 | -31 | 17 | |
16
|
FC Dnepr Mogilev
|
24 | 2 | 10 | 12 | 22:39 | -17 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Isloch Minsk R.
|
11 | 8 | 1 | 2 | 21:7 | 14 | 25 | |
| 2 |
Neman
|
12 | 7 | 1 | 4 | 16:10 | 6 | 22 | |
| 3 |
FC Vitebsk
|
12 | 6 | 4 | 2 | 18:7 | 11 | 22 | |
| 4 |
Dinamo Mińsk
|
11 | 6 | 2 | 3 | 22:10 | 12 | 20 | |
| 5 |
FC Gomel
|
12 | 6 | 2 | 4 | 21:14 | 7 | 20 | |
| 6 |
Dinamo Brest
|
12 | 6 | 1 | 5 | 23:15 | 8 | 19 | |
| 7 |
Maxline Vitebsk
|
11 | 4 | 6 | 1 | 17:7 | 10 | 18 | |
| 8 |
FC Minsk
|
12 | 5 | 3 | 4 | 17:13 | 4 | 18 | |
| 9 |
Belshina
|
11 | 5 | 3 | 3 | 16:11 | 5 | 18 | |
| 10 |
Bate Borisov
|
11 | 4 | 3 | 4 | 14:14 | 0 | 15 | |
| 11 |
Torpedo Zhodino
|
12 | 3 | 4 | 5 | 13:12 | 1 | 13 | |
| 12 |
Slavia Mozyr
|
12 | 3 | 4 | 5 | 14:14 | 0 | 13 | |
| 13 |
Baranovichi
|
12 | 3 | 4 | 5 | 16:22 | -6 | 13 | |
| 14 |
Naftan
|
12 | 3 | 3 | 6 | 11:18 | -7 | 12 | |
| 15 |
FC Dnepr Mogilev
|
12 | 1 | 7 | 4 | 13:15 | -2 | 10 | |
| 16 |
Arsenal
|
12 | 2 | 3 | 7 | 11:20 | -9 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Maxline Vitebsk
|
11 | 9 | 2 | 0 | 30:11 | 19 | 29 | |
| 2 |
Dinamo Mińsk
|
11 | 8 | 2 | 1 | 18:8 | 10 | 26 | |
| 3 |
Dinamo Brest
|
12 | 7 | 3 | 2 | 16:8 | 8 | 24 | |
| 4 |
FC Isloch Minsk R.
|
12 | 5 | 6 | 1 | 16:11 | 5 | 21 | |
| 5 |
FC Gomel
|
12 | 5 | 4 | 3 | 13:9 | 4 | 19 | |
| 6 |
Neman
|
11 | 5 | 3 | 3 | 13:10 | 3 | 18 | |
| 7 |
Torpedo Zhodino
|
11 | 5 | 2 | 4 | 16:17 | -1 | 17 | |
| 8 |
FC Minsk
|
12 | 5 | 1 | 6 | 13:16 | -3 | 16 | |
| 9 |
FC Vitebsk
|
12 | 4 | 3 | 5 | 10:14 | -4 | 15 | |
| 10 |
Arsenal
|
12 | 3 | 5 | 4 | 13:22 | -9 | 14 | |
| 11 |
Slavia Mozyr
|
11 | 3 | 3 | 5 | 10:14 | -4 | 12 | |
| 12 |
Baranovichi
|
12 | 3 | 3 | 6 | 8:19 | -11 | 12 | |
| 13 |
Bate Borisov
|
12 | 0 | 6 | 6 | 4:14 | -10 | 6 | |
| 14 |
FC Dnepr Mogilev
|
12 | 1 | 3 | 8 | 9:24 | -15 | 6 | |
| 15 |
Naftan
|
12 | 1 | 2 | 9 | 13:37 | -24 | 5 | |
| 16 |
Belshina
|
12 | 0 | 3 | 9 | 7:29 | -22 | 3 |
Które miejsce zajmuje Dinamo Brest w tabeli Wyszejszajej lihi?
Dinamo Brest zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Wyszejszajej lihi z dorobkiem 43 punktów po 24 kolejkach. Strata do prowadzącego Maxline Vitebsk wynosi 4 punkty, a przewaga nad 5. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 39:23, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki Dinamo Brest w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Dinamo Brest na tle ligi w sezonie 2026.
Dinamo Brest na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,9
- Strzały celne / mecz 3,5
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,96
- Czyste konta 46%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Dinamo Brest
-
Egor Kortsov 10
-
D. Kovalevich 7

-
Lozhkin Vladzislau 6
-
Dusan Bakic 3
-
Roman Yuzepchuk 2
-
Nikita Stepanov 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Dinamo Brest i rywali według minuty w ostatnich 24 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Dinamo Brest to 76–90+ minuta, w której padło 10 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 8 trafieniami.
Przebieg meczu Dinamo Brest i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 16 | 13-1-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 0-1-5 |
| Prowadził do przerwy | 12 | 10-1-1 |
| Remis do przerwy | 8 | 3-3-2 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-0-4 |
Gdy Dinamo Brest otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 13 razy na 16 takich meczów.
Jak padają bramki dla Dinamo Brest
95% bramek Dinamo Brest pada z gry. Z karnych odpowiadają za 3% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Dinamo Brest zdobywa w sezonie średnio 1,79 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,20.
Aktualne serie Dinamo Brest
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Dinamo Brest, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Dinamo Brest wygra mecz Dinamo Brest - FC Gomel Dinamo Brest nie przegrywa od 4 meczów.Bramki w meczach Dinamo Brest
- Powyżej 0,5 92%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 54%
- Powyżej 3,5 25%
- Powyżej 4,5 13%
- Powyżej 5,5 8%
W 54% meczów Dinamo Brest padają co najmniej trzy bramki, a w 46% spotkań trafiają obie drużyny.
Dinamo Brest – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Dinamo Brest fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Dinamo Brest, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Dinamo Brest zdobywa 1,58 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
Dinamo Brest wygra mecz Dinamo Brest - FC Gomel Dinamo Brest zdobywa u siebie 53% możliwych punktów, na wyjeździe 67%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 24 meczach Dinamo Brest ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 51% goli Dinamo Brest, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 11 z 24 meczów.
Dinamo Brest – strzały
- Celne / mecz 3,5
- Niecelne / mecz 4,4
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 21%
- Strzałów na gola 4,9
Dinamo Brest oddaje 7,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,9 strzału.
Dinamo Brest – posiadanie piłki
- U siebie 51,6%
- Na wyjeździe 50,1%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 24
- Mecze z posiadaniem > 55% 6 z 24
- Najniższe w sezonie 40%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 6 z 24 meczów. Średnio Dinamo Brest utrzymuje przy piłce 50,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 40%.
Dinamo Brest wygra mecz Dinamo Brest - FC Gomel Dinamo Brest utrzymuje średnio 50,8% posiadania piłki.Dinamo Brest – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Dinamo Brest wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Dinamo Brest – czyste konta
- U siebie 5 z 12
- Na wyjeździe 6 z 12
- Stracone / mecz 0,96
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Dinamo Brest to 46% meczów sezonu (11 z 24), z czego 5 w 12 meczach u siebie.
Dinamo Brest – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 83%
- Pow. 8,5 w meczu 63%
- Pow. 10,5 w meczu 38%
- Rożne u siebie / mecz 6,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,2
Dinamo Brest wykonuje średnio 6,2 rzutów rożnych na mecz wobec 4,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 63% spotkań.
Dinamo Brest – kartki
- Żółte kartki 33
- Pow. 3,5 kartki w meczu 25%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 8%
- Kartki rywali / mecz 1,4
- Mecze bez kartki 21%
Dinamo Brest ogląda średnio 1,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Dinamo Brest – 1,4. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Dinamo Brest według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 7 | 2-1-4 | 1,00 | 0,86 | 1,43 |
| Środka tabeli (6–11) | 8 | 4-2-2 | 1,75 | 1,50 | 0,88 |
| Dołu tabeli (12–16) | 9 | 7-1-1 | 2,44 | 2,33 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz Dinamo Brest zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Dinamo Brest na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
1,82 2,36 | 2,00 1,64 | 0,91 0,73 |
|
3.
|
2,27 1,75 | 1,91 1,33 | 0,64 0,92 |
|
4.
|
1,58 2,00 | 1,92 1,33 | 1,25 0,67 |
|
5.
|
1,83 1,64 | 1,33 1,18 | 0,83 0,91 |
|
6.
|
1,67 1,58 | 1,75 1,08 | 1,17 0,75 |
Ciekawe rekordy w meczach Dinamo Brest
Skrajne wyniki i osiągnięcia Dinamo Brest w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Dinamo Brest - Belshina 4:0 Wyszejszaja liha (Białoruś), 2.08.2026
- Najwyższa porażka Dinamo Brest - Torpedo Zhodino 0:2 Wyszejszaja liha (Białoruś), 3.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Naftan - Dinamo Brest 2:4, Wyszejszaja liha (Białoruś), 3.07.2026
- Najdłużej bez straty gola 4 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 1. minuta Bakić, Naftan - Dinamo Brest 2:4, Wyszejszaja liha (Białoruś), 3.07.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Kovalevich, Dinamo Brest - Slavia Mozyr 4:1, Wyszejszaja liha (Białoruś), 11.07.2026
Jakie statystyki ma Dinamo Brest w tym sezonie?
Bilans Dinamo Brest w tym sezonie to 24 mecze i wynik 13-4-7 przy 39 zdobytych bramkach i 23 straconych. Czyste konto padło w 11 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 7,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Dinamo Brest – zawodnicy
Jak wygląda kadra Dinamo Brest w sezonie 2026.
Przewidywany skład Dinamo Brest 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Dinamo Brest
-
Maksim Belov Bramkarz Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 164 dniopuszczone: 11 meczów
Kadra Dinamo Brest
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
27 | Czarnogóra | 200 tys. € | – | 20 | 83% | 3 | 1 | 194' | 2 | 0 | |||||||
| 24 |
|
26 | Rosja | 900 tys. € | – | 24 | 100% | 10 | 2 | 532' | 2 | 0 | |||||||
| 25 |
|
24 | Białoruś | 250 tys. € | – | 24 | 100% | 6 | 0 | 250' | 2 | 0 | |||||||
| 72 |
|
23 | Białoruś | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 88 |
![]() |
23 | Białoruś | 200 tys. € | – | 23 | 96% | 7 | 2 | 269' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
23 | Białoruś | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
|
24 | Białoruś | 300 tys. € | – | 15 | 63% | 0 | 1 | 112' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
27 | Czarnogóra | 275 tys. € | – | 10 | 42% | 2 | 1 | 452' | 2 | 0 | |||||||
| 19 |
|
27 | Białoruś | 300 tys. € | – | 23 | 96% | 1 | 1 | 402' | 2 | 0 | |||||||
| 42 |
|
22 | Białoruś | 100 tys. € | – | 18 | 75% | 0 | 1 | 249' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
|
29 | Białoruś | 350 tys. € | – | 24 | 100% | 1 | 2 | 615' | 3 | 0 | |||||||
| 77 |
|
25 | Białoruś | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
![]() |
22 | Tadżykistan | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
|
23 | Białoruś | 350 tys. € | – | 23 | 96% | 1 | 3 | 527' | 2 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
26 | Rosja | 350 tys. € | 150 tys. € | 10 | 42% | 0 | 2 | 820' | 4 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
20 | Białoruś | 50 tys. € | – | 18 | 75% | 1 | 1 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
29 | Białoruś | 200 tys. € | – | 21 | 88% | 1 | 2 | 360' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
|
33 | Białoruś | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
30 | Białoruś | 400 tys. € | – | 21 | 88% | 2 | 0 | 297' | 2 | 0 | |||||||
| 22 |
|
30 | Białoruś | 250 tys. € | 170 tys. € | 17 | 71% | 0 | 0 | 540' | 2 | 0 | |||||||
| 23 |
|
27 | Białoruś | 200 tys. € | – | 9 | 38% | 0 | 1 | 148' | 0 | 0 | |||||||
| 36 |
|
27 | Brazylia | – | – | 10 | 42% | 0 | 2 | 179' | 1 | 0 | |||||||
| 99 |
|
29 | Białoruś | 350 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
27 | Białoruś | 300 tys. € | – | 4 | 17% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
32 | Białoruś | 100 tys. € | – | 10 | 42% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
|
24 | Białoruś | – | – | 24 | 100% | 0 | 1 | 450' | 1 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Dinamo Brest
5,7 mln €
śr. 217 tys. € / zawodnika
Ile Dinamo Brest wydaje na pensje
320 tys. € rocznie
śr. 12 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Białoruś (20 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Dinamo Brest w sezonie 2026
Dinamo Brest wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Dinamo Brest
Jak wygląda skład Dinamo Brest?
W wyjściowym ustawieniu Dinamo Brest między słupkami staje I. Malashchytski, a linię obrony najczęściej tworzą K. Glushchenkov, N. Stepanov oraz D. Levitskiy. W środku pola grają N. Burak, I. Zenkov, D. Grechikho, A. Butarevich oraz Z. Popović, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Bakić, E. Kortsov. Trener Aleksandr Sednev ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Wyszejszaja liha (Białoruś) i pucharach.
Dinamo Brest – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Dinamo Brest w sezonie 2026.
Dinamo Brest transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Białoruś | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Białoruś | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 16 Lip 2026 |
![]() |
Białoruś | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 06 Lip 2026 |
|
Białoruś | 32 |
![]() |
za darmo | |
| 03 Lip 2026 |
|
Czarnogóra | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Rosja | 26 |
|
za darmo | |
| 29 Cze 2026 |
|
Rosja | 31 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 29 Cze 2026 |
|
Rosja | 25 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 09 Maj 2026 |
|
Białoruś | 26 | – | za darmo | |
| 08 Kwi 2026 |
|
Czarnogóra | 27 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Dinamo Brest
Dinamo Brest bilans transferowy
- -100 tys. € 2026
- +75 tys. € 2025
- +80 tys. € 2024
- +100 tys. € 2023
- -20 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Dinamo Brest
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Dinamo Brest w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Dinamo Brest trafiło 11 zawodników za łączną kwotę 100 tys. €, a klub opuściło 18 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Aleksey Butarevich z FC Vitebsk za 100 tys. €.
Dinamo Brest – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Dinamo Brest? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Dinamo Brest?
Klub piłkarski Dinamo Brest zdobył w swojej historii 7 trofeów — 7 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Superpuchar Białorusi oraz Puchar Białorusi. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Białorusi.