Przebieg i wynik meczu Slavia Mozyr vs Bate Borisov (9. kolejka Wyszejszaja liha (Białoruś))
Slavia Mozyr - Bate Borisov (24.05.2026) wynik meczu 1:1. Przebieg na żywo minuta po minucie.
1. Połowa 1:0
0'
Sędzia rozpoczął spotkanie
11'
(kwestionowanie dycyzji sędziego)
20'
Ilya Rashchenya
Terentiy Lutsevich
(faul)
25'
45'
Doliczony czas: +1 min.
+2'
Koniec 1. połowy
2. Połowa 0:1
45'
Egor Grivenev
Arseniy Ageev
(faul)
70'
za Aleksandr Dzhigero
74'
za Arseniy Ageev
74'
Dmitriy Vashkevich
za Terentiy Lutsevich
82'
89'
90'
Doliczony czas: +4 min.
Kirill Chernook
za Pavel Chikida
(kontuzja)
90'
Vitaliy Likhtin
+1'
+5'
Koniec spotkania
Promocje bukmacherskie
Bayern Monachium
Arsenal
Promocje bukmacherskie
Real Madryt
RB Lipsk
Promocje bukmacherskie
Legia Warszawa
Lech Poznań
Promocje bukmacherskie
Barcelona
Real Madryt
Statystyki
49%
Posiadanie piłki
51%
6
Strzały
2
Składy
Slavia Mozyr
4-4-2
Bate Borisov
3-5-2
Informacje o spotkaniu
Rozgrywki:
Wyszejszaja liha 2026
Faza rozgrywek:
9. kolejka
Data:
24.05 13:00
Pogoda:
słonecznie, 24°C
Statystyki Slavia Mozyr vs Bate Borisov (9. kolejka Wyszejszaja liha (Białoruś))
Składy Slavia Mozyr vs Bate Borisov (9. kolejka Wyszejszaja liha (Białoruś))
Składy na mecz Slavia Mozyr - Bate Borisov (24.05.2026). Gospodarze grają w ustawieniu 4-4-2, goście wybrali system 3-5-2.
Slavia Mozyr
4-4-2
1.
Veretynskiy
2.
Ageev
31.
Solovey
18.
Melnikov
44.
Lutsevich
Vashkevich
30.
Likhtin
49.
Dzhigero
27.
Chikida
Chernook
11.
Antilevskiy
23.
Rashchenya

6.
Musahagian

7.
Angban
29.
Jean Yao Charles
Yatskevich

44.
Mardas
Bate Borisov
3-5-2
Skład podstawowy Slavia Mozyr
Bramkarz
1.
Veretynskiy
Konstantin
Obrońcy
Pomocnicy
Napastnicy
31.
Solovey
Andrey
44.
Lutsevich
Terenti
82'
Rezerwowi
7.
Zherdev
Gleb
15.
Vashkevich
Dmitri
82'
23.
Shelikhov
Denys
5.
Sachkovskiy
Mikhail
82'
8.
Kukharchyk
Ilia
17.
Chernook
Kirill
90'
16.
Abramovich
Evgeni
3.
Ricky Stephane Ngatchou Kamtchouang
20.
Verenich
Ilya
19.
Derzhinskiy
Aleksandr
Zmiany
- 82' E. Shevchenko → M. Sachkovskiy
- 82' T. Lutsevich → D. Vashkevich
- 90' P. Chikida → K. Chernook
Skład podstawowy Bate Borisov
Bramkarz
Obrońcy
Pomocnicy
Napastnicy
29.
Jean Yao Charles
45'
44.
Mardas
Maksim
Rezerwowi
8.
Apanasevich
Kirill
45'
32.
Chernik
Sergey
19.
Chernykh
I.
11.
Grivenev
Egor
45'
3.
Intsoen
Christian
9.
Mirskiy
Nikolay
66'
33.
Rakhmanov
Artem
14.
Telesh
Maksim
24.
Yatskevich
Vladislav
45'
15.
Protasenya
Gleb
Zmiany
- 45' Jean Yao Charles → V. Yatskevich
Miejsca Slavia Mozyr oraz Bate Borisov w tabeli Wyszejszajej lihi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maxline Vitebsk
|
24 | 15 | 8 | 1 | 50:18 | 32 | 53 | |
2
|
Dinamo Mińsk
|
24 | 16 | 4 | 4 | 45:19 | 26 | 52 | |
3
|
FC Isloch Minsk R.
|
24 | 14 | 7 | 3 | 41:20 | 21 | 49 | |
4
|
Dinamo Brest
|
25 | 13 | 5 | 7 | 41:25 | 16 | 44 | |
5
|
Neman
|
25 | 13 | 4 | 8 | 31:21 | 10 | 43 | |
6
|
FC Gomel
|
25 | 11 | 7 | 7 | 36:25 | 11 | 40 | |
7
|
FC Vitebsk
|
25 | 11 | 7 | 7 | 29:21 | 8 | 40 | |
8
|
FC Minsk
|
25 | 10 | 4 | 11 | 32:33 | -1 | 34 | |
9
|
Torpedo Zhodino
|
25 | 9 | 6 | 10 | 30:31 | -1 | 33 | |
10
|
Slavia Mozyr
|
25 | 7 | 7 | 11 | 29:33 | -4 | 28 | |
11
|
Baranovichi
|
25 | 6 | 7 | 12 | 24:42 | -18 | 25 | |
12
|
Arsenal
|
25 | 5 | 8 | 12 | 24:44 | -20 | 23 | |
13
|
Bate Borisov
|
25 | 4 | 9 | 12 | 19:32 | -13 | 21 | |
14
|
Belshina
|
24 | 5 | 6 | 13 | 25:44 | -19 | 21 | |
15
|
FC Dnepr Mogilev
|
25 | 3 | 10 | 12 | 24:40 | -16 | 19 | |
16
|
Naftan
|
25 | 4 | 5 | 16 | 24:56 | -32 | 17 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maxline Vitebsk
|
24 | 15 | 8 | 1 | 50:18 | 32 | 53 | |
2
|
Dinamo Mińsk
|
24 | 16 | 4 | 4 | 45:19 | 26 | 52 | |
3
|
FC Isloch Minsk R.
|
24 | 14 | 7 | 3 | 41:20 | 21 | 49 | |
4
|
Dinamo Brest
|
25 | 13 | 5 | 7 | 41:25 | 16 | 44 | |
5
|
Neman
|
25 | 13 | 4 | 8 | 31:21 | 10 | 43 | |
6
|
FC Gomel
|
25 | 11 | 7 | 7 | 36:25 | 11 | 40 | |
7
|
FC Vitebsk
|
25 | 11 | 7 | 7 | 29:21 | 8 | 40 | |
8
|
FC Minsk
|
25 | 10 | 4 | 11 | 32:33 | -1 | 34 | |
9
|
Torpedo Zhodino
|
25 | 9 | 6 | 10 | 30:31 | -1 | 33 | |
10
|
Slavia Mozyr
|
25 | 7 | 7 | 11 | 29:33 | -4 | 28 | |
11
|
Baranovichi
|
25 | 6 | 7 | 12 | 24:42 | -18 | 25 | |
12
|
Arsenal
|
25 | 5 | 8 | 12 | 24:44 | -20 | 23 | |
13
|
Bate Borisov
|
25 | 4 | 9 | 12 | 19:32 | -13 | 21 | |
14
|
Belshina
|
24 | 5 | 6 | 13 | 25:44 | -19 | 21 | |
15
|
FC Dnepr Mogilev
|
25 | 3 | 10 | 12 | 24:40 | -16 | 19 | |
16
|
Naftan
|
25 | 4 | 5 | 16 | 24:56 | -32 | 17 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Isloch Minsk R.
|
12 | 9 | 1 | 2 | 25:9 | 16 | 28 | |
| 2 |
Dinamo Mińsk
|
13 | 8 | 2 | 3 | 27:11 | 16 | 26 | |
| 3 |
Maxline Vitebsk
|
13 | 6 | 6 | 1 | 20:7 | 13 | 24 | |
| 4 |
Neman
|
12 | 7 | 1 | 4 | 16:10 | 6 | 22 | |
| 5 |
FC Vitebsk
|
12 | 6 | 4 | 2 | 18:7 | 11 | 22 | |
| 6 |
Dinamo Brest
|
13 | 6 | 2 | 5 | 25:17 | 8 | 20 | |
| 7 |
FC Gomel
|
12 | 6 | 2 | 4 | 21:14 | 7 | 20 | |
| 8 |
FC Minsk
|
12 | 5 | 3 | 4 | 17:13 | 4 | 18 | |
| 9 |
Belshina
|
12 | 5 | 3 | 4 | 18:15 | 3 | 18 | |
| 10 |
Torpedo Zhodino
|
13 | 4 | 4 | 5 | 14:12 | 2 | 16 | |
| 11 |
Bate Borisov
|
12 | 4 | 3 | 5 | 14:16 | -2 | 15 | |
| 12 |
Slavia Mozyr
|
12 | 3 | 4 | 5 | 14:14 | 0 | 13 | |
| 13 |
Baranovichi
|
13 | 3 | 4 | 6 | 16:23 | -7 | 13 | |
| 14 |
FC Dnepr Mogilev
|
13 | 2 | 7 | 4 | 15:16 | -1 | 13 | |
| 15 |
Naftan
|
12 | 3 | 3 | 6 | 11:18 | -7 | 12 | |
| 16 |
Arsenal
|
12 | 2 | 3 | 7 | 11:20 | -9 | 9 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Maxline Vitebsk
|
11 | 9 | 2 | 0 | 30:11 | 19 | 29 | |
| 2 |
Dinamo Mińsk
|
11 | 8 | 2 | 1 | 18:8 | 10 | 26 | |
| 3 |
Dinamo Brest
|
12 | 7 | 3 | 2 | 16:8 | 8 | 24 | |
| 4 |
FC Isloch Minsk R.
|
12 | 5 | 6 | 1 | 16:11 | 5 | 21 | |
| 5 |
Neman
|
13 | 6 | 3 | 4 | 15:11 | 4 | 21 | |
| 6 |
FC Gomel
|
13 | 5 | 5 | 3 | 15:11 | 4 | 20 | |
| 7 |
FC Vitebsk
|
13 | 5 | 3 | 5 | 11:14 | -3 | 18 | |
| 8 |
Torpedo Zhodino
|
12 | 5 | 2 | 5 | 16:19 | -3 | 17 | |
| 9 |
FC Minsk
|
13 | 5 | 1 | 7 | 15:20 | -5 | 16 | |
| 10 |
Slavia Mozyr
|
13 | 4 | 3 | 6 | 15:19 | -4 | 15 | |
| 11 |
Arsenal
|
13 | 3 | 5 | 5 | 13:24 | -11 | 14 | |
| 12 |
Baranovichi
|
12 | 3 | 3 | 6 | 8:19 | -11 | 12 | |
| 13 |
Bate Borisov
|
13 | 0 | 6 | 7 | 5:16 | -11 | 6 | |
| 14 |
FC Dnepr Mogilev
|
12 | 1 | 3 | 8 | 9:24 | -15 | 6 | |
| 15 |
Naftan
|
13 | 1 | 2 | 10 | 13:38 | -25 | 5 | |
| 16 |
Belshina
|
12 | 0 | 3 | 9 | 7:29 | -22 | 3 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty