Abdullah Celik

obrońca #4
Wiek / data ur.29 lat (19.07.1997)
Wzrost1,90 m
Waga81 kg
Pozycjaobrońca
Preferowana nogalewa
Zarobkib.d.
Dołączył18.07.2025
Kontrakt do29.06.2028
Wartość rynkowa325 tys. €

Abdullah Celik jest piłkarzem występującym obecnie w Keçiörengücü. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.

Najbliższy mecz Abdullah Celik
Keçiörengücü Bursaspor
25.10.2026·17:00
Kursy bukmacherskie

Statystyki

5,72
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki ›

Transfery

→
ostatni transfer18.07.2025
wolny transferza darmo
Zobacz transfery ›

Wartość rynkowa

325 tys. €
+50 tys. € (+18,2%)
Zobacz szczegóły ›

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Środkowy obrońca (4)
Dodatkowe pozycje Lewy obrońca (3)
Preferowana noga Lewa
Wzrost 1,90 m
Waga 81 kg
Mapa pozycji

Jakie statystyki ma Abdullah Celik w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Abdullah Celik wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.72, a skuteczność strzałów to 0,0%. Abdullah Celik oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Abdullah Celik w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie Abdullah Celik rozegrał w barwach Keçiörengücü w 1. Lidze 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 823 minuty. Średnio dawało to 75 minut gry na spotkanie.

Jakie trofea zdobył Abdullah Celik?

Abdullah Celik ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2018 roku.

Na jakiej pozycji gra Abdullah Celik?

Abdullah Celik najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy obrońca.

Jaka jest wartość rynkowa Abdullah Celik?

Wycena 29-letniego Abdullah Celik według stanu na październik 2026 wynosi 325 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 325 tysięcy euro, a najniższa 75 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Abdullah Celik?

Abdullah Celik urodził się 19 lipca 1997, ma narodowość austraicką. Obecnie piłkarz ma 29 lat.