Forma w lidze
Batman Petrolspor w tabeli
4. miejsce / 19 punktów Play-offy
Strata do lidera: 3 punkty
Przewaga nad 8. miejscem: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 mecze ze strzeloną bramką
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
13:8 bramki
2,60 gola/mecz
7 pkt
7:9 bramki
1,40 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Batman Petrolsporu
Wartość drużyny: 6,7 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Brazylia | 29 | napastnik | 9 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 4 asyst | Korea Południowa | 23 | pomocnik | 10 | 1,2 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,87 średnia ocena | Brazylia | 31 | obrońca | 10 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Brazylia | 31 | obrońca | 10 | 700 tys. € |
Skład i oceny Batman Petrolsporu w ostatnim meczu 4-1-4-1
Zmiany
- 64' B. Cagiran → M. Cissokho
- 73' S. Altiparmak → G. Karadeniz
- 73' B. Sousa → David Kaiki Flores da Silva
- 80' O. Gurbulak → K. Topdemir
- 80' J. Jo → E. Aydogan
Batman Petrolspor w tabeli 1. Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kayserispor
|
9 | 7 | 1 | 1 | 18:5 | 22 |
2
|
76 Iğdır Belediyespor
|
10 | 6 | 2 | 2 | 14:8 | 20 |
3
|
Bursaspor
|
9 | 6 | 1 | 2 | 17:9 | 19 |
4
|
Batman Petrolspor
|
10 | 6 | 1 | 3 | 20:17 | 19 |
5
|
Keçiörengücü
|
10 | 4 | 5 | 1 | 19:10 | 17 |
Wyniki Batman Petrolsporu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
14 Paź Koniec
|
Batman Petrolspor
4
İstanbulspor
2
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
|
|
10 Paź Koniec
|
76 Iğdır Belediyespor
2
Batman Petrolspor
1
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Batman Petrolspor
1
Bursaspor
2
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
Terminarz Batman Petrolsporu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 15:00
|
Kayserispor
Batman Petrolspor
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
|
|
25 Paź 11:30
|
Batman Petrolspor
Erokspor
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
|
|
31 Paź 17:00
|
Manisa BBSK
Batman Petrolspor
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Batman Petrolsporu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 27 Sie 2026 |
|
Turcja |
![]() |
za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
|
Turcja |
|
za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
|
Turcja |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
|
Turcja |
|
wypożyczenie |
Batman Petrolspor to klub piłkarski z Turcji występujący w 1. Lig (Turcja). Swoim domowym obiektem jest 16 Mayıs Şehir Stadyumu, który może pomieścić 4 900 widzów. Zespół prowadzi Selcuk Sahin. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 6,7 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Batman Petrolspor w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Batman Petrolsporu trafiło 8 zawodników za łączną kwotę 400 tys. €, a klub opuściło 11 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Sergio Córdova z Young Boys Berno za 400 tys. €.
Które miejsce zajmuje Batman Petrolspor w tabeli 1. Ligi?
Batman Petrolspor zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli 1. Ligi z dorobkiem 19 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Kayserisporu wynosi 3 punkty, a przewaga nad 5. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 20:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Batman Petrolsporu?
W wyjściowym ustawieniu Batman Petrolsporu między słupkami staje C. Akbaba, a linię obrony najczęściej tworzą O. Artan, M. Mert, Matheus Doria oraz Y. Subasi. W środku pola grają B. Sousa, J. Jo, M. Cissokho, B. Cagiran oraz M. Biron, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Yaldir. Trener Selcuk Sahin ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 1. Lig (Turcja) i pucharach.
Kiedy Batman Petrolspor gra następny mecz?
Najbliższy mecz Batman Petrolsporu to spotkanie z Kayserisporem, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie RHG Enertürk Enerji Stadyumu w ramach 1. Ligi (11. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Batman Petrolsporu?
Ostatni mecz Batman Petrolsporu to wygrana z İstanbulsporem 4:2 w 1. Lidze, 14 października 2026. Bramki zdobyli Cagiran, Altiparmak, Altiparmak, Cham, Biron oraz Fall. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Batman Petrolspor w tym sezonie?
Bilans Batman Petrolsporu w tym sezonie to 10 meczów i wynik 6-1-3 przy 20 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 10,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Batman Petrolsporu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Batman Petrolspor w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Batman Petrolsporu
Batman Petrolspor terminarz
Kiedy Batman Petrolspor gra następny mecz?
Najbliższy mecz Batman Petrolsporu to spotkanie z Kayserisporem, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie RHG Enertürk Enerji Stadyumu w ramach 1. Ligi (11. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Wyniki Batman Petrolsporu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Batman Petrolspor w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Batman Petrolsporu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Batman Petrolspor wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
14 Paź Koniec
|
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
4:2 | 4-1-4-1 | 10/18 | 0/1 | |
|
10 Paź Koniec
|
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
2:1 | 4-1-4-1 | 2/5 | 3/6 | |
|
19 Wrz Koniec
|
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
1:2 | 4-1-4-1 | 8/11 | 4/6 | |
|
12 Wrz Koniec
|
1. Lig (Turcja), 7. kolejka
|
4:0 | 4-1-4-1 | 6/9 | 0/4 | |
|
06 Wrz Koniec
|
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
4:3 | 4-1-4-1 | 1/9 | 2/4 | |
|
02 Wrz Koniec
|
1. Lig (Turcja), 5. kolejka
|
0:2 | 4-1-4-1 | 5/8 | 1/3 | |
|
29 Sie Koniec
|
1. Lig (Turcja), 4. kolejka
|
2:1 | 4-1-4-1 | 6/7 | 4/7 | |
|
23 Sie Koniec
|
1. Lig (Turcja), 3. kolejka
|
1:2 | 4-1-4-1 | 3/10 | 4/5 | |
|
17 Sie Koniec
|
1. Lig (Turcja), 2. kolejka
|
2:0 | 4-1-4-1 | 9/10 | 5/9 | |
|
10 Sie Koniec
|
1. Lig (Turcja), 1. kolejka
|
2:2 | 4-1-4-1 | 1/5 | 4/5 |
Batman Petrolspor ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 10 z 10 meczów, ze średnią 1,90 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Batman Petrolsporu?
Ostatni mecz Batman Petrolsporu to wygrana z İstanbulsporem 4:2 w 1. Lidze, 14 października 2026. Bramki zdobyli Cagiran, Altiparmak, Altiparmak, Cham, Biron oraz Fall. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Batman Petrolspor – tabela 1. Lig (Turcja)
Jakie miejsce w tabeli 1. Lig (Turcja) zajmuje Batman Petrolspor w sezonie 2026/2027.
Miejsce Batman Petrolsporu w tabeli 1. Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kayserispor
|
9 | 7 | 1 | 1 | 18:5 | 13 | 22 | |
2
|
76 Iğdır Belediyespor
|
10 | 6 | 2 | 2 | 14:8 | 6 | 20 | |
3
|
Bursaspor
|
9 | 6 | 1 | 2 | 17:9 | 8 | 19 | |
4
|
Batman Petrolspor
|
10 | 6 | 1 | 3 | 20:17 | 3 | 19 | |
5
|
Keçiörengücü
|
10 | 4 | 5 | 1 | 19:10 | 9 | 17 | |
6
|
Mardin BB
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:6 | 5 | 15 | |
7
|
Antalyaspor
|
9 | 5 | 0 | 4 | 15:13 | 2 | 15 | |
8
|
Sarıyer
|
10 | 4 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 15 | |
9
|
Bandırmaspor
|
10 | 3 | 5 | 2 | 15:6 | 9 | 14 | |
10
|
Fatih Karagümrük
|
9 | 3 | 4 | 2 | 13:12 | 1 | 13 | |
11
|
Sivasspor
|
10 | 2 | 6 | 2 | 14:13 | 1 | 12 | |
12
|
Muğlaspor
|
9 | 2 | 6 | 1 | 9:8 | 1 | 12 | |
13
|
BB Bodrumspor
|
10 | 2 | 5 | 3 | 11:9 | 2 | 11 | |
14
|
Pendikspor
|
10 | 2 | 4 | 4 | 12:19 | -7 | 10 | |
15
|
Manisa BBSK
|
9 | 2 | 3 | 4 | 14:15 | -1 | 9 | |
16
|
Van BB
|
10 | 2 | 3 | 5 | 10:20 | -10 | 9 | |
17
|
Erokspor
|
9 | 1 | 5 | 3 | 5:10 | -5 | 8 | |
18
|
Ümraniyespor
|
9 | 1 | 4 | 4 | 7:10 | -3 | 7 | |
19
|
İstanbulspor
|
10 | 1 | 2 | 7 | 9:24 | -15 | 5 | |
20
|
Boluspor
|
9 | 0 | 1 | 8 | 3:21 | -18 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kayserispor
|
10 | 8 | 1 | 1 | 22:5 | 17 | 25 | |
2
|
76 Iğdır Belediyespor
|
10 | 6 | 2 | 2 | 14:8 | 6 | 20 | |
3
|
Bursaspor
|
9 | 6 | 1 | 2 | 17:9 | 8 | 19 | |
4
|
Batman Petrolspor
|
10 | 6 | 1 | 3 | 20:17 | 3 | 19 | |
5
|
Mardin BB
|
10 | 5 | 3 | 2 | 12:6 | 6 | 18 | |
6
|
Keçiörengücü
|
10 | 4 | 5 | 1 | 19:10 | 9 | 17 | |
7
|
Sarıyer
|
10 | 4 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 15 | |
8
|
Antalyaspor
|
10 | 5 | 0 | 5 | 15:17 | -2 | 15 | |
9
|
Bandırmaspor
|
10 | 3 | 5 | 2 | 15:6 | 9 | 14 | |
10
|
Fatih Karagümrük
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:13 | 0 | 13 | |
11
|
Sivasspor
|
10 | 2 | 6 | 2 | 14:13 | 1 | 12 | |
12
|
Muğlaspor
|
9 | 2 | 6 | 1 | 9:8 | 1 | 12 | |
13
|
BB Bodrumspor
|
10 | 2 | 5 | 3 | 11:9 | 2 | 11 | |
14
|
Pendikspor
|
10 | 2 | 4 | 4 | 12:19 | -7 | 10 | |
15
|
Manisa BBSK
|
9 | 2 | 3 | 4 | 14:15 | -1 | 9 | |
16
|
Van BB
|
10 | 2 | 3 | 5 | 10:20 | -10 | 9 | |
17
|
Erokspor
|
9 | 1 | 5 | 3 | 5:10 | -5 | 8 | |
18
|
Ümraniyespor
|
9 | 1 | 4 | 4 | 7:10 | -3 | 7 | |
19
|
İstanbulspor
|
10 | 1 | 2 | 7 | 9:24 | -15 | 5 | |
20
|
Boluspor
|
9 | 0 | 1 | 8 | 3:21 | -18 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
76 Iğdır Belediyespor
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 12 | |
| 2 |
Batman Petrolspor
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:8 | 5 | 12 | |
| 3 |
Sarıyer
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:8 | 1 | 10 | |
| 4 |
Kayserispor
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:4 | 6 | 9 | |
| 5 |
Keçiörengücü
|
5 | 2 | 3 | 0 | 10:4 | 6 | 9 | |
| 6 |
Fatih Karagümrük
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:5 | 2 | 9 | |
| 7 |
Bandırmaspor
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:4 | 7 | 8 | |
| 8 |
Bursaspor
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 7 | |
| 9 |
Mardin BB
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 10 |
Sivasspor
|
5 | 1 | 4 | 0 | 9:6 | 3 | 7 | |
| 11 |
Antalyaspor
|
5 | 2 | 0 | 3 | 11:10 | 1 | 6 | |
| 12 |
Muğlaspor
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 13 |
Pendikspor
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 14 |
BB Bodrumspor
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 15 |
Manisa BBSK
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 16 |
Van BB
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 17 |
Ümraniyespor
|
5 | 0 | 3 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 18 |
İstanbulspor
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 19 |
Erokspor
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 20 |
Boluspor
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:9 | -7 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kayserispor
|
5 | 4 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 13 | |
| 2 |
Bursaspor
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 12 | |
| 3 |
Antalyaspor
|
4 | 3 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 9 | |
| 4 |
76 Iğdır Belediyespor
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
| 5 |
Keçiörengücü
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 8 | |
| 6 |
Mardin BB
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 7 |
Batman Petrolspor
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:9 | -2 | 7 | |
| 8 |
Erokspor
|
5 | 1 | 4 | 0 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 9 |
Bandırmaspor
|
4 | 1 | 3 | 0 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 10 |
Muğlaspor
|
5 | 1 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 6 | |
| 11 |
BB Bodrumspor
|
5 | 1 | 3 | 1 | 7:5 | 2 | 6 | |
| 12 |
Sarıyer
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:6 | -2 | 5 | |
| 13 |
Sivasspor
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 14 |
Manisa BBSK
|
5 | 1 | 2 | 2 | 9:11 | -2 | 5 | |
| 15 |
Van BB
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:11 | -5 | 5 | |
| 16 |
Fatih Karagümrük
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 17 |
Pendikspor
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 4 | |
| 18 |
Ümraniyespor
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 19 |
İstanbulspor
|
6 | 1 | 0 | 5 | 5:18 | -13 | 3 | |
| 20 |
Boluspor
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:12 | -11 | 0 |
Które miejsce zajmuje Batman Petrolspor w tabeli 1. Ligi?
Batman Petrolspor zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli 1. Ligi z dorobkiem 19 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Kayserisporu wynosi 3 punkty, a przewaga nad 5. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 20:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Batman Petrolsporu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Batman Petrolsporu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Batman Petrolspor na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,3
- Strzały celne / mecz 4,5
- Asysty / mecz 1,40
- Udane dryblingi / mecz 6,0
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,70
- Czyste konta 20%
- Odbiory / mecz 15,7
- Przechwyty / mecz 10,1
- Wybicia / mecz 23,4
- Zablokowane strzały / mecz 3,0
Strzelcy Batman Petrolsporu
Rozkład bramek w czasie
Bramki Batman Petrolsporu i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Batman Petrolsporu to 31–45+ minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 5 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kayserispor - Batman Petrolspor Po przerwie pada 55% bramek Batman Petrolsporu.Przebieg meczu Batman Petrolsporu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 5-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 1-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 7 | 5-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 1-0-2 |
Gdy Batman Petrolspor otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Batman Petrolsporu
90% bramek Batman Petrolsporu pada z gry. Z karnych odpowiadają za 5% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Batman Petrolspor zdobywa w sezonie średnio 1,90 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,90.
Aktualne serie Batman Petrolsporu
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 5 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Batman Petrolsporu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Batman Petrolspor wygra mecz Kayserispor - Batman Petrolspor Batman Petrolspor nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Batman Petrolsporu
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 80%
- Powyżej 3,5 40%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 20%
W 80% meczów Batman Petrolsporu padają co najmniej trzy bramki, a w 70% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kayserispor - Batman Petrolspor Powyżej 2,5 bramki padło w 80% meczów Batman Petrolsporu.Batman Petrolspor – faule i karne
- Faule / mecz 15,1
- Faule rywali / mecz 12,2
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Batman Petrolspor fauluje średnio 15,1 razy na mecz, a wymusza 12,2 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Batman Petrolsporu, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Batman Petrolspor zdobywa 2,40 punktu na mecz wobec 1,40 na wyjeździe.
Batman Petrolspor wygra mecz Kayserispor - Batman Petrolspor Batman Petrolspor zdobywa u siebie 80% możliwych punktów, na wyjeździe 47%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Batman Petrolsporu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 55% goli Batman Petrolsporu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 10 meczów.
Batman Petrolspor wygra drugą połowę meczu Kayserispor - Batman Petrolspor Drugą połowę Batman Petrolspor wygrywał w 3 z 10 meczów.Batman Petrolspor – strzały
- Celne / mecz 4,5
- Niecelne / mecz 5,8
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,2
Batman Petrolspor oddaje 10,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,2 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kayserispor - Batman Petrolspor Batman Petrolspor oddaje 10,3 strzałów na mecz.Batman Petrolspor – posiadanie piłki
- U siebie 53,0%
- Na wyjeździe 45,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 10
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 10 meczów. Średnio Batman Petrolspor utrzymuje przy piłce 49,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
Batman Petrolspor wygra mecz Kayserispor - Batman Petrolspor Batman Petrolspor utrzymuje średnio 49,3% posiadania piłki.Batman Petrolspor – podania
- Kluczowe / mecz 10,4
- Dośrodkowania / mecz 17,4
- Celność dośrodkowań 26%
- Podania długie / mecz 67
- Celność długich podań 50%
Batman Petrolspor wymienia średnio 369 podań na mecz przy celności 80%, z czego 10,4 to podania kluczowe.
Batman Petrolspor – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,70
- Bez straty do przerwy 70%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 60%
Czyste konto Batman Petrolsporu to 20% meczów sezonu (2 z 10), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Kayserispor - Batman Petrolspor Czyste konto Batman Petrolspor zachowuje w 20% meczów.Batman Petrolspor – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 20%
- Rożne u siebie / mecz 6,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,4
Batman Petrolspor wykonuje średnio 5,1 rzutów rożnych na mecz wobec 4,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
Batman Petrolspor – kartki
- Żółte kartki 23
- Pow. 3,5 kartki w meczu 70%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 40%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 20%
Batman Petrolspor ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Batman Petrolsporu – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Batman Petrolspor według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 1,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 5 | 3-1-1 | 2,00 | 2,00 | 2,20 |
| Dołu tabeli (15–20) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 2,67 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz Batman Petrolspor zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Batman Petrolspor na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
2,40 1,60 | 1,80 1,00 | 0,80 0,80 |
|
3.
|
1,75 2,40 | 2,00 1,80 | 1,00 1,00 |
|
4.
|
2,40 1,40 | 2,60 1,40 | 1,60 1,80 |
|
5.
|
1,80 1,60 | 2,00 1,80 | 0,80 1,20 |
|
6.
|
1,75 1,60 | 1,00 1,40 | 0,50 0,80 |
Ciekawe rekordy w meczach Batman Petrolsporu
Skrajne wyniki i osiągnięcia Batman Petrolsporu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Batman Petrolspor - Boluspor 2:0 1. Lig (Turcja), 17.08.2026
- Najwyższa porażka BB Bodrumspor - Batman Petrolspor 4:0 1. Lig (Turcja), 12.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Batman Petrolspor - Fatih Karagümrük 4:3, 1. Lig (Turcja), 6.09.2026
- Najszybsza bramka 16. minuta Civelek, Batman Petrolspor - Fatih Karagümrük 4:3, 1. Lig (Turcja), 6.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Sousa, Batman Petrolspor - Sivasspor 2:1, 1. Lig (Turcja), 29.08.2026
Jakie statystyki ma Batman Petrolspor w tym sezonie?
Bilans Batman Petrolsporu w tym sezonie to 10 meczów i wynik 6-1-3 przy 20 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 10,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Batman Petrolspor – zawodnicy
Jak wygląda kadra Batman Petrolsporu w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Batman Petrolsporu w ostatnim meczu 4-1-4-1
Zmiany
- 64' B. Cagiran → M. Cissokho
- 73' S. Altiparmak → G. Karadeniz
- 73' B. Sousa → David Kaiki Flores da Silva
- 80' O. Gurbulak → K. Topdemir
- 80' J. Jo → E. Aydogan
Kontuzje w kadrze Batman Petrolsporu
-
Sergio Córdova Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 26 dniopuszczone: 3 mecze
-
Polat Yaldir Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 26 dniopuszczone: 3 mecze
Kadra Batman Petrolsporu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
29 | Wenezuela | 1,2 mln € | 1,1 mln € | 8 | 80% | 1 | 1 | 552' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
29 | Francja | 600 tys. € | 470 tys. € | 10 | 100% | 2 | 1 | 727' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
29 | Brazylia | 800 tys. € | 450 tys. € | 9 | 90% | 3 | 0 | 435' | 4 | 0 | |||||||
| 79 |
|
25 | Turcja | 350 tys. € | 116 tys. € | 10 | 100% | 2 | 1 | 298' | 0 | 0 | |||||||
| 72 |
|
23 | Turcja | 350 tys. € | 130 tys. € | 9 | 90% | 3 | 1 | 526' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
26 | Albania | 700 tys. € | 26 tys. € | 7 | 70% | 2 | 0 | 453' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
22 | Brazylia | 275 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 20' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
19 | Turcja | – | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 10' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 77 |
|
26 | Portugalia | 800 tys. € | 48 tys. € | 10 | 100% | 1 | 1 | 725' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
23 | Korea Południowa | 1,2 mln € | 310 tys. € | 10 | 100% | 0 | 4 | 890' | 2 | 0 | |||||||
| 34 |
|
26 | Senegal | 700 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 478' | 0 | 1 | |||||||
| 8 |
|
34 | Turcja | 100 tys. € | 97 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 404' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
|
31 | Turcja | 200 tys. € | 198 tys. € | 10 | 100% | 1 | 4 | 300' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
|
36 | Turcja | 50 tys. € | 150 tys. € | 10 | 100% | 1 | 0 | 50' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
29 | Turcja | 250 tys. € | 226 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 172' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
32 | Turcja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 21 |
|
31 | Brazylia | 700 tys. € | 545 tys. € | 10 | 100% | 2 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
27 | Turcja | 450 tys. € | 242 tys. € | 9 | 90% | 1 | 0 | 804' | 4 | 2 | |||||||
| 3 |
|
30 | Turcja | 100 tys. € | 150 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 601' | 3 | 0 | |||||||
| 27 |
|
27 | Turcja | 400 tys. € | 51 tys. € | 10 | 100% | 0 | 1 | 424' | 2 | 0 | |||||||
| 53 |
|
35 | Turcja | 50 tys. € | 450 tys. € | 7 | 70% | 0 | 0 | 95' | 0 | 1 | |||||||
| 46 |
|
20 | Turcja | 175 tys. € | – | 6 | 60% | 0 | 0 | 46' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
|
24 | Turcja | 50 tys. € | 50 tys. € | 6 | 60% | 0 | 0 | 6' | 0 | 0 | |||||||
| 84 |
![]() |
21 | Turcja | 25 tys. € | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 25 |
|
31 | Turcja | 250 tys. € | 264 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
30 | Turcja | 100 tys. € | 51 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 90' | 1 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Batman Petrolsporu
9,9 mln €
śr. 380 tys. € / zawodnika
Ile Batman Petrolspor wydaje na pensje
5,1 mln € rocznie
śr. 196 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
8
najliczniej: Turcja (17 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Batman Petrolsporu w sezonie 2026/2027
Batman Petrolspor wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Batman Petrolsporu
Jak wygląda skład Batman Petrolsporu?
W wyjściowym ustawieniu Batman Petrolsporu między słupkami staje C. Akbaba, a linię obrony najczęściej tworzą O. Artan, M. Mert, Matheus Doria oraz Y. Subasi. W środku pola grają B. Sousa, J. Jo, M. Cissokho, B. Cagiran oraz M. Biron, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Yaldir. Trener Selcuk Sahin ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 1. Lig (Turcja) i pucharach.
Batman Petrolspor – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Batman Petrolspor w sezonie 2026/2027.
Batman Petrolspor transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 Sie 2026 |
|
Turcja | 36 |
![]() |
za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
|
Turcja | 29 |
|
za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
|
Turcja | 32 |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
|
Turcja | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 16 Sie 2026 |
![]() |
Turcja | 22 | – | za darmo | |
| 14 Sie 2026 |
![]() |
Brazylia | 22 |
|
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
|
Turcja | 30 |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
![]() |
Turcja | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Wenezuela | 29 |
|
400 tys. € | |
| 27 Lip 2026 |
|
Turcja | 33 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Batman Petrolsporu
Batman Petrolspor bilans transferowy
- -850 tys. € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- +10 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Batman Petrolsporu

Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Batman Petrolspor w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Batman Petrolsporu trafiło 8 zawodników za łączną kwotę 400 tys. €, a klub opuściło 11 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Sergio Córdova z Young Boys Berno za 400 tys. €.