Forma w lidze
Muğlaspor w tabeli
12. miejsce / 12 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 10 punktów
Strata do 7. miejsca: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
8 meczów bez porażki
4 mecze bez zwycięstwa
6 meczów ze strzeloną bramką
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
6:4 bramki
1,50 gola/mecz
6 pkt
3:4 bramki
0,60 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Muğlaspor
Wartość drużyny: 3 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Turcja | 23 | napastnik | 9 | 500 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Turcja | 21 | napastnik | 9 | 1,2 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,09 średnia ocena | Turcja | 23 | napastnik | 9 | 500 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Turcja | 29 | bramkarz | 9 | 350 tys. € |
Przewidywany skład Muğlaspor 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Muğlaspor w tabeli 1. Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kayserispor
|
9 | 7 | 1 | 1 | 18:5 | 22 |
2
|
Bursaspor
|
9 | 6 | 1 | 2 | 17:9 | 19 |
| ··· | |||||||
11
|
Sivasspor
|
10 | 2 | 6 | 2 | 14:13 | 12 |
12
|
Muğlaspor
|
9 | 2 | 6 | 1 | 9:8 | 12 |
13
|
BB Bodrumspor
|
10 | 2 | 5 | 3 | 11:9 | 11 |
Wyniki Muğlaspor
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Fatih Karagümrük
1
Muğlaspor
1
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Muğlaspor
2
76 Iğdır Belediyespor
2
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Sivasspor
1
Muğlaspor
1
1. Lig (Turcja), 7. kolejka
|
Terminarz Muğlaspor
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
15 Paź 19:00
|
Muğlaspor
Bursaspor
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
|
|
19 Paź 16:00
|
Manisa BBSK
Muğlaspor
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
|
|
24 Paź 15:00
|
Muğlaspor
İstanbulspor
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
Ostatnie transfery Muğlaspor
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 22 Wrz 2026 |
![]() |
Turcja |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Turcja |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
USA |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Turcja |
|
za darmo |
Muğlaspor to klub piłkarski z Turcji występujący w 1. Lig (Turcja). Swoim domowym obiektem jest Muğla Atatürk Stadyumu, który może pomieścić 6 250 widzów. Zespół prowadzi Yalcin Kosukavak. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3 miliony euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Muğlaspor w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Muğlaspor trafiło 24 zawodników, a klub opuściło 19 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Muğlaspor w tabeli 1. Ligi?
Muğlaspor zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli 1. Ligi z dorobkiem 12 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Kayserisporu wynosi 10 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Muğlaspor?
W wyjściowym ustawieniu Muğlaspor między słupkami staje E. Kilicarslan, a linię obrony najczęściej tworzą A. Barak, Y. Fidan, L. Mago oraz O. Matur. W środku pola grają J. Celhaka, M. Diarra, A. Guneren oraz B. Bulut, a za skuteczność w ataku odpowiadają Y. Uzunoglu, P. Yildirim. Trener Yalcin Kosukavak ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 1. Lig (Turcja) i pucharach.
Kiedy Muğlaspor gra następny mecz?
Najbliższy mecz Muğlaspor to spotkanie z Bursaspor, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Muğla Atatürk Stadyumu w ramach 1. Ligi (10. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Muğlaspor?
Ostatni mecz Muğlaspor to remis z Fatih Karagümrükiem 1:1 w 1. Lidze, 11 października 2026. Bramki zdobyli Akbaba, Diarra. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Muğlaspor w tym sezonie?
Bilans Muğlaspor w tym sezonie to 9 meczów i wynik 2-6-1 przy 9 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 8,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Muğlaspor w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Muğlaspor w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Muğlaspor
Muğlaspor terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
15 Paź 19:00
|
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
Muğla Atatürk Stadyumu U siebie | Trudny | |
|
19 Paź 16:00
|
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
Mümin Özkasap Spor Tesisleri Wyjazd | Łatwy | |
|
24 Paź 15:00
|
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
Muğla Atatürk Stadyumu U siebie | Łatwy | |
|
02 Lis 18:00
|
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
RHG Enertürk Enerji Stadyumu Wyjazd | Trudny | |
|
07 Lis 14:00
|
1. Lig (Turcja), 14. kolejka
|
Muğla Atatürk Stadyumu U siebie | Łatwy | |
|
22 Lis 11:30
|
1. Lig (Turcja), 15. kolejka
|
16 Mayıs Şehir Stadyumu Wyjazd | Trudny | |
|
29 Lis 18:00
|
1. Lig (Turcja), 16. kolejka
|
Muğla Atatürk Stadyumu U siebie | Trudny | |
|
06 Gru 18:00
|
1. Lig (Turcja), 17. kolejka
|
Muğla Atatürk Stadyumu U siebie | Umiarkowany | |
|
13 Gru 18:00
|
1. Lig (Turcja), 18. kolejka
|
Siltaş Yapı Pendik Stadyumu Wyjazd | Łatwy | |
|
20 Gru 18:00
|
1. Lig (Turcja), 19. kolejka
|
Muğla Atatürk Stadyumu U siebie | Trudny |
Kiedy Muğlaspor gra następny mecz?
Najbliższy mecz Muğlaspor to spotkanie z Bursaspor, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Muğla Atatürk Stadyumu w ramach 1. Ligi (10. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Wyniki Muğlaspor w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Muğlaspor w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Muğlaspor w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Muğlaspor wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
1:1 | 3-4-3 | 10/12 | 4/6 | |
|
18 Wrz Koniec
|
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
2:2 | 4-4-2 | 6/13 | 2/6 | |
|
13 Wrz Koniec
|
1. Lig (Turcja), 7. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 10/15 | 1/2 | |
|
06 Wrz Koniec
|
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
2:2 | 4-4-2 | 0/5 | 5/8 | |
|
01 Wrz Koniec
|
1. Lig (Turcja), 5. kolejka
|
0:1 | 3-4-3 | 1/4 | 4/7 | |
|
28 Sie Koniec
|
1. Lig (Turcja), 4. kolejka
|
2:0 | 4-4-2 | 4/4 | 2/5 | |
|
22 Sie Koniec
|
1. Lig (Turcja), 3. kolejka
|
0:0 | 4-4-2 | 2/11 | 3/8 | |
|
16 Sie Koniec
|
1. Lig (Turcja), 2. kolejka
|
0:0 | 4-4-2 | 5/7 | 4/5 | |
|
09 Sie Koniec
|
1. Lig (Turcja), 1. kolejka
|
2:0 | 4-4-2 | 3/8 | 3/4 | |
|
10 Maj Koniec
|
TFF 2. Lig (Turcja), finał
|
0:0 | 4-2-3-1 | 2/5 | 2/3 |
Muğlaspor ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 7 z 9 meczów, ze średnią 1,14 punktu. W pozostałych ustawieniach Muğlaspor zdobywa 2,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Muğlaspor?
Ostatni mecz Muğlaspor to remis z Fatih Karagümrükiem 1:1 w 1. Lidze, 11 października 2026. Bramki zdobyli Akbaba, Diarra. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Muğlaspor – tabela 1. Lig (Turcja)
Jakie miejsce w tabeli 1. Lig (Turcja) zajmuje Muğlaspor w sezonie 2026/2027.
Miejsce Muğlaspor w tabeli 1. Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kayserispor
|
9 | 7 | 1 | 1 | 18:5 | 13 | 22 | |
2
|
Bursaspor
|
9 | 6 | 1 | 2 | 17:9 | 8 | 19 | |
3
|
76 Iğdır Belediyespor
|
9 | 6 | 1 | 2 | 14:8 | 6 | 19 | |
4
|
Keçiörengücü
|
9 | 4 | 4 | 1 | 19:10 | 9 | 16 | |
5
|
Batman Petrolspor
|
9 | 5 | 1 | 3 | 16:15 | 1 | 16 | |
6
|
Mardin BB
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:6 | 5 | 15 | |
7
|
Antalyaspor
|
9 | 5 | 0 | 4 | 15:13 | 2 | 15 | |
8
|
Sarıyer
|
10 | 4 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 15 | |
9
|
Bandırmaspor
|
10 | 3 | 5 | 2 | 15:6 | 9 | 14 | |
10
|
Fatih Karagümrük
|
9 | 3 | 4 | 2 | 13:12 | 1 | 13 | |
11
|
Sivasspor
|
10 | 2 | 6 | 2 | 14:13 | 1 | 12 | |
12
|
Muğlaspor
|
9 | 2 | 6 | 1 | 9:8 | 1 | 12 | |
13
|
BB Bodrumspor
|
10 | 2 | 5 | 3 | 11:9 | 2 | 11 | |
14
|
Pendikspor
|
10 | 2 | 4 | 4 | 12:19 | -7 | 10 | |
15
|
Manisa BBSK
|
9 | 2 | 3 | 4 | 14:15 | -1 | 9 | |
16
|
Van BB
|
10 | 2 | 3 | 5 | 10:20 | -10 | 9 | |
17
|
Erokspor
|
9 | 1 | 5 | 3 | 5:10 | -5 | 8 | |
18
|
Ümraniyespor
|
9 | 1 | 4 | 4 | 7:10 | -3 | 7 | |
19
|
İstanbulspor
|
9 | 1 | 2 | 6 | 7:20 | -13 | 5 | |
20
|
Boluspor
|
9 | 0 | 1 | 8 | 3:21 | -18 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kayserispor
|
9 | 7 | 1 | 1 | 18:5 | 13 | 22 | |
2
|
Bursaspor
|
9 | 6 | 1 | 2 | 17:9 | 8 | 19 | |
3
|
76 Iğdır Belediyespor
|
9 | 6 | 1 | 2 | 14:8 | 6 | 19 | |
4
|
Batman Petrolspor
|
10 | 6 | 1 | 3 | 19:15 | 4 | 19 | |
5
|
Keçiörengücü
|
9 | 4 | 4 | 1 | 19:10 | 9 | 16 | |
6
|
Mardin BB
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:6 | 5 | 15 | |
7
|
Antalyaspor
|
9 | 5 | 0 | 4 | 15:13 | 2 | 15 | |
8
|
Sarıyer
|
10 | 4 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 15 | |
9
|
Bandırmaspor
|
10 | 3 | 5 | 2 | 15:6 | 9 | 14 | |
10
|
Fatih Karagümrük
|
9 | 3 | 4 | 2 | 13:12 | 1 | 13 | |
11
|
Sivasspor
|
10 | 2 | 6 | 2 | 14:13 | 1 | 12 | |
12
|
Muğlaspor
|
9 | 2 | 6 | 1 | 9:8 | 1 | 12 | |
13
|
BB Bodrumspor
|
10 | 2 | 5 | 3 | 11:9 | 2 | 11 | |
14
|
Pendikspor
|
10 | 2 | 4 | 4 | 12:19 | -7 | 10 | |
15
|
Manisa BBSK
|
9 | 2 | 3 | 4 | 14:15 | -1 | 9 | |
16
|
Van BB
|
10 | 2 | 3 | 5 | 10:20 | -10 | 9 | |
17
|
Erokspor
|
9 | 1 | 5 | 3 | 5:10 | -5 | 8 | |
18
|
Ümraniyespor
|
9 | 1 | 4 | 4 | 7:10 | -3 | 7 | |
19
|
İstanbulspor
|
10 | 1 | 2 | 7 | 7:23 | -16 | 5 | |
20
|
Boluspor
|
9 | 0 | 1 | 8 | 3:21 | -18 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
76 Iğdır Belediyespor
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 12 | |
| 2 |
Sarıyer
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:8 | 1 | 10 | |
| 3 |
Kayserispor
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:4 | 6 | 9 | |
| 4 |
Batman Petrolspor
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:6 | 3 | 9 | |
| 5 |
Fatih Karagümrük
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:5 | 2 | 9 | |
| 6 |
Keçiörengücü
|
4 | 2 | 2 | 0 | 10:4 | 6 | 8 | |
| 7 |
Bandırmaspor
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:4 | 7 | 8 | |
| 8 |
Bursaspor
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 7 | |
| 9 |
Mardin BB
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 10 |
Sivasspor
|
5 | 1 | 4 | 0 | 9:6 | 3 | 7 | |
| 11 |
Antalyaspor
|
5 | 2 | 0 | 3 | 11:10 | 1 | 6 | |
| 12 |
Muğlaspor
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 13 |
Pendikspor
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 14 |
BB Bodrumspor
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 15 |
Manisa BBSK
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 16 |
Van BB
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 17 |
Ümraniyespor
|
5 | 0 | 3 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 18 |
İstanbulspor
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 19 |
Erokspor
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 20 |
Boluspor
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:9 | -7 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kayserispor
|
5 | 4 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 13 | |
| 2 |
Bursaspor
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 12 | |
| 3 |
Antalyaspor
|
4 | 3 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 9 | |
| 4 |
Keçiörengücü
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 8 | |
| 5 |
Mardin BB
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 6 |
76 Iğdır Belediyespor
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 7 |
Batman Petrolspor
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:9 | -2 | 7 | |
| 8 |
Erokspor
|
5 | 1 | 4 | 0 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 9 |
Bandırmaspor
|
4 | 1 | 3 | 0 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 10 |
Muğlaspor
|
5 | 1 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 6 | |
| 11 |
BB Bodrumspor
|
5 | 1 | 3 | 1 | 7:5 | 2 | 6 | |
| 12 |
Sarıyer
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:6 | -2 | 5 | |
| 13 |
Sivasspor
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 14 |
Manisa BBSK
|
5 | 1 | 2 | 2 | 9:11 | -2 | 5 | |
| 15 |
Van BB
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:11 | -5 | 5 | |
| 16 |
Fatih Karagümrük
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 17 |
Pendikspor
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 4 | |
| 18 |
Ümraniyespor
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 19 |
İstanbulspor
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:14 | -11 | 3 | |
| 20 |
Boluspor
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:12 | -11 | 0 |
Które miejsce zajmuje Muğlaspor w tabeli 1. Ligi?
Muğlaspor zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli 1. Ligi z dorobkiem 12 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Kayserisporu wynosi 10 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Muğlaspor w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Muğlaspor na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Muğlaspor na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,6
- Strzały celne / mecz 4,1
- Asysty / mecz 0,89
- Udane dryblingi / mecz 6,6
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,89
- Czyste konta 44%
- Odbiory / mecz 16,4
- Przechwyty / mecz 8,1
- Wybicia / mecz 20,4
- Zablokowane strzały / mecz 2,7
Strzelcy Muğlaspor
Rozkład bramek w czasie
Bramki Muğlaspor i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Muğlaspor to 31–45+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Muğlaspor - Bursaspor Po przerwie pada 33% bramek Muğlaspor.Przebieg meczu Muğlaspor i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 2-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-4-1 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 6 | 0-6-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Muğlaspor otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Muğlaspor
100% bramek Muğlaspor pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Muğlaspor zdobywa w sezonie średnio 1,33 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,33.
Aktualne serie Muğlaspor
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 8 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 6 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 4 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Muğlaspor, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Muğlaspor wygra mecz Muğlaspor - Bursaspor Muğlaspor nie przegrywa od 8 meczów.Bramki w meczach Muğlaspor
- Powyżej 0,5 78%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 22%
- Powyżej 3,5 22%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 22% meczów Muğlaspor padają co najmniej trzy bramki, a w 44% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Muğlaspor - Bursaspor Powyżej 2,5 bramki padło w 22% meczów Muğlaspor.Muğlaspor – faule i karne
- Faule / mecz 13,9
- Faule rywali / mecz 13,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Muğlaspor fauluje średnio 13,9 razy na mecz, a wymusza 13,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Muğlaspor, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Muğlaspor zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 1,20 na wyjeździe.
Muğlaspor wygra mecz Muğlaspor - Bursaspor Muğlaspor zdobywa u siebie 50% możliwych punktów, na wyjeździe 40%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Muğlaspor ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 33% goli Muğlaspor, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 9 meczów.
Muğlaspor wygra drugą połowę meczu Muğlaspor - Bursaspor Drugą połowę Muğlaspor wygrywał w 1 z 9 meczów.Muğlaspor – strzały
- Celne / mecz 4,1
- Niecelne / mecz 4,4
- Celność strzałów 48%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,6
Muğlaspor oddaje 8,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 48% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,6 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Muğlaspor - Bursaspor Muğlaspor oddaje 8,6 strzałów na mecz.Muğlaspor – posiadanie piłki
- U siebie 52,3%
- Na wyjeździe 47,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 9
- Najniższe w sezonie 34%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 9 meczów. Średnio Muğlaspor utrzymuje przy piłce 49,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 34%.
Muğlaspor wygra mecz Muğlaspor - Bursaspor Muğlaspor utrzymuje średnio 49,8% posiadania piłki.Muğlaspor – podania
- Kluczowe / mecz 9,0
- Dośrodkowania / mecz 18,3
- Celność dośrodkowań 25%
- Podania długie / mecz 52
- Celność długich podań 46%
Muğlaspor wymienia średnio 380 podań na mecz przy celności 81%, z czego 9,0 to podania kluczowe.
Muğlaspor – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 2 z 5
- Stracone / mecz 0,89
- Bez straty do przerwy 44%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Muğlaspor to 44% meczów sezonu (4 z 9), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Muğlaspor - Bursaspor Czyste konto Muğlaspor zachowuje w 44% meczów.Muğlaspor – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 44%
- Pow. 10,5 w meczu 44%
- Rożne u siebie / mecz 3,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,2
Muğlaspor wykonuje średnio 4,6 rzutów rożnych na mecz wobec 4,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 44% spotkań.
Muğlaspor – kartki
- Żółte kartki 26
- Pow. 3,5 kartki w meczu 78%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 56%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 0%
Muğlaspor ogląda średnio 2,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Muğlaspor – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Muğlaspor według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 2,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 5 | 0-4-1 | 0,80 | 0,40 | 0,80 |
| Dołu tabeli (15–20) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,67 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz Muğlaspor zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–14).
Muğlaspor na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
10.
|
1,80 1,00 | 1,40 1,50 | 1,00 1,75 |
|
11.
|
1,40 1,00 | 1,80 1,00 | 1,20 1,40 |
|
12.
|
1,50 1,20 | 1,50 0,60 | 1,00 0,80 |
|
13.
|
1,00 1,20 | 0,80 1,40 | 0,80 1,00 |
|
14.
|
1,20 0,80 | 1,20 1,20 | 1,20 2,60 |
Ciekawe rekordy w meczach Muğlaspor
Skrajne wyniki i osiągnięcia Muğlaspor w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Muğlaspor - Boluspor 2:0 1. Lig (Turcja), 28.08.2026
- Najwyższa porażka Sarıyer - Muğlaspor 2:0 1. Lig (Turcja), 9.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Muğlaspor - Van BB 2:2, 1. Lig (Turcja), 6.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 4 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 6. minuta Uzunoglu, Muğlaspor - Boluspor 2:0, 1. Lig (Turcja), 28.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Uzunoglu, Muğlaspor - 76 Iğdır Belediyespor 2:2, 1. Lig (Turcja), 18.09.2026
Jakie statystyki ma Muğlaspor w tym sezonie?
Bilans Muğlaspor w tym sezonie to 9 meczów i wynik 2-6-1 przy 9 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 8,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Muğlaspor – zawodnicy
Jak wygląda kadra Muğlaspor w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Muğlaspor 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kadra Muğlaspor
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 99 |
|
23 | Turcja | 500 tys. € | – | 9 | 100% | 4 | 1 | 573' | 3 | 0 | |||||||
| 13 |
|
22 | USA | 550 tys. € | 70 tys. € | 4 | 44% | 1 | 0 | 131' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
26 | Mali | 350 tys. € | 20 tys. € | 9 | 100% | 2 | 0 | 586' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
21 | Turcja | 1,2 mln € | 130 tys. € | 9 | 100% | 0 | 2 | 756' | 0 | 0 | |||||||
| 91 |
![]() |
25 | Turcja | 250 tys. € | – | 3 | 33% | 0 | 0 | 26' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
29 | Czarnogóra | 400 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 2 | 300' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
31 | Macedonia | 300 tys. € | 50 tys. € | 9 | 100% | 0 | 1 | 611' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
30 | Mali | 500 tys. € | 750 tys. € | 6 | 67% | 0 | 0 | 107' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
19 | Tunezja | 350 tys. € | – | 4 | 44% | 0 | 0 | 99' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
38 | Turcja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 81 |
|
31 | Turcja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 28 |
|
30 | Turcja | 400 tys. € | 300 tys. € | 8 | 89% | 1 | 0 | 367' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
25 | Albania | 400 tys. € | 80 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 623' | 5 | 2 | |||||||
| 23 |
|
26 | Turcja | 600 tys. € | 300 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 523' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
24 | Turcja | 125 tys. € | 110 tys. € | 7 | 78% | 0 | 0 | 184' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
26 | Turcja | 175 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 107' | 3 | 0 | |||||||
| 48 |
|
33 | Turcja | 50 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 8' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
24 | Austria | 0 € | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 44 |
|
32 | Wenezuela | 250 tys. € | 161 tys. € | 8 | 89% | 1 | 0 | 720' | 2 | 0 | |||||||
| 88 |
|
21 | Turcja | 1,2 mln € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 784' | 4 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
27 | Turcja | 275 tys. € | 330 tys. € | 5 | 56% | 0 | 1 | 285' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
23 | Turcja | 400 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 435' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
23 | Turcja | 400 tys. € | 275 tys. € | 8 | 89% | 0 | 1 | 489' | 4 | 0 | |||||||
| 25 |
|
28 | Turcja | 200 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 187' | 1 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
22 | Turcja | 50 tys. € | – | 4 | 44% | 0 | 0 | 63' | 0 | 0 | |||||||
| 53 |
![]() |
23 | Turcja | 50 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
29 | Turcja | 350 tys. € | 130 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Turcja | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
|
22 | Turcja | 25 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Muğlaspor
9,4 mln €
śr. 324 tys. € / zawodnika
Ile Muğlaspor wydaje na pensje
2,7 mln € rocznie
śr. 93 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Turcja (20 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Muğlaspor w sezonie 2026/2027
Muğlaspor wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Muğlaspor
Jak wygląda skład Muğlaspor?
W wyjściowym ustawieniu Muğlaspor między słupkami staje E. Kilicarslan, a linię obrony najczęściej tworzą A. Barak, Y. Fidan, L. Mago oraz O. Matur. W środku pola grają J. Celhaka, M. Diarra, A. Guneren oraz B. Bulut, a za skuteczność w ataku odpowiadają Y. Uzunoglu, P. Yildirim. Trener Yalcin Kosukavak ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 1. Lig (Turcja) i pucharach.
Muğlaspor – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Muğlaspor w sezonie 2026/2027.
Muğlaspor transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 Wrz 2026 |
![]() |
Turcja | 20 |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Turcja | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
USA | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Turcja | 27 |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Turcja | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Turcja | 32 |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Austria | 24 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Turcja | 21 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Turcja | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Turcja | 28 |
![]() |
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Muğlaspor w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Muğlaspor trafiło 24 zawodników, a klub opuściło 19 piłkarzy.