Oguzhan Matur jest piłkarzem występującym obecnie w Muğlaspor. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Oguzhan Matur
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Oguzhan Matur w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Oguzhan Matur wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 4.67, a skuteczność strzałów to 0,0%. Oguzhan Matur oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Oguzhan Matur w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Oguzhan Matur rozegrał w barwach Muğlaspor w 1. Lidze 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 509 minut. Średnio dawało to 57 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Oguzhan Matur?
Oguzhan Matur najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).
Jaka jest wartość rynkowa Oguzhan Matur?
Wycena 27-letniego Oguzhan Matur według stanu na październik 2026 wynosi 275 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 275 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Oguzhan Matur?
Oguzhan Matur urodził się 19 sierpnia 1999 w Berlin w Niemczech, ma narodowość turecką. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Oguzhan Matur – statystyki
Szczegółowe statystyki Oguzhan Matur w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Muğlaspor. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Oguzhan Matur
Oguzhan Matur vs. inni
Atak
Obrona
Podania Oguzhan Matur
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Oguzhan Matur w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Oguzhan Matur wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 4.67, a skuteczność strzałów to 0,0%. Oguzhan Matur oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Oguzhan Matur – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Oguzhan Matur w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Oguzhan Matur
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
6:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
5:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
3:4 | 62' | 0 | 0 | – | |||
|
15 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
0:3 | 72' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
2:2 | 81' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 7. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 1 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
2:2 | 24' | 0 | 0 | – | |||
|
01 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 5. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
02 Maj
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 38. kolejka
|
3:3 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Oguzhan Matur w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Oguzhan Matur rozegrał w barwach Muğlaspor w 1. Lidze 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 509 minut. Średnio dawało to 57 minut gry na spotkanie.
Oguzhan Matur – transfery
W trakcie kariery Oguzhan Matur zmieniał klub 9 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Muğlaspor 2026 – obecnie
-
Amed 2026 – 2026
-
Hatayspor 2025 – 2026
-
Adanaspor 2025 – 2025
-
Hatayspor 2023 – 2025
-
Zonguldak Kömürspor 2021 – 2023
-
Tennis Borussia Berlin 2020 – 2021

-
FSV Optik Rathenow 2018 – 2020

-
FC Viktoria 1889 Berlin U19 2016 – 2018

-
Viktoria 1889 Berlin U17 do 2016

Oguzhan Matur – forma
W ostatnich 5 meczach Oguzhan Matur zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 5,62. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Oguzhan Matur ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 4.47, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 5.62 — wynik poniżej średniej ligowej (6.13).
W ostatnich 10 meczach Oguzhan Matur 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 4.47, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.01 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.13).
W jakiej formie jest Oguzhan Matur?
Oguzhan Matur jest obecnie w słabej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 5.62 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.67). Jego dyspozycja słabnie.
Oguzhan Matur – zarobki
Oguzhan Matur gra w Muğlaspor na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 330 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Oguzhan Matur w Muğlaspor (2024/25)
| Rocznie | 330 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 28 tys. € |
| Tygodniowo | 6 tys. € |
| Dziennie | 904 € |
Oguzhan Matur – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Oguzhan Matur wynosi obecnie 275 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Oguzhan Matur na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Oguzhan Matur?
Wycena Oguzhan Matur wynosi obecnie 275 tys. €. W szczycie kariery Oguzhan Matur wyceniano na 275 tys. €, a najniżej na 0 €.