Forma w lidze
76 Iğdır Belediyespor w tabeli
3. miejsce / 20 punktów Play-offy
Strata do lidera: 5 punktów
Przewaga nad 8. miejscem: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
7 meczów bez porażki
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
9:4 bramki
1,80 gola/mecz
8 pkt
5:4 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy 76 Iğdır Belediyesporu
Wartość drużyny: 4,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Turcja | 35 | napastnik | 5 | 100 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Turcja | 29 | obrońca | 10 | 500 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,22 średnia ocena | Turcja | 35 | napastnik | 5 | 100 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Francja | 32 | obrońca | 10 | 350 tys. € |
Przewidywany skład 76 Iğdır Belediyesporu 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


76 Iğdır Belediyespor w tabeli 1. Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kayserispor
|
10 | 8 | 1 | 1 | 22:5 | 25 |
2
|
Bursaspor
|
10 | 7 | 1 | 2 | 20:9 | 22 |
3
|
76 Iğdır Belediyespor
|
10 | 6 | 2 | 2 | 14:8 | 20 |
4
|
Batman Petrolspor
|
10 | 6 | 1 | 3 | 20:17 | 19 |
5
|
Mardin BB
|
10 | 5 | 3 | 2 | 12:6 | 18 |
Wyniki 76 Iğdır Belediyesporu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
14 Paź Koniec
|
Keçiörengücü
0
76 Iğdır Belediyespor
0
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
|
|
10 Paź Koniec
|
76 Iğdır Belediyespor
2
Batman Petrolspor
1
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Muğlaspor
2
76 Iğdır Belediyespor
2
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
Terminarz 76 Iğdır Belediyesporu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 12:30
|
76 Iğdır Belediyespor
Boluspor
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
|
|
24 Paź 12:30
|
Bandırmaspor
76 Iğdır Belediyespor
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
|
|
29 Paź 18:30
|
Eskişehirspor
76 Iğdır Belediyespor
Puchar Turcji, 1/4 finału
|
Ostatnie transfery 76 Iğdır Belediyesporu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
Turcja |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Gwinea |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Turcja |
|
za darmo | |
| 21 Sie 2026 |
|
Republika Zielonego Przylądka |
|
za darmo |
76 Iğdır Belediyespor to klub piłkarski z Turcji występujący w 1. Lig (Turcja). Zespół prowadzi Kenan Kocak. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 4,1 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Turcji.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez 76 Iğdır Belediyespor?
Klub piłkarski 76 Iğdır Belediyespor zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 4. ligi Turcji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski 76 Iğdır Belediyespor w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do 76 Iğdır Belediyesporu trafiło 14 zawodników, a klub opuściło 17 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje 76 Iğdır Belediyespor w tabeli 1. Ligi?
76 Iğdır Belediyespor zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli 1. Ligi z dorobkiem 20 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Kayserisporu wynosi 5 punktów, a przewaga nad 4. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Jak wygląda skład 76 Iğdır Belediyesporu?
W wyjściowym ustawieniu 76 Iğdır Belediyesporu między słupkami staje J. Szumski, a linię obrony najczęściej tworzą H. Karabey, A. Ozturk, L. Kouagba oraz S. Gonul. W środku pola grają G. Kaya, D. Erdogan oraz G. Crociata, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Gurler, A. Colak oraz F. Afena-Gyan. Trener Kenan Kocak ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 1. Lig (Turcja) i pucharach.
Kiedy 76 Iğdır Belediyespor gra następny mecz?
Najbliższy mecz 76 Iğdır Belediyesporu to spotkanie z Bolusporem, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 12:30 w ramach 1. Ligi (11. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz 76 Iğdır Belediyesporu?
Ostatni mecz 76 Iğdır Belediyesporu to remis z Keçiörengücü 0:0 w 1. Lidze, 14 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma 76 Iğdır Belediyespor w tym sezonie?
Bilans 76 Iğdır Belediyesporu w tym sezonie to 10 meczów i wynik 6-2-2 przy 14 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 9,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz 76 Iğdır Belediyesporu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra 76 Iğdır Belediyespor w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań 76 Iğdır Belediyesporu
76 Iğdır Belediyespor terminarz
Kiedy 76 Iğdır Belediyespor gra następny mecz?
Najbliższy mecz 76 Iğdır Belediyesporu to spotkanie z Bolusporem, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 12:30 w ramach 1. Ligi (11. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Wyniki 76 Iğdır Belediyesporu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub 76 Iğdır Belediyespor w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki 76 Iğdır Belediyesporu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
76 Iğdır Belediyespor wyniki
76 Iğdır Belediyespor ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 4 z 10 meczów, ze średnią 3,00 punktu. W pozostałych ustawieniach 76 Iğdır Belediyespor zdobywa 1,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz 76 Iğdır Belediyesporu?
Ostatni mecz 76 Iğdır Belediyesporu to remis z Keçiörengücü 0:0 w 1. Lidze, 14 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
76 Iğdır Belediyespor – tabela 1. Lig (Turcja)
Jakie miejsce w tabeli 1. Lig (Turcja) zajmuje 76 Iğdır Belediyespor w sezonie 2026/2027.
Miejsce 76 Iğdır Belediyesporu w tabeli 1. Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kayserispor
|
10 | 8 | 1 | 1 | 22:5 | 17 | 25 | |
2
|
Bursaspor
|
10 | 7 | 1 | 2 | 20:9 | 11 | 22 | |
3
|
76 Iğdır Belediyespor
|
10 | 6 | 2 | 2 | 14:8 | 6 | 20 | |
4
|
Batman Petrolspor
|
10 | 6 | 1 | 3 | 20:17 | 3 | 19 | |
5
|
Mardin BB
|
10 | 5 | 3 | 2 | 12:6 | 6 | 18 | |
6
|
Keçiörengücü
|
10 | 4 | 5 | 1 | 19:10 | 9 | 17 | |
7
|
Sarıyer
|
10 | 4 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 15 | |
8
|
Antalyaspor
|
10 | 5 | 0 | 5 | 15:17 | -2 | 15 | |
9
|
Bandırmaspor
|
10 | 3 | 5 | 2 | 15:6 | 9 | 14 | |
10
|
Fatih Karagümrük
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:13 | 0 | 13 | |
11
|
Sivasspor
|
10 | 2 | 6 | 2 | 14:13 | 1 | 12 | |
12
|
Muğlaspor
|
10 | 2 | 6 | 2 | 9:11 | -2 | 12 | |
13
|
BB Bodrumspor
|
10 | 2 | 5 | 3 | 11:9 | 2 | 11 | |
14
|
Manisa BBSK
|
10 | 2 | 4 | 4 | 15:16 | -1 | 10 | |
15
|
Pendikspor
|
10 | 2 | 4 | 4 | 12:19 | -7 | 10 | |
16
|
Erokspor
|
10 | 1 | 6 | 3 | 6:11 | -5 | 9 | |
17
|
Van BB
|
10 | 2 | 3 | 5 | 10:20 | -10 | 9 | |
18
|
Ümraniyespor
|
9 | 1 | 4 | 4 | 7:10 | -3 | 7 | |
19
|
İstanbulspor
|
10 | 1 | 2 | 7 | 9:24 | -15 | 5 | |
20
|
Boluspor
|
9 | 0 | 1 | 8 | 3:21 | -18 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kayserispor
|
10 | 8 | 1 | 1 | 22:5 | 17 | 25 | |
2
|
Bursaspor
|
10 | 7 | 1 | 2 | 20:9 | 11 | 22 | |
3
|
76 Iğdır Belediyespor
|
10 | 6 | 2 | 2 | 14:8 | 6 | 20 | |
4
|
Batman Petrolspor
|
10 | 6 | 1 | 3 | 20:17 | 3 | 19 | |
5
|
Mardin BB
|
10 | 5 | 3 | 2 | 12:6 | 6 | 18 | |
6
|
Keçiörengücü
|
10 | 4 | 5 | 1 | 19:10 | 9 | 17 | |
7
|
Sarıyer
|
10 | 4 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 15 | |
8
|
Antalyaspor
|
10 | 5 | 0 | 5 | 15:17 | -2 | 15 | |
9
|
Bandırmaspor
|
10 | 3 | 5 | 2 | 15:6 | 9 | 14 | |
10
|
Fatih Karagümrük
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:13 | 0 | 13 | |
11
|
Sivasspor
|
10 | 2 | 6 | 2 | 14:13 | 1 | 12 | |
12
|
Muğlaspor
|
10 | 2 | 6 | 2 | 9:11 | -2 | 12 | |
13
|
BB Bodrumspor
|
10 | 2 | 5 | 3 | 11:9 | 2 | 11 | |
14
|
Manisa BBSK
|
10 | 2 | 4 | 4 | 15:16 | -1 | 10 | |
15
|
Pendikspor
|
10 | 2 | 4 | 4 | 12:19 | -7 | 10 | |
16
|
Erokspor
|
10 | 1 | 6 | 3 | 6:11 | -5 | 9 | |
17
|
Van BB
|
10 | 2 | 3 | 5 | 10:20 | -10 | 9 | |
18
|
Ümraniyespor
|
9 | 1 | 4 | 4 | 7:10 | -3 | 7 | |
19
|
İstanbulspor
|
10 | 1 | 2 | 7 | 9:24 | -15 | 5 | |
20
|
Boluspor
|
9 | 0 | 1 | 8 | 3:21 | -18 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
76 Iğdır Belediyespor
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 12 | |
| 2 |
Batman Petrolspor
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:8 | 5 | 12 | |
| 3 |
Mardin BB
|
5 | 3 | 1 | 1 | 5:2 | 3 | 10 | |
| 4 |
Sarıyer
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:8 | 1 | 10 | |
| 5 |
Kayserispor
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:4 | 6 | 9 | |
| 6 |
Keçiörengücü
|
5 | 2 | 3 | 0 | 10:4 | 6 | 9 | |
| 7 |
Fatih Karagümrük
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:5 | 2 | 9 | |
| 8 |
Bandırmaspor
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:4 | 7 | 8 | |
| 9 |
Bursaspor
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 7 | |
| 10 |
Sivasspor
|
5 | 1 | 4 | 0 | 9:6 | 3 | 7 | |
| 11 |
Antalyaspor
|
6 | 2 | 0 | 4 | 11:14 | -3 | 6 | |
| 12 |
Muğlaspor
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 13 |
Pendikspor
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 14 |
BB Bodrumspor
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 15 |
Manisa BBSK
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:5 | 1 | 5 | |
| 16 |
Van BB
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 17 |
Ümraniyespor
|
5 | 0 | 3 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 18 |
İstanbulspor
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 19 |
Erokspor
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 20 |
Boluspor
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:9 | -7 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kayserispor
|
6 | 5 | 1 | 0 | 12:1 | 11 | 16 | |
| 2 |
Bursaspor
|
6 | 5 | 0 | 1 | 12:5 | 7 | 15 | |
| 3 |
Antalyaspor
|
4 | 3 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 9 | |
| 4 |
76 Iğdır Belediyespor
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
| 5 |
Mardin BB
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 6 |
Keçiörengücü
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 8 | |
| 7 |
Erokspor
|
6 | 1 | 5 | 0 | 5:4 | 1 | 8 | |
| 8 |
Batman Petrolspor
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:9 | -2 | 7 | |
| 9 |
Bandırmaspor
|
4 | 1 | 3 | 0 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 10 |
Muğlaspor
|
5 | 1 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 6 | |
| 11 |
BB Bodrumspor
|
5 | 1 | 3 | 1 | 7:5 | 2 | 6 | |
| 12 |
Sarıyer
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:6 | -2 | 5 | |
| 13 |
Sivasspor
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 14 |
Manisa BBSK
|
5 | 1 | 2 | 2 | 9:11 | -2 | 5 | |
| 15 |
Van BB
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:11 | -5 | 5 | |
| 16 |
Fatih Karagümrük
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 17 |
Pendikspor
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 4 | |
| 18 |
Ümraniyespor
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 19 |
İstanbulspor
|
6 | 1 | 0 | 5 | 5:18 | -13 | 3 | |
| 20 |
Boluspor
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:12 | -11 | 0 |
Które miejsce zajmuje 76 Iğdır Belediyespor w tabeli 1. Ligi?
76 Iğdır Belediyespor zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli 1. Ligi z dorobkiem 20 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Kayserisporu wynosi 5 punktów, a przewaga nad 4. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Statystyki 76 Iğdır Belediyesporu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki 76 Iğdır Belediyesporu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
76 Iğdır Belediyespor na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,2
- Strzały celne / mecz 4,0
- Asysty / mecz 0,90
- Udane dryblingi / mecz 5,3
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,80
- Czyste konta 40%
- Odbiory / mecz 13,3
- Przechwyty / mecz 8,3
- Wybicia / mecz 21,9
- Zablokowane strzały / mecz 3,6
Strzelcy 76 Iğdır Belediyesporu
-
Serdar Gurler 3
-
Alim Ozturk 2
-
Giovanni Crociata 2
-
Felix Ohene Afena-Gyan 2
-
Loic Kouagba 1
-
Arda Colak 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki 76 Iğdır Belediyesporu i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres 76 Iğdır Belediyesporu to 16–30 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu 76 Iğdır Belediyespor - Boluspor Po przerwie pada 36% bramek 76 Iğdır Belediyesporu.Przebieg meczu 76 Iğdır Belediyesporu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 6-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 5-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-2-1 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy 76 Iğdır Belediyespor otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla 76 Iğdır Belediyesporu
86% bramek 76 Iğdır Belediyesporu pada z gry. Z karnych odpowiadają za 14% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
76 Iğdır Belediyespor zdobywa w sezonie średnio 2,00 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,00.
Aktualne serie 76 Iğdır Belediyesporu
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 7 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów 76 Iğdır Belediyesporu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
76 Iğdır Belediyespor wygra mecz 76 Iğdır Belediyespor - Boluspor 76 Iğdır Belediyespor nie przegrywa od 7 meczów.Bramki w meczach 76 Iğdır Belediyesporu
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 50%
- Powyżej 2,5 40%
- Powyżej 3,5 20%
- Powyżej 4,5 10%
- Powyżej 5,5 10%
W 40% meczów 76 Iğdır Belediyesporu padają co najmniej trzy bramki, a w 40% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu 76 Iğdır Belediyespor - Boluspor Powyżej 2,5 bramki padło w 40% meczów 76 Iğdır Belediyesporu.76 Iğdır Belediyespor – faule i karne
- Faule / mecz 15,9
- Faule rywali / mecz 10,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
76 Iğdır Belediyespor fauluje średnio 15,9 razy na mecz, a wymusza 10,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla 76 Iğdır Belediyesporu, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie 76 Iğdır Belediyespor zdobywa 2,40 punktu na mecz wobec 1,60 na wyjeździe.
76 Iğdır Belediyespor wygra mecz 76 Iğdır Belediyespor - Boluspor 76 Iğdır Belediyespor zdobywa u siebie 80% możliwych punktów, na wyjeździe 53%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach 76 Iğdır Belediyesporu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 36% goli 76 Iğdır Belediyesporu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 10 meczów.
76 Iğdır Belediyespor – strzały
- Celne / mecz 4,0
- Niecelne / mecz 5,2
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,6
76 Iğdır Belediyespor oddaje 9,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,6 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu 76 Iğdır Belediyespor - Boluspor 76 Iğdır Belediyespor oddaje 9,2 strzałów na mecz.76 Iğdır Belediyespor – posiadanie piłki
- U siebie 55,2%
- Na wyjeździe 42,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 10
- Najniższe w sezonie 33%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 10 meczów. Średnio 76 Iğdır Belediyespor utrzymuje przy piłce 48,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 33%.
76 Iğdır Belediyespor wygra mecz 76 Iğdır Belediyespor - Boluspor 76 Iğdır Belediyespor utrzymuje średnio 48,8% posiadania piłki.76 Iğdır Belediyespor – podania
- Kluczowe / mecz 9,9
- Dośrodkowania / mecz 13,6
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 58
- Celność długich podań 46%
76 Iğdır Belediyespor wymienia średnio 394 podań na mecz przy celności 81%, z czego 9,9 to podania kluczowe.
76 Iğdır Belediyespor – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 2 z 5
- Stracone / mecz 0,80
- Bez straty do przerwy 60%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 20%
Czyste konto 76 Iğdır Belediyesporu to 40% meczów sezonu (4 z 10), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu 76 Iğdır Belediyespor - Boluspor Czyste konto 76 Iğdır Belediyespor zachowuje w 40% meczów.76 Iğdır Belediyespor – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 70%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 4,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,4
76 Iğdır Belediyespor wykonuje średnio 4,9 rzutów rożnych na mecz wobec 5,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 70% spotkań.
76 Iğdır Belediyespor – kartki
- Żółte kartki 25
- Pow. 3,5 kartki w meczu 70%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 60%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 10%
76 Iğdır Belediyespor ogląda średnio 2,5 żółtej kartki na mecz, a rywale 76 Iğdır Belediyesporu – 1,9. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
76 Iğdır Belediyespor według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 5 | 2-1-2 | 1,40 | 0,60 | 0,60 |
| Środka tabeli (7–14) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 2,67 | 1,33 |
| Dołu tabeli (15–20) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 1,50 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz 76 Iğdır Belediyespor zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
76 Iğdır Belediyespor na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,25 2,67 | 2,50 2,00 | 1,00 0,17 |
|
2.
|
1,75 2,50 | 2,00 2,00 | 1,00 0,83 |
|
3.
|
2,40 1,60 | 1,80 1,00 | 0,80 0,80 |
|
4.
|
2,40 1,40 | 2,60 1,40 | 1,60 1,80 |
|
5.
|
2,00 1,60 | 1,00 1,40 | 0,40 0,80 |
Ciekawe rekordy w meczach 76 Iğdır Belediyesporu
Skrajne wyniki i osiągnięcia 76 Iğdır Belediyesporu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana 76 Iğdır Belediyespor - Fatih Karagümrük 2:0 1. Lig (Turcja), 9.08.2026
- Najwyższa porażka Bursaspor - 76 Iğdır Belediyespor 1:0 1. Lig (Turcja), 15.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek 76 Iğdır Belediyespor - Manisa BBSK 4:2, 1. Lig (Turcja), 3.09.2026
- Najszybsza bramka 3. minuta Gurler, Muğlaspor - 76 Iğdır Belediyespor 2:2, 1. Lig (Turcja), 18.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+8 minuta Gurler, İstanbulspor - 76 Iğdır Belediyespor 1:2, 1. Lig (Turcja), 7.09.2026
Jakie statystyki ma 76 Iğdır Belediyespor w tym sezonie?
Bilans 76 Iğdır Belediyesporu w tym sezonie to 10 meczów i wynik 6-2-2 przy 14 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 9,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
76 Iğdır Belediyespor – zawodnicy
Jak wygląda kadra 76 Iğdır Belediyesporu w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład 76 Iğdır Belediyesporu 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kadra 76 Iğdır Belediyesporu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
35 | Turcja | 100 tys. € | 750 tys. € | 5 | 50% | 3 | 1 | 339' | 1 | 0 | |||||||
| 33 |
|
23 | Ghana | 1,5 mln € | 356 tys. € | 10 | 100% | 2 | 1 | 669' | 2 | 0 | |||||||
| 99 |
|
32 | Brazylia | 500 tys. € | 60 tys. € | 6 | 60% | 1 | 0 | 232' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
21 | Turcja | 600 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 1 | 615' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
31 | Bośnia | 400 tys. € | 231 tys. € | 7 | 70% | 0 | 1 | 229' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
23 | Turcja | 1,2 mln € | – | 9 | 90% | 0 | 1 | 340' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
19 | Turcja | – | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 93' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
20 | Turcja | 75 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 29' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 24 |
|
29 | Włochy | 750 tys. € | 269 tys. € | 10 | 100% | 2 | 0 | 876' | 2 | 0 | |||||||
| 21 |
|
30 | Turcja | 300 tys. € | 251 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 779' | 5 | 0 | |||||||
| 58 |
|
31 | Turcja | 400 tys. € | 125 tys. € | 10 | 100% | 1 | 0 | 813' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
35 | Curacao | 200 tys. € | 302 tys. € | 7 | 70% | 0 | 0 | 82' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
21 | Turcja | 200 tys. € | 70 tys. € | 5 | 50% | 0 | 0 | 50' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
22 | Turcja | 400 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 107' | 1 | 0 | |||||||
| 44 |
![]() |
20 | Turcja | 275 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 249' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 28 |
|
29 | Turcja | 500 tys. € | 190 tys. € | 10 | 100% | 0 | 2 | 870' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
|
33 | Turcja | 200 tys. € | 183 tys. € | 10 | 100% | 2 | 0 | 888' | 3 | 0 | |||||||
| 18 |
|
32 | Francja | 350 tys. € | 181 tys. € | 10 | 100% | 1 | 1 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 39 |
![]() |
23 | – | – | 9 | 90% | 1 | 1 | 710' | 4 | 0 | ||||||||
| 61 |
|
27 | Turcja | 225 tys. € | 110 tys. € | 5 | 50% | 0 | 0 | 84' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
19 | Turcja | 100 tys. € | 110 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 18' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
25 | Turcja | 100 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 11' | 0 | 1 | |||||||
| 0 |
|
22 | Turcja | 375 tys. € | 111 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
19 | Turcja | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
|
22 | Turcja | 200 tys. € | 450 tys. € | 6 | 60% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 29 |
|
34 | Polska | 50 tys. € | 241 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Turcja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
20 | Niemcy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
|
25 | Turcja | 350 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
30 | Turcja | 700 tys. € | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry 76 Iğdır Belediyesporu
10,2 mln €
śr. 340 tys. € / zawodnika
Ile 76 Iğdır Belediyespor wydaje na pensje
4,2 mln € rocznie
śr. 140 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Turcja (21 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy 76 Iğdır Belediyesporu w sezonie 2026/2027
76 Iğdır Belediyespor wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry 76 Iğdır Belediyesporu
Jak wygląda skład 76 Iğdır Belediyesporu?
W wyjściowym ustawieniu 76 Iğdır Belediyesporu między słupkami staje J. Szumski, a linię obrony najczęściej tworzą H. Karabey, A. Ozturk, L. Kouagba oraz S. Gonul. W środku pola grają G. Kaya, D. Erdogan oraz G. Crociata, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Gurler, A. Colak oraz F. Afena-Gyan. Trener Kenan Kocak ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 1. Lig (Turcja) i pucharach.
76 Iğdır Belediyespor – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub 76 Iğdır Belediyespor w sezonie 2026/2027.
76 Iğdır Belediyespor transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
Turcja | 35 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Gwinea | 35 |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Turcja | 22 |
|
za darmo | |
| 21 Sie 2026 |
|
Republika Zielonego Przylądka | 36 |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
|
Niemcy | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Turcja | 21 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 06 Sie 2026 |
|
Turcja | 30 |
|
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
|
Belgia | 35 |
|
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
|
Turcja | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 29 Lip 2026 |
|
Turcja | 31 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery 76 Iğdır Belediyesporu
76 Iğdır Belediyespor bilans transferowy
- -247 tys. € 2026
- -781 tys. € 2025
- -250 tys. € 2024
- -202 tys. € 2023
- -106 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii 76 Iğdır Belediyesporu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski 76 Iğdır Belediyespor w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do 76 Iğdır Belediyesporu trafiło 14 zawodników, a klub opuściło 17 piłkarzy.
76 Iğdır Belediyespor – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski 76 Iğdır Belediyespor? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez 76 Iğdır Belediyespor?
Klub piłkarski 76 Iğdır Belediyespor zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 4. ligi Turcji.