Forma w lidze
Bandırmaspor w tabeli
9. miejsce / 14 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 8 punktów
Strata do 7. miejsca: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
2 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
11:4 bramki
1,83 gola/mecz
6 pkt
4:2 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Bandırmasporu
Wartość drużyny: 3,6 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Belgia | 35 | napastnik | 8 | 200 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 3 asyst | Senegal | 20 | pomocnik | 9 | 1,6 mln € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 7,25 średnia ocena | Senegal | 20 | pomocnik | 9 | 1,6 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Turcja | 37 | bramkarz | 10 | 25 tys. € |
Skład i oceny Bandırmasporu w ostatnim meczu 4-1-4-1




Zmiany
- 64' H. Bilgic → A. Ulgen
- 64' E. Cinemre → M. Gumuskaya
- 70' E. Ayhan → Muhammet Harun Genc
- 70' K. Donertas → G. Bruno
- 83' O. Kehinde → Dame Bamba Seck
Bandırmaspor w tabeli 1. Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kayserispor
|
9 | 7 | 1 | 1 | 18:5 | 22 |
2
|
Bursaspor
|
9 | 6 | 1 | 2 | 17:9 | 19 |
| ··· | |||||||
8
|
Sarıyer
|
10 | 4 | 3 | 3 | 13:14 | 15 |
9
|
Bandırmaspor
|
10 | 3 | 5 | 2 | 15:6 | 14 |
10
|
Fatih Karagümrük
|
9 | 3 | 4 | 2 | 13:12 | 13 |
Wyniki Bandırmasporu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Bandırmaspor
1
Sivasspor
1
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
|
|
09 Paź Koniec
|
Van BB
0
Bandırmaspor
2
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Bandırmaspor
0
Ümraniyespor
1
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
Terminarz Bandırmasporu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 18:00
|
BB Bodrumspor
Bandırmaspor
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
|
|
24 Paź 12:30
|
Bandırmaspor
76 Iğdır Belediyespor
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
|
|
31 Paź 14:00
|
Bursaspor
Bandırmaspor
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Bandırmasporu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
Turcja |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Turcja |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Turcja |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Turcja |
|
za darmo |
Bandırmaspor to klub piłkarski z Turcji występujący w 1. Lig (Turcja). Swoim domowym obiektem jest Bandırma 17 Eylül Stadı, który może pomieścić 12 725 widzów. Zespół prowadzi Ertugrul Arslan. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3,6 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Bandırmaspor w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Bandırmasporu trafiło 13 zawodników, a klub opuściło 13 piłkarzy, co przyniosło 500 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Emirhan Acar do Erzurumu BB za 500 tys. €.
Które miejsce zajmuje Bandırmaspor w tabeli 1. Ligi?
Bandırmaspor zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli 1. Ligi z dorobkiem 14 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Kayserisporu wynosi 8 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład Bandırmasporu?
W wyjściowym ustawieniu Bandırmasporu między słupkami staje A. Alkan, a linię obrony najczęściej tworzą A. Ulgen, Y. Kocaturk, E. Aydin oraz L. Lima. W środku pola grają E. Ayhan, K. Donertas, R. Mulumba, O. Kehinde oraz M. Gumuskaya, a za skuteczność w ataku odpowiadają R. Dilek. Trener Ertugrul Arslan ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 1. Lig (Turcja) i pucharach.
Kiedy Bandırmaspor gra następny mecz?
Najbliższy mecz Bandırmasporu to spotkanie z BB Bodrumsporem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Bodrum İlçe Stadı w ramach 1. Ligi (11. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Bandırmasporu?
Ostatni mecz Bandırmasporu to remis z Sivassporem 1:1 w 1. Lidze, 13 października 2026. Bramki zdobyli Celik, Aydin. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Bandırmaspor w tym sezonie?
Bilans Bandırmasporu w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-5-2 przy 15 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 61%, a oddaje 10,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Bandırmasporu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Bandırmaspor w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Bandırmasporu
Bandırmaspor terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 18:00
|
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
Bodrum İlçe Stadı Wyjazd | Łatwy | |
|
24 Paź 12:30
|
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
Bandırma 17 Eylül Stadı U siebie | Trudny | |
|
31 Paź 14:00
|
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
Yüzüncü Yıl Atatürk Sütaş Stadyumu Wyjazd | Trudny | |
|
08 Lis 11:30
|
1. Lig (Turcja), 14. kolejka
|
Bandırma 17 Eylül Stadı U siebie | Umiarkowany | |
|
21 Lis 11:30
|
1. Lig (Turcja), 15. kolejka
|
21 Kasım Şehir Stadyumu Wyjazd | Trudny | |
|
29 Lis 18:00
|
1. Lig (Turcja), 16. kolejka
|
Bandırma 17 Eylül Stadı U siebie | Trudny | |
|
06 Gru 18:00
|
1. Lig (Turcja), 17. kolejka
|
Mümin Özkasap Spor Tesisleri Wyjazd | Łatwy | |
|
13 Gru 18:00
|
1. Lig (Turcja), 18. kolejka
|
Bandırma 17 Eylül Stadı U siebie | Trudny | |
|
20 Gru 18:00
|
1. Lig (Turcja), 19. kolejka
|
Esenler Erokspor Stadyumu Wyjazd | Łatwy | |
|
10 Sty 18:00
|
1. Lig (Turcja), 20. kolejka
|
Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadyumu Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Bandırmaspor gra następny mecz?
Najbliższy mecz Bandırmasporu to spotkanie z BB Bodrumsporem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Bodrum İlçe Stadı w ramach 1. Ligi (11. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Wyniki Bandırmasporu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Bandırmaspor w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Bandırmasporu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Bandırmaspor wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
1:1 | 4-1-4-1 | 8/10 | 1/3 | |
|
09 Paź Koniec
|
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
0:2 | 4-3-3 | 4/6 | 2/5 | |
|
18 Wrz Koniec
|
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 4/7 | 1/2 | |
|
11 Wrz Koniec
|
1. Lig (Turcja), 7. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 9/12 | 2/7 | |
|
05 Wrz Koniec
|
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
6:0 | 4-1-4-1 | 6/10 | 1/3 | |
|
01 Wrz Koniec
|
1. Lig (Turcja), 5. kolejka
|
0:1 | 4-1-4-1 | 7/8 | 5/6 | |
|
28 Sie Koniec
|
1. Lig (Turcja), 4. kolejka
|
1:1 | 4-1-4-1 | 3/8 | 3/5 | |
|
23 Sie Koniec
|
1. Lig (Turcja), 3. kolejka
|
1:1 | 4-1-3-2 | 5/8 | 2/4 | |
|
16 Sie Koniec
|
1. Lig (Turcja), 2. kolejka
|
0:0 | 4-1-4-1 | 2/7 | 1/5 | |
|
08 Sie Koniec
|
1. Lig (Turcja), 1. kolejka
|
3:0 | 4-1-4-1 | 1/4 | 3/7 |
Bandırmaspor ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 6 z 10 meczów, ze średnią 1,50 punktu. W pozostałych ustawieniach Bandırmaspor zdobywa 1,25 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Bandırmasporu?
Ostatni mecz Bandırmasporu to remis z Sivassporem 1:1 w 1. Lidze, 13 października 2026. Bramki zdobyli Celik, Aydin. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Bandırmaspor – tabela 1. Lig (Turcja)
Jakie miejsce w tabeli 1. Lig (Turcja) zajmuje Bandırmaspor w sezonie 2026/2027.
Miejsce Bandırmasporu w tabeli 1. Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kayserispor
|
9 | 7 | 1 | 1 | 18:5 | 13 | 22 | |
2
|
Bursaspor
|
9 | 6 | 1 | 2 | 17:9 | 8 | 19 | |
3
|
76 Iğdır Belediyespor
|
9 | 6 | 1 | 2 | 14:8 | 6 | 19 | |
4
|
Keçiörengücü
|
9 | 4 | 4 | 1 | 19:10 | 9 | 16 | |
5
|
Batman Petrolspor
|
9 | 5 | 1 | 3 | 16:15 | 1 | 16 | |
6
|
Mardin BB
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:6 | 5 | 15 | |
7
|
Antalyaspor
|
9 | 5 | 0 | 4 | 15:13 | 2 | 15 | |
8
|
Sarıyer
|
10 | 4 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 15 | |
9
|
Bandırmaspor
|
10 | 3 | 5 | 2 | 15:6 | 9 | 14 | |
10
|
Fatih Karagümrük
|
9 | 3 | 4 | 2 | 13:12 | 1 | 13 | |
11
|
Sivasspor
|
10 | 2 | 6 | 2 | 14:13 | 1 | 12 | |
12
|
Muğlaspor
|
9 | 2 | 6 | 1 | 9:8 | 1 | 12 | |
13
|
BB Bodrumspor
|
10 | 2 | 5 | 3 | 11:9 | 2 | 11 | |
14
|
Pendikspor
|
10 | 2 | 4 | 4 | 12:19 | -7 | 10 | |
15
|
Manisa BBSK
|
9 | 2 | 3 | 4 | 14:15 | -1 | 9 | |
16
|
Van BB
|
10 | 2 | 3 | 5 | 10:20 | -10 | 9 | |
17
|
Erokspor
|
9 | 1 | 5 | 3 | 5:10 | -5 | 8 | |
18
|
Ümraniyespor
|
9 | 1 | 4 | 4 | 7:10 | -3 | 7 | |
19
|
İstanbulspor
|
9 | 1 | 2 | 6 | 7:20 | -13 | 5 | |
20
|
Boluspor
|
9 | 0 | 1 | 8 | 3:21 | -18 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kayserispor
|
9 | 7 | 1 | 1 | 18:5 | 13 | 22 | |
2
|
Bursaspor
|
9 | 6 | 1 | 2 | 17:9 | 8 | 19 | |
3
|
76 Iğdır Belediyespor
|
9 | 6 | 1 | 2 | 14:8 | 6 | 19 | |
4
|
Batman Petrolspor
|
10 | 6 | 1 | 3 | 19:15 | 4 | 19 | |
5
|
Keçiörengücü
|
9 | 4 | 4 | 1 | 19:10 | 9 | 16 | |
6
|
Mardin BB
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:6 | 5 | 15 | |
7
|
Antalyaspor
|
9 | 5 | 0 | 4 | 15:13 | 2 | 15 | |
8
|
Sarıyer
|
10 | 4 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 15 | |
9
|
Bandırmaspor
|
10 | 3 | 5 | 2 | 15:6 | 9 | 14 | |
10
|
Fatih Karagümrük
|
9 | 3 | 4 | 2 | 13:12 | 1 | 13 | |
11
|
Sivasspor
|
10 | 2 | 6 | 2 | 14:13 | 1 | 12 | |
12
|
Muğlaspor
|
9 | 2 | 6 | 1 | 9:8 | 1 | 12 | |
13
|
BB Bodrumspor
|
10 | 2 | 5 | 3 | 11:9 | 2 | 11 | |
14
|
Pendikspor
|
10 | 2 | 4 | 4 | 12:19 | -7 | 10 | |
15
|
Manisa BBSK
|
9 | 2 | 3 | 4 | 14:15 | -1 | 9 | |
16
|
Van BB
|
10 | 2 | 3 | 5 | 10:20 | -10 | 9 | |
17
|
Erokspor
|
9 | 1 | 5 | 3 | 5:10 | -5 | 8 | |
18
|
Ümraniyespor
|
9 | 1 | 4 | 4 | 7:10 | -3 | 7 | |
19
|
İstanbulspor
|
10 | 1 | 2 | 7 | 7:23 | -16 | 5 | |
20
|
Boluspor
|
9 | 0 | 1 | 8 | 3:21 | -18 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
76 Iğdır Belediyespor
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 12 | |
| 2 |
Sarıyer
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:8 | 1 | 10 | |
| 3 |
Kayserispor
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:4 | 6 | 9 | |
| 4 |
Batman Petrolspor
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:6 | 3 | 9 | |
| 5 |
Fatih Karagümrük
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:5 | 2 | 9 | |
| 6 |
Keçiörengücü
|
4 | 2 | 2 | 0 | 10:4 | 6 | 8 | |
| 7 |
Bandırmaspor
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:4 | 7 | 8 | |
| 8 |
Bursaspor
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 7 | |
| 9 |
Mardin BB
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 10 |
Sivasspor
|
5 | 1 | 4 | 0 | 9:6 | 3 | 7 | |
| 11 |
Antalyaspor
|
5 | 2 | 0 | 3 | 11:10 | 1 | 6 | |
| 12 |
Muğlaspor
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 13 |
Pendikspor
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 14 |
BB Bodrumspor
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 15 |
Manisa BBSK
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 16 |
Van BB
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 17 |
Ümraniyespor
|
5 | 0 | 3 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 18 |
İstanbulspor
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 19 |
Erokspor
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 20 |
Boluspor
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:9 | -7 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kayserispor
|
5 | 4 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 13 | |
| 2 |
Bursaspor
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 12 | |
| 3 |
Antalyaspor
|
4 | 3 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 9 | |
| 4 |
Keçiörengücü
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 8 | |
| 5 |
Mardin BB
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 6 |
76 Iğdır Belediyespor
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 7 |
Batman Petrolspor
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:9 | -2 | 7 | |
| 8 |
Erokspor
|
5 | 1 | 4 | 0 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 9 |
Bandırmaspor
|
4 | 1 | 3 | 0 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 10 |
Muğlaspor
|
5 | 1 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 6 | |
| 11 |
BB Bodrumspor
|
5 | 1 | 3 | 1 | 7:5 | 2 | 6 | |
| 12 |
Sarıyer
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:6 | -2 | 5 | |
| 13 |
Sivasspor
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 14 |
Manisa BBSK
|
5 | 1 | 2 | 2 | 9:11 | -2 | 5 | |
| 15 |
Van BB
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:11 | -5 | 5 | |
| 16 |
Fatih Karagümrük
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 17 |
Pendikspor
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 4 | |
| 18 |
Ümraniyespor
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 19 |
İstanbulspor
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:14 | -11 | 3 | |
| 20 |
Boluspor
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:12 | -11 | 0 |
Które miejsce zajmuje Bandırmaspor w tabeli 1. Ligi?
Bandırmaspor zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli 1. Ligi z dorobkiem 14 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Kayserisporu wynosi 8 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Bandırmasporu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Bandırmasporu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Bandırmaspor na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,7
- Strzały celne / mecz 5,7
- Asysty / mecz 0,90
- Udane dryblingi / mecz 8,1
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,60
- Czyste konta 40%
- Odbiory / mecz 15,5
- Przechwyty / mecz 10,7
- Wybicia / mecz 16,1
- Zablokowane strzały / mecz 3,1
Strzelcy Bandırmasporu
Rozkład bramek w czasie
Bramki Bandırmasporu i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Bandırmasporu to 0–15 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu BB Bodrumspor - Bandırmaspor Po przerwie pada 40% bramek Bandırmasporu.Przebieg meczu Bandırmasporu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 3-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-2-2 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 1-3-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy Bandırmaspor otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Bandırmasporu
87% bramek Bandırmasporu pada z gry. Z karnych odpowiadają za 13% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Bandırmaspor zdobywa w sezonie średnio 1,40 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,40.
Aktualne serie Bandırmasporu
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 4 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Bandırmasporu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bandırmaspor wygra mecz BB Bodrumspor - Bandırmaspor Bandırmaspor nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Bandırmasporu
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 70%
- Powyżej 2,5 20%
- Powyżej 3,5 10%
- Powyżej 4,5 10%
- Powyżej 5,5 10%
W 20% meczów Bandırmasporu padają co najmniej trzy bramki, a w 40% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu BB Bodrumspor - Bandırmaspor Powyżej 2,5 bramki padło w 20% meczów Bandırmasporu.Bandırmaspor – faule i karne
- Faule / mecz 14,8
- Faule rywali / mecz 14,1
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bandırmaspor fauluje średnio 14,8 razy na mecz, a wymusza 14,1 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Bandırmasporu, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Bandırmaspor zdobywa 1,33 punktu na mecz wobec 1,50 na wyjeździe.
Bandırmaspor wygra mecz BB Bodrumspor - Bandırmaspor Bandırmaspor zdobywa u siebie 44% możliwych punktów, na wyjeździe 50%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Bandırmasporu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 40% goli Bandırmasporu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 10 meczów.
Bandırmaspor wygra drugą połowę meczu BB Bodrumspor - Bandırmaspor Drugą połowę Bandırmaspor wygrywał w 4 z 10 meczów.Bandırmaspor – strzały
- Celne / mecz 5,7
- Niecelne / mecz 5,0
- Celność strzałów 53%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,1
Bandırmaspor oddaje 10,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 53% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu BB Bodrumspor - Bandırmaspor Bandırmaspor oddaje 10,7 strzałów na mecz.Bandırmaspor – posiadanie piłki
- U siebie 62,8%
- Na wyjeździe 58,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 6 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 7 z 10
- Najniższe w sezonie 54%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 7 z 10 meczów. Średnio Bandırmaspor utrzymuje przy piłce 61,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 54%.
Bandırmaspor wygra mecz BB Bodrumspor - Bandırmaspor Bandırmaspor utrzymuje średnio 61,1% posiadania piłki.Bandırmaspor – podania
- Kluczowe / mecz 10,9
- Dośrodkowania / mecz 19,2
- Celność dośrodkowań 25%
- Podania długie / mecz 61
- Celność długich podań 51%
Bandırmaspor wymienia średnio 486 podań na mecz przy celności 85%, z czego 10,9 to podania kluczowe.
Bandırmaspor – czyste konta
- U siebie 2 z 6
- Na wyjeździe 2 z 4
- Stracone / mecz 0,60
- Bez straty do przerwy 70%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 0%
Czyste konto Bandırmasporu to 40% meczów sezonu (4 z 10), z czego 2 w 6 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu BB Bodrumspor - Bandırmaspor Czyste konto Bandırmaspor zachowuje w 40% meczów.Bandırmaspor – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 30%
- Pow. 10,5 w meczu 10%
- Rożne u siebie / mecz 5,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,5
Bandırmaspor wykonuje średnio 4,9 rzutów rożnych na mecz wobec 3,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 30% spotkań.
Bandırmaspor – kartki
- Żółte kartki 20
- Pow. 3,5 kartki w meczu 70%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 60%
- Kartki rywali / mecz 2,5
- Mecze bez kartki 0%
Bandırmaspor ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Bandırmasporu – 2,5. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Bandırmaspor według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 5 | 0-4-1 | 0,80 | 0,60 | 0,80 |
| Dołu tabeli (15–20) | 4 | 3-0-1 | 2,25 | 2,75 | 0,25 |
Najwięcej punktów na mecz Bandırmaspor zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–14).
Bandırmaspor na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
1,20 2,25 | 2,20 1,00 | 2,00 0,75 |
|
8.
|
1,67 1,25 | 1,50 1,00 | 1,33 1,50 |
|
9.
|
1,33 1,50 | 1,83 1,00 | 0,67 0,50 |
|
10.
|
1,80 1,00 | 1,40 1,50 | 1,00 1,75 |
|
11.
|
1,40 1,00 | 1,80 1,00 | 1,20 1,40 |
Ciekawe rekordy w meczach Bandırmasporu
Skrajne wyniki i osiągnięcia Bandırmasporu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Bandırmaspor - Boluspor 6:0 1. Lig (Turcja), 5.09.2026
- Najwyższa porażka Bandırmaspor - Antalyaspor 0:1 1. Lig (Turcja), 1.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Bandırmaspor - Boluspor 6:0, 1. Lig (Turcja), 5.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Ayhan, Bandırmaspor - İstanbulspor 3:0, 1. Lig (Turcja), 8.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+8 minuta Bruno, Bandırmaspor - İstanbulspor 3:0, 1. Lig (Turcja), 8.08.2026
Jakie statystyki ma Bandırmaspor w tym sezonie?
Bilans Bandırmasporu w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-5-2 przy 15 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 61%, a oddaje 10,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Bandırmaspor – zawodnicy
Jak wygląda kadra Bandırmasporu w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Bandırmasporu w ostatnim meczu 4-1-4-1




Zmiany
- 64' H. Bilgic → A. Ulgen
- 64' E. Cinemre → M. Gumuskaya
- 70' E. Ayhan → Muhammet Harun Genc
- 70' K. Donertas → G. Bruno
- 83' O. Kehinde → Dame Bamba Seck
Kontuzje w kadrze Bandırmasporu
-
Cedric Hountondji Obrońca Zerwanie ścięgna Achillesa pauzuje od 234 dniopuszczone: 22 mecze
-
Tolga Kalender Obrońca Uraz oka pauzuje od 249 dniopuszczone: 15 meczów

Kadra Bandırmasporu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
28 | Nigeria | 700 tys. € | – | 10 | 100% | 2 | 1 | 592' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
35 | Belgia | 200 tys. € | 250 tys. € | 8 | 80% | 4 | 0 | 369' | 1 | 0 | |||||||
| 90 |
|
20 | Turcja | 150 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 241' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 29 |
![]() |
20 | Senegal | 1,6 mln € | – | 9 | 90% | 3 | 3 | 546' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
22 | Turcja | 500 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 899' | 2 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
25 | Turcja | 300 tys. € | – | 10 | 100% | 2 | 1 | 799' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
25 | Turcja | 600 tys. € | 303 tys. € | 10 | 100% | 0 | 1 | 590' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
26 | Albania | 650 tys. € | 37 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 692' | 4 | 0 | |||||||
| 92 |
|
33 | Kongo | 100 tys. € | 116 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 502' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
20 | 0 € | – | 9 | 90% | 2 | 0 | 449' | 2 | 0 | ||||||||
| 20 |
![]() |
19 | Turcja | 25 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 237' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
22 | Turcja | – | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 27' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
26 | Maroko | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
19 | Senegal | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
24 | Turcja | 200 tys. € | 184 tys. € | 2 | 20% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
24 | Turcja | 50 tys. € | 26 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
|
23 | Turcja | 200 tys. € | 40 tys. € | 1 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
35 | Brazylia | 100 tys. € | 1,5 mln € | 10 | 100% | 1 | 1 | 876' | 3 | 0 | |||||||
| 22 |
|
26 | Turcja | 400 tys. € | 21 tys. € | 10 | 100% | 0 | 1 | 758' | 2 | 0 | |||||||
| 34 |
![]() |
22 | Turcja | 500 tys. € | – | 9 | 90% | 1 | 0 | 509' | 0 | 1 | |||||||
| 86 |
|
29 | Turcja | 300 tys. € | 330 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 359' | 1 | 0 | |||||||
| 77 |
|
33 | Turcja | 50 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 174' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
19 | Turcja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
24 | Turcja | 125 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
32 | Benin | 300 tys. € | 637 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
25 | Turcja | 200 tys. € | 192 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
19 | Turcja | – | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
20 | Turcja | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 35 |
|
29 | Turcja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 35 |
|
31 | Turcja | 150 tys. € | 80 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 80 |
![]() |
22 | Turcja | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 16 |
|
37 | Turcja | 25 tys. € | 212 tys. € | 10 | 100% | 0 | 1 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
23 | Turcja | 100 tys. € | 24 tys. € | 1 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
27 | Turcja | 200 tys. € | 190 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Bandırmasporu
8 mln €
śr. 235 tys. € / zawodnika
Ile Bandırmaspor wydaje na pensje
4,2 mln € rocznie
śr. 123 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Turcja (24 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Bandırmasporu w sezonie 2026/2027
Bandırmaspor wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Bandırmasporu
Jak wygląda skład Bandırmasporu?
W wyjściowym ustawieniu Bandırmasporu między słupkami staje A. Alkan, a linię obrony najczęściej tworzą A. Ulgen, Y. Kocaturk, E. Aydin oraz L. Lima. W środku pola grają E. Ayhan, K. Donertas, R. Mulumba, O. Kehinde oraz M. Gumuskaya, a za skuteczność w ataku odpowiadają R. Dilek. Trener Ertugrul Arslan ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 1. Lig (Turcja) i pucharach.
Bandırmaspor – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Bandırmaspor w sezonie 2026/2027.
Bandırmaspor transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
Turcja | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Turcja | 23 |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Turcja | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Turcja | 31 |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Turcja | 21 |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Turcja | 24 |
|
500 tys. € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Portugalia | 35 |
![]() |
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
|
Turcja | 28 |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
|
Kosowo | 28 |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
|
Turcja | 33 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Bandırmasporu
Bandırmaspor bilans transferowy
- +589 tys. € 2026
- +450 tys. € 2025
- -15 tys. € 2024
- 0 € 2023
- +1,2 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Bandırmasporu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Bandırmaspor w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Bandırmasporu trafiło 13 zawodników, a klub opuściło 13 piłkarzy, co przyniosło 500 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Emirhan Acar do Erzurumu BB za 500 tys. €.