Lucas Lima jest piłkarzem występującym obecnie w Bandırmaspor. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Lucas Lima
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Lucas Lima w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lucas Lima wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.94, a skuteczność strzałów to 9,1%. Lucas Lima oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Lucas Lima w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lucas Lima rozegrał w barwach Bandırmasporu w 1. Lidze 12 meczów, a w barwach Florgrade w Taça de Portugal 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 146 minut. Średnio dawało to 88 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Lucas Lima
Pierwszy transfer Lucas Lima w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Arouki do Nantes za 1,1 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Lucas Lima było przejście z Nantes do Al Ahli Saudi w 2019 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 6 milionów euro.
Czy Lucas Lima ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Lucas Lima nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lucas Lima to uraz o nieznanym charakterze z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 10 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Lucas Lima?
Lucas Lima ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2012 roku.
Na jakiej pozycji gra Lucas Lima?
Lucas Lima najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).
Jaka jest wartość rynkowa Lucas Lima?
Wycena 35-letniego Lucas Lima według stanu na październik 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 7,5 miliona euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Lucas Lima?
Lucas Lima urodził się 10 października 1991 w Estação w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 35 lat.
Lucas Lima – statystyki
Szczegółowe statystyki Lucas Lima w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Bandırmaspor. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Lucas Lima
Lucas Lima vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Lucas Lima
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Lucas Lima w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lucas Lima wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.94, a skuteczność strzałów to 9,1%. Lucas Lima oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Lucas Lima – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Lucas Lima w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Mecze Lucas Lima
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | 6.0 | |||
|
17 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | 6.6 | |||
|
13 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.9 | ||
|
09 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | 7.4 | ||
|
18 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | 6.0 | |||
|
11 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 7. kolejka
|
1:1 | 90' | 1 | 0 | – | 6.5 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
6:0 | 66' | 0 | 1 | – | 7.0 | ||
|
01 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 5. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | 6.9 | |||
|
28 Sie
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 4. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
23 Sie
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 3. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | 7.7 |
Ile meczów rozegrał Lucas Lima w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lucas Lima rozegrał w barwach Bandırmasporu w 1. Lidze 12 meczów, a w barwach Florgrade w Taça de Portugal 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 146 minut. Średnio dawało to 88 minut gry na spotkanie.
Lucas Lima – transfery
W trakcie kariery Lucas Lima zmieniał klub 13 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 7,1 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Bandırmaspor 2026 – obecnie
-
Boluspor 2025 – 2026
-
İstanbul Başakşehir 2021 – 2025
-
Al Ahli Saudi 2019 – 2021
-
Nantes 2016 – 2019
-
Arouca 2015 – 2016
-
ABC Futebol Clube (RN) 2015 – 2015

-
Botafogo 2014 – 2015
-
Goias 2014 – 2014
-
Botafogo 2012 – 2014
-
Internacional 2011 – 2012
-
Parana PR 2011 – 2011

-
Internacional 2010 – 2011
-
SC Internacional B do 2010

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Lucas Lima
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 06.07.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 17.08.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 26.08.2019 |
|
6 mln € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
1,1 mln € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 19.02.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.12.2014 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2013/14 | 23.01.2014 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2012/13 | 19.07.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 31.10.2011 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2010/11 | 31.01.2011 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2010/11 | 31.12.2010 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Lucas Lima
Pierwszy transfer Lucas Lima w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Arouki do Nantes za 1,1 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Lucas Lima było przejście z Nantes do Al Ahli Saudi w 2019 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 6 milionów euro.
Lucas Lima – forma
W ostatnich 5 meczach Lucas Lima zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,78. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Lucas Lima i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Bursaspor
3
Bandırmaspor
0
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Paź
Koniec
|
BB Bodrumspor
2
Bandırmaspor
1
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Bandırmaspor
1
Sivasspor
1
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Van BB
0
Bandırmaspor
2
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Bandırmaspor
0
Ümraniyespor
1
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Sarıyer
1
Bandırmaspor
1
1. Lig (Turcja), 7. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.5 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Bandırmaspor
6
Boluspor
0
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Bandırmaspor
0
Antalyaspor
1
1. Lig (Turcja), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Pendikspor
1
Bandırmaspor
1
1. Lig (Turcja), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Bandırmaspor
1
Keçiörengücü
1
1. Lig (Turcja), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Muğlaspor
0
Bandırmaspor
0
1. Lig (Turcja), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Bandırmaspor
3
İstanbulspor
0
1. Lig (Turcja), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Boluspor
3
Serik Belediyespor
1
1. Lig (Turcja), 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Pendikspor
2
Boluspor
0
1. Lig (Turcja), 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Boluspor
6
Adana Demirspor
0
1. Lig (Turcja), 36. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Erzurum BB
2
Boluspor
0
1. Lig (Turcja), 35. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Amed
6
Boluspor
1
1. Lig (Turcja), 33. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Boluspor
0
Bandırmaspor
0
1. Lig (Turcja), 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
16 Mar
Koniec
|
BB Bodrumspor
2
Boluspor
0
1. Lig (Turcja), 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Boluspor
1
Yeni Çorumspor
2
1. Lig (Turcja), 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Boluspor
2
76 Iğdır Belediyespor
0
1. Lig (Turcja), 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Erokspor
2
Boluspor
0
1. Lig (Turcja), 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Boluspor
0
İstanbulspor
1
1. Lig (Turcja), 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Ümraniyespor
4
Boluspor
2
1. Lig (Turcja), 26. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Manisa BBSK
4
Boluspor
1
1. Lig (Turcja), 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Boluspor
2
Sakaryaspor
0
1. Lig (Turcja), 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Keçiörengücü
5
Boluspor
1
1. Lig (Turcja), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Boluspor
1
Sarıyer
2
1. Lig (Turcja), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
13 Sty
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
2
Boluspor
1
Puchar Turcji, 2. runda
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Van BB
0
Boluspor
1
1. Lig (Turcja), 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Serik Belediyespor
1
Boluspor
4
1. Lig (Turcja), 19. kolejka
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Boluspor
1
Pendikspor
2
1. Lig (Turcja), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Adana Demirspor
1
Boluspor
6
1. Lig (Turcja), 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Boluspor
2
Erzurum BB
0
1. Lig (Turcja), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Sivasspor
1
Boluspor
0
1. Lig (Turcja), 15. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Boluspor
4
Amed
1
1. Lig (Turcja), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Bandırmaspor
1
Boluspor
0
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Boluspor
3
BB Bodrumspor
0
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
19 Paź
Koniec
|
76 Iğdır Belediyespor
1
Boluspor
1
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Boluspor
1
Erokspor
3
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
İstanbulspor
1
Boluspor
1
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Boluspor
0
Ümraniyespor
1
1. Lig (Turcja), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Hatayspor
2
Boluspor
2
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Boluspor
2
Manisa BBSK
0
1. Lig (Turcja), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Sakaryaspor
1
Boluspor
4
1. Lig (Turcja), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Boluspor
2
Keçiörengücü
1
1. Lig (Turcja), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Galatasaray
2
İstanbul Başakşehir
2
Puchar Turcji, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Maj
Koniec
|
Adana Demirspor
2
İstanbul Başakşehir
6
Super Lig (Turcja)
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | |
|
18 Maj
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
0
Trabzonspor
1
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Maj
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
4
Kasımpaşa
1
Super Lig (Turcja)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Pendikspor
2
İstanbul Başakşehir
3
Super Lig (Turcja)
|
11'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Mar
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
1
Samsunspor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Galatasaray
2
İstanbul Başakşehir
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
07 Lut
Karne
|
İstanbul Başakşehir
(3)
1
Hatayspor
(2)
1
Puchar Turcji
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lut
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
2
İstanbulspor
0
Super Lig (Turcja)
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Fatih Karagümrük
1
İstanbul Başakşehir
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Sty
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
3
Alanyaspor
2
Super Lig (Turcja)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Trabzonspor
1
İstanbul Başakşehir
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Gru
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
2
Şanlıurfaspor
0
Puchar Turcji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lis
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
4
Pendikspor
1
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.0 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Beşiktaş
1
İstanbul Başakşehir
0
Super Lig (Turcja)
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Lis
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
3
Ankaragucu
3
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Antalyaspor
1
İstanbul Başakşehir
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Samsunspor
0
İstanbul Başakşehir
0
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Fenerbahce
4
İstanbul Başakşehir
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
20 Sie
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
0
Fatih Karagümrük
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Alanyaspor
2
İstanbul Başakşehir
0
Super Lig (Turcja)
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Giresunspor
2
İstanbul Başakşehir
4
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Mar
Koniec
|
Fatih Karagümrük
2
İstanbul Başakşehir
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Mar
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
1
KAA Gent
4
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Mar
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
0
Beşiktaş
2
Super Lig (Turcja)
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Alanyaspor
1
İstanbul Başakşehir
0
Super Lig (Turcja)
|
83'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Kayserispor
1
İstanbul Başakşehir
0
Super Lig (Turcja)
|
76'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Kasımpaşa
1
İstanbul Başakşehir
3
Super Lig (Turcja)
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Sty
Koniec
|
Gaziantep
1
İstanbul Başakşehir
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Gru
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
2
Antalyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Gru
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
3
Göztepe
1
Puchar Turcji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Hatayspor
3
İstanbul Başakşehir
3
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Paź
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
2
İstanbulspor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
10 Paź
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
0
Sivasspor
2
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Rigas FS
0
İstanbul Başakşehir
0
Liga Konferencji
|
88'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
3
Fiorentina
0
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Beşiktaş
0
İstanbul Başakşehir
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
2
Alanyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Sie
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
3
Breidablik Kopavougur
0
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Sie
Koniec
|
Breidablik Kopavougur
1
İstanbul Başakşehir
3
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Maj
Koniec
|
Giresunspor
1
İstanbul Başakşehir
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
3
Hatayspor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Altay
1
İstanbul Başakşehir
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Sivasspor
0
İstanbul Başakşehir
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Adana Demirspor
2
İstanbul Başakşehir
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
14 Mar
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
0
Antalyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
2
Konyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Çaykur Rizespor
0
İstanbul Başakşehir
2
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lut
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
2
Gaziantep
0
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lut
Koniec
|
Fenerbahce
0
İstanbul Başakşehir
1
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sty
Koniec
|
Kayserispor
1
İstanbul Başakşehir
0
Super Lig (Turcja)
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Gru
Koniec
|
Trabzonspor
0
İstanbul Başakşehir
0
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
3
Giresunspor
1
Super Lig (Turcja)
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Gru
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
2
Kasımpaşa
1
Super Lig (Turcja)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Hatayspor
0
İstanbul Başakşehir
3
Super Lig (Turcja)
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Lis
Karne
|
İstanbul Başakşehir
(1)
1
BB Bodrumspor
(3)
1
Puchar Turcji
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
0
Altay
0
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lis
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
2
Sivasspor
1
Super Lig (Turcja)
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Yeni Malatyaspor
1
İstanbul Başakşehir
3
Super Lig (Turcja)
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Paź
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
3
Beşiktaş
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Fatih Karagümrük
3
İstanbul Başakşehir
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
3
Çaykur Rizespor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Gaziantep
1
İstanbul Başakşehir
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
2
Fenerbahce
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Göztepe
2
İstanbul Başakşehir
1
Super Lig (Turcja)
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Konyaspor
2
İstanbul Başakşehir
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Al Ahli Saudi
1
Al Ettifaq
2
Saudi Pro League
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Al Taawon
4
Al Ahli Saudi
2
Saudi Pro League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lut
Koniec
|
Al Ahli Saudi
1
Al-Ain Al Atawlah
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Al Ahli Saudi
2
Al Baten
2
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Al Ahli Saudi
3
Abha
0
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Al Ahli Saudi
0
Al Taawon
3
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Gru
Koniec
|
Al Raed
1
Al Ahli Saudi
2
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Al Ahli Saudi
2
Al Faisaly
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Al Ahli Saudi
2
Al Shabab (KSA)
2
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Al Baten
0
Al Ahli Saudi
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Al Faisaly
2
Al Ahli Saudi
0
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Al Ahli Saudi
4
Al Hazm
2
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Al Taawon
1
Al Ahli Saudi
0
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Al Nassr
2
Al Ahli Saudi
2
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Al Wehda FC
2
Al Ahli Saudi
0
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Al Adalah
1
Al Ahli Saudi
1
Saudi Pro League
|
84'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Al Ahli Saudi
3
Abha
1
Saudi Pro League
|
89'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Al Ahli Saudi
2
Al Ittihad Jeddah
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Al Ahli Saudi
3
Al Taawon
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Al Ahli Saudi
0
Al Nassr
0
Saudi Pro League
|
96'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Al Ahli Saudi
1
Al Wehda FC
2
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Amiens SC
1
Nantes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Lille
2
Nantes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Nicea
1
Nantes
1
Ligue 1
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Nantes
3
Amiens SC
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Nimes
1
Nantes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Nantes
2
Montpellier
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
Nantes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Saint-Étienne
3
Nantes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Nantes
1
Angers
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Lyon
1
Nantes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Nantes
1
Nicea
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Strasburg
2
Nantes
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Nantes
1
Caen
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Nantes
1
Monaco
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Nantes
0
Montpellier
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Lyon
2
Nantes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Metz
1
Nantes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Nantes
1
Troyes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Nantes
0
Amiens SC
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Toulouse
1
Nantes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Nantes
1
Angers
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Nantes
1
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Nantes
1
Monaco
0
Ligue 1
|
26'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Dijon FCO
1
Nantes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Nantes
2
Guingamp
1
Ligue 1
|
66'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Bordeaux
1
Nantes
1
Ligue 1
|
74'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Nantes
1
Metz
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Strasburg
1
Nantes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Montpellier
0
Nantes
1
Ligue 1
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Troyes
0
Nantes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Nantes
0
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Lille
3
Nantes
0
Ligue 1
|
52'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Nantes
4
Guingamp
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Lyon
3
Nantes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Nantes
0
Bordeaux
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Nantes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Monaco
4
Nantes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Nantes
0
Paris Saint Germain
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Nantes
1
Montpellier
0
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Nantes
0
Lyon
6
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Nantes
1
Toulouse
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Paź
Koniec
|
FC Lorient
1
Nantes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Nantes
1
SC Bastia
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Nantes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Nantes
0
Saint-Étienne
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Nancy
1
Nantes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Estoril Praia
1
Arouca
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Arouca
3
Nacional Madeira
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
CS Marítimo
1
Arouca
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Arouca
0
Rio Ave
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Boavista
0
Arouca
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Arouca
3
Académica Coimbra
2
Liga Portugal
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.7 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Arouca
0
SC Braga
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Arouca
4
CS Marítimo
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Arouca
0
Sporting CP
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Paź
Koniec
|
SC Braga
0
Arouca
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Arouca
2
Belenenses SAD
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Arouca
1
FC Porto
3
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 |
W ostatnich 5 meczach Lucas Lima 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.98, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.78 — wynik powyżej średniej ligowej (6.13).
W ostatnich 10 meczach Lucas Lima 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.98, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.87 — wynik powyżej średniej ligowej (6.13).
W jakiej formie jest Lucas Lima?
Lucas Lima jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.78 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.94). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Lucas Lima – zarobki
Lucas Lima gra w Bandırmaspor na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Lucas Lima w Bandırmaspor (2024/25)
| Rocznie | 1,5 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 128 tys. € |
| Tygodniowo | 30 tys. € |
| Dziennie | 4 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Lucas Lima w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024/25 |
|
1,5 mln € |
| 2023/24 |
|
1,5 mln € |
| 2022/23 |
|
1,5 mln € |
| 2021/22 |
|
1,4 mln € |
| 2018/19 |
|
359 tys. € |
| 2017/18 |
|
368 tys. € |
| 2016/17 |
|
342 tys. € |
| 2015/16 |
|
39 tys. € |
Lucas Lima – kontuzje
W trakcie kariery Lucas Lima zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 2 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Lucas Lima
-
Uraz o nieznanym charakterze
17.10.24 – 19.10.24 (3 dni)
İstanbul Başakşehir opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
01.10.23 – 10.10.23 (10 dni)
İstanbul Başakşehir opuszczone: 1 mecz
Czy Lucas Lima ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Lucas Lima nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lucas Lima to uraz o nieznanym charakterze z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 10 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Lucas Lima – trofea
W trakcie kariery Lucas Lima zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Lucas Lima
Jakie trofea zdobył Lucas Lima?
Lucas Lima zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Internacionalu — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Gaúcho — 1 raz.
Lucas Lima – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Lucas Lima wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Lucas Lima na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Lucas Lima
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 05.10.2026 | 34 |
|
100 tys. € |
| 31.05.2026 | 34 |
|
150 tys. € |
| 11.03.2026 | 34 |
|
200 tys. € |
| 28.12.2025 | 34 |
|
300 tys. € |
| 07.10.2025 | 33 |
|
400 tys. € |
| 17.06.2025 | 33 |
|
500 tys. € |
| 19.03.2025 | 33 |
|
900 tys. € |
| 22.12.2024 | 33 |
|
900 tys. € |
| 03.10.2024 | 32 |
|
1 mln € |
| 30.05.2024 | 32 |
|
1 mln € |
| 14.03.2024 | 32 |
|
1,2 mln € |
| 20.12.2023 | 32 |
|
1,3 mln € |
| 26.09.2023 | 31 |
|
1,5 mln € |
| 07.06.2023 | 31 |
|
1,9 mln € |
| 13.03.2023 | 31 |
|
2,2 mln € |
| 26.10.2022 | 31 |
|
2,2 mln € |
| 31.05.2022 | 30 |
|
2 mln € |
| 30.03.2022 | 30 |
|
2 mln € |
| 03.01.2022 | 30 |
|
2,8 mln € |
| 11.10.2021 | 30 |
|
3,2 mln € |
| 17.06.2021 | 29 |
|
3,5 mln € |
| 30.01.2021 | 29 |
|
5 mln € |
| 10.09.2020 | 28 |
|
6 mln € |
| 07.04.2020 | 28 |
|
5,5 mln € |
| 06.01.2020 | 28 |
|
7 mln € |
| 02.06.2019 | 27 |
|
6,5 mln € |
| 06.03.2019 | 27 |
|
7,5 mln € |
| 16.12.2018 | 27 |
|
5,5 mln € |
| 03.06.2018 | 26 |
|
4,5 mln € |
| 23.01.2018 | 26 |
|
3 mln € |
| 31.05.2017 | 25 |
|
1,8 mln € |
| 15.01.2017 | 25 |
|
1,3 mln € |
| 12.07.2016 | 24 |
|
1 mln € |
| 23.02.2016 | 24 |
|
1 mln € |
| 06.08.2014 | 22 |
|
500 tys. € |
| 30.03.2014 | 22 |
|
300 tys. € |
| 05.12.2012 | 21 |
|
300 tys. € |
| 23.05.2012 | 20 |
|
200 tys. € |
| 01.02.2012 | 20 |
|
200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Lucas Lima?
Wycena Lucas Lima wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Lucas Lima wyceniano na 7,5 mln €, a najniżej na 100 tys. €.