Forma w lidze
BB Bodrumspor w tabeli
13. miejsce / 11 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 14 punktów
Strata do 7. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
4:4 bramki
0,80 gola/mecz
6 pkt
7:5 bramki
1,40 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy BB Bodrumsporu
Wartość drużyny: 3,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 3 bramek | Turcja | 22 | obrońca | 10 | 1 mln € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Turcja | 24 | obrońca | 10 | 450 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,01 średnia ocena | Kamerun | 34 | napastnik | 6 | 500 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 855 minut | Turcja | 24 | obrońca | 10 | 450 tys. € |
Przewidywany skład BB Bodrumsporu 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




BB Bodrumspor w tabeli 1. Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kayserispor
|
10 | 8 | 1 | 1 | 22:5 | 25 |
2
|
Bursaspor
|
10 | 7 | 1 | 2 | 20:9 | 22 |
| ··· | |||||||
12
|
Muğlaspor
|
10 | 2 | 6 | 2 | 9:11 | 12 |
13
|
BB Bodrumspor
|
10 | 2 | 5 | 3 | 11:9 | 11 |
14
|
Manisa BBSK
|
10 | 2 | 4 | 4 | 15:16 | 10 |
Wyniki BB Bodrumsporu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Sarıyer
1
BB Bodrumspor
4
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
|
|
09 Paź Koniec
|
BB Bodrumspor
0
Keçiörengücü
2
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Pendikspor
1
BB Bodrumspor
1
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
Terminarz BB Bodrumsporu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 18:00
|
BB Bodrumspor
Bandırmaspor
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
|
|
25 Paź 14:00
|
Antalyaspor
BB Bodrumspor
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
|
|
01 Lis 17:00
|
BB Bodrumspor
Ümraniyespor
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
Ostatnie transfery BB Bodrumsporu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Turcja |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Kosowo |
|
150 tys. € | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Brazylia |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Portugalia |
|
700 tys. € |
BB Bodrumspor to klub piłkarski z Turcji występujący w 1. Lig (Turcja). Swoim domowym obiektem jest Bodrum İlçe Stadı, który może pomieścić 3 000 widzów. Zespół prowadzi Burhan Eser. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3,2 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski BB Bodrumspor w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do BB Bodrumsporu trafiło 16 zawodników za łączną kwotę 250 tys. €, a klub opuściło 16 piłkarzy, co przyniosło 3,1 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Elvir Gashijan z Llapi za 150 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Ali Habesoglu do Trabzonsporu za 1,7 mln €.
Które miejsce zajmuje BB Bodrumspor w tabeli 1. Ligi?
BB Bodrumspor zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli 1. Ligi z dorobkiem 11 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Kayserisporu wynosi 14 punktów, a przewaga nad 14. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład BB Bodrumsporu?
W wyjściowym ustawieniu BB Bodrumsporu między słupkami staje D. Sousa, a linię obrony najczęściej tworzą B. Yavuzay, A. Yilmaz, A. Aytemur oraz E. Kaplan. W środku pola grają B. Baskan, Y. Sertkaya, F. Loshaj, J. De Sousa Moreira Cruz oraz E. Bilsel, a za skuteczność w ataku odpowiadają V. Aboubakar. Trener Burhan Eser ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 1. Lig (Turcja) i pucharach.
Kiedy BB Bodrumspor gra następny mecz?
Najbliższy mecz BB Bodrumsporu to spotkanie z Bandırmasporem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Bodrum İlçe Stadı w ramach 1. Ligi (11. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz BB Bodrumsporu?
Ostatni mecz BB Bodrumsporu to wygrana z Sarıyerem 1:4 w 1. Lidze, 13 października 2026. Bramki zdobyli Sertkaya, Aboubakar, Aboubakar, Aslan oraz Davas. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma BB Bodrumspor w tym sezonie?
Bilans BB Bodrumsporu w tym sezonie to 10 meczów i wynik 2-5-3 przy 11 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 8,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz BB Bodrumsporu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra BB Bodrumspor w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań BB Bodrumsporu
BB Bodrumspor terminarz
Kiedy BB Bodrumspor gra następny mecz?
Najbliższy mecz BB Bodrumsporu to spotkanie z Bandırmasporem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Bodrum İlçe Stadı w ramach 1. Ligi (11. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Wyniki BB Bodrumsporu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub BB Bodrumspor w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki BB Bodrumsporu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
BB Bodrumspor wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
1:4 | 4-2-3-1 | 3/10 | 3/3 | |
|
09 Paź Koniec
|
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
0:2 | 4-1-4-1 | 7/8 | 4/6 | |
|
20 Wrz Koniec
|
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 3/9 | 0/1 | |
|
12 Wrz Koniec
|
1. Lig (Turcja), 7. kolejka
|
4:0 | 4-2-3-1 | 3/9 | 4/4 | |
|
07 Wrz Koniec
|
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
1:0 | 4-3-3 | 2/7 | 2/6 | |
|
03 Wrz Koniec
|
1. Lig (Turcja), 5. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 1/5 | 3/6 | |
|
30 Sie Koniec
|
1. Lig (Turcja), 4. kolejka
|
0:0 | 4-1-4-1 | 4/8 | 0/0 | |
|
22 Sie Koniec
|
1. Lig (Turcja), 3. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 9/11 | 5/8 | |
|
15 Sie Koniec
|
1. Lig (Turcja), 2. kolejka
|
2:2 | 4-1-4-1 | 6/11 | 1/2 | |
|
09 Sie Koniec
|
1. Lig (Turcja), 1. kolejka
|
0:2 | 4-2-3-1 | 5/8 | 0/2 |
BB Bodrumspor ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 25 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 6 z 10 meczów, ze średnią 1,50 punktu. W pozostałych ustawieniach BB Bodrumspor zdobywa 0,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz BB Bodrumsporu?
Ostatni mecz BB Bodrumsporu to wygrana z Sarıyerem 1:4 w 1. Lidze, 13 października 2026. Bramki zdobyli Sertkaya, Aboubakar, Aboubakar, Aslan oraz Davas. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
BB Bodrumspor – tabela 1. Lig (Turcja)
Jakie miejsce w tabeli 1. Lig (Turcja) zajmuje BB Bodrumspor w sezonie 2026/2027.
Miejsce BB Bodrumsporu w tabeli 1. Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kayserispor
|
10 | 8 | 1 | 1 | 22:5 | 17 | 25 | |
2
|
Bursaspor
|
10 | 7 | 1 | 2 | 20:9 | 11 | 22 | |
3
|
76 Iğdır Belediyespor
|
10 | 6 | 2 | 2 | 14:8 | 6 | 20 | |
4
|
Batman Petrolspor
|
10 | 6 | 1 | 3 | 20:17 | 3 | 19 | |
5
|
Mardin BB
|
10 | 5 | 3 | 2 | 12:6 | 6 | 18 | |
6
|
Keçiörengücü
|
10 | 4 | 5 | 1 | 19:10 | 9 | 17 | |
7
|
Sarıyer
|
10 | 4 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 15 | |
8
|
Antalyaspor
|
10 | 5 | 0 | 5 | 15:17 | -2 | 15 | |
9
|
Bandırmaspor
|
10 | 3 | 5 | 2 | 15:6 | 9 | 14 | |
10
|
Fatih Karagümrük
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:13 | 0 | 13 | |
11
|
Sivasspor
|
10 | 2 | 6 | 2 | 14:13 | 1 | 12 | |
12
|
Muğlaspor
|
10 | 2 | 6 | 2 | 9:11 | -2 | 12 | |
13
|
BB Bodrumspor
|
10 | 2 | 5 | 3 | 11:9 | 2 | 11 | |
14
|
Manisa BBSK
|
10 | 2 | 4 | 4 | 15:16 | -1 | 10 | |
15
|
Pendikspor
|
10 | 2 | 4 | 4 | 12:19 | -7 | 10 | |
16
|
Erokspor
|
10 | 1 | 6 | 3 | 6:11 | -5 | 9 | |
17
|
Van BB
|
10 | 2 | 3 | 5 | 10:20 | -10 | 9 | |
18
|
Ümraniyespor
|
9 | 1 | 4 | 4 | 7:10 | -3 | 7 | |
19
|
İstanbulspor
|
10 | 1 | 2 | 7 | 9:24 | -15 | 5 | |
20
|
Boluspor
|
9 | 0 | 1 | 8 | 3:21 | -18 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kayserispor
|
10 | 8 | 1 | 1 | 22:5 | 17 | 25 | |
2
|
Bursaspor
|
10 | 7 | 1 | 2 | 20:9 | 11 | 22 | |
3
|
76 Iğdır Belediyespor
|
10 | 6 | 2 | 2 | 14:8 | 6 | 20 | |
4
|
Batman Petrolspor
|
10 | 6 | 1 | 3 | 20:17 | 3 | 19 | |
5
|
Mardin BB
|
10 | 5 | 3 | 2 | 12:6 | 6 | 18 | |
6
|
Keçiörengücü
|
10 | 4 | 5 | 1 | 19:10 | 9 | 17 | |
7
|
Sarıyer
|
10 | 4 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 15 | |
8
|
Antalyaspor
|
10 | 5 | 0 | 5 | 15:17 | -2 | 15 | |
9
|
Bandırmaspor
|
10 | 3 | 5 | 2 | 15:6 | 9 | 14 | |
10
|
Fatih Karagümrük
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:13 | 0 | 13 | |
11
|
Sivasspor
|
10 | 2 | 6 | 2 | 14:13 | 1 | 12 | |
12
|
Muğlaspor
|
10 | 2 | 6 | 2 | 9:11 | -2 | 12 | |
13
|
BB Bodrumspor
|
10 | 2 | 5 | 3 | 11:9 | 2 | 11 | |
14
|
Manisa BBSK
|
10 | 2 | 4 | 4 | 15:16 | -1 | 10 | |
15
|
Pendikspor
|
10 | 2 | 4 | 4 | 12:19 | -7 | 10 | |
16
|
Erokspor
|
10 | 1 | 6 | 3 | 6:11 | -5 | 9 | |
17
|
Van BB
|
10 | 2 | 3 | 5 | 10:20 | -10 | 9 | |
18
|
Ümraniyespor
|
9 | 1 | 4 | 4 | 7:10 | -3 | 7 | |
19
|
İstanbulspor
|
10 | 1 | 2 | 7 | 9:24 | -15 | 5 | |
20
|
Boluspor
|
9 | 0 | 1 | 8 | 3:21 | -18 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
76 Iğdır Belediyespor
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 12 | |
| 2 |
Batman Petrolspor
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:8 | 5 | 12 | |
| 3 |
Mardin BB
|
5 | 3 | 1 | 1 | 5:2 | 3 | 10 | |
| 4 |
Sarıyer
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:8 | 1 | 10 | |
| 5 |
Kayserispor
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:4 | 6 | 9 | |
| 6 |
Keçiörengücü
|
5 | 2 | 3 | 0 | 10:4 | 6 | 9 | |
| 7 |
Fatih Karagümrük
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:5 | 2 | 9 | |
| 8 |
Bandırmaspor
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:4 | 7 | 8 | |
| 9 |
Bursaspor
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 7 | |
| 10 |
Sivasspor
|
5 | 1 | 4 | 0 | 9:6 | 3 | 7 | |
| 11 |
Antalyaspor
|
6 | 2 | 0 | 4 | 11:14 | -3 | 6 | |
| 12 |
Muğlaspor
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 13 |
Pendikspor
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 14 |
BB Bodrumspor
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 15 |
Manisa BBSK
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:5 | 1 | 5 | |
| 16 |
Van BB
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 17 |
Ümraniyespor
|
5 | 0 | 3 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 18 |
İstanbulspor
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 19 |
Erokspor
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 20 |
Boluspor
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:9 | -7 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kayserispor
|
6 | 5 | 1 | 0 | 12:1 | 11 | 16 | |
| 2 |
Bursaspor
|
6 | 5 | 0 | 1 | 12:5 | 7 | 15 | |
| 3 |
Antalyaspor
|
4 | 3 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 9 | |
| 4 |
76 Iğdır Belediyespor
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
| 5 |
Mardin BB
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 6 |
Keçiörengücü
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 8 | |
| 7 |
Erokspor
|
6 | 1 | 5 | 0 | 5:4 | 1 | 8 | |
| 8 |
Batman Petrolspor
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:9 | -2 | 7 | |
| 9 |
Bandırmaspor
|
4 | 1 | 3 | 0 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 10 |
Muğlaspor
|
5 | 1 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 6 | |
| 11 |
BB Bodrumspor
|
5 | 1 | 3 | 1 | 7:5 | 2 | 6 | |
| 12 |
Sarıyer
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:6 | -2 | 5 | |
| 13 |
Sivasspor
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 14 |
Manisa BBSK
|
5 | 1 | 2 | 2 | 9:11 | -2 | 5 | |
| 15 |
Van BB
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:11 | -5 | 5 | |
| 16 |
Fatih Karagümrük
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 17 |
Pendikspor
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 4 | |
| 18 |
Ümraniyespor
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 19 |
İstanbulspor
|
6 | 1 | 0 | 5 | 5:18 | -13 | 3 | |
| 20 |
Boluspor
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:12 | -11 | 0 |
Które miejsce zajmuje BB Bodrumspor w tabeli 1. Ligi?
BB Bodrumspor zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli 1. Ligi z dorobkiem 11 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Kayserisporu wynosi 14 punktów, a przewaga nad 14. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki BB Bodrumsporu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki BB Bodrumsporu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
BB Bodrumspor na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,4
- Strzały celne / mecz 3,8
- Asysty / mecz 1,10
- Udane dryblingi / mecz 6,9
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,90
- Czyste konta 40%
- Odbiory / mecz 14,5
- Przechwyty / mecz 9,2
- Wybicia / mecz 19,8
- Zablokowane strzały / mecz 2,5
Strzelcy BB Bodrumsporu
Rozkład bramek w czasie
Bramki BB Bodrumsporu i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres BB Bodrumsporu to 0–15 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu BB Bodrumspor - Bandırmaspor Po przerwie pada 55% bramek BB Bodrumsporu.Przebieg meczu BB Bodrumsporu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 2-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 0-4-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy BB Bodrumspor otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla BB Bodrumsporu
100% bramek BB Bodrumsporu pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
BB Bodrumspor zdobywa w sezonie średnio 1,10 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,10.
Aktualne serie BB Bodrumsporu
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów BB Bodrumsporu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
BB Bodrumspor wygra mecz BB Bodrumspor - Bandırmaspor BB Bodrumspor nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach BB Bodrumsporu
- Powyżej 0,5 70%
- Powyżej 1,5 60%
- Powyżej 2,5 30%
- Powyżej 3,5 30%
- Powyżej 4,5 10%
- Powyżej 5,5 0%
W 30% meczów BB Bodrumsporu padają co najmniej trzy bramki, a w 30% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu BB Bodrumspor - Bandırmaspor Powyżej 2,5 bramki padło w 30% meczów BB Bodrumsporu.BB Bodrumspor – faule i karne
- Faule / mecz 12,3
- Faule rywali / mecz 10,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
BB Bodrumspor fauluje średnio 12,3 razy na mecz, a wymusza 10,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla BB Bodrumsporu, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie BB Bodrumspor zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 1,20 na wyjeździe.
BB Bodrumspor wygra mecz BB Bodrumspor - Bandırmaspor BB Bodrumspor zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 40%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach BB Bodrumsporu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 55% goli BB Bodrumsporu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 10 meczów.
BB Bodrumspor wygra drugą połowę meczu BB Bodrumspor - Bandırmaspor Drugą połowę BB Bodrumspor wygrywał w 2 z 10 meczów.BB Bodrumspor – strzały
- Celne / mecz 3,8
- Niecelne / mecz 4,6
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,6
BB Bodrumspor oddaje 8,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,6 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu BB Bodrumspor - Bandırmaspor BB Bodrumspor oddaje 8,4 strzałów na mecz.BB Bodrumspor – posiadanie piłki
- U siebie 48,6%
- Na wyjeździe 46,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 10
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 10 meczów. Średnio BB Bodrumspor utrzymuje przy piłce 47,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
BB Bodrumspor wygra mecz BB Bodrumspor - Bandırmaspor BB Bodrumspor utrzymuje średnio 47,7% posiadania piłki.BB Bodrumspor – podania
- Kluczowe / mecz 9,1
- Dośrodkowania / mecz 17,0
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 58
- Celność długich podań 48%
BB Bodrumspor wymienia średnio 376 podań na mecz przy celności 81%, z czego 9,1 to podania kluczowe.
BB Bodrumspor – czyste konta
- U siebie 3 z 5
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 0,90
- Bez straty do przerwy 70%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 30%
Czyste konto BB Bodrumsporu to 40% meczów sezonu (4 z 10), z czego 3 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu BB Bodrumspor - Bandırmaspor Czyste konto BB Bodrumspor zachowuje w 40% meczów.BB Bodrumspor – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 20%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,6
BB Bodrumspor wykonuje średnio 4,3 rzutów rożnych na mecz wobec 4,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
BB Bodrumspor – kartki
- Żółte kartki 19
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 30%
- Kartki rywali / mecz 1,4
- Mecze bez kartki 30%
BB Bodrumspor ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale BB Bodrumsporu – 1,4. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
BB Bodrumspor według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 1-0-3 | 0,75 | 1,00 | 1,25 |
| Środka tabeli (7–14) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 1,33 | 0,33 |
| Dołu tabeli (15–20) | 3 | 0-3-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz BB Bodrumspor zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–14), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
BB Bodrumspor na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
11.
|
1,40 1,00 | 1,80 1,00 | 1,20 1,40 |
|
12.
|
1,20 1,20 | 1,20 0,60 | 1,40 0,80 |
|
13.
|
1,00 1,20 | 0,80 1,40 | 0,80 1,00 |
|
14.
|
1,00 1,00 | 1,20 1,80 | 1,00 2,20 |
|
15.
|
1,20 0,80 | 1,20 1,20 | 1,20 2,60 |
Ciekawe rekordy w meczach BB Bodrumsporu
Skrajne wyniki i osiągnięcia BB Bodrumsporu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana BB Bodrumspor - Batman Petrolspor 4:0 1. Lig (Turcja), 12.09.2026
- Najwyższa porażka BB Bodrumspor - Bursaspor 0:2 1. Lig (Turcja), 9.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Sarıyer - BB Bodrumspor 1:4, 1. Lig (Turcja), 13.10.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 7. minuta Sertkaya, Sarıyer - BB Bodrumspor 1:4, 1. Lig (Turcja), 13.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 79. minuta Bilsel, İstanbulspor - BB Bodrumspor 2:2, 1. Lig (Turcja), 15.08.2026
Jakie statystyki ma BB Bodrumspor w tym sezonie?
Bilans BB Bodrumsporu w tym sezonie to 10 meczów i wynik 2-5-3 przy 11 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 8,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
BB Bodrumspor – zawodnicy
Jak wygląda kadra BB Bodrumsporu w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład BB Bodrumsporu 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Kontuzje w kadrze BB Bodrumsporu
-
Ahmet Aslan Pomocnik Uraz biodra pauzuje od 77 dniopuszczone: 10 meczów
-
Arlind Ajeti Obrońca Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 77 dniopuszczone: 9 meczów
Kadra BB Bodrumsporu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
33 | Brazylia | 200 tys. € | 500 tys. € | 4 | 40% | 2 | 1 | 252' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
|
34 | Kamerun | 500 tys. € | 1,9 mln € | 6 | 60% | 3 | 0 | 403' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
22 | Turcja | 275 tys. € | 25 tys. € | 6 | 60% | 0 | 1 | 234' | 0 | 0 | |||||||
| 80 |
|
25 | Haiti | 400 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 149' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
20 | Turcja | 50 tys. € | 130 tys. € | 8 | 80% | 0 | 0 | 28' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
19 | Turcja | 400 tys. € | 130 tys. € | 5 | 50% | 1 | 0 | 120' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
23 | Turcja | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
20 | Turcja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
20 | Kirgistan | 75 tys. € | 38 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 44 |
|
36 | Jamajka | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
22 | Turcja | 500 tys. € | 80 tys. € | 8 | 80% | 0 | 2 | 435' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
21 | Turcja | 600 tys. € | 50 tys. € | 10 | 100% | 1 | 0 | 801' | 0 | 0 | |||||||
| 42 |
![]() |
24 | Turcja | 150 tys. € | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 16' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
30 | Kosowo | 550 tys. € | 269 tys. € | 9 | 90% | 1 | 1 | 488' | 2 | 2 | |||||||
| 17 |
![]() |
20 | Turcja | 350 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 1 | 324' | 1 | 0 | |||||||
| 82 |
![]() |
20 | Turcja | 200 tys. € | 110 tys. € | 9 | 90% | 0 | 1 | 224' | 3 | 0 | |||||||
| 6 |
|
21 | Luksemburg | 450 tys. € | – | 2 | 20% | 0 | 1 | 123' | 1 | 0 | |||||||
| 52 |
![]() |
19 | Turcja | 400 tys. € | 90 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 128' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Kosowo | 350 tys. € | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 6' | 0 | 0 | |||||||
| 70 |
|
21 | Turcja | 75 tys. € | 58 tys. € | 7 | 70% | 0 | 0 | 122' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
19 | Turcja | 25 tys. € | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
40 | Turcja | – | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
|
25 | Turcja | 650 tys. € | 191 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
33 | Albania | 450 tys. € | 251 tys. € | 2 | 20% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
22 | Turcja | 1 mln € | 80 tys. € | 10 | 100% | 3 | 0 | 844' | 1 | 0 | |||||||
| 34 |
|
30 | Turcja | 500 tys. € | 312 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
24 | Turcja | 450 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 2 | 855' | 1 | 0 | |||||||
| 75 |
|
25 | Turcja | 450 tys. € | 110 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 726' | 2 | 0 | |||||||
| 68 |
![]() |
22 | Turcja | 450 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 515' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
|
22 | Turcja | 100 tys. € | 131 tys. € | 8 | 80% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
24 | Turcja | 450 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 129' | 1 | 0 | |||||||
| 95 |
![]() |
21 | Turcja | 50 tys. € | 40 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
28 | Portugalia | 900 tys. € | 191 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 810' | 1 | 0 | |||||||
| 32 |
|
24 | Turcja | 250 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 54 |
![]() |
19 | Turcja | 50 tys. € | 40 tys. € | 1 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry BB Bodrumsporu
11,5 mln €
śr. 327 tys. € / zawodnika
Ile BB Bodrumspor wydaje na pensje
4,8 mln € rocznie
śr. 136 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
10
najliczniej: Turcja (25 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy BB Bodrumsporu w sezonie 2026/2027
BB Bodrumspor wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry BB Bodrumsporu
Jak wygląda skład BB Bodrumsporu?
W wyjściowym ustawieniu BB Bodrumsporu między słupkami staje D. Sousa, a linię obrony najczęściej tworzą B. Yavuzay, A. Yilmaz, A. Aytemur oraz E. Kaplan. W środku pola grają B. Baskan, Y. Sertkaya, F. Loshaj, J. De Sousa Moreira Cruz oraz E. Bilsel, a za skuteczność w ataku odpowiadają V. Aboubakar. Trener Burhan Eser ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 1. Lig (Turcja) i pucharach.
BB Bodrumspor – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub BB Bodrumspor w sezonie 2026/2027.
BB Bodrumspor transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Turcja | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Kosowo | 20 |
|
150 tys. € | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 33 |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Portugalia | 23 |
|
700 tys. € | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Turcja | 22 |
|
1,7 mln € | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Turcja | 24 |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Kongo | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Turcja | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Ghana | 24 | – | za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Turcja | 20 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery BB Bodrumsporu
BB Bodrumspor bilans transferowy
- +3,2 mln € 2026
- -617 tys. € 2025
- -2,2 mln € 2024
- -675 tys. € 2023
- -228 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii BB Bodrumsporu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski BB Bodrumspor w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do BB Bodrumsporu trafiło 16 zawodników za łączną kwotę 250 tys. €, a klub opuściło 16 piłkarzy, co przyniosło 3,1 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Elvir Gashijan z Llapi za 150 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Ali Habesoglu do Trabzonsporu za 1,7 mln €.