Forma w lidze
Boluspor w tabeli
20. miejsce / 1 punkt Strefa spadkowa
Strata do lidera: 21 punktów
Strata do bezpiecznego 16. miejsca: 8 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
9 meczów bez zwycięstwa
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
1 pkt
2:9 bramki
0,40 gola/mecz
0 pkt
1:12 bramki
0,25 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Bolusporu
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Kolumbia | 29 | napastnik | 9 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Turcja | 31 | pomocnik | 8 | 125 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,45 średnia ocena | Kolumbia | 29 | napastnik | 9 | 250 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 780 minut | Albania | 26 | bramkarz | 9 | 175 tys. € |
Skład podstawowy Bolusporu 4-1-4-1


Boluspor w tabeli 1. Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kayserispor
|
9 | 7 | 1 | 1 | 18:5 | 22 |
2
|
Bursaspor
|
9 | 6 | 1 | 2 | 17:9 | 19 |
| ··· | |||||||
19
|
İstanbulspor
|
10 | 1 | 2 | 7 | 9:24 | 5 |
20
|
Boluspor
|
9 | 0 | 1 | 8 | 3:21 | 1 |
Wyniki Bolusporu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Boluspor
0
Antalyaspor
1
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Sarıyer
2
Boluspor
1
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Boluspor
1
Pendikspor
1
1. Lig (Turcja), 7. kolejka
|
Terminarz Bolusporu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 16:00
|
Ümraniyespor
Boluspor
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
|
|
18 Paź 12:30
|
76 Iğdır Belediyespor
Boluspor
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
|
|
23 Paź 19:00
|
Boluspor
Van BB
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
Ostatnie transfery Bolusporu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
Turcja |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Turcja |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Turcja |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Turcja |
|
za darmo |
Boluspor to klub piłkarski z Turcji występujący w 1. Lig (Turcja). Swoim domowym obiektem jest Bolu Atatürk Stadyumu, który może pomieścić 8 881 widzów. Zespół prowadzi Mustapha Yatabare. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Turcji.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Boluspor?
Klub piłkarski Boluspor zdobył w swojej historii 3 trofea — 3 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Turcji oraz Mistrzostwo 3. ligi Turcji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Boluspor w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Bolusporu trafiło 15 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Boluspor w tabeli 1. Ligi?
Boluspor zajmuje obecnie 20. miejsce w tabeli 1. Ligi z dorobkiem 1 punktu po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Kayserisporu wynosi 21 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 3:21, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Jak wygląda skład Bolusporu?
W wyjściowym ustawieniu Bolusporu między słupkami staje A. Tafas, a linię obrony najczęściej tworzą Ahmet Can Ozdemir, B. Gocmen, Kevin Andres Cuesta Rodriguez oraz C. Ozdemir. W środku pola grają T. Artuc, N. Korkmaz, Z. Dursun, M. Mert oraz F. Kacmaz, a za skuteczność w ataku odpowiadają Rodrigo Rivas Gonzalez. Trener Mustapha Yatabare ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 1. Lig (Turcja) i pucharach.
Kiedy Boluspor gra następny mecz?
Najbliższy mecz Bolusporu to spotkanie z Ümraniyesporem, które odbędzie się 14 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Ümraniye Hekimbaşı Şehir Stadyumu w ramach 1. Ligi (10. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Bolusporu?
Ostatni mecz Bolusporu to porażka z Antalyasporem 0:1 w 1. Lidze, 10 października 2026. Bramkę zdobył Van de Streek. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Boluspor w tym sezonie?
Bilans Bolusporu w tym sezonie to 9 meczów i wynik 0-1-8 przy 3 zdobytych bramkach i 21 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 37%, a oddaje 7,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Bolusporu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Boluspor w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Bolusporu
Boluspor terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
dziś 16:00
|
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
Ümraniye Hekimbaşı Şehir Stadyumu Wyjazd | Łatwy | |
|
18 Paź 12:30
|
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
Wyjazd | Trudny | |
|
23 Paź 19:00
|
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
Bolu Atatürk Stadyumu U siebie | Łatwy | |
|
28 Paź 17:00
|
Puchar Turcji, 1/4 finału
|
Bolu Atatürk Stadyumu U siebie | – | |
|
01 Lis 11:30
|
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
BG Group 4 Eylül Stadyumu Wyjazd | Umiarkowany | |
|
08 Lis 14:00
|
1. Lig (Turcja), 14. kolejka
|
Bolu Atatürk Stadyumu U siebie | Łatwy | |
|
21 Lis 17:00
|
1. Lig (Turcja), 15. kolejka
|
Atatürk Olimpiyat Stadı Wyjazd | Umiarkowany | |
|
29 Lis 18:00
|
1. Lig (Turcja), 16. kolejka
|
Bolu Atatürk Stadyumu U siebie | Łatwy | |
|
06 Gru 18:00
|
1. Lig (Turcja), 17. kolejka
|
Yüzüncü Yıl Atatürk Sütaş Stadyumu Wyjazd | Trudny | |
|
13 Gru 18:00
|
1. Lig (Turcja), 18. kolejka
|
Bolu Atatürk Stadyumu U siebie | Łatwy |
Kiedy Boluspor gra następny mecz?
Najbliższy mecz Bolusporu to spotkanie z Ümraniyesporem, które odbędzie się 14 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Ümraniye Hekimbaşı Şehir Stadyumu w ramach 1. Ligi (10. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Superbet TV.
Wyniki Bolusporu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Boluspor w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Bolusporu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Boluspor wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
0:1 | 4-1-4-1 | 1/6 | 2/5 | |
|
19 Wrz Koniec
|
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
2:1 | 4-1-4-1 | 0/6 | 1/4 | |
|
12 Wrz Koniec
|
1. Lig (Turcja), 7. kolejka
|
1:1 | 4-1-4-1 | 3/13 | 2/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
6:0 | 4-2-3-1 | 4/10 | 2/3 | |
|
01 Wrz Koniec
|
1. Lig (Turcja), 5. kolejka
|
0:2 | 4-4-2 | 2/8 | 3/4 | |
|
28 Sie Koniec
|
1. Lig (Turcja), 4. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 0/4 | 3/5 | |
|
23 Sie Koniec
|
1. Lig (Turcja), 3. kolejka
|
0:3 | 4-2-3-1 | 2/6 | 1/2 | |
|
17 Sie Koniec
|
1. Lig (Turcja), 2. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 1/10 | 4/9 | |
|
07 Sie Koniec
|
1. Lig (Turcja), 1. kolejka
|
1:2 | 4-4-2 | 3/6 | 2/2 | |
|
01 Maj Koniec
|
1. Lig (Turcja), 38. kolejka
|
3:1 | 4-1-4-1 | 8/9 | 3/4 |
Boluspor ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 28 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 4 z 9 meczów, ze średnią 0,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Boluspor zdobywa 0,20 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Bolusporu?
Ostatni mecz Bolusporu to porażka z Antalyasporem 0:1 w 1. Lidze, 10 października 2026. Bramkę zdobył Van de Streek. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Boluspor – tabela 1. Lig (Turcja)
Jakie miejsce w tabeli 1. Lig (Turcja) zajmuje Boluspor w sezonie 2026/2027.
Miejsce Bolusporu w tabeli 1. Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kayserispor
|
9 | 7 | 1 | 1 | 18:5 | 13 | 22 | |
2
|
Bursaspor
|
9 | 6 | 1 | 2 | 17:9 | 8 | 19 | |
3
|
76 Iğdır Belediyespor
|
9 | 6 | 1 | 2 | 14:8 | 6 | 19 | |
4
|
Batman Petrolspor
|
10 | 6 | 1 | 3 | 20:17 | 3 | 19 | |
5
|
Keçiörengücü
|
9 | 4 | 4 | 1 | 19:10 | 9 | 16 | |
6
|
Mardin BB
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:6 | 5 | 15 | |
7
|
Antalyaspor
|
9 | 5 | 0 | 4 | 15:13 | 2 | 15 | |
8
|
Sarıyer
|
10 | 4 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 15 | |
9
|
Bandırmaspor
|
10 | 3 | 5 | 2 | 15:6 | 9 | 14 | |
10
|
Fatih Karagümrük
|
9 | 3 | 4 | 2 | 13:12 | 1 | 13 | |
11
|
Sivasspor
|
10 | 2 | 6 | 2 | 14:13 | 1 | 12 | |
12
|
Muğlaspor
|
9 | 2 | 6 | 1 | 9:8 | 1 | 12 | |
13
|
BB Bodrumspor
|
10 | 2 | 5 | 3 | 11:9 | 2 | 11 | |
14
|
Pendikspor
|
10 | 2 | 4 | 4 | 12:19 | -7 | 10 | |
15
|
Manisa BBSK
|
9 | 2 | 3 | 4 | 14:15 | -1 | 9 | |
16
|
Van BB
|
10 | 2 | 3 | 5 | 10:20 | -10 | 9 | |
17
|
Erokspor
|
9 | 1 | 5 | 3 | 5:10 | -5 | 8 | |
18
|
Ümraniyespor
|
9 | 1 | 4 | 4 | 7:10 | -3 | 7 | |
19
|
İstanbulspor
|
10 | 1 | 2 | 7 | 9:24 | -15 | 5 | |
20
|
Boluspor
|
9 | 0 | 1 | 8 | 3:21 | -18 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kayserispor
|
9 | 7 | 1 | 1 | 18:5 | 13 | 22 | |
2
|
Bursaspor
|
9 | 6 | 1 | 2 | 17:9 | 8 | 19 | |
3
|
76 Iğdır Belediyespor
|
9 | 6 | 1 | 2 | 14:8 | 6 | 19 | |
4
|
Batman Petrolspor
|
10 | 6 | 1 | 3 | 20:17 | 3 | 19 | |
5
|
Keçiörengücü
|
9 | 4 | 4 | 1 | 19:10 | 9 | 16 | |
6
|
Mardin BB
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:6 | 5 | 15 | |
7
|
Antalyaspor
|
9 | 5 | 0 | 4 | 15:13 | 2 | 15 | |
8
|
Sarıyer
|
10 | 4 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 15 | |
9
|
Bandırmaspor
|
10 | 3 | 5 | 2 | 15:6 | 9 | 14 | |
10
|
Fatih Karagümrük
|
9 | 3 | 4 | 2 | 13:12 | 1 | 13 | |
11
|
Sivasspor
|
10 | 2 | 6 | 2 | 14:13 | 1 | 12 | |
12
|
Muğlaspor
|
9 | 2 | 6 | 1 | 9:8 | 1 | 12 | |
13
|
BB Bodrumspor
|
10 | 2 | 5 | 3 | 11:9 | 2 | 11 | |
14
|
Pendikspor
|
10 | 2 | 4 | 4 | 12:19 | -7 | 10 | |
15
|
Manisa BBSK
|
9 | 2 | 3 | 4 | 14:15 | -1 | 9 | |
16
|
Van BB
|
10 | 2 | 3 | 5 | 10:20 | -10 | 9 | |
17
|
Erokspor
|
9 | 1 | 5 | 3 | 5:10 | -5 | 8 | |
18
|
Ümraniyespor
|
9 | 1 | 4 | 4 | 7:10 | -3 | 7 | |
19
|
İstanbulspor
|
10 | 1 | 2 | 7 | 9:24 | -15 | 5 | |
20
|
Boluspor
|
9 | 0 | 1 | 8 | 3:21 | -18 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
76 Iğdır Belediyespor
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 12 | |
| 2 |
Batman Petrolspor
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:8 | 5 | 12 | |
| 3 |
Sarıyer
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:8 | 1 | 10 | |
| 4 |
Kayserispor
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:4 | 6 | 9 | |
| 5 |
Fatih Karagümrük
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:5 | 2 | 9 | |
| 6 |
Keçiörengücü
|
4 | 2 | 2 | 0 | 10:4 | 6 | 8 | |
| 7 |
Bandırmaspor
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:4 | 7 | 8 | |
| 8 |
Bursaspor
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 7 | |
| 9 |
Mardin BB
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 10 |
Sivasspor
|
5 | 1 | 4 | 0 | 9:6 | 3 | 7 | |
| 11 |
Antalyaspor
|
5 | 2 | 0 | 3 | 11:10 | 1 | 6 | |
| 12 |
Muğlaspor
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 13 |
Pendikspor
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 14 |
BB Bodrumspor
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 15 |
Manisa BBSK
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 16 |
Van BB
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 17 |
Ümraniyespor
|
5 | 0 | 3 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 18 |
İstanbulspor
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 19 |
Erokspor
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 20 |
Boluspor
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:9 | -7 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kayserispor
|
5 | 4 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 13 | |
| 2 |
Bursaspor
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 12 | |
| 3 |
Antalyaspor
|
4 | 3 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 9 | |
| 4 |
Keçiörengücü
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 8 | |
| 5 |
Mardin BB
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 6 |
76 Iğdır Belediyespor
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 7 |
Batman Petrolspor
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:9 | -2 | 7 | |
| 8 |
Erokspor
|
5 | 1 | 4 | 0 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 9 |
Bandırmaspor
|
4 | 1 | 3 | 0 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 10 |
Muğlaspor
|
5 | 1 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 6 | |
| 11 |
BB Bodrumspor
|
5 | 1 | 3 | 1 | 7:5 | 2 | 6 | |
| 12 |
Sarıyer
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:6 | -2 | 5 | |
| 13 |
Sivasspor
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 14 |
Manisa BBSK
|
5 | 1 | 2 | 2 | 9:11 | -2 | 5 | |
| 15 |
Van BB
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:11 | -5 | 5 | |
| 16 |
Fatih Karagümrük
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 17 |
Pendikspor
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 4 | |
| 18 |
Ümraniyespor
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 19 |
İstanbulspor
|
6 | 1 | 0 | 5 | 5:18 | -13 | 3 | |
| 20 |
Boluspor
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:12 | -11 | 0 |
Które miejsce zajmuje Boluspor w tabeli 1. Ligi?
Boluspor zajmuje obecnie 20. miejsce w tabeli 1. Ligi z dorobkiem 1 punktu po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Kayserisporu wynosi 21 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 3:21, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Statystyki Bolusporu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Bolusporu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Boluspor na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,8
- Strzały celne / mecz 2,6
- Asysty / mecz 0,22
- Udane dryblingi / mecz 4,8
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,33
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 17,7
- Przechwyty / mecz 9,6
- Wybicia / mecz 28,9
- Zablokowane strzały / mecz 1,8
Strzelcy Bolusporu
Rozkład bramek w czasie
Bramki Bolusporu i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Bolusporu to 0–15 minuta, w której padła 1 bramka. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Ümraniyespor - Boluspor Po przerwie pada 33% bramek Bolusporu.Przebieg meczu Bolusporu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 0-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 7 | 0-0-7 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 0-1-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 0-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 7 | 0-0-7 |
Boluspor nie wygrał żadnego z 2 meczów, w których obejmował prowadzenie.
Jak padają bramki dla Bolusporu
100% bramek Bolusporu pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Boluspor zdobywa w sezonie średnio 0,11 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 0,11.
Aktualne serie Bolusporu
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 9 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 9 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Bolusporu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Boluspor wygra mecz Ümraniyespor - Boluspor Boluspor przegrał 2 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Bolusporu
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 89%
- Powyżej 2,5 44%
- Powyżej 3,5 11%
- Powyżej 4,5 11%
- Powyżej 5,5 11%
W 44% meczów Bolusporu padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Ümraniyespor - Boluspor Powyżej 2,5 bramki padło w 44% meczów Bolusporu.Boluspor – faule i karne
- Faule / mecz 12,2
- Faule rywali / mecz 11,2
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Boluspor fauluje średnio 12,2 razy na mecz, a wymusza 11,2 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Bolusporu, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Boluspor zdobywa 0,20 punktu na mecz wobec 0,00 na wyjeździe.
Boluspor wygra mecz Ümraniyespor - Boluspor Boluspor zdobywa u siebie 7% możliwych punktów, na wyjeździe 0%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Bolusporu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 33% goli Bolusporu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 9 meczów.
Boluspor wygra drugą połowę meczu Ümraniyespor - Boluspor Drugą połowę Boluspor wygrywał w 0 z 9 meczów.Boluspor – strzały
- Celne / mecz 2,6
- Niecelne / mecz 5,2
- Celność strzałów 33%
- Skuteczność (gole / strzały) 4%
- Strzałów na gola 23,3
Boluspor oddaje 7,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 33% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 23,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Ümraniyespor - Boluspor Boluspor oddaje 7,8 strzałów na mecz.Boluspor – posiadanie piłki
- U siebie 36,6%
- Na wyjeździe 38,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 9
- Najniższe w sezonie 25%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 9 meczów. Średnio Boluspor utrzymuje przy piłce 37,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 25%.
Boluspor wygra mecz Ümraniyespor - Boluspor Boluspor utrzymuje średnio 37,2% posiadania piłki.Boluspor – podania
- Kluczowe / mecz 7,2
- Dośrodkowania / mecz 10,3
- Celność dośrodkowań 25%
- Podania długie / mecz 54
- Celność długich podań 41%
Boluspor wymienia średnio 318 podań na mecz przy celności 77%, z czego 7,2 to podania kluczowe.
Boluspor – czyste konta
- U siebie 0 z 5
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 2,33
- Bez straty do przerwy 22%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 78%
Czyste konto Bolusporu to 0% meczów sezonu (0 z 9), z czego 0 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Ümraniyespor - Boluspor Czyste konto Boluspor zachowuje w 0% meczów.Boluspor – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 44%
- Pow. 8,5 w meczu 33%
- Pow. 10,5 w meczu 11%
- Rożne u siebie / mecz 2,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 1,3
Boluspor wykonuje średnio 1,8 rzutów rożnych na mecz wobec 5,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 33% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Ümraniyespor - Boluspor Powyżej 8,5 rożnego padło w 33% meczów Bolusporu.Boluspor – kartki
- Żółte kartki 18
- Pow. 3,5 kartki w meczu 56%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 22%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 0%
Boluspor ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Bolusporu – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Boluspor według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 0,00 | 2,33 |
| Środka tabeli (7–14) | 5 | 0-1-4 | 0,20 | 0,40 | 2,40 |
| Dołu tabeli (15–20) | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 1,00 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Boluspor zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–14), najmniej z drużynami z dołu tabeli (15–20).
Boluspor na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
16.
|
0,80 1,00 | 0,80 1,20 | 1,80 2,20 |
|
17.
|
0,25 1,40 | 0,25 0,80 | 1,75 0,60 |
|
18.
|
0,60 1,00 | 0,60 1,00 | 1,00 1,25 |
|
19.
|
0,50 0,50 | 1,00 0,83 | 1,50 3,00 |
|
20.
|
0,20 0,00 | 0,40 0,25 | 1,80 3,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Bolusporu
Skrajne wyniki i osiągnięcia Bolusporu w tym sezonie
- Najwyższa porażka Bandırmaspor - Boluspor 6:0 1. Lig (Turcja), 5.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Bandırmaspor - Boluspor 6:0, 1. Lig (Turcja), 5.09.2026
- Najszybsza bramka 7. minuta Boluspor - Manisa BBSK 1:2, 1. Lig (Turcja), 7.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 47. minuta Gocmen, Sarıyer - Boluspor 2:1, 1. Lig (Turcja), 19.09.2026
Jakie statystyki ma Boluspor w tym sezonie?
Bilans Bolusporu w tym sezonie to 9 meczów i wynik 0-1-8 przy 3 zdobytych bramkach i 21 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 37%, a oddaje 7,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Boluspor – zawodnicy
Jak wygląda kadra Bolusporu w sezonie 2026/2027.
Skład podstawowy Bolusporu 4-1-4-1


Kontuzje w kadrze Bolusporu
-
Erdem Can Polat Napastnik Złamanie podudzia pauzuje od 68 dniopuszczone: 10 meczów

Kadra Bolusporu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
29 | Kolumbia | 250 tys. € | 215 tys. € | 9 | 100% | 1 | 0 | 760' | 0 | 0 | |||||||
| 67 |
|
25 | Turcja | 50 tys. € | – | 5 | 56% | 0 | 1 | 213' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
24 | Turcja | 75 tys. € | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 9' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
|
25 | Turcja | 50 tys. € | 104 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 229' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
21 | Turcja | 125 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 505' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
25 | Turcja | 25 tys. € | – | 3 | 33% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 21 |
|
31 | Turcja | 125 tys. € | 252 tys. € | 8 | 89% | 0 | 1 | 499' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
21 | Paragwaj | – | – | 5 | 56% | 0 | 0 | 344' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
25 | Turcja | – | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 23' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
28 | Paragwaj | – | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 454' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
20 | Turcja | 75 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 447' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
21 | Turcja | 250 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 407' | 1 | 0 | |||||||
| 77 |
|
24 | Turcja | 125 tys. € | 50 tys. € | 3 | 33% | 0 | 0 | 107' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
19 | Turcja | 50 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 134' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
19 | Turcja | 150 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 211' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
20 | Turcja | 150 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 180' | 2 | 0 | |||||||
| 80 |
|
29 | Angola | 550 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 80 |
|
27 | Nigeria | – | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
26 | Kolumbia | 300 tys. € | 161 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 668' | 2 | 0 | |||||||
| 88 |
|
25 | Turcja | 150 tys. € | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 19' | 1 | 0 | |||||||
| 50 |
|
23 | Turcja | 150 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 582' | 0 | 0 | |||||||
| 64 |
|
30 | Turcja | 75 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 309' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
33 | Turcja | 50 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 463' | 2 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
26 | Argentyna | 200 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 382' | 3 | 2 | |||||||
| 32 |
|
34 | Azerbejdżan | 25 tys. € | – | 5 | 56% | 0 | 0 | 117' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
19 | Turcja | – | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 155' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
24 | Turcja | 0 € | – | 4 | 44% | 0 | 0 | 16' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
25 | Turcja | 25 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 32' | 0 | 0 | |||||||
| 37 |
|
22 | Turcja | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 54 |
![]() |
21 | Turcja | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 54 |
|
30 | 75 tys. € | – | 3 | 33% | 0 | 0 | 270' | 1 | 0 | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
26 | Albania | 175 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 780' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
24 | Turcja | 25 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 30' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
31 | Turcja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 34 |
|
34 | Turcja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 76 |
|
19 | Turcja | – | – | 2 | 22% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Bolusporu
3,4 mln €
śr. 94 tys. € / zawodnika
Ile Boluspor wydaje na pensje
781 tys. € rocznie
śr. 22 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
8
najliczniej: Turcja (26 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Bolusporu w sezonie 2026/2027
Boluspor wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Bolusporu
Jak wygląda skład Bolusporu?
W wyjściowym ustawieniu Bolusporu między słupkami staje A. Tafas, a linię obrony najczęściej tworzą Ahmet Can Ozdemir, B. Gocmen, Kevin Andres Cuesta Rodriguez oraz C. Ozdemir. W środku pola grają T. Artuc, N. Korkmaz, Z. Dursun, M. Mert oraz F. Kacmaz, a za skuteczność w ataku odpowiadają Rodrigo Rivas Gonzalez. Trener Mustapha Yatabare ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 1. Lig (Turcja) i pucharach.
Boluspor – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Boluspor w sezonie 2026/2027.
Boluspor transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
Turcja | 24 |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Turcja | 20 |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Turcja | 28 |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Turcja | 25 |
|
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
|
Turcja | 31 | – | za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
|
Turcja | 25 |
|
za darmo | |
| 08 Sie 2026 |
|
Turcja | 25 |
|
za darmo | |
| 07 Sie 2026 |
|
Turcja | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Turcja | 23 |
|
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
|
Turcja | 24 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Bolusporu
Boluspor bilans transferowy
- +500 tys. € 2026
- +300 tys. € 2025
- -150 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii Bolusporu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Boluspor w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Bolusporu trafiło 15 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy.
Boluspor – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Boluspor? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Boluspor?
Klub piłkarski Boluspor zdobył w swojej historii 3 trofea — 3 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Turcji oraz Mistrzostwo 3. ligi Turcji.