Axel Grijalva jest piłkarzem występującym obecnie w Venados FC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Axel Grijalva
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Axel Grijalva w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Axel Grijalva wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.42, a skuteczność strzałów to 100,0%. Axel Grijalva oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Axel Grijalva w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Axel Grijalva rozegrał w barwach Venados FC w Liga de Expansión MX 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 159 minut. Średnio dawało to 53 minuty gry na spotkanie.
Czy Axel Grijalva ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Axel Grijalva nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Axel Grijalva to uraz więzadła pobocznego z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 276 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Axel Grijalva?
Axel Grijalva ma na koncie 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z CF Monterrey — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Axel Grijalva?
Axel Grijalva najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Axel Grijalva?
Wycena 26-letniego Axel Grijalva według stanu na maj 2026 wynosi 175 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Axel Grijalva?
Axel Grijalva urodził się 26 lipca 2000 w Sinaloa w Meksyku. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Axel Grijalva – statystyki
Szczegółowe statystyki Axel Grijalva w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Venados FC. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Axel Grijalva
Axel Grijalva vs. inni
Atak
Obrona
Podania Axel Grijalva
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Axel Grijalva w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Axel Grijalva wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.42, a skuteczność strzałów to 100,0%. Axel Grijalva oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Axel Grijalva – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Axel Grijalva w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Axel Grijalva
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.09 2026 |
Liga de Expansión MX, 8. kolejka
|
5:0 | 68' | 0 | 0 | ||||
| 06.09 2026 |
Liga de Expansión MX, 7. kolejka
|
4:3 | 84' | 1 | 0 | – | |||
| 30.08 2026 |
Liga de Expansión MX, 6. kolejka
|
3:1 | 7' | 0 | 0 | – | |||
| 28.02 2026 |
Liga de Expansión MX, 8. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 17.01 2026 |
Liga de Expansión MX, 2. kolejka
|
4:2 | 84' | 0 | 0 | – | |||
| 07.11 2025 |
Liga de Expansión MX, 15. kolejka
|
5:1 | 6' | 0 | 0 | – | |||
| 02.11 2025 |
Liga de Expansión MX
|
1:0 | 4' | 0 | 0 | – | |||
| 19.10 2025 |
Liga de Expansión MX, 12. kolejka
|
3:0 | 44' | 0 | 0 | – | |||
| 27.09 2025 |
Liga de Expansión MX, 9. kolejka
|
3:6 | 13' | 0 | 0 | – | |||
| 23.08 2025 |
Liga de Expansión MX, 4. kolejka
|
3:3 | 46' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Axel Grijalva w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Axel Grijalva rozegrał w barwach Venados FC w Liga de Expansión MX 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 159 minut. Średnio dawało to 53 minuty gry na spotkanie.
Axel Grijalva – transfery
W trakcie kariery Axel Grijalva zmieniał klub 4 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Venados FC 2025 – obecnie
-
CF Monterrey 2021 – 2025
-
CF Monterrey U19 2017 – 2021

-
CF Monterrey U17 2016 – 2017

-
CF Monterrey Jugend do 2016

Axel Grijalva – forma
W ostatnich 5 meczach Axel Grijalva zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,42. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Axel Grijalva 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.86, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.42.
W ostatnich 10 meczach Axel Grijalva 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.86, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.42.
W jakiej formie jest Axel Grijalva?
Axel Grijalva jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.42 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.42). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Axel Grijalva – zarobki
Axel Grijalva gra w Venados FC na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 107 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Axel Grijalva – kontuzje
W trakcie kariery Axel Grijalva zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 43 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Axel Grijalva
-
Uraz więzadła pobocznego
03.07.23 – 03.04.24 (276 dni)
CF Monterrey opuszczone: 43 mecze
Czy Axel Grijalva ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Axel Grijalva nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Axel Grijalva to uraz więzadła pobocznego z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 276 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Axel Grijalva – trofea
W trakcie kariery Axel Grijalva zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Axel Grijalva?
Axel Grijalva zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w CF Monterrey — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Liga Mistrzów CONCACAF — 1 raz.
Axel Grijalva – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Axel Grijalva wynosi obecnie 175 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Axel Grijalva na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Axel Grijalva?
Wycena Axel Grijalva wynosi obecnie 175 tys. €. W szczycie kariery Axel Grijalva wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.