Forma w lidze
Piratas w tabeli
7. miejsce / 18 punktów Play-offy (ćwierćfinał)
Strata do lidera: 6 punktów
Przewaga nad 9. miejscem: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
2 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
11:3 bramki
2,20 gola/mecz
6 pkt
7:11 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Piratas
Wartość drużyny: 2,9 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 4 bramek | Meksyk | 26 | pomocnik | 11 | 175 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Meksyk | 26 | pomocnik | 11 | 175 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 5,78 średnia ocena | Liban | 27 | napastnik | 5 | 225 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 1080 minut | Meksyk | 41 | bramkarz | 12 | 50 tys. € |
Przewidywany skład Piratas 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Piratas w tabeli Liga de Expansión MX
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Leones Negros
|
12 | 7 | 3 | 2 | 28:17 | 24 |
2
|
CA La Paz
|
12 | 7 | 2 | 3 | 28:15 | 23 |
| ··· | |||||||
6
|
Cancún
|
12 | 5 | 3 | 4 | 21:17 | 18 |
7
|
Piratas
|
12 | 5 | 3 | 4 | 18:14 | 18 |
8
|
Alacranes de Durango
|
12 | 5 | 3 | 4 | 11:11 | 18 |
Wyniki Piratas
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Tlaxcala
4
![]()
Piratas
2
Liga de Expansión MX, 12. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
![]()
Piratas
4
Alebrijes de Oaxaca
0
Liga de Expansión MX, 11. kolejka
|
|
|
25 Wrz Koniec
|
Mineros de Zacatecas
3
![]()
Piratas
0
Liga de Expansión MX, 10. kolejka
|
Terminarz Piratas
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 03:00
|
![]()
Piratas
Tepatitlán
Liga de Expansión MX, 13. kolejka
|
|
|
25 Paź 02:00
|
Dorados
![]()
Piratas
Liga de Expansión MX, 14. kolejka
|
|
|
30 Paź 02:00
|
![]()
Piratas
Tapatío
Liga de Expansión MX
|
Piratas to klub piłkarski z Meksyku występujący w Liga de Expansión MX. Zespół prowadzi Mario Garcia. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,9 miliona euro.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Piratas w tabeli Liga de Expansión MX?
Piratas zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Liga de Expansión MX z dorobkiem 18 punktów po 12 kolejkach. Strata do prowadzącego Leones Negros wynosi 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 18:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Piratas?
W wyjściowym ustawieniu Piratas między słupkami staje H. Hernandez, a linię obrony najczęściej tworzą D. Cruz, R. Gonzalez, U. Garcia oraz K. Jaime. W środku pola grają J. Venegas, O. Soto, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Gamboa, D. Lajud, B. Figueroa oraz Gabriel Lopez Reza. Trener Mario Garcia ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga de Expansión MX i pucharach.
Kiedy Piratas gra następny mecz?
Najbliższy mecz Piratas to spotkanie z Tepatitlán, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 03:00 w ramach Liga de Expansión MX (13. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Piratas?
Ostatni mecz Piratas to porażka z Tlaxcala 4:2 w Liga de Expansión MX, 11 października 2026. Bramki zdobyli Lajud, Cruz, Robles, Robles, Mota de Oliveira Silva oraz Mota de Oliveira Silva. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Piratas w tym sezonie?
Bilans Piratas w tym sezonie to 12 meczów i wynik 5-3-4 przy 18 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 14,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Piratas w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Piratas w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Piratas
Piratas terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 03:00
|
![]() Liga de Expansión MX, 13. kolejka
|
U siebie | Łatwy | |
|
25 Paź 02:00
|
![]() Liga de Expansión MX, 14. kolejka
|
Estadio Dorados Wyjazd | Umiarkowany | |
|
30 Paź 02:00
|
![]() Liga de Expansión MX
|
U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Piratas gra następny mecz?
Najbliższy mecz Piratas to spotkanie z Tepatitlán, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 03:00 w ramach Liga de Expansión MX (13. kolejka).
Wyniki Piratas w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Piratas w sezonie 2026.
Forma i bramki Piratas w ostatnich 12 meczach
zdobyte stracone
Piratas wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
![]() Liga de Expansión MX, 12. kolejka
|
4:2 | 4-3-3 | 4/11 | 4/6 | |
|
04 Paź Koniec
|
![]() Liga de Expansión MX, 11. kolejka
|
4:0 | 4-3-3 | 11/11 | 0/4 | |
|
25 Wrz Koniec
|
![]() Liga de Expansión MX, 10. kolejka
|
3:0 | 4-3-3 | 7/9 | 7/11 | |
|
19 Wrz Koniec
|
![]() Liga de Expansión MX, 9. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 6/10 | 5/9 | |
|
11 Wrz Koniec
|
![]() ![]() Liga de Expansión MX, 8. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 4/9 | 5/10 | |
|
06 Wrz Koniec
|
![]() Liga de Expansión MX, 7. kolejka
|
4:1 | 4-3-3 | 5/8 | 6/10 | |
|
30 Sie Koniec
|
![]() Liga de Expansión MX, 6. kolejka
|
1:1 | 4-3-3 | 5/7 | 1/4 | |
|
23 Sie Koniec
|
![]() Liga de Expansión MX, 5. kolejka
|
0:1 | 4-3-3 | 6/7 | 4/7 | |
|
15 Sie Koniec
|
![]() Liga de Expansión MX, 4. kolejka
|
2:0 | 4-3-3 | 9/10 | 3/5 | |
|
08 Sie Koniec
|
![]() ![]() Liga de Expansión MX, 3. kolejka
|
0:3 | 4-3-3 | 9/12 | 2/3 |
Piratas ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 10 z 12 meczów, ze średnią 1,40 punktu. W pozostałych ustawieniach Piratas zdobywa 2,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Piratas?
Ostatni mecz Piratas to porażka z Tlaxcala 4:2 w Liga de Expansión MX, 11 października 2026. Bramki zdobyli Lajud, Cruz, Robles, Robles, Mota de Oliveira Silva oraz Mota de Oliveira Silva. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Piratas – tabela Liga de Expansión MX
Jakie miejsce w tabeli Liga de Expansión MX zajmuje Piratas w sezonie 2026.
Miejsce Piratas w tabeli Liga de Expansión MX
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Leones Negros
|
12 | 7 | 3 | 2 | 28:17 | 11 | 24 | |
2
|
CA La Paz
|
12 | 7 | 2 | 3 | 28:15 | 13 | 23 | |
3
|
Club Atlético Morelia
|
12 | 7 | 2 | 3 | 22:13 | 9 | 23 | |
4
|
Venados FC
|
12 | 6 | 2 | 4 | 27:22 | 5 | 20 | |
5
|
Mineros de Zacatecas
|
12 | 5 | 3 | 4 | 25:21 | 4 | 18 | |
6
|
Cancún
|
12 | 5 | 3 | 4 | 21:17 | 4 | 18 | |
7
|
Piratas
|
12 | 5 | 3 | 4 | 18:14 | 4 | 18 | |
8
|
Alacranes de Durango
|
12 | 5 | 3 | 4 | 11:11 | 0 | 18 | |
9
|
Tapatío
|
12 | 5 | 2 | 5 | 23:20 | 3 | 17 | |
10
|
Correcaminos Uat
|
12 | 4 | 4 | 4 | 20:20 | 0 | 16 | |
11
|
Tlaxcala
|
12 | 4 | 3 | 5 | 23:25 | -2 | 15 | |
12
|
Dorados
|
12 | 3 | 4 | 5 | 21:23 | -2 | 13 | |
13
|
Alebrijes de Oaxaca
|
12 | 4 | 1 | 7 | 10:23 | -13 | 13 | |
14
|
Club Jaiba Brava
|
12 | 3 | 3 | 6 | 12:19 | -7 | 12 | |
15
|
Cruz Azul Hidalgo
|
12 | 2 | 5 | 5 | 14:19 | -5 | 11 | |
16
|
Tepatitlán
|
12 | 2 | 1 | 9 | 10:34 | -24 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Leones Negros
|
12 | 7 | 3 | 2 | 28:17 | 11 | 24 | |
2
|
CA La Paz
|
12 | 7 | 2 | 3 | 28:15 | 13 | 23 | |
3
|
Club Atlético Morelia
|
12 | 7 | 2 | 3 | 22:13 | 9 | 23 | |
4
|
Venados FC
|
12 | 6 | 2 | 4 | 27:22 | 5 | 20 | |
5
|
Mineros de Zacatecas
|
12 | 5 | 3 | 4 | 25:21 | 4 | 18 | |
6
|
Cancún
|
12 | 5 | 3 | 4 | 21:17 | 4 | 18 | |
7
|
Piratas
|
12 | 5 | 3 | 4 | 18:14 | 4 | 18 | |
8
|
Alacranes de Durango
|
12 | 5 | 3 | 4 | 11:11 | 0 | 18 | |
9
|
Tapatío
|
12 | 5 | 2 | 5 | 23:20 | 3 | 17 | |
10
|
Correcaminos Uat
|
12 | 4 | 4 | 4 | 20:20 | 0 | 16 | |
11
|
Tlaxcala
|
12 | 4 | 3 | 5 | 23:25 | -2 | 15 | |
12
|
Dorados
|
12 | 3 | 4 | 5 | 21:23 | -2 | 13 | |
13
|
Alebrijes de Oaxaca
|
12 | 4 | 1 | 7 | 10:23 | -13 | 13 | |
14
|
Club Jaiba Brava
|
12 | 3 | 3 | 6 | 12:19 | -7 | 12 | |
15
|
Cruz Azul Hidalgo
|
12 | 2 | 5 | 5 | 14:19 | -5 | 11 | |
16
|
Tepatitlán
|
12 | 2 | 1 | 9 | 10:34 | -24 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Venados FC
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:6 | 12 | 16 | |
| 2 |
Mineros de Zacatecas
|
7 | 4 | 2 | 1 | 18:8 | 10 | 14 | |
| 3 |
Club Atlético Morelia
|
6 | 4 | 1 | 1 | 16:8 | 8 | 13 | |
| 4 |
Tapatío
|
7 | 4 | 1 | 2 | 16:10 | 6 | 13 | |
| 5 |
Cancún
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:4 | 9 | 12 | |
| 6 |
Piratas
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:3 | 8 | 12 | |
| 7 |
Tlaxcala
|
6 | 4 | 0 | 2 | 16:11 | 5 | 12 | |
| 8 |
Club Jaiba Brava
|
6 | 3 | 3 | 0 | 10:5 | 5 | 12 | |
| 9 |
CA La Paz
|
6 | 3 | 1 | 2 | 10:5 | 5 | 10 | |
| 10 |
Alebrijes de Oaxaca
|
6 | 3 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 10 | |
| 11 |
Correcaminos Uat
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:6 | 2 | 9 | |
| 12 |
Leones Negros
|
5 | 2 | 2 | 1 | 14:9 | 5 | 8 | |
| 13 |
Alacranes de Durango
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 14 |
Tepatitlán
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:15 | -7 | 7 | |
| 15 |
Dorados
|
7 | 1 | 3 | 3 | 9:11 | -2 | 6 | |
| 16 |
Cruz Azul Hidalgo
|
5 | 1 | 2 | 2 | 10:6 | 4 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Leones Negros
|
7 | 5 | 1 | 1 | 14:8 | 6 | 16 | |
| 2 |
CA La Paz
|
6 | 4 | 1 | 1 | 18:10 | 8 | 13 | |
| 3 |
Alacranes de Durango
|
7 | 3 | 2 | 2 | 3:3 | 0 | 11 | |
| 4 |
Club Atlético Morelia
|
6 | 3 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 10 | |
| 5 |
Correcaminos Uat
|
6 | 2 | 1 | 3 | 12:14 | -2 | 7 | |
| 6 |
Dorados
|
5 | 2 | 1 | 2 | 12:12 | 0 | 7 | |
| 7 |
Cancún
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:13 | -5 | 6 | |
| 8 |
Piratas
|
7 | 1 | 3 | 3 | 7:11 | -4 | 6 | |
| 9 |
Cruz Azul Hidalgo
|
7 | 1 | 3 | 3 | 4:13 | -9 | 6 | |
| 10 |
Venados FC
|
6 | 1 | 1 | 4 | 9:16 | -7 | 4 | |
| 11 |
Mineros de Zacatecas
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:13 | -6 | 4 | |
| 12 |
Tapatío
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 4 | |
| 13 |
Tlaxcala
|
6 | 0 | 3 | 3 | 7:14 | -7 | 3 | |
| 14 |
Alebrijes de Oaxaca
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4:16 | -12 | 3 | |
| 15 |
Club Jaiba Brava
|
6 | 0 | 0 | 6 | 2:14 | -12 | 0 | |
| 16 |
Tepatitlán
|
5 | 0 | 0 | 5 | 2:19 | -17 | 0 |
Które miejsce zajmuje Piratas w tabeli Liga de Expansión MX?
Piratas zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Liga de Expansión MX z dorobkiem 18 punktów po 12 kolejkach. Strata do prowadzącego Leones Negros wynosi 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 18:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Piratas w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Piratas na tle ligi w sezonie 2026.
Piratas na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 14,0
- Strzały celne / mecz 6,5
- Asysty / mecz 0,50
- Udane dryblingi / mecz 7,2
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,17
- Czyste konta 33%
- Odbiory / mecz 17,1
- Przechwyty / mecz 9,1
- Wybicia / mecz 19,3
- Zablokowane strzały / mecz 4,2
Strzelcy Piratas
-
Omar Soto 4

-
Daniel Lajud 3
-
Juan Gamboa 2
-
Jose Hernandez 2
-
Ibe Doumbouya 2

-
Gabriel Lopez Reza 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Piratas i rywali według minuty w ostatnich 12 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Piratas to 76–90+ minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Piratas - Tepatitlán Po przerwie pada 61% bramek Piratas.Przebieg meczu Piratas i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 5-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-2-3 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 3-0-1 |
| Remis do przerwy | 5 | 2-3-0 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy Piratas otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Piratas
72% bramek Piratas pada z gry. Z karnych odpowiadają za 28% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Piratas zdobywa w sezonie średnio 1,50 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,40.
Aktualne serie Piratas
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 4 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Piratas, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Piratas wygra mecz Piratas - Tepatitlán Piratas przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Piratas
- Powyżej 0,5 92%
- Powyżej 1,5 75%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 25%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 8%
W 50% meczów Piratas padają co najmniej trzy bramki, a w 42% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Piratas - Tepatitlán Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Piratas.Piratas – faule i karne
- Faule / mecz 14,0
- Faule rywali / mecz 11,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Piratas fauluje średnio 14,0 razy na mecz, a wymusza 11,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Piratas, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Piratas zdobywa 2,40 punktu na mecz wobec 0,86 na wyjeździe.
Piratas wygra mecz Piratas - Tepatitlán Piratas zdobywa u siebie 80% możliwych punktów, na wyjeździe 29%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 12 meczach Piratas ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 61% goli Piratas, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 12 meczów.
Piratas wygra drugą połowę meczu Piratas - Tepatitlán Drugą połowę Piratas wygrywał w 4 z 12 meczów.Piratas – strzały
- Celne / mecz 6,5
- Niecelne / mecz 7,5
- Celność strzałów 46%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,3
Piratas oddaje 14,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 46% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Piratas - Tepatitlán Piratas oddaje 14,0 strzałów na mecz.Piratas – posiadanie piłki
- U siebie 59,2%
- Na wyjeździe 52,9%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 12
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 12
- Najniższe w sezonie 48%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 12 meczów. Średnio Piratas utrzymuje przy piłce 55,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 48%.
Piratas wygra mecz Piratas - Tepatitlán Piratas utrzymuje średnio 55,5% posiadania piłki.Piratas – podania
- Kluczowe / mecz 13,3
- Dośrodkowania / mecz 19,8
- Celność dośrodkowań 26%
- Podania długie / mecz 53
- Celność długich podań 48%
Piratas wymienia średnio 480 podań na mecz przy celności 83%, z czego 13,3 to podania kluczowe.
Piratas – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 2 z 7
- Stracone / mecz 1,17
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 25%
Czyste konto Piratas to 33% meczów sezonu (4 z 12), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Piratas - Tepatitlán Czyste konto Piratas zachowuje w 33% meczów.Piratas – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 75%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne u siebie / mecz 7,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,0
Piratas wykonuje średnio 6,6 rzutów rożnych na mecz wobec 3,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 75% spotkań.
Piratas – kartki
- Żółte kartki 30
- Pow. 3,5 kartki w meczu 58%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 58%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 8%
Piratas ogląda średnio 2,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Piratas – 2,4. W sezonie zespół otrzymał 7 czerwonych kartek.
Piratas według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 5 | 2-1-2 | 1,40 | 0,80 | 1,40 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 2-0-2 | 1,50 | 2,25 | 1,50 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 1,67 | 0,33 |
Najwięcej punktów na mecz Piratas zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Piratas na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
2,00 0,80 | 2,57 1,40 | 1,14 2,60 |
|
6.
|
2,00 1,00 | 2,17 1,33 | 0,67 2,17 |
7.
![]() |
2,40 0,86 | 2,20 1,00 | 0,60 1,57 |
8.
![]() |
1,40 1,57 | 1,60 0,43 | 1,60 0,43 |
|
9.
|
1,86 0,80 | 2,29 1,40 | 1,43 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Piratas
Skrajne wyniki i osiągnięcia Piratas w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Piratas - Alebrijes de Oaxaca 4:0 Liga de Expansión MX, 4.10.2026
- Najwyższa porażka Mineros de Zacatecas - Piratas 3:0 Liga de Expansión MX, 25.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Tlaxcala - Piratas 4:2, Liga de Expansión MX, 11.10.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 18. minuta Lajud, Tlaxcala - Piratas 4:2, Liga de Expansión MX, 11.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+8 minuta Soto, Piratas - Correcaminos Uat 4:1, Liga de Expansión MX, 6.09.2026
Jakie statystyki ma Piratas w tym sezonie?
Bilans Piratas w tym sezonie to 12 meczów i wynik 5-3-4 przy 18 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 14,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Piratas – zawodnicy
Jak wygląda kadra Piratas w sezonie 2026.
Przewidywany skład Piratas 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kadra Piratas
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 25 |
|
27 | Liban | 225 tys. € | 27 tys. € | 5 | 42% | 3 | 0 | 304' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
27 | Meksyk | 750 tys. € | 330 tys. € | 12 | 100% | 0 | 1 | 940' | 3 | 0 | |||||||
| 28 |
|
25 | Meksyk | 400 tys. € | 107 tys. € | 12 | 100% | 2 | 0 | 1 008' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
27 | Meksyk | – | – | 10 | 83% | 2 | 0 | 373' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
23 | Meksyk | – | – | 12 | 100% | 1 | 0 | 369' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
– | – | – | 10 | 83% | 2 | 1 | 294' | 2 | 0 | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
![]() |
26 | Meksyk | 175 tys. € | – | 11 | 92% | 4 | 2 | 899' | 6 | 2 | |||||||
| 16 |
![]() |
22 | – | – | 11 | 92% | 0 | 0 | 468' | 1 | 0 | ||||||||
| 23 |
|
31 | Meksyk | 450 tys. € | 312 tys. € | 8 | 67% | 1 | 0 | 449' | 2 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
31 | Meksyk | 350 tys. € | 80 tys. € | 10 | 83% | 1 | 1 | 816' | 4 | 2 | |||||||
| 14 |
![]() |
33 | Meksyk | 500 tys. € | – | 12 | 100% | 0 | 0 | 983' | 2 | 0 | |||||||
| 22 |
|
25 | Meksyk | 350 tys. € | 134 tys. € | 11 | 92% | 1 | 0 | 612' | 4 | 1 | |||||||
| 3 |
|
22 | Meksyk | 1 mln € | 107 tys. € | 11 | 92% | 0 | 0 | 812' | 2 | 1 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 20 |
![]() |
41 | Meksyk | 50 tys. € | 169 tys. € | 12 | 100% | 0 | 0 | 1 080' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
25 | Meksyk | 50 tys. € | 53 tys. € | 7 | 58% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Piratas
4,3 mln €
śr. 287 tys. € / zawodnika
Ile Piratas wydaje na pensje
1,3 mln € rocznie
śr. 88 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Meksyk (12 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Piratas w sezonie 2026
Piratas wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Piratas
Jak wygląda skład Piratas?
W wyjściowym ustawieniu Piratas między słupkami staje H. Hernandez, a linię obrony najczęściej tworzą D. Cruz, R. Gonzalez, U. Garcia oraz K. Jaime. W środku pola grają J. Venegas, O. Soto, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Gamboa, D. Lajud, B. Figueroa oraz Gabriel Lopez Reza. Trener Mario Garcia ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga de Expansión MX i pucharach.