Forma w lidze
Mineros de Zacatecas w tabeli
5. miejsce / 18 punktów Play-offy (ćwierćfinał)
Strata do lidera: 6 punktów
Przewaga nad 9. miejscem: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
4 mecze ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
14 pkt
18:8 bramki
2,57 gola/mecz
4 pkt
7:13 bramki
1,40 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Mineros de Zacatecas
Wartość drużyny: 5,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Meksyk | 28 | pomocnik | 12 | 600 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 4 asyst | Meksyk | 28 | pomocnik | 12 | 450 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,50 średnia ocena | Meksyk | 28 | pomocnik | 12 | 600 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 1014 minut | Meksyk | 25 | obrońca | 12 | 75 tys. € |
Przewidywany skład Mineros de Zacatecas 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Mineros de Zacatecas w tabeli Liga de Expansión MX
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Leones Negros
|
12 | 7 | 3 | 2 | 28:17 | 24 |
2
|
CA La Paz
|
12 | 7 | 2 | 3 | 28:15 | 23 |
3
|
Club Atlético Morelia
|
12 | 7 | 2 | 3 | 22:13 | 23 |
4
|
Venados FC
|
12 | 6 | 2 | 4 | 27:22 | 20 |
5
|
Mineros de Zacatecas
|
12 | 5 | 3 | 4 | 25:21 | 18 |
6
|
Cancún
|
12 | 5 | 3 | 4 | 21:17 | 18 |
Wyniki Mineros de Zacatecas
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Mineros de Zacatecas
2
Cancún
2
Liga de Expansión MX, 12. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
![]()
Alacranes de Durango
4
Mineros de Zacatecas
2
Liga de Expansión MX, 11. kolejka
|
|
|
25 Wrz Koniec
|
Mineros de Zacatecas
3
![]()
Piratas
0
Liga de Expansión MX, 10. kolejka
|
Terminarz Mineros de Zacatecas
Ostatnie transfery Mineros de Zacatecas
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Meksyk |
![]() |
za darmo | |
| 17 Lip 2026 |
![]() |
Nikaragua |
![]() |
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Meksyk |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Meksyk |
|
za darmo |
Mineros de Zacatecas to klub piłkarski z Meksyku występujący w Liga de Expansión MX. Swoim domowym obiektem jest Estadio Carlos Vega Villalba, który może pomieścić 18 000 widzów. Zespół prowadzi Luis Munoz. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 5,2 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Mineros de Zacatecas w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Mineros de Zacatecas trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Mineros de Zacatecas w tabeli Liga de Expansión MX?
Mineros de Zacatecas zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Liga de Expansión MX z dorobkiem 18 punktów po 12 kolejkach. Strata do prowadzącego Leones Negros wynosi 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:21, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Mineros de Zacatecas?
W wyjściowym ustawieniu Mineros de Zacatecas między słupkami staje L. Duran, a linię obrony najczęściej tworzą L. Cervantes, L. Hernandez, Ó. Mazatan oraz A. Garcia. W środku pola grają J. Esquivel, J. Jimenez oraz J. Avila, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Villalobos, K. Magana oraz J. Machado. Trener Luis Munoz ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga de Expansión MX i pucharach.
Kiedy Mineros de Zacatecas gra następny mecz?
Najbliższy mecz Mineros de Zacatecas to spotkanie z Cruz Azul Hidalgo, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Estadio 10 de Diciembre w ramach Liga de Expansión MX (13. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Mineros de Zacatecas?
Ostatni mecz Mineros de Zacatecas to remis z Cancún 2:2 w Liga de Expansión MX, 11 października 2026. Bramki zdobyli Cano, Avila, Campos oraz Trejo. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Mineros de Zacatecas w tym sezonie?
Bilans Mineros de Zacatecas w tym sezonie to 12 meczów i wynik 5-3-4 przy 25 zdobytych bramkach i 21 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 12,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Mineros de Zacatecas w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Mineros de Zacatecas w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Mineros de Zacatecas
Mineros de Zacatecas terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 20:00
|
![]() Liga de Expansión MX, 13. kolejka
|
Estadio 10 de Diciembre Wyjazd | Łatwy | |
|
25 Paź 03:00
|
Liga de Expansión MX, 14. kolejka
|
Estadio Carlos Vega Villalba U siebie | Trudny | |
|
30 Paź 02:00
|
Liga de Expansión MX, 15. kolejka
|
Estadio Tecnológico de Oaxaca Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Mineros de Zacatecas gra następny mecz?
Najbliższy mecz Mineros de Zacatecas to spotkanie z Cruz Azul Hidalgo, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Estadio 10 de Diciembre w ramach Liga de Expansión MX (13. kolejka).
Wyniki Mineros de Zacatecas w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Mineros de Zacatecas w sezonie 2026.
Forma i bramki Mineros de Zacatecas w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Mineros de Zacatecas wyniki
Mineros de Zacatecas ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 22 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 5 z 12 meczów, ze średnią 2,40 punktu. W pozostałych ustawieniach Mineros de Zacatecas zdobywa 0,86 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Mineros de Zacatecas?
Ostatni mecz Mineros de Zacatecas to remis z Cancún 2:2 w Liga de Expansión MX, 11 października 2026. Bramki zdobyli Cano, Avila, Campos oraz Trejo. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Mineros de Zacatecas – tabela Liga de Expansión MX
Jakie miejsce w tabeli Liga de Expansión MX zajmuje Mineros de Zacatecas w sezonie 2026.
Miejsce Mineros de Zacatecas w tabeli Liga de Expansión MX
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Leones Negros
|
12 | 7 | 3 | 2 | 28:17 | 11 | 24 | |
2
|
CA La Paz
|
12 | 7 | 2 | 3 | 28:15 | 13 | 23 | |
3
|
Club Atlético Morelia
|
12 | 7 | 2 | 3 | 22:13 | 9 | 23 | |
4
|
Venados FC
|
12 | 6 | 2 | 4 | 27:22 | 5 | 20 | |
5
|
Mineros de Zacatecas
|
12 | 5 | 3 | 4 | 25:21 | 4 | 18 | |
6
|
Cancún
|
12 | 5 | 3 | 4 | 21:17 | 4 | 18 | |
7
|
Piratas
|
12 | 5 | 3 | 4 | 18:14 | 4 | 18 | |
8
|
Alacranes de Durango
|
12 | 5 | 3 | 4 | 11:11 | 0 | 18 | |
9
|
Tapatío
|
12 | 5 | 2 | 5 | 23:20 | 3 | 17 | |
10
|
Correcaminos Uat
|
12 | 4 | 4 | 4 | 20:20 | 0 | 16 | |
11
|
Tlaxcala
|
12 | 4 | 3 | 5 | 23:25 | -2 | 15 | |
12
|
Dorados
|
12 | 3 | 4 | 5 | 21:23 | -2 | 13 | |
13
|
Alebrijes de Oaxaca
|
12 | 4 | 1 | 7 | 10:23 | -13 | 13 | |
14
|
Club Jaiba Brava
|
12 | 3 | 3 | 6 | 12:19 | -7 | 12 | |
15
|
Cruz Azul Hidalgo
|
12 | 2 | 5 | 5 | 14:19 | -5 | 11 | |
16
|
Tepatitlán
|
12 | 2 | 1 | 9 | 10:34 | -24 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Leones Negros
|
12 | 7 | 3 | 2 | 28:17 | 11 | 24 | |
2
|
CA La Paz
|
12 | 7 | 2 | 3 | 28:15 | 13 | 23 | |
3
|
Club Atlético Morelia
|
12 | 7 | 2 | 3 | 22:13 | 9 | 23 | |
4
|
Venados FC
|
12 | 6 | 2 | 4 | 27:22 | 5 | 20 | |
5
|
Mineros de Zacatecas
|
12 | 5 | 3 | 4 | 25:21 | 4 | 18 | |
6
|
Cancún
|
12 | 5 | 3 | 4 | 21:17 | 4 | 18 | |
7
|
Piratas
|
12 | 5 | 3 | 4 | 18:14 | 4 | 18 | |
8
|
Alacranes de Durango
|
12 | 5 | 3 | 4 | 11:11 | 0 | 18 | |
9
|
Tapatío
|
12 | 5 | 2 | 5 | 23:20 | 3 | 17 | |
10
|
Correcaminos Uat
|
12 | 4 | 4 | 4 | 20:20 | 0 | 16 | |
11
|
Tlaxcala
|
12 | 4 | 3 | 5 | 23:25 | -2 | 15 | |
12
|
Dorados
|
12 | 3 | 4 | 5 | 21:23 | -2 | 13 | |
13
|
Alebrijes de Oaxaca
|
12 | 4 | 1 | 7 | 10:23 | -13 | 13 | |
14
|
Club Jaiba Brava
|
12 | 3 | 3 | 6 | 12:19 | -7 | 12 | |
15
|
Cruz Azul Hidalgo
|
12 | 2 | 5 | 5 | 14:19 | -5 | 11 | |
16
|
Tepatitlán
|
12 | 2 | 1 | 9 | 10:34 | -24 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Venados FC
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:6 | 12 | 16 | |
| 2 |
Mineros de Zacatecas
|
7 | 4 | 2 | 1 | 18:8 | 10 | 14 | |
| 3 |
Club Atlético Morelia
|
6 | 4 | 1 | 1 | 16:8 | 8 | 13 | |
| 4 |
Tapatío
|
7 | 4 | 1 | 2 | 16:10 | 6 | 13 | |
| 5 |
Cancún
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:4 | 9 | 12 | |
| 6 |
Piratas
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:3 | 8 | 12 | |
| 7 |
Tlaxcala
|
6 | 4 | 0 | 2 | 16:11 | 5 | 12 | |
| 8 |
Club Jaiba Brava
|
6 | 3 | 3 | 0 | 10:5 | 5 | 12 | |
| 9 |
CA La Paz
|
6 | 3 | 1 | 2 | 10:5 | 5 | 10 | |
| 10 |
Alebrijes de Oaxaca
|
6 | 3 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 10 | |
| 11 |
Correcaminos Uat
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:6 | 2 | 9 | |
| 12 |
Leones Negros
|
5 | 2 | 2 | 1 | 14:9 | 5 | 8 | |
| 13 |
Alacranes de Durango
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 14 |
Tepatitlán
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:15 | -7 | 7 | |
| 15 |
Dorados
|
7 | 1 | 3 | 3 | 9:11 | -2 | 6 | |
| 16 |
Cruz Azul Hidalgo
|
5 | 1 | 2 | 2 | 10:6 | 4 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Leones Negros
|
7 | 5 | 1 | 1 | 14:8 | 6 | 16 | |
| 2 |
CA La Paz
|
6 | 4 | 1 | 1 | 18:10 | 8 | 13 | |
| 3 |
Alacranes de Durango
|
7 | 3 | 2 | 2 | 3:3 | 0 | 11 | |
| 4 |
Club Atlético Morelia
|
6 | 3 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 10 | |
| 5 |
Correcaminos Uat
|
6 | 2 | 1 | 3 | 12:14 | -2 | 7 | |
| 6 |
Dorados
|
5 | 2 | 1 | 2 | 12:12 | 0 | 7 | |
| 7 |
Cancún
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:13 | -5 | 6 | |
| 8 |
Piratas
|
7 | 1 | 3 | 3 | 7:11 | -4 | 6 | |
| 9 |
Cruz Azul Hidalgo
|
7 | 1 | 3 | 3 | 4:13 | -9 | 6 | |
| 10 |
Venados FC
|
6 | 1 | 1 | 4 | 9:16 | -7 | 4 | |
| 11 |
Mineros de Zacatecas
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:13 | -6 | 4 | |
| 12 |
Tapatío
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 4 | |
| 13 |
Tlaxcala
|
6 | 0 | 3 | 3 | 7:14 | -7 | 3 | |
| 14 |
Alebrijes de Oaxaca
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4:16 | -12 | 3 | |
| 15 |
Club Jaiba Brava
|
6 | 0 | 0 | 6 | 2:14 | -12 | 0 | |
| 16 |
Tepatitlán
|
5 | 0 | 0 | 5 | 2:19 | -17 | 0 |
Które miejsce zajmuje Mineros de Zacatecas w tabeli Liga de Expansión MX?
Mineros de Zacatecas zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Liga de Expansión MX z dorobkiem 18 punktów po 12 kolejkach. Strata do prowadzącego Leones Negros wynosi 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:21, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Mineros de Zacatecas w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Mineros de Zacatecas na tle ligi w sezonie 2026.
Mineros de Zacatecas na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,0
- Strzały celne / mecz 5,3
- Asysty / mecz 1,17
- Udane dryblingi / mecz 7,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,75
- Czyste konta 25%
- Odbiory / mecz 15,4
- Przechwyty / mecz 9,8
- Wybicia / mecz 21,9
- Zablokowane strzały / mecz 2,9
Strzelcy Mineros de Zacatecas
Rozkład bramek w czasie
Bramki Mineros de Zacatecas i rywali według minuty w ostatnich 12 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Mineros de Zacatecas to 76–90+ minuta, w której padło 8 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 6 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Cruz Azul Hidalgo - Mineros de Zacatecas Po przerwie pada 64% bramek Mineros de Zacatecas.Przebieg meczu Mineros de Zacatecas i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 4-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 1-1-4 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 3-2-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 2-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy Mineros de Zacatecas otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Mineros de Zacatecas
96% bramek Mineros de Zacatecas pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Mineros de Zacatecas zdobywa w sezonie średnio 1,50 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,40.
Aktualne serie Mineros de Zacatecas
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Mineros de Zacatecas, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Mineros de Zacatecas wygra mecz Cruz Azul Hidalgo - Mineros de Zacatecas Mineros de Zacatecas nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Mineros de Zacatecas
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 83%
- Powyżej 2,5 75%
- Powyżej 3,5 58%
- Powyżej 4,5 33%
- Powyżej 5,5 33%
W 75% meczów Mineros de Zacatecas padają co najmniej trzy bramki, a w 58% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Cruz Azul Hidalgo - Mineros de Zacatecas Powyżej 2,5 bramki padło w 75% meczów Mineros de Zacatecas.Mineros de Zacatecas – faule i karne
- Faule / mecz 10,7
- Faule rywali / mecz 13,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Mineros de Zacatecas fauluje średnio 10,7 razy na mecz, a wymusza 13,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Mineros de Zacatecas, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Mineros de Zacatecas zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 0,80 na wyjeździe.
Mineros de Zacatecas wygra mecz Cruz Azul Hidalgo - Mineros de Zacatecas Mineros de Zacatecas zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 27%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 12 meczach Mineros de Zacatecas ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 64% goli Mineros de Zacatecas, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 12 meczów.
Mineros de Zacatecas wygra drugą połowę meczu Cruz Azul Hidalgo - Mineros de Zacatecas Drugą połowę Mineros de Zacatecas wygrywał w 5 z 12 meczów.Mineros de Zacatecas – strzały
- Celne / mecz 5,3
- Niecelne / mecz 6,7
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 5,8
Mineros de Zacatecas oddaje 12,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Cruz Azul Hidalgo - Mineros de Zacatecas Mineros de Zacatecas oddaje 12,0 strzałów na mecz.Mineros de Zacatecas – posiadanie piłki
- U siebie 49,9%
- Na wyjeździe 50,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 12
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 12
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 12 meczów. Średnio Mineros de Zacatecas utrzymuje przy piłce 50,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Mineros de Zacatecas wygra mecz Cruz Azul Hidalgo - Mineros de Zacatecas Mineros de Zacatecas utrzymuje średnio 50,1% posiadania piłki.Mineros de Zacatecas – podania
- Kluczowe / mecz 11,3
- Dośrodkowania / mecz 12,6
- Celność dośrodkowań 26%
- Podania długie / mecz 58
- Celność długich podań 52%
Mineros de Zacatecas wymienia średnio 494 podań na mecz przy celności 84%, z czego 11,3 to podania kluczowe.
Mineros de Zacatecas – czyste konta
- U siebie 2 z 7
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,75
- Bez straty do przerwy 58%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Mineros de Zacatecas to 25% meczów sezonu (3 z 12), z czego 2 w 7 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Cruz Azul Hidalgo - Mineros de Zacatecas Czyste konto Mineros de Zacatecas zachowuje w 25% meczów.Mineros de Zacatecas – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 92%
- Pow. 8,5 w meczu 42%
- Pow. 10,5 w meczu 17%
- Rożne u siebie / mecz 3,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
Mineros de Zacatecas wykonuje średnio 3,4 rzutów rożnych na mecz wobec 5,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 42% spotkań.
Mineros de Zacatecas – kartki
- Żółte kartki 31
- Pow. 3,5 kartki w meczu 92%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 58%
- Kartki rywali / mecz 2,7
- Mecze bez kartki 0%
Mineros de Zacatecas ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Mineros de Zacatecas – 2,7. W sezonie zespół otrzymał 9 czerwonych kartek.
Mineros de Zacatecas według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 1,67 | 1,67 |
| Środka tabeli (6–11) | 6 | 2-2-2 | 1,33 | 2,50 | 2,33 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,67 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz Mineros de Zacatecas zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Mineros de Zacatecas na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
2,17 1,67 | 2,67 1,00 | 1,33 0,83 |
|
4.
|
2,67 0,67 | 3,00 1,50 | 1,00 2,67 |
|
5.
|
2,00 0,80 | 2,57 1,40 | 1,14 2,60 |
|
6.
|
2,00 1,00 | 2,17 1,33 | 0,67 2,17 |
7.
![]() |
2,40 0,86 | 2,20 1,00 | 0,60 1,57 |
Ciekawe rekordy w meczach Mineros de Zacatecas
Skrajne wyniki i osiągnięcia Mineros de Zacatecas w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Mineros de Zacatecas - Venados FC 5:1 Liga de Expansión MX, 15.08.2026
- Najwyższa porażka CA La Paz - Mineros de Zacatecas 3:0 Liga de Expansión MX, 5.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Mineros de Zacatecas - Correcaminos Uat 3:3, Liga de Expansión MX, 25.07.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 16. minuta Sandoval, Mineros de Zacatecas - Tlaxcala 3:1, Liga de Expansión MX, 1.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Avila, Mineros de Zacatecas - Correcaminos Uat 3:3, Liga de Expansión MX, 25.07.2026
Jakie statystyki ma Mineros de Zacatecas w tym sezonie?
Bilans Mineros de Zacatecas w tym sezonie to 12 meczów i wynik 5-3-4 przy 25 zdobytych bramkach i 21 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 12,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Mineros de Zacatecas – zawodnicy
Jak wygląda kadra Mineros de Zacatecas w sezonie 2026.
Przewidywany skład Mineros de Zacatecas 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Kadra Mineros de Zacatecas
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
27 | Meksyk | 350 tys. € | – | 12 | 100% | 1 | 0 | 631' | 2 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
26 | Meksyk | 700 tys. € | – | 2 | 17% | 1 | 0 | 73' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
28 | Meksyk | 350 tys. € | – | 9 | 75% | 1 | 1 | 537' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
28 | Meksyk | 600 tys. € | 45 tys. € | 12 | 100% | 4 | 3 | 961' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
28 | Meksyk | 450 tys. € | 54 tys. € | 12 | 100% | 1 | 4 | 951' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
|
28 | Meksyk | 1 mln € | 644 tys. € | 10 | 83% | 1 | 2 | 616' | 3 | 3 | |||||||
| 66 |
|
23 | Meksyk | 150 tys. € | – | 10 | 83% | 3 | 1 | 468' | 2 | 3 | |||||||
| 30 |
![]() |
30 | Meksyk | 375 tys. € | – | 11 | 92% | 0 | 1 | 263' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
21 | Meksyk | 25 tys. € | – | 12 | 100% | 4 | 1 | 650' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
26 | Salwador | 175 tys. € | – | 12 | 100% | 0 | 0 | 168' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
26 | Meksyk | 200 tys. € | 9 tys. € | 9 | 75% | 1 | 0 | 140' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
23 | Meksyk | 50 tys. € | 63 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
21 | Meksyk | – | – | 1 | 8% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
23 | Meksyk | 275 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
30 | Meksyk | 650 tys. € | – | 1 | 8% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
![]() |
25 | Meksyk | 75 tys. € | 80 tys. € | 12 | 100% | 0 | 0 | 1 014' | 3 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
24 | Meksyk | 550 tys. € | – | 11 | 92% | 2 | 0 | 613' | 5 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
24 | Nikaragua | – | – | 9 | 75% | 2 | 0 | 658' | 4 | 2 | |||||||
| 12 |
|
28 | Meksyk | 150 tys. € | 72 tys. € | 10 | 83% | 0 | 0 | 640' | 3 | 1 | |||||||
| 23 |
|
24 | Meksyk | 100 tys. € | 18 tys. € | 10 | 83% | 1 | 0 | 675' | 3 | 0 | |||||||
| 20 |
|
22 | Kolumbia | – | – | 9 | 75% | 1 | 0 | 229' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
26 | Meksyk | 700 tys. € | 63 tys. € | 12 | 100% | 0 | 0 | 492' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
23 | Meksyk | 75 tys. € | – | 12 | 100% | 0 | 0 | 184' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
26 | Meksyk | 500 tys. € | – | 12 | 100% | 0 | 0 | 509' | 1 | 1 | |||||||
| 22 |
![]() |
24 | Meksyk | 25 tys. € | – | 10 | 83% | 0 | 0 | 209' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Mineros de Zacatecas
7,5 mln €
śr. 301 tys. € / zawodnika
Ile Mineros de Zacatecas wydaje na pensje
1 mln € rocznie
śr. 42 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Meksyk (22 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Mineros de Zacatecas w sezonie 2026
Mineros de Zacatecas wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Mineros de Zacatecas
Jak wygląda skład Mineros de Zacatecas?
W wyjściowym ustawieniu Mineros de Zacatecas między słupkami staje L. Duran, a linię obrony najczęściej tworzą L. Cervantes, L. Hernandez, Ó. Mazatan oraz A. Garcia. W środku pola grają J. Esquivel, J. Jimenez oraz J. Avila, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Villalobos, K. Magana oraz J. Machado. Trener Luis Munoz ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga de Expansión MX i pucharach.
Mineros de Zacatecas – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Mineros de Zacatecas w sezonie 2026.
Mineros de Zacatecas transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Meksyk | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 17 Lip 2026 |
![]() |
Nikaragua | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Meksyk | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Meksyk | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Meksyk | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Meksyk | 21 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Meksyk | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Meksyk | 29 |
|
za darmo | |
| 01 Sty 2026 |
|
Meksyk | 27 |
|
za darmo | |
| 31 Gru 2025 |
|
Meksyk | 28 | – | za darmo |
Kluczowe transfery Mineros de Zacatecas
Mineros de Zacatecas bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- +400 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Mineros de Zacatecas
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Mineros de Zacatecas w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Mineros de Zacatecas trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.