Club Atlético Morelia vs Venados FC na żywo
Club Atlético Morelia - Venados FC (08.11.2026) wynik na żywo. Przebieg minuta po minucie.
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Club Atlético Morelia | 0 min |
|---|---|
| Remis | 21 min |
| Prowadzenie Venados FC | 0 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki Club Atlético Morelia brak | 0 |
| Kartki Venados FC brak | 0 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 21 min (0'–21') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 21' |
| Gol średnio co | 21,0 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 1 gol w 21 min | 21 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 1 zdarzenie: gole, kartki, zmiany, VAR | 21,0 min |
| Gole po przerwie 0 z 1 gola | 0% |
| Udział rezerwowych w golach 0 z 1 gola z golem lub asystą rezerwowego | 0% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | Mexico Ascenso MX 2026 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 1/4 finału |
| Data | 08.11.2026, 02:00 |
| Stadion | Estadio Generalísimo José María Morelos y Pavón |
| Pojemność | 41 056 |
| Pogoda | częściowe zachmurzenie, 19°C |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Club Atlético Morelia - Venados FC z 08.11.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Club Atlético Morelia vs Venados FC
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy










Składy
Club Atlético Morelia
- Śr. wiek
- 27,8
- Śr. wzrost
- 178 cm
- Śr. ocena XI
- 6,64
- 22 Ramón Pasquel bramkarz 75 tys. € 30 l. 176 cm 16
- 5 Josecarlos van Rankin obrońca 0 € 33 l. 178 cm 15
- 18 Gabriel Martinez obrońca 450 tys. € 24 l. 190 cm 5
- 16 Raul Sandoval obrońca 1,5 mln € 26 l. 173 cm 14
- 4 D. Zamora obrońca – 28 l. 186 cm 1 –
- 8 Edgar Martinez pomocnik 500 tys. € 24 l. 185 cm 15
- 13 Alejandro Andrade pomocnik 850 tys. € 25 l. 178 cm 13
- 19 Michell Rodriguez pomocnik 900 tys. € 26 l. 166 cm 12
- 6 Diego de Buen pomocnik 325 tys. € 35 l. 182 cm 15
- 20 Diego de Jesus Aguilar Millan pomocnik – 29 l. 169 cm 1
- 9 Ruben del Campo napastnik – 26 l. 180 cm 14
-
170 Brandon Vieyra pomocnik – – – 2 –
- 15 Orlando Botello napastnik 100 tys. € 25 l. 172 cm 11
- 14 Roberto Castellanos obrońca 0 € 28 l. 190 cm 11
- 11 Victor López pomocnik 200 tys. € 23 l. 162 cm 14
-
35 Edgar Sanchez obrońca – – – 8 –
-
32 Ander Izarra napastnik – 20 l. 180 cm 1 –
-
1 Roberto Maria Galan de Morales bramkarz – – – 1 –
- 28 Alonso Flores napastnik 350 tys. € 28 l. 184 cm 1
-
30 J. Conejo pomocnik – 22 l. – – –
-
21 Edson Said Castellanos Salazar pomocnik – – – 1 –
Trener Hernandez Israel
Venados FC
- Śr. wiek
- 24,5
- Śr. wzrost
- 180 cm
- Śr. ocena XI
- 6,31
- 3 Santiago Perez-Meraz bramkarz – 22 l. 191 cm 9
- 4 Axel Grijalva obrońca 175 tys. € 26 l. 178 cm 5
- 13 Brandon Ochoa obrońca – 24 l. 180 cm 15
- 14 Santiago Montiel obrońca 50 tys. € 23 l. 184 cm 16
- 30 Maximo Torres obrońca 25 tys. € 19 l. 178 cm 16
- 31 Idekel Dominguez pomocnik 600 tys. € 26 l. 171 cm 16
- 5 Santiago Naveda pomocnik 750 tys. € 25 l. 180 cm 9
- 11 Duilio Tejeda pomocnik 375 tys. € 28 l. 180 cm 16
- 8 Paul Kilani pomocnik – 21 l. – 16 –
- 7 Jacobo Reyes pomocnik 175 tys. € 26 l. 165 cm 15
-
29 Sleyther de Jesus Lora Hernandez napastnik – 30 l. 188 cm 2 –
- 18 Khaled Amador pomocnik 300 tys. € 25 l. 174 cm 13
-
33 Jardel Canto napastnik – – – 5 –
- 23 Ruben Castellanos bramkarz 175 tys. € 25 l. 188 cm 16
- 10 Adolfo Dominguez pomocnik 250 tys. € 35 l. 181 cm 15
- 16 Luis Macias pomocnik – 22 l. – 16 –
- 22 Marco Montelongo pomocnik – 28 l. 173 cm 11
- 2 Maximiliano Pinela obrońca 300 tys. € 21 l. 180 cm 2
- 32 Mauricio Aguilar obrońca – 16 l. – 10 –
- 9 Lucas Lazarte napastnik – 21 l. 160 cm 1
-
6 Erick Alejandro Torres Vela pomocnik – – – 2 –
Trener Nacho Castro
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Club Atlético Morelia w meczu z Venados FC?
W wyjściowym składzie Club Atlético Morelia w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce R. Pasquel, w obronie Josecarlos van Rankin, G. Martinez, R. Sandoval oraz D. Zamora, w pomocy E. Martinez, A. Andrade, M. Rodriguez, Diego de Buen oraz Diego de Jesus Aguilar Millan, w ataku Ruben del Campo.
Jaki był wyjściowy skład Venados FC w meczu z Club Atlético Morelia?
W wyjściowym składzie Venados FC w ustawieniu 3-5-2: w bramce S. Perez-Meraz, w obronie A. Grijalva, B. Ochoa, S. Montiel oraz M. Torres, w pomocy I. Dominguez, S. Naveda, D. Tejeda, P. Kilani oraz J. Reyes, w ataku Sleyther de Jesus Lora Hernandez.
Forma w 10 ostatnich meczach
Club Atlético Morelia - Venados FC
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Club Atlético Morelia - ostatnie mecze
Venados FC - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
05 Lis
00:00
|
Venados FC
1
Club Atlético Morelia
2
|
||
| Liga de Expansión MX, 1/4 finału | |||
|
31 Paź
02:00
|
Correcaminos Uat
0
Venados FC
0
|
||
| Liga de Expansión MX, 15. kolejka | |||
|
25 Paź
01:00
|
Venados FC
3
Alacranes de Durango
2
|
||
| Liga de Expansión MX, 14. kolejka | |||
|
18 Paź
03:00
|
Cancún
1
Venados FC
1
|
||
| Liga de Expansión MX, 13. kolejka | |||
|
11 Paź
01:00
|
Venados FC
1
Leones Negros
1
|
||
| Liga de Expansión MX, 12. kolejka | |||
|
03 Paź
05:00
|
CA La Paz
1
Venados FC
2
|
||
| Liga de Expansión MX, 11. kolejka | |||
|
27 Wrz
01:00
|
Venados FC
2
Club Atlético Morelia
1
|
||
| Liga de Expansión MX, 10. kolejka | |||
|
19 Wrz
03:00
|
![]()
Piratas
2
Venados FC
1
|
||
| Liga de Expansión MX, 9. kolejka | |||
|
13 Wrz
01:00
|
Venados FC
5
Tepatitlán
0
|
||
| Liga de Expansión MX, 8. kolejka | |||
|
06 Wrz
03:00
|
Club Jaiba Brava
4
Venados FC
3
|
||
| Liga de Expansión MX, 7. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Club Atlético Morelia - Venados FC
Bilans 16 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 75% (12 z 16)
- Powyżej 2,5 gola 50% (8 z 16)
- Powyżej 3,5 gola 19% (3 z 16)
- Obie strzelą (BTTS) 69% (11 z 16)
- Mecze bez gola 0% (0 z 16)
- Remisy 25% (4 z 16)
- Wygrana 1 golem 63% (10 z 16)
- Wygrana 3+ golami 0% (0 z 16)
Statystyki szczegółowe H2H
Club Atlético Morelia - Venados FC
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 16 meczach Club Atlético Morelia - Venados FC.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 1:0 wygrana Club Atlético Morelia | 4 (25%) |
| 2. | 1:1 remis | 3 (19%) |
| 3. | 1:2 wygrana Venados FC | 3 (19%) |
| 4. | 2:1 wygrana Club Atlético Morelia | 2 (13%) |
| 5. | 2:2 remis | 2 (13%) |
| 6. | 2:0 wygrana Club Atlético Morelia | 1 (6%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Gol Club Atlético Morelia najdłuższa: 16 meczów 16 meczów
- Gol obu drużyn najdłuższa: 4 mecze 4 mecze
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 4 mecze 3 mecze
- Bez porażki Club Atlético Morelia najdłuższa: 7 meczów 1 mecz
- Czyste konto Club Atlético Morelia najdłuższa: 2 mecze 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
H2H Club Atlético Morelia - Venados FC według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Morelia | Remis | Venados FC |
|---|---|---|---|---|
| Liga de Expansión MX | 16 | 8 | 4 | 4 |
| Razem | 16 | 8 | 4 | 4 |
Atut własnego boiska
Club Atlético Morelia u siebie i Venados FC na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Club Atlético Morelia - Venados FC?
W 16 spotkaniach bezpośrednich Club Atlético Morelia ma na koncie 8 zwycięstw, Venados FC 4, a 4 mecze zakończyły się remisem. Bilans bramek to 23:19 dla Club Atlético Morelia. Ostatni mecz rozegrano 5 listopada 2026 (Liga de Expansión MX), a Venados FC - Club Atlético Morelia zakończył się wynikiem 1:2. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 2:0 Club Atlético Morelia (2022).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Venados FC nad Club Atlético Morelia?
Ostatnie zwycięstwo Venados FC nad Club Atlético Morelia przypadło na 27 września 2026 (Liga de Expansión MX, 2:1). Od tego czasu rozegrano 1 spotkanie bez wygranej Venados FC. Obie drużyny strzelały w 11 spotkaniach (69%), a 3 gole lub więcej padły w 8 spotkaniach (50%).
Miejsca Club Atlético Morelia oraz Venados FC
w tabeli Liga de Expansión MX
Tabela
Mexico Ascenso MX 2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA La Paz
|
15 | 9 | 3 | 3 | 36:18 | 18 | 30 | |
2
|
Leones Negros
|
15 | 9 | 3 | 3 | 34:20 | 14 | 30 | |
3
|
Club Atlético Morelia
|
15 | 8 | 2 | 5 | 26:19 | 7 | 26 | |
4
|
Piratas
|
15 | 7 | 4 | 4 | 27:15 | 12 | 25 | |
5
|
Cancún
|
15 | 7 | 4 | 4 | 28:18 | 10 | 25 | |
6
|
Venados FC
|
15 | 7 | 4 | 4 | 31:25 | 6 | 25 | |
7
|
Alacranes de Durango
|
15 | 7 | 3 | 5 | 21:15 | 6 | 24 | |
8
|
Tlaxcala
|
15 | 6 | 4 | 5 | 29:27 | 2 | 22 | |
9
|
Alebrijes de Oaxaca
|
15 | 7 | 1 | 7 | 15:25 | -10 | 22 | |
10
|
Mineros de Zacatecas
|
15 | 5 | 3 | 7 | 26:26 | 0 | 18 | |
11
|
Tapatío
|
15 | 5 | 3 | 7 | 25:28 | -3 | 18 | |
12
|
Correcaminos Uat
|
15 | 4 | 5 | 6 | 21:24 | -3 | 17 | |
13
|
Dorados
|
15 | 4 | 4 | 7 | 23:32 | -9 | 16 | |
14
|
Club Jaiba Brava
|
15 | 4 | 3 | 8 | 15:25 | -10 | 15 | |
15
|
Cruz Azul Hidalgo
|
15 | 3 | 5 | 7 | 17:24 | -7 | 14 | |
16
|
Tepatitlán
|
15 | 2 | 1 | 12 | 11:44 | -33 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA La Paz
|
15 | 9 | 3 | 3 | 36:18 | 18 | 30 | |
2
|
Leones Negros
|
15 | 9 | 3 | 3 | 34:20 | 14 | 30 | |
3
|
Club Atlético Morelia
|
15 | 8 | 2 | 5 | 26:19 | 7 | 26 | |
4
|
Piratas
|
15 | 7 | 4 | 4 | 27:15 | 12 | 25 | |
5
|
Cancún
|
15 | 7 | 4 | 4 | 28:18 | 10 | 25 | |
6
|
Venados FC
|
15 | 7 | 4 | 4 | 31:25 | 6 | 25 | |
7
|
Alacranes de Durango
|
15 | 7 | 3 | 5 | 21:15 | 6 | 24 | |
8
|
Tlaxcala
|
15 | 6 | 4 | 5 | 29:27 | 2 | 22 | |
9
|
Alebrijes de Oaxaca
|
15 | 7 | 1 | 7 | 15:25 | -10 | 22 | |
10
|
Mineros de Zacatecas
|
15 | 5 | 3 | 7 | 26:26 | 0 | 18 | |
11
|
Tapatío
|
15 | 5 | 3 | 7 | 25:28 | -3 | 18 | |
12
|
Correcaminos Uat
|
15 | 4 | 5 | 6 | 21:24 | -3 | 17 | |
13
|
Dorados
|
15 | 4 | 4 | 7 | 23:32 | -9 | 16 | |
14
|
Club Jaiba Brava
|
15 | 4 | 3 | 8 | 15:25 | -10 | 15 | |
15
|
Cruz Azul Hidalgo
|
15 | 3 | 5 | 7 | 17:24 | -7 | 14 | |
16
|
Tepatitlán
|
15 | 2 | 1 | 12 | 11:44 | -33 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Venados FC
|
7 | 6 | 1 | 0 | 21:8 | 13 | 19 | |
| 2 |
Piratas
|
7 | 5 | 1 | 1 | 15:4 | 11 | 16 | |
| 3 |
Cancún
|
8 | 5 | 1 | 2 | 16:5 | 11 | 16 | |
| 4 |
Alebrijes de Oaxaca
|
8 | 5 | 1 | 2 | 9:8 | 1 | 16 | |
| 5 |
Tlaxcala
|
7 | 5 | 0 | 2 | 18:11 | 7 | 15 | |
| 6 |
CA La Paz
|
8 | 4 | 2 | 2 | 15:7 | 8 | 14 | |
| 7 |
Mineros de Zacatecas
|
8 | 4 | 2 | 2 | 18:10 | 8 | 14 | |
| 8 |
Club Atlético Morelia
|
7 | 4 | 1 | 2 | 17:10 | 7 | 13 | |
| 9 |
Alacranes de Durango
|
7 | 4 | 1 | 2 | 16:9 | 7 | 13 | |
| 10 |
Tapatío
|
8 | 4 | 1 | 3 | 17:12 | 5 | 13 | |
| 11 |
Club Jaiba Brava
|
7 | 3 | 3 | 1 | 11:8 | 3 | 12 | |
| 12 |
Leones Negros
|
7 | 3 | 2 | 2 | 18:12 | 6 | 11 | |
| 13 |
Correcaminos Uat
|
8 | 2 | 4 | 2 | 9:8 | 1 | 10 | |
| 14 |
Cruz Azul Hidalgo
|
7 | 2 | 2 | 3 | 12:9 | 3 | 8 | |
| 15 |
Tepatitlán
|
8 | 2 | 1 | 5 | 8:19 | -11 | 7 | |
| 16 |
Dorados
|
8 | 1 | 3 | 4 | 9:16 | -7 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Leones Negros
|
8 | 6 | 1 | 1 | 16:8 | 8 | 19 | |
| 2 |
CA La Paz
|
7 | 5 | 1 | 1 | 21:11 | 10 | 16 | |
| 3 |
Club Atlético Morelia
|
8 | 4 | 1 | 3 | 9:9 | 0 | 13 | |
| 4 |
Alacranes de Durango
|
8 | 3 | 2 | 3 | 5:6 | -1 | 11 | |
| 5 |
Dorados
|
7 | 3 | 1 | 3 | 14:16 | -2 | 10 | |
| 6 |
Piratas
|
8 | 2 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 9 | |
| 7 |
Cancún
|
7 | 2 | 3 | 2 | 12:13 | -1 | 9 | |
| 8 |
Tlaxcala
|
8 | 1 | 4 | 3 | 11:16 | -5 | 7 | |
| 9 |
Correcaminos Uat
|
7 | 2 | 1 | 4 | 12:16 | -4 | 7 | |
| 10 |
Venados FC
|
8 | 1 | 3 | 4 | 10:17 | -7 | 6 | |
| 11 |
Alebrijes de Oaxaca
|
7 | 2 | 0 | 5 | 6:17 | -11 | 6 | |
| 12 |
Cruz Azul Hidalgo
|
8 | 1 | 3 | 4 | 5:15 | -10 | 6 | |
| 13 |
Tapatío
|
7 | 1 | 2 | 4 | 8:16 | -8 | 5 | |
| 14 |
Mineros de Zacatecas
|
7 | 1 | 1 | 5 | 8:16 | -8 | 4 | |
| 15 |
Club Jaiba Brava
|
8 | 1 | 0 | 7 | 4:17 | -13 | 3 | |
| 16 |
Tepatitlán
|
7 | 0 | 0 | 7 | 3:25 | -22 | 0 |