Forma w lidze
Alacranes de Durango w tabeli
8. miejsce / 18 punktów Play-offy (ćwierćfinał)
Strata do lidera: 6 punktów
Przewaga nad 9. miejscem: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez porażki
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
8:8 bramki
1,60 gola/mecz
11 pkt
3:3 bramki
0,43 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Alacranes de Durango
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | 25 | napastnik | 11 | – | |||
![]() |
Najwięcej asyst 1 asyst | Kolumbia | 30 | napastnik | 12 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,22 średnia ocena | Meksyk | 31 | obrońca | 8 | 750 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 1080 minut | Meksyk | 28 | obrońca | 12 | 450 tys. € |
Skład i oceny Alacranes de Durango w ostatnim meczu 4-2-3-1





Zmiany
- 46' A. Garcia → Jan Aaron Ontiveros Chacon
- 46' J. Gonzalez → D. Oteo
- 46' L. Gutierrez → J. Torres
- 75' J. Ortiz → L. Lorona
- 84' Cesar Hernandez Vega → T. Montano
Alacranes de Durango w tabeli Liga de Expansión MX
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Leones Negros
|
12 | 7 | 3 | 2 | 28:17 | 24 |
2
|
CA La Paz
|
12 | 7 | 2 | 3 | 28:15 | 23 |
| ··· | |||||||
7
|
Piratas
|
12 | 5 | 3 | 4 | 18:14 | 18 |
8
|
Alacranes de Durango
|
12 | 5 | 3 | 4 | 11:11 | 18 |
9
|
Correcaminos Uat
|
12 | 4 | 4 | 4 | 20:20 | 16 |
Wyniki Alacranes de Durango
Terminarz Alacranes de Durango
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 05:00
|
![]()
Alacranes de Durango
Tapatío
Liga de Expansión MX, 13. kolejka
|
|
|
25 Paź 01:00
|
Venados FC
![]()
Alacranes de Durango
Liga de Expansión MX, 14. kolejka
|
|
|
01 Lis 02:00
|
![]()
Alacranes de Durango
Club Atlético Morelia
Liga de Expansión MX, 15. kolejka
|
Alacranes de Durango to klub piłkarski z Meksyku występujący w Liga de Expansión MX. Zespół prowadzi Ricardo Rayas.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Alacranes de Durango w tabeli Liga de Expansión MX?
Alacranes de Durango zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Liga de Expansión MX z dorobkiem 18 punktów po 12 kolejkach. Strata do prowadzącego Leones Negros wynosi 6 punktów, a przewaga nad 9. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Alacranes de Durango?
W wyjściowym ustawieniu Alacranes de Durango między słupkami staje J. Munoz, a linię obrony najczęściej tworzą D. Oteo, J. Escoboza, J. Munoz oraz A. Garcia. W środku pola grają E. Cantu, S. Flores, L. Morales, R. Dominguez oraz J. Torres, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Ortiz. Trener Ricardo Rayas ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga de Expansión MX i pucharach.
Kiedy Alacranes de Durango gra następny mecz?
Najbliższy mecz Alacranes de Durango to spotkanie z Tapatío, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 05:00 w ramach Liga de Expansión MX (13. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Alacranes de Durango?
Ostatni mecz Alacranes de Durango to remis z Club Jaiba Brava 0:0 w Liga de Expansión MX, 11 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Alacranes de Durango w tym sezonie?
Bilans Alacranes de Durango w tym sezonie to 12 meczów i wynik 5-3-4 przy 11 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 59%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Alacranes de Durango w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Alacranes de Durango w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Alacranes de Durango
Alacranes de Durango terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 05:00
|
![]() Liga de Expansión MX, 13. kolejka
|
U siebie | Umiarkowany | |
|
25 Paź 01:00
|
![]() Liga de Expansión MX, 14. kolejka
|
Estadio Olímpico Carlos Iturralde Rivero Wyjazd | Trudny | |
|
01 Lis 02:00
|
![]() Liga de Expansión MX, 15. kolejka
|
U siebie | Trudny |
Kiedy Alacranes de Durango gra następny mecz?
Najbliższy mecz Alacranes de Durango to spotkanie z Tapatío, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 05:00 w ramach Liga de Expansión MX (13. kolejka).
Wyniki Alacranes de Durango w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Alacranes de Durango w sezonie 2026.
Forma i bramki Alacranes de Durango w ostatnich 12 meczach
zdobyte stracone
Alacranes de Durango wyniki
Alacranes de Durango ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 23 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 9 z 11 meczów, ze średnią 1,33 punktu. W pozostałych ustawieniach Alacranes de Durango zdobywa 3,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Alacranes de Durango?
Ostatni mecz Alacranes de Durango to remis z Club Jaiba Brava 0:0 w Liga de Expansión MX, 11 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Alacranes de Durango – tabela Liga de Expansión MX
Jakie miejsce w tabeli Liga de Expansión MX zajmuje Alacranes de Durango w sezonie 2026.
Miejsce Alacranes de Durango w tabeli Liga de Expansión MX
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Leones Negros
|
12 | 7 | 3 | 2 | 28:17 | 11 | 24 | |
2
|
CA La Paz
|
12 | 7 | 2 | 3 | 28:15 | 13 | 23 | |
3
|
Club Atlético Morelia
|
12 | 7 | 2 | 3 | 22:13 | 9 | 23 | |
4
|
Venados FC
|
12 | 6 | 2 | 4 | 27:22 | 5 | 20 | |
5
|
Mineros de Zacatecas
|
12 | 5 | 3 | 4 | 25:21 | 4 | 18 | |
6
|
Cancún
|
12 | 5 | 3 | 4 | 21:17 | 4 | 18 | |
7
|
Piratas
|
12 | 5 | 3 | 4 | 18:14 | 4 | 18 | |
8
|
Alacranes de Durango
|
12 | 5 | 3 | 4 | 11:11 | 0 | 18 | |
9
|
Correcaminos Uat
|
12 | 4 | 4 | 4 | 20:20 | 0 | 16 | |
10
|
Tlaxcala
|
12 | 4 | 3 | 5 | 23:25 | -2 | 15 | |
11
|
Tapatío
|
11 | 4 | 2 | 5 | 19:19 | 0 | 14 | |
12
|
Dorados
|
12 | 3 | 4 | 5 | 21:23 | -2 | 13 | |
13
|
Alebrijes de Oaxaca
|
12 | 4 | 1 | 7 | 10:23 | -13 | 13 | |
14
|
Club Jaiba Brava
|
12 | 3 | 3 | 6 | 12:19 | -7 | 12 | |
15
|
Cruz Azul Hidalgo
|
12 | 2 | 5 | 5 | 14:19 | -5 | 11 | |
16
|
Tepatitlán
|
11 | 2 | 1 | 8 | 9:30 | -21 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Leones Negros
|
12 | 7 | 3 | 2 | 28:17 | 11 | 24 | |
2
|
CA La Paz
|
12 | 7 | 2 | 3 | 28:15 | 13 | 23 | |
3
|
Club Atlético Morelia
|
12 | 7 | 2 | 3 | 22:13 | 9 | 23 | |
4
|
Venados FC
|
12 | 6 | 2 | 4 | 27:22 | 5 | 20 | |
5
|
Mineros de Zacatecas
|
12 | 5 | 3 | 4 | 25:21 | 4 | 18 | |
6
|
Cancún
|
12 | 5 | 3 | 4 | 21:17 | 4 | 18 | |
7
|
Piratas
|
12 | 5 | 3 | 4 | 18:14 | 4 | 18 | |
8
|
Alacranes de Durango
|
12 | 5 | 3 | 4 | 11:11 | 0 | 18 | |
9
|
Correcaminos Uat
|
12 | 4 | 4 | 4 | 20:20 | 0 | 16 | |
10
|
Tlaxcala
|
12 | 4 | 3 | 5 | 23:25 | -2 | 15 | |
11
|
Tapatío
|
11 | 4 | 2 | 5 | 19:19 | 0 | 14 | |
12
|
Dorados
|
12 | 3 | 4 | 5 | 21:23 | -2 | 13 | |
13
|
Alebrijes de Oaxaca
|
12 | 4 | 1 | 7 | 10:23 | -13 | 13 | |
14
|
Club Jaiba Brava
|
12 | 3 | 3 | 6 | 12:19 | -7 | 12 | |
15
|
Cruz Azul Hidalgo
|
12 | 2 | 5 | 5 | 14:19 | -5 | 11 | |
16
|
Tepatitlán
|
11 | 2 | 1 | 8 | 9:30 | -21 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Venados FC
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:6 | 12 | 16 | |
| 2 |
Mineros de Zacatecas
|
7 | 4 | 2 | 1 | 18:8 | 10 | 14 | |
| 3 |
Club Atlético Morelia
|
6 | 4 | 1 | 1 | 16:8 | 8 | 13 | |
| 4 |
Cancún
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:4 | 9 | 12 | |
| 5 |
Piratas
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:3 | 8 | 12 | |
| 6 |
Tlaxcala
|
6 | 4 | 0 | 2 | 16:11 | 5 | 12 | |
| 7 |
Club Jaiba Brava
|
6 | 3 | 3 | 0 | 10:5 | 5 | 12 | |
| 8 |
CA La Paz
|
6 | 3 | 1 | 2 | 10:5 | 5 | 10 | |
| 9 |
Tapatío
|
6 | 3 | 1 | 2 | 12:9 | 3 | 10 | |
| 10 |
Alebrijes de Oaxaca
|
6 | 3 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 10 | |
| 11 |
Correcaminos Uat
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:6 | 2 | 9 | |
| 12 |
Leones Negros
|
5 | 2 | 2 | 1 | 14:9 | 5 | 8 | |
| 13 |
Alacranes de Durango
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 14 |
Tepatitlán
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:15 | -7 | 7 | |
| 15 |
Dorados
|
7 | 1 | 3 | 3 | 9:11 | -2 | 6 | |
| 16 |
Cruz Azul Hidalgo
|
5 | 1 | 2 | 2 | 10:6 | 4 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Leones Negros
|
7 | 5 | 1 | 1 | 14:8 | 6 | 16 | |
| 2 |
CA La Paz
|
6 | 4 | 1 | 1 | 18:10 | 8 | 13 | |
| 3 |
Alacranes de Durango
|
7 | 3 | 2 | 2 | 3:3 | 0 | 11 | |
| 4 |
Club Atlético Morelia
|
6 | 3 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 10 | |
| 5 |
Correcaminos Uat
|
6 | 2 | 1 | 3 | 12:14 | -2 | 7 | |
| 6 |
Dorados
|
5 | 2 | 1 | 2 | 12:12 | 0 | 7 | |
| 7 |
Cancún
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:13 | -5 | 6 | |
| 8 |
Piratas
|
7 | 1 | 3 | 3 | 7:11 | -4 | 6 | |
| 9 |
Cruz Azul Hidalgo
|
7 | 1 | 3 | 3 | 4:13 | -9 | 6 | |
| 10 |
Venados FC
|
6 | 1 | 1 | 4 | 9:16 | -7 | 4 | |
| 11 |
Mineros de Zacatecas
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:13 | -6 | 4 | |
| 12 |
Tapatío
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 4 | |
| 13 |
Tlaxcala
|
6 | 0 | 3 | 3 | 7:14 | -7 | 3 | |
| 14 |
Alebrijes de Oaxaca
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4:16 | -12 | 3 | |
| 15 |
Club Jaiba Brava
|
6 | 0 | 0 | 6 | 2:14 | -12 | 0 | |
| 16 |
Tepatitlán
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:15 | -14 | 0 |
Które miejsce zajmuje Alacranes de Durango w tabeli Liga de Expansión MX?
Alacranes de Durango zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Liga de Expansión MX z dorobkiem 18 punktów po 12 kolejkach. Strata do prowadzącego Leones Negros wynosi 6 punktów, a przewaga nad 9. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Alacranes de Durango w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Alacranes de Durango na tle ligi w sezonie 2026.
Alacranes de Durango na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,8
- Strzały celne / mecz 3,5
- Asysty / mecz 0,58
- Udane dryblingi / mecz 6,0
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,92
- Czyste konta 50%
- Odbiory / mecz 19,3
- Przechwyty / mecz 9,3
- Wybicia / mecz 19,2
- Zablokowane strzały / mecz 3,7
Strzelcy Alacranes de Durango
-
Jose Ismael Reyes Olguin 3
-
Eric Cantu 2
-
Jesus Escoboza 2
-
Juan Ortiz 1

-
Luis Gutierrez 1
-
Jared Torres 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Alacranes de Durango i rywali według minuty w ostatnich 12 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Alacranes de Durango to 61–75 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Alacranes de Durango i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 5-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-1-4 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 6 | 3-2-1 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-1-3 |
Gdy Alacranes de Durango otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Alacranes de Durango
91% bramek Alacranes de Durango pada z gry. Z karnych odpowiadają za 9% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Alacranes de Durango zdobywa w sezonie średnio 1,50 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,20.
Aktualne serie Alacranes de Durango
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Alacranes de Durango, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Alacranes de Durango
- Powyżej 0,5 83%
- Powyżej 1,5 50%
- Powyżej 2,5 25%
- Powyżej 3,5 8%
- Powyżej 4,5 8%
- Powyżej 5,5 8%
W 25% meczów Alacranes de Durango padają co najmniej trzy bramki, a w 25% spotkań trafiają obie drużyny.
Alacranes de Durango – faule i karne
- Faule / mecz 14,8
- Faule rywali / mecz 14,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Alacranes de Durango fauluje średnio 14,8 razy na mecz, a wymusza 14,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Alacranes de Durango, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Alacranes de Durango zdobywa 1,40 punktu na mecz wobec 1,57 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 12 meczach Alacranes de Durango ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 64% goli Alacranes de Durango, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 12 meczów.
Alacranes de Durango – strzały
- Celne / mecz 3,5
- Niecelne / mecz 6,3
- Celność strzałów 36%
- Skuteczność (gole / strzały) 9%
- Strzałów na gola 10,7
Alacranes de Durango oddaje 9,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 36% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,7 strzału.
Alacranes de Durango – posiadanie piłki
- U siebie 59,8%
- Na wyjeździe 58,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 5 z 12
- Mecze z posiadaniem > 55% 9 z 12
- Najniższe w sezonie 49%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 9 z 12 meczów. Średnio Alacranes de Durango utrzymuje przy piłce 58,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 49%.
Alacranes de Durango – podania
- Kluczowe / mecz 9,8
- Dośrodkowania / mecz 24,1
- Celność dośrodkowań 20%
- Podania długie / mecz 68
- Celność długich podań 54%
Alacranes de Durango wymienia średnio 490 podań na mecz przy celności 82%, z czego 9,8 to podania kluczowe.
Alacranes de Durango – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 5 z 7
- Stracone / mecz 0,92
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Alacranes de Durango to 50% meczów sezonu (6 z 12), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Alacranes de Durango – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 83%
- Pow. 8,5 w meczu 58%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 6,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,4
Alacranes de Durango wykonuje średnio 5,7 rzutów rożnych na mecz wobec 3,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 58% spotkań.
Alacranes de Durango – kartki
- Żółte kartki 30
- Pow. 3,5 kartki w meczu 75%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 42%
- Kartki rywali / mecz 2,8
- Mecze bez kartki 0%
Alacranes de Durango ogląda średnio 2,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Alacranes de Durango – 2,8.
Alacranes de Durango według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 2,00 | 1,33 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 0-2-2 | 0,50 | 0,25 | 1,50 |
| Dołu tabeli (12–16) | 5 | 3-1-1 | 2,00 | 0,80 | 0,20 |
Najwięcej punktów na mecz Alacranes de Durango zdobywa z drużynami z top 5 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
Alacranes de Durango na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
2,00 1,00 | 2,17 1,33 | 0,67 2,17 |
7.
![]() |
2,40 0,86 | 2,20 1,00 | 0,60 1,57 |
8.
![]() |
1,40 1,57 | 1,60 0,43 | 1,60 0,43 |
|
9.
|
1,50 1,17 | 1,33 2,00 | 1,00 2,33 |
|
10.
|
2,00 0,50 | 2,67 1,17 | 1,83 2,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Alacranes de Durango
Skrajne wyniki i osiągnięcia Alacranes de Durango w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Alacranes de Durango - Cruz Azul Hidalgo 2:0 Liga de Expansión MX, 18.09.2026
- Najwyższa porażka Alacranes de Durango - Piratas 0:3 Liga de Expansión MX, 8.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Alacranes de Durango - Mineros de Zacatecas 4:2, Liga de Expansión MX, 4.10.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Escoboza, Alacranes de Durango - Mineros de Zacatecas 4:2, Liga de Expansión MX, 4.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Cantu, Alacranes de Durango - Tlaxcala 1:1, Liga de Expansión MX, 5.09.2026
Jakie statystyki ma Alacranes de Durango w tym sezonie?
Bilans Alacranes de Durango w tym sezonie to 12 meczów i wynik 5-3-4 przy 11 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 59%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Alacranes de Durango – zawodnicy
Jak wygląda kadra Alacranes de Durango w sezonie 2026.
Skład i oceny Alacranes de Durango w ostatnim meczu 4-2-3-1





Zmiany
- 46' A. Garcia → Jan Aaron Ontiveros Chacon
- 46' J. Gonzalez → D. Oteo
- 46' L. Gutierrez → J. Torres
- 75' J. Ortiz → L. Lorona
- 84' Cesar Hernandez Vega → T. Montano
Wyróżniający się zawodnicy Alacranes de Durango w sezonie 2026
Jak wygląda skład Alacranes de Durango?
W wyjściowym ustawieniu Alacranes de Durango między słupkami staje J. Munoz, a linię obrony najczęściej tworzą D. Oteo, J. Escoboza, J. Munoz oraz A. Garcia. W środku pola grają E. Cantu, S. Flores, L. Morales, R. Dominguez oraz J. Torres, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Ortiz. Trener Ricardo Rayas ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga de Expansión MX i pucharach.