Forma w lidze
Club Atlético Morelia w tabeli
3. miejsce / 23 punkty Play-offy (ćwierćfinał)
Strata do lidera: 1 punkt
Przewaga nad 9. miejscem: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
3 mecze bez zwycięstwa
10 meczów ze strzeloną bramką
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
13 pkt
16:8 bramki
2,67 gola/mecz
10 pkt
6:5 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Club Atlético Morelia
Wartość drużyny: 825 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Szwajcaria | 26 | napastnik | 12 | – | ||
![]() |
Najwięcej asyst 5 asyst | Meksyk | 29 | pomocnik | 10 | 550 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 5,51 średnia ocena | Meksyk | 24 | pomocnik | 11 | 500 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 1080 minut | Meksyk | 30 | bramkarz | 12 | 75 tys. € |
Przewidywany skład Club Atlético Morelia 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Club Atlético Morelia w tabeli Liga de Expansión MX
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Leones Negros
|
12 | 7 | 3 | 2 | 28:17 | 24 |
2
|
CA La Paz
|
12 | 7 | 2 | 3 | 28:15 | 23 |
3
|
Club Atlético Morelia
|
12 | 7 | 2 | 3 | 22:13 | 23 |
4
|
Venados FC
|
12 | 6 | 2 | 4 | 27:22 | 20 |
5
|
Mineros de Zacatecas
|
12 | 5 | 3 | 4 | 25:21 | 18 |
Wyniki Club Atlético Morelia
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Tepatitlán
1
Club Atlético Morelia
1
Liga de Expansión MX, 12. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Club Atlético Morelia
1
Tlaxcala
1
Liga de Expansión MX, 11. kolejka
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Venados FC
2
Club Atlético Morelia
1
Liga de Expansión MX, 10. kolejka
|
Terminarz Club Atlético Morelia
Ostatnie transfery Club Atlético Morelia
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2020 |
|
Meksyk |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2020 |
|
Meksyk |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2020 |
![]() |
Meksyk |
![]() |
nieujawniona | |
| 30 Cze 2020 |
|
Meksyk |
![]() |
za darmo |
Club Atlético Morelia to klub piłkarski z Meksyku występujący w Liga de Expansión MX. Swoim domowym obiektem jest Estadio Generalísimo José María Morelos y Pavón, który może pomieścić 41 056 widzów. Zespół prowadzi Hernandez Israel. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 825 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Club Atlético Morelia?
Klub piłkarski Club Atlético Morelia zdobył w swojej historii 2 trofea. Najczęściej wygrywał Superpuchar Meksyku oraz Mistrzostwo Apertury Meksyku.
Które miejsce zajmuje Club Atlético Morelia w tabeli Liga de Expansión MX?
Club Atlético Morelia zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Liga de Expansión MX z dorobkiem 23 punktów po 12 kolejkach. Strata do prowadzącego Leones Negros wynosi 1 punkt, a przewaga nad 4. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 22:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Kiedy Club Atlético Morelia gra następny mecz?
Najbliższy mecz Club Atlético Morelia to spotkanie z Club Jaiba Brava, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 03:00 na obiekcie Estadio Generalísimo José María Morelos y Pavón w ramach Liga de Expansión MX (13. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Club Atlético Morelia?
Ostatni mecz Club Atlético Morelia to remis z Tepatitlán 1:1 w Liga de Expansión MX, 10 października 2026. Bramki zdobyli Cruz, Flores. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Club Atlético Morelia w tym sezonie?
Bilans Club Atlético Morelia w tym sezonie to 12 meczów i wynik 7-2-3 przy 22 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 13,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Club Atlético Morelia w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Club Atlético Morelia w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Club Atlético Morelia
Club Atlético Morelia terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 03:00
|
Liga de Expansión MX, 13. kolejka
|
Estadio Generalísimo José María Morelos y Pavón U siebie | Łatwy | |
|
25 Paź 01:00
|
Liga de Expansión MX, 14. kolejka
|
Estadio AKRON Wyjazd | Umiarkowany | |
|
01 Lis 02:00
|
![]() Liga de Expansión MX, 15. kolejka
|
Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Club Atlético Morelia gra następny mecz?
Najbliższy mecz Club Atlético Morelia to spotkanie z Club Jaiba Brava, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 03:00 na obiekcie Estadio Generalísimo José María Morelos y Pavón w ramach Liga de Expansión MX (13. kolejka).
Wyniki Club Atlético Morelia w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Club Atlético Morelia w sezonie 2026.
Forma i bramki Club Atlético Morelia w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Club Atlético Morelia wyniki
Club Atlético Morelia ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 10 z 12 meczów, ze średnią 2,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Club Atlético Morelia zdobywa 1,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Club Atlético Morelia?
Ostatni mecz Club Atlético Morelia to remis z Tepatitlán 1:1 w Liga de Expansión MX, 10 października 2026. Bramki zdobyli Cruz, Flores. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Club Atlético Morelia – tabela Liga de Expansión MX
Jakie miejsce w tabeli Liga de Expansión MX zajmuje Club Atlético Morelia w sezonie 2026.
Miejsce Club Atlético Morelia w tabeli Liga de Expansión MX
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Leones Negros
|
12 | 7 | 3 | 2 | 28:17 | 11 | 24 | |
2
|
CA La Paz
|
12 | 7 | 2 | 3 | 28:15 | 13 | 23 | |
3
|
Club Atlético Morelia
|
12 | 7 | 2 | 3 | 22:13 | 9 | 23 | |
4
|
Venados FC
|
12 | 6 | 2 | 4 | 27:22 | 5 | 20 | |
5
|
Mineros de Zacatecas
|
12 | 5 | 3 | 4 | 25:21 | 4 | 18 | |
6
|
Cancún
|
12 | 5 | 3 | 4 | 21:17 | 4 | 18 | |
7
|
Piratas
|
12 | 5 | 3 | 4 | 18:14 | 4 | 18 | |
8
|
Alacranes de Durango
|
12 | 5 | 3 | 4 | 11:11 | 0 | 18 | |
9
|
Tapatío
|
12 | 5 | 2 | 5 | 23:20 | 3 | 17 | |
10
|
Correcaminos Uat
|
12 | 4 | 4 | 4 | 20:20 | 0 | 16 | |
11
|
Tlaxcala
|
12 | 4 | 3 | 5 | 23:25 | -2 | 15 | |
12
|
Dorados
|
12 | 3 | 4 | 5 | 21:23 | -2 | 13 | |
13
|
Alebrijes de Oaxaca
|
12 | 4 | 1 | 7 | 10:23 | -13 | 13 | |
14
|
Club Jaiba Brava
|
12 | 3 | 3 | 6 | 12:19 | -7 | 12 | |
15
|
Cruz Azul Hidalgo
|
12 | 2 | 5 | 5 | 14:19 | -5 | 11 | |
16
|
Tepatitlán
|
12 | 2 | 1 | 9 | 10:34 | -24 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Leones Negros
|
12 | 7 | 3 | 2 | 28:17 | 11 | 24 | |
2
|
CA La Paz
|
12 | 7 | 2 | 3 | 28:15 | 13 | 23 | |
3
|
Club Atlético Morelia
|
12 | 7 | 2 | 3 | 22:13 | 9 | 23 | |
4
|
Venados FC
|
12 | 6 | 2 | 4 | 27:22 | 5 | 20 | |
5
|
Mineros de Zacatecas
|
12 | 5 | 3 | 4 | 25:21 | 4 | 18 | |
6
|
Cancún
|
12 | 5 | 3 | 4 | 21:17 | 4 | 18 | |
7
|
Piratas
|
12 | 5 | 3 | 4 | 18:14 | 4 | 18 | |
8
|
Alacranes de Durango
|
12 | 5 | 3 | 4 | 11:11 | 0 | 18 | |
9
|
Tapatío
|
12 | 5 | 2 | 5 | 23:20 | 3 | 17 | |
10
|
Correcaminos Uat
|
12 | 4 | 4 | 4 | 20:20 | 0 | 16 | |
11
|
Tlaxcala
|
12 | 4 | 3 | 5 | 23:25 | -2 | 15 | |
12
|
Dorados
|
12 | 3 | 4 | 5 | 21:23 | -2 | 13 | |
13
|
Alebrijes de Oaxaca
|
12 | 4 | 1 | 7 | 10:23 | -13 | 13 | |
14
|
Club Jaiba Brava
|
12 | 3 | 3 | 6 | 12:19 | -7 | 12 | |
15
|
Cruz Azul Hidalgo
|
12 | 2 | 5 | 5 | 14:19 | -5 | 11 | |
16
|
Tepatitlán
|
12 | 2 | 1 | 9 | 10:34 | -24 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Venados FC
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:6 | 12 | 16 | |
| 2 |
Mineros de Zacatecas
|
7 | 4 | 2 | 1 | 18:8 | 10 | 14 | |
| 3 |
Club Atlético Morelia
|
6 | 4 | 1 | 1 | 16:8 | 8 | 13 | |
| 4 |
Tapatío
|
7 | 4 | 1 | 2 | 16:10 | 6 | 13 | |
| 5 |
Cancún
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:4 | 9 | 12 | |
| 6 |
Piratas
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:3 | 8 | 12 | |
| 7 |
Tlaxcala
|
6 | 4 | 0 | 2 | 16:11 | 5 | 12 | |
| 8 |
Club Jaiba Brava
|
6 | 3 | 3 | 0 | 10:5 | 5 | 12 | |
| 9 |
CA La Paz
|
6 | 3 | 1 | 2 | 10:5 | 5 | 10 | |
| 10 |
Alebrijes de Oaxaca
|
6 | 3 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 10 | |
| 11 |
Correcaminos Uat
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:6 | 2 | 9 | |
| 12 |
Leones Negros
|
5 | 2 | 2 | 1 | 14:9 | 5 | 8 | |
| 13 |
Alacranes de Durango
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 14 |
Tepatitlán
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:15 | -7 | 7 | |
| 15 |
Dorados
|
7 | 1 | 3 | 3 | 9:11 | -2 | 6 | |
| 16 |
Cruz Azul Hidalgo
|
5 | 1 | 2 | 2 | 10:6 | 4 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Leones Negros
|
7 | 5 | 1 | 1 | 14:8 | 6 | 16 | |
| 2 |
CA La Paz
|
6 | 4 | 1 | 1 | 18:10 | 8 | 13 | |
| 3 |
Alacranes de Durango
|
7 | 3 | 2 | 2 | 3:3 | 0 | 11 | |
| 4 |
Club Atlético Morelia
|
6 | 3 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 10 | |
| 5 |
Correcaminos Uat
|
6 | 2 | 1 | 3 | 12:14 | -2 | 7 | |
| 6 |
Dorados
|
5 | 2 | 1 | 2 | 12:12 | 0 | 7 | |
| 7 |
Cancún
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:13 | -5 | 6 | |
| 8 |
Piratas
|
7 | 1 | 3 | 3 | 7:11 | -4 | 6 | |
| 9 |
Cruz Azul Hidalgo
|
7 | 1 | 3 | 3 | 4:13 | -9 | 6 | |
| 10 |
Venados FC
|
6 | 1 | 1 | 4 | 9:16 | -7 | 4 | |
| 11 |
Mineros de Zacatecas
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:13 | -6 | 4 | |
| 12 |
Tapatío
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 4 | |
| 13 |
Tlaxcala
|
6 | 0 | 3 | 3 | 7:14 | -7 | 3 | |
| 14 |
Alebrijes de Oaxaca
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4:16 | -12 | 3 | |
| 15 |
Club Jaiba Brava
|
6 | 0 | 0 | 6 | 2:14 | -12 | 0 | |
| 16 |
Tepatitlán
|
5 | 0 | 0 | 5 | 2:19 | -17 | 0 |
Które miejsce zajmuje Club Atlético Morelia w tabeli Liga de Expansión MX?
Club Atlético Morelia zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Liga de Expansión MX z dorobkiem 23 punktów po 12 kolejkach. Strata do prowadzącego Leones Negros wynosi 1 punkt, a przewaga nad 4. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 22:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Club Atlético Morelia w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Club Atlético Morelia na tle ligi w sezonie 2026.
Club Atlético Morelia na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,8
- Strzały celne / mecz 6,3
- Asysty / mecz 0,92
- Udane dryblingi / mecz 6,1
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,08
- Czyste konta 25%
- Odbiory / mecz 20,0
- Przechwyty / mecz 7,7
- Wybicia / mecz 22,0
- Zablokowane strzały / mecz 5,1
Strzelcy Club Atlético Morelia
-
Ruben del Campo 6
-
Jose Flores 5
-
Michell Rodriguez 3
-
Rene Lopez Aburto 2
-
Daniel Zamora 2
-
Diego de Buen 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Club Atlético Morelia i rywali według minuty w ostatnich 12 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Club Atlético Morelia to 46–60 minuta, w której padło 8 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 5 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Club Atlético Morelia - Club Jaiba Brava Po przerwie pada 68% bramek Club Atlético Morelia.Przebieg meczu Club Atlético Morelia i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 5-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 2-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 4-1-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 2-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 1-1-2 |
Gdy Club Atlético Morelia otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Club Atlético Morelia
91% bramek Club Atlético Morelia pada z gry. Z karnych odpowiadają za 9% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Club Atlético Morelia zdobywa w sezonie średnio 1,92 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,00.
Aktualne serie Club Atlético Morelia
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Club Atlético Morelia, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Club Atlético Morelia wygra mecz Club Atlético Morelia - Club Jaiba Brava Club Atlético Morelia nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Club Atlético Morelia
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 75%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 25%
- Powyżej 5,5 8%
W 50% meczów Club Atlético Morelia padają co najmniej trzy bramki, a w 67% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Club Atlético Morelia - Club Jaiba Brava Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Club Atlético Morelia.Club Atlético Morelia – faule i karne
- Faule / mecz 11,4
- Faule rywali / mecz 10,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Club Atlético Morelia fauluje średnio 11,4 razy na mecz, a wymusza 10,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Club Atlético Morelia, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Club Atlético Morelia zdobywa 2,17 punktu na mecz wobec 1,67 na wyjeździe.
Club Atlético Morelia wygra mecz Club Atlético Morelia - Club Jaiba Brava Club Atlético Morelia zdobywa u siebie 72% możliwych punktów, na wyjeździe 56%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 12 meczach Club Atlético Morelia ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 68% goli Club Atlético Morelia, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 12 meczów.
Club Atlético Morelia wygra drugą połowę meczu Club Atlético Morelia - Club Jaiba Brava Drugą połowę Club Atlético Morelia wygrywał w 6 z 12 meczów.Club Atlético Morelia – strzały
- Celne / mecz 6,3
- Niecelne / mecz 7,5
- Celność strzałów 46%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,5
Club Atlético Morelia oddaje 13,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 46% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Club Atlético Morelia - Club Jaiba Brava Club Atlético Morelia oddaje 13,8 strzałów na mecz.Club Atlético Morelia – posiadanie piłki
- U siebie 57,8%
- Na wyjeździe 54,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 12
- Mecze z posiadaniem > 55% 7 z 12
- Najniższe w sezonie 40%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 7 z 12 meczów. Średnio Club Atlético Morelia utrzymuje przy piłce 56,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 40%.
Club Atlético Morelia wygra mecz Club Atlético Morelia - Club Jaiba Brava Club Atlético Morelia utrzymuje średnio 56,0% posiadania piłki.Club Atlético Morelia – podania
- Kluczowe / mecz 14,8
- Dośrodkowania / mecz 24,7
- Celność dośrodkowań 23%
- Podania długie / mecz 55
- Celność długich podań 53%
Club Atlético Morelia wymienia średnio 425 podań na mecz przy celności 83%, z czego 14,8 to podania kluczowe.
Club Atlético Morelia – czyste konta
- U siebie 1 z 6
- Na wyjeździe 2 z 6
- Stracone / mecz 1,08
- Bez straty do przerwy 58%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 25%
Czyste konto Club Atlético Morelia to 25% meczów sezonu (3 z 12), z czego 1 w 6 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Club Atlético Morelia - Club Jaiba Brava Czyste konto Club Atlético Morelia zachowuje w 25% meczów.Club Atlético Morelia – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 83%
- Pow. 8,5 w meczu 83%
- Pow. 10,5 w meczu 75%
- Rożne u siebie / mecz 7,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 7,3
Club Atlético Morelia wykonuje średnio 7,5 rzutów rożnych na mecz wobec 4,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 83% spotkań.
Club Atlético Morelia – kartki
- Żółte kartki 30
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 58%
- Kartki rywali / mecz 2,7
- Mecze bez kartki 8%
Club Atlético Morelia ogląda średnio 2,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Club Atlético Morelia – 2,7. W sezonie zespół otrzymał 4 czerwone kartki.
Club Atlético Morelia według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 4 | 3-0-1 | 2,25 | 2,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 1-1-2 | 1,00 | 1,50 | 1,50 |
| Dołu tabeli (12–16) | 4 | 3-1-0 | 2,50 | 2,00 | 0,75 |
Najwięcej punktów na mecz Club Atlético Morelia zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
Club Atlético Morelia na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
1,60 2,29 | 2,80 2,00 | 1,80 1,14 |
|
2.
|
1,67 2,17 | 1,67 3,00 | 0,83 1,67 |
|
3.
|
2,17 1,67 | 2,67 1,00 | 1,33 0,83 |
|
4.
|
2,67 0,67 | 3,00 1,50 | 1,00 2,67 |
|
5.
|
2,00 0,80 | 2,57 1,40 | 1,14 2,60 |
Ciekawe rekordy w meczach Club Atlético Morelia
Skrajne wyniki i osiągnięcia Club Atlético Morelia w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Club Atlético Morelia - Cancún 4:1 Liga de Expansión MX, 9.08.2026
- Najwyższa porażka Club Atlético Morelia - Correcaminos Uat 1:3 Liga de Expansión MX, 21.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Club Atlético Morelia - CA La Paz 4:2, Liga de Expansión MX, 26.07.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 4. minuta López Aburto, Dorados - Club Atlético Morelia 0:1, Liga de Expansión MX, 29.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Rodriguez, Club Atlético Morelia - Cancún 4:1, Liga de Expansión MX, 9.08.2026
Jakie statystyki ma Club Atlético Morelia w tym sezonie?
Bilans Club Atlético Morelia w tym sezonie to 12 meczów i wynik 7-2-3 przy 22 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 13,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Club Atlético Morelia – zawodnicy
Jak wygląda kadra Club Atlético Morelia w sezonie 2026.
Przewidywany skład Club Atlético Morelia 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kadra Club Atlético Morelia
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
26 | Szwajcaria | – | – | 12 | 100% | 6 | 2 | 930' | 4 | 0 | |||||||
| 28 |
|
28 | – | – | 10 | 83% | 5 | 0 | 375' | 0 | 1 | ||||||||
| 31 |
|
24 | Meksyk | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
![]() |
24 | Meksyk | 500 tys. € | – | 11 | 92% | 0 | 2 | 945' | 3 | 0 | |||||||
| 10 |
|
26 | Meksyk | 325 tys. € | 161 tys. € | 10 | 83% | 0 | 2 | 511' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
22 | Meksyk | 250 tys. € | – | 12 | 100% | 1 | 2 | 855' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
27 | Meksyk | 750 tys. € | 331 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 32 |
![]() |
20 | Meksyk | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
![]() |
22 | Meksyk | 175 tys. € | 63 tys. € | 8 | 67% | 0 | 0 | 105' | 3 | 2 | |||||||
| 16 |
|
25 | Meksyk | 350 tys. € | 134 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
![]() |
24 | Kolumbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 34 |
![]() |
26 | Meksyk | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Club Atlético Morelia
2,6 mln €
śr. 213 tys. € / zawodnika
Ile Club Atlético Morelia wydaje na pensje
689 tys. € rocznie
śr. 57 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Meksyk (9 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Club Atlético Morelia w sezonie 2026
Club Atlético Morelia wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Club Atlético Morelia
Club Atlético Morelia – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Club Atlético Morelia w sezonie 2026.
Club Atlético Morelia transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2020 |
|
Meksyk | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2020 |
|
Meksyk | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2020 |
![]() |
Meksyk | 22 |
![]() |
nieujawniona | |
| 30 Cze 2020 |
|
Meksyk | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2020 |
|
Meksyk | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2020 |
![]() |
Meksyk | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2019 |
|
Meksyk | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Lip 2018 |
|
Meksyk | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2018 |
|
Meksyk | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2018 |
|
Meksyk | 25 |
![]() |
za darmo |
Club Atlético Morelia – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Club Atlético Morelia? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Club Atlético Morelia?
Klub piłkarski Club Atlético Morelia zdobył w swojej historii 2 trofea. Najczęściej wygrywał Superpuchar Meksyku oraz Mistrzostwo Apertury Meksyku.
