Forma w lidze
Dorados w tabeli
12. miejsce / 13 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 11 punktów
Strata do 8. miejsca: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 porażki z rzędu
5 meczów bez zwycięstwa
2 mecze ze strzeloną bramką
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
9:11 bramki
1,29 gola/mecz
7 pkt
12:12 bramki
2,40 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Dorados
Wartość drużyny: 2,8 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 5 bramek | 22 | napastnik | 12 | – | |||
|
|
Najwięcej asyst 5 asyst | Meksyk | 25 | pomocnik | 10 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,41 średnia ocena | Meksyk | 25 | pomocnik | 10 | 350 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 1080 minut | Meksyk | 22 | bramkarz | 12 | 200 tys. € |
Przewidywany skład Dorados 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.








Dorados w tabeli Liga de Expansión MX
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Leones Negros
|
12 | 7 | 3 | 2 | 28:17 | 24 |
2
|
CA La Paz
|
12 | 7 | 2 | 3 | 28:15 | 23 |
| ··· | |||||||
11
|
Tlaxcala
|
12 | 4 | 3 | 5 | 23:25 | 15 |
12
|
Dorados
|
12 | 3 | 4 | 5 | 21:23 | 13 |
13
|
Alebrijes de Oaxaca
|
12 | 4 | 1 | 7 | 10:23 | 13 |
Wyniki Dorados
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Dorados
1
![]()
Cruz Azul Hidalgo
3
Liga de Expansión MX, 12. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Leones Negros
6
Dorados
3
Liga de Expansión MX, 11. kolejka
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Dorados
0
![]()
Alacranes de Durango
1
Liga de Expansión MX, 10. kolejka
|
Terminarz Dorados
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 03:00
|
Correcaminos Uat
Dorados
Liga de Expansión MX, 13. kolejka
|
|
|
25 Paź 02:00
|
Dorados
![]()
Piratas
Liga de Expansión MX, 14. kolejka
|
|
|
31 Paź 04:00
|
CA La Paz
Dorados
Liga de Expansión MX, 15. kolejka
|
Ostatnie transfery Dorados
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Lip 2026 |
|
Meksyk |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Meksyk |
![]() |
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
|
Meksyk |
|
za darmo | |
| 22 Lip 2026 |
|
Meksyk |
|
za darmo |
Dorados to klub piłkarski z Meksyku występujący w Liga de Expansión MX. Swoim domowym obiektem jest Estadio Dorados, który może pomieścić 23 000 widzów. Zespół prowadzi Luis Orozco. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,8 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Dorados w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Dorados trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 13 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Dorados w tabeli Liga de Expansión MX?
Dorados zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Liga de Expansión MX z dorobkiem 13 punktów po 12 kolejkach. Strata do prowadzącego Leones Negros wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 21:23, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Jak wygląda skład Dorados?
W wyjściowym ustawieniu Dorados między słupkami staje J. Castro, a linię obrony najczęściej tworzą D. Osuna, R. Franco, C. Castro, F. Contreras oraz A. Flores. W środku pola grają C. Galicia, D. Guajardo oraz F. Gonzalez, a za skuteczność w ataku odpowiadają L. Vargas, J. Rengifo. Trener Luis Orozco ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga de Expansión MX i pucharach.
Kiedy Dorados gra następny mecz?
Najbliższy mecz Dorados to spotkanie z Correcaminos Uat, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 03:00 na obiekcie Estadio Olímpico Ing. Marte R. Gómez w ramach Liga de Expansión MX (13. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Dorados?
Ostatni mecz Dorados to porażka z Cruz Azul Hidalgo 1:3 w Liga de Expansión MX, 11 października 2026. Bramki zdobyli Gamboa, Sanchez, Gonzalez oraz Valdivia. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Dorados w tym sezonie?
Bilans Dorados w tym sezonie to 12 meczów i wynik 3-4-5 przy 21 zdobytych bramkach i 23 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 11,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Dorados w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Dorados w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Dorados
Dorados terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 03:00
|
Liga de Expansión MX, 13. kolejka
|
Estadio Olímpico Ing. Marte R. Gómez Wyjazd | Umiarkowany | |
|
25 Paź 02:00
|
![]() Liga de Expansión MX, 14. kolejka
|
Estadio Dorados U siebie | Umiarkowany | |
|
31 Paź 04:00
|
Liga de Expansión MX, 15. kolejka
|
Estadio Guaycura Wyjazd | Trudny |
Kiedy Dorados gra następny mecz?
Najbliższy mecz Dorados to spotkanie z Correcaminos Uat, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 03:00 na obiekcie Estadio Olímpico Ing. Marte R. Gómez w ramach Liga de Expansión MX (13. kolejka).
Wyniki Dorados w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Dorados w sezonie 2026.
Forma i bramki Dorados w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Dorados wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
![]() Liga de Expansión MX, 12. kolejka
|
1:3 | 5-3-2 | 4/5 | 4/7 | |
|
04 Paź Koniec
|
Liga de Expansión MX, 11. kolejka
|
6:3 | 4-1-4-1 | 1/6 | 1/2 | |
|
27 Wrz Koniec
|
![]() Liga de Expansión MX, 10. kolejka
|
0:1 | 4-4-2 | 5/12 | 4/8 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Liga de Expansión MX, 9. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 2/6 | 3/7 | |
|
16 Wrz Koniec
|
Liga de Expansión MX, 1. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 5/13 | 1/2 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Liga de Expansión MX, 8. kolejka
|
3:1 | 4-4-2 | 13/15 | 5/8 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Liga de Expansión MX, 7. kolejka
|
1:4 | 4-3-3 | 1/7 | 3/8 | |
|
29 Sie Koniec
|
Liga de Expansión MX, 6. kolejka
|
0:1 | 4-4-2 | 6/10 | 2/3 | |
|
21 Sie Koniec
|
Liga de Expansión MX, 5. kolejka
|
4:2 | 4-4-2 | 2/8 | 3/3 | |
|
16 Sie Koniec
|
Liga de Expansión MX, 4. kolejka
|
2:2 | 4-4-2 | 4/5 | 3/5 |
Dorados ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 8 z 12 meczów, ze średnią 1,13 punktu. W pozostałych ustawieniach Dorados zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Dorados?
Ostatni mecz Dorados to porażka z Cruz Azul Hidalgo 1:3 w Liga de Expansión MX, 11 października 2026. Bramki zdobyli Gamboa, Sanchez, Gonzalez oraz Valdivia. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Dorados – tabela Liga de Expansión MX
Jakie miejsce w tabeli Liga de Expansión MX zajmuje Dorados w sezonie 2026.
Miejsce Dorados w tabeli Liga de Expansión MX
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Leones Negros
|
12 | 7 | 3 | 2 | 28:17 | 11 | 24 | |
2
|
CA La Paz
|
12 | 7 | 2 | 3 | 28:15 | 13 | 23 | |
3
|
Club Atlético Morelia
|
12 | 7 | 2 | 3 | 22:13 | 9 | 23 | |
4
|
Venados FC
|
12 | 6 | 2 | 4 | 27:22 | 5 | 20 | |
5
|
Mineros de Zacatecas
|
12 | 5 | 3 | 4 | 25:21 | 4 | 18 | |
6
|
Cancún
|
12 | 5 | 3 | 4 | 21:17 | 4 | 18 | |
7
|
Piratas
|
12 | 5 | 3 | 4 | 18:14 | 4 | 18 | |
8
|
Alacranes de Durango
|
12 | 5 | 3 | 4 | 11:11 | 0 | 18 | |
9
|
Tapatío
|
12 | 5 | 2 | 5 | 23:20 | 3 | 17 | |
10
|
Correcaminos Uat
|
12 | 4 | 4 | 4 | 20:20 | 0 | 16 | |
11
|
Tlaxcala
|
12 | 4 | 3 | 5 | 23:25 | -2 | 15 | |
12
|
Dorados
|
12 | 3 | 4 | 5 | 21:23 | -2 | 13 | |
13
|
Alebrijes de Oaxaca
|
12 | 4 | 1 | 7 | 10:23 | -13 | 13 | |
14
|
Club Jaiba Brava
|
12 | 3 | 3 | 6 | 12:19 | -7 | 12 | |
15
|
Cruz Azul Hidalgo
|
12 | 2 | 5 | 5 | 14:19 | -5 | 11 | |
16
|
Tepatitlán
|
12 | 2 | 1 | 9 | 10:34 | -24 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Leones Negros
|
12 | 7 | 3 | 2 | 28:17 | 11 | 24 | |
2
|
CA La Paz
|
12 | 7 | 2 | 3 | 28:15 | 13 | 23 | |
3
|
Club Atlético Morelia
|
12 | 7 | 2 | 3 | 22:13 | 9 | 23 | |
4
|
Venados FC
|
12 | 6 | 2 | 4 | 27:22 | 5 | 20 | |
5
|
Mineros de Zacatecas
|
12 | 5 | 3 | 4 | 25:21 | 4 | 18 | |
6
|
Cancún
|
12 | 5 | 3 | 4 | 21:17 | 4 | 18 | |
7
|
Piratas
|
12 | 5 | 3 | 4 | 18:14 | 4 | 18 | |
8
|
Alacranes de Durango
|
12 | 5 | 3 | 4 | 11:11 | 0 | 18 | |
9
|
Tapatío
|
12 | 5 | 2 | 5 | 23:20 | 3 | 17 | |
10
|
Correcaminos Uat
|
12 | 4 | 4 | 4 | 20:20 | 0 | 16 | |
11
|
Tlaxcala
|
12 | 4 | 3 | 5 | 23:25 | -2 | 15 | |
12
|
Dorados
|
12 | 3 | 4 | 5 | 21:23 | -2 | 13 | |
13
|
Alebrijes de Oaxaca
|
12 | 4 | 1 | 7 | 10:23 | -13 | 13 | |
14
|
Club Jaiba Brava
|
12 | 3 | 3 | 6 | 12:19 | -7 | 12 | |
15
|
Cruz Azul Hidalgo
|
12 | 2 | 5 | 5 | 14:19 | -5 | 11 | |
16
|
Tepatitlán
|
12 | 2 | 1 | 9 | 10:34 | -24 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Venados FC
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:6 | 12 | 16 | |
| 2 |
Mineros de Zacatecas
|
7 | 4 | 2 | 1 | 18:8 | 10 | 14 | |
| 3 |
Club Atlético Morelia
|
6 | 4 | 1 | 1 | 16:8 | 8 | 13 | |
| 4 |
Tapatío
|
7 | 4 | 1 | 2 | 16:10 | 6 | 13 | |
| 5 |
Cancún
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:4 | 9 | 12 | |
| 6 |
Piratas
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:3 | 8 | 12 | |
| 7 |
Tlaxcala
|
6 | 4 | 0 | 2 | 16:11 | 5 | 12 | |
| 8 |
Club Jaiba Brava
|
6 | 3 | 3 | 0 | 10:5 | 5 | 12 | |
| 9 |
CA La Paz
|
6 | 3 | 1 | 2 | 10:5 | 5 | 10 | |
| 10 |
Alebrijes de Oaxaca
|
6 | 3 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 10 | |
| 11 |
Correcaminos Uat
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:6 | 2 | 9 | |
| 12 |
Leones Negros
|
5 | 2 | 2 | 1 | 14:9 | 5 | 8 | |
| 13 |
Alacranes de Durango
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 14 |
Tepatitlán
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:15 | -7 | 7 | |
| 15 |
Dorados
|
7 | 1 | 3 | 3 | 9:11 | -2 | 6 | |
| 16 |
Cruz Azul Hidalgo
|
5 | 1 | 2 | 2 | 10:6 | 4 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Leones Negros
|
7 | 5 | 1 | 1 | 14:8 | 6 | 16 | |
| 2 |
CA La Paz
|
6 | 4 | 1 | 1 | 18:10 | 8 | 13 | |
| 3 |
Alacranes de Durango
|
7 | 3 | 2 | 2 | 3:3 | 0 | 11 | |
| 4 |
Club Atlético Morelia
|
6 | 3 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 10 | |
| 5 |
Correcaminos Uat
|
6 | 2 | 1 | 3 | 12:14 | -2 | 7 | |
| 6 |
Dorados
|
5 | 2 | 1 | 2 | 12:12 | 0 | 7 | |
| 7 |
Cancún
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:13 | -5 | 6 | |
| 8 |
Piratas
|
7 | 1 | 3 | 3 | 7:11 | -4 | 6 | |
| 9 |
Cruz Azul Hidalgo
|
7 | 1 | 3 | 3 | 4:13 | -9 | 6 | |
| 10 |
Venados FC
|
6 | 1 | 1 | 4 | 9:16 | -7 | 4 | |
| 11 |
Mineros de Zacatecas
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:13 | -6 | 4 | |
| 12 |
Tapatío
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 4 | |
| 13 |
Tlaxcala
|
6 | 0 | 3 | 3 | 7:14 | -7 | 3 | |
| 14 |
Alebrijes de Oaxaca
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4:16 | -12 | 3 | |
| 15 |
Club Jaiba Brava
|
6 | 0 | 0 | 6 | 2:14 | -12 | 0 | |
| 16 |
Tepatitlán
|
5 | 0 | 0 | 5 | 2:19 | -17 | 0 |
Które miejsce zajmuje Dorados w tabeli Liga de Expansión MX?
Dorados zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Liga de Expansión MX z dorobkiem 13 punktów po 12 kolejkach. Strata do prowadzącego Leones Negros wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 21:23, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Statystyki Dorados w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Dorados na tle ligi w sezonie 2026.
Dorados na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,9
- Strzały celne / mecz 5,5
- Asysty / mecz 1,08
- Udane dryblingi / mecz 5,4
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,92
- Czyste konta 8%
- Odbiory / mecz 15,7
- Przechwyty / mecz 9,6
- Wybicia / mecz 21,8
- Zablokowane strzały / mecz 3,2
Strzelcy Dorados
Rozkład bramek w czasie
Bramki Dorados i rywali według minuty w ostatnich 12 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Dorados to 76–90+ minuta, w której padło 8 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 6 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Correcaminos Uat - Dorados Po przerwie pada 57% bramek Dorados.Przebieg meczu Dorados i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 2-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 9 | 1-3-5 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-1-2 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-2-3 |
Gdy Dorados otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Dorados
90% bramek Dorados pada z gry. Z karnych odpowiadają za 10% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Dorados zdobywa w sezonie średnio 1,08 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,90.
Aktualne serie Dorados
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Dorados, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Dorados wygra mecz Correcaminos Uat - Dorados Dorados przegrał 3 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Dorados
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 83%
- Powyżej 2,5 58%
- Powyżej 3,5 58%
- Powyżej 4,5 25%
- Powyżej 5,5 17%
W 58% meczów Dorados padają co najmniej trzy bramki, a w 75% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Correcaminos Uat - Dorados Powyżej 2,5 bramki padło w 58% meczów Dorados.Dorados – faule i karne
- Faule / mecz 12,7
- Faule rywali / mecz 9,5
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Dorados fauluje średnio 12,7 razy na mecz, a wymusza 9,5 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Dorados, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Dorados zdobywa 0,86 punktu na mecz wobec 1,40 na wyjeździe.
Dorados wygra mecz Correcaminos Uat - Dorados Dorados zdobywa u siebie 29% możliwych punktów, na wyjeździe 47%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 12 meczach Dorados ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 57% goli Dorados, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 12 meczów.
Dorados wygra drugą połowę meczu Correcaminos Uat - Dorados Drugą połowę Dorados wygrywał w 4 z 12 meczów.Dorados – strzały
- Celne / mecz 5,5
- Niecelne / mecz 6,4
- Celność strzałów 46%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,8
Dorados oddaje 11,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 46% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Correcaminos Uat - Dorados Dorados oddaje 11,9 strzałów na mecz.Dorados – posiadanie piłki
- U siebie 54,1%
- Na wyjeździe 42,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 12
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 12
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 12 meczów. Średnio Dorados utrzymuje przy piłce 49,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Dorados wygra mecz Correcaminos Uat - Dorados Dorados utrzymuje średnio 49,2% posiadania piłki.Dorados – podania
- Kluczowe / mecz 10,7
- Dośrodkowania / mecz 24,7
- Celność dośrodkowań 22%
- Podania długie / mecz 59
- Celność długich podań 45%
Dorados wymienia średnio 401 podań na mecz przy celności 80%, z czego 10,7 to podania kluczowe.
Dorados – czyste konta
- U siebie 0 z 7
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,92
- Bez straty do przerwy 33%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 42%
Czyste konto Dorados to 8% meczów sezonu (1 z 12), z czego 0 w 7 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Correcaminos Uat - Dorados Czyste konto Dorados zachowuje w 8% meczów.Dorados – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne u siebie / mecz 6,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 1,2
Dorados wykonuje średnio 4,3 rzutów rożnych na mecz wobec 4,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Dorados – kartki
- Żółte kartki 34
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 67%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 0%
Dorados ogląda średnio 2,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Dorados – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Dorados według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 4 | 0-1-3 | 0,25 | 1,75 | 3,25 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 1-2-1 | 1,25 | 1,50 | 1,25 |
| Dołu tabeli (12–16) | 4 | 2-1-1 | 1,75 | 2,00 | 1,25 |
Najwięcej punktów na mecz Dorados zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Dorados na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
10.
|
1,50 1,17 | 1,33 2,00 | 1,00 2,33 |
|
11.
|
2,00 0,50 | 2,67 1,17 | 1,83 2,33 |
|
12.
|
0,86 1,40 | 1,29 2,40 | 1,57 2,40 |
|
13.
|
1,67 0,50 | 1,00 0,67 | 1,17 2,67 |
|
14.
|
2,00 0,00 | 1,67 0,33 | 0,83 2,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Dorados
Skrajne wyniki i osiągnięcia Dorados w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Tepatitlán - Dorados 1:4 Liga de Expansión MX, 4.09.2026
- Najwyższa porażka Leones Negros - Dorados 6:3 Liga de Expansión MX, 4.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 9 bramek Leones Negros - Dorados 6:3, Liga de Expansión MX, 4.10.2026
- Najszybsza bramka 8. minuta Flores, Venados FC - Dorados 4:2, Liga de Expansión MX, 21.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+7 minuta Vargas, Dorados - Tapatío 3:1, Liga de Expansión MX, 13.09.2026
Jakie statystyki ma Dorados w tym sezonie?
Bilans Dorados w tym sezonie to 12 meczów i wynik 3-4-5 przy 21 zdobytych bramkach i 23 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 11,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Dorados – zawodnicy
Jak wygląda kadra Dorados w sezonie 2026.
Przewidywany skład Dorados 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.








Kadra Dorados
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
![]() |
25 | Meksyk | 75 tys. € | – | 12 | 100% | 3 | 0 | 746' | 2 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
25 | Meksyk | 600 tys. € | – | 11 | 92% | 1 | 2 | 288' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
25 | Kolumbia | 100 tys. € | – | 7 | 58% | 3 | 0 | 548' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
21 | Urugwaj | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
25 | Meksyk | 350 tys. € | 107 tys. € | 10 | 83% | 1 | 5 | 833' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
24 | Meksyk | 300 tys. € | – | 12 | 100% | 0 | 0 | 262' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
22 | Meksyk | 75 tys. € | – | 9 | 75% | 0 | 2 | 36' | 3 | 0 | |||||||
| 12 |
|
23 | Meksyk | 50 tys. € | – | 10 | 83% | 1 | 0 | 57' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
23 | Meksyk | 200 tys. € | 80 tys. € | 2 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
33 | Meksyk | 250 tys. € | 80 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
23 | Meksyk | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
26 | Meksyk | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
22 | Meksyk | 450 tys. € | 80 tys. € | 11 | 92% | 0 | 0 | 879' | 4 | 2 | |||||||
| 11 |
|
27 | Meksyk | 750 tys. € | 80 tys. € | 12 | 100% | 0 | 3 | 687' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
24 | Meksyk | 300 tys. € | – | 12 | 100% | 1 | 1 | 1 024' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
![]() |
21 | Meksyk | 25 tys. € | 63 tys. € | 10 | 83% | 0 | 0 | 806' | 3 | 0 | |||||||
| 26 |
|
30 | Meksyk | 700 tys. € | 438 tys. € | 11 | 92% | 0 | 0 | 571' | 4 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
24 | Meksyk | 150 tys. € | – | 11 | 92% | 1 | 0 | 470' | 3 | 0 | |||||||
| 3 |
|
26 | Meksyk | 850 tys. € | – | 3 | 25% | 0 | 0 | 7' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
23 | Meksyk | 375 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
19 | Meksyk | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
![]() |
22 | Meksyk | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 21 |
![]() |
22 | Meksyk | 200 tys. € | – | 12 | 100% | 0 | 0 | 1 080' | 1 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
21 | Salwador | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
![]() |
21 | Meksyk | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 34 |
|
20 | Meksyk | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Dorados
6,3 mln €
śr. 240 tys. € / zawodnika
Ile Dorados wydaje na pensje
930 tys. € rocznie
śr. 36 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Meksyk (23 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Dorados w sezonie 2026
Dorados wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Dorados
Jak wygląda skład Dorados?
W wyjściowym ustawieniu Dorados między słupkami staje J. Castro, a linię obrony najczęściej tworzą D. Osuna, R. Franco, C. Castro, F. Contreras oraz A. Flores. W środku pola grają C. Galicia, D. Guajardo oraz F. Gonzalez, a za skuteczność w ataku odpowiadają L. Vargas, J. Rengifo. Trener Luis Orozco ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga de Expansión MX i pucharach.
Dorados – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Dorados w sezonie 2026.
Dorados transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Lip 2026 |
|
Meksyk | 23 |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Meksyk | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
|
Meksyk | 25 |
|
za darmo | |
| 22 Lip 2026 |
|
Meksyk | 26 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Meksyk | 24 |
|
za darmo | |
| 13 Lip 2026 |
![]() |
Meksyk | 21 |
|
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
![]() |
Salwador | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Meksyk | 27 | – | za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Meksyk | 22 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Meksyk | 21 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Dorados
Dorados bilans transferowy
- 0 € 2026
- +100 tys. € 2025
Rekordy transferowe w historii Dorados
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Dorados w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Dorados trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 13 piłkarzy.