Benedek Varju
obrońca #2Benedek Varju jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Benedek Varju
OcenaTransfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Benedek Varju w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Benedek Varju wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.85, a skuteczność strzałów to 0,0%. Benedek Varju oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Benedek Varju w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Benedek Varju rozegrał w barwach MTK Budapest w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 585 minut. Średnio dawało to 65 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Benedek Varju?
Benedek Varju ma na koncie 2 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo 2. ligi Węgier — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z MTK Budapest — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2020 roku.
Na jakiej pozycji gra Benedek Varju?
Benedek Varju najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Benedek Varju?
Wycena 25-letniego Benedek Varju według stanu na maj 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Benedek Varju?
Benedek Varju urodził się 21 maja 2001 na Węgrzech. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Benedek Varju – statystyki
Szczegółowe statystyki Benedek Varju w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział MTK Budapest. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Benedek Varju
Benedek Varju vs. inni
Atak
Obrona
Podania Benedek Varju
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Benedek Varju w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Benedek Varju wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.85, a skuteczność strzałów to 0,0%. Benedek Varju oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Benedek Varju – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Benedek Varju w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Benedek Varju
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 9. kolejka
|
3:0 | 21' | 0 | 0 | ||||
| 20.09 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 8. kolejka
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 05.09 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 7. kolejka
|
1:2 | 79' | 0 | 0 | – | |||
| 28.08 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 6. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 22.08 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 5. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 15.08 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 4. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 07.08 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 3. kolejka
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 01.08 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 2. kolejka
|
3:3 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 27.07 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 1. kolejka
|
3:0 | 80' | 0 | 0 | – | |||
| 15.05 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 33. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Benedek Varju w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Benedek Varju rozegrał w barwach MTK Budapest w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 585 minut. Średnio dawało to 65 minut gry na spotkanie.
Benedek Varju – transfery
W trakcie kariery Benedek Varju zmieniał klub 3 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
MTK Budapest 2018 – obecnie
-
MTK Budapest U19 2017 – 2018

-
ETO FC U17 2016 – 2017

-
ETO FC Youth do 2016

Benedek Varju – forma
W ostatnich 5 meczach Benedek Varju zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,34. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Benedek Varju 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.36, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.34.
W ostatnich 10 meczach Benedek Varju 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.36, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.58.
W jakiej formie jest Benedek Varju?
Benedek Varju jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.34 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.85). Jego dyspozycja słabnie.
Benedek Varju – trofea
W trakcie kariery Benedek Varju zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Benedek Varju?
Benedek Varju zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w MTK Budapest — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Węgier — 2 razy.
Benedek Varju – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Benedek Varju wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Benedek Varju na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Benedek Varju?
Wycena Benedek Varju wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Benedek Varju wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.