Herman Penkov jest piłkarzem występującym obecnie w Bukovyna. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Herman Penkov
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Herman Penkov w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Herman Penkov wyglądają następująco: 1 mecz, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Herman Penkov oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Herman Penkov w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Herman Penkov rozegrał w barwach Bukovyna w Pucharze Ukrainy 1 mecz, w Premier-liha 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 360 minut. Średnio dawało to 72 minuty gry na spotkanie.
Ile zarabia Herman Penkov?
Na podstawie kontraktu z Bukovyna, Herman Penkov otrzymuje 19,7 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 1,6 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Penkov we wrześniu 2026 to 379 euro, a dziennie około 54 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Jakie trofea zdobył Herman Penkov?
Herman Penkov ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Herman Penkov?
Herman Penkov najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Herman Penkov?
Wycena 32-letniego Herman Penkov według stanu na czerwiec 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Herman Penkov?
Herman Penkov urodził się 26 maja 1994 w Makiivka na Ukrainie. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Herman Penkov – statystyki
Szczegółowe statystyki Herman Penkov w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Bukovyna. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Herman Penkov
Herman Penkov vs. inni
Atak
Obrona
Podania Herman Penkov
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Herman Penkov w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Herman Penkov wyglądają następująco: 1 mecz, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Herman Penkov oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Herman Penkov – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Herman Penkov w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Herman Penkov
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08 2026 |
Premier-liha (Ukraina), 4. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 15.08 2026 |
Premier-liha (Ukraina), 3. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 08.08 2026 |
Premier-liha (Ukraina), 2. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 03.08 2026 |
Premier-liha (Ukraina), 1. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Herman Penkov w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Herman Penkov rozegrał w barwach Bukovyna w Pucharze Ukrainy 1 mecz, w Premier-liha 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 360 minut. Średnio dawało to 72 minuty gry na spotkanie.
Herman Penkov – transfery
W trakcie kariery Herman Penkov zmieniał klub 10 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Bukovyna 2025 – obecnie
-
FC LNZ Cherkasy 2023 – 2025
-
FK Mynaj 2021 – 2023
-
Piunik Erywań 2021 – 2021
-
FC Lviv 2020 – 2021

-
Olimpic Donetsk 2019 – 2020

-
Karpaty Lviv (-2021) 2018 – 2019

-
PFC Stal Kamyanske (-2018) 2017 – 2018

-
PFC Stal Kamyanske II (-2018) 2015 – 2017

-
Metalurg Donetsk II (- 2015) 2010 – 2015

-
Metalurg Donetsk U17 (-2015) do 2010

Herman Penkov – forma
W ostatnich 4 meczach Herman Penkov zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,50. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Herman Penkov
Podsumowanie formy Herman Penkov
W ostatnich 4 meczach Herman Penkov ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.70, a średnia ocena formy z 4 spotkań to 6.50.
W jakiej formie jest Herman Penkov?
Herman Penkov jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 4 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.50. Jego dyspozycja słabnie.
Herman Penkov – zarobki
Herman Penkov gra w Bukovyna na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 20 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Ile zarabia Herman Penkov?
Na podstawie kontraktu z Bukovyna, Herman Penkov otrzymuje 19,7 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 1,6 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Penkov we wrześniu 2026 to 379 euro, a dziennie około 54 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Herman Penkov – trofea
W trakcie kariery Herman Penkov zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Herman Penkov?
Herman Penkov zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Bukovyna — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Ukrainy — 1 raz.
Herman Penkov – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Herman Penkov wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Herman Penkov na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Herman Penkov?
Wycena Herman Penkov wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Herman Penkov wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.