Hugo Fargues jest piłkarzem występującym obecnie w Lausanne Ouchy. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Hugo Fargues
OcenaTransfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Hugo Fargues w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Hugo Fargues wyglądają następująco: 36 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.26, a skuteczność strzałów to 7,1%. Hugo Fargues oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Hugo Fargues w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Hugo Fargues rozegrał w barwach Lausanne Ouchy w Pucharze Szwajcarii 6 meczów, w Challenge League (Szwajcaria) 36 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 325 minut. Średnio dawało to 32 minuty gry na spotkanie.
Czy Hugo Fargues ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Hugo Fargues nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Hugo Fargues to uraz z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 222 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Hugo Fargues?
Hugo Fargues ma na koncie 3 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo 3. ligi Szwajcarii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Yverdonem — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Hugo Fargues?
Hugo Fargues najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Hugo Fargues?
Wycena 34-letniego Hugo Fargues według stanu na czerwiec 2026 wynosi 50 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 200 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Hugo Fargues?
Hugo Fargues urodził się 16 kwietnia 1992 w Szwajcarii, ma narodowość francuską. Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Hugo Fargues – statystyki
Szczegółowe statystyki Hugo Fargues w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Lausanne Ouchy. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Hugo Fargues
Hugo Fargues vs. inni
Atak
Obrona
Podania Hugo Fargues
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Hugo Fargues w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Hugo Fargues wyglądają następująco: 36 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.26, a skuteczność strzałów to 7,1%. Hugo Fargues oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Hugo Fargues – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Hugo Fargues w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Hugo Fargues
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05 2026 |
Puchar Szwajcarii, finał
|
0:3 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 15.05 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 36. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 11.05 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 35. kolejka
|
1:3 | 65' | 1 | 0 | – | |||
| 08.05 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 34. kolejka
|
5:0 | 29' | 0 | 0 | – | |||
| 02.05 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 33. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 26.04 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 32. kolejka
|
0:3 | 4' | 0 | 0 | – | |||
| 22.04 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 31. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 18.04 2026 |
Puchar Szwajcarii, półfinał
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 10.04 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 30. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 07.04 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 29. kolejka
|
1:2 | 70' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Hugo Fargues w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Hugo Fargues rozegrał w barwach Lausanne Ouchy w Pucharze Szwajcarii 6 meczów, w Challenge League (Szwajcaria) 36 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 325 minut. Średnio dawało to 32 minuty gry na spotkanie.
Hugo Fargues – transfery
W trakcie kariery Hugo Fargues zmieniał klub 8 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FC Champagne Sports 2026 – obecnie

-
Lausanne Ouchy 2024 – 2026
-
Yverdon 2019 – 2024
-
Stade Nyonnais 2017 – 2019
-
Servette FC 2015 – 2017
-
Stade Nyonnais 2014 – 2015
-
Servette FC 2013 – 2014
-
Stade Nyonnais 2012 – 2013
-
Servette U21 do 2012

Hugo Fargues – forma
W ostatnich 5 meczach Hugo Fargues zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,15. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Hugo Fargues 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.60, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.15 — wynik powyżej średniej ligowej (0.89).
W ostatnich 10 meczach Hugo Fargues 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.81, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.61 — wynik powyżej średniej ligowej (0.89).
W jakiej formie jest Hugo Fargues?
Hugo Fargues jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.15 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.26). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Hugo Fargues – zarobki
Hugo Fargues gra w Lausanne Ouchy na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 97 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Hugo Fargues – kontuzje
W trakcie kariery Hugo Fargues zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 43 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Hugo Fargues
-
Uraz o nieznanym charakterze
10.12.24 – 30.12.24 (21 dni)
Lausanne Ouchy opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
12.08.22 – 21.03.23 (222 dni)
Yverdon opuszczone: 23 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
23.05.17 – 29.06.17 (38 dni)
Servette FC opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
21.07.16 – 23.11.16 (126 dni)
Servette FC opuszczone: 17 meczów
Czy Hugo Fargues ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Hugo Fargues nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Hugo Fargues to uraz z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 222 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Hugo Fargues – trofea
W trakcie kariery Hugo Fargues zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Hugo Fargues?
Hugo Fargues zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Yverdonie — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 3. ligi Szwajcarii — 2 razy.
Hugo Fargues – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Hugo Fargues wynosi obecnie 50 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Hugo Fargues na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Hugo Fargues?
Wycena Hugo Fargues wynosi obecnie 50 tys. €. W szczycie kariery Hugo Fargues wyceniano na 200 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.