Forma w lidze
Neuchatel Xamax FC w tabeli
5. miejsce / 15 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Strata do 2. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
8:9 bramki
1,60 gola/mecz
9 pkt
7:8 bramki
1,40 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Neuchatel Xamax FC
Wartość drużyny: 2,6 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Szwajcaria | 27 | pomocnik | 10 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Francja | 24 | napastnik | 10 | – | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,13 średnia ocena | Szwajcaria | 27 | pomocnik | 10 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 715 minut | Kosowo | 28 | pomocnik | 9 | 300 tys. € |
Przewidywany skład Neuchatel Xamax FC 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Neuchatel Xamax FC w tabeli Challenge League (Szwajcaria)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lausanne Ouchy
|
10 | 7 | 3 | 0 | 20:3 | 24 |
2
|
Yverdon
|
10 | 5 | 4 | 1 | 16:9 | 19 |
3
|
FC Winterthur
|
10 | 5 | 3 | 2 | 19:11 | 18 |
4
|
SC Kriens
|
10 | 4 | 3 | 3 | 17:12 | 15 |
5
|
Neuchatel Xamax FC
|
10 | 5 | 0 | 5 | 15:17 | 15 |
6
|
FC Aarau
|
10 | 3 | 3 | 4 | 15:18 | 12 |
Wyniki Neuchatel Xamax FC
Terminarz Neuchatel Xamax FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 15:00
|
![]()
Langenthal
Neuchatel Xamax FC
Puchar Szwajcarii
|
|
|
23 Paź 19:30
|
Lausanne Ouchy
Neuchatel Xamax FC
Challenge League (Szwajcaria), 11. kolejka
|
|
|
30 Paź 20:15
|
Neuchatel Xamax FC
FC Aarau
Challenge League (Szwajcaria), 12. kolejka
|
Ostatnie transfery Neuchatel Xamax FC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 07 Wrz 2026 |
![]() |
Senegal |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
|
Francja |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
|
Nigeria |
|
70 tys. € | |
| 30 Lip 2026 |
|
Macedonia |
|
za darmo |
Neuchatel Xamax FC to klub piłkarski z Szwajcarii występujący w Challenge League (Szwajcaria). Swoim domowym obiektem jest Stade de la Maladière, który może pomieścić 11 997 widzów. Zespół prowadzi Bruno Berner. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,6 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Szwajcarii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Neuchatel Xamax FC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Neuchatel Xamax FC trafiło 16 zawodników za łączną kwotę 70 tys. €, a klub opuściło 13 piłkarzy, co przyniosło 175 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Peter Ambrose z Aberdeen za 70 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Edin Omeragic do Reims za 175 tys. €.
Które miejsce zajmuje Neuchatel Xamax FC w tabeli Challenge League (Szwajcaria)?
Neuchatel Xamax FC zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Challenge League (Szwajcaria) z dorobkiem 15 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Lausanne Ouchy wynosi 9 punktów, a przewaga nad 6. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Neuchatel Xamax FC?
W wyjściowym ustawieniu Neuchatel Xamax FC między słupkami staje N. Mossi, a linię obrony najczęściej tworzą M. Camara, N. Gunnarsson oraz M. Facchinetti. W środku pola grają A. Azemi, N. Gjorgjev oraz Y. Peverelli, a za skuteczność w ataku odpowiadają I. Keita, P. Ambrose, Jonathan de Donno oraz L. Mulaj. Trener Bruno Berner ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Challenge League (Szwajcaria) i pucharach.
Kiedy Neuchatel Xamax FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Neuchatel Xamax FC to spotkanie z Langenthal, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:00 w ramach Pucharu Szwajcarii.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Neuchatel Xamax FC?
Ostatni mecz Neuchatel Xamax FC to wygrana z FC Winterthur 3:0 w Challenge League (Szwajcaria), 9 października 2026. Bramki zdobyli Gjorgjev, Facchinetti oraz Seydoux. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Neuchatel Xamax FC w tym sezonie?
Bilans Neuchatel Xamax FC w tym sezonie to 10 meczów i wynik 5-0-5 przy 15 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 8,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Neuchatel Xamax FC w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Neuchatel Xamax FC w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Neuchatel Xamax FC

Neuchatel Xamax FC terminarz
Kiedy Neuchatel Xamax FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Neuchatel Xamax FC to spotkanie z Langenthal, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:00 w ramach Pucharu Szwajcarii.
Wyniki Neuchatel Xamax FC w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Neuchatel Xamax FC w sezonie 2026.
Forma i bramki Neuchatel Xamax FC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Neuchatel Xamax FC wyniki
Neuchatel Xamax FC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 23 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 4 z 10 meczów, ze średnią 0,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Neuchatel Xamax FC zdobywa 2,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Neuchatel Xamax FC?
Ostatni mecz Neuchatel Xamax FC to wygrana z FC Winterthur 3:0 w Challenge League (Szwajcaria), 9 października 2026. Bramki zdobyli Gjorgjev, Facchinetti oraz Seydoux. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Neuchatel Xamax FC – tabela Challenge League (Szwajcaria)
Jakie miejsce w tabeli Challenge League (Szwajcaria) zajmuje Neuchatel Xamax FC w sezonie 2026.
Miejsce Neuchatel Xamax FC w tabeli Challenge League (Szwajcaria)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lausanne Ouchy
|
10 | 7 | 3 | 0 | 20:3 | 17 | 24 | |
2
|
Yverdon
|
10 | 5 | 4 | 1 | 16:9 | 7 | 19 | |
3
|
FC Winterthur
|
10 | 5 | 3 | 2 | 19:11 | 8 | 18 | |
4
|
SC Kriens
|
10 | 4 | 3 | 3 | 17:12 | 5 | 15 | |
5
|
Neuchatel Xamax FC
|
10 | 5 | 0 | 5 | 15:17 | -2 | 15 | |
6
|
FC Aarau
|
10 | 3 | 3 | 4 | 15:18 | -3 | 12 | |
7
|
Rapperswil
|
10 | 3 | 1 | 6 | 15:19 | -4 | 10 | |
8
|
FC WIL 1900
|
10 | 2 | 4 | 4 | 16:22 | -6 | 10 | |
9
|
Étoile Carouge
|
10 | 2 | 3 | 5 | 8:14 | -6 | 9 | |
10
|
Stade Nyonnais
|
10 | 1 | 2 | 7 | 8:24 | -16 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lausanne Ouchy
|
10 | 7 | 3 | 0 | 20:3 | 17 | 24 | |
2
|
Yverdon
|
10 | 5 | 4 | 1 | 16:9 | 7 | 19 | |
3
|
FC Winterthur
|
10 | 5 | 3 | 2 | 19:11 | 8 | 18 | |
4
|
SC Kriens
|
10 | 4 | 3 | 3 | 17:12 | 5 | 15 | |
5
|
Neuchatel Xamax FC
|
10 | 5 | 0 | 5 | 15:17 | -2 | 15 | |
6
|
FC Aarau
|
10 | 3 | 3 | 4 | 15:18 | -3 | 12 | |
7
|
Rapperswil
|
10 | 3 | 1 | 6 | 15:19 | -4 | 10 | |
8
|
FC WIL 1900
|
10 | 2 | 4 | 4 | 16:22 | -6 | 10 | |
9
|
Étoile Carouge
|
10 | 2 | 3 | 5 | 8:14 | -6 | 9 | |
10
|
Stade Nyonnais
|
10 | 1 | 2 | 7 | 8:24 | -16 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lausanne Ouchy
|
4 | 4 | 0 | 0 | 11:0 | 11 | 12 | |
| 2 |
FC Winterthur
|
5 | 3 | 2 | 0 | 14:4 | 10 | 11 | |
| 3 |
FC Aarau
|
5 | 3 | 2 | 0 | 10:7 | 3 | 11 | |
| 4 |
SC Kriens
|
6 | 3 | 1 | 2 | 10:6 | 4 | 10 | |
| 5 |
Yverdon
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:4 | 4 | 9 | |
| 6 |
Étoile Carouge
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 7 |
Neuchatel Xamax FC
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:9 | -1 | 6 | |
| 8 |
Stade Nyonnais
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 9 |
Rapperswil
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:11 | -4 | 4 | |
| 10 |
FC WIL 1900
|
4 | 1 | 1 | 2 | 8:6 | 2 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lausanne Ouchy
|
6 | 3 | 3 | 0 | 9:3 | 6 | 12 | |
| 2 |
Yverdon
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 3 |
Neuchatel Xamax FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:8 | -1 | 9 | |
| 4 |
FC Winterthur
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 7 | |
| 5 |
Rapperswil
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 6 | |
| 6 |
FC WIL 1900
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:16 | -8 | 6 | |
| 7 |
SC Kriens
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 8 |
Étoile Carouge
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:8 | -6 | 2 | |
| 9 |
FC Aarau
|
5 | 0 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 1 | |
| 10 |
Stade Nyonnais
|
5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | -14 | 0 |
Które miejsce zajmuje Neuchatel Xamax FC w tabeli Challenge League (Szwajcaria)?
Neuchatel Xamax FC zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Challenge League (Szwajcaria) z dorobkiem 15 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Lausanne Ouchy wynosi 9 punktów, a przewaga nad 6. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Neuchatel Xamax FC w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Neuchatel Xamax FC na tle ligi w sezonie 2026.
Neuchatel Xamax FC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,9
- Strzały celne / mecz 3,6
- Asysty / mecz 1,00
- Udane dryblingi / mecz 7,3
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,70
- Czyste konta 20%
- Odbiory / mecz 15,7
- Przechwyty / mecz 10,5
- Wybicia / mecz 22,8
- Zablokowane strzały / mecz 4,1
Strzelcy Neuchatel Xamax FC
Rozkład bramek w czasie
Bramki Neuchatel Xamax FC i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Neuchatel Xamax FC to 16–30 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Neuchatel Xamax FC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 5-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-0-5 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 2-0-2 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy Neuchatel Xamax FC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Neuchatel Xamax FC
87% bramek Neuchatel Xamax FC pada z gry. Z karnych odpowiadają za 13% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Neuchatel Xamax FC zdobywa w sezonie średnio 1,50 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie Neuchatel Xamax FC
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 7 meczów
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Neuchatel Xamax FC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Neuchatel Xamax FC
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 90%
- Powyżej 2,5 90%
- Powyżej 3,5 30%
- Powyżej 4,5 10%
- Powyżej 5,5 0%
W 90% meczów Neuchatel Xamax FC padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Neuchatel Xamax FC – faule i karne
- Faule / mecz 15,1
- Faule rywali / mecz 15,2
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Neuchatel Xamax FC fauluje średnio 15,1 razy na mecz, a wymusza 15,2 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Neuchatel Xamax FC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Neuchatel Xamax FC zdobywa 1,20 punktu na mecz wobec 1,80 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Neuchatel Xamax FC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 47% goli Neuchatel Xamax FC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 10 meczów.
Neuchatel Xamax FC – strzały
- Celne / mecz 3,6
- Niecelne / mecz 5,3
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 5,9
Neuchatel Xamax FC oddaje 8,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,9 strzału.
Neuchatel Xamax FC – posiadanie piłki
- U siebie 51,2%
- Na wyjeździe 47,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 10
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 10 meczów. Średnio Neuchatel Xamax FC utrzymuje przy piłce 49,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Neuchatel Xamax FC – podania
- Kluczowe / mecz 9,4
- Dośrodkowania / mecz 19,3
- Celność dośrodkowań 25%
- Podania długie / mecz 57
- Celność długich podań 45%
Neuchatel Xamax FC wymienia średnio 393 podań na mecz przy celności 80%, z czego 9,4 to podania kluczowe.
Neuchatel Xamax FC – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,70
- Bez straty do przerwy 30%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 60%
Czyste konto Neuchatel Xamax FC to 20% meczów sezonu (2 z 10), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Neuchatel Xamax FC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 20%
- Rożne u siebie / mecz 5,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,6
Neuchatel Xamax FC wykonuje średnio 5,0 rzutów rożnych na mecz wobec 3,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
Neuchatel Xamax FC – kartki
- Żółte kartki 19
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 10%
Neuchatel Xamax FC ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Neuchatel Xamax FC – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Neuchatel Xamax FC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 4 | 1-0-3 | 0,75 | 1,25 | 2,00 |
| Środka tabeli (4–7) | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 1,33 | 2,33 |
| Dołu tabeli (8–10) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 2,00 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz Neuchatel Xamax FC zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
Neuchatel Xamax FC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
2,20 1,40 | 2,80 1,00 | 0,80 1,40 |
|
4.
|
1,67 1,25 | 1,67 1,75 | 1,00 1,50 |
|
5.
|
1,20 1,80 | 1,60 1,40 | 1,80 1,60 |
|
6.
|
2,20 0,20 | 2,00 1,00 | 1,40 2,20 |
|
7.
|
0,80 1,20 | 1,40 1,60 | 2,20 1,60 |
Ciekawe rekordy w meczach Neuchatel Xamax FC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Neuchatel Xamax FC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Neuchatel Xamax FC - FC Winterthur 3:0 Challenge League (Szwajcaria), 9.10.2026
- Najwyższa porażka FC Winterthur - Neuchatel Xamax FC 4:0 Challenge League (Szwajcaria), 4.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Neuchatel Xamax FC - SC Kriens 3:2, Challenge League (Szwajcaria), 24.07.2026
- Najszybsza bramka 2. minuta Mulaj, Neuchatel Xamax FC - SC Kriens 3:2, Challenge League (Szwajcaria), 24.07.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta Mulaj, FC Aarau - Neuchatel Xamax FC 2:1, Challenge League (Szwajcaria), 28.08.2026
Jakie statystyki ma Neuchatel Xamax FC w tym sezonie?
Bilans Neuchatel Xamax FC w tym sezonie to 10 meczów i wynik 5-0-5 przy 15 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 8,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Neuchatel Xamax FC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Neuchatel Xamax FC w sezonie 2026.
Przewidywany skład Neuchatel Xamax FC 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Neuchatel Xamax FC
-
Badara Diomande Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 7 dniopuszczone: 1 mecz
-
Janis Luthi Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 7 dniopuszczone: 1 mecz
-
Uros Likar Bramkarz Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 44 dniopuszczone: 4 mecze
Kadra Neuchatel Xamax FC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
21 | Szwajcaria | 200 tys. € | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 109' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
|
24 | Nigeria | 300 tys. € | 185 tys. € | 7 | 70% | 3 | 0 | 553' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
26 | Szwajcaria | 175 tys. € | 68 tys. € | 7 | 70% | 0 | 1 | 101' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
|
24 | Francja | – | – | 10 | 100% | 0 | 2 | 108' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
24 | Szwajcaria | 150 tys. € | – | 6 | 60% | 0 | 0 | 91' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
37 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
![]() |
19 | Szwajcaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
27 | Szwajcaria | 300 tys. € | 87 tys. € | 10 | 100% | 3 | 1 | 680' | 2 | 0 | |||||||
| 28 |
|
29 | Macedonia | 125 tys. € | – | 8 | 80% | 1 | 0 | 488' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
29 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Senegal | 900 tys. € | 80 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 35 |
![]() |
17 | Szwajcaria | – | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 43' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
– | Szwajcaria | – | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 61' | 0 | 0 | |||||||
| 88 |
|
32 | Szwajcaria | 100 tys. € | 180 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
35 | Norwegia | 50 tys. € | 130 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 402' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
35 | Szwajcaria | 25 tys. € | 126 tys. € | 10 | 100% | 1 | 1 | 499' | 1 | 0 | |||||||
| 60 |
|
23 | Francja | 0 € | – | 8 | 80% | 2 | 0 | 180' | 0 | 1 | |||||||
| 0 |
![]() |
17 | Szwajcaria | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 13 |
|
27 | Słowenia | 400 tys. € | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 375' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
32 | Kongo | 50 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 525' | 1 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Neuchatel Xamax FC
3 mln €
śr. 149 tys. € / zawodnika
Ile Neuchatel Xamax FC wydaje na pensje
856 tys. € rocznie
śr. 43 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Szwajcaria (10 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Neuchatel Xamax FC w sezonie 2026
Neuchatel Xamax FC wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Neuchatel Xamax FC
Jak wygląda skład Neuchatel Xamax FC?
W wyjściowym ustawieniu Neuchatel Xamax FC między słupkami staje N. Mossi, a linię obrony najczęściej tworzą M. Camara, N. Gunnarsson oraz M. Facchinetti. W środku pola grają A. Azemi, N. Gjorgjev oraz Y. Peverelli, a za skuteczność w ataku odpowiadają I. Keita, P. Ambrose, Jonathan de Donno oraz L. Mulaj. Trener Bruno Berner ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Challenge League (Szwajcaria) i pucharach.
Neuchatel Xamax FC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Neuchatel Xamax FC w sezonie 2026.
Neuchatel Xamax FC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07 Wrz 2026 |
![]() |
Senegal | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
|
Francja | 23 |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
|
Nigeria | 24 |
|
70 tys. € | |
| 30 Lip 2026 |
|
Macedonia | 29 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Norwegia | 35 |
|
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
|
Wybrzeże Kości Słoniowej | 37 |
![]() |
za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
|
Słowenia | 27 |
|
za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
|
Szwajcaria | 24 |
|
175 tys. € | |
| 05 Lip 2026 |
|
Kosowo | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 04 Lip 2026 |
|
Kosowo | 28 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Neuchatel Xamax FC
Neuchatel Xamax FC bilans transferowy
- +105 tys. € 2026
- 0 € 2025
- +1,4 mln € 2024
- +1,5 mln € 2023
Rekordy transferowe w historii Neuchatel Xamax FC
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Neuchatel Xamax FC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Neuchatel Xamax FC trafiło 16 zawodników za łączną kwotę 70 tys. €, a klub opuściło 13 piłkarzy, co przyniosło 175 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Peter Ambrose z Aberdeen za 70 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Edin Omeragic do Reims za 175 tys. €.