Forma w lidze
Stade Nyonnais w tabeli
10. miejsce / 5 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 19 punktów
Strata do bezpiecznego 9. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
6 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
6:8 bramki
1,20 gola/mecz
0 pkt
2:16 bramki
0,40 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Stade Nyonnais
Wartość drużyny: 950 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 1 bramek | Szwajcaria | 19 | napastnik | 10 | 250 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 1 asyst | Francja | 20 | napastnik | 7 | 100 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 6,74 średnia ocena | Szwajcaria | 22 | obrońca | 9 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Szwajcaria | 20 | bramkarz | 10 | 200 tys. € |
Przewidywany skład Stade Nyonnais 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.








Stade Nyonnais w tabeli Challenge League (Szwajcaria)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lausanne Ouchy
|
10 | 7 | 3 | 0 | 20:3 | 24 |
2
|
Yverdon
|
10 | 5 | 4 | 1 | 16:9 | 19 |
| ··· | |||||||
9
|
Étoile Carouge
|
10 | 2 | 3 | 5 | 8:14 | 9 |
10
|
Stade Nyonnais
|
10 | 1 | 2 | 7 | 8:24 | 5 |
Wyniki Stade Nyonnais
Terminarz Stade Nyonnais
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 20:15
|
Stade Nyonnais
FC Basel 1893
Puchar Szwajcarii
|
|
|
23 Paź 20:15
|
FC Winterthur
Stade Nyonnais
Challenge League (Szwajcaria), 11. kolejka
|
|
|
30 Paź 19:30
|
Rapperswil
Stade Nyonnais
Challenge League (Szwajcaria), 12. kolejka
|
Ostatnie transfery Stade Nyonnais
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 29 Sie 2026 |
|
Francja |
![]() |
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Wybrzeże Kości Słoniowej |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Albania |
|
wypożyczenie | |
| 16 Sie 2026 |
![]() |
Szwajcaria |
|
za darmo |
Stade Nyonnais to klub piłkarski z Szwajcarii występujący w Challenge League (Szwajcaria). Swoim domowym obiektem jest Centre sportif de Colovray, który może pomieścić 2 960 widzów. Zespół prowadzi Aurelien Mioch. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 950 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Szwajcarii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Stade Nyonnais w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Stade Nyonnais trafiło 17 zawodników, a klub opuściło 15 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Stade Nyonnais w tabeli Challenge League (Szwajcaria)?
Stade Nyonnais zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Challenge League (Szwajcaria) z dorobkiem 5 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Lausanne Ouchy wynosi 19 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:24, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Stade Nyonnais?
W wyjściowym ustawieniu Stade Nyonnais między słupkami staje M. Aubert, a linię obrony najczęściej tworzą K. Thermoncy, J. Mandaka, S. Fankhauser oraz R. Philippin. W środku pola grają O. Akichi, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Miguel, R. Londja, M. Regillo, F. Hysenaj oraz C. Betoubam. Trener Aurelien Mioch ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Challenge League (Szwajcaria) i pucharach.
Kiedy Stade Nyonnais gra następny mecz?
Najbliższy mecz Stade Nyonnais to spotkanie z FC Basel 1893, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:15 na obiekcie Centre sportif de Colovray w ramach Pucharu Szwajcarii.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Stade Nyonnais?
Ostatni mecz Stade Nyonnais to wygrana z FC Aarau 2:1 w Challenge League (Szwajcaria), 9 października 2026. Bramki zdobyli Aliu (samobójcza), Edougue oraz Guindo. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Stade Nyonnais w tym sezonie?
Bilans Stade Nyonnais w tym sezonie to 10 meczów i wynik 1-2-7 przy 8 zdobytych bramkach i 24 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 40%, a oddaje 8,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Stade Nyonnais w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Stade Nyonnais w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Stade Nyonnais
Stade Nyonnais terminarz
Kiedy Stade Nyonnais gra następny mecz?
Najbliższy mecz Stade Nyonnais to spotkanie z FC Basel 1893, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:15 na obiekcie Centre sportif de Colovray w ramach Pucharu Szwajcarii.
Wyniki Stade Nyonnais w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Stade Nyonnais w sezonie 2026.
Forma i bramki Stade Nyonnais w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Stade Nyonnais wyniki
Stade Nyonnais ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 22 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 4 z 10 meczów, ze średnią 0,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Stade Nyonnais zdobywa 0,83 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Stade Nyonnais?
Ostatni mecz Stade Nyonnais to wygrana z FC Aarau 2:1 w Challenge League (Szwajcaria), 9 października 2026. Bramki zdobyli Aliu (samobójcza), Edougue oraz Guindo. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Stade Nyonnais – tabela Challenge League (Szwajcaria)
Jakie miejsce w tabeli Challenge League (Szwajcaria) zajmuje Stade Nyonnais w sezonie 2026.
Miejsce Stade Nyonnais w tabeli Challenge League (Szwajcaria)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lausanne Ouchy
|
10 | 7 | 3 | 0 | 20:3 | 17 | 24 | |
2
|
Yverdon
|
10 | 5 | 4 | 1 | 16:9 | 7 | 19 | |
3
|
FC Winterthur
|
10 | 5 | 3 | 2 | 19:11 | 8 | 18 | |
4
|
SC Kriens
|
10 | 4 | 3 | 3 | 17:12 | 5 | 15 | |
5
|
Neuchatel Xamax FC
|
10 | 5 | 0 | 5 | 15:17 | -2 | 15 | |
6
|
FC Aarau
|
10 | 3 | 3 | 4 | 15:18 | -3 | 12 | |
7
|
Rapperswil
|
10 | 3 | 1 | 6 | 15:19 | -4 | 10 | |
8
|
FC WIL 1900
|
10 | 2 | 4 | 4 | 16:22 | -6 | 10 | |
9
|
Étoile Carouge
|
10 | 2 | 3 | 5 | 8:14 | -6 | 9 | |
10
|
Stade Nyonnais
|
10 | 1 | 2 | 7 | 8:24 | -16 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lausanne Ouchy
|
10 | 7 | 3 | 0 | 20:3 | 17 | 24 | |
2
|
Yverdon
|
10 | 5 | 4 | 1 | 16:9 | 7 | 19 | |
3
|
FC Winterthur
|
10 | 5 | 3 | 2 | 19:11 | 8 | 18 | |
4
|
SC Kriens
|
10 | 4 | 3 | 3 | 17:12 | 5 | 15 | |
5
|
Neuchatel Xamax FC
|
10 | 5 | 0 | 5 | 15:17 | -2 | 15 | |
6
|
FC Aarau
|
10 | 3 | 3 | 4 | 15:18 | -3 | 12 | |
7
|
Rapperswil
|
10 | 3 | 1 | 6 | 15:19 | -4 | 10 | |
8
|
FC WIL 1900
|
10 | 2 | 4 | 4 | 16:22 | -6 | 10 | |
9
|
Étoile Carouge
|
10 | 2 | 3 | 5 | 8:14 | -6 | 9 | |
10
|
Stade Nyonnais
|
10 | 1 | 2 | 7 | 8:24 | -16 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lausanne Ouchy
|
4 | 4 | 0 | 0 | 11:0 | 11 | 12 | |
| 2 |
FC Winterthur
|
5 | 3 | 2 | 0 | 14:4 | 10 | 11 | |
| 3 |
FC Aarau
|
5 | 3 | 2 | 0 | 10:7 | 3 | 11 | |
| 4 |
SC Kriens
|
6 | 3 | 1 | 2 | 10:6 | 4 | 10 | |
| 5 |
Yverdon
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:4 | 4 | 9 | |
| 6 |
Étoile Carouge
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 7 |
Neuchatel Xamax FC
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:9 | -1 | 6 | |
| 8 |
Stade Nyonnais
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 9 |
Rapperswil
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:11 | -4 | 4 | |
| 10 |
FC WIL 1900
|
4 | 1 | 1 | 2 | 8:6 | 2 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lausanne Ouchy
|
6 | 3 | 3 | 0 | 9:3 | 6 | 12 | |
| 2 |
Yverdon
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 3 |
Neuchatel Xamax FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:8 | -1 | 9 | |
| 4 |
FC Winterthur
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 7 | |
| 5 |
Rapperswil
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 6 | |
| 6 |
FC WIL 1900
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:16 | -8 | 6 | |
| 7 |
SC Kriens
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 8 |
Étoile Carouge
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:8 | -6 | 2 | |
| 9 |
FC Aarau
|
5 | 0 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 1 | |
| 10 |
Stade Nyonnais
|
5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | -14 | 0 |
Które miejsce zajmuje Stade Nyonnais w tabeli Challenge League (Szwajcaria)?
Stade Nyonnais zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Challenge League (Szwajcaria) z dorobkiem 5 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Lausanne Ouchy wynosi 19 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:24, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Stade Nyonnais w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Stade Nyonnais na tle ligi w sezonie 2026.
Stade Nyonnais na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,3
- Strzały celne / mecz 3,1
- Asysty / mecz 0,20
- Udane dryblingi / mecz 6,5
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,40
- Czyste konta 10%
- Odbiory / mecz 17,4
- Przechwyty / mecz 10,5
- Wybicia / mecz 30,2
- Zablokowane strzały / mecz 2,9
Strzelcy Stade Nyonnais
-
Mardochee Miguel 1

-
Samuel Fankhauser 1

-
Matteo Regillo 1

-
Francesco Lentini 1

-
Romeo Philippin 1
-
Shahin Edougue 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Stade Nyonnais i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Stade Nyonnais to 46–60 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu Stade Nyonnais i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 8 | 0-1-7 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 7 | 0-1-6 |
Gdy Stade Nyonnais otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla Stade Nyonnais
63% bramek Stade Nyonnais pada z gry. Z karnych odpowiadają za 13% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 25% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Stade Nyonnais zdobywa w sezonie średnio 0,50 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,50.
Aktualne serie Stade Nyonnais
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 6 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Stade Nyonnais, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Stade Nyonnais
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 90%
- Powyżej 2,5 80%
- Powyżej 3,5 40%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 0%
W 80% meczów Stade Nyonnais padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Stade Nyonnais – faule i karne
- Faule / mecz 11,2
- Faule rywali / mecz 13,5
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Stade Nyonnais fauluje średnio 11,2 razy na mecz, a wymusza 13,5 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Stade Nyonnais, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Stade Nyonnais zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 0,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Stade Nyonnais ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 75% goli Stade Nyonnais, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 10 meczów.
Stade Nyonnais – strzały
- Celne / mecz 3,1
- Niecelne / mecz 5,2
- Celność strzałów 37%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 10,4
Stade Nyonnais oddaje 8,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 37% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,4 strzału.
Stade Nyonnais – posiadanie piłki
- U siebie 40,8%
- Na wyjeździe 39,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 10
- Najniższe w sezonie 29%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 10 meczów. Średnio Stade Nyonnais utrzymuje przy piłce 40,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 29%.
Stade Nyonnais – podania
- Kluczowe / mecz 8,9
- Dośrodkowania / mecz 11,9
- Celność dośrodkowań 22%
- Podania długie / mecz 58
- Celność długich podań 46%
Stade Nyonnais wymienia średnio 370 podań na mecz przy celności 79%, z czego 8,9 to podania kluczowe.
Stade Nyonnais – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 2,40
- Bez straty do przerwy 20%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 80%
Czyste konto Stade Nyonnais to 10% meczów sezonu (1 z 10), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Stade Nyonnais – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 70%
- Pow. 10,5 w meczu 30%
- Rożne u siebie / mecz 2,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,8
Stade Nyonnais wykonuje średnio 3,3 rzutów rożnych na mecz wobec 6,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 70% spotkań.
Stade Nyonnais – kartki
- Żółte kartki 21
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 30%
- Kartki rywali / mecz 1,6
- Mecze bez kartki 0%
Stade Nyonnais ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Stade Nyonnais – 1,6. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Stade Nyonnais według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 1,00 | 2,67 |
| Środka tabeli (4–7) | 5 | 1-0-4 | 0,60 | 1,00 | 2,20 |
| Dołu tabeli (8–10) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,00 | 2,50 |
Najwięcej punktów na mecz Stade Nyonnais zdobywa z drużynami z środka tabeli (4–7), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
Stade Nyonnais na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
2,20 0,20 | 2,00 1,00 | 1,40 2,20 |
|
7.
|
0,80 1,20 | 1,40 1,60 | 2,20 1,60 |
|
8.
|
1,00 1,00 | 2,00 1,33 | 1,50 2,67 |
|
9.
|
1,17 0,50 | 1,00 0,50 | 1,00 2,00 |
|
10.
|
1,00 0,00 | 1,20 0,40 | 1,60 3,20 |
Ciekawe rekordy w meczach Stade Nyonnais
Skrajne wyniki i osiągnięcia Stade Nyonnais w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Stade Nyonnais - FC Aarau 2:1 Challenge League (Szwajcaria), 9.10.2026
- Najwyższa porażka FC WIL 1900 - Stade Nyonnais 5:0 Challenge League (Szwajcaria), 18.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Yverdon - Stade Nyonnais 4:1, Challenge League (Szwajcaria), 6.09.2026
- Najszybsza bramka 22. minuta Miguel, Stade Nyonnais - FC Winterthur 2:2, Challenge League (Szwajcaria), 1.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 89. minuta Regillo, FC Aarau - Stade Nyonnais 2:1, Challenge League (Szwajcaria), 7.08.2026
Jakie statystyki ma Stade Nyonnais w tym sezonie?
Bilans Stade Nyonnais w tym sezonie to 10 meczów i wynik 1-2-7 przy 8 zdobytych bramkach i 24 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 40%, a oddaje 8,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Stade Nyonnais – zawodnicy
Jak wygląda kadra Stade Nyonnais w sezonie 2026.
Przewidywany skład Stade Nyonnais 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.








Kontuzje w kadrze Stade Nyonnais
-
Thierno Diallo Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 7 dniopuszczone: 1 mecz

-
Noah Grognuz Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 28 dniopuszczone: 2 mecze

-
Romeo Philippin Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 28 dniopuszczone: 1 mecz
-
Samuel Fankhauser Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 28 dniopuszczone: 1 mecz

-
Goncalo Figueiredo Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 42 dniopuszczone: 1 mecz

-
Pierrick Moulin Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 44 dniopuszczone: 5 meczów

-
Ethan Brandy Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 56 dniopuszczone: 7 meczów

-
Keeto Thermoncy Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 77 dniopuszczone: 8 meczów

-
Hugo Parra Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 196 dniopuszczone: 9 meczów

Kadra Stade Nyonnais
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
![]() |
19 | Szwajcaria | 250 tys. € | 70 tys. € | 10 | 100% | 1 | 0 | 476' | 0 | 0 | |||||||
| 91 |
![]() |
24 | Szwajcaria | 0 € | – | 9 | 90% | 1 | 0 | 600' | 3 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
25 | Kosowo | 125 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 513' | 2 | 0 | |||||||
| 70 |
![]() |
20 | Szwajcaria | – | 81 tys. € | 6 | 60% | 0 | 0 | 255' | 1 | 1 | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Szwajcaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Francja | 100 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 1 | 204' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
30 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 21 |
![]() |
22 | Portugalia | – | – | 6 | 60% | 0 | 0 | 188' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 42 |
|
36 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 50 tys. € | 232 tys. € | 5 | 50% | 0 | 1 | 436' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
22 | Albania | 200 tys. € | – | 5 | 50% | 0 | 1 | 340' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Szwajcaria | 125 tys. € | 71 tys. € | 4 | 40% | 0 | 0 | 173' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 23 |
![]() |
20 | Haiti | 100 tys. € | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 118' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
22 | Szwajcaria | 300 tys. € | 71 tys. € | 9 | 90% | 1 | 0 | 790' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
21 | Szwajcaria | 150 tys. € | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 114' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
22 | Szwajcaria | – | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 470' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
20 | Szwajcaria | 150 tys. € | 71 tys. € | 8 | 80% | 0 | 0 | 594' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
23 | Szwajcaria | 100 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 263' | 0 | 0 | |||||||
| 66 |
|
19 | Szwajcaria | – | – | 7 | 70% | 1 | 0 | 477' | 1 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 40 |
|
20 | Szwajcaria | 200 tys. € | 90 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
26 | Szwajcaria | 75 tys. € | 68 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Stade Nyonnais
1,9 mln €
śr. 96 tys. € / zawodnika
Ile Stade Nyonnais wydaje na pensje
753 tys. € rocznie
śr. 38 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Szwajcaria (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Stade Nyonnais w sezonie 2026
Stade Nyonnais wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Stade Nyonnais
Jak wygląda skład Stade Nyonnais?
W wyjściowym ustawieniu Stade Nyonnais między słupkami staje M. Aubert, a linię obrony najczęściej tworzą K. Thermoncy, J. Mandaka, S. Fankhauser oraz R. Philippin. W środku pola grają O. Akichi, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Miguel, R. Londja, M. Regillo, F. Hysenaj oraz C. Betoubam. Trener Aurelien Mioch ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Challenge League (Szwajcaria) i pucharach.
Stade Nyonnais – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Stade Nyonnais w sezonie 2026.
Stade Nyonnais transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 Sie 2026 |
|
Francja | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Wybrzeże Kości Słoniowej | 36 |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Albania | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 16 Sie 2026 |
![]() |
Szwajcaria | 25 |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Francja | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
![]() |
Szwajcaria | 24 |
|
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
|
Szwajcaria | 19 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 03 Sie 2026 |
|
Szwajcaria | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Szwajcaria | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
![]() |
Portugalia | 22 |
![]() |
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Stade Nyonnais w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Stade Nyonnais trafiło 17 zawodników, a klub opuściło 15 piłkarzy.