Forma w lidze
Étoile Carouge w tabeli
9. miejsce / 9 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 15 punktów
Strata do 2. miejsca: 10 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 porażki z rzędu
5 meczów bez zwycięstwa
6 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
6:6 bramki
1,00 gola/mecz
2 pkt
2:8 bramki
0,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Étoile Carouge
Wartość drużyny: 1,9 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 2 bramek | Francja | 29 | pomocnik | 10 | 175 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Szwajcaria | 24 | pomocnik | 10 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,02 średnia ocena | Wybrzeże Kości Słoniowej | 24 | pomocnik | 9 | 300 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 711 minut | Szwajcaria | 21 | obrońca | 10 | 125 tys. € |
Przewidywany skład Étoile Carouge 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.






Étoile Carouge w tabeli Challenge League (Szwajcaria)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lausanne Ouchy
|
10 | 7 | 3 | 0 | 20:3 | 24 |
2
|
Yverdon
|
10 | 5 | 4 | 1 | 16:9 | 19 |
| ··· | |||||||
8
|
FC WIL 1900
|
10 | 2 | 4 | 4 | 16:22 | 10 |
9
|
Étoile Carouge
|
10 | 2 | 3 | 5 | 8:14 | 9 |
10
|
Stade Nyonnais
|
10 | 1 | 2 | 7 | 8:24 | 5 |
Wyniki Étoile Carouge
Terminarz Étoile Carouge
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 19:00
|
Lausanne Ouchy
Étoile Carouge
Puchar Szwajcarii
|
|
|
24 Paź 18:00
|
FC Aarau
Étoile Carouge
Challenge League (Szwajcaria), 11. kolejka
|
|
|
30 Paź 20:15
|
Étoile Carouge
SC Kriens
Challenge League (Szwajcaria), 12. kolejka
|
Ostatnie transfery Étoile Carouge
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Szwajcaria |
![]() |
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Albania |
|
wypożyczenie | |
| 01 Sie 2026 |
|
Szwajcaria |
![]() |
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
![]() |
Szwajcaria |
|
za darmo |
Étoile Carouge to klub piłkarski z Szwajcarii występujący w Challenge League (Szwajcaria). Swoim domowym obiektem jest Stade de la Fontenette, który może pomieścić 4 110 widzów. Zespół prowadzi Pedro Nogueira. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,9 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Szwajcarii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Étoile Carouge w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Étoile Carouge trafiło 14 zawodników, a klub opuściło 17 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Étoile Carouge w tabeli Challenge League (Szwajcaria)?
Étoile Carouge zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Challenge League (Szwajcaria) z dorobkiem 9 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Lausanne Ouchy wynosi 15 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Jak wygląda skład Étoile Carouge?
W wyjściowym ustawieniu Étoile Carouge między słupkami staje L. Huwiler, a linię obrony najczęściej tworzą G. Zrankeon, I. Strohbach, M. Dubosson oraz F. Hoxha. W środku pola grają S. Camara, T. Escorza oraz B. Caslei, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Bossiwa, O. Sene oraz Itaitinga. Trener Pedro Nogueira ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Challenge League (Szwajcaria) i pucharach.
Kiedy Étoile Carouge gra następny mecz?
Najbliższy mecz Étoile Carouge to spotkanie z Lausanne Ouchy, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Stade Olympique de la Pontaise w ramach Pucharu Szwajcarii.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Étoile Carouge?
Ostatni mecz Étoile Carouge to porażka z Yverdonem 0:2 w Challenge League (Szwajcaria), 9 października 2026. Bramki zdobyli Okita, Toma. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Étoile Carouge w tym sezonie?
Bilans Étoile Carouge w tym sezonie to 10 meczów i wynik 2-3-5 przy 8 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 57%, a oddaje 13,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Étoile Carouge w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Étoile Carouge w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Étoile Carouge
Étoile Carouge terminarz
Kiedy Étoile Carouge gra następny mecz?
Najbliższy mecz Étoile Carouge to spotkanie z Lausanne Ouchy, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Stade Olympique de la Pontaise w ramach Pucharu Szwajcarii.
Wyniki Étoile Carouge w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Étoile Carouge w sezonie 2026.
Forma i bramki Étoile Carouge w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Étoile Carouge wyniki
Étoile Carouge ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 22 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 6 z 10 meczów, ze średnią 0,83 punktu. W pozostałych ustawieniach Étoile Carouge zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Étoile Carouge?
Ostatni mecz Étoile Carouge to porażka z Yverdonem 0:2 w Challenge League (Szwajcaria), 9 października 2026. Bramki zdobyli Okita, Toma. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Étoile Carouge – tabela Challenge League (Szwajcaria)
Jakie miejsce w tabeli Challenge League (Szwajcaria) zajmuje Étoile Carouge w sezonie 2026.
Miejsce Étoile Carouge w tabeli Challenge League (Szwajcaria)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lausanne Ouchy
|
10 | 7 | 3 | 0 | 20:3 | 17 | 24 | |
2
|
Yverdon
|
10 | 5 | 4 | 1 | 16:9 | 7 | 19 | |
3
|
FC Winterthur
|
10 | 5 | 3 | 2 | 19:11 | 8 | 18 | |
4
|
SC Kriens
|
10 | 4 | 3 | 3 | 17:12 | 5 | 15 | |
5
|
Neuchatel Xamax FC
|
10 | 5 | 0 | 5 | 15:17 | -2 | 15 | |
6
|
FC Aarau
|
10 | 3 | 3 | 4 | 15:18 | -3 | 12 | |
7
|
Rapperswil
|
10 | 3 | 1 | 6 | 15:19 | -4 | 10 | |
8
|
FC WIL 1900
|
10 | 2 | 4 | 4 | 16:22 | -6 | 10 | |
9
|
Étoile Carouge
|
10 | 2 | 3 | 5 | 8:14 | -6 | 9 | |
10
|
Stade Nyonnais
|
10 | 1 | 2 | 7 | 8:24 | -16 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lausanne Ouchy
|
10 | 7 | 3 | 0 | 20:3 | 17 | 24 | |
2
|
Yverdon
|
10 | 5 | 4 | 1 | 16:9 | 7 | 19 | |
3
|
FC Winterthur
|
10 | 5 | 3 | 2 | 19:11 | 8 | 18 | |
4
|
SC Kriens
|
10 | 4 | 3 | 3 | 17:12 | 5 | 15 | |
5
|
Neuchatel Xamax FC
|
10 | 5 | 0 | 5 | 15:17 | -2 | 15 | |
6
|
FC Aarau
|
10 | 3 | 3 | 4 | 15:18 | -3 | 12 | |
7
|
Rapperswil
|
10 | 3 | 1 | 6 | 15:19 | -4 | 10 | |
8
|
FC WIL 1900
|
10 | 2 | 4 | 4 | 16:22 | -6 | 10 | |
9
|
Étoile Carouge
|
10 | 2 | 3 | 5 | 8:14 | -6 | 9 | |
10
|
Stade Nyonnais
|
10 | 1 | 2 | 7 | 8:24 | -16 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lausanne Ouchy
|
4 | 4 | 0 | 0 | 11:0 | 11 | 12 | |
| 2 |
FC Winterthur
|
5 | 3 | 2 | 0 | 14:4 | 10 | 11 | |
| 3 |
FC Aarau
|
5 | 3 | 2 | 0 | 10:7 | 3 | 11 | |
| 4 |
SC Kriens
|
6 | 3 | 1 | 2 | 10:6 | 4 | 10 | |
| 5 |
Yverdon
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:4 | 4 | 9 | |
| 6 |
Étoile Carouge
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 7 |
Neuchatel Xamax FC
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:9 | -1 | 6 | |
| 8 |
Stade Nyonnais
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 9 |
Rapperswil
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:11 | -4 | 4 | |
| 10 |
FC WIL 1900
|
4 | 1 | 1 | 2 | 8:6 | 2 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lausanne Ouchy
|
6 | 3 | 3 | 0 | 9:3 | 6 | 12 | |
| 2 |
Yverdon
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 3 |
Neuchatel Xamax FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:8 | -1 | 9 | |
| 4 |
FC Winterthur
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 7 | |
| 5 |
Rapperswil
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 6 | |
| 6 |
FC WIL 1900
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:16 | -8 | 6 | |
| 7 |
SC Kriens
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 8 |
Étoile Carouge
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:8 | -6 | 2 | |
| 9 |
FC Aarau
|
5 | 0 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 1 | |
| 10 |
Stade Nyonnais
|
5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | -14 | 0 |
Które miejsce zajmuje Étoile Carouge w tabeli Challenge League (Szwajcaria)?
Étoile Carouge zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Challenge League (Szwajcaria) z dorobkiem 9 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Lausanne Ouchy wynosi 15 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Statystyki Étoile Carouge w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Étoile Carouge na tle ligi w sezonie 2026.
Étoile Carouge na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,1
- Strzały celne / mecz 4,4
- Asysty / mecz 0,30
- Udane dryblingi / mecz 10,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,40
- Czyste konta 20%
- Odbiory / mecz 12,5
- Przechwyty / mecz 8,3
- Wybicia / mecz 18,9
- Zablokowane strzały / mecz 4,7
Strzelcy Étoile Carouge
Rozkład bramek w czasie
Bramki Étoile Carouge i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Étoile Carouge to 16–30 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Étoile Carouge i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 1-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 7 | 1-1-5 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 0-1-0 |
| Remis do przerwy | 6 | 2-2-2 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy Étoile Carouge otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Étoile Carouge
75% bramek Étoile Carouge pada z gry. Z karnych odpowiadają za 13% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 13% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Étoile Carouge zdobywa w sezonie średnio 0,90 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,90.
Aktualne serie Étoile Carouge
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Étoile Carouge, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Étoile Carouge
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 70%
- Powyżej 2,5 40%
- Powyżej 3,5 10%
- Powyżej 4,5 10%
- Powyżej 5,5 0%
W 40% meczów Étoile Carouge padają co najmniej trzy bramki, a w 40% spotkań trafiają obie drużyny.
Étoile Carouge – faule i karne
- Faule / mecz 12,2
- Faule rywali / mecz 11,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Étoile Carouge fauluje średnio 12,2 razy na mecz, a wymusza 11,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Étoile Carouge, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Étoile Carouge zdobywa 1,17 punktu na mecz wobec 0,50 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Étoile Carouge ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Étoile Carouge, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 10 meczów.
Étoile Carouge – strzały
- Celne / mecz 4,4
- Niecelne / mecz 8,7
- Celność strzałów 34%
- Skuteczność (gole / strzały) 6%
- Strzałów na gola 16,4
Étoile Carouge oddaje 13,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 34% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 16,4 strzału.
Étoile Carouge – posiadanie piłki
- U siebie 56,3%
- Na wyjeździe 57,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 10
- Najniższe w sezonie 49%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 10 meczów. Średnio Étoile Carouge utrzymuje przy piłce 56,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 49%.
Étoile Carouge – podania
- Kluczowe / mecz 13,5
- Dośrodkowania / mecz 17,2
- Celność dośrodkowań 22%
- Podania długie / mecz 57
- Celność długich podań 60%
Étoile Carouge wymienia średnio 487 podań na mecz przy celności 86%, z czego 13,5 to podania kluczowe.
Étoile Carouge – czyste konta
- U siebie 1 z 6
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,40
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 30%
Czyste konto Étoile Carouge to 20% meczów sezonu (2 z 10), z czego 1 w 6 meczach u siebie.
Étoile Carouge – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 70%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 40%
- Rożne u siebie / mecz 5,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,3
Étoile Carouge wykonuje średnio 5,6 rzutów rożnych na mecz wobec 3,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
Étoile Carouge – kartki
- Żółte kartki 20
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 30%
- Kartki rywali / mecz 1,7
- Mecze bez kartki 20%
Étoile Carouge ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Étoile Carouge – 1,7.
Étoile Carouge według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 4 | 0-1-3 | 0,25 | 0,25 | 1,75 |
| Środka tabeli (4–7) | 4 | 2-0-2 | 1,50 | 1,50 | 1,50 |
| Dołu tabeli (8–10) | 2 | 0-2-0 | 1,00 | 0,50 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Étoile Carouge zdobywa z drużynami z środka tabeli (4–7), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
Étoile Carouge na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
2,20 0,20 | 2,00 1,00 | 1,40 2,20 |
|
7.
|
0,80 1,20 | 1,40 1,60 | 2,20 1,60 |
|
8.
|
1,00 1,00 | 2,00 1,33 | 1,50 2,67 |
|
9.
|
1,17 0,50 | 1,00 0,50 | 1,00 2,00 |
|
10.
|
1,00 0,00 | 1,20 0,40 | 1,60 3,20 |
Ciekawe rekordy w meczach Étoile Carouge
Skrajne wyniki i osiągnięcia Étoile Carouge w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Étoile Carouge - FC Aarau 3:0 Challenge League (Szwajcaria), 24.07.2026
- Najwyższa porażka Lausanne Ouchy - Étoile Carouge 3:0 Challenge League (Szwajcaria), 1.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek SC Kriens - Étoile Carouge 4:1, Challenge League (Szwajcaria), 18.09.2026
- Najszybsza bramka 17. minuta Monteiro da Costa, SC Kriens - Étoile Carouge 4:1, Challenge League (Szwajcaria), 18.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 78. minuta Guzzo, Étoile Carouge - FC Aarau 3:0, Challenge League (Szwajcaria), 24.07.2026
Jakie statystyki ma Étoile Carouge w tym sezonie?
Bilans Étoile Carouge w tym sezonie to 10 meczów i wynik 2-3-5 przy 8 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 57%, a oddaje 13,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Étoile Carouge – zawodnicy
Jak wygląda kadra Étoile Carouge w sezonie 2026.
Przewidywany skład Étoile Carouge 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.






Kontuzje w kadrze Étoile Carouge
-
Oscar Correia Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 7 dniopuszczone: 1 mecz

-
Boris Cespedes Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 28 dniopuszczone: 2 mecze
-
Ousseynou Sene Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 35 dniopuszczone: 3 mecze
-
Samuel Bossiwa Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 42 dniopuszczone: 1 mecz

-
Vincent Felder Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 49 dniopuszczone: 6 meczów

-
Marc Tsoungui Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 49 dniopuszczone: 4 mecze

-
Bruno Caslei Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 49 dniopuszczone: 3 mecze

-
Vincent Nvendo Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 70 dniopuszczone: 9 meczów

-
Ryan Kadima Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 84 dniopuszczone: 11 meczów
-
Florian Hoxha Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 84 dniopuszczone: 1 mecz

-
Guilain Zrankeon Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 84 dniopuszczone: 1 mecz
-
Itaitinga Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 84 dniopuszczone: 1 mecz
-
Finley Harrington Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 224 dniopuszczone: 12 meczów

Kadra Étoile Carouge
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
![]() |
29 | Szwajcaria | 200 tys. € | – | 9 | 90% | 1 | 0 | 615' | 2 | 0 | |||||||
| 76 |
|
28 | Brazylia | 300 tys. € | 116 tys. € | 7 | 70% | 2 | 1 | 620' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
23 | Francja | 150 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 244' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
28 | Szwajcaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
24 | Szwajcaria | – | – | 8 | 80% | 0 | 1 | 339' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
23 | Szwajcaria | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
![]() |
29 | Francja | 175 tys. € | – | 10 | 100% | 2 | 0 | 706' | 3 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 14 |
|
24 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 300 tys. € | 24 tys. € | 9 | 90% | 1 | 1 | 699' | 4 | 0 | |||||||
| 5 |
|
31 | Boliwia | 200 tys. € | 243 tys. € | 4 | 40% | 0 | 0 | 153' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
30 | Szwajcaria | 200 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 494' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
25 | Szwajcaria | – | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 15' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
20 | Szwajcaria | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
![]() |
25 | Kosowo | 250 tys. € | 100 tys. € | 7 | 70% | 0 | 1 | 417' | 2 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
21 | Szwajcaria | 125 tys. € | 180 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 711' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
26 | Szwajcaria | 200 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 701' | 2 | 0 | |||||||
| 32 |
|
28 | Francja | 250 tys. € | 97 tys. € | 1 | 10% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
![]() |
24 | Szwajcaria | 50 tys. € | 87 tys. € | 4 | 40% | 0 | 0 | 215' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
21 | Albania | 75 tys. € | – | 6 | 60% | 0 | 0 | 81' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
24 | Francja | – | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 186' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
8 | Francja | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
|
24 | Szwajcaria | 100 tys. € | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
26 | Gwinea | 125 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
19 | Szwajcaria | – | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Étoile Carouge
3,1 mln €
śr. 133 tys. € / zawodnika
Ile Étoile Carouge wydaje na pensje
872 tys. € rocznie
śr. 38 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
8
najliczniej: Szwajcaria (12 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Étoile Carouge w sezonie 2026
Étoile Carouge wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Étoile Carouge
Jak wygląda skład Étoile Carouge?
W wyjściowym ustawieniu Étoile Carouge między słupkami staje L. Huwiler, a linię obrony najczęściej tworzą G. Zrankeon, I. Strohbach, M. Dubosson oraz F. Hoxha. W środku pola grają S. Camara, T. Escorza oraz B. Caslei, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Bossiwa, O. Sene oraz Itaitinga. Trener Pedro Nogueira ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Challenge League (Szwajcaria) i pucharach.
Étoile Carouge – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Étoile Carouge w sezonie 2026.
Étoile Carouge transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Szwajcaria | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Albania | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Sie 2026 |
|
Szwajcaria | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
![]() |
Szwajcaria | 24 |
|
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
|
Wybrzeże Kości Słoniowej | 24 |
|
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
|
Francja | 28 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
Francja | 23 |
|
za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
|
Boliwia | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Kosowo | 25 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Szwajcaria | 19 |
|
wypożyczenie |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Étoile Carouge w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Étoile Carouge trafiło 14 zawodników, a klub opuściło 17 piłkarzy.