Peter Ambrose jest piłkarzem występującym obecnie w Neuchatel Xamax FC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Peter Ambrose
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Peter Ambrose w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Peter Ambrose wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.50, a skuteczność strzałów to 21,4%. Peter Ambrose oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 0,9 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Peter Ambrose w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Peter Ambrose rozegrał w barwach Neuchatel Xamax FC w Challenge League (Szwajcaria) 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 553 minuty. Średnio dawało to 79 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Peter Ambrose
Pierwszy transfer Peter Ambrose w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Ujpest do Aberdeen za 300 tysięcy euro.
Jakie trofea zdobył Peter Ambrose?
Peter Ambrose ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Peter Ambrose?
Peter Ambrose najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Peter Ambrose?
Wycena 24-letniego Peter Ambrose według stanu na maj 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Peter Ambrose?
Peter Ambrose urodził się 10 czerwca 2002 w Nigerii. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Peter Ambrose – statystyki
Szczegółowe statystyki Peter Ambrose w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Neuchatel Xamax FC. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Peter Ambrose
Peter Ambrose vs. inni
Atak
Obrona
Podania Peter Ambrose
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Peter Ambrose w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Peter Ambrose wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.50, a skuteczność strzałów to 21,4%. Peter Ambrose oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 0,9 to strzały celne.
Peter Ambrose – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Peter Ambrose w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Peter Ambrose
Ile meczów rozegrał Peter Ambrose w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Peter Ambrose rozegrał w barwach Neuchatel Xamax FC w Challenge League (Szwajcaria) 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 553 minuty. Średnio dawało to 79 minut gry na spotkanie.
Peter Ambrose – transfery
W trakcie kariery Peter Ambrose zmieniał klub 8 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 370 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Neuchatel Xamax FC 2026 – obecnie
-
Aberdeen 2026 – 2026
-
Diosgyori VTK 2026 – 2026
-
Aberdeen 2024 – 2026
-
Ujpest 2022 – 2024
-
Free Player 2022 – 2022

-
Balıkesirspor 2022 – 2022
-
Balikesirspor U19 2021 – 2022

-
John Utaka Academy do 2021

Historia transferów Peter Ambrose
Pierwszy transfer Peter Ambrose w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Ujpest do Aberdeen za 300 tysięcy euro.
Peter Ambrose – forma
W ostatnich 5 meczach Peter Ambrose zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Zdobył przy tym 3 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,68. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Peter Ambrose 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.70, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.68 — wynik powyżej średniej ligowej (4.95).
W ostatnich 10 meczach Peter Ambrose 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.70, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.44 — wynik powyżej średniej ligowej (4.95).
W jakiej formie jest Peter Ambrose?
Peter Ambrose jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 3 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.68 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.50). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Peter Ambrose – zarobki
Peter Ambrose gra w Neuchatel Xamax FC na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 185 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Peter Ambrose – trofea
W trakcie kariery Peter Ambrose zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Peter Ambrose?
Peter Ambrose zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Aberdeen — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Szkocji — 1 raz.
Peter Ambrose – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Peter Ambrose wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Peter Ambrose na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Peter Ambrose?
Wycena Peter Ambrose wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Peter Ambrose wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.