Forma w lidze
Servette FC w tabeli
6. miejsce / 13 punktów Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Strata do lidera: 15 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
5 meczów ze strzeloną bramką
2 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
6:5 bramki
1,20 gola/mecz
6 pkt
8:8 bramki
1,60 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Servette
Wartość drużyny: 13,9 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Zambia | 23 | napastnik | 6 | 3,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Francja | 28 | pomocnik | 6 | 2 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,05 średnia ocena | Francja | 28 | pomocnik | 6 | 2 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Szwajcaria | 25 | obrońca | 10 | 1 mln € |
Przewidywany skład Servette 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Servette FC w tabeli Swiss Super League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lugano
|
10 | 9 | 1 | 0 | 31:7 | 28 |
2
|
Young Boys Berno
|
10 | 6 | 4 | 0 | 33:18 | 22 |
| ··· | |||||||
5
|
FC Zurich
|
10 | 4 | 2 | 4 | 18:22 | 14 |
6
|
Servette FC
|
10 | 4 | 1 | 5 | 14:13 | 13 |
7
|
FC Basel 1893
|
10 | 4 | 1 | 5 | 17:20 | 13 |
Wyniki Servette
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź Koniec
|
![]()
Rotkreuz
0
Servette FC
4
Puchar Szwajcarii
|
|
|
10 Paź Koniec
|
Servette FC
3
FC Sion
0
Swiss Super League, 10. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Young Boys Berno
3
Servette FC
2
Swiss Super League, 9. kolejka
|
Terminarz Servette
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
24 Paź 18:00
|
Servette FC
FC Vaduz
Swiss Super League, 11. kolejka
|
|
|
31 Paź 18:00
|
FC Sankt Gallen
Servette FC
Swiss Super League, 12. kolejka
|
|
|
08 Lis 16:30
|
Servette FC
FC Zurich
Swiss Super League, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Servette
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 07 Wrz 2026 |
|
Szwecja |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Zambia |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
|
Wybrzeże Kości Słoniowej |
|
2,5 mln € | |
| 30 Sie 2026 |
|
Kongo |
|
1 mln € |
Servette FC to klub piłkarski z Szwajcarii występujący w Swiss Super League. Swoim domowym obiektem jest Stade de Genève, który może pomieścić 28 229 widzów. Zespół prowadzi Jocelyn Gourvennec. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 13,9 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Szwajcarii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Servette?
Klub piłkarski Servette FC zdobył w swojej historii 31 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Szwajcarii oraz Puchar Szwajcarii. Ponadto triumfował w Puchar Ligi Szwajcarii, Mistrzostwo 2. ligi Szwajcarii, Mistrzostwo 3. ligi Szwajcarii oraz Puchar Intertoto.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Servette FC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Servette trafiło 4 zawodników za łączną kwotę 2,5 mln €, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 4,3 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został David Datro Fofana z Chelsea za 2,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Loun Srdanovic do Lille za 3 mln €.
Które miejsce zajmuje Servette FC w tabeli Swiss Super League?
Servette FC zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Swiss Super League z dorobkiem 13 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Lugano wynosi 15 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Servette?
W wyjściowym ustawieniu Servette między słupkami staje E. Gertmonas, a linię obrony najczęściej tworzą Q. Maceiras, S. Rouiller, M. Burch oraz B. Mazikou. W środku pola grają M. Lambourde, Pedro Henrique Naressi Machado, J. Simo, D. Douline oraz T. Lopes, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Mutandwa. Trener Jocelyn Gourvennec ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Swiss Super League i pucharach.
Kiedy Servette FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Servette to spotkanie z FC Vaduzem, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stade de Genève w ramach Swiss Super League (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Servette?
Ostatni mecz Servette to wygrana z Rotkreuz 0:4 w Pucharze Szwajcarii, 16 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Servette FC w tym sezonie?
Bilans Servette w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-1-5 przy 14 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 10,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Servette w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Servette FC w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Servette
Servette FC terminarz
Kiedy Servette FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Servette to spotkanie z FC Vaduzem, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stade de Genève w ramach Swiss Super League (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Servette w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Servette FC w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Servette w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Servette FC wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
16 Paź Koniec
|
![]() Puchar Szwajcarii
|
0:4 | – | – | – | |
|
10 Paź Koniec
|
Swiss Super League, 10. kolejka
|
3:0 | 4-2-3-1 | 5/10 | 5/7 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Swiss Super League, 9. kolejka
|
3:2 | 4-4-2 | 6/16 | 2/3 | |
|
16 Wrz Koniec
|
Swiss Super League, 4. kolejka
|
2:4 | 4-1-4-1 | 5/12 | 4/6 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Swiss Super League, 8. kolejka
|
0:1 | 4-4-2 | 2/14 | 2/3 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Swiss Super League, 7. kolejka
|
0:2 | 4-2-3-1 | 2/6 | 2/4 | |
|
03 Wrz Koniec
|
Swiss Super League, 6. kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | 3/14 | 2/4 | |
|
29 Sie Koniec
|
Swiss Super League, 5. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 13/14 | 4/5 | |
|
15 Sie Koniec
|
![]() Puchar Szwajcarii
|
0:7 | – | – | – | |
|
08 Sie Koniec
|
Swiss Super League, 3. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 7/12 | 2/7 |
Servette FC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 22 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 4 z 10 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Servette FC zdobywa 1,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Servette?
Ostatni mecz Servette to wygrana z Rotkreuz 0:4 w Pucharze Szwajcarii, 16 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Servette FC – tabela Swiss Super League
Jakie miejsce w tabeli Swiss Super League zajmuje Servette FC w sezonie 2026/2027.
Miejsce Servette w tabeli Swiss Super League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lugano
|
10 | 9 | 1 | 0 | 31:7 | 24 | 28 | |
2
|
Young Boys Berno
|
10 | 6 | 4 | 0 | 33:18 | 15 | 22 | |
3
|
FC Sion
|
10 | 6 | 1 | 3 | 23:17 | 6 | 19 | |
4
|
FC Sankt Gallen
|
10 | 5 | 1 | 4 | 17:19 | -2 | 16 | |
5
|
FC Zurich
|
10 | 4 | 2 | 4 | 18:22 | -4 | 14 | |
6
|
Servette FC
|
10 | 4 | 1 | 5 | 14:13 | 1 | 13 | |
7
|
FC Basel 1893
|
10 | 4 | 1 | 5 | 17:20 | -3 | 13 | |
8
|
FC Luzern
|
10 | 3 | 3 | 4 | 17:22 | -5 | 12 | |
9
|
FC Thun
|
10 | 3 | 1 | 6 | 17:27 | -10 | 10 | |
10
|
FC Vaduz
|
10 | 3 | 0 | 7 | 21:21 | 0 | 9 | |
11
|
Grasshopper
|
10 | 2 | 2 | 6 | 13:26 | -13 | 8 | |
12
|
Lausanne
|
10 | 1 | 3 | 6 | 7:16 | -9 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lugano
|
10 | 9 | 1 | 0 | 31:7 | 24 | 28 | |
2
|
Young Boys Berno
|
10 | 6 | 4 | 0 | 33:18 | 15 | 22 | |
3
|
FC Sion
|
10 | 6 | 1 | 3 | 23:17 | 6 | 19 | |
4
|
FC Sankt Gallen
|
10 | 5 | 1 | 4 | 17:19 | -2 | 16 | |
5
|
FC Zurich
|
10 | 4 | 2 | 4 | 18:22 | -4 | 14 | |
6
|
Servette FC
|
10 | 4 | 1 | 5 | 14:13 | 1 | 13 | |
7
|
FC Basel 1893
|
10 | 4 | 1 | 5 | 17:20 | -3 | 13 | |
8
|
FC Luzern
|
10 | 3 | 3 | 4 | 17:22 | -5 | 12 | |
9
|
FC Thun
|
10 | 3 | 1 | 6 | 17:27 | -10 | 10 | |
10
|
FC Vaduz
|
10 | 3 | 0 | 7 | 21:21 | 0 | 9 | |
11
|
Grasshopper
|
10 | 2 | 2 | 6 | 13:26 | -13 | 8 | |
12
|
Lausanne
|
10 | 1 | 3 | 6 | 7:16 | -9 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lugano
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:4 | 14 | 16 | |
| 2 |
Young Boys Berno
|
5 | 3 | 2 | 0 | 17:12 | 5 | 11 | |
| 3 |
FC Sion
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:7 | 4 | 10 | |
| 4 |
FC Zurich
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:10 | 1 | 9 | |
| 5 |
FC Luzern
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:9 | 2 | 9 | |
| 6 |
FC Vaduz
|
5 | 3 | 0 | 2 | 14:8 | 6 | 9 | |
| 7 |
FC Sankt Gallen
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
| 8 |
Servette FC
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 9 |
Grasshopper
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:13 | -6 | 4 | |
| 10 |
FC Basel 1893
|
5 | 1 | 0 | 4 | 7:11 | -4 | 3 | |
| 11 |
Lausanne
|
5 | 0 | 2 | 3 | 5:11 | -6 | 2 | |
| 12 |
FC Thun
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:11 | -9 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lugano
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:3 | 10 | 12 | |
| 2 |
Young Boys Berno
|
5 | 3 | 2 | 0 | 16:6 | 10 | 11 | |
| 3 |
FC Basel 1893
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:9 | 1 | 10 | |
| 4 |
FC Sion
|
5 | 3 | 0 | 2 | 12:10 | 2 | 9 | |
| 5 |
FC Sankt Gallen
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:9 | 0 | 9 | |
| 6 |
FC Thun
|
6 | 3 | 0 | 3 | 15:16 | -1 | 9 | |
| 7 |
Servette FC
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 6 | |
| 8 |
FC Zurich
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:12 | -5 | 5 | |
| 9 |
Grasshopper
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 4 | |
| 10 |
Lausanne
|
5 | 1 | 1 | 3 | 2:5 | -3 | 4 | |
| 11 |
FC Luzern
|
5 | 0 | 3 | 2 | 6:13 | -7 | 3 | |
| 12 |
FC Vaduz
|
5 | 0 | 0 | 5 | 7:13 | -6 | 0 |
Które miejsce zajmuje Servette FC w tabeli Swiss Super League?
Servette FC zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Swiss Super League z dorobkiem 13 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Lugano wynosi 15 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Servette w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Servette na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Servette FC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,5
- Strzały celne / mecz 4,3
- Asysty / mecz 0,90
- Udane dryblingi / mecz 6,9
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,30
- Czyste konta 20%
- Odbiory / mecz 19,1
- Przechwyty / mecz 9,7
- Wybicia / mecz 29,5
- Zablokowane strzały / mecz 4,1
Strzelcy Servette
-
Kingstone Mutandwa 4
-
Mathis Lambourde 2
-
Marco Burch 1
-
Houboulang Mendes 1
-
Teo Allix 1
-
Miroslav Stevanović 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Servette i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Servette to 0–15 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 4 trafieniami.
Przebieg meczu Servette i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 3-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 1-0-4 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-0-1 |
| Remis do przerwy | 5 | 2-1-2 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Servette FC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Servette
86% bramek Servette pada z gry. Z karnych odpowiadają za 14% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Servette FC zdobywa w sezonie średnio 1,30 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,30.
Aktualne serie Servette
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Servette, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Servette
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 70%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 20%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 10%
W 50% meczów Servette padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Servette FC – faule i karne
- Faule / mecz 11,5
- Faule rywali / mecz 15,1
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Servette FC fauluje średnio 11,5 razy na mecz, a wymusza 15,1 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Servette, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Servette FC zdobywa 1,40 punktu na mecz wobec 1,20 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Servette ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 43% goli Servette, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 10 meczów.
Servette FC – strzały
- Celne / mecz 4,3
- Niecelne / mecz 6,2
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,5
Servette FC oddaje 10,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,5 strzału.
Servette FC – posiadanie piłki
- U siebie 54,8%
- Na wyjeździe 41,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 10
- Najniższe w sezonie 34%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 10 meczów. Średnio Servette FC utrzymuje przy piłce 48,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 34%.
Servette FC – podania
- Kluczowe / mecz 11,2
- Dośrodkowania / mecz 20,4
- Celność dośrodkowań 23%
- Podania długie / mecz 52
- Celność długich podań 45%
Servette FC wymienia średnio 394 podań na mecz przy celności 81%, z czego 11,2 to podania kluczowe.
Servette FC – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,30
- Bez straty do przerwy 40%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 40%
Czyste konto Servette to 20% meczów sezonu (2 z 10), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Servette FC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 90%
- Pow. 10,5 w meczu 80%
- Rożne u siebie / mecz 7,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,6
Servette FC wykonuje średnio 6,1 rzutów rożnych na mecz wobec 6,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 90% spotkań.
Servette FC – kartki
- Żółte kartki 25
- Pow. 3,5 kartki w meczu 70%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 40%
- Kartki rywali / mecz 1,6
- Mecze bez kartki 10%
Servette FC ogląda średnio 2,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Servette – 1,6.
Servette FC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 4 | 1-0-3 | 0,75 | 1,25 | 1,50 |
| Środka tabeli (5–8) | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,67 | 1,33 |
| Dołu tabeli (9–12) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 2,33 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Servette FC zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z środka tabeli (5–8).
Servette FC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
4.
|
1,40 1,80 | 1,60 1,80 | 2,00 1,80 |
|
5.
|
1,80 1,00 | 2,20 1,40 | 2,00 2,40 |
|
6.
|
1,40 1,20 | 1,20 1,60 | 1,00 1,60 |
|
7.
|
0,60 2,00 | 1,40 2,00 | 2,20 1,80 |
|
8.
|
1,80 0,60 | 2,20 1,20 | 1,80 2,60 |
Ciekawe rekordy w meczach Servette
Skrajne wyniki i osiągnięcia Servette w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Servette FC - FC Sion 3:0 Swiss Super League, 10.10.2026
- Najwyższa porażka Servette FC - FC Sankt Gallen 0:2 Swiss Super League, 6.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek FC Thun - Servette FC 2:4, Swiss Super League, 16.09.2026
- Najszybsza bramka 4. minuta Mutandwa, FC Thun - Servette FC 2:4, Swiss Super League, 16.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+1 minuta Ouattara, FC Zurich - Servette FC 2:1, Swiss Super League, 1.08.2026
Jakie statystyki ma Servette FC w tym sezonie?
Bilans Servette w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-1-5 przy 14 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 10,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Servette FC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Servette w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Servette 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Servette
-
David Datro Fofana Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 10 dniopuszczone: 2 mecze
-
Miroslav Stevanović Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 10 dniopuszczone: 1 mecz
-
Timothe Cognat Pomocnik Skręcenie kostki pauzuje od 39 dniopuszczone: 5 meczów
-
Leo Besson Bramkarz Stłuczenie mięśnia pauzuje od 42 dniopuszczone: 5 meczów

-
Jeremy Frick Bramkarz Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 52 dniopuszczone: 7 meczów
-
Alonzo Vincent Pomocnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 69 dniopuszczone: 9 meczów

-
Yoan Severin Obrońca Stłuczenie mięśnia pauzuje od 227 dniopuszczone: 28 meczów
Kadra Servette
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
23 | Zambia | 3,5 mln € | 300 tys. € | 6 | 60% | 4 | 0 | 439' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
20 | Francja | 800 tys. € | 330 tys. € | 8 | 80% | 2 | 0 | 490' | 2 | 0 | |||||||
| 21 |
|
28 | Szwecja | 3 mln € | 780 tys. € | 4 | 40% | 0 | 1 | 184' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
23 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 2,5 mln € | 933 tys. € | 5 | 50% | 1 | 0 | 217' | 0 | 0 | |||||||
| 90 |
|
29 | Słowacja | 700 tys. € | 520 tys. € | 8 | 80% | 1 | 0 | 321' | 1 | 0 | |||||||
| 77 |
|
21 | Szwajcaria | 600 tys. € | 210 tys. € | 9 | 90% | 1 | 0 | 310' | 0 | 0 | |||||||
| 41 |
|
17 | Francja | – | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 11' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
36 | Francja | 50 tys. € | 327 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
|
27 | Gambia | 400 tys. € | 740 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
28 | Francja | 2 mln € | 520 tys. € | 6 | 60% | 0 | 2 | 494' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
|
28 | Brazylia | 1,2 mln € | 18 tys. € | 9 | 90% | 0 | 1 | 740' | 4 | 0 | |||||||
| 9 |
|
36 | Bośnia | 250 tys. € | 490 tys. € | 9 | 90% | 1 | 0 | 799' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
|
33 | Francja | 150 tys. € | 440 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 387' | 2 | 0 | |||||||
| 20 |
|
22 | Szwajcaria | 250 tys. € | – | 7 | 70% | 1 | 1 | 235' | 0 | 0 | |||||||
| 36 |
![]() |
19 | Francja | 800 tys. € | – | 5 | 50% | 0 | 1 | 98' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
28 | Francja | 600 tys. € | 520 tys. € | 4 | 40% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
![]() |
18 | Szwajcaria | 150 tys. € | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
36 | Szwajcaria | 150 tys. € | 590 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
25 | Szwajcaria | 1 mln € | 520 tys. € | 10 | 100% | 1 | 0 | 900' | 3 | 0 | |||||||
| 18 |
|
30 | DR Konga | 800 tys. € | 440 tys. € | 10 | 100% | 0 | 1 | 793' | 3 | 0 | |||||||
| 17 |
|
28 | Gwinea Bissau | 700 tys. € | 520 tys. € | 10 | 100% | 1 | 1 | 396' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
31 | Szwajcaria | 800 tys. € | 375 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 504' | 2 | 0 | |||||||
| 14 |
|
24 | Kamerun | 1,5 mln € | 440 tys. € | 10 | 100% | 0 | 1 | 501' | 1 | 0 | |||||||
| 34 |
|
22 | Francja | 400 tys. € | 90 tys. € | 10 | 100% | 1 | 0 | 99' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
29 | Francja | 600 tys. € | 620 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
|
31 | Tunezja | 600 tys. € | 440 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
30 | Litwa | 1,4 mln € | 60 tys. € | 8 | 80% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 78 |
![]() |
23 | Kosowo | 150 tys. € | 70 tys. € | 5 | 50% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
|
33 | Szwajcaria | 125 tys. € | 810 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 44 |
|
23 | Szwajcaria | – | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Servette
25,2 mln €
śr. 839 tys. € / zawodnika
Ile Servette FC wydaje na pensje
11,1 mln € rocznie
śr. 370 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
15
najliczniej: Francja (9 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Servette w sezonie 2026/2027
Servette FC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Servette
Jak wygląda skład Servette?
W wyjściowym ustawieniu Servette między słupkami staje E. Gertmonas, a linię obrony najczęściej tworzą Q. Maceiras, S. Rouiller, M. Burch oraz B. Mazikou. W środku pola grają M. Lambourde, Pedro Henrique Naressi Machado, J. Simo, D. Douline oraz T. Lopes, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Mutandwa. Trener Jocelyn Gourvennec ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Swiss Super League i pucharach.
Servette FC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Servette FC w sezonie 2026/2027.
Servette FC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07 Wrz 2026 |
|
Szwecja | 28 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Zambia | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
|
Wybrzeże Kości Słoniowej | 23 |
|
2,5 mln € | |
| 30 Sie 2026 |
|
Kongo | 23 |
|
1 mln € | |
| 27 Sie 2026 |
|
Francja | 29 |
|
300 tys. € | |
| 14 Sie 2026 |
|
Szwajcaria | 27 |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
|
Szwajcaria | 25 |
|
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Albania | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 15 Lip 2026 |
|
Wybrzeże Kości Słoniowej | 24 |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
|
Szwajcaria | 28 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Servette
Servette FC bilans transferowy
- -963 tys. € 2026
- +1,4 mln € 2025
- +2,2 mln € 2024
- -2,6 mln € 2023
- +5 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Servette
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Servette FC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Servette trafiło 4 zawodników za łączną kwotę 2,5 mln €, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 4,3 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został David Datro Fofana z Chelsea za 2,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Loun Srdanovic do Lille za 3 mln €.
Servette FC – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Servette FC? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Servette?
Klub piłkarski Servette FC zdobył w swojej historii 31 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Szwajcarii oraz Puchar Szwajcarii. Ponadto triumfował w Puchar Ligi Szwajcarii, Mistrzostwo 2. ligi Szwajcarii, Mistrzostwo 3. ligi Szwajcarii oraz Puchar Intertoto.