Forma w lidze
Young Boys Berno w tabeli
2. miejsce / 22 punkty Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Strata do lidera: 6 punktów
Przewaga nad 7. miejscem: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
10 meczów bez porażki
10 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
11 pkt
17:12 bramki
3,40 gola/mecz
11 pkt
16:6 bramki
3,20 gola/mecz
Równy bilans
Zawodnicy Young Boys Berno
Wartość drużyny: 61,9 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 11 bramek | Kongo | 28 | napastnik | 10 | 3,5 mln € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 4 asyst | Szwajcaria | 23 | pomocnik | 10 | 12 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 8,09 średnia ocena | Kongo | 28 | napastnik | 10 | 3,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 874 minut | Kongo | 28 | napastnik | 10 | 3,5 mln € |
Przewidywany skład Young Boys Berno 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Young Boys Berno w tabeli Swiss Super League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lugano
|
10 | 9 | 1 | 0 | 31:7 | 28 |
2
|
Young Boys Berno
|
10 | 6 | 4 | 0 | 33:18 | 22 |
3
|
FC Sion
|
10 | 6 | 1 | 3 | 23:17 | 19 |
4
|
FC Sankt Gallen
|
10 | 5 | 1 | 4 | 17:19 | 16 |
5
|
FC Zurich
|
10 | 4 | 2 | 4 | 18:22 | 14 |
Wyniki Young Boys Berno
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Grasshopper
0
Young Boys Berno
2
Swiss Super League, 10. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Young Boys Berno
3
Servette FC
2
Swiss Super League, 9. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Lugano
2
Young Boys Berno
2
Swiss Super League, 8. kolejka
|
Terminarz Young Boys Berno
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 16:00
|
![]()
Taverne
Young Boys Berno
Puchar Szwajcarii
|
|
|
24 Paź 20:30
|
Young Boys Berno
FC Sankt Gallen
Swiss Super League, 11. kolejka
|
|
|
01 Lis 14:00
|
Young Boys Berno
FC Zurich
Swiss Super League, 12. kolejka
|
Ostatnie transfery Young Boys Berno
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 07 Wrz 2026 |
|
Niemcy |
|
za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Szwajcaria |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Szwajcaria |
|
2,5 mln € | |
| 30 Sie 2026 |
|
Francja |
|
3 mln € |
Young Boys Berno to klub piłkarski z Szwajcarii występujący w Swiss Super League. Swoim domowym obiektem jest Stadion Wankdorf, który może pomieścić 31 700 widzów. Zespół prowadzi Gerardo Seoane. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 61,9 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Szwajcarii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Young Boys Berno?
Klub piłkarski Young Boys Berno zdobył w swojej historii 34 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Szwajcarii oraz Puchar Szwajcarii. Ponadto triumfował w Puchar Intertoto, Mistrzostwo 2. ligi Szwajcarii, Superpuchar Szwajcarii oraz Puchar Ligi Szwajcarii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Young Boys Berno w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Young Boys Berno trafiło 6 zawodników za łączną kwotę 8,8 mln €, a klub opuściło 12 piłkarzy, co przyniosło 21,1 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Cedric Zesiger z Augsburga za 3,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Jaouen Hadjam do Brightonu za 13 mln €.
Które miejsce zajmuje Young Boys Berno w tabeli Swiss Super League?
Young Boys Berno zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Swiss Super League z dorobkiem 22 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Lugano wynosi 6 punktów, a przewaga nad 3. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 33:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Jak wygląda skład Young Boys Berno?
W wyjściowym ustawieniu Young Boys Berno między słupkami staje M. Keller, a linię obrony najczęściej tworzą L. Blum, S. Lauper, I. Schmidt oraz S. Bukinac. W środku pola grają C. Fassnacht, A. Gigović, A. Sanches, E. Fernandes oraz A. Virginius, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Essende. Trener Gerardo Seoane ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Swiss Super League i pucharach.
Kiedy Young Boys Berno gra następny mecz?
Najbliższy mecz Young Boys Berno to spotkanie z Taverne, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 16:00 w ramach Pucharu Szwajcarii.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Young Boys Berno?
Ostatni mecz Young Boys Berno to wygrana z Grasshopperem 0:2 w Swiss Super League, 11 października 2026. Bramki zdobyli Essende, Fassnacht. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Young Boys Berno w tym sezonie?
Bilans Young Boys Berno w tym sezonie to 10 meczów i wynik 6-4-0 przy 33 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 14,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Young Boys Berno w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Young Boys Berno w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Young Boys Berno

Young Boys Berno terminarz
Kiedy Young Boys Berno gra następny mecz?
Najbliższy mecz Young Boys Berno to spotkanie z Taverne, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 16:00 w ramach Pucharu Szwajcarii.
Wyniki Young Boys Berno w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Young Boys Berno w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Young Boys Berno w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Young Boys Berno wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Swiss Super League, 10. kolejka
|
0:2 | 4-2-3-1 | 5/8 | 4/5 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Swiss Super League, 9. kolejka
|
3:2 | 4-2-3-1 | 10/16 | 1/3 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Swiss Super League, 8. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 4/8 | 2/5 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Swiss Super League, 7. kolejka
|
3:3 | 4-4-1-1 | 8/10 | 4/9 | |
|
01 Wrz Koniec
|
Swiss Super League, 6. kolejka
|
2:4 | 4-4-2 | 3/6 | 3/5 | |
|
29 Sie Koniec
|
Swiss Super League, 5. kolejka
|
3:3 | 4-4-1-1 | 9/12 | 3/5 | |
|
23 Sie Koniec
|
Swiss Super League, 4. kolejka
|
4:2 | 4-4-2 | 6/10 | 0/4 | |
|
15 Sie Koniec
|
![]() Puchar Szwajcarii
|
0:4 | – | – | – | |
|
08 Sie Koniec
|
Swiss Super League, 3. kolejka
|
2:2 | 4-2-2-2 | 2/5 | 4/7 | |
|
01 Sie Koniec
|
Swiss Super League, 2. kolejka
|
0:6 | 4-2-2-2 | 5/9 | 1/2 |
Young Boys Berno ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 3 z 10 meczów, ze średnią 2,33 punktu. W pozostałych ustawieniach Young Boys Berno zdobywa 2,14 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Young Boys Berno?
Ostatni mecz Young Boys Berno to wygrana z Grasshopperem 0:2 w Swiss Super League, 11 października 2026. Bramki zdobyli Essende, Fassnacht. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Young Boys Berno – tabela Swiss Super League
Jakie miejsce w tabeli Swiss Super League zajmuje Young Boys Berno w sezonie 2026/2027.
Miejsce Young Boys Berno w tabeli Swiss Super League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lugano
|
10 | 9 | 1 | 0 | 31:7 | 24 | 28 | |
2
|
Young Boys Berno
|
10 | 6 | 4 | 0 | 33:18 | 15 | 22 | |
3
|
FC Sion
|
10 | 6 | 1 | 3 | 23:17 | 6 | 19 | |
4
|
FC Sankt Gallen
|
10 | 5 | 1 | 4 | 17:19 | -2 | 16 | |
5
|
FC Zurich
|
10 | 4 | 2 | 4 | 18:22 | -4 | 14 | |
6
|
Servette FC
|
10 | 4 | 1 | 5 | 14:13 | 1 | 13 | |
7
|
FC Basel 1893
|
10 | 4 | 1 | 5 | 17:20 | -3 | 13 | |
8
|
FC Luzern
|
10 | 3 | 3 | 4 | 17:22 | -5 | 12 | |
9
|
FC Thun
|
10 | 3 | 1 | 6 | 17:27 | -10 | 10 | |
10
|
FC Vaduz
|
10 | 3 | 0 | 7 | 21:21 | 0 | 9 | |
11
|
Grasshopper
|
10 | 2 | 2 | 6 | 13:26 | -13 | 8 | |
12
|
Lausanne
|
10 | 1 | 3 | 6 | 7:16 | -9 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lugano
|
10 | 9 | 1 | 0 | 31:7 | 24 | 28 | |
2
|
Young Boys Berno
|
10 | 6 | 4 | 0 | 33:18 | 15 | 22 | |
3
|
FC Sion
|
10 | 6 | 1 | 3 | 23:17 | 6 | 19 | |
4
|
FC Sankt Gallen
|
10 | 5 | 1 | 4 | 17:19 | -2 | 16 | |
5
|
FC Zurich
|
10 | 4 | 2 | 4 | 18:22 | -4 | 14 | |
6
|
Servette FC
|
10 | 4 | 1 | 5 | 14:13 | 1 | 13 | |
7
|
FC Basel 1893
|
10 | 4 | 1 | 5 | 17:20 | -3 | 13 | |
8
|
FC Luzern
|
10 | 3 | 3 | 4 | 17:22 | -5 | 12 | |
9
|
FC Thun
|
10 | 3 | 1 | 6 | 17:27 | -10 | 10 | |
10
|
FC Vaduz
|
10 | 3 | 0 | 7 | 21:21 | 0 | 9 | |
11
|
Grasshopper
|
10 | 2 | 2 | 6 | 13:26 | -13 | 8 | |
12
|
Lausanne
|
10 | 1 | 3 | 6 | 7:16 | -9 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lugano
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:4 | 14 | 16 | |
| 2 |
Young Boys Berno
|
5 | 3 | 2 | 0 | 17:12 | 5 | 11 | |
| 3 |
FC Sion
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:7 | 4 | 10 | |
| 4 |
FC Zurich
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:10 | 1 | 9 | |
| 5 |
FC Luzern
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:9 | 2 | 9 | |
| 6 |
FC Vaduz
|
5 | 3 | 0 | 2 | 14:8 | 6 | 9 | |
| 7 |
FC Sankt Gallen
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
| 8 |
Servette FC
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 9 |
Grasshopper
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:13 | -6 | 4 | |
| 10 |
FC Basel 1893
|
5 | 1 | 0 | 4 | 7:11 | -4 | 3 | |
| 11 |
Lausanne
|
5 | 0 | 2 | 3 | 5:11 | -6 | 2 | |
| 12 |
FC Thun
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:11 | -9 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lugano
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:3 | 10 | 12 | |
| 2 |
Young Boys Berno
|
5 | 3 | 2 | 0 | 16:6 | 10 | 11 | |
| 3 |
FC Basel 1893
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:9 | 1 | 10 | |
| 4 |
FC Sion
|
5 | 3 | 0 | 2 | 12:10 | 2 | 9 | |
| 5 |
FC Sankt Gallen
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:9 | 0 | 9 | |
| 6 |
FC Thun
|
6 | 3 | 0 | 3 | 15:16 | -1 | 9 | |
| 7 |
Servette FC
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 6 | |
| 8 |
FC Zurich
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:12 | -5 | 5 | |
| 9 |
Grasshopper
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 4 | |
| 10 |
Lausanne
|
5 | 1 | 1 | 3 | 2:5 | -3 | 4 | |
| 11 |
FC Luzern
|
5 | 0 | 3 | 2 | 6:13 | -7 | 3 | |
| 12 |
FC Vaduz
|
5 | 0 | 0 | 5 | 7:13 | -6 | 0 |
Które miejsce zajmuje Young Boys Berno w tabeli Swiss Super League?
Young Boys Berno zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Swiss Super League z dorobkiem 22 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Lugano wynosi 6 punktów, a przewaga nad 3. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 33:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Statystyki Young Boys Berno w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Young Boys Berno na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Young Boys Berno na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 14,3
- Strzały celne / mecz 8,2
- Asysty / mecz 2,40
- Udane dryblingi / mecz 10,7
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,80
- Czyste konta 20%
- Odbiory / mecz 13,9
- Przechwyty / mecz 9,2
- Wybicia / mecz 20,9
- Zablokowane strzały / mecz 5,2
Strzelcy Young Boys Berno
-
Samuel Essende 11
-
Christian Fassnacht 5
-
Alvyn Sanches 3

-
Joel Almada Monteiro 3
-
Lewin Blum 2
-
Mamadou Kaly Sene 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Young Boys Berno i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Young Boys Berno to 31–45+ minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 7 trafieniami.
Przebieg meczu Young Boys Berno i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 4-3-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 2-1-0 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 3-3-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 1-0-0 |
Gdy Young Boys Berno otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Young Boys Berno
94% bramek Young Boys Berno pada z gry. Z karnych odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Young Boys Berno zdobywa w sezonie średnio 2,20 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,20.
Aktualne serie Young Boys Berno
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 10 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Young Boys Berno, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Young Boys Berno
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 90%
- Powyżej 3,5 90%
- Powyżej 4,5 70%
- Powyżej 5,5 60%
W 90% meczów Young Boys Berno padają co najmniej trzy bramki, a w 80% spotkań trafiają obie drużyny.
Young Boys Berno – faule i karne
- Faule / mecz 13,4
- Faule rywali / mecz 10,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Young Boys Berno fauluje średnio 13,4 razy na mecz, a wymusza 10,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Young Boys Berno, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Young Boys Berno zdobywa 2,20 punktu na mecz wobec 2,20 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Young Boys Berno ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 52% goli Young Boys Berno, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 10 meczów.
Young Boys Berno – strzały
- Celne / mecz 8,2
- Niecelne / mecz 6,1
- Celność strzałów 57%
- Skuteczność (gole / strzały) 23%
- Strzałów na gola 4,3
Young Boys Berno oddaje 14,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 57% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,3 strzału.
Young Boys Berno – posiadanie piłki
- U siebie 51,0%
- Na wyjeździe 49,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 10
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 10 meczów. Średnio Young Boys Berno utrzymuje przy piłce 50,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
Young Boys Berno – podania
- Kluczowe / mecz 15,1
- Dośrodkowania / mecz 20,7
- Celność dośrodkowań 30%
- Podania długie / mecz 49
- Celność długich podań 54%
Young Boys Berno wymienia średnio 422 podań na mecz przy celności 84%, z czego 15,1 to podania kluczowe.
Young Boys Berno – czyste konta
- U siebie 0 z 5
- Na wyjeździe 2 z 5
- Stracone / mecz 1,80
- Bez straty do przerwy 40%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 80%
Czyste konto Young Boys Berno to 20% meczów sezonu (2 z 10), z czego 0 w 5 meczach u siebie.
Young Boys Berno – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 20%
- Rożne u siebie / mecz 7,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,8
Young Boys Berno wykonuje średnio 5,8 rzutów rożnych na mecz wobec 3,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
Young Boys Berno – kartki
- Żółte kartki 22
- Pow. 3,5 kartki w meczu 70%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 60%
- Kartki rywali / mecz 2,5
- Mecze bez kartki 10%
Young Boys Berno ogląda średnio 2,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Young Boys Berno – 2,5. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Young Boys Berno według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 3,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (5–8) | 4 | 2-2-0 | 2,00 | 3,25 | 2,50 |
| Dołu tabeli (9–12) | 4 | 3-1-0 | 2,50 | 3,50 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Young Boys Berno zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z środka tabeli (5–8).
Young Boys Berno na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,67 3,00 | 3,00 3,25 | 0,67 0,75 |
|
2.
|
2,20 2,20 | 3,40 3,20 | 2,40 1,20 |
|
3.
|
2,00 1,80 | 2,20 2,40 | 1,40 2,00 |
|
4.
|
1,40 1,80 | 1,60 1,80 | 2,00 1,80 |
|
5.
|
1,80 1,00 | 2,20 1,40 | 2,00 2,40 |
Ciekawe rekordy w meczach Young Boys Berno
Skrajne wyniki i osiągnięcia Young Boys Berno w tym sezonie
- Najwyższa wygrana FC Thun - Young Boys Berno 0:6 Swiss Super League, 1.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Young Boys Berno - FC Sion 4:2, Swiss Super League, 26.07.2026
- Najszybsza bramka 4. minuta Almada Monteiro, Young Boys Berno - FC Vaduz 4:2, Swiss Super League, 23.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Essende, FC Thun - Young Boys Berno 0:6, Swiss Super League, 1.08.2026
Jakie statystyki ma Young Boys Berno w tym sezonie?
Bilans Young Boys Berno w tym sezonie to 10 meczów i wynik 6-4-0 przy 33 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 14,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Young Boys Berno – zawodnicy
Jak wygląda kadra Young Boys Berno w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Young Boys Berno 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Young Boys Berno
-
Loris Benito Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 7 dniopuszczone: 1 mecz
-
Facinet Conte Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 27 dniopuszczone: 1 mecz
-
Gregory Wuthrich Obrońca Rana pauzuje od 41 dniopuszczone: 5 meczów
-
Dario Marzino Bramkarz Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 41 dniopuszczone: 1 mecz
-
Cedric Zesiger Obrońca Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 66 dniopuszczone: 8 meczów
-
Benjamin Kabeya Muteba Obrońca Stłuczenie mięśnia pauzuje od 87 dniopuszczone: 13 meczów

-
Ryan Andrews Obrońca Stłuczenie mięśnia pauzuje od 261 dniopuszczone: 35 meczów
Kadra Young Boys Berno
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 99 |
|
28 | Kongo | 3,5 mln € | 1,5 mln € | 10 | 100% | 11 | 3 | 874' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
|
32 | Szwajcaria | 2 mln € | 1,1 mln € | 8 | 80% | 5 | 1 | 537' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
25 | Senegal | 2 mln € | 769 tys. € | 7 | 70% | 2 | 2 | 206' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
23 | Francja | 3 mln € | 440 tys. € | 7 | 70% | 2 | 0 | 290' | 0 | 0 | |||||||
| 34 |
|
– | Szwajcaria | – | – | 9 | 90% | 0 | 1 | 76' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
21 | Gwinea | 400 tys. € | 220 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
![]() |
23 | Szwajcaria | 12 mln € | 700 tys. € | 10 | 100% | 3 | 4 | 852' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
30 | Szwajcaria | 2,2 mln € | 1,3 mln € | 9 | 90% | 1 | 2 | 721' | 2 | 1 | |||||||
| 30 |
|
29 | Szwajcaria | 800 tys. € | 1 mln € | 10 | 100% | 0 | 0 | 669' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
24 | Bośnia | 2,5 mln € | 590 tys. € | 10 | 100% | 1 | 0 | 757' | 3 | 0 | |||||||
| 22 |
|
26 | Szwajcaria | 2,2 mln € | 600 tys. € | 9 | 90% | 0 | 1 | 416' | 1 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
20 | 3 mln € | 300 tys. € | 10 | 100% | 1 | 1 | 295' | 2 | 0 | ||||||||
| 12 |
|
20 | Francja | 7 mln € | 550 tys. € | 5 | 50% | 0 | 1 | 117' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 15 |
|
28 | Szwajcaria | 5 mln € | 2,1 mln € | 4 | 40% | 1 | 0 | 346' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
27 | Niemcy | 5 mln € | 1,7 mln € | 2 | 20% | 0 | 0 | 27' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
25 | Szwajcaria | 2,5 mln € | 540 tys. € | 10 | 100% | 2 | 3 | 686' | 4 | 0 | |||||||
| 23 |
|
34 | Szwajcaria | 250 tys. € | 740 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 571' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
21 | Serbia | 3,5 mln € | – | 10 | 100% | 0 | 2 | 499' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
31 | Szwajcaria | 1,5 mln € | 740 tys. € | 6 | 60% | 0 | 0 | 253' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
30 | Gambia | 800 tys. € | 370 tys. € | 7 | 70% | 0 | 0 | 10' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Szwajcaria | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
|
22 | Anglia | 2 mln € | 670 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
24 | Szwajcaria | 6 mln € | 610 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 810' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
35 | Cypr | 150 tys. € | 370 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 40 |
|
30 | Szwajcaria | 100 tys. € | 300 tys. € | 1 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Young Boys Berno
67,5 mln €
śr. 2,7 mln € / zawodnika
Ile Young Boys Berno wydaje na pensje
17,2 mln € rocznie
śr. 688 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
11
najliczniej: Szwajcaria (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Young Boys Berno w sezonie 2026/2027
Young Boys Berno wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Young Boys Berno
Jak wygląda skład Young Boys Berno?
W wyjściowym ustawieniu Young Boys Berno między słupkami staje M. Keller, a linię obrony najczęściej tworzą L. Blum, S. Lauper, I. Schmidt oraz S. Bukinac. W środku pola grają C. Fassnacht, A. Gigović, A. Sanches, E. Fernandes oraz A. Virginius, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Essende. Trener Gerardo Seoane ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Swiss Super League i pucharach.
Young Boys Berno – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Young Boys Berno w sezonie 2026/2027.
Young Boys Berno transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07 Wrz 2026 |
|
Niemcy | 27 |
|
za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Szwajcaria | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Szwajcaria | 26 |
|
2,5 mln € | |
| 30 Sie 2026 |
|
Francja | 20 |
|
3 mln € | |
| 30 Sie 2026 |
|
Szwajcaria | 27 |
|
2,5 mln € | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Szwajcaria | 17 |
|
wypożyczenie | |
| 24 Sie 2026 |
|
Algeria | 23 |
|
13 mln € | |
| 23 Sie 2026 |
|
Szwajcaria | 25 |
|
500 tys. € | |
| 16 Sie 2026 |
![]() |
Szwajcaria | 20 |
|
2 mln € | |
| 07 Sie 2026 |
|
Senegal | 25 |
|
1 mln € |
Kluczowe transfery Young Boys Berno
Young Boys Berno bilans transferowy
- +9,9 mln € 2026
- +10,7 mln € 2025
- +8,3 mln € 2024
- +17,2 mln € 2023
- +20,8 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Young Boys Berno
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Young Boys Berno w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Young Boys Berno trafiło 6 zawodników za łączną kwotę 8,8 mln €, a klub opuściło 12 piłkarzy, co przyniosło 21,1 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Cedric Zesiger z Augsburga za 3,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Jaouen Hadjam do Brightonu za 13 mln €.
Young Boys Berno – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Young Boys Berno? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Young Boys Berno?
Klub piłkarski Young Boys Berno zdobył w swojej historii 34 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Szwajcarii oraz Puchar Szwajcarii. Ponadto triumfował w Puchar Intertoto, Mistrzostwo 2. ligi Szwajcarii, Superpuchar Szwajcarii oraz Puchar Ligi Szwajcarii.