Forma w lidze
FC Vaduz w tabeli
10. miejsce / 9 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 19 punktów
Strata do bezpiecznego 6. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
10 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
14:8 bramki
2,80 gola/mecz
0 pkt
7:13 bramki
1,40 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy FC Vaduzu
Wartość drużyny: 1,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 6 bramek | Austria | 25 | napastnik | 10 | 225 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 9 asyst | Szwajcaria | 0 | pomocnik | 10 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,73 średnia ocena | Szwajcaria | 0 | pomocnik | 10 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 893 minut | Szwajcaria | 0 | pomocnik | 10 | 1,5 mln € |
Przewidywany skład FC Vaduzu 4-1-2-1-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



FC Vaduz w tabeli Swiss Super League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lugano
|
10 | 9 | 1 | 0 | 31:7 | 28 |
2
|
Young Boys Berno
|
10 | 6 | 4 | 0 | 33:18 | 22 |
| ··· | |||||||
9
|
FC Thun
|
10 | 3 | 1 | 6 | 17:27 | 10 |
10
|
FC Vaduz
|
10 | 3 | 0 | 7 | 21:21 | 9 |
11
|
Grasshopper
|
10 | 2 | 2 | 6 | 13:26 | 8 |
Wyniki FC Vaduzu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
FC Vaduz
3
FC Basel 1893
0
Swiss Super League, 10. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
FC Vaduz
1
FC Thun
2
Swiss Super League, 9. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
FC Zurich
2
FC Vaduz
1
Swiss Super League, 8. kolejka
|
Terminarz FC Vaduzu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
24 Paź 18:00
|
Servette FC
FC Vaduz
Swiss Super League, 11. kolejka
|
|
|
31 Paź 18:00
|
Grasshopper
FC Vaduz
Swiss Super League, 12. kolejka
|
|
|
07 Lis 18:00
|
FC Vaduz
FC Sion
Swiss Super League, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery FC Vaduzu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 21 Sie 2026 |
![]() |
Szwajcaria |
![]() |
za darmo | |
| 14 Sie 2026 |
|
Kanada |
|
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Niemcy |
|
za darmo |
FC Vaduz to klub piłkarski z Liechtensteinu występujący w Swiss Super League. Swoim domowym obiektem jest Rheinpark Stadion, który może pomieścić 7 564 widzów. Zespół prowadzi Marc Schneider. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,5 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Liga Konferencji.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez FC Vaduz?
Klub piłkarski FC Vaduz zdobył w swojej historii 56 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Liechtensteinu oraz Mistrzostwo 2. ligi Szwajcarii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FC Vaduz w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do FC Vaduzu trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje FC Vaduz w tabeli Swiss Super League?
FC Vaduz zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Swiss Super League z dorobkiem 9 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Lugano wynosi 19 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 21:21, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład FC Vaduzu?
W wyjściowym ustawieniu FC Vaduzu między słupkami staje L. Schaffran, a linię obrony najczęściej tworzą N. Hasler, D. Simani, L. Berisha oraz D. Schwizer. W środku pola grają J. Stark, L. Mack, M. Ćoćić oraz J. Cabrera, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Monsberger, L. Dalipi. Trener Marc Schneider ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Swiss Super League i pucharach.
Kiedy FC Vaduz gra następny mecz?
Najbliższy mecz FC Vaduzu to spotkanie z Servette FC, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stade de Genève w ramach Swiss Super League (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FC Vaduzu?
Ostatni mecz FC Vaduzu to wygrana z FC Basel 1893 3:0 w Swiss Super League, 11 października 2026. Bramki zdobyli Monsberger, Monsberger oraz Dalipi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma FC Vaduz w tym sezonie?
Bilans FC Vaduzu w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-0-7 przy 21 zdobytych bramkach i 21 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 11,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz FC Vaduzu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra FC Vaduz w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań FC Vaduzu
FC Vaduz terminarz
Kiedy FC Vaduz gra następny mecz?
Najbliższy mecz FC Vaduzu to spotkanie z Servette FC, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stade de Genève w ramach Swiss Super League (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki FC Vaduzu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub FC Vaduz w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki FC Vaduzu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
FC Vaduz wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Swiss Super League, 10. kolejka
|
3:0 | 4-1-2-1-2 | 1/6 | 3/4 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Swiss Super League, 9. kolejka
|
1:2 | 4-1-2-1-2 | 3/10 | 1/5 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Swiss Super League, 8. kolejka
|
2:1 | 4-1-2-1-2 | 2/9 | 2/2 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Swiss Super League, 7. kolejka
|
3:1 | 4-1-2-1-2 | 7/10 | 0/4 | |
|
02 Wrz Koniec
|
Swiss Super League, 6. kolejka
|
2:1 | 4-1-2-1-2 | 4/7 | 4/9 | |
|
30 Sie Koniec
|
Swiss Super League, 5. kolejka
|
5:2 | 4-1-2-1-2 | 5/14 | 2/3 | |
|
23 Sie Koniec
|
Swiss Super League, 4. kolejka
|
4:2 | 4-1-2-1-2 | 4/10 | 4/4 | |
|
13 Sie Koniec
|
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
2:2 | 4-3-1-2 | 9/10 | 2/2 | |
|
09 Sie Koniec
|
Swiss Super League, 3. kolejka
|
3:2 | 4-1-2-1-2 | 5/11 | 4/6 | |
|
06 Sie Koniec
|
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
2:1 | 4-3-1-2 | 3/9 | 2/5 |
FC Vaduz ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-2-1-2 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-2-1-2 – w 10 z 10 meczów, ze średnią 0,90 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FC Vaduzu?
Ostatni mecz FC Vaduzu to wygrana z FC Basel 1893 3:0 w Swiss Super League, 11 października 2026. Bramki zdobyli Monsberger, Monsberger oraz Dalipi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
FC Vaduz – tabela Swiss Super League
Jakie miejsce w tabeli Swiss Super League zajmuje FC Vaduz w sezonie 2026/2027.
Miejsce FC Vaduzu w tabeli Swiss Super League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lugano
|
10 | 9 | 1 | 0 | 31:7 | 24 | 28 | |
2
|
Young Boys Berno
|
10 | 6 | 4 | 0 | 33:18 | 15 | 22 | |
3
|
FC Sion
|
10 | 6 | 1 | 3 | 23:17 | 6 | 19 | |
4
|
FC Sankt Gallen
|
10 | 5 | 1 | 4 | 17:19 | -2 | 16 | |
5
|
FC Zurich
|
10 | 4 | 2 | 4 | 18:22 | -4 | 14 | |
6
|
Servette FC
|
10 | 4 | 1 | 5 | 14:13 | 1 | 13 | |
7
|
FC Basel 1893
|
10 | 4 | 1 | 5 | 17:20 | -3 | 13 | |
8
|
FC Luzern
|
10 | 3 | 3 | 4 | 17:22 | -5 | 12 | |
9
|
FC Thun
|
10 | 3 | 1 | 6 | 17:27 | -10 | 10 | |
10
|
FC Vaduz
|
10 | 3 | 0 | 7 | 21:21 | 0 | 9 | |
11
|
Grasshopper
|
10 | 2 | 2 | 6 | 13:26 | -13 | 8 | |
12
|
Lausanne
|
10 | 1 | 3 | 6 | 7:16 | -9 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lugano
|
10 | 9 | 1 | 0 | 31:7 | 24 | 28 | |
2
|
Young Boys Berno
|
10 | 6 | 4 | 0 | 33:18 | 15 | 22 | |
3
|
FC Sion
|
10 | 6 | 1 | 3 | 23:17 | 6 | 19 | |
4
|
FC Sankt Gallen
|
10 | 5 | 1 | 4 | 17:19 | -2 | 16 | |
5
|
FC Zurich
|
10 | 4 | 2 | 4 | 18:22 | -4 | 14 | |
6
|
Servette FC
|
10 | 4 | 1 | 5 | 14:13 | 1 | 13 | |
7
|
FC Basel 1893
|
10 | 4 | 1 | 5 | 17:20 | -3 | 13 | |
8
|
FC Luzern
|
10 | 3 | 3 | 4 | 17:22 | -5 | 12 | |
9
|
FC Thun
|
10 | 3 | 1 | 6 | 17:27 | -10 | 10 | |
10
|
FC Vaduz
|
10 | 3 | 0 | 7 | 21:21 | 0 | 9 | |
11
|
Grasshopper
|
10 | 2 | 2 | 6 | 13:26 | -13 | 8 | |
12
|
Lausanne
|
10 | 1 | 3 | 6 | 7:16 | -9 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lugano
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:4 | 14 | 16 | |
| 2 |
Young Boys Berno
|
5 | 3 | 2 | 0 | 17:12 | 5 | 11 | |
| 3 |
FC Sion
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:7 | 4 | 10 | |
| 4 |
FC Zurich
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:10 | 1 | 9 | |
| 5 |
FC Luzern
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:9 | 2 | 9 | |
| 6 |
FC Vaduz
|
5 | 3 | 0 | 2 | 14:8 | 6 | 9 | |
| 7 |
FC Sankt Gallen
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
| 8 |
Servette FC
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 9 |
Grasshopper
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:13 | -6 | 4 | |
| 10 |
FC Basel 1893
|
5 | 1 | 0 | 4 | 7:11 | -4 | 3 | |
| 11 |
Lausanne
|
5 | 0 | 2 | 3 | 5:11 | -6 | 2 | |
| 12 |
FC Thun
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:11 | -9 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lugano
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:3 | 10 | 12 | |
| 2 |
Young Boys Berno
|
5 | 3 | 2 | 0 | 16:6 | 10 | 11 | |
| 3 |
FC Basel 1893
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:9 | 1 | 10 | |
| 4 |
FC Sion
|
5 | 3 | 0 | 2 | 12:10 | 2 | 9 | |
| 5 |
FC Sankt Gallen
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:9 | 0 | 9 | |
| 6 |
FC Thun
|
6 | 3 | 0 | 3 | 15:16 | -1 | 9 | |
| 7 |
Servette FC
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 6 | |
| 8 |
FC Zurich
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:12 | -5 | 5 | |
| 9 |
Grasshopper
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 4 | |
| 10 |
Lausanne
|
5 | 1 | 1 | 3 | 2:5 | -3 | 4 | |
| 11 |
FC Luzern
|
5 | 0 | 3 | 2 | 6:13 | -7 | 3 | |
| 12 |
FC Vaduz
|
5 | 0 | 0 | 5 | 7:13 | -6 | 0 |
Które miejsce zajmuje FC Vaduz w tabeli Swiss Super League?
FC Vaduz zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Swiss Super League z dorobkiem 9 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Lugano wynosi 19 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 21:21, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki FC Vaduzu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki FC Vaduzu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
FC Vaduz na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,8
- Strzały celne / mecz 5,2
- Asysty / mecz 1,70
- Udane dryblingi / mecz 6,7
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,10
- Czyste konta 10%
- Odbiory / mecz 20,2
- Przechwyty / mecz 9,7
- Wybicia / mecz 32,4
- Zablokowane strzały / mecz 2,9
Strzelcy FC Vaduzu
Rozkład bramek w czasie
Bramki FC Vaduzu i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres FC Vaduzu to 46–60 minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 4 trafieniami.
Przebieg meczu FC Vaduzu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 3-0-3 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-0-4 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 1-0-2 |
| Remis do przerwy | 5 | 2-0-3 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy FC Vaduz otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla FC Vaduzu
95% bramek FC Vaduzu pada z gry. Z karnych odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
FC Vaduz zdobywa w sezonie średnio 0,90 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,90.
Aktualne serie FC Vaduzu
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 10 meczów
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów FC Vaduzu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach FC Vaduzu
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 100%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 40%
- Powyżej 5,5 20%
W 100% meczów FC Vaduzu padają co najmniej trzy bramki, a w 90% spotkań trafiają obie drużyny.
FC Vaduz – faule i karne
- Faule / mecz 11,3
- Faule rywali / mecz 12,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
FC Vaduz fauluje średnio 11,3 razy na mecz, a wymusza 12,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla FC Vaduzu, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie FC Vaduz zdobywa 1,80 punktu na mecz wobec 0,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach FC Vaduzu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 48% goli FC Vaduzu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 10 meczów.
FC Vaduz – strzały
- Celne / mecz 5,2
- Niecelne / mecz 6,6
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 18%
- Strzałów na gola 5,6
FC Vaduz oddaje 11,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,6 strzału.
FC Vaduz – posiadanie piłki
- U siebie 56,2%
- Na wyjeździe 55,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 10
- Najniższe w sezonie 45%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 10 meczów. Średnio FC Vaduz utrzymuje przy piłce 55,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 45%.
FC Vaduz – podania
- Kluczowe / mecz 11,3
- Dośrodkowania / mecz 15,7
- Celność dośrodkowań 31%
- Podania długie / mecz 57
- Celność długich podań 44%
FC Vaduz wymienia średnio 475 podań na mecz przy celności 82%, z czego 11,3 to podania kluczowe.
FC Vaduz – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 2,10
- Bez straty do przerwy 30%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 80%
Czyste konto FC Vaduzu to 10% meczów sezonu (1 z 10), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
FC Vaduz – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 80%
- Pow. 10,5 w meczu 40%
- Rożne u siebie / mecz 3,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,6
FC Vaduz wykonuje średnio 3,7 rzutów rożnych na mecz wobec 6,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 80% spotkań.
FC Vaduz – kartki
- Żółte kartki 23
- Pow. 3,5 kartki w meczu 60%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 30%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 10%
FC Vaduz ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale FC Vaduzu – 1,9. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
FC Vaduz według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 4 | 0-0-4 | 0,00 | 1,75 | 3,00 |
| Środka tabeli (5–8) | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 1,67 | 1,33 |
| Dołu tabeli (9–12) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 3,00 | 1,67 |
Najwięcej punktów na mecz FC Vaduz zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
FC Vaduz na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
1,80 0,60 | 2,20 1,20 | 1,80 2,60 |
|
9.
|
0,25 1,50 | 0,50 2,50 | 2,75 2,67 |
|
10.
|
1,80 0,00 | 2,80 1,40 | 1,60 2,60 |
|
11.
|
0,80 0,80 | 1,40 1,20 | 2,60 2,60 |
|
12.
|
0,40 0,80 | 1,00 0,40 | 2,20 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach FC Vaduzu
Skrajne wyniki i osiągnięcia FC Vaduzu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana FC Vaduz - Grasshopper 5:2 Swiss Super League, 30.08.2026
- Najwyższa porażka Young Boys Berno - FC Vaduz 4:2 Swiss Super League, 23.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek FC Vaduz - Grasshopper 5:2, Swiss Super League, 30.08.2026
- Najszybsza bramka 5. minuta Stark, FC Sion - FC Vaduz 3:2, Swiss Super League, 9.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 76. minuta Cabrera, FC Vaduz - Grasshopper 5:2, Swiss Super League, 30.08.2026
Jakie statystyki ma FC Vaduz w tym sezonie?
Bilans FC Vaduzu w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-0-7 przy 21 zdobytych bramkach i 21 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 11,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
FC Vaduz – zawodnicy
Jak wygląda kadra FC Vaduzu w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład FC Vaduzu 4-1-2-1-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kontuzje w kadrze FC Vaduzu
-
Dejan Sorgic Napastnik Uraz mięśnia pauzuje od 68 dniopuszczone: 8 meczów
-
Lado Akhalaia Napastnik Rana pauzuje od 85 dniopuszczone: 14 meczów

-
Stephan Seiler Pomocnik Operacja kolana pauzuje od 87 dniopuszczone: 2 mecze
-
Ranjan Neelakandan Napastnik Operacja kolana pauzuje od 89 dniopuszczone: 14 meczów
-
Tim Tiado Oehri Bramkarz Kolano skoczka pauzuje od 325 dniopuszczone: 24 mecze
Kadra FC Vaduzu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
![]() |
25 | Austria | 225 tys. € | – | 10 | 100% | 6 | 1 | 838' | 2 | 0 | |||||||
| 39 |
|
37 | Serbia | 100 tys. € | 302 tys. € | 3 | 30% | 0 | 1 | 118' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
26 | Szwajcaria | 150 tys. € | 300 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 221' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
|
24 | Niemcy | 200 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 81' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Mołdawia | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
21 | Szwajcaria | 200 tys. € | 91 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
0 | Szwajcaria | 1,5 mln € | – | 10 | 100% | 4 | 9 | 893' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
23 | Urugwaj | 900 tys. € | 180 tys. € | 10 | 100% | 4 | 0 | 780' | 3 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
25 | Niemcy | 350 tys. € | 178 tys. € | 10 | 100% | 2 | 1 | 812' | 2 | 0 | |||||||
| 20 |
|
26 | Niemcy | 500 tys. € | 53 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 846' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
35 | Liechtenstein | 50 tys. € | 149 tys. € | 10 | 100% | 0 | 3 | 841' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
23 | Serbia | 500 tys. € | – | 10 | 100% | 3 | 1 | 591' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
30 | Szwajcaria | 250 tys. € | 280 tys. € | 10 | 100% | 2 | 1 | 540' | 2 | 0 | |||||||
| 22 |
|
24 | Szwajcaria | 250 tys. € | 67 tys. € | 6 | 60% | 0 | 0 | 56' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
28 | Szwajcaria | 250 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 72' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
26 | Szwajcaria | 400 tys. € | 90 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
39 | Serbia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
29 | Szwajcaria | 300 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 810' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
35 | Albania | 50 tys. € | 173 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 793' | 4 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
21 | Szwajcaria | 200 tys. € | 101 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 75' | 1 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
23 | Szwajcaria | 200 tys. € | 130 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 361' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
22 | Szwajcaria | 250 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 89' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
24 | Niemcy | 250 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 183' | 0 | 0 | |||||||
| 37 |
|
19 | Szwajcaria | – | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 25 |
|
28 | Niemcy | 300 tys. € | 144 tys. € | 8 | 80% | 0 | 0 | 712' | 0 | 1 | |||||||
| 1 |
|
37 | Liechtenstein | 50 tys. € | 30 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 180' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
22 | Liechtenstein | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 38 |
|
21 | Szwajcaria | – | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry FC Vaduzu
7,7 mln €
śr. 276 tys. € / zawodnika
Ile FC Vaduz wydaje na pensje
2,3 mln € rocznie
śr. 81 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
8
najliczniej: Szwajcaria (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy FC Vaduzu w sezonie 2026/2027
FC Vaduz wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry FC Vaduzu
Jak wygląda skład FC Vaduzu?
W wyjściowym ustawieniu FC Vaduzu między słupkami staje L. Schaffran, a linię obrony najczęściej tworzą N. Hasler, D. Simani, L. Berisha oraz D. Schwizer. W środku pola grają J. Stark, L. Mack, M. Ćoćić oraz J. Cabrera, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Monsberger, L. Dalipi. Trener Marc Schneider ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Swiss Super League i pucharach.
FC Vaduz – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub FC Vaduz w sezonie 2026/2027.
FC Vaduz transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 Sie 2026 |
![]() |
Szwajcaria | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 14 Sie 2026 |
|
Kanada | 26 |
|
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 29 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Niemcy | 24 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Szwajcaria | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
![]() |
Niemcy | 25 |
|
za darmo | |
| 05 Lip 2026 |
|
Szwajcaria | 26 |
|
za darmo | |
| 05 Lip 2026 |
![]() |
Liechtenstein | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Serbia | 37 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Mołdawia | 24 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery FC Vaduzu
FC Vaduz bilans transferowy
- -100 tys. € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- 0 € 2023
- +100 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii FC Vaduzu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FC Vaduz w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do FC Vaduzu trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
FC Vaduz – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski FC Vaduz? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez FC Vaduz?
Klub piłkarski FC Vaduz zdobył w swojej historii 56 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Liechtensteinu oraz Mistrzostwo 2. ligi Szwajcarii.