Juan Cabrera jest piłkarzem występującym obecnie w FC Vaduz. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Juan Cabrera
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Juan Cabrera w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Juan Cabrera wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.66, a skuteczność strzałów to 17,2%. Juan Cabrera oddaje średnio 2,4 strzału na mecz, z czego 1,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Juan Cabrera w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Juan Cabrera rozegrał w barwach FC Vaduzu w Swiss Super League 12 meczów, w Lidze Konferencji UEFA 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 149 minut. Średnio dawało to 72 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Juan Cabrera
Pierwszy transfer Juan Cabrera w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Greuther Fürth do FC Vaduzu za 50 tysięcy euro.
Czy Juan Cabrera ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Juan Cabrera nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Juan Cabrera to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 95 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Juan Cabrera?
Juan Cabrera ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Juan Cabrera?
Juan Cabrera najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10).
Jaka jest wartość rynkowa Juan Cabrera?
Wycena 23-letniego Juan Cabrera według stanu na wrzesień 2026 wynosi 900 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 900 tysięcy euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Juan Cabrera?
Juan Cabrera urodził się 27 lutego 2003 w Montevideo w Urugwaju. Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Juan Cabrera – statystyki
Szczegółowe statystyki Juan Cabrera w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FC Vaduz. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Juan Cabrera vs. inni
Jakie statystyki ma Juan Cabrera w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Juan Cabrera wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.66, a skuteczność strzałów to 17,2%. Juan Cabrera oddaje średnio 2,4 strzału na mecz, z czego 1,1 to strzały celne.
Juan Cabrera – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Juan Cabrera w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Swiss Super League, 12. kolejka
|
2:2 | 65' | 1 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Swiss Super League, 11. kolejka
|
2:1 | 60' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Paź
Koniec
|
Swiss Super League, 10. kolejka
|
3:0 | 86' | 0 | 0 | ||||
|
20 Wrz
Koniec
|
Swiss Super League, 9. kolejka
|
1:2 | 74' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
Swiss Super League, 8. kolejka
|
2:1 | 72' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Swiss Super League, 7. kolejka
|
3:1 | 81' | 1 | 0 | – | |||
|
02 Wrz
Koniec
|
Swiss Super League, 6. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
30 Sie
Koniec
|
Swiss Super League, 5. kolejka
|
5:2 | 90' | 2 | 0 | ||||
|
23 Sie
Koniec
|
Swiss Super League, 4. kolejka
|
4:2 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
13 Sie
Koniec
|
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
2:2 | 80' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Juan Cabrera w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Juan Cabrera rozegrał w barwach FC Vaduzu w Swiss Super League 12 meczów, w Lidze Konferencji UEFA 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 149 minut. Średnio dawało to 72 minuty gry na spotkanie.
Juan Cabrera – transfery
W trakcie kariery Juan Cabrera zmieniał klub 9 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 50 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FC Vaduz 2026 – obecnie
-
Greuther Fürth 2025 – 2026
-
FC Augsburg Youth 2023 – 2025

-
FC Ingolstadt 04 II 2022 – 2023

-
Free Player 2022 – 2022

-
Schalke 04 U19 2020 – 2022

-
FC Schalke 04 U17 2019 – 2020

-
FC Schalke 04 Youth 2016 – 2019

-
Preußen Münster Youth 2014 – 2016

-
Free Player do 2014

Historia transferów Juan Cabrera
Pierwszy transfer Juan Cabrera w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Greuther Fürth do FC Vaduzu za 50 tysięcy euro.
Juan Cabrera – forma
W ostatnich 5 meczach Juan Cabrera zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,58. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Juan Cabrera 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.68, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.58 — wynik powyżej średniej ligowej (6.24).
W ostatnich 10 meczach Juan Cabrera 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.68, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.72 — wynik powyżej średniej ligowej (6.24).
W jakiej formie jest Juan Cabrera?
Juan Cabrera jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.58 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.66). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Juan Cabrera – zarobki
Juan Cabrera gra w FC Vaduz na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 180 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Juan Cabrera w FC Vaduz (2025/26)
| Rocznie | 180 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 15 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 493 € |
Juan Cabrera – kontuzje
W trakcie kariery Juan Cabrera zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 18 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Juan Cabrera
-
Uraz
13.04.26 – 26.04.26 (14 dni)
Greuther Fürth opuszczone: 5 meczów
-
Choroba
30.09.25 – 05.10.25 (6 dni)
Greuther Fürth opuszczone: 2 mecze
- Uraz 30.06.23 – 02.10.23 (95 dni) opuszczone: 11 meczów
Czy Juan Cabrera ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Juan Cabrera nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Juan Cabrera to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 95 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Juan Cabrera – trofea
W trakcie kariery Juan Cabrera zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Juan Cabrera?
Juan Cabrera zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Król strzelców — 1 raz.
Juan Cabrera – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Juan Cabrera wynosi obecnie 900 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Juan Cabrera na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Juan Cabrera?
Wycena Juan Cabrera wynosi obecnie 900 tys. €. W szczycie kariery Juan Cabrera wyceniano na 900 tys. €, a najniżej na 75 tys. €.