Ranjan Neelakandan jest piłkarzem występującym obecnie w FC Vaduz. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Ranjan Neelakandan
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Ranjan Neelakandan w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Ranjan Neelakandan wyglądają następująco: 18 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.32, a skuteczność strzałów to 6,7%. Ranjan Neelakandan oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ranjan Neelakandan w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Ranjan Neelakandan rozegrał w barwach Yverdonu w Pucharze Szwajcarii 2 mecze, w Challenge League (Szwajcaria) 18 meczów, a w barwach Annecy FC w Ligue 2 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 944 minuty. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Czy Ranjan Neelakandan ma kontuzję?
Obecnie Ranjan Neelakandan ma uraz — operacja kolana — i pauzuje w FC Vaduzie.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ranjan Neelakandan to operacja kolana z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 89 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Ranjan Neelakandan?
Ranjan Neelakandan najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11).
Jaka jest wartość rynkowa Ranjan Neelakandan?
Wycena 21-letniego Ranjan Neelakandan według stanu na czerwiec 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 300 tysięcy euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ranjan Neelakandan?
Ranjan Neelakandan urodził się 20 stycznia 2005 w Szwajcarii. Obecnie piłkarz ma 21 lat.
Ranjan Neelakandan – statystyki
Szczegółowe statystyki Ranjan Neelakandan w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FC Vaduz. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Ranjan Neelakandan
Ranjan Neelakandan vs. inni
Atak
Obrona
Podania Ranjan Neelakandan
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Ranjan Neelakandan w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Ranjan Neelakandan wyglądają następująco: 18 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.32, a skuteczność strzałów to 6,7%. Ranjan Neelakandan oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ranjan Neelakandan – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ranjan Neelakandan w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Ranjan Neelakandan
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.05 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 36. kolejka
|
2:2 | 31' | 0 | 0 | – | |||
| 11.05 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 35. kolejka
|
3:1 | 70' | 1 | 0 | – | |||
| 08.05 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 34. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 03.05 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 33. kolejka
|
3:5 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 26.04 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 32. kolejka
|
0:3 | 28' | 0 | 1 | – | |||
| 22.04 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 31. kolejka
|
2:2 | 75' | 0 | 1 | – | |||
| 19.04 2026 |
Puchar Szwajcarii, półfinał
|
0:2 | 33' | 0 | 0 | – | |||
| 10.04 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 30. kolejka
|
2:1 | 17' | 0 | 0 | – | |||
| 06.04 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 29. kolejka
|
1:4 | 29' | 0 | 0 | – | |||
| 03.04 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 28. kolejka
|
5:2 | 20' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Ranjan Neelakandan w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Ranjan Neelakandan rozegrał w barwach Yverdonu w Pucharze Szwajcarii 2 mecze, w Challenge League (Szwajcaria) 18 meczów, a w barwach Annecy FC w Ligue 2 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 944 minuty. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Ranjan Neelakandan – transfery
W trakcie kariery Ranjan Neelakandan zmieniał klub 8 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FC Vaduz 2026 – obecnie
-
Annecy FC 2026 – 2026
-
Yverdon 2026 – 2026
-
Annecy FC 2025 – 2026
-
Bellinzona 2023 – 2025
-
FC Lugano U18 2022 – 2023

-
Chiasso 2022 – 2022

-
FC Lugano U18 2021 – 2022

-
Team Ticino U16 do 2021

Ranjan Neelakandan – forma
W ostatnich 5 meczach Ranjan Neelakandan zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,01. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Ranjan Neelakandan 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.42, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.01.
W ostatnich 10 meczach Ranjan Neelakandan 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.36, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.81.
W jakiej formie jest Ranjan Neelakandan?
Ranjan Neelakandan jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.01 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.32). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Ranjan Neelakandan – zarobki
Ranjan Neelakandan gra w FC Vaduz na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 91 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Ranjan Neelakandan – kontuzje
W trakcie kariery Ranjan Neelakandan zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 25 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Ranjan Neelakandan
-
Operacja kolana
pauzuje od 89 dni
19.07.26 (89 dni)
FC Vaduz opuszczone: 14 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
23.07.24 – 31.07.24 (9 dni)
Bellinzona opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
17.10.23 – 05.12.23 (50 dni)
Bellinzona opuszczone: 9 meczów
- Uraz o nieznanym charakterze 14.03.23 – 21.03.23 (8 dni) opuszczone: 1 mecz
- Uraz o nieznanym charakterze 25.01.23 – 02.02.23 (9 dni)
Czy Ranjan Neelakandan ma kontuzję?
Obecnie Ranjan Neelakandan ma uraz — operacja kolana — i pauzuje w FC Vaduzie.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ranjan Neelakandan to operacja kolana z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 89 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Ranjan Neelakandan – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ranjan Neelakandan wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ranjan Neelakandan na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Ranjan Neelakandan?
Wycena Ranjan Neelakandan wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Ranjan Neelakandan wyceniano na 300 tys. €, a najniżej na 200 tys. €.