Jamie Atangana jest piłkarzem występującym obecnie w Lausanne Ouchy. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Jamie Atangana
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Jamie Atangana w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Jamie Atangana wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.77, a skuteczność strzałów to 20,0%. Jamie Atangana oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jamie Atangana w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Jamie Atangana rozegrał w barwach Lausanne Ouchy w Pucharze Szwajcarii 1 mecz, w Challenge League (Szwajcaria) 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 239 minut. Średnio dawało to 30 minut gry na spotkanie.
Czy Jamie Atangana ma kontuzję?
Obecnie Jamie Atangana ma uraz — uraz o nieznanym charakterze — i pauzuje w Lausanne Ouchy.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jamie Atangana to uraz o nieznanym charakterze z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 24 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Jamie Atangana?
Jamie Atangana najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Jamie Atangana?
Wycena 18-letniego Jamie Atangana według stanu na czerwiec 2026 wynosi 500 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jamie Atangana?
Jamie Atangana urodził się 12 listopada 2007, ma narodowość szwajcarską. Obecnie piłkarz ma 18 lat.
Jamie Atangana – statystyki
Szczegółowe statystyki Jamie Atangana w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Lausanne Ouchy. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Jamie Atangana
Jamie Atangana vs. inni
Atak
Obrona
Podania Jamie Atangana
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Jamie Atangana w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Jamie Atangana wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.77, a skuteczność strzałów to 20,0%. Jamie Atangana oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Jamie Atangana – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jamie Atangana w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Jamie Atangana
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 10. kolejka
|
0:3 | 21' | 1 | 0 | – | |||
| 01.09 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 6. kolejka
|
3:0 | 15' | 0 | 0 | ||||
| 28.08 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 5. kolejka
|
1:1 | 16' | 0 | 0 | – | |||
| 21.08 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 4. kolejka
|
1:2 | 19' | 0 | 0 | – | |||
| 07.08 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 3. kolejka
|
2:0 | 25' | 0 | 0 | – | |||
| 01.08 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 2. kolejka
|
1:1 | 25' | 0 | 0 | – | |||
| 24.07 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 1. kolejka
|
2:0 | 28' | 0 | 0 | – | |||
| 03.03 2026 |
Swiss Super League, 28. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 21.02 2026 |
Swiss Super League, 26. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 15.02 2026 |
Swiss Super League, 25. kolejka
|
3:3 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Jamie Atangana w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Jamie Atangana rozegrał w barwach Lausanne Ouchy w Pucharze Szwajcarii 1 mecz, w Challenge League (Szwajcaria) 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 239 minut. Średnio dawało to 30 minut gry na spotkanie.
Jamie Atangana – transfery
W trakcie kariery Jamie Atangana zmieniał klub 4 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Lausanne Ouchy 2026 – obecnie
-
Servette FC 2025 – 2026
-
Servette U19 2024 – 2025

-
Servette FC M-17 2023 – 2024

-
Servette U16 do 2023

Jamie Atangana – forma
W ostatnich 5 meczach Jamie Atangana zanotował bilans 4 zwycięstwa, 1 remis i 0 porażek. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,83. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Jamie Atangana 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.41, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.83 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Jamie Atangana 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.41, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.77 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Jamie Atangana?
Jamie Atangana jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.83 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.77). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Jamie Atangana – zarobki
Jamie Atangana gra w Lausanne Ouchy na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 70 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Jamie Atangana – kontuzje
W trakcie kariery Jamie Atangana zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 15 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jamie Atangana
-
Uraz o nieznanym charakterze
pauzuje od 45 dni
01.09.26 (21 dni)
Lausanne Ouchy opuszczone: 3 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
28.04.26 – 10.05.26 (13 dni)
Servette FC opuszczone: 4 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
26.10.25 – 18.11.25 (24 dni)
Servette FC opuszczone: 8 meczów
Czy Jamie Atangana ma kontuzję?
Obecnie Jamie Atangana ma uraz — uraz o nieznanym charakterze — i pauzuje w Lausanne Ouchy.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jamie Atangana to uraz o nieznanym charakterze z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 24 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jamie Atangana – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jamie Atangana wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jamie Atangana na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Jamie Atangana?
Wycena Jamie Atangana wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Jamie Atangana wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 500 tys. €.