Jesper Verlaat

obrońca #4 Kontuzja
Wiek / data ur.30 lat (04.06.1996)
Wzrost1,92 m
Waga89 kg
Pozycjaobrońca
Preferowana nogalewa
Zarobki346 tys. €
Dołączył30.06.2026
Kontrakt do29.06.2029
Wartość rynkowa350 tys. €

Jesper Verlaat jest piłkarzem występującym obecnie w Borussia Dortmund II. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.

Najbliższy mecz Jesper Verlaat
Waldhof Mannheim Hoffenheim II
25.10.2026·19:30

Statystyki

3,34
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki ›

Zarobki

346 tys. €
roczna pensja
miesięcznie: 29 tys. €
tygodniowo: 7 tys. €
Zobacz zarobki ›

Transfery

→
ostatni transfer30.06.2026
wolny transferza darmo
Zobacz transfery ›

Wartość rynkowa

350 tys. €
0 € (0,0%)
Zobacz szczegóły ›

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Środkowy obrońca (4)
Dodatkowe pozycje Defensywny pomocnik (6)
Preferowana noga Lewa
Wzrost 1,92 m
Waga 89 kg
Mapa pozycji

Jakie statystyki ma Jesper Verlaat w sezonie 2025/2026?

W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Jesper Verlaat wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.34, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jesper Verlaat oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Jesper Verlaat w sezonie 2025/2026?

W obecnym sezonie Jesper Verlaat rozegrał w barwach TSV 1860 Monachium w 3. Lidze (Niemcy) 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 488 minut. Średnio dawało to 41 minut gry na spotkanie.

Czy Jesper Verlaat ma kontuzję?

Obecnie Jesper Verlaat ma uraz — stłuczenie — i pauzuje w TSV 1860 Monachium.

Najpoważniejszy uraz w karierze Jesper Verlaat to stłuczenie z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 123 dni.

Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.

Jakie trofea zdobył Jesper Verlaat?

Jesper Verlaat ma na koncie 4 trofea. Najczęściej sięgał po Puchar Badenii — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Waldhof Mannheim — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.

Na jakiej pozycji gra Jesper Verlaat?

Jesper Verlaat najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.

Jaka jest wartość rynkowa Jesper Verlaat?

Wycena 30-letniego Jesper Verlaat według stanu na grudzień 2025 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 750 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Jesper Verlaat?

Jesper Verlaat urodził się 4 czerwca 1996 w Zaanstad w Holandii. Obecnie piłkarz ma 30 lat.