Forma w lidze
Ludogorets Razgrad w tabeli
3. miejsce / 26 punktów Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Strata do lidera: 2 punkty
Przewaga nad 9. miejscem: 17 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 zwycięstwa z rzędu
10 meczów bez porażki
10 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
16 pkt
13:3 bramki
2,17 gola/mecz
10 pkt
8:4 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Ludogoretsu Razgrad
Wartość drużyny: 43,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Brazylia | 25 | napastnik | 9 | 3 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Brazylia | 25 | napastnik | 9 | 3 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Niemcy | 32 | bramkarz | 10 | 750 tys. € |
Przewidywany skład Ludogoretsu Razgrad 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Ludogorets Razgrad w tabeli Parva liga (Bułgaria)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Levski Sofia
|
10 | 9 | 1 | 0 | 23:4 | 28 |
2
|
CSKA Sofia
|
11 | 8 | 3 | 0 | 27:9 | 27 |
3
|
Ludogorets Razgrad
|
10 | 8 | 2 | 0 | 21:7 | 26 |
4
|
CSKA 1948
|
11 | 7 | 1 | 3 | 21:13 | 22 |
5
|
Botew Płowdiw
|
11 | 6 | 1 | 4 | 17:14 | 19 |
Wyniki Ludogoretsu Razgrad
Terminarz Ludogoretsu Razgrad
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 17:00
|
Beroe
Ludogorets Razgrad
Puchar Bułgarii
|
|
|
26 Paź 18:30
|
CSKA Sofia
Ludogorets Razgrad
Parva liga (Bułgaria), 12. kolejka
|
|
|
07 Lis 17:00
|
Lokomotiv Plovdiv
Ludogorets Razgrad
Parva liga (Bułgaria), 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Ludogoretsu Razgrad
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15 Wrz 2026 |
|
Benin |
|
za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
![]() |
Wybrzeże Kości Słoniowej |
|
wypożyczenie | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Bośnia |
|
za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Tunezja |
|
300 tys. € |
Ludogorets Razgrad to klub piłkarski z Bułgarii występujący w Parva liga (Bułgaria). Swoim domowym obiektem jest Huvepharma Arena, który może pomieścić 10 422 widzów. Zespół prowadzi Igor Jovicevic. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 43,2 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Superpuchar Bułgarii,w Liga Konferencji orazw Puchar Bułgarii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Ludogorets Razgrad?
Klub piłkarski Ludogorets Razgrad zdobył w swojej historii 27 trofeów — 27 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Bułgarii oraz Superpuchar Bułgarii. Ponadto triumfował w Puchar Bułgarii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Ludogorets Razgrad w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Ludogoretsu Razgrad trafiło 7 zawodników za łączną kwotę 5,4 mln €, a klub opuściło 10 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Ivan Zhelizko z Lechii Gdańsk za 3 mln €.
Które miejsce zajmuje Ludogorets Razgrad w tabeli Parva liga (Bułgaria)?
Ludogorets Razgrad zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Parva liga (Bułgaria) z dorobkiem 26 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Levski Sofia wynosi 2 punkty, a przewaga nad 4. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 21:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Jak wygląda skład Ludogoretsu Razgrad?
W wyjściowym ustawieniu Ludogoretsu Razgrad między słupkami staje H. Bonmann, a linię obrony najczęściej tworzą Hossam Abdelmaguid, J. Andersson, S. Shishkov oraz A. Nedyalkov. W środku pola grają A. Camara, P. Stanić, D. Duarte, Ivajlo Cocev oraz F. Kaloc, a za skuteczność w ataku odpowiadają Rwan Philipe Rodrigues de Souza Cruz. Trener Igor Jovicevic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Parva liga (Bułgaria) i pucharach.
Kiedy Ludogorets Razgrad gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ludogoretsu Razgrad to spotkanie z Beroe, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Stadion Beroe w ramach Pucharu Bułgarii. Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ludogoretsu Razgrad?
Ostatni mecz Ludogoretsu Razgrad to wygrana z Arda Kardzhali 5:0 w Parva liga (Bułgaria), 12 października 2026. Bramki zdobyli Vidal Rocha, Tekpetey, Tekpetey, Rodrigues de Souza Cruz oraz Zhelizko. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Ludogorets Razgrad w tym sezonie?
Bilans Ludogoretsu Razgrad w tym sezonie to 10 meczów i wynik 8-2-0 przy 21 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 58%, a oddaje 13,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Ludogoretsu Razgrad w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Ludogorets Razgrad w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Ludogoretsu Razgrad
Ludogorets Razgrad terminarz
Kiedy Ludogorets Razgrad gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ludogoretsu Razgrad to spotkanie z Beroe, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Stadion Beroe w ramach Pucharu Bułgarii. Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Ludogoretsu Razgrad w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Ludogorets Razgrad w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Ludogoretsu Razgrad w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Ludogorets Razgrad wyniki
Ludogorets Razgrad ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 7 z 10 meczów, ze średnią 2,71 punktu. W pozostałych ustawieniach Ludogorets Razgrad zdobywa 2,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ludogoretsu Razgrad?
Ostatni mecz Ludogoretsu Razgrad to wygrana z Arda Kardzhali 5:0 w Parva liga (Bułgaria), 12 października 2026. Bramki zdobyli Vidal Rocha, Tekpetey, Tekpetey, Rodrigues de Souza Cruz oraz Zhelizko. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Ludogorets Razgrad – tabela Parva liga (Bułgaria)
Jakie miejsce w tabeli Parva liga (Bułgaria) zajmuje Ludogorets Razgrad w sezonie 2026/2027.
Miejsce Ludogoretsu Razgrad w tabeli Parva liga (Bułgaria)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Levski Sofia
|
10 | 9 | 1 | 0 | 23:4 | 19 | 28 | |
2
|
CSKA Sofia
|
11 | 8 | 3 | 0 | 27:9 | 18 | 27 | |
3
|
Ludogorets Razgrad
|
10 | 8 | 2 | 0 | 21:7 | 14 | 26 | |
4
|
CSKA 1948
|
11 | 7 | 1 | 3 | 21:13 | 8 | 22 | |
5
|
Botew Płowdiw
|
11 | 6 | 1 | 4 | 17:14 | 3 | 19 | |
6
|
Arda Kardzhali
|
11 | 5 | 2 | 4 | 15:17 | -2 | 17 | |
7
|
Spartak Varna
|
11 | 3 | 4 | 4 | 11:15 | -4 | 13 | |
8
|
Slavia Sofia
|
11 | 2 | 5 | 4 | 9:9 | 0 | 11 | |
9
|
Botev Vratsa
|
11 | 2 | 3 | 6 | 9:20 | -11 | 9 | |
10
|
Lokomotiv Sofia
|
11 | 1 | 5 | 5 | 12:19 | -7 | 8 | |
11
|
Dunav Ruse
|
11 | 2 | 2 | 7 | 13:21 | -8 | 8 | |
12
|
Lokomotiv Plovdiv
|
11 | 2 | 2 | 7 | 6:14 | -8 | 8 | |
13
|
Septemvri Sofia
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:21 | -11 | 8 | |
14
|
Cherno More Varna
|
11 | 1 | 3 | 7 | 11:22 | -11 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Levski Sofia
|
10 | 9 | 1 | 0 | 23:4 | 19 | 28 | |
2
|
CSKA Sofia
|
11 | 8 | 3 | 0 | 27:9 | 18 | 27 | |
3
|
Ludogorets Razgrad
|
10 | 8 | 2 | 0 | 21:7 | 14 | 26 | |
4
|
CSKA 1948
|
11 | 7 | 1 | 3 | 21:13 | 8 | 22 | |
5
|
Botew Płowdiw
|
11 | 6 | 1 | 4 | 17:14 | 3 | 19 | |
6
|
Arda Kardzhali
|
11 | 5 | 2 | 4 | 15:17 | -2 | 17 | |
7
|
Spartak Varna
|
11 | 3 | 4 | 4 | 11:15 | -4 | 13 | |
8
|
Slavia Sofia
|
11 | 2 | 5 | 4 | 9:9 | 0 | 11 | |
9
|
Botev Vratsa
|
11 | 2 | 3 | 6 | 9:20 | -11 | 9 | |
10
|
Lokomotiv Sofia
|
11 | 1 | 5 | 5 | 12:19 | -7 | 8 | |
11
|
Dunav Ruse
|
11 | 2 | 2 | 7 | 13:21 | -8 | 8 | |
12
|
Lokomotiv Plovdiv
|
11 | 2 | 2 | 7 | 6:14 | -8 | 8 | |
13
|
Septemvri Sofia
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:21 | -11 | 8 | |
14
|
Cherno More Varna
|
11 | 1 | 3 | 7 | 11:22 | -11 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ludogorets Razgrad
|
6 | 5 | 1 | 0 | 13:3 | 10 | 16 | |
| 2 |
Levski Sofia
|
5 | 5 | 0 | 0 | 14:1 | 13 | 15 | |
| 3 |
CSKA Sofia
|
5 | 5 | 0 | 0 | 17:5 | 12 | 15 | |
| 4 |
CSKA 1948
|
6 | 5 | 0 | 1 | 14:7 | 7 | 15 | |
| 5 |
Botew Płowdiw
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 13 | |
| 6 |
Arda Kardzhali
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 7 |
Lokomotiv Plovdiv
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 8 |
Spartak Varna
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:6 | -1 | 6 | |
| 9 |
Botev Vratsa
|
5 | 1 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 5 | |
| 10 |
Slavia Sofia
|
6 | 0 | 4 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 11 |
Septemvri Sofia
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:13 | -7 | 4 | |
| 12 |
Cherno More Varna
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:11 | -4 | 4 | |
| 13 |
Dunav Ruse
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:9 | -5 | 2 | |
| 14 |
Lokomotiv Sofia
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:10 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Levski Sofia
|
5 | 4 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 13 | |
| 2 |
CSKA Sofia
|
6 | 3 | 3 | 0 | 10:4 | 6 | 12 | |
| 3 |
Ludogorets Razgrad
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 4 |
CSKA 1948
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 5 |
Arda Kardzhali
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | -6 | 7 | |
| 6 |
Spartak Varna
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:9 | -3 | 7 | |
| 7 |
Slavia Sofia
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 8 |
Lokomotiv Sofia
|
6 | 1 | 4 | 1 | 8:9 | -1 | 7 | |
| 9 |
Botew Płowdiw
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 6 | |
| 10 |
Dunav Ruse
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:12 | -3 | 6 | |
| 11 |
Botev Vratsa
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:15 | -8 | 4 | |
| 12 |
Septemvri Sofia
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 13 |
Cherno More Varna
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:11 | -7 | 2 | |
| 14 |
Lokomotiv Plovdiv
|
6 | 0 | 1 | 5 | 1:9 | -8 | 1 |
Które miejsce zajmuje Ludogorets Razgrad w tabeli Parva liga (Bułgaria)?
Ludogorets Razgrad zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Parva liga (Bułgaria) z dorobkiem 26 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Levski Sofia wynosi 2 punkty, a przewaga nad 4. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 21:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Statystyki Ludogoretsu Razgrad w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Ludogoretsu Razgrad na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Ludogorets Razgrad na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,5
- Strzały celne / mecz 5,6
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,70
- Czyste konta 40%
Strzelcy Ludogoretsu Razgrad
-
Rwan Philipe Rodrigues de Souza Cruz 6
-
Ivajlo Cocev 5
-
Bernard Tekpetey 4
-
Simeon Shishkov 1

-
Aguibou Camara 1
-
Kwadwo Duah 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Ludogoretsu Razgrad i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Ludogoretsu Razgrad to 31–45+ minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 6 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Beroe - Ludogorets Razgrad Po przerwie pada 43% bramek Ludogoretsu Razgrad.Przebieg meczu Ludogoretsu Razgrad i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 7-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 1-2-0 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 6-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 1-0-0 |
Gdy Ludogorets Razgrad otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 7 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Ludogoretsu Razgrad
95% bramek Ludogoretsu Razgrad pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Ludogorets Razgrad zdobywa w sezonie średnio 2,60 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,60.
Aktualne serie Ludogoretsu Razgrad
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 10 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Ludogoretsu Razgrad, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Ludogorets Razgrad wygra mecz Beroe - Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad nie przegrywa od 10 meczów.Bramki w meczach Ludogoretsu Razgrad
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 90%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 20%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów Ludogoretsu Razgrad padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Beroe - Ludogorets Razgrad Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Ludogoretsu Razgrad.Ludogorets Razgrad – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Ludogoretsu Razgrad, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Ludogorets Razgrad zdobywa 2,67 punktu na mecz wobec 2,50 na wyjeździe.
Ludogorets Razgrad wygra mecz Beroe - Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad zdobywa u siebie 89% możliwych punktów, na wyjeździe 83%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Ludogoretsu Razgrad ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 43% goli Ludogoretsu Razgrad, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 10 meczów.
Ludogorets Razgrad wygra drugą połowę meczu Beroe - Ludogorets Razgrad Drugą połowę Ludogorets Razgrad wygrywał w 4 z 10 meczów.Ludogorets Razgrad – strzały
- Celne / mecz 5,6
- Niecelne / mecz 7,9
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,4
Ludogorets Razgrad oddaje 13,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Beroe - Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad oddaje 13,5 strzałów na mecz.Ludogorets Razgrad – posiadanie piłki
- U siebie 54,8%
- Na wyjeździe 61,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 10
- Najniższe w sezonie 47%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 10 meczów. Średnio Ludogorets Razgrad utrzymuje przy piłce 57,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 47%.
Ludogorets Razgrad wygra mecz Beroe - Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad utrzymuje średnio 57,6% posiadania piłki.Ludogorets Razgrad – czyste konta
- U siebie 3 z 6
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 0,70
- Bez straty do przerwy 70%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 10%
Czyste konto Ludogoretsu Razgrad to 40% meczów sezonu (4 z 10), z czego 3 w 6 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Beroe - Ludogorets Razgrad Czyste konto Ludogorets Razgrad zachowuje w 40% meczów.Ludogorets Razgrad – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 70%
- Pow. 8,5 w meczu 40%
- Pow. 10,5 w meczu 10%
- Rożne u siebie / mecz 4,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,3
Ludogorets Razgrad wykonuje średnio 5,3 rzutów rożnych na mecz wobec 2,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 40% spotkań.
Ludogorets Razgrad – kartki
- Żółte kartki 18
- Pow. 3,5 kartki w meczu 60%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 40%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 0%
Ludogorets Razgrad ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Ludogoretsu Razgrad – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Ludogorets Razgrad według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 2,00 | 0,00 |
| Środka tabeli (6–9) | 4 | 2-2-0 | 2,00 | 2,25 | 0,75 |
| Dołu tabeli (10–14) | 5 | 5-0-0 | 3,00 | 2,00 | 0,80 |
Najwięcej punktów na mecz Ludogorets Razgrad zdobywa z drużynami z top 5 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (6–9).
Ludogorets Razgrad na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 2,60 | 2,80 1,80 | 0,20 0,60 |
|
2.
|
3,00 2,00 | 3,40 1,67 | 1,00 0,67 |
|
3.
|
2,67 2,50 | 2,17 2,00 | 0,50 1,00 |
|
4.
|
2,50 1,40 | 2,33 1,40 | 1,17 1,20 |
|
5.
|
2,17 1,20 | 1,50 1,60 | 1,00 1,60 |
Ciekawe rekordy w meczach Ludogoretsu Razgrad
Skrajne wyniki i osiągnięcia Ludogoretsu Razgrad w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Ludogorets Razgrad - Arda Kardzhali 5:0 Parva liga (Bułgaria), 12.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Cherno More Varna - Ludogorets Razgrad 2:3, Parva liga (Bułgaria), 9.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 4. minuta Lyudmilov Chochev, Lokomotiv Sofia - Ludogorets Razgrad 1:2, Parva liga (Bułgaria), 6.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 86. minuta Zhelizko, Ludogorets Razgrad - Arda Kardzhali 5:0, Parva liga (Bułgaria), 12.10.2026
Jakie statystyki ma Ludogorets Razgrad w tym sezonie?
Bilans Ludogoretsu Razgrad w tym sezonie to 10 meczów i wynik 8-2-0 przy 21 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 58%, a oddaje 13,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Ludogorets Razgrad – zawodnicy
Jak wygląda kadra Ludogoretsu Razgrad w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Ludogoretsu Razgrad 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Ludogoretsu Razgrad
-
Bernard Tekpetey Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 57 dniopuszczone: 2 mecze
-
Erick Marcus dos Santos Oliveira Do Carmo Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 121 dniopuszczone: 3 mecze
Kadra Ludogoretsu Razgrad
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
29 | Szwajcaria | 1,8 mln € | – | 8 | 80% | 1 | 0 | 267' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
25 | Brazylia | 3 mln € | 293 tys. € | 5 | 50% | 1 | 0 | 232' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
|
25 | Brazylia | 3 mln € | 1,5 mln € | 9 | 90% | 6 | 3 | 610' | 1 | 1 | |||||||
| 16 |
|
21 | Brazylia | 3 mln € | 516 tys. € | 2 | 20% | 0 | 0 | 66' | 1 | 0 | |||||||
| 37 |
|
29 | Ghana | 2,2 mln € | 396 tys. € | 8 | 80% | 4 | 3 | 554' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
22 | Brazylia | 3,2 mln € | 89 tys. € | 4 | 40% | 0 | 1 | 106' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
25 | Ukraina | 4 mln € | 80 tys. € | 1 | 10% | 1 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
25 | Serbia | 3,2 mln € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 426' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
33 | Bułgaria | 1,8 mln € | 711 tys. € | 10 | 100% | 5 | 0 | 764' | 2 | 0 | |||||||
| 20 |
|
25 | Gwinea | 1,8 mln € | – | 10 | 100% | 1 | 1 | 661' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
27 | Republika Zielonego Przylądka | 2,5 mln € | 106 tys. € | 8 | 80% | 0 | 0 | 396' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
|
26 | Czechy | 1,2 mln € | 121 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 449' | 0 | 0 | |||||||
| 75 |
![]() |
18 | Rosja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
29 | Szwecja | 1 mln € | 272 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 571' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
33 | Bułgaria | 1 mln € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 628' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
25 | Egipt | 2 mln € | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 366' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
29 | Bośnia | 4 mln € | 2,2 mln € | 1 | 10% | 0 | 1 | 44' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
32 | Hiszpania | 1,2 mln € | 279 tys. € | 8 | 80% | 0 | 0 | 324' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
19 | Bułgaria | 400 tys. € | 92 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 25' | 0 | 0 | |||||||
| 42 |
![]() |
20 | Bułgaria | 300 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 1 | 879' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
|
24 | Tunezja | 500 tys. € | 419 tys. € | 1 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 13 |
|
30 | Chorwacja | 1 mln € | 1,1 mln € | 3 | 30% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 39 |
|
32 | Niemcy | 750 tys. € | 106 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 1 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Ludogoretsu Razgrad
42,9 mln €
śr. 1,9 mln € / zawodnika
Ile Ludogorets Razgrad wydaje na pensje
8,3 mln € rocznie
śr. 360 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
17
najliczniej: Brazylia (4 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Ludogoretsu Razgrad w sezonie 2026/2027
Ludogorets Razgrad wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Ludogoretsu Razgrad
Jak wygląda skład Ludogoretsu Razgrad?
W wyjściowym ustawieniu Ludogoretsu Razgrad między słupkami staje H. Bonmann, a linię obrony najczęściej tworzą Hossam Abdelmaguid, J. Andersson, S. Shishkov oraz A. Nedyalkov. W środku pola grają A. Camara, P. Stanić, D. Duarte, Ivajlo Cocev oraz F. Kaloc, a za skuteczność w ataku odpowiadają Rwan Philipe Rodrigues de Souza Cruz. Trener Igor Jovicevic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Parva liga (Bułgaria) i pucharach.
Ludogorets Razgrad – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Ludogorets Razgrad w sezonie 2026/2027.
Ludogorets Razgrad transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 Wrz 2026 |
|
Benin | 31 |
|
za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
![]() |
Wybrzeże Kości Słoniowej | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Bośnia | 29 |
|
za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Tunezja | 24 |
|
300 tys. € | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Bułgaria | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Hiszpania | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Ukraina | 25 |
|
3 mln € | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Holandia | 36 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Portugalia | 31 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Chorwacja | 30 |
|
600 tys. € |
Kluczowe transfery Ludogoretsu Razgrad
Ludogorets Razgrad bilans transferowy
- -6,6 mln € 2026
- +11,5 mln € 2025
- -1,6 mln € 2024
- +9,7 mln € 2023
- -201 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Ludogoretsu Razgrad
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Ludogorets Razgrad w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Ludogoretsu Razgrad trafiło 7 zawodników za łączną kwotę 5,4 mln €, a klub opuściło 10 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Ivan Zhelizko z Lechii Gdańsk za 3 mln €.
Ludogorets Razgrad – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Ludogorets Razgrad? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Ludogorets Razgrad?
Klub piłkarski Ludogorets Razgrad zdobył w swojej historii 27 trofeów — 27 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Bułgarii oraz Superpuchar Bułgarii. Ponadto triumfował w Puchar Bułgarii.