Przebieg i wynik meczu Cherno More Varna vs Lokomotiv Sofia (9. kolejka Parva liga (Bułgaria))
Cherno More Varna - Lokomotiv Sofia (11.09.2026) wynik meczu 2:2. Przebieg na żywo minuta po minucie.
1. Połowa 2:0
0'
Sędzia rozpoczął spotkanie
15'
Angel Lyaskov
34'
Krasimir Stanoev
+3'
Bozhidar Katsarov
45'
Koniec 1. połowy
2. Połowa 0:2
46'
Dimitar Kostadinov
za Georgi Minchev
Ivan Tasev
za Idris Bounaas
58'
61'
Ante Aralica
za Caue Caruzo Alves
Ventsislav Kerchev
62'
64'
2:1
Ante Aralica
as. Spas Delev
77'
2:2
Dimitar Kostadinov
as. Krasimir Stanoev
Miguel Barandas
za Petar Dimitrov Andreev
79'
87'
Ante Aralica
90'
Koniec spotkania
Promocje bukmacherskie
Legia Warszawa
Lech Poznań
Promocje bukmacherskie
Barcelona
Real Madryt
Promocje bukmacherskie
Górnik Zabrze
Legia Warszawa
Promocje bukmacherskie
Lech Poznań
Wisła Kraków
Statystyki
58%
Posiadanie piłki
42%
12
Strzały
8
Składy
Cherno More Varna
4-2-3-1
Lokomotiv Sofia
4-2-3-1
Informacje o spotkaniu
Rozgrywki:
Parva Liga 2026/2027
Faza rozgrywek:
9. kolejka
Data:
11.09 20:00
Pogoda:
słonecznie, 19°C
Sędzia:
Kristiyan Kolev
Statystyki Cherno More Varna vs Lokomotiv Sofia (9. kolejka Parva liga (Bułgaria))
Składy Cherno More Varna vs Lokomotiv Sofia (9. kolejka Parva liga (Bułgaria))
Składy na mecz Cherno More Varna - Lokomotiv Sofia (11.09.2026). Gospodarze grają w ustawieniu 4-2-3-1, goście wybrali system 4-2-3-1.
Cherno More Varna
4-2-3-1
5.
Squadrone
37.
Kerchev
Rodrigues Bandaró

99.
Bounaas
Tasev
99.
Velichkov
31.
Stanoev
9.
Minchev
Kostadinov
14.
Lyaskov
3.
Kostov
Neychev
44.
Katsarov
5.
Dost
7.
Delev
22.
Daskalov
Tavares Eiro Carvalho
77.
Caue Caruzo Alves
Aralica
Lokomotiv Sofia
4-2-3-1
Skład podstawowy Cherno More Varna
Bramkarz
Obrońcy
Pomocnicy
Napastnicy
Rezerwowi
18.
Petar Dimitrov Andreev
58'
50.
Tombak
Ertan
14.
Todorov
Aleksandar
17.
Tasev
Ivan
58'
9.
Padilla Jorge
79'
13.
Nyagolov
Emanuil
22.
Kostadinov
Nikolay
26.
Bandaro Joao
86'
31.
Hristov
Damyan
29.
Beyhan
Berk
7.
Barandas
Miguel
79'
Zmiany
- 58' Celso Sidnei Ribeiro Leitao → Petar Dimitrov Andreev
- 58' I. Bounaas → I. Tasev
- 79' Petar Dimitrov Andreev → M. Barandas
- 79' Mohamed Achi Bouakline → Padilla Jorge
- 86' V. Kerchev → Bandaro Joao
Skład podstawowy Lokomotiv Sofia
Bramkarz
99.
Velichkov
Martin
Obrońcy
14.
Lyaskov
Angel
3.
Kostov
Kaloyan
78'
22.
Daskalov
Reyan
46'
Pomocnicy
Napastnicy
9.
Minchev
Georgi
46'
7.
Delev
Spas
77.
Caue Caruzo Alves
61'
Rezerwowi
11.
Taoui
Adil
29.
Aralica
Ante
61'
91.
Bidounga
Ryan
46'
6.
Antonio Miguel Tavares Eiro de Carvalho
46'
20.
Kostadinov
Dimitar
46'
24.
Lyubenov
Aleksandar
16.
Medfai
Mohamed
26.
Miloshev
Krasimir
42.
Neychev
Nikola
78'
17.
Mark Emilio Papazov
71.
Penev
Nicholas
Zmiany
- 46' I. Yordanov → R. Bidounga
- 46' G. Minchev → D. Kostadinov
- 46' R. Daskalov → Antonio Miguel Tavares Eiro de Carvalho
- 61' Caue Caruzo Alves → A. Aralica
- 78' K. Kostov → N. Neychev
Miejsca Cherno More Varna oraz Lokomotiv Sofia w tabeli Parva liga (Bułgaria)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Levski Sofia
|
10 | 9 | 1 | 0 | 23:4 | 19 | 28 | |
2
|
CSKA Sofia
|
11 | 8 | 3 | 0 | 27:9 | 18 | 27 | |
3
|
Ludogorets Razgrad
|
10 | 8 | 2 | 0 | 21:7 | 14 | 26 | |
4
|
CSKA 1948
|
12 | 8 | 1 | 3 | 25:13 | 12 | 25 | |
5
|
Botew Płowdiw
|
12 | 6 | 1 | 5 | 17:18 | -1 | 19 | |
6
|
Arda Kardzhali
|
11 | 5 | 2 | 4 | 15:17 | -2 | 17 | |
7
|
Spartak Varna
|
12 | 3 | 4 | 5 | 11:17 | -6 | 13 | |
8
|
Slavia Sofia
|
11 | 2 | 5 | 4 | 9:9 | 0 | 11 | |
9
|
Dunav Ruse
|
12 | 3 | 2 | 7 | 15:21 | -6 | 11 | |
10
|
Botev Vratsa
|
11 | 2 | 3 | 6 | 9:20 | -11 | 9 | |
11
|
Lokomotiv Sofia
|
11 | 1 | 5 | 5 | 12:19 | -7 | 8 | |
12
|
Lokomotiv Plovdiv
|
11 | 2 | 2 | 7 | 6:14 | -8 | 8 | |
13
|
Septemvri Sofia
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:21 | -11 | 8 | |
14
|
Cherno More Varna
|
11 | 1 | 3 | 7 | 11:22 | -11 | 6 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Awans
Liga Konferencji
Baraże
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Levski Sofia
|
10 | 9 | 1 | 0 | 23:4 | 19 | 28 | |
2
|
CSKA Sofia
|
11 | 8 | 3 | 0 | 27:9 | 18 | 27 | |
3
|
Ludogorets Razgrad
|
10 | 8 | 2 | 0 | 21:7 | 14 | 26 | |
4
|
CSKA 1948
|
12 | 8 | 1 | 3 | 25:13 | 12 | 25 | |
5
|
Botew Płowdiw
|
12 | 6 | 1 | 5 | 17:18 | -1 | 19 | |
6
|
Arda Kardzhali
|
11 | 5 | 2 | 4 | 15:17 | -2 | 17 | |
7
|
Spartak Varna
|
12 | 3 | 4 | 5 | 11:17 | -6 | 13 | |
8
|
Slavia Sofia
|
11 | 2 | 5 | 4 | 9:9 | 0 | 11 | |
9
|
Dunav Ruse
|
12 | 3 | 2 | 7 | 15:21 | -6 | 11 | |
10
|
Botev Vratsa
|
11 | 2 | 3 | 6 | 9:20 | -11 | 9 | |
11
|
Lokomotiv Sofia
|
11 | 1 | 5 | 5 | 12:19 | -7 | 8 | |
12
|
Lokomotiv Plovdiv
|
11 | 2 | 2 | 7 | 6:14 | -8 | 8 | |
13
|
Septemvri Sofia
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:21 | -11 | 8 | |
14
|
Cherno More Varna
|
11 | 1 | 3 | 7 | 11:22 | -11 | 6 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Awans
Liga Konferencji
Baraże
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
CSKA 1948
|
7 | 6 | 0 | 1 | 18:7 | 11 | 18 | |
| 2 |
Ludogorets Razgrad
|
6 | 5 | 1 | 0 | 13:3 | 10 | 16 | |
| 3 |
Levski Sofia
|
5 | 5 | 0 | 0 | 14:1 | 13 | 15 | |
| 4 |
CSKA Sofia
|
5 | 5 | 0 | 0 | 17:5 | 12 | 15 | |
| 5 |
Botew Płowdiw
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 13 | |
| 6 |
Arda Kardzhali
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 7 |
Lokomotiv Plovdiv
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 8 |
Spartak Varna
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:6 | -1 | 6 | |
| 9 |
Dunav Ruse
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:9 | -3 | 5 | |
| 10 |
Botev Vratsa
|
5 | 1 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 5 | |
| 11 |
Slavia Sofia
|
6 | 0 | 4 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 12 |
Septemvri Sofia
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:13 | -7 | 4 | |
| 13 |
Cherno More Varna
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:11 | -4 | 4 | |
| 14 |
Lokomotiv Sofia
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:10 | -6 | 1 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Levski Sofia
|
5 | 4 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 13 | |
| 2 |
CSKA Sofia
|
6 | 3 | 3 | 0 | 10:4 | 6 | 12 | |
| 3 |
Ludogorets Razgrad
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 4 |
CSKA 1948
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 5 |
Arda Kardzhali
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | -6 | 7 | |
| 6 |
Spartak Varna
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:11 | -5 | 7 | |
| 7 |
Slavia Sofia
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 8 |
Lokomotiv Sofia
|
6 | 1 | 4 | 1 | 8:9 | -1 | 7 | |
| 9 |
Botew Płowdiw
|
6 | 2 | 0 | 4 | 8:12 | -4 | 6 | |
| 10 |
Dunav Ruse
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:12 | -3 | 6 | |
| 11 |
Botev Vratsa
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:15 | -8 | 4 | |
| 12 |
Septemvri Sofia
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 13 |
Cherno More Varna
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:11 | -7 | 2 | |
| 14 |
Lokomotiv Plovdiv
|
6 | 0 | 1 | 5 | 1:9 | -8 | 1 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty