Przebieg i wynik meczu Spartak Varna vs Lokomotiv Sofia (10. kolejka Parva liga (Bułgaria))
Spartak Varna - Lokomotiv Sofia (20.09.2026) wynik meczu 0:1. Przebieg na żywo minuta po minucie.
1. Połowa 0:0
0'
Sędzia rozpoczął spotkanie
22'
Ante Aralica
+1'
Erol Dost
45'
Koniec 1. połowy
2. Połowa 0:1
58'
samobójcza
0:1
Angel Granchov
Angel Granchov
61'
Zakaria Tindano
za Angel Granchov
62'
Edson Martinho Silva
za Boris Ivanov
76'
76'
Kristian Chachev
za Erol Dost
76'
Caue Caruzo Alves
za Ante Aralica
86'
Dimitar Kostadinov
+3'
Ryan Bidounga
90'
Koniec spotkania
Promocje bukmacherskie
Legia Warszawa
Lech Poznań
Promocje bukmacherskie
Barcelona
Real Madryt
Promocje bukmacherskie
Górnik Zabrze
Legia Warszawa
Promocje bukmacherskie
Lech Poznań
Wisła Kraków
Statystyki
54%
Posiadanie piłki
46%
14
Strzały
12
Składy
Spartak Varna
4-2-3-1
Lokomotiv Sofia
4-5-1
Informacje o spotkaniu
Rozgrywki:
Parva Liga 2026/2027
Faza rozgrywek:
10. kolejka
Data:
20.09 14:15
Stadion:
Stadion Spartak
Pojemnosć:
12000
Pogoda:
słonecznie, 24°C
Sędzia:
Stanimir Trenchev
Statystyki Spartak Varna vs Lokomotiv Sofia (10. kolejka Parva liga (Bułgaria))
Składy Spartak Varna vs Lokomotiv Sofia (10. kolejka Parva liga (Bułgaria))
Składy na mecz Spartak Varna - Lokomotiv Sofia (20.09.2026). Gospodarze grają w ustawieniu 4-2-3-1, goście wybrali system 4-5-1.
Spartak Varna
4-2-3-1
44.
Granchov
Tindano
11.
Hanne

77.
Ivanov

2.
Ivanov
Martinho Silva
19.
Major

45.
Tshitoku
20.
Kostadinov
Neychev
3.
Kostov
14.
Lyaskov
31.
Stanoev
5.
Dost
Chachev
7.
Delev
91.
Bidounga
29.
Aralica
Caruso Alves
99.
Velichkov
Lokomotiv Sofia
4-5-1
Skład podstawowy Spartak Varna
Bramkarz
Obrońcy
Pomocnicy
Napastnicy
Rezerwowi
1.
Ribeiro
Pedro
90.
Okoh
Chidera Michael
62'
9.
Chunchukov
Tsvetelin
79'
80.
Gomes
Angel
5.
Krastev
Dimo
20.
Lozev
Deyan
72.
Oliveira
Vasco
16.
Edson Martinho Silva
76'
6.
Sousa
Ricardo
41.
Tindano
Zakaria
62'
10.
Lopes
J.
62'
Zmiany
- 62' A. Granchov → Z. Tindano
- 62' T. Silva → J. Lopes
- 62' A. Ahmedov → C. Okoh
- 76' B. Ivanov → Edson Martinho Silva
- 79' Mikhailov Tsvetoslav Marinov → T. Chunchukov
Skład podstawowy Lokomotiv Sofia
Bramkarz
99.
Velichkov
Martin
Obrońcy
Pomocnicy
20.
Kostadinov
Dimitar
86'
31.
Stanoev
Krasimir
5.
Dost
Erol
76'
Napastnicy
Rezerwowi
44.
Katsarov
Bozhidar
71.
Penev
Nicholas
17.
Mark Emilio Papazov
42.
Neychev
Nikola
86'
26.
Miloshev
Krasimir
16.
Medfai
Mohamed
76'
24.
Lyubenov
Aleksandar
22.
Daskalov
Reyan
21.
Chachev
Kristian
76'
77.
Caue Caruzo Alves
76'
8.
Yordanov
Ivan
Zmiany
- 76' E. Dost → K. Chachev
- 76' A. Aralica → Caue Caruzo Alves
- 76' A. Taoui → M. Medfai
- 86' D. Kostadinov → N. Neychev
Miejsca Spartak Varna oraz Lokomotiv Sofia w tabeli Parva liga (Bułgaria)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Levski Sofia
|
10 | 9 | 1 | 0 | 23:4 | 19 | 28 | |
2
|
CSKA Sofia
|
11 | 8 | 3 | 0 | 27:9 | 18 | 27 | |
3
|
Ludogorets Razgrad
|
10 | 8 | 2 | 0 | 21:7 | 14 | 26 | |
4
|
CSKA 1948
|
12 | 8 | 1 | 3 | 25:13 | 12 | 25 | |
5
|
Botew Płowdiw
|
12 | 6 | 1 | 5 | 17:18 | -1 | 19 | |
6
|
Arda Kardzhali
|
11 | 5 | 2 | 4 | 15:17 | -2 | 17 | |
7
|
Spartak Varna
|
12 | 3 | 4 | 5 | 11:17 | -6 | 13 | |
8
|
Slavia Sofia
|
11 | 2 | 5 | 4 | 9:9 | 0 | 11 | |
9
|
Dunav Ruse
|
12 | 3 | 2 | 7 | 15:21 | -6 | 11 | |
10
|
Botev Vratsa
|
11 | 2 | 3 | 6 | 9:20 | -11 | 9 | |
11
|
Lokomotiv Sofia
|
11 | 1 | 5 | 5 | 12:19 | -7 | 8 | |
12
|
Lokomotiv Plovdiv
|
11 | 2 | 2 | 7 | 6:14 | -8 | 8 | |
13
|
Septemvri Sofia
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:21 | -11 | 8 | |
14
|
Cherno More Varna
|
11 | 1 | 3 | 7 | 11:22 | -11 | 6 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Awans
Liga Konferencji
Baraże
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Levski Sofia
|
10 | 9 | 1 | 0 | 23:4 | 19 | 28 | |
2
|
CSKA Sofia
|
11 | 8 | 3 | 0 | 27:9 | 18 | 27 | |
3
|
Ludogorets Razgrad
|
10 | 8 | 2 | 0 | 21:7 | 14 | 26 | |
4
|
CSKA 1948
|
12 | 8 | 1 | 3 | 25:13 | 12 | 25 | |
5
|
Botew Płowdiw
|
12 | 6 | 1 | 5 | 17:18 | -1 | 19 | |
6
|
Arda Kardzhali
|
11 | 5 | 2 | 4 | 15:17 | -2 | 17 | |
7
|
Spartak Varna
|
12 | 3 | 4 | 5 | 11:17 | -6 | 13 | |
8
|
Slavia Sofia
|
11 | 2 | 5 | 4 | 9:9 | 0 | 11 | |
9
|
Dunav Ruse
|
12 | 3 | 2 | 7 | 15:21 | -6 | 11 | |
10
|
Botev Vratsa
|
11 | 2 | 3 | 6 | 9:20 | -11 | 9 | |
11
|
Lokomotiv Sofia
|
11 | 1 | 5 | 5 | 12:19 | -7 | 8 | |
12
|
Lokomotiv Plovdiv
|
11 | 2 | 2 | 7 | 6:14 | -8 | 8 | |
13
|
Septemvri Sofia
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:21 | -11 | 8 | |
14
|
Cherno More Varna
|
11 | 1 | 3 | 7 | 11:22 | -11 | 6 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Awans
Liga Konferencji
Baraże
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
CSKA 1948
|
7 | 6 | 0 | 1 | 18:7 | 11 | 18 | |
| 2 |
Ludogorets Razgrad
|
6 | 5 | 1 | 0 | 13:3 | 10 | 16 | |
| 3 |
Levski Sofia
|
5 | 5 | 0 | 0 | 14:1 | 13 | 15 | |
| 4 |
CSKA Sofia
|
5 | 5 | 0 | 0 | 17:5 | 12 | 15 | |
| 5 |
Botew Płowdiw
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 13 | |
| 6 |
Arda Kardzhali
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 7 |
Lokomotiv Plovdiv
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 8 |
Spartak Varna
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:6 | -1 | 6 | |
| 9 |
Dunav Ruse
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:9 | -3 | 5 | |
| 10 |
Botev Vratsa
|
5 | 1 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 5 | |
| 11 |
Slavia Sofia
|
6 | 0 | 4 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 12 |
Septemvri Sofia
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:13 | -7 | 4 | |
| 13 |
Cherno More Varna
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:11 | -4 | 4 | |
| 14 |
Lokomotiv Sofia
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:10 | -6 | 1 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Levski Sofia
|
5 | 4 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 13 | |
| 2 |
CSKA Sofia
|
6 | 3 | 3 | 0 | 10:4 | 6 | 12 | |
| 3 |
Ludogorets Razgrad
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 4 |
CSKA 1948
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 5 |
Arda Kardzhali
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | -6 | 7 | |
| 6 |
Spartak Varna
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:11 | -5 | 7 | |
| 7 |
Slavia Sofia
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 8 |
Lokomotiv Sofia
|
6 | 1 | 4 | 1 | 8:9 | -1 | 7 | |
| 9 |
Botew Płowdiw
|
6 | 2 | 0 | 4 | 8:12 | -4 | 6 | |
| 10 |
Dunav Ruse
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:12 | -3 | 6 | |
| 11 |
Botev Vratsa
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:15 | -8 | 4 | |
| 12 |
Septemvri Sofia
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 13 |
Cherno More Varna
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:11 | -7 | 2 | |
| 14 |
Lokomotiv Plovdiv
|
6 | 0 | 1 | 5 | 1:9 | -8 | 1 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty