Forma w lidze
Cherno More Varna w tabeli
14. miejsce / 6 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 22 punkty
Strata do bezpiecznego 8. miejsca: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 meczów bez zwycięstwa
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
7:11 bramki
1,40 gola/mecz
2 pkt
4:11 bramki
0,67 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Cherno More Varna
Wartość drużyny: 600 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 2 bramek | Bułgaria | 21 | napastnik | 9 | – | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Bułgaria | 21 | pomocnik | 11 | 600 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 897 minut | Bułgaria | 35 | obrońca | 10 | 50 tys. € |
Przewidywany skład Cherno More Varna 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Cherno More Varna w tabeli Parva liga (Bułgaria)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Levski Sofia
|
10 | 9 | 1 | 0 | 23:4 | 28 |
2
|
CSKA Sofia
|
11 | 8 | 3 | 0 | 27:9 | 27 |
| ··· | |||||||
13
|
Septemvri Sofia
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:21 | 8 |
14
|
Cherno More Varna
|
11 | 1 | 3 | 7 | 11:22 | 6 |
Wyniki Cherno More Varna
Terminarz Cherno More Varna
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 14:00
|
Marek
Cherno More Varna
Puchar Bułgarii
|
|
|
27 Paź 16:00
|
Cherno More Varna
Septemvri Sofia
Parva liga (Bułgaria), 12. kolejka
|
|
|
07 Lis 15:00
|
Slavia Sofia
Cherno More Varna
Parva liga (Bułgaria), 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Cherno More Varna
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09 Paź 2026 |
![]() |
Francja |
![]() |
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Cypr |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Bułgaria |
![]() |
wypożyczenie | |
| 18 Sie 2026 |
|
Bułgaria |
![]() |
za darmo |
Cherno More Varna to klub piłkarski z Bułgarii występujący w Parva liga (Bułgaria). Swoim domowym obiektem jest Stadion Ticha, który może pomieścić 1 000 widzów. Zespół prowadzi Ilian Iliev. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 600 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Bułgarii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Cherno More Varna w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Cherno More Varna trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Cherno More Varna w tabeli Parva liga (Bułgaria)?
Cherno More Varna zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Parva liga (Bułgaria) z dorobkiem 6 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Levski Sofia wynosi 22 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:22, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Jak wygląda skład Cherno More Varna?
W wyjściowym ustawieniu Cherno More Varna między słupkami staje A. Calcan, a linię obrony najczęściej tworzą E. Tombak, Z. Atanasov, V. Kerchev oraz L. Squadrone. W środku pola grają B. Beyhan, V. Panayotov, I. Bounaas, D. Teles oraz Mohamed Achi Bouakline, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Donchev. Trener Ilian Iliev ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Parva liga (Bułgaria) i pucharach.
Kiedy Cherno More Varna gra następny mecz?
Najbliższy mecz Cherno More Varna to spotkanie z Marek, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Stadion Bonchuk w ramach Pucharu Bułgarii. Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Cherno More Varna?
Ostatni mecz Cherno More Varna to porażka z Levski Sofia 0:2 w Parva liga (Bułgaria), 11 października 2026. Bramki zdobyli Moubarik, Nascimento Satorno. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Cherno More Varna w tym sezonie?
Bilans Cherno More Varna w tym sezonie to 11 meczów i wynik 1-3-7 przy 11 zdobytych bramkach i 22 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 9,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Cherno More Varna w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Cherno More Varna w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Cherno More Varna
Cherno More Varna terminarz
Kiedy Cherno More Varna gra następny mecz?
Najbliższy mecz Cherno More Varna to spotkanie z Marek, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Stadion Bonchuk w ramach Pucharu Bułgarii. Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Cherno More Varna w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Cherno More Varna w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Cherno More Varna w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Cherno More Varna wyniki
Cherno More Varna ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 9 z 11 meczów, ze średnią 0,67 punktu. W pozostałych ustawieniach Cherno More Varna zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Cherno More Varna?
Ostatni mecz Cherno More Varna to porażka z Levski Sofia 0:2 w Parva liga (Bułgaria), 11 października 2026. Bramki zdobyli Moubarik, Nascimento Satorno. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Cherno More Varna – tabela Parva liga (Bułgaria)
Jakie miejsce w tabeli Parva liga (Bułgaria) zajmuje Cherno More Varna w sezonie 2026/2027.
Miejsce Cherno More Varna w tabeli Parva liga (Bułgaria)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Levski Sofia
|
10 | 9 | 1 | 0 | 23:4 | 19 | 28 | |
2
|
CSKA Sofia
|
11 | 8 | 3 | 0 | 27:9 | 18 | 27 | |
3
|
Ludogorets Razgrad
|
10 | 8 | 2 | 0 | 21:7 | 14 | 26 | |
4
|
CSKA 1948
|
11 | 7 | 1 | 3 | 21:13 | 8 | 22 | |
5
|
Botew Płowdiw
|
11 | 6 | 1 | 4 | 17:14 | 3 | 19 | |
6
|
Arda Kardzhali
|
11 | 5 | 2 | 4 | 15:17 | -2 | 17 | |
7
|
Spartak Varna
|
11 | 3 | 4 | 4 | 11:15 | -4 | 13 | |
8
|
Slavia Sofia
|
11 | 2 | 5 | 4 | 9:9 | 0 | 11 | |
9
|
Botev Vratsa
|
11 | 2 | 3 | 6 | 9:20 | -11 | 9 | |
10
|
Lokomotiv Sofia
|
11 | 1 | 5 | 5 | 12:19 | -7 | 8 | |
11
|
Dunav Ruse
|
11 | 2 | 2 | 7 | 13:21 | -8 | 8 | |
12
|
Lokomotiv Plovdiv
|
11 | 2 | 2 | 7 | 6:14 | -8 | 8 | |
13
|
Septemvri Sofia
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:21 | -11 | 8 | |
14
|
Cherno More Varna
|
11 | 1 | 3 | 7 | 11:22 | -11 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Levski Sofia
|
10 | 9 | 1 | 0 | 23:4 | 19 | 28 | |
2
|
CSKA Sofia
|
11 | 8 | 3 | 0 | 27:9 | 18 | 27 | |
3
|
Ludogorets Razgrad
|
10 | 8 | 2 | 0 | 21:7 | 14 | 26 | |
4
|
CSKA 1948
|
11 | 7 | 1 | 3 | 21:13 | 8 | 22 | |
5
|
Botew Płowdiw
|
11 | 6 | 1 | 4 | 17:14 | 3 | 19 | |
6
|
Arda Kardzhali
|
11 | 5 | 2 | 4 | 15:17 | -2 | 17 | |
7
|
Spartak Varna
|
11 | 3 | 4 | 4 | 11:15 | -4 | 13 | |
8
|
Slavia Sofia
|
11 | 2 | 5 | 4 | 9:9 | 0 | 11 | |
9
|
Botev Vratsa
|
11 | 2 | 3 | 6 | 9:20 | -11 | 9 | |
10
|
Lokomotiv Sofia
|
11 | 1 | 5 | 5 | 12:19 | -7 | 8 | |
11
|
Dunav Ruse
|
11 | 2 | 2 | 7 | 13:21 | -8 | 8 | |
12
|
Lokomotiv Plovdiv
|
11 | 2 | 2 | 7 | 6:14 | -8 | 8 | |
13
|
Septemvri Sofia
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:21 | -11 | 8 | |
14
|
Cherno More Varna
|
11 | 1 | 3 | 7 | 11:22 | -11 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ludogorets Razgrad
|
6 | 5 | 1 | 0 | 13:3 | 10 | 16 | |
| 2 |
Levski Sofia
|
5 | 5 | 0 | 0 | 14:1 | 13 | 15 | |
| 3 |
CSKA Sofia
|
5 | 5 | 0 | 0 | 17:5 | 12 | 15 | |
| 4 |
CSKA 1948
|
6 | 5 | 0 | 1 | 14:7 | 7 | 15 | |
| 5 |
Botew Płowdiw
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 13 | |
| 6 |
Arda Kardzhali
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 7 |
Lokomotiv Plovdiv
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 8 |
Spartak Varna
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:6 | -1 | 6 | |
| 9 |
Botev Vratsa
|
5 | 1 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 5 | |
| 10 |
Slavia Sofia
|
6 | 0 | 4 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 11 |
Septemvri Sofia
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:13 | -7 | 4 | |
| 12 |
Cherno More Varna
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:11 | -4 | 4 | |
| 13 |
Dunav Ruse
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:9 | -5 | 2 | |
| 14 |
Lokomotiv Sofia
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:10 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Levski Sofia
|
5 | 4 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 13 | |
| 2 |
CSKA Sofia
|
6 | 3 | 3 | 0 | 10:4 | 6 | 12 | |
| 3 |
Ludogorets Razgrad
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 4 |
CSKA 1948
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 5 |
Arda Kardzhali
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | -6 | 7 | |
| 6 |
Spartak Varna
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:9 | -3 | 7 | |
| 7 |
Slavia Sofia
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 8 |
Lokomotiv Sofia
|
6 | 1 | 4 | 1 | 8:9 | -1 | 7 | |
| 9 |
Botew Płowdiw
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 6 | |
| 10 |
Dunav Ruse
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:12 | -3 | 6 | |
| 11 |
Botev Vratsa
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:15 | -8 | 4 | |
| 12 |
Septemvri Sofia
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 13 |
Cherno More Varna
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:11 | -7 | 2 | |
| 14 |
Lokomotiv Plovdiv
|
6 | 0 | 1 | 5 | 1:9 | -8 | 1 |
Które miejsce zajmuje Cherno More Varna w tabeli Parva liga (Bułgaria)?
Cherno More Varna zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Parva liga (Bułgaria) z dorobkiem 6 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Levski Sofia wynosi 22 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:22, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Statystyki Cherno More Varna w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Cherno More Varna na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Cherno More Varna na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,0
- Strzały celne / mecz 4,6
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,00
- Czyste konta 0%
Strzelcy Cherno More Varna
-
Georgi Antoanov Lazarov 2

-
Celso Sidnei Ribeiro Leitao 2

-
Vasil Panayotov 1
-
Mohamed Achi Bouakline 1
-
David Teles 1

-
L. Squadrone 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Cherno More Varna i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Cherno More Varna to 76–90+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Marek - Cherno More Varna Po przerwie pada 55% bramek Cherno More Varna.Przebieg meczu Cherno More Varna i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 1-3-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-0-5 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 0-1-1 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-2-1 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-0-5 |
Gdy Cherno More Varna otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Cherno More Varna
100% bramek Cherno More Varna pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Cherno More Varna zdobywa w sezonie średnio 0,55 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,50.
Aktualne serie Cherno More Varna
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Cherno More Varna, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Cherno More Varna wygra mecz Marek - Cherno More Varna Cherno More Varna przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Cherno More Varna
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 82%
- Powyżej 2,5 55%
- Powyżej 3,5 45%
- Powyżej 4,5 18%
- Powyżej 5,5 0%
W 55% meczów Cherno More Varna padają co najmniej trzy bramki, a w 64% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Marek - Cherno More Varna Powyżej 2,5 bramki padło w 55% meczów Cherno More Varna.Cherno More Varna – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Cherno More Varna, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Cherno More Varna zdobywa 0,80 punktu na mecz wobec 0,33 na wyjeździe.
Cherno More Varna wygra mecz Marek - Cherno More Varna Cherno More Varna zdobywa u siebie 27% możliwych punktów, na wyjeździe 11%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Cherno More Varna ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 55% goli Cherno More Varna, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 11 meczów.
Cherno More Varna wygra drugą połowę meczu Marek - Cherno More Varna Drugą połowę Cherno More Varna wygrywał w 1 z 11 meczów.Cherno More Varna – strzały
- Celne / mecz 4,6
- Niecelne / mecz 4,4
- Celność strzałów 51%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,2
Cherno More Varna oddaje 9,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 51% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,2 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Marek - Cherno More Varna Cherno More Varna oddaje 9,0 strzałów na mecz.Cherno More Varna – posiadanie piłki
- U siebie 48,8%
- Na wyjeździe 49,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 10
- Najniższe w sezonie 34%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 10 meczów. Średnio Cherno More Varna utrzymuje przy piłce 49,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 34%.
Cherno More Varna wygra mecz Marek - Cherno More Varna Cherno More Varna utrzymuje średnio 49,1% posiadania piłki.Cherno More Varna – czyste konta
- U siebie 0 z 5
- Na wyjeździe 0 z 6
- Stracone / mecz 2,00
- Bez straty do przerwy 45%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 55%
Czyste konto Cherno More Varna to 0% meczów sezonu (0 z 11), z czego 0 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Marek - Cherno More Varna Czyste konto Cherno More Varna zachowuje w 0% meczów.Cherno More Varna – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 50%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 20%
- Rożne u siebie / mecz 5,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,7
Cherno More Varna wykonuje średnio 4,3 rzutów rożnych na mecz wobec 3,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Cherno More Varna – kartki
- Żółte kartki 31
- Pow. 3,5 kartki w meczu 90%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 70%
- Kartki rywali / mecz 2,5
- Mecze bez kartki 0%
Cherno More Varna ogląda średnio 3,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Cherno More Varna – 2,5. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Cherno More Varna według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 5 | 0-0-5 | 0,00 | 0,80 | 2,60 |
| Środka tabeli (6–9) | 3 | 0-2-1 | 0,67 | 0,67 | 1,67 |
| Dołu tabeli (10–14) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,67 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz Cherno More Varna zdobywa z drużynami z dołu tabeli (10–14), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Cherno More Varna na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
10.
|
0,20 1,17 | 0,80 1,33 | 2,00 1,50 |
|
11.
|
0,40 1,00 | 0,80 1,50 | 1,80 2,00 |
|
12.
|
1,40 0,17 | 1,00 0,17 | 1,00 1,50 |
|
13.
|
0,67 0,80 | 1,00 0,80 | 2,17 1,60 |
|
14.
|
0,80 0,33 | 1,40 0,67 | 2,20 1,83 |
Ciekawe rekordy w meczach Cherno More Varna
Skrajne wyniki i osiągnięcia Cherno More Varna w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Cherno More Varna - Dunav Ruse 3:1 Parva liga (Bułgaria), 21.08.2026
- Najwyższa porażka Cherno More Varna - Spartak Varna 0:3 Parva liga (Bułgaria), 26.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Cherno More Varna - Ludogorets Razgrad 2:3, Parva liga (Bułgaria), 9.08.2026
- Najszybsza bramka 6. minuta Ribeiro Leitao, Cherno More Varna - Lokomotiv Sofia 2:2, Parva liga (Bułgaria), 11.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Dimitrov Andreev, Cherno More Varna - Dunav Ruse 3:1, Parva liga (Bułgaria), 21.08.2026
Jakie statystyki ma Cherno More Varna w tym sezonie?
Bilans Cherno More Varna w tym sezonie to 11 meczów i wynik 1-3-7 przy 11 zdobytych bramkach i 22 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 9,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Cherno More Varna – zawodnicy
Jak wygląda kadra Cherno More Varna w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Cherno More Varna 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Cherno More Varna
-
Aleksandar Kolev Napastnik Zerwanie więzadła kostki pauzuje od 41 dniopuszczone: 5 meczów
-
Asen Donchev Obrońca Kolano skoczka pauzuje od 82 dniopuszczone: 5 meczów
Kadra Cherno More Varna
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
23 | Cypr | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
22 | Bułgaria | 150 tys. € | – | 9 | 82% | 1 | 0 | 56' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
33 | Bułgaria | 450 tys. € | – | 5 | 45% | 0 | 0 | 391' | 2 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
![]() |
21 | Bułgaria | 25 tys. € | – | 6 | 55% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
24 | Francja | 100 tys. € | 180 tys. € | 10 | 91% | 1 | 1 | 797' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
24 | Bułgaria | 400 tys. € | – | 5 | 45% | 0 | 0 | 155' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
21 | Bułgaria | – | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
28 | Portugalia | 400 tys. € | – | 10 | 91% | 1 | 0 | 867' | 3 | 0 | |||||||
| 29 |
|
21 | Bułgaria | 600 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 1 | 262' | 3 | 0 | |||||||
| 99 |
![]() |
23 | Algeria | 50 tys. € | – | 8 | 73% | 1 | 0 | 285' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
35 | Bułgaria | 50 tys. € | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 897' | 2 | 1 | |||||||
| 4 |
|
23 | Bułgaria | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
26 | Argentyna | 250 tys. € | – | 10 | 91% | 1 | 0 | 810' | 4 | 0 | |||||||
| 8 |
|
24 | Bułgaria | 450 tys. € | – | 6 | 55% | 0 | 0 | 499' | 2 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
25 | Bułgaria | 300 tys. € | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 40' | 0 | 0 | |||||||
| 37 |
|
29 | Bułgaria | 500 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 712' | 3 | 0 | |||||||
| 44 |
![]() |
28 | Francja | 75 tys. € | – | 1 | 9% | 0 | 0 | 12' | 0 | 0 | |||||||
| 50 |
|
27 | Bułgaria | 350 tys. € | – | 10 | 91% | 0 | 1 | 720' | 2 | 0 | |||||||
| 71 |
|
36 | Bułgaria | 75 tys. € | – | 11 | 100% | 1 | 0 | 754' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 31 |
|
23 | Bułgaria | 300 tys. € | – | 8 | 73% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 81 |
|
32 | Rumunia | 100 tys. € | 70 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 720' | 1 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Cherno More Varna
4,9 mln €
śr. 232 tys. € / zawodnika
Ile Cherno More Varna wydaje na pensje
250 tys. € rocznie
śr. 12 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Bułgaria (14 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Cherno More Varna w sezonie 2026/2027
Cherno More Varna wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Cherno More Varna
Jak wygląda skład Cherno More Varna?
W wyjściowym ustawieniu Cherno More Varna między słupkami staje A. Calcan, a linię obrony najczęściej tworzą E. Tombak, Z. Atanasov, V. Kerchev oraz L. Squadrone. W środku pola grają B. Beyhan, V. Panayotov, I. Bounaas, D. Teles oraz Mohamed Achi Bouakline, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Donchev. Trener Ilian Iliev ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Parva liga (Bułgaria) i pucharach.
Cherno More Varna – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Cherno More Varna w sezonie 2026/2027.
Cherno More Varna transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09 Paź 2026 |
![]() |
Francja | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Cypr | 23 |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Bułgaria | 21 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 18 Sie 2026 |
|
Bułgaria | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
|
Macedonia | 33 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Bułgaria | 23 |
|
za darmo | |
| 10 Lip 2026 |
![]() |
Algeria | 23 | – | za darmo | |
| 02 Lip 2026 |
|
Bułgaria | 33 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Bułgaria | 29 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Bułgaria | 25 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Cherno More Varna
Cherno More Varna bilans transferowy
- 0 € 2026
- +1,5 mln € 2025
- +850 tys. € 2024
- +850 tys. € 2023
- +850 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Cherno More Varna
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Cherno More Varna w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Cherno More Varna trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.