Forma w lidze
Levski Sofia w tabeli
1. miejsce / 28 punktów Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 1 punkt
Przewaga nad 9. miejscem: 19 punktów
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
15 pkt
14:1 bramki
2,80 gola/mecz
13 pkt
9:3 bramki
1,80 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Levski Sofia
Wartość drużyny: 39,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Irlandia | 24 | napastnik | 10 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Portugalia | 26 | pomocnik | 10 | 3,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 823 minut | Wenezuela | 26 | obrońca | 10 | 3,5 mln € |
Skład i oceny Levski Sofia w ostatnim meczu 4-2-3-1



Zmiany
- 38' M. Sangare → A. Centelles
- 60' W. Kamdem → Aldair
- 60' G. Trdin → K. Dimitrov
- 87' Reinaldo Nascimento Satorno → Juan Esteban Perea Sanchez
- 87' B. Everton → S. Stoyanchov
Levski Sofia w tabeli Parva liga (Bułgaria)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Levski Sofia
|
10 | 9 | 1 | 0 | 23:4 | 28 |
2
|
CSKA Sofia
|
11 | 8 | 3 | 0 | 27:9 | 27 |
3
|
Ludogorets Razgrad
|
9 | 7 | 2 | 0 | 16:7 | 23 |
4
|
CSKA 1948
|
11 | 7 | 1 | 3 | 21:13 | 22 |
5
|
Botew Płowdiw
|
11 | 6 | 1 | 4 | 17:14 | 19 |
Wyniki Levski Sofia
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Cherno More Varna
0
Levski Sofia
2
Parva liga (Bułgaria), 11. kolejka
|
|
|
17 Wrz Koniec
|
Levski Sofia
0
Red Bull Salzburg
1
Liga Europy, 1. runda
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Botev Vratsa
0
Levski Sofia
0
Parva liga (Bułgaria), 9. kolejka
|
Terminarz Levski Sofia
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
15 Paź 21:00
|
NEC Nijmegen
Levski Sofia
Liga Europy, 2. runda
|
|
|
18 Paź 17:00
|
Spartak Pleven
Levski Sofia
Puchar Bułgarii
|
|
|
22 Paź 21:00
|
Viktoria Pilzno
Levski Sofia
Liga Europy, 3. runda
|
Ostatnie transfery Levski Sofia
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20 Wrz 2026 |
|
Chorwacja |
![]() |
za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Bułgaria |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Francja |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Chorwacja |
|
wypożyczenie |
Levski Sofia to klub piłkarski z Bułgarii występujący w Parva liga (Bułgaria). Swoim domowym obiektem jest Stadion Georgi Asparuhov, który może pomieścić 29 200 widzów. Zespół prowadzi Julio Velazquez. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 39,5 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Liga Mistrzów,w Liga Europy orazw Puchar Bułgarii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Levski Sofia?
Klub piłkarski Levski Sofia zdobył w swojej historii 56 trofeów — 56 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Bułgarii oraz Puchar Bułgarii. Ponadto triumfował w Superpuchar Bułgarii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Levski Sofia w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Levski Sofia trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Levski Sofia w tabeli Parva liga (Bułgaria)?
Levski Sofia zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Parva liga (Bułgaria) z dorobkiem 28 punktów po 10 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 23:4, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Jak wygląda skład Levski Sofia?
W wyjściowym ustawieniu Levski Sofia między słupkami staje S. Vutsov, a linię obrony najczęściej tworzą A. Centelles, K. Dimitrov, C. Makoun oraz Aldair. W środku pola grają M. Grujić, M. Moubarik, G. Trdin, Sergio Miguel Lobo Araujo oraz A. Mitkov, a za skuteczność w ataku odpowiadają Reinaldo Nascimento Satorno. Trener Julio Velazquez ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Parva liga (Bułgaria) i pucharach.
Kiedy Levski Sofia gra następny mecz?
Najbliższy mecz Levski Sofia to spotkanie z NEC Nijmegen, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Goffertstadion w ramach Ligi Europy (2. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Levski Sofia?
Ostatni mecz Levski Sofia to wygrana z Cherno More Varna 0:2 w Parva liga (Bułgaria), 11 października 2026. Bramki zdobyli Moubarik, Nascimento Satorno. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Levski Sofia w tym sezonie?
Bilans Levski Sofia w tym sezonie to 10 meczów i wynik 9-1-0 przy 23 zdobytych bramkach i 4 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 65%, a oddaje 13,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Levski Sofia w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Levski Sofia w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Levski Sofia
Levski Sofia terminarz
Kiedy Levski Sofia gra następny mecz?
Najbliższy mecz Levski Sofia to spotkanie z NEC Nijmegen, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Goffertstadion w ramach Ligi Europy (2. kolejka).
Wyniki Levski Sofia w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Levski Sofia w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Levski Sofia w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Levski Sofia wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Parva liga (Bułgaria), 11. kolejka
|
0:2 | 4-2-3-1 | 4/6 | 1/4 | |
|
17 Wrz Koniec
|
Liga Europy, 1. runda
|
0:1 | 4-2-3-1 | 5/9 | 1/6 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Parva liga (Bułgaria), 9. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 7/10 | 0/1 | |
|
09 Wrz Koniec
|
Superpuchar Bułgarii
|
2:4 | 4-2-3-1 | 4/5 | 2/7 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Parva liga (Bułgaria), 8. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 3/10 | 2/4 | |
|
02 Wrz Koniec
|
Parva liga (Bułgaria), 5. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 4/6 | 0/3 | |
|
30 Sie Koniec
|
Parva liga (Bułgaria), 7. kolejka
|
1:3 | 4-2-3-1 | 4/10 | 2/5 | |
|
26 Sie Koniec
|
Liga Mistrzów, play offy
|
4:0 | 4-3-3 | 3/9 | 0/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
Parva liga (Bułgaria), 6. kolejka
|
6:0 | 4-2-3-1 | 7/8 | 0/2 | |
|
18 Sie Koniec
|
Liga Mistrzów, play offy
|
0:0 | 4-2-3-1 | 1/3 | 0/0 |
Levski Sofia ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 24 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 10 z 10 meczów, ze średnią 2,80 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Levski Sofia?
Ostatni mecz Levski Sofia to wygrana z Cherno More Varna 0:2 w Parva liga (Bułgaria), 11 października 2026. Bramki zdobyli Moubarik, Nascimento Satorno. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Levski Sofia – tabela Parva liga (Bułgaria)
Jakie miejsce w tabeli Parva liga (Bułgaria) zajmuje Levski Sofia w sezonie 2026/2027.
Miejsce Levski Sofia w tabeli Parva liga (Bułgaria)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Levski Sofia
|
10 | 9 | 1 | 0 | 23:4 | 19 | 28 | |
2
|
CSKA Sofia
|
11 | 8 | 3 | 0 | 27:9 | 18 | 27 | |
3
|
Ludogorets Razgrad
|
9 | 7 | 2 | 0 | 16:7 | 9 | 23 | |
4
|
CSKA 1948
|
11 | 7 | 1 | 3 | 21:13 | 8 | 22 | |
5
|
Botew Płowdiw
|
11 | 6 | 1 | 4 | 17:14 | 3 | 19 | |
6
|
Arda Kardzhali
|
10 | 5 | 2 | 3 | 15:12 | 3 | 17 | |
7
|
Spartak Varna
|
11 | 3 | 4 | 4 | 11:15 | -4 | 13 | |
8
|
Slavia Sofia
|
11 | 2 | 5 | 4 | 9:9 | 0 | 11 | |
9
|
Botev Vratsa
|
11 | 2 | 3 | 6 | 9:20 | -11 | 9 | |
10
|
Lokomotiv Sofia
|
11 | 1 | 5 | 5 | 12:19 | -7 | 8 | |
11
|
Dunav Ruse
|
11 | 2 | 2 | 7 | 13:21 | -8 | 8 | |
12
|
Lokomotiv Plovdiv
|
11 | 2 | 2 | 7 | 6:14 | -8 | 8 | |
13
|
Septemvri Sofia
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:21 | -11 | 8 | |
14
|
Cherno More Varna
|
11 | 1 | 3 | 7 | 11:22 | -11 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Levski Sofia
|
10 | 9 | 1 | 0 | 23:4 | 19 | 28 | |
2
|
CSKA Sofia
|
11 | 8 | 3 | 0 | 27:9 | 18 | 27 | |
3
|
Ludogorets Razgrad
|
9 | 7 | 2 | 0 | 16:7 | 9 | 23 | |
4
|
CSKA 1948
|
11 | 7 | 1 | 3 | 21:13 | 8 | 22 | |
5
|
Botew Płowdiw
|
11 | 6 | 1 | 4 | 17:14 | 3 | 19 | |
6
|
Arda Kardzhali
|
10 | 5 | 2 | 3 | 15:12 | 3 | 17 | |
7
|
Spartak Varna
|
11 | 3 | 4 | 4 | 11:15 | -4 | 13 | |
8
|
Slavia Sofia
|
11 | 2 | 5 | 4 | 9:9 | 0 | 11 | |
9
|
Botev Vratsa
|
11 | 2 | 3 | 6 | 9:20 | -11 | 9 | |
10
|
Lokomotiv Sofia
|
11 | 1 | 5 | 5 | 12:19 | -7 | 8 | |
11
|
Dunav Ruse
|
11 | 2 | 2 | 7 | 13:21 | -8 | 8 | |
12
|
Lokomotiv Plovdiv
|
11 | 2 | 2 | 7 | 6:14 | -8 | 8 | |
13
|
Septemvri Sofia
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:21 | -11 | 8 | |
14
|
Cherno More Varna
|
11 | 1 | 3 | 7 | 11:22 | -11 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Levski Sofia
|
5 | 5 | 0 | 0 | 14:1 | 13 | 15 | |
| 2 |
CSKA Sofia
|
5 | 5 | 0 | 0 | 17:5 | 12 | 15 | |
| 3 |
CSKA 1948
|
6 | 5 | 0 | 1 | 14:7 | 7 | 15 | |
| 4 |
Ludogorets Razgrad
|
5 | 4 | 1 | 0 | 8:3 | 5 | 13 | |
| 5 |
Botew Płowdiw
|
6 | 4 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 13 | |
| 6 |
Arda Kardzhali
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 7 |
Lokomotiv Plovdiv
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 8 |
Spartak Varna
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:6 | -1 | 6 | |
| 9 |
Botev Vratsa
|
5 | 1 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 5 | |
| 10 |
Slavia Sofia
|
6 | 0 | 4 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 11 |
Septemvri Sofia
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:13 | -7 | 4 | |
| 12 |
Cherno More Varna
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:11 | -4 | 4 | |
| 13 |
Dunav Ruse
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:9 | -5 | 2 | |
| 14 |
Lokomotiv Sofia
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:10 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Levski Sofia
|
5 | 4 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 13 | |
| 2 |
CSKA Sofia
|
6 | 3 | 3 | 0 | 10:4 | 6 | 12 | |
| 3 |
Ludogorets Razgrad
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 4 |
CSKA 1948
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 5 |
Arda Kardzhali
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 6 |
Spartak Varna
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:9 | -3 | 7 | |
| 7 |
Slavia Sofia
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 8 |
Lokomotiv Sofia
|
6 | 1 | 4 | 1 | 8:9 | -1 | 7 | |
| 9 |
Botew Płowdiw
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 6 | |
| 10 |
Dunav Ruse
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:12 | -3 | 6 | |
| 11 |
Botev Vratsa
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:15 | -8 | 4 | |
| 12 |
Septemvri Sofia
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 13 |
Cherno More Varna
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:11 | -7 | 2 | |
| 14 |
Lokomotiv Plovdiv
|
6 | 0 | 1 | 5 | 1:9 | -8 | 1 |
Które miejsce zajmuje Levski Sofia w tabeli Parva liga (Bułgaria)?
Levski Sofia zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Parva liga (Bułgaria) z dorobkiem 28 punktów po 10 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 23:4, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Statystyki Levski Sofia w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Levski Sofia na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Levski Sofia na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,8
- Strzały celne / mecz 5,8
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,40
- Czyste konta 60%
Strzelcy Levski Sofia
-
Armstrong Oko-Flex 4
-
Reinaldo Nascimento Satorno 3
-
Juan Esteban Perea Sanchez 3
-
Sergio Miguel Lobo Araujo 2
-
David Kusso 2

-
Akram Bouras 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Levski Sofia i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Levski Sofia to 76–90+ minuta, w której padło 9 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu NEC Nijmegen - Levski Sofia Po przerwie pada 74% bramek Levski Sofia.Przebieg meczu Levski Sofia i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 7-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 2-0-0 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 5-0-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 4-1-0 |
Gdy Levski Sofia otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 7 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Levski Sofia
100% bramek Levski Sofia pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Levski Sofia zdobywa w sezonie średnio 2,80 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,80.
Aktualne serie Levski Sofia
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 10 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Levski Sofia, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Levski Sofia wygra mecz NEC Nijmegen - Levski Sofia Levski Sofia nie przegrywa od 10 meczów.Bramki w meczach Levski Sofia
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 60%
- Powyżej 3,5 20%
- Powyżej 4,5 10%
- Powyżej 5,5 10%
W 60% meczów Levski Sofia padają co najmniej trzy bramki, a w 40% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu NEC Nijmegen - Levski Sofia Powyżej 2,5 bramki padło w 60% meczów Levski Sofia.Levski Sofia – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Levski Sofia, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Levski Sofia zdobywa 3,00 punktu na mecz wobec 2,60 na wyjeździe.
Levski Sofia wygra mecz NEC Nijmegen - Levski Sofia Levski Sofia zdobywa u siebie 100% możliwych punktów, na wyjeździe 87%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Levski Sofia ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 74% goli Levski Sofia, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 8 z 10 meczów.
Levski Sofia wygra drugą połowę meczu NEC Nijmegen - Levski Sofia Drugą połowę Levski Sofia wygrywał w 8 z 10 meczów.Levski Sofia – strzały
- Celne / mecz 5,8
- Niecelne / mecz 8,0
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 6,0
Levski Sofia oddaje 13,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu NEC Nijmegen - Levski Sofia Levski Sofia oddaje 13,8 strzałów na mecz.Levski Sofia – posiadanie piłki
- U siebie 66,2%
- Na wyjeździe 64,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 8 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 9 z 10
- Najniższe w sezonie 51%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 9 z 10 meczów. Średnio Levski Sofia utrzymuje przy piłce 65,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 51%.
Levski Sofia wygra mecz NEC Nijmegen - Levski Sofia Levski Sofia utrzymuje średnio 65,4% posiadania piłki.Levski Sofia – czyste konta
- U siebie 4 z 5
- Na wyjeździe 2 z 5
- Stracone / mecz 0,40
- Bez straty do przerwy 100%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 0%
Czyste konto Levski Sofia to 60% meczów sezonu (6 z 10), z czego 4 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu NEC Nijmegen - Levski Sofia Czyste konto Levski Sofia zachowuje w 60% meczów.Levski Sofia – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 10%
- Rożne u siebie / mecz 6,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,4
Levski Sofia wykonuje średnio 5,9 rzutów rożnych na mecz wobec 2,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Levski Sofia – kartki
- Żółte kartki 9
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 20%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 30%
Levski Sofia ogląda średnio 0,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Levski Sofia – 2,2.
Levski Sofia według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 2,00 | 0,50 |
| Środka tabeli (6–9) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 2,67 | 0,33 |
| Dołu tabeli (10–14) | 5 | 5-0-0 | 3,00 | 2,20 | 0,40 |
Najwięcej punktów na mecz Levski Sofia zdobywa z drużynami z top 5 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (6–9).
Levski Sofia na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 2,60 | 2,80 1,80 | 0,20 0,60 |
|
2.
|
3,00 2,00 | 3,40 1,67 | 1,00 0,67 |
|
3.
|
2,60 2,50 | 1,60 2,00 | 0,60 1,00 |
|
4.
|
2,50 1,40 | 2,33 1,40 | 1,17 1,20 |
|
5.
|
2,17 1,20 | 1,50 1,60 | 1,00 1,60 |
Ciekawe rekordy w meczach Levski Sofia
Skrajne wyniki i osiągnięcia Levski Sofia w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Levski Sofia - Spartak Varna 6:0 Parva liga (Bułgaria), 22.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Levski Sofia - Spartak Varna 6:0, Parva liga (Bułgaria), 22.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 6. minuta Kusso, Levski Sofia - Lokomotiv Plovdiv 2:0, Parva liga (Bułgaria), 7.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Nascimento Satorno, Levski Sofia - Lokomotiv Plovdiv 2:0, Parva liga (Bułgaria), 7.08.2026
Jakie statystyki ma Levski Sofia w tym sezonie?
Bilans Levski Sofia w tym sezonie to 10 meczów i wynik 9-1-0 przy 23 zdobytych bramkach i 4 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 65%, a oddaje 13,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Levski Sofia – zawodnicy
Jak wygląda kadra Levski Sofia w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Levski Sofia w ostatnim meczu 4-2-3-1



Zmiany
- 38' M. Sangare → A. Centelles
- 60' W. Kamdem → Aldair
- 60' G. Trdin → K. Dimitrov
- 87' Reinaldo Nascimento Satorno → Juan Esteban Perea Sanchez
- 87' B. Everton → S. Stoyanchov
Kontuzje w kadrze Levski Sofia
-
Nikola Serafimov Obrońca Uraz łokcia pauzuje od 40 dniopuszczone: 6 meczów
-
Mehdi Moubarik Pomocnik Uraz biodra pauzuje od 40 dniopuszczone: 1 mecz
-
Mustapha Sangare Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 79 dniopuszczone: 13 meczów

-
Wabo Oliver Kamdem Obrońca Kolano skoczka pauzuje od 86 dniopuszczone: 17 meczów

-
Juan Esteban Perea Sanchez Napastnik Uraz pauzuje od 86 dniopuszczone: 2 mecze
-
Radoslav Kirilov Napastnik Kolano skoczka pauzuje od 103 dniopuszczone: 20 meczów
Kadra Levski Sofia
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
25 | Brazylia | 700 tys. € | 36 tys. € | 10 | 100% | 3 | 1 | 446' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
27 | Portugalia | 1,3 mln € | – | 9 | 90% | 3 | 0 | 364' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
24 | Irlandia | 1,5 mln € | 373 tys. € | 10 | 100% | 4 | 0 | 453' | 4 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
27 | Mali | 1,8 mln € | 30 tys. € | 3 | 30% | 0 | 0 | 53' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
27 | Brazylia | 3 mln € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
![]() |
22 | Portugalia | 800 tys. € | – | 10 | 100% | 2 | 1 | 410' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
19 | Bułgaria | 200 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 119' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
20 | Bułgaria | 200 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 19' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
34 | Bułgaria | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
30 | Serbia | 1,8 mln € | 2,1 mln € | 6 | 60% | 1 | 0 | 297' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
21 | Bułgaria | 1 mln € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 393' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
28 | Słowenia | 1,5 mln € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 612' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
25 | Maroko | 1,2 mln € | 800 tys. € | 8 | 80% | 1 | 0 | 445' | 2 | 0 | |||||||
| 22 |
|
28 | Francja | 2 mln € | 100 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 503' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
|
26 | Portugalia | 3,5 mln € | 250 tys. € | 10 | 100% | 2 | 2 | 559' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
25 | Portugalia | 700 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 385' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
26 | Brazylia | 3,5 mln € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 433' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
26 | Wenezuela | 3,5 mln € | 201 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 823' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
27 | Hiszpania | 900 tys. € | 400 tys. € | 10 | 100% | 0 | 1 | 523' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
27 | Portugalia | 2,2 mln € | 80 tys. € | 10 | 100% | 1 | 1 | 408' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
27 | Macedonia | 1,2 mln € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 220' | 0 | 0 | |||||||
| 50 |
|
29 | Bułgaria | 3 mln € | – | 9 | 90% | 1 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 55 |
|
27 | Bułgaria | 1,5 mln € | 560 tys. € | 2 | 20% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 71 |
![]() |
23 | Kamerun | 1,3 mln € | 48 tys. € | 2 | 20% | 0 | 0 | 45' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 13 |
![]() |
18 | Bułgaria | – | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 135' | 0 | 0 | |||||||
| 78 |
|
33 | Bułgaria | 200 tys. € | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 92 |
|
24 | Bułgaria | 3 mln € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 720' | 1 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Levski Sofia
41,8 mln €
śr. 1,5 mln € / zawodnika
Ile Levski Sofia wydaje na pensje
5 mln € rocznie
śr. 185 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
13
najliczniej: Bułgaria (9 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Levski Sofia w sezonie 2026/2027
Levski Sofia wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Levski Sofia
Jak wygląda skład Levski Sofia?
W wyjściowym ustawieniu Levski Sofia między słupkami staje S. Vutsov, a linię obrony najczęściej tworzą A. Centelles, K. Dimitrov, C. Makoun oraz Aldair. W środku pola grają M. Grujić, M. Moubarik, G. Trdin, Sergio Miguel Lobo Araujo oraz A. Mitkov, a za skuteczność w ataku odpowiadają Reinaldo Nascimento Satorno. Trener Julio Velazquez ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Parva liga (Bułgaria) i pucharach.
Levski Sofia – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Levski Sofia w sezonie 2026/2027.
Levski Sofia transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 Wrz 2026 |
|
Chorwacja | 32 |
![]() |
za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Bułgaria | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Francja | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Chorwacja | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 14 Sie 2026 |
|
Serbia | 30 |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
|
Portugalia | 25 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Hiszpania | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Maroko | 25 |
|
120 tys. € | |
| 30 Cze 2026 |
|
Portugalia | 26 |
|
1 mln € | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Bułgaria | 20 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Levski Sofia
Levski Sofia bilans transferowy
- -1,4 mln € 2026
- +150 tys. € 2025
- +10,7 mln € 2024
- +580 tys. € 2023
- -290 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Levski Sofia
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Levski Sofia w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Levski Sofia trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Levski Sofia – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Levski Sofia? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Levski Sofia?
Klub piłkarski Levski Sofia zdobył w swojej historii 56 trofeów — 56 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Bułgarii oraz Puchar Bułgarii. Ponadto triumfował w Superpuchar Bułgarii.