Jose Mauricio Arrasco Calderón jest piłkarzem występującym obecnie w FC Cajamarca. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Jose Mauricio Arrasco Calderón
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Jose Mauricio Arrasco Calderón w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Jose Mauricio Arrasco Calderón wyglądają następująco: 28 meczów, w których zdobył 7 bramek i zanotował 5 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.68, a skuteczność strzałów to 13,2%. Jose Mauricio Arrasco Calderón oddaje średnio 1,9 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jose Mauricio Arrasco Calderón w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Jose Mauricio Arrasco Calderón rozegrał w barwach FC Cajamarca w Primera Division (Peru) 28 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 22 razy i spędził na boisku łącznie 1 848 minut. Średnio dawało to 66 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Jose Mauricio Arrasco Calderón?
Jose Mauricio Arrasco Calderón ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Jaka jest wartość rynkowa Jose Mauricio Arrasco Calderón?
Wycena 22-letniego Jose Mauricio Arrasco Calderón według stanu na marzec 2026 wynosi 125 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 125 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jose Mauricio Arrasco Calderón?
Jose Mauricio Arrasco Calderón urodził się 26 maja 2004 w Callao w Peru. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Jose Mauricio Arrasco Calderón – statystyki
Szczegółowe statystyki Jose Mauricio Arrasco Calderón w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FC Cajamarca. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Jose Mauricio Arrasco Calderón
Jose Mauricio Arrasco Calderón vs. inni
Atak
Obrona
Podania Jose Mauricio Arrasco Calderón
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Jose Mauricio Arrasco Calderón w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Jose Mauricio Arrasco Calderón wyglądają następująco: 28 meczów, w których zdobył 7 bramek i zanotował 5 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.68, a skuteczność strzałów to 13,2%. Jose Mauricio Arrasco Calderón oddaje średnio 1,9 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Jose Mauricio Arrasco Calderón – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jose Mauricio Arrasco Calderón w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Jose Mauricio Arrasco Calderón
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10 2026 |
Primera Division (Peru), 11. kolejka
|
0:0 | 89' | 0 | 0 | – | |||
| 19.09 2026 |
Primera Division (Peru), 10. kolejka
|
1:2 | 90' | 1 | 0 | – | |||
| 12.09 2026 |
Primera Division (Peru), 9. kolejka
|
1:2 | 67' | 0 | 1 | – | |||
| 04.09 2026 |
Primera Division (Peru), 8. kolejka
|
2:5 | 90' | 1 | 1 | – | |||
| 28.08 2026 |
Primera Division (Peru), 7. kolejka
|
2:3 | 90' | 2 | 0 | ||||
| 21.08 2026 |
Primera Division (Peru), 6. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 1 | – | |||
| 16.08 2026 |
Primera Division (Peru), 5. kolejka
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 09.08 2026 |
Primera Division (Peru), 4. kolejka
|
2:4 | 86' | 1 | 1 | ||||
| 01.08 2026 |
Primera Division (Peru), 3. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 27.07 2026 |
![]() Primera Division (Peru), 2. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Jose Mauricio Arrasco Calderón w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Jose Mauricio Arrasco Calderón rozegrał w barwach FC Cajamarca w Primera Division (Peru) 28 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 22 razy i spędził na boisku łącznie 1 848 minut. Średnio dawało to 66 minut gry na spotkanie.
Jose Mauricio Arrasco Calderón – forma
W ostatnich 5 meczach Jose Mauricio Arrasco Calderón zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 4 bramki, wpisując się na listę strzelców w 3 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,93. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Jose Mauricio Arrasco Calderón 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 3 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.61, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.93 — wynik powyżej średniej ligowej (5.74).
W ostatnich 10 meczach Jose Mauricio Arrasco Calderón 6 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 4 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.29, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.57 — wynik powyżej średniej ligowej (5.74).
W jakiej formie jest Jose Mauricio Arrasco Calderón?
Jose Mauricio Arrasco Calderón jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 4 bramki i zaliczył 2 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.93 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.68). Trafiał na listę strzelców w 3 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Jose Mauricio Arrasco Calderón – trofea
W trakcie kariery Jose Mauricio Arrasco Calderón zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Jose Mauricio Arrasco Calderón?
Jose Mauricio Arrasco Calderón zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Alianza Universidad — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Peru — 1 raz.
Jose Mauricio Arrasco Calderón – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jose Mauricio Arrasco Calderón wynosi obecnie 125 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jose Mauricio Arrasco Calderón na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Jose Mauricio Arrasco Calderón?
Wycena Jose Mauricio Arrasco Calderón wynosi obecnie 125 tys. €. W szczycie kariery Jose Mauricio Arrasco Calderón wyceniano na 125 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.
