Martin Koscelnik jest piłkarzem występującym obecnie w Zemplin Michalovce. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Martin Koscelnik
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Martin Koscelnik w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Martin Koscelnik wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.36, a skuteczność strzałów to 0,0%. Martin Koscelnik oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Martin Koscelnik w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Martin Koscelnik rozegrał w barwach Zemplin Michalovce w Pucharze Słowacji 1 mecz, w Nike liga 3 mecze, a w barwach FC Slovacko w Chance Lidze 5 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 339 minut. Średnio dawało to 38 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Martin Koscelnik
Pierwszy transfer Martin Koscelnik w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Slovan Liberec do Rapidu Wiedeń za 300 tysięcy euro.
Czy Martin Koscelnik ma kontuzję?
Według stanu na 16 października 2026 Martin Koscelnik nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Martin Koscelnik to uraz z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 112 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Martin Koscelnik?
Martin Koscelnik ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2015 roku.
Na jakiej pozycji gra Martin Koscelnik?
Martin Koscelnik najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Martin Koscelnik?
Wycena 31-letniego Martin Koscelnik według stanu na wrzesień 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Martin Koscelnik?
Martin Koscelnik urodził się 2 marca 1995 w Vranove nad Topľou na Słowacji. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Martin Koscelnik – statystyki
Szczegółowe statystyki Martin Koscelnik w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Zemplin Michalovce oraz reprezentacja Słowacji. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Martin Koscelnik
Atak
Obrona
Podania Martin Koscelnik
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Martin Koscelnik w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Martin Koscelnik wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.36, a skuteczność strzałów to 0,0%. Martin Koscelnik oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Martin Koscelnik – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Martin Koscelnik w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
Mecze Martin Koscelnik
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10 2026 |
Nike liga, 21. kolejka
|
0:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 05.09 2026 |
Nike liga, 7. kolejka
|
3:1 | 37' | 0 | 0 | ||||
| 30.08 2026 |
Nike liga, 6. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 22.08 2026 |
Chance Liga (Czechy), 5. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 15.08 2026 |
Chance Liga (Czechy), 4. kolejka
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 09.08 2026 |
Chance Liga (Czechy), 3. kolejka
|
1:0 | 32' | 0 | 0 | – | |||
| 01.08 2026 |
Chance Liga (Czechy), 2. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 26.07 2026 |
Chance Liga (Czechy), 1. kolejka
|
5:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 31.05 2026 |
Chance Národní Liga (Czechy)
|
3:0 | 71' | 0 | 0 | – | |||
| 23.05 2026 |
Chance Liga (Czechy), play offy baraży o utrzymanie
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Martin Koscelnik w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Martin Koscelnik rozegrał w barwach Zemplin Michalovce w Pucharze Słowacji 1 mecz, w Nike liga 3 mecze, a w barwach FC Slovacko w Chance Lidze 5 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 339 minut. Średnio dawało to 38 minut gry na spotkanie.
Martin Koscelnik – transfery
W trakcie kariery Martin Koscelnik zmieniał klub 6 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 300 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Zemplin Michalovce 2026 – obecnie
-
FC Slovacko 2025 – 2026
-
NAC Breda 2023 – 2025
-
Rapid Wiedeń 2022 – 2023
-
Slovan Liberec 2018 – 2022
-
Zemplin Michalovce 2014 – 2018
-
Zemplin Michalovce U19 do 2014

Historia transferów Martin Koscelnik
Pierwszy transfer Martin Koscelnik w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Slovan Liberec do Rapidu Wiedeń za 300 tysięcy euro.
Martin Koscelnik – forma
W ostatnich 5 meczach Martin Koscelnik zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 5,85. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Martin Koscelnik ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.25, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 5.85 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Martin Koscelnik 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.25, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.28 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Martin Koscelnik?
Martin Koscelnik jest obecnie w słabej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 5.85 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (1.36). Jego dyspozycja słabnie.
Martin Koscelnik – zarobki
Martin Koscelnik gra w Zemplin Michalovce na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 300 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Martin Koscelnik – kontuzje
W trakcie kariery Martin Koscelnik zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 13 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Martin Koscelnik
-
Uraz
31.12.22 – 21.04.23 (112 dni)
Rapid Wiedeń opuszczone: 10 meczów
-
Koronawirus
05.11.20 – 17.11.20 (13 dni)
Slovan Liberec opuszczone: 3 mecze
Czy Martin Koscelnik ma kontuzję?
Według stanu na 16 października 2026 Martin Koscelnik nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Martin Koscelnik to uraz z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 112 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Martin Koscelnik – trofea
W trakcie kariery Martin Koscelnik zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Martin Koscelnik?
Martin Koscelnik zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Zemplin Michalovce — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Słowacji — 1 raz.
Martin Koscelnik – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Martin Koscelnik wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Martin Koscelnik na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Martin Koscelnik?
Wycena Martin Koscelnik wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Martin Koscelnik wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.