Muhammed Sarikaya jest piłkarzem występującym obecnie w Fatih Karagümrük. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Muhammed Emin Sarikaya
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Muhammed Emin Sarikaya w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Muhammed Emin Sarikaya wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.66, a skuteczność strzałów to 0,0%. Muhammed Emin Sarikaya oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Muhammed Emin Sarikaya w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Muhammed Emin Sarikaya rozegrał w barwach Fatih Karagümrüku w 1. Lidze 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 531 minut. Średnio dawało to 59 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Muhammed Emin Sarikaya
Pierwszy transfer Muhammed Emin Sarikaya w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Bursaspor do Istanbul Basaksehir FK U19 za 126,3 tysiąca euro.
Jakie trofea zdobył Muhammed Emin Sarikaya?
Muhammed Emin Sarikaya ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2020 roku.
Na jakiej pozycji gra Muhammed Emin Sarikaya?
Muhammed Emin Sarikaya najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Muhammed Emin Sarikaya?
Wycena 24-letniego Muhammed Emin Sarikaya według stanu na październik 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Muhammed Emin Sarikaya?
Muhammed Emin Sarikaya urodził się 3 stycznia 2002 w Erzurum, ma narodowość turecką. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Muhammed Emin Sarikaya – statystyki
Szczegółowe statystyki Muhammed Emin Sarikaya w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Fatih Karagümrük. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Muhammed Emin Sarikaya
Muhammed Sarikaya vs. inni
Atak
Obrona
Podania Muhammed Emin Sarikaya
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Muhammed Emin Sarikaya w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Muhammed Emin Sarikaya wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.66, a skuteczność strzałów to 0,0%. Muhammed Emin Sarikaya oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Muhammed Emin Sarikaya – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Muhammed Emin Sarikaya w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Muhammed Emin Sarikaya
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10 2026 |
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 19.09 2026 |
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 13.09 2026 |
1. Lig (Turcja), 7. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 06.09 2026 |
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
4:3 | 20' | 0 | 0 | – | |||
| 02.09 2026 |
1. Lig (Turcja), 5. kolejka
|
1:1 | 33' | 0 | 0 | – | |||
| 29.08 2026 |
1. Lig (Turcja), 4. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 21.08 2026 |
1. Lig (Turcja), 3. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 15.08 2026 |
1. Lig (Turcja), 2. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 1 | – | |||
| 09.08 2026 |
1. Lig (Turcja), 1. kolejka
|
2:0 | 28' | 0 | 0 | – | |||
| 28.02 2026 |
TFF 2. Lig (Turcja), 26. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Muhammed Emin Sarikaya w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Muhammed Emin Sarikaya rozegrał w barwach Fatih Karagümrüku w 1. Lidze 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 531 minut. Średnio dawało to 59 minut gry na spotkanie.
Muhammed Emin Sarikaya – transfery
W trakcie kariery Muhammed Emin Sarikaya zmieniał klub 14 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 151 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Fatih Karagümrük 2026 – obecnie
-
Hekimoğlu Trabzon 2024 – 2026
-
İstanbul Başakşehir 2024 – 2024
-
Kastamonuspor 1966 2023 – 2024
-
İstanbul Başakşehir 2023 – 2023
-
Ümraniyespor 2023 – 2023
-
İstanbul Başakşehir 2023 – 2023
-
Keçiörengücü 2022 – 2023
-
İstanbul Başakşehir 2022 – 2022
-
Yeni Malatyaspor 2021 – 2022
-
İstanbul Başakşehir 2020 – 2021
-
Istanbul Basaksehir FK U19 2019 – 2020

-
Bursaspor 2018 – 2019
-
Bursaspor U16 2017 – 2018

-
Bursaspor Youth do 2017

Historia transferów Muhammed Emin Sarikaya
Pierwszy transfer Muhammed Emin Sarikaya w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Bursaspor do Istanbul Basaksehir FK U19 za 126,3 tysiąca euro.
Muhammed Emin Sarikaya – forma
W ostatnich 5 meczach Muhammed Emin Sarikaya zanotował bilans 1 zwycięstwo, 3 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,31. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Muhammed Emin Sarikaya ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.81, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.31 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.18).
W ostatnich 10 meczach Muhammed Emin Sarikaya ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.81, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.37 — wynik powyżej średniej ligowej (6.18).
W jakiej formie jest Muhammed Emin Sarikaya?
Muhammed Emin Sarikaya jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.31 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.66). Jego dyspozycja rośnie.
Muhammed Emin Sarikaya – zarobki
Muhammed Emin Sarikaya gra w Fatih Karagümrük na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 24 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Muhammed Emin Sarikaya – trofea
W trakcie kariery Muhammed Emin Sarikaya zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Muhammed Emin Sarikaya?
Muhammed Emin Sarikaya zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w İstanbul Başakşehiru — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Turcji — 1 raz.
Muhammed Emin Sarikaya – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Muhammed Emin Sarikaya wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Muhammed Emin Sarikaya na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Muhammed Emin Sarikaya?
Wycena Muhammed Emin Sarikaya wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Muhammed Emin Sarikaya wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.